• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mariv, já mám lehce ekzém sama, malej naštěstí ne...takže vím, že když si dám víc bílkoviny než je zdrávo, vyraší hajzlík:frowning2:
a malej taky začal řvát, když ho vyndávám z vany:grinning:
A noci, mariv, i v tom s tebou držím, ta dnešní byla výživná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
Mariv, ahoooooooj :slight_smile:
Tak podávám hlášení o stavu papání naší dietářky:slight_smile:):
Zjistila jsem, že moje koza dá za den cca 600ml a je naprosto jedno, kdy malá tuhle dávku vypije, jak je to rozložený přes den atd.
Včera večer jsem malou dokrmila přes dávkovač na Nurofen Sunarem/asi 40 ml/ a malá spinkala BEZ PROBUZENÍ AŽ DO 6 HOD DO RÁNA!!!! Brečela u toho krmení, ale spíš jen tak pobrekávala.
No a ráno vypila z mý kozenky 200ml - jsem čučela
:sunglasses: :grinning:
Potom 150ml, pak 115ml, to jsem šla pro Sunar, udělala mlíčko a položila malou na polštář - viděla tu stříkačku a nejdřív si ji vzala do paciček a pak - no neskutečná věc(!!!) - DRŽELA A OTVÍRALA PUSINKU A UKÁZKOVĚ POLYKALA!!! Nacpala jsem do ní během chvilky 60ml a malá spokojená jako želva - chtělo se mi radostí brečet!!!
Z flašky to nevezme ani náhodou, u dávkovače asi pochopila, že jí nic jiného nezbývá a že je lepší polykat dobrovolně, než násilím. Chudinka malá:slight_smile:.
Mám pohodářku, co sice málo papá, ale je k sežrání - válí se celej den na dece, začíná vystrkovat zadeček a posunovat kolínka, natáhne se po hračce, ukořistí ji a pak se překulí zpátky na záda - vejská u toho, řehtá se, prostě úžasná :wink: . Cca po dvou hodinách - max. po 2,5 hodinách jde do postýlky, zapnu do pytle, dudlíka, pusu a spinká 30-60min, někdy i dýl a tak to jde až do večera , jeden spánek absolvuje v kočárku venku.
A v noci spinká... teď od toho přikrmování Sunarem dokonce bez buzení cca 8-9 hodin.
Je to zlatíčko - dělá mi radost(když pominu to papání).
Se starší dcerou se situace obrátila o 180 stupňů a jsme na začátku...už nemám sílu.
Zničehonic.Holky, fakt už nemůžu.
14. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
kat jojo, kdy my se dockame klidne noci, co?! Jsem si nevazila toho,kdyz mi mala ze zacatku vstavala dvakrat za noc. Sice podruhe kolem treti, ctvrte a pak se tlacilo, takze bylo po spani, ale asi to furt bylo lepsi nez ted. Si clovek nevybere.

Ahoj verusko! Tak to je super, ze mala zacala tak papat! Malem jsem uronila dojetim slzu, kdyz jsem to cetla, je to super! Tak jen tak dal. No a ten spanek a usinani ti zavidim, ale zase na druhou stranu, bych nemenila, lepsi kdyz nespi, nez kdyz neji! No a kdyz se to zlepsi s Lucinkou, tak se to zhorsi s Terezkou co? :frowning2: chjo, nemas to lehky holka, je mi te lito :frowning2: Drz se! Urcite bude lip! Ty to zvladnes, jsi sikulka! Ja uz bych byla davno v blazinci, mit na taliri to co ty :frowning2:

Jo a ten veletrh byl fakt tento vikend, jsem si to blbec nejak spatne zapsala do kalendare. Ale kamoska co tam byla, tak rikala, ze pokud neshanim kocarek nebo sedacku, tak ze tam stejne nic moc nebylo.
14. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
teda, veru, ty se fakt nenudis :frowning2: ,jeden problem se vyresi a hned plynule prejde v novy :frowning2:, holka, drz se,ale teda mas toho nalozeno trochu moc :frowning2:
15. bře 2010 v 06:43  • Odpověz
autor
Veru, já si uplně představovala, jak malá brala ten dávkovač a cumlala. Vykouzlil se mi na hubě usměv. Gratuluju ti k úspěšnému i když složitému dokrmování :wink: . Je to paráda
Zato Terka co? Ona prý dušička se léčí strašně těžko a dlouho, ale držím všechny palečky, aby to zase brzo bylo všechno v pořádku. A zlom z ničeho nic? To je fakt divný. Hodně síly.....všem

Já mám malýho lenocha. On se siče otáčí pro hračky a krásně si s nima hraje, ale nechce být na pupíku. Vydrží chvilenku a pak ječí, že prdelačky vidí a nikam se nedostane. Sice se umí obrátit sám, ale prostě začne ječet, že se mu to nelíbí a to ho musim až pochovat, protože přetočení ho neutiší. Natož nějaký nožičky a kolínka. On si rovnou stoupne a shrábne párek ze stolu, nejspíš :grinning: Komediant jeden

Mě se líbí přezdívka, kterou vymyslel Davídek na Míšu. On totiž mu ten MÍŠA nejde přes zuby a tak mu říká ŠÍTA. Chytlo se to tak, že mu tak říká už celá rodina. A podle zkušeností se ho to nepustí.
Ségry holka je Martinka a každej jí říká UNKA
Ondra je Gery
Lukáš je Gangí
a to jsou všechno přezdívky vymyšlení malýma dětma, který to jméno neuměli vyslovit a táhne se to s nima až do dospělosti

A Dáda vždycky říká "Šíta, můj sinta" To je jako, že je to jeho slinta :grinning:
15. bře 2010 v 07:05  • Odpověz
bobi, to mě rozesmálo, malej je totiž Šíťa:grinning: odvozeno od příjmení...takže každej přijde a říká, kde je malej Šíťa?:slight_smile:)
verusko, taky mě úplně dojalo, jak se to s malou daří! s velkou je to na budku...chjo...držíkm palce! je to děs...zlatý problémy s nespaním...
15. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme měli rodinný víkend, tak teď dočítám a za chvíli se vrhnu na lkvidaci bordýlku, prostě jak je J doma, tak ten pořádek nějak neudržíme.
V sobotu jsme vyrazili na nákupy, pro prďu tepláky, bodýčka , to je šílené jak roste. Ale u nás teda není žádný výběr pro kluky, a nebo jsou hadry v Tescu, ale ty se mi zas zdají takové nedošité, trčí z toho samé nitě, no včera jsem se tam tak půl hoďky hrabala a našla tam jedny tepláky,co vypadaly slušně.

Věrko- drž se, s tou Terezku je to teda těžké, ale chce to čas, no ale hlavně že ti aspoň odpadla starost s jídlem pro Lucku. Klep klep.
No u nás je to taky trošku lepší, včera večer spucoval 3/4 kaše, a večer před tím 3/4kaše a 180mlíka- a to spal až do 6h!!!Jsme hleděli:slight_smile:

Včera jsem Kubovi poprvé vařila, akorát jsem to nějak neodhadla, tak to má na 4x:slight_smile:, takže 2porce jsem dala do mražáku a dojí to jindy :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:18  • Odpověz
Holky, jak zabavíte prcky? Kuba byl tak zlatý, vydržel si hrát sám na dece, teď pořád kňourá, nic se mu nelíbí, nosit se nechce, hrát si nechce, mazlit tak ne. Asi je mrzký od zubů, jenže mně z toho klepne.
15. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
kaa, oni střídají ta období, zase bude líp:wink: taky se sám nezabaví a občas mi přijde, že je celej den protivnej:frowning2:
15. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
JJ, jenže já nevím, co mám s ním dělat, pak si říkám, co jsem za maminu, když ho nechám, ať brble :unamused:
15. bře 2010 v 08:58  • Odpověz
holky, my teď taky nevíme jak zabavit, malej vydrží být hodnej vždycky po spinkání, když je dobře vyspanej,tak třeba 10 minut, max 20 vydrží v postýlce si hrát, ale jinak se chce furt nosit, nebo prostě abychom se mu věnovali, jinak zlobí, nebo spíš řve :grinning: , občas ho nechám pořvat, když vidím, že to hraje, už to mám vysledované, a když už je to moc, tak ho pochovám, ale většinou nakrmím, buď příkrm nebo prso a pak je zas chvíli klid....
15. bře 2010 v 09:07  • Odpověz
nemůžu se dočkat až bude chodit, kdyby byl jak Sáblíková, tak by chodil za měsíc :grinning: , ona prý začla v osmi měsících :confused: , borka... :slight_smile: , no prostě by se malej víc unavil, mohl by dojít kam by chtěl, zabavil by se víc. Je mi jasný, že bych mu musela být furt za zadkem, aby se mu nic nestalo, ale už by si možná vyhrál is Johankou, třeba by si stavěli kostky, ona je ráda důležitá a ráda ukazuje, takže by ji to taky bavilo a já bych si mohla dělat svoje a občas na ně po očku mrknout, samozřejmě bych je v místnosti samotné nechat nemohla :grinning:
15. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
jo a sedět by už taky mohl, to by ty kostky mohly být reálné už teď :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Dík Baru, tak to jsem ráda, že nejsme sami:slight_smile:
15. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky,

Kaa Tomáš mívá taky období kdy pořád jen mrčí a nic ho nebaví. Vždycky to trvá tak 3 dny a pak je zase klid. Ale máš pravdu, že je to na budku.

Sas na veletrhu jsem byla a fakt tam byly jen kočáry a pár stánků s čepicema české výroby a jinak skoro nic. Nestálo to za to. Příští rok už tam určitě nepůjdu. A lidí zase mraky.

Veru to teda musí být hrozný, tak držím palce, ať je zase brzy líp.

Mariv u nás jsou noci taky strašný. A nejhorší na tom je, že sou čím dál horší. Už nestačí jen dudel, ale občas musím i pochovat. Jestli to takto půjde dál, tak za chvilku nebudem spat vůbec. Ale příkrmy baští dobře, to zas jo. On bude asi žravej po mě :grinning:
15. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
autor
Taky máme právě to období, že nás nebavěj hračky
Ale když ho chci zabavit, abych mohla umýt nádobí a nebo něco porovnat, tak mu narvu rohlík :grinning: On ho moc nesní, jenom ho tak žužlá zubama a je strašně spokojenej. A maminka taky, že ho nemá na ruce a může poklidit. Ovšem musím ho mít furt na očích, aby se nezakuckal. Takže myju hrnky poslepu a čumim na něj :grinning:

Dneska jsem si objednala podprsenky. Já je mám všechny vytahaný ještě z těhu. Hrůza. Zapínání mám vytažený až ke krku, protože ten obvod mega, takže bych si z toho mohla u krku ještě dát vlasy do culíka :grinning:
Vcelku vzato vypadám furt jako bez práskačky. Cecky k pupku a figura mňam. Holka k nakousnutí :grinning:

Já taky musela nakoupit punčocháčky pro oba kluky, protože mi přes tu dlouhou zimu z nich vyrostli a vypadali oba jako skejťáci. A vytáhla jsem jim hadry z pytlů. Dádovi po synovci a Míšovi po Dádovi. Takovej úža koloběh :wink:
V tomhle mám výhodu
15. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
koukám, že ty děti jsou teroristíci!!! :grinning:
15. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
No banditi to jsou, ten můj bantoval a vstával v 7h a teď už 1,5hoďky chrupe a já sedím na netu a mohla jsem mít něco uklizeno :confounded:
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
bobi, rohlík jo? To mě nenapadlo, ale zkoušela jsem už kurku chleba a taky zabralo, tak zkusím i rohlík,stejně pečivo jak pečivo a lepek je stejně i v té kůrce,tak ať si zvyká :grinning:
15. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
My sme taky zkusili dát Tomovi na zkoušku rohlíka a on nám ho pak nechtěl vrátit :grinning:

Jo, a děkuju za gratulace k tetkování :slight_smile:
15. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
jani, teď zrovna jsem to chtěla napsat, že jsem ho teď dala malýmu a nechce mi ho vrátit :grinning: :grinning: :grinning: , ale aspoň je chvíli klid...
15. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
autor
Jo, je to boj, mu ho vyrvat z ruky :grinning: a nebo počkám, až mu upadne a rychle hážu psovi :grinning:
15. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Bobi- psovi????? :grinning:

A co máte vůbec za pejska?
15. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
autor
Však mi víme jak Kaa, když říkám psovi :grinning: :grinning: :grinning:

Ale jo, on je to už psí dědeček, ale určo převtělená popelnice
Je to kříženec jezevčíka a stavbou je to spíš baset
Má srst a barvu jako jezevčík, ale tělo mohutný
už neslyší, ale je to řízek

On zdlábne všechno. Když byl mladej a blbej, tak jedl i kyselý okurky a šlupky z brambor. teď je vybíravej, tak ví, že jabka nemusí, že dostane lepší, když to nesežere. Ale jako rohlíky miluje. Pak když dojdou granule, tak dostává k snídani chleba s máslem a to je panečku Posvícení.
A miluje mandarinky

Je teda dost tlustej,protože nic jinýho už nedělá než žere a leží. A jak má už zažívání na prdlačku, tak je furt nafouknutej a prdí a kdo má psa, tak ví, jak to pekelně smrdí. To dělá nejraději, když je návštěva
Dřív se svých úserů bál, protože jsou i hlasitý. Od tý doby, co je hluchej, tak ho to naprosto netankuje a pak blbě čumí, když ho došťoucháváme do kuchyně, kde má pelech a smrdí si tam. to se totiž nedá ani vyvětrat :grinning:
15. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
Jsem se objednala dneska u kadeřnice, tak za týden budu normální
Strašně mi furt padaj vlasy. Už si musim říkat, že vypadám jako Homer Simpson s přehazovačkou

Rovnou jsem se objednala na endokrinologii, tak už mám teď bobky z krve. Já se bojim jehel a jsem z toho dost nervní a pak zpocená až na pipině, když tam jdu.

A zítra jde na píchačku Mišule. Poslední Prevenar a pak máme na chvíli pokoj od ždibanců
15. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
No však právě proto jsem se ptala, jestli psíkovi:slight_smile:

My jsme jednou jeli na chatu a kámoška vzala psa a ten chudák něco pojedl a strašně prděl a to fakt byla kvalitka, tak nesmrděl ani kamarád, co nám neustále obsazoval záchod :grinning:

A kříženci jsou nelepší :slight_smile: , ty čistokrevné rasy jsou přešlechtěné a náchylné na každé fouknutí, to vidím u našich.

Jak se necháš otříhat? Já jsem měla vlasy asi jak ty na profil.fotce a naposled jsem to nechala šmiknout na krátko, ale chci se tak za 14dní objednat na kratší, je to super. A chci nějakou super barvičku nebo nějaké pruhy nebo prostě něco, už mně ta jedna barva nudí.
15. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
"Za mlada" jsem měla tak co 14dnů jinou barvu, ale to byly extrémy jako černá a za 14dní blond, pak červená a pak zas blond, a to mi vlasy nepadaly a všechno vydržely a zůstaly se mnou. Teď na mně prdí.
A v mojí první práci byla šéfka taková puritánka a docela upjatá a jak jsem přišla s tmavě modrým hustým melírem, tak jsem myslela, že dostanu výpověď :grinning: .
15. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
Já teď od novýho roka jedu v černý barvě, ale jako ty jsem experimentářka
taky jsem měla blond a červenou a pruhy a krátkou ofinu asi jenom 1 cm a různě, ale nejvíc se cítím v tmavých barvách
přemýšlím, že do toho hodim pár průhů zelený nebo tak
strašně se mi líbí, když vidim holky, co mají růžovou, ale do tý bych asi nešla

Nechala jsem to svoje háro ted růst, tak to mám do půl zad,
ale potřebuju to ted hodne zkrátit, protože to mám vypelichaný a potřebuje si ta palice oddychnout
15. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
No vidíš, růžová taky není špatná, ale s červenou to jsou barvy, co se rychle vymývají.
Já jsem se nejlíp cítila v dlouhých do půl zad, podbarvených černou, vršek bílý a krátká ofinka. Jenže teď kdybych měla dlouhé, tak to spočítám asi na tři chlupy, takhle mám aspoň vlasy :wink:
15. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
autor
Tý jo, vršek bílý?? To muselo být bomba, trochu jako z Pána Prstenů :wink:
Máš z tý doby fotku?
15. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.