• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky, ja bych taky prosila taulku, mne dr jen rekl, ze mu zatim nedavat jogurt, ze to az od osmi mesicu, ja se teda ridim tema sklenickama - proste kupuju ty,co odpovidaji Tomaskovymu veku

dneska zas rano cvico a ted plavanicko, Tomasek uz je normalni plavec :slight_smile: , prave jsem zaplatila dalsi lekce, takze plaveme min do konce cervna - ve vode se mu hrozne libi, caka rukama a kope nozickama a nevadi mu ani kdyz si nacaka do obliceje nebo kdyz se zanori, ale to jsem mela strach ja, ale on uplne v poho, je z toho vzdycky uplne vyrizenej, spiciho jsem ho vytahla z autosedacky, slikla a odnesla spinkat, mel sice papat, ale holt se napapa az vstane, pocitam, ze bude spat min 2 h :slight_smile: , vzdycky ho ta voda uplne odrovna :slight_smile:
17. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
bobi, já mám svoje mlíko v těch pytlíčkách na led, to je lepší:slight_smile: no, ale maso nevím jak bych tam narvala, to je fakt:slight_smile:

zítra nám to tu nebude fachat, tak ať se máte zítra dobře! Kdyby něco, otravuju na fejsu:slight_smile:
17. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
Holky, já jsem ten FB ještě nepochopila. Umím si tam max přidat přítele a to je tak všechno. :pensive:
17. bře 2010 v 16:39  • Odpověz
autor
já na fb nemůžu, nefajčí mi kompáč, když na to naběhnu. Nezkamarádili se spolu. Okamžitě to vypadává. Takže se uvidíme asi až pozítří, páááá
17. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak si představte, že malou krmím(dokrmuju) Sunarem z kojenecké láhve, ale ne s dudlíkem, ale JEN TAK!!! Prostě slupne 140 ml během dvou tří minut tím, že pije rovnou mlíčko z lahvičky. Pořád to nechápu - takovýho snažení, stříkání přes dávkovač apod. a ona potvůrka pije z hrnečku jako velká holka :sunglasses: .
Když to shrnu, dneska dostala zeleninku s králičím masem ve skleničce - slupla 2/3 skleničky, sice u toho dělám kravinky, první tři lžičky normálně, pak jí dám dudlíka, vytahuju a vždycky když otevře tlamičku, šupnu tam lžičku s králíkem :grinning: - mám vyfocený, jak přitom vypadá - fakt prasečinka :wink: :grinning: - ale chutnalo jí to !
No a odpoledne jsem zkusila ovocnou přesnídávku - a snědla třetinu velký skleničky - jen to mělo háček - musela se krmit sama lžičkou, já jí přidržuju, ale strká si tam lžičku sama, to ji baví.
A krmíme vleže na polštářku, v obýváku na dece a mám po ruce bryndák(řve, když jí ho dávám), vlhčený ubrousky, plenku, ještě olizuju pacičky, než upatlá mě, prostě fakt prasečinka, ale PAPÁ :grinning: :grinning: :grinning: .

Jankaj, já to taky moc nechápu,ale je to tím, že člověk nemá čas tam teď trávit celej den - měla jsem ho objevit v těhotenství, už bych byla mazák :sunglasses:
Bobisku - mně taky píše FB, že mám starou verzi exploreru, že mám raději pouštět přes mozillu apod., využívám tyhle dva prohlížeče na střídačku,takže není problém - nainstaluj mozillu a bude to - co?
17. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
kaa nase mala se taky sama nezabavi, jak nejsme nekdo s ni, tak je zle. Ted je to jeste dobry, pac je manza doma, takze se ji porad nekdo venuje, ale az pujde do prace, tak me jebne!
jani tak to jsem rada, ze jsem o nic neprisla na tom veletrhu. Tak Tomik taky porad vyvadi?! Nas chteji ty deti uplne znicit!
bobi ze storky s pejskem jsem si malem cvrkla :grinning: Jsem ji musela precist i manzelovi, a taky se nasmal :slight_smile: Ty mas dnes (teda toho 15.) nejakou humornou naladu :slight_smile:
Holky taky uz mi padaji vlasy. Furt pohoda, ani vlas dole a pak jsem pred cca 2 mesici sla ke kadernici na preliv a strihani a od te doby jsou vlasy vsude! Des bes, Agi je furt obalena myma vlasama, je to hrozny.
Holky nestiham, tak vas snad zitra doctu a neco pisnu. Jdu chrnet, stejne se teroristka za chvili vzbudi.
17. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
holky, dnes jsem vám některým na které mám mail poslala dotazník, kterej potřebuju na tu záv. práci, tak se předem moc omlouvám těm,které máte jen jedno dítě a to mimčo,takže třeba otázky typu - tresty, nebo pouštění TV, jídlo atd, asi ještě nemůžete zodpovědět, tak jestli vám to nevadí, tak si buď vymýšlejte, nebo to nevyplňujte. Jinak moc díky, potřebuju to od 50 lidí,tak budu ráda aspoń za něco. díky moc, mějte se, zítra se ozvu :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Verus, já jedu jenom na Mozile :grinning:

Baru, jestli najdu maila, tak vyplním a odpovím.
Vůbec se v tom novým koňovi nevyznám. Doufám, že mi to počítač pobere, protože mi to nejde psát pořádne. Já napíšu a půl hodiny čekám, než se to doťuká

nemám tu smailíky :frowning2:

Já chci starýhoooooooo
19. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
bobi, mě se to taky nelíbí, je to děs....nezvyk, snad si časem zvyknu, smajlíky tu mám...
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
Bobi, já jedu hlavně na čokoládě :wink:
Holky, malý asi roste zoubek - já vím, že to už tady píšeme od doby, co se mrňousové narodili,ale tentokrát
to je jiný - jsem vyřízená :confounded: - přes den spí minimálně a jsem vyždímaná jako citrónek. Pozitivní zpráva je, že konečně přibírá(zatím) - papá půlku malý skleničky masa se zeleninkou + malou skleničku ovocný přesnídávky, k tomu 600-650 ml mýho mlíčka a cca 100-150 ml sunaru. Teď jí říkáme pro změnu Otesánek :grinning: - má "už" 6845 g, před třemi týdny na půlroční kontrole 6540g - ale řeknu vám, že každej gram je vydřenej - nadřu se já, Lucinka a teď i pračka(bryndáky,mikinky,plenky, moje hadry - vše špinavý od jídla) - od včerejška mám novou Božku (Bosch), ta pere fakt sama, škoda, že nemá pohyblivou ruku, která by zapínala knoflíky a dávala prádlo do svýho bubnu.
:grinning:
19. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
čusky
tak zkouším koníka :grinning:

veruska- tak o té čokoládě mi ani nemluv. Já jsem po porodu ještě nezhubla ani kilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky, to je ale škaredý koník :frowning2: Zdá se mi to nějaké nepřehledné, no nic jdu to dočíst :frowning2: :frowning2:
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
A jak se tak dívám, tak se mi i smazaly inzeráty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No holky u nás teda zase klid zbraní, sem tam Kubu trápí ty zuby, takže dám dle potřeby Nurofen a namasíruju dásně Mundisalem a do chvilky je v pohodě.

Musím si u vás poplakat :slight_smile: , včera jsem byla u zubařky, trhala mi zub, rozpadl se jí v kleštích, tak říkala, že loupe perníček :grinning: . Nakonec ho vydolovala, ale jeden kořen byl přirostlý k čelisti, takže mňamka, nesmím 14dní kýchat a smrkat, jinak bych mohla jet na chíru a mám antibiotika. No prostě bájo, ale možná se budete divit, nebolí to.
19. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
Romčo - nezhubla jsi, protože už JSI hubeňour - my macíkové hubneme :wink: :grinning:
se 2-3 Milkama denně(!) mám dole skoro 16 kg (od příjezdu z porodnice 10 kg)- jen za poslední týden 1,5 kg dole - ale souvisí to spíš se starostma
a zoufalýma pokusama vykrmit Droběnu, než s mým jídlem - prostě nervy=hubnu, pohoda=tloustnu.
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
Kaa - ty chuděro malá, bezzubá :grinning: :grinning: :grinning: - aspoň že to nebolí :wink:
Mundisal se dává na zoubky??? Je to ten samej Mundisal,co se používá na afty? Ten mám doma - takže můžu
namazat dásničky Lucince po jídle? to by bylo fajn :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
Věrko- no ještě tam dva nebo tři zuby jsou :grinning: :grinning: , no zatím jsem na tom pořád líp jak Kuba :grinning: :grinning:

Jj, to je TEN Mundisal :wink: a Kubíkovi zabírá hodně rychle, za 1-2minutky po namazání se uklidní :wink:
19. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
Věrko- že hubneš starostma to teda nezávidím , a co Terezka? Furt stejný stav jako posledně? :unamused:
Já zas mám: stres: tloustnu, pohoda: tloustnu, tvrdá dieta: hubnu :grinning:
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
Čauky, kočky. Furt mi to tu píše jako dost zpomaleně, tak mě to sejří. Já fakticky napíšu odstavec, jdu se vyčůrat, nasnídat a ono si to tu samo postupně ty písmenka doklepe a pak sednu a můžu teprve odeslat
Vám se to nedělá?
Doufám, že mi to tímhle způsobem spadne jako fb a to mě tady asi už neuvidíte. To bych vás prudila jenom na mailu.
Já mám hubnutí jako Kaa. Tloustnu ať jsem v poho a nebo ve stresu.

Jo a nám se Mišák taky už posadil sám. Furt se se mnou pere, takže krmení a převlíkání je teď zábava a normálně Olympijská disciplína
Teď furt mele tátatata a dadada a samozřejmě, že máma NE :grinning:
Dělá takový kraviny, že si musim trhat hubu. V kočáru vydrží celý den. Baví ho pozorovat, takže je v polosedu a juká jako blázen na všechno kolem
20. bře 2010 v 07:27  • Odpověz
hOlky, náš prcek si dnes stoupnul :confused: . Vedle postele máme takový rantl a on se po tom vyšplhal do stoje a normálně stál :grinning: a pak to ještě dvakrát zopakoval. Já už fakt nevím, machruju tady se zubama, s lozením po čtyřech, ale nakonec nic z toho nedělá a postaví se na nohy :grinning: . Ale v postýlce na to ještě nepřišel,tak jsem zvědavá,kdy se to naučí, nechám tomu volný průběh.

Jinak ten novej koník mě taky pěkně se....e. A s hubnutím to mám to samý, nehubnu, když stresuju tak ještě víc jím,takže taky nehubnu. Ale těším se až začne bývat teplo,to budu chodit s děckama několikrát denně ven a to na mě zabírá, když hodně chodím málo jím :grinning:
20. bře 2010 v 07:34  • Odpověz
autor
Mariv, já bych mohla o tom našem pesanovi napsat romány
Takže už mám 3 tituly do budoucna"
1) Příhody paní Bob (dle názvu Sasanky)
2) Uvařim i ze suchýho z nosu
3) Já a můj prasopes
:grinning:
20. bře 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
Baru, malej už si stoupá?
Tak to zapomeň na lezení, ten rovnou bude chodit :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
a kde máte ty smaily, já je dělám růčo.....kurňa, už se mi to tu začíná nějak sejřit, tak tomu moc nedávám :-M
20. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
čus! co to je? Fuj, než si zvyknu, já nerada novinky... Holky a nechcete zauvažovat o skryté skupině? beztak sem už nikdo nový nepřijde a kdybychom byly neviditelné pro cizí oči, mohly bychom psát i intimnější věci a problémy:slight_smile: ale jestli to je blbost, vyfuckujte mě:grinning:

Bobisku, co píšeš, mi dělá, než naběhne komp, takže s eobávám, že problém je ten, že máš starej počítač, slabou paměť a neutáhne ti věci jako fb a te´d i koně (tenhle nový je náročnější na pc)... :frowning2: smajly mám tady nad tím oknem, kam ti píšu...
20. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
Tak to je v prči, to budeme muset pořídit nový počítač. Ale to už přemýšlíme dýl, protože tenhle je už leda tak dobrej na chytání prachu. To mám teda radost :(
20. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Čau holky, no teda Baru neke, že malý stojí :grinning: :grinning: :grinning: To je teda frája.
Náš mladej je lenoch, jen válí sudy a sem tam něco zažvatlá, ALE!!!!teď má zase to svoje klidné období, akorát mi začal vstávat v 6h, potvorka jedna.

Bobi, mi se seká jenom fb, kůň mi to nedělá a je možné, že je to pamětí, máme noťas, sice přidávaná paměť, ale asi málo. Už se týden snažím dát do kupy fotky, vypalím to na cd, pomažu J hry a snad to bude lepší, a ve stáří ntb to není, máme ho ani ne 2roky.
Objednávám si všechny 3knihy a prosím i s podpisem. :grinning:

Kat- já jsem pro skrytou skupinu, já furt uvažuju, co napsat, někdy vám to ani nenapíšu, bo se bojím, kdo to čte a kdy to použije proti mně. A je fakt, že nový se asi nikdo nepřidá.
20. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
fuuuuj,ja to nechci, vubec se mi to nelibi, vubec nevim, proc menej neco, co funguje dobre, taky nesnasim novinky :frowning2: , jsem konzerva stara

kat,skryta skupina -super napasd,sem s ni,buh vi,kdo vsechno nas tu smiruje ,ja jsem PRO

holky,muj brouk se rozhod,ze bude papat pouze sam,kdyz mu davam lzicku do pusy ja, tak ji ma zavrenou a neotevre ani kdyz delam vsemozny kravinky, musim mu dat lzicku a on se v tom vrta a dopravuje si to do hangaru sam, takze neskutecnej bordel vsude, presnidavka az na strope,ale brouk spokojenej,celej spinavej,lzicku si dava az na mandle, no zuzo
20. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
Zazit- no to musí být bájo, já se taky těším, už tak mám nerva, když mi chytá lžičku, tak se přetahujem a pak mi tu lžičku pustí a jídlo je všude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Holky, tak jdem do soukromé???Kdo se toho ujme?
20. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
kaa, založ, jen abych ji úak našla:slight_smile:)
20. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz
holky a jak vás najdu?
20. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.