• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Markét- přišli jste na to, co jí je??? Já jsem ráda, že zatím nemáme žádný problém, ale za cca měsíc jdeme píchat slzné kanálky tak se toho bojím. Budu asi brečet, jestli bude Kuba křičet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- ty máš teda jedlíka :grinning: . Dneska jsme přijeli z odchodu, malý řval, vycucnul 50-ku a spal :grinning: , večer a v noci už vycucává stovku :grinning: , a jinak se furt snažím dávat prso.
Ale přes den skoro nespí, má svoje, asi 3, půlhodinky a během nich musím zvládnout oběd, popř. jinou činnost. Kolik vám spí prckové přes den? V noci spí jak zabitý, už druhý den po sobě 8hodin v kuse.

Dneska jsem si konečně koupila zimní bundu a vestu, všechno co mám doma, tak je malé, asi se srazilo přes léto :grinning: , a teď u nás můžou padat trakaře. Všude po ČR sníh a u nás holky jen prší a je kosa. Ale příští týden už má být tepleji, tak snad i něco nachodíme.
A už jsem objednala i fusak, v pondělí by měl dojít, tak už jsem v klidu úplně.

Holky, nestalo se vám někdy, že vám naúčtovali 2x stejnou platbu kartou?? Já jsem teď koukala na net a stalo se mi. A teď: reklamuje se to na pobočce banky nebo mám jít první tam, kde se to platilo??
17. říj 2009 v 16:25  • Odpověz
Přijeli z odchodu :grinning: --z obchodu :grinning:
17. říj 2009 v 16:38  • Odpověz
kaa: vůbec ne, doktorka říkala že to může být nastupující viroza. Ale nekašleme, nos máme čistý. Taky říkala že tyto menší dět můžou mít ještě problém s termoregulací, venku zima, doma vytopeno, tak asi jí to chvilku trvá než teplotu stabilizuje. Uvidím zatím sleduju a měřím, od příchodu z nemocnice jsme na 37,6° a teď 37,8°, ukáže se až jaká bude noc. Právě že vůbec nepláče, je na ni vidět jak je z té teploty unavená, hodně spí.
17. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
market, doufam, ze to nic nebude a Petruska bude v poradku!!! budu mit infarkt az bude Tomik prvne nemocny!!!

kaa, to mas super, ze Kuba vydrzi 8h v kuse!!! to my ani nahodou - Tom nejvic vydrzi to prvni nocni spani - to vydrzi 6 h, ale pak uz jen 4h, pres den uz spi taky min - hlavne vetsinou nemuze zabrat do hlubokeho spanku, takze usne, ale budi se pak treba po pul hodinach i po min - proste nemuze zabrat - ale dneska je nejakej unavenej - dneska spinka jak pred mesicem - skoro cely den, ale to je vyjimka, prumerne pres den odhadem naspi tak 4h
17. říj 2009 v 18:21  • Odpověz
ahojky, tak jsme byly 3 dny u babičky a dědy a přijela taky moje ségra s malým synovcem (je mu 8. měsíců) a byl to šrumec, docela mě o vyvedlo s rovnováhy. Jak to holky zvládáte vy, ty přesuny? My máme babičku asi 20 km od nás a chci tam jezdit, mají rodinný dům a je to lepší než pořád v paneláku, ale docela mě to zmáhá. Malá to zvládla líp jak já, ta tam spala skoro půlku dne a i noci.

Vidím, že se nenudíte. Markétko nechtěla bych být v tvý kůži, já nezvládám ani malé zakašlání natož potom teplotu. Přeju ať to máte brzo za s sebou. Stejně tak Bobisku, ať máte jen rýmu, hlavně nic horšího. V tomto počasí se není čemu divit. Já taky pořád přemýšlím co malé oblíct, myslela jsem si, že moc nabaluju malou Máju, moje ségra si mě taky pak dobírala, ale jak jsem vás četla, tak máme asi o 1 vrstvu méně, ale zase tady není žádný sníh jen prší. Chodíme ven za každého počasí, mám to podobně jako kat a bobisek, zbláznila bych se doma, i když je malá hodná. Probrala jsem šatník a chodím po dlouhé době zase jako sportovec, nepromokavou bundu, boty i kalhoty + šiltovka (s deštníkema kočárem se to nedá), kde jsou ty časy, kdy jsem měla sukni nebo podpadky? ale vůbec mi to nechybí.
17. říj 2009 v 19:33  • Odpověz
marketko drzim pesti at je male lip! Ja si vubec nedovedu predstavit, ze by byla mala nemocna a az k tomu dojde, tak budu asi uplne vyrizena!
kaa - a to uz ted vite, ze vam budou ty slzne kanalky cistit? To ti rekla tvoje mudra? Treba se to jeste spravi ne? A co ted kapete do ocicka? Ja doufam, ze se tomu vyhnem, i kdyz ocicko nam hinsa porad, nekdy je to lepsi a nekdy horsi :frowning2:
U nas taky nesnezi kaa a je tu pekne hnusne. Kvuli te karte bych sla do banky, to bude spis jejich chyba.
Tyyy jo, 8 hodin spanku v kuse! Uplnej orgac! :slight_smile: Pokud si teda dobre pamatuji co to je :slight_smile:
Mala pres den spi jak kdy, nekdy spi tak trikrat ctyrikrat po pul hodine a nekdy zas spi treba tri hodiny v kuse.
sasanko taky jsem si rikala jak jsem ted tezce upadla. Driv bych nevysla ven komplet nalicena a ted jdu bez jakyhokoliv makeupu, nenacesana a je mi to sumak, hruza! Ted jsem tak maximalne poblita, pokadena, zpocena... a ven si beru manzelovu bundu pac do svych se furt nevlezu, chjo :frowning2:
17. říj 2009 ve 22:10  • Odpověz
jeee, holky, to jste me pobavily - jak resite jak chodite ven :slight_smile:, ja si vzdycky hrozne zakladala na tom, ze ven jedine jako ze skatulky :slight_smile: a ted je to husty :slight_smile:, malovani jsem ze skrinky nevytahla ani nepamatuju, vetsinou ani nejsem moc ucesana :slight_smile:, proste zalezi jestli rano zrovna najdu cas na to si 2x prohrabnout vlasy hrebenem a stahnout do gumicky, a obleceni - jeste ze uz se nosej zimni kabaty :slight_smile:, mne teda nastesti vsechno je, ale stejne mam pod kabatem vetsinou takovy "lepsi" cerny teplaky a nejaky poblindeni triko :slight_smile:, takze bych se ani nemohla nikde svliknout :slight_smile:, no kocka jako blazen :slight_smile:, manza docela kouka na promenu jeho vzdy upravene, nadelane manzelky v maminku :slight_smile:, no ma co chtel :slight_smile:, vloni po vanocich ve slevach mi chtel koupit kabat (to uz jsem byla tehu) a vybral mi naaadhernej flausak - svetlouckej a hrozne se divil, ze ho nechci, tak jsem mu nemola vysvetlit, ze ke kocarku opravdu svetlej flausovej kabat moc neni :slight_smile: a vybrala jsem si peknej tmavej teplej perovej az na paty :slight_smile:, mooooc sexy, ale presne na jizdy s kocarkem

jinak broucek byl dneska v noci zas zlaticko - 2x po sesti hodinach vydrzel, je to muj zlatej broucek a ted jeste spinka, musela jsem ho teda uhoupat v kocarku, ale chrni jeste, ze se hory zelenaj, jdu se zkusit umejt a sbalit veci, jedeme k nasim, zatim papapa
18. říj 2009 v 08:13  • Odpověz
autor
čágos, tak outfit na venčení kočáru mám stejnej.
Bundu péřovku a "lepší tepláky" :grinning:
Je to sranda, na sebe prdim a kluky oblíkám jako do žurnálu. Nechci, aby si řekli lidi, že jsou jako burani. Sice si tu krásnou bundu a botičky hned zafláká, ale když vycházíme, tak vypadá Dáda jako modelka.
Moje ségra má totiž 3 děti a je to vesničanka hadr. Teď už se teda hodně zlepšila a když jedou k nám do města :slight_smile: , tak děti jsou parádně oháknutý. Možná i proto, že už mají svojí hlavu a kluci v pubertě se chtějí líbit holkám.
No dřív jsme jí za to s mamkou furt buzerovali, že dá děckám flekatý děravý trička vzhledem hadr na vytírání a budnu jako když jí polije šťávou nebo poblije nebo něco. Humáč.

Velkej si před chvilkou vzal Dádu na návštěvu za kamarádem a já mám s Miškou volno. Sice mám nádobí jako po svatbě, ale to nějak v klídku zmáknu.

Včera příbuzný v poho. Bylo to prima odpolko.

Hlavně ať vám všechny nemocný mimísci jsou brzo v pohodě a zdravoučký a usměvavoučký. Je to děsný, nechci, aby mě taky potkal špitál s klukama. Tak se držte

Snad dneska ukecám tatíka a pojedeme odpol do Pražule do Ikey. chci nový talíře. Mám to vybouchaný jako po náletu :grinning:
18. říj 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahojky, holky, já mám po vysazení vigoše zlaté dítě! První spánek 4 hodiny, pak po třech, vstáváme v 8! Já ho miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Jako o osmi hodinách se mi může akorát zdát, ale nevadí, tohle je super!

Ad oblečení - já nosím tmavé rifle, černou nepromokavou bundu, botasky, v dešti kapucu nebo kšiltovku, líčení - co to je?? :grinning: :grinning:
18. říj 2009 v 09:35  • Odpověz
Kočky tak to jsem ráda, že jsme na tom všechny stejně :grinning: Já jsem si nakoupila bundu a vestu, všechno v tmavých barvách, na bílé teď můžu zapomenout. Minule jsem se ohákla na prochajdu a přišla jsem jak prase (bílá bunda, bílé boty). Sas taky chodím sportovně, i když je to teda můj styl (takže vesta,kalhoty, kšiltka, tenisky), ale vynechala jsem teda světlé barvy.
Minule se chtěl Jirka taky někde stavit a to jsem bojovala za to, že ne, že jedem domů, měla jsem na sobě domácí triko :slight_smile:
Ze šminek používám řasenku, líčka a lesk, make-up,pudr a linky jsou minulostí
:slight_smile: . Ale aspoň jsem si nabarvila vlasy a obočí, ať nejsem jak z lesa.

Holky těch 8 hodin se Kuba nějak sekl, dneska už si odspal zase svých 6h a pak buzení po 3h a pak už nic.

Mariv- jo asi se to bude píchat, protože mu to furt hnisá, ale ten hnis mu vyplavujou slzy, doktorka mi nic neříkala, jen že mám pokračovat v tom, co jsem si sama naordinovala :slight_smile: . Vytírám borovou vodou a kapu ten
o.-septonex. Jinak říkala, že do 4 týdnů od narození by se to mělo spravit, ale toto už je dlouho, takže smůla :cry:
18. říj 2009 v 17:28  • Odpověz
no tak ja jsem taky rada, ze nejsem jedina v teplakach :grinning: :grinning: a presne jak pise Bobisek - melej jak ze zurnalu a mamka nemyta, necesana :slight_smile: :slight_smile: v teplakach :slight_smile:

hele, holky, uz chodite s malejma normalne "mezi lidi"? ja furt ne, bojim se s nim jit mezi vic lidi, obzvlast v tomhle pocasi, kdy jsou casto lidi nachcipany, na druhou stranu si rikam, ze si takhle nevytvori imunitu a pak vsechno chyti, mela bych se jit ukazat do prace, ale porad to odkladam, no proste nevim, jestli uz je cas malyho tahat mezi lidi, rikam si, jestli nepockat az mu budou aspon tri mesice - no proste me zajima, jak to mate vy ???
18. říj 2009 v 19:18  • Odpověz
ahojky, tak já docela všechno obléknu, tak chodím jak před porodem. Nikdy jsem se nemalovala ani k holiči nikdy nechodím, tak jsem pořád stejnej strašák :grinning: .
Dnes mám jen jedno dítko, takže pohoda. Mám vypráno a vyžehleno a snad dopletu i ten svetr :sunglasses: . Odpoledne půjdu na procházku už se moc těším , protože s malou nikdy nikam nedojdu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zazit já chodím mezi lidi normálně, protože když chodím do porodny, tak je tam taky spoustu dětí různého věku. Tak si moc nevybereš, ale pravda je , že s malou jsem to taky dodržovala déle. No ty druhé děti už musejí být trochu otrlejší.
19. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
zazit, já chodím normálně... ve třech týdnech jsem s ním byla v kauflandu:slight_smile:) v práci jsem byla taky:slight_smile: mně by bez lidí kleplo :grinning:
19. říj 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahoj holky, tak koukam, ze jsme vsechny sexy maminy :grinning: chudaci manzele :slight_smile:
kaa, tak to my mame 5 tydnu a taky nam to ocicko porad hnisa. To jsem nevedela, ze by se to melo spravit do 4 tydnu. Mne dr. rekla, ze ten ocuflash by to mel vycistit, ale ze to bude trvat treba dva mesice. Nastesti neni zastancem cisteni slznych kanalku, pac tomu se chci fakt vyhnout. Vzdycky je to par dnu lepsi, tak si rikam, ze mame vyhrano a pak to zas zacne nanovo :frowning2: Navic ja ji to nerada kapu, pac u toho vzdycky strasne breci :frowning2: Taky ti u toho malej vyvadi?
zazit zalezi co myslis tim "mezi lidi". V praci uz jsem byla, ale tam jsou jen 4 kolegynky, takze to zas tak moc neni. Ke mne chodi kamosky i s detma a taky chodime s malou do obchodu, jinak jen na prochazky.
Holky mely jste v 6 tydnech obdobi zrychlenyho rustu a laktacni krizi?Mala ted zase moc nespi a furt chce jist. Navic vcera vecer jsem se divila proc breci, kdyz je najezena, tak jsem ji dala jeste druhy prso, parkrat cucla a byl klid, tak si myslim, ze to druhy prso bylo prazdny :frowning2: Takze tri hodiny mezi kojenim opravdu nedavame. V patek jdeme k dr. tak jsem zvedava kolik bude mala vazit a co si zase vyslechnu.
19. říj 2009 ve 12:22  • Odpověz
no, tak ja tomika taky budu muset prestat izolovat! Nebo pak vsechno chytne!
19. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:

A holky, masírujete ty slzný kanálky?
Dáda měl hnisavý očíčko skoro až do 3 měsíců. Nakonec nám po všech těch kapkách pomohla bylinka. Dělala jsem mu odvar z řepíku a vatičkou to vytírala a byl hned klid
Naše doktorka taky není zastáncem těch průfuků kanálků a tak jsme čekali a zkoušeli a nakonec fakticky obyč bylinka a jakej zázrak to nadělalo
A když jsem mu mačkala ty kanálky, tak vždycky plno hnisu jsem vymačkala a pak se mu ulevilo

Jinak včera masakr motorovou pilou
Dáda usnul po 22 hodině
Míša usnul ve 23:15 po neustálém nošení a houpání a povídání a krmení a hlavně řvaní. už jsem taky chtěla brečet. Usnula jsem hned po něm snad i ve stoje

Ráno jsem ho budila, abych mohla vyjet do města pro zimní boty a on furt spí. Akorát byl vzhůru hodinu po krmení a zase ho rve. Ale pozdě odpoledne ho nenechám usnout ani za prd. Budu ho vopruzovat, aby zase zalehnul na tu svojí 8 hodinu a já měla klíííííd

Jo jinak ve městě super. Vytáhla nás panímáma. Je zlatíčko
Koupila boty mě, Davídkovi a Míšovi zimní kombinézu :slight_smile:
19. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
autor
A nějak nám krachuje křeččí fabrika. Asi před hodinou umřel další sameček. Takže máme už jenom 2 holky a každá má svůj bejvák, protože by se navzájem sežrali.
Tak počkám 2 týdny, jestli náhodou nebudou mít mladý a jinak rušim výrobu :angry:

A brácha včera boural a zrušil auto.
Naštěstí mu nic není, ani spolujezdci.
Prý mu vylítlo z vedlejší auto (nějaká lesní cesta u vesnice)
Při brždění dostal smyk, svodidla, kotoul a pangejt
............ a dotyčný řidič UJEL aniž by se přesvědčil, jestli jsou ok :angry: :cry:

Tak snad to takhle bylo, protože už jsem byla dost svědkem, že můj brácha si dost vymýšlí a málokdo mu v rodině věří i nos mezi očima. On je to hodnej kluk, ale strašnej Andersen
19. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz
teda panimama je fakt zlata :slight_smile:))

jeste k tomu chozeni mezi lidi - tady v Praze je blby, ze kdyz bych chtela do prace na ukazovacku malyho, tak musim metrem a tam je proste milion lidi a vsichni chrchlaj a prskaj a ja z toho mam uplne hruzu hruzouci, jinak navstevy k nam samozrejme chodi normalne, ale na nakupu jsem s nim teda taky jeste nebyla a ani v poradne se nepotkavame s detma - ta dr je nase znama a zve nas vzdycky pul hodiny pred zacatkem ordinacnich hodin, kdy tam jeste nikdo neni, jsem proste nejaka moc opatrna, musim to nejak zlomit, drzim ho jak ve skleniku, nebude mit zadnou imunitu :frowning2:

jinak jsem dneska byla u svy gynekolozky a kdyz mi tam vrazila ty zrcadla, tak jsem malem udelala salto vzad z ty kozy! Dokonce si pak vzala nejaky mensi, abych to prezila :slight_smile: a nechala jsem si predepsat antikoncepci a ted budu premejslet jestli si ten recept vyzvednu, predepsala mi nejakou ultrasetrnou a teda ultra mega drahou :frowning2:, kdyz ja ty hormony papam tuze nerada :frowning2:, na druhou stranu, kdyz jen pomyslim na to, ze bych otehotnela, tak me fakt vomejvaj!!!
19. říj 2009 ve 14:39  • Odpověz
bobisku a jak se to masiruje? I kdyz pochybuji, ze se Agi necha, ta jak vidi, ze se ji priblizuji k ocicku tak uz spusti rev preventivne :frowning2: A kde sezenu ten repik? Zkusila bych to. A myslis, ze mam kapat obe ocicka, i kdyz ji hnisa jen jedno? zatim kapu jen do toho nemocnyho, at ji mucim co nejmin :frowning2:
Mala vcera taky nemohla zabrat, sice moc nervala ale usnula az v pul jedne a pak se furt budila a dnes toho taky moc nenaspala. Nebyl nahodou uplnek, ze nam ty deti nespaly?
zazit tak do tramvaje jsem si taky jeste netroufla, ale spis z toho duvodu, ze se bojim, ze tam Agi ztropi skandal :slight_smile: Nejak v tom kocarku proste nespi, max 20 min a pak bud kouka nebo rve, vzdycky jsem na prochazce ve stresu kde mi zacne rvat :frowning2:
Antikoncepsi taky brat nebudu, holt si bude tatka davat pozor :wink:
19. říj 2009 v 15:41  • Odpověz
tak to Tomasek v kocarku spi jak medved, nemusi dokonce ani jet, jen ho tam pokladam - vidi z vnitrku tu bilou strisku a uz je tuhej, stejne na nej pusobi autosedacka, ale dneska sem jela tramvaji (sama!) k ty doktorce a vadilo mi kazdy zachrchlani nebo kejchnuti lidi kolem, jsem asi debil no, ale ja se o nej proste desne bojim, ze chytne nejakou desnou rymu a udusi se mi :frowning2:, ja az chytne fakt rymu, tak nebudu spat cely noci a budu hlidkovat jestli dejcha, trochu magor, ze? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2009 v 16:50  • Odpověz
a s tou antikoncepci porad nevim, taky mam spis tendenci se na to vykaslat, nehlede k tomu, ze nas sexualni zivot v pristim roce asi nebude moc bourlivy :grinning: :grinning: :grinning: , za prvy jsme oba dost vyrizeni vecer a s tim kulihraskem za hlavou, no nevim, skoro si rikam, ze to do sebe budu cpat zbytecne :slight_smile:
19. říj 2009 v 16:52  • Odpověz
holky po cisari - taky mame to brisko nad tou jizvou porad takove necitlive ? Jako by porad jako v narkoze ? Dneska me dr moc nepotesila, uz mi to rikal i porodnik, oni jak to rizli, tak narusili nervove spoje a prej to trva pekne dlouho nez se to da dohromady a prej se to uplne tak jak to bylo dohromady neda :frowning2:, mne to trochu vadi, vadi mi kdyz si na to sahnu ja, natoz nekdo jinej a vadi mi treba i zaply kalhoty pres to, jsem zvedava jak se to zahoji
19. říj 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahojky, ta já trhám partu, my měli luxusní noc! Co nedávám vigantol, je zlatej kluk můj :dizzy_face:
zazit, holka, trochu povol, ať fakt nezblbneš a malej pak v zimě nechytí něco na dálku:wink: Já to moc neřeším, jezdím mezi lidi... ale to metro máš blbý no...ale tak on je v kočárku zachichlanej, nikdo na něj jen tak neprskne:wink: co doma? líbáte ho? Ocumláte dudl, když spade?:wink:

Antiko já brát nebudu... mezi dětma určitě ne a zatím tvrdím, že už nikdy ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. říj 2009 v 17:32  • Odpověz
kat, mas pravdu, ted ve ct uz mu bude osm tydnu, tak se budu muset osmelit :slight_smile:, prvne asi vyrazim na super vylet do mistni billy nebo dmka :slight_smile:, to nejsou zadny nakupni centra, musim se osmelovat postupne :slight_smile:, jo doma ho olibavame, i kdyz ja se snazim spis na tvaricky, protoze jsem fakt oparo nosic (nastesti to vypada, ze nic nechytl z toho myho oparu!, hura, kez by tohle mel po tatovi, ten v zivote opar nemel!), ale jasne, ze ho nuhname a libame vsude mozne i nemozne :slight_smile:, dudlika teda necumlam :slight_smile:, na ven si nosim nahradni, peclive sterilizovany :grinning: ve specialnim, peclive sterilizovanem :grinning: , obalu - no magorka hadr no, ja mu i rukavicky davam jen jednou - pak hned peru a zehlim, aby nebyly bacily :grinning: , to je na chocholouska, kdyz to ted ctu a vidim, jakej sem magor, chudak malej, holky, zitra vyrazim do obchodu :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:40  • Odpověz
zazit:grinning: My líbáme taky všude:grinning: I když některý chytrý knihy píšou, že s ena pusu nemá... Já chodím na meditační jógu, teď teda ne a tam se naopak razí líbat hned a co nejvíc a na pusu, že tím právě hned získá přirozenou imunitu z nás:slight_smile: A moje intuice mi říká, že to je tak správný:slight_smile: Dudlík jsem dlouho ocumlávat nechtěla, ale už to dělám taky, pouzdro teda sterilizovaný nemám, dudlíka taky už jen omývám vodou z kohoutku... zatím nic nechyt, tak snad jsem ho tím otužila:slight_smile: Ale on se dost otužuje doma, my nemáme zrovna sterilní domácnost:grinning:
Rukavičky už jsou teda hustý dost:grinning:
8 týdnů je ok, myslím, že můžeš pomalinku polevovat, neboj, neublížíš mu:wink:
19. říj 2009 v 17:52  • Odpověz
no, ja vim, uz jsem si rikala, ze musim, dik za podporu :slight_smile:, jdu ocumlat dudlik :slight_smile:
19. říj 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky,to jsem ja,Kaa bez 2,pisu z mobilu a zapomnela jsem heslo k normal Kaa:slight_smile:. Zazit,povol trochu,jinak budes mit maleho na kope.Ja teda pusinkuju vsude,chodim s rozumem nakupovat a jezdim vsude(nastesti nemusim MHD),navstevy prijimame,v praci jsem byla uz asi 4x,sterilizuju,ale nevysedavame po kavarnach,a necpeme se do davu.Holky,ale k tomu olizovanim dudliku a lzicek detem mi rekla zubarka zajimavou vec.Ja trpim zvysenou kazivosti zubu,kt neni dedicna,ale olizovanim dudlu malemu predam "spatne"bakterie,kt mu pak muzou pusobit problemy.Tak na to davam pozor. A jeste teda hodne vytiram,maly se vali na dece pod hrazdickou,tak at nedycha moc bordylku.
19. říj 2009 v 18:28  • Odpověz
zazit tak to je fakt husty :slight_smile: teda prat rukavicky po jednom pouziti by me fakt nenapadlo :slight_smile: tolik jich ani nemam :slight_smile: my teda taky pusinkujem vsude, dudlika zatim necumlam, taky se tomu snazim vyhnout, ale vysterilizovanej byl jen jednou a to kdyz jsem ho koupila, ted uz hrne voda z kohoutku, nekdy ani to ne :slight_smile: a zatim dobry. Tak drzim pesti at ten vylet mezi lidi zvladnete bez uhony! Jinak ja to mam nad jizvou porad necitlivy. Kamoska co mela cisare pred rokem mi rikala, ze ted ma necitlivy tak dva centimetry, jinak ze je to v pohode. Tak uvidime, ja to mam necitlivy zatim cely a je to fakt divny.
19. říj 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, hj, já vím, že s tím dudlíkem by se to nemělo... já s etomu taky vyhýbám, ale někdy není zbytí, dnes mi vypadl z kočárku, když jsme maklýho dávala do autosedačky do auta a plakal, tak jsme prostě olízla a dala... Myslím, že pro jednou mu neublížím:wink: Ale máte prvadu, vyvaruju se toho:slight_smile:
Jinak doma uklízím tak normálně, vyluxnu, setřu, uklidím koupelnu, nic extra... často si meju ruce, ale jinak to fakt nehrotím... ale taky nemusím naštětsí jezdit mhd...

Dnes s emusím pochlibit - poprvé jsme jela sama - zvládla jsme v pohodě dát kočárek do auta, malýho do sedačky, sedačku do auta, řídit do sousedního města, vše vyndat, malýho šopnout do kočárku a jít na hodinu a půl jezdit, než mi pan servisák vyměnil olej, přehodil gumy... a zase jsem vše naskládala do auta, malýho nainstalovala do sedačky a jela domů:slight_smile: Jsem šikulka co?:grinning:
19. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
kat ja bych ho taky olizla v pripade nouze, furt lepsi nez mu ho dat s blatem nebo ho nechat rvat ze :slight_smile: Jinak jsi fakt sikula, uz jsem te chvalila i na facu! Mas muj obdiv!
19. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.