• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Míšo, v obchodě nebo v lékárně teda nevím, jestli berou české, já jsem chtěla platit kartou, ať právě nemusím měnit, stejně nevím kolik to přesně stojí, cca 37zlotých a kurz je kolem 6,-.

Ty kapky se jmenujou Probiotické kapky http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-deti-5ml/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc

A jsi hodná, že mi chceš vzít, ale já se chci na poprvé kouknout, a ještě nevím, jestli nevezmu ten extra, ten má vyšší sytící schopnost http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-extra-800g/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc
A bacha , v Polsku je to pod názvem BEBILON http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=350131
Když tak si příště můžeme navzájem koupit, kdo pojede dřív, nakoupí. A dej pak vědět, jak jsi dopadla, já pojedu asi v ten pátek.
20. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
jo a chtela jsem se zeptat jestli jste uz byli na vitani obcanku :slight_smile:
20. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
My ještě nebyli, ale prý dojde pozvánka, až se "nasbírá " více dětí :grinning:
20. říj 2009 v 18:24  • Odpověz
kaa, od kdy se davaj ty pitka - dostali jsme takovej ten kouzelnej hrnecek od aventu, ale nevim od kdy se to pouziva?? a do toho se dava cajik nebo piti, ne? mlicko se dava porad ve flasticce, ne? akorat se na ni pridelaj ty ouska na drzeni, aby si to prcci mohli drzet
20. říj 2009 v 18:41  • Odpověz
Katko dekuji, jsem koukla tak jsem zvedava co tam zitra koupim. dam vedet. ja taky chci vyzkouset ten na lepsi zasyceni. Tak uvidime.

papa holky jdu koupat
20. říj 2009 v 18:54  • Odpověz
Zazit- jsou bílé měkoučké od 6m, pak jsou zelené od 12m, ty jsou trošku tvrdší, a pak jsou žluté od 18m, a ty jsou úplně tvrdé.
Já to budu dávat jen na čaj nebo šťávičku, mlíčko přes klasickou savku, aby se mi s tím necrcal a vypil všechno, čaj ať si vybryndá.
Jo a Zazit- dej si bacha, pod tím pítkem je takové silikonové kolečko-placka,kt zabraňuje tomu protékání, a to se musí při každém mytí rozebrat a vymýt. Nám to totiž chodily maminy reklamovat, že jim to teče a přitom tam měly bordel od čaje a netěsnilo jim to. A jedna tam měla dokonce plíseň :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ouška koupíš i zvlášť, já si je určitě dokoupím.
A nebo existuje balení, kde máš lahev, savičku, pítko, ucho - je to sada na učení http://www.vse-pro-deti.cz/avent/avent---lahvicka-na-uceni-airflex---260ml-c.7917

Já ten Avent úplně zbožňuju, sice je to drahé jak prase, ale jsou to věci docela vymakané.
20. říj 2009 v 18:56  • Odpověz
Míšo není zač, ozvi se a pěkně plavejte :grinning: , páá

Jo Zazit- jak pokračujete v plavání, když už jsme u toho? Splýváte nebo už kraulujete :grinning: ?
20. říj 2009 v 19:00  • Odpověz
dik za osvetu :slight_smile:, mame ten hrnecek nejmekkci, takze ho muzeme za chvili pouzivat :slight_smile:, ty ouska se daji odendat a pouzit na flasticku :slight_smile:, jo jo, avent je fakt super :slight_smile:
20. říj 2009 v 19:02  • Odpověz
plaveme znak :grinning: no, meli jsme mit ve ct dalsi lekci, instruktorka bude chodit jednou tydne, jenze tenhle ct jsem to musela zrusit - Tomaskovi na raminku konecne zareagovalo to ockovani na tuberkulozu - udelal se mu pupenec a prasknul a mudra nam doporucila to ted nemacet, takze jsem plavanicko tento tyden musela zrusit :frowning2:
20. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Aspoň trošku pracuju :grinning:
20. říj 2009 v 19:17  • Odpověz
Plaváníčko máte fajn, už se taky těším, až začneme chodit, ale až od půl roku. No však to uteče a tež se budeme čvachtat.
20. říj 2009 v 19:39  • Odpověz
mariv - jeste k tomu cviceni - sedy lehy samozrejme jizvu namahaji, taky proto jsem u prvnich deseti malem vypustila dusi!!!, ale dr rikal, ze muzu vsechno a jinak to pupendo do nejakyho slusnyho tvaru proste nedostanu,takze se snazim trochu pocvicit kazdy den
20. říj 2009 ve 20:47  • Odpověz
tak jsem do albumu hodila aktualni fotku broucka jak vyplazuje jazyk :slight_smile: no a taky aktualni stav svyho pupku 8tt po porodu, jsem jak ve 4 mesici furt :(, ale cvicim, cvicim, tak snad se to nejak zformuje casem, clovek by chtel hned, ale ono to tak rychle bohuzel nejde
21. říj 2009 v 07:55  • Odpověz
ahojky, verusko, vcera jsem pro tebe a terku meditovala, tak snad k tobe trochu energie prijde:slight_smile:

holky, ten avent multihrnecek jsem dostala, tak me tesi, ze je dobrej:slight_smile: Já mám od aventu lahvičky na mražení mlíka (už je vše zamraženo), pak misky na prsa na odkapávání mlíka (jako ty papírový vložky jsou při mým množství mlíka výsměch, vydrží mi cca půl hodiny) a normální lahvičku na pití, tu teda nepoužíváme zatím...
21. říj 2009 v 09:18  • Odpověz
Jinak zaz, to očkování mám taky ted takový jak beďar, tak jsem zvědavá, k mudře jdu v úterý po 6N :unamused:
21. říj 2009 v 09:19  • Odpověz
kat, to je spravny, ze mate reakci, tak to ma bejt, az to odezni, tak se muze ockovat ta hexa
21. říj 2009 v 09:26  • Odpověz
zaz, ahá...
21. říj 2009 v 09:29  • Odpověz
autor
Ahojky Katwind, já jsem se tě už dlouho chtěla zeptat jenom pro zajímavost. Jak jsi psala, že u kojení ti z druhýho prsa dost teče a ty tam dáváš odměrku a pak skladuješ na mražák. Prosim tě kolik jsi zachytila toho mlíka? ty jsi fakticky chodící mlíkárna :grinning:

Mariv, k tomu masírování kanálků. Bylo by dobrý kdyby ti to ukázala mudr. Je to místo pod očíčkem směrem k nosánku. Kousek pod koutkem oka a to jemně masíruješ z toho místa k tomu koutku očíčka. A on ten hnis sám vylejzá. Jako když vymačkáváš jitrnici :grinning: Kolikrát jsem se až zhrozila kolik toho v tom očíčku má.
ten řepík lékařský je skoro v každý lékárně. Je to super bylinka

Včera jsme byli na kontrole po 6ti nedělí. Sice nám bylo 7 týdnů, ale dřív jsem nemohla, protože se mi rozbil kočárek, ale už je to ok.
Míša má 60 cm a 4950 g
Doktorka se divila jak krásně drží hlavu a pase koně. Zahřálo mě to u srdíčka, když ho chválila.
Love jí i povídal, tak z něj byla paf a moc se jí líbil.
Trochu jsem si postěžovala, že ho nosim v klokance když vařim, že je zvyklej na ruku a ona se smála. Prý proti klokankám nic nemá, ale že prej chudák moje záda. No jako když to přivolala a já se dneska nemůžu vůbec ohnout. Ach jo :wink:
21. říj 2009 v 09:53  • Odpověz
Bobi, když kojím třeba z levýho prsa, pod pravý na tu dobu dám lahvičku a odkape mi tam 50ka:slight_smile: Zajímavý, že když kojím z pravýho, tak z levýho odkape jen 30ka:grinning:
V mrazáku mám teď 3 lahvičky po stovkách... Takže můžu jít ponmalu do bioagrafu, jak řekla mudra (pojem biograf mě hrozně rozesmál):grinning:
Ale jinak jako mě to moc netěší, v podprdě nosím plínu a ty misky... v noci všechno mokrý... :unamused: ale tak hlavně, že mu chutná.-D
21. říj 2009 v 10:24  • Odpověz
autor
Tý bláho, tak to je mazec. To já když chci odsát, tak to dřu jako blázen, abych tu 50tku dala :grinning:

Jinak mě už od včera bolí na boku levýho prsa. Ale jako krutě. Žádný zatvrdliny tam nemám a malej pije v pohodě a nic mimo mi do podprdy neteče. Je to bolest jako když máte modřinu a furt vám jí někdo mačká. Vůbec nevim co to je.
A Kat, ty nosíš do podrprdy plínu a já ani ty vložky nepoužívám. Zdá se mi, že malej to má tak akorát a nic nazbyt není. Dokonce už jsem mu asi 2 dny nedala flašku a jenom kojim. Tak je to super. Ale jako zásobu fakt žádnou nemám, takže pokud budu muset někam sama a Míša bude u tatínka, tak dostane Nutrilon.
21. říj 2009 v 10:41  • Odpověz
bobi, to taky mívám... když to bolí, mě většinou zespod prsa, těsně u bradavky... tak malýho dám tak, aby bradu běl v tom bolavým místě, první tah bolí, ale pak to je dobrý a po koju nic nebolí:wink: už jsem to měla třikrát...
21. říj 2009 v 11:03  • Odpověz
bobi, teď doma mám v podprdě takovej ručníček:slight_smile: malej z ikea:slight_smile:
21. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
teda, kat ja jen tise zavidim - skoda, ze nejsi moje sousedka :slight_smile:, nosila bych ti Tomaska na prebytky :slight_smile:, co zbydou po Honzikovi, aby mel taky matersky mlicko a ne jen porad Nutros
21. říj 2009 v 11:50  • Odpověz
autor
No to jo, ty jsi unikát Kat.
Ručníky :grinning: , co budeš do tý podprdy rvát až Jéňa povyroste a bude tahat 150-200 mlíka. To si už teď rovnou zařiď nějaký háky, na který budeš věšet kbelíky :grinning: :grinning:

Já byla na hodinku s klukama venku a teď Dáda chrupe a Míša pozoruje v postýlce hračky a je klidňoučkej a hodňoučkej.
Jinak mě záda bolej furt, tak ho dneska budu nosit minimálně a snad nebude tolik protestovat.

Jo kat a s tim bolenim prsou a bradičkou asi neuspěju. Mám mám kozy, že to jedno dá jako Míšovi 2 hlavičky a kdybych mu ze strany měla narvat bradu, tak mu musim vyhodit čelist.
Snad to přestane samo. Bych se zbláznila asi, kdyby to měl být nějaký zánět nebo něco. Počkám a uvidíme :wink:
21. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
autor
Zazit, ty fotky tvojí plochý dráhy (břišičinka) jsi tam stejně dala, aby jsi mě nakrkla, co? :grinning:
Já kdybych měla vyfotit svůj pupíček, tak bych musela dát rozlišení 5000x5000 aby to fotka pobrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
autor
Holky, jak dlouho může být rozdělaná krabice Nutroše?
21. říj 2009 ve 13:09  • Odpověz
Zazit- ty prudičko :grinning: :grinning: :grinning:
Ty jo, já mít takovou postavičku, tak nevím... :grinning:
Bobi- třeba u mně se o pupíčku nedá hovořit :grinning:, takový výraz pro moje břucho nejni. Teď momentálně oblíkám jedny kalhoty a to těhu rifle, nějak se mi rozjela i pánev a jsem i přes boky širší :stuck_out_tongue_closed_eyes:. V pátek asi vyrazím na nákup, ať nechodím furt v jedněch riflích.

Bobi- Nutroš 4 týdny, já kupuju velkou 800g a vydrží mi tak ty 3-4 týdny, takže já stíhám spotřebovat. Ty máš ale asi tu malou, co?
21. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
jo a musim se pochlubit, že nad prdíkama jsme zvítězili.
Už vařim s cibulí (omezeně) a do polívek dám kedluen i květák a v poho :wink:
21. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
Kat - s tím kojem jsi brutál :grinning:
Přesně jak psala Bobi, já taky večer makám s odsávačkou, prso doslova ždímu a skoro hodinu a mám tam 70 :grinning: . A tobě to jen tak odkapává. Ale je to super, že je, horší kdyby nebylo, tak máš spokojené napapané miminko a žádné starosti s flaškama, dudlíkama, už mě to moc nebaví furt jenom myju, sterilizuju, ještěže jich mám tolik. By mě kleplo.

Zazit- Tomík je moc šikovný.

Bobi- Kubík měl podobnou por. váhu a teď ho Míša teda předběhl, má teď 4570g.
21. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz
Bobi-Kubu už to taky moc netrápí, cibuli už taky používám, zařazuju po malých dávkách a dneska jsem měla i půlku papriky. Ale ještě jsem dneska koupila Baby calm, doufám, že je poslední ( celkem jsem využili 3 balení+2balení Sabu).
21. říj 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.