• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
já jsem sab koupila 1 a furt ho pulku mám
máme štístko, že je to přestalo trápit :wink:
21. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz
Tak to já jsem ho Bobi tím prolívala, ať nemá bolení, měl asi 5xvelké křeče, jnak ok a to víš,jednou to ustoupit musí, už jsou to velcí chlapi, a navíc 3 měsíce se blíží

Holky, já mám doma bordýlek a nechce se mi to uklidit a to ráno bylo sterilno, to vždycky Jura udělá :grinning: nebo Kuba :grinning:
21. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
bobisku dik za radu - a jak dlouho se ten repik louhuje? A to jsi kazdy den uvarila cerstvy a tamponkem vytirala?
zazit tomu rikas pupek ze 4 mesice?! takovy brisko jsem nemela ani pred tehu a mit ho ted tak skacu radosti ke stropu!! Provokaterko! :slight_smile:
Holky to vam zavidim, ze nemate prdiky a bastite uz skoro normalne. To ja si dat kedlubnu tak malou roztrhnu. Ta zas chudina tlacila od pul druhe rano az do sedmi kdy jsem do ni strcila rourku :frowning2:
21. říj 2009 ve 14:59  • Odpověz
a taky ti u toho malej tak brecel bobisku? Agi rve jak tur jenom kdyz se ji k oku priblizim, je to hrozny, pripadam si, ze ji tyram :frowning2: Proto si ani nedovedu predstavit jak bych ji ty kanalky masirovala :frowning2:
21. říj 2009 v 15:27  • Odpověz
Tak já sice musím říct, že malýho už prdy taky netrápěj tolik, ale netroufám si teda jíst všechno... třeba kupodivu nemůžu brambory...
21. říj 2009 v 15:52  • Odpověz
jinak škoda, že nejste blíž, fakt bych vám v pohodě dala dvě až tři dávky mlíka denně :sunglasses: dr mi říkala, že by se to kolem dvou měsíců mělo upravit a nepoteče to tolik, tak snad má pravdu...
jinak já zatím vypklácala jeden sab a půlku calmu... a týden bereme ty probiotický...
21. říj 2009 v 15:54  • Odpověz
a bříško mít asi nikdy nebudu, budu mít navěky pupek! dneska jsem totiž prase sežrala celou bonbošku toffifee:slight_smile:)
21. říj 2009 v 15:55  • Odpověz
Kači a jak byla dobrá, co? :grinning: Tež bych si něco dala do pupku :grinning: , ale mám tu akorát jednu musli tyčku.
21. říj 2009 v 16:28  • Odpověz
autor
Holky, tak jsem si řekla, že si koupim místo sušenek jogurty a když mě přemůže žravá, tak si ho dám. No a tak takhle funguju několik dní a dneska jsem si přečetla etiketu na jogurtu a má to 10,5% tuku :grinning: takže bych asi udělala líp, kdybych taky sežrala celý tofifee :grinning:

Mariv já ten řepík vylouhovala asi 15 minut v horký vodě a pak to slila do sklenice s víčkem. Namočila tu vatičku nebo gázu a vytírala očíčko. Pak jsem to zase zašroubovala a vydrželo mi to 2-3 dny, pak jsem dělala novej.
Dáda neplakal, on byl takový flegmatický miminko a nic ho nesejřilo. Vůbec mu nic nevadilo, ani když byl posejřenej od hlavy až k patě.
Ale plačtivej byl když měl zácpu. To jak viděl, že se blížíme k přebalováku, tak ječel, protože tušil, že se mu zase budu teploměrem rejdit v kakáčku. To ale bylo asi až na 6 tým měsíci, když jsem občas hodila nějakou tu kašičku místo mlíka
21. říj 2009 v 16:40  • Odpověz
autor
A co je s Barčou?
21. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Holky musim se pochlubit, že jsem dneska Davídkovi urobila kuličkovou dráhu. Je to sice na hopíky, ale krásně jsem si vyhrála a teď si krásně hraje Dádula. Jdu fotit a lípám do alboše :grinning:
21. říj 2009 v 16:48  • Odpověz
ahooj holky, no jo, baruska uz tu fakt dlouho nebyla, jak se asi vsichni maji???

Bobi, jsem zavedava na kluky, tak pak dej vedet az tam lipnes fotky

teda s tema prdikama je to husty, po tom Nutrosi na to Tom fakt vubec netrpi - on fakt uchazi jak micek, papa a ze zdola to se stejnou frekvenci jako saje strili ;), strely jsou to fakt neskutecny, no a kadime jednou za dva dny - strasliva naloz, ale taky to z nej jde bez problemu, dokonce si u tlaceni pomaha zvukove :slight_smile:, takze hned poznam , ze je potento a kdyz dokonci praci hned prebalujeme :slight_smile:

holky, s tim brichem - to nebyla provokace, ja mela pred tehu daleko mensi, fakt ted mam na me furt velky, prebejva mi porad ta kuze, no nic'

jo a bobi, s tim jogurtem si me pobavila, ja mivam taky dieticky zachvaty a pak zjistim, ze kdybych sezrala 2 tabule cokolady, tak bych na tom energeticky byla lip :grinning:
21. říj 2009 v 17:27  • Odpověz
kaa, co pouzivas za Nutros, ze mas 800g krabici ??
21. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
zazit já mám doma taky Nutros 800g a koupila jsem ho v DMku

už mám fotky v albíku :wink:
21. říj 2009 v 17:57  • Odpověz
Zazit- normál Nutrilon od narození, jestli ale používáš specialitky jako HA, AR, Comfort, tak ty jsou jen v plechu 400g http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-800g/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc

Bob, dráha super, nějak jsem si to nemohla představit. A dětičky krásné, Davídek je teda veliký chlap :slight_smile:

Holky, já se pro dnešek loučím, drahoušek mi volal,, že ještě zůstává na noční, tak já jdu poklidit, vykoupat malou prdelku, a až usne, tak i velkou prdelku :grinning:
21. říj 2009 v 18:03  • Odpověz
Zazit- koukala jsem na ty tvoje fotky ještě jednou, a nevypadá to, že ti někde přebývá kůže, a jsi fakt kočka, jako 2 měsíce po porodu vypadat , tak se přihlásím do miss :slight_smile: , já tak můžu do miss, ale xxl :grinning: .
No ale záleží na tvém pocitu. Tak to večer šmikni a máš to. :grinning:

Kočky pááá
21. říj 2009 v 18:07  • Odpověz
kat tak toffife taky muzu po kyblech :slight_smile: sezeru ho na posezeni bez problemu, je to moje neoblibenejsi bonboska, mnam! Taky uz jsem jich par po porodu sporadala :slight_smile:
bobisku dik, tak ja to zkusim. No nase Agi teda neni flegmaticka ani omylem :frowning2: Jinak me bobi tim svym psanim vzdycky pobavis, akce jogurt je fakt dobra :slight_smile: Ja vim proc ty zdravy veci nejim :slight_smile:
Teeeda ty jsi sikovna maminka bobisku! Jen si nejak nedokazu predstavit jak to funguje :slight_smile:
21. říj 2009 v 18:23  • Odpověz
ahojky, tak se hlásím po několika dnech. malej má v 6 týdnech 5310g.
katwind- a ty ten vigoš nedáváš. Na malého to taky tak působí, ale u doktora řekli dávat jinak bude křivice.
V pátek jdeme s Danečkem řezat tu uzdičku pod jazykem. Tak to bude boj. Pošlu na ten výkon manžela já to nějak nemůžu vidět když trpí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky

teda zazit jsi dobra, take brisko ale je videt ze makas asi budu muset zacit taky sakra, samo to asi nepujde.

Kaa byla jsem v Polsku a behala jsem po lekarnach nikde nemeli klasicky Nutros teda ted Bebilon ale nakonec jsem to koupila v Bille za 40 zlotych celkem levne ale je to to same, jsem to porovnavala, uvidime jestli to malemu sedne , no musi, jsem koupila 6 krabic :grinning: jsem to trochu prehnala, ale kdyz u nas jede 1 krabice za tyden. ja mam fakt minimum mlika jenom tak na chut mu davam at vysaje vse co tam je a dokud tam je. Odsavam taky ale ciciky budu zachvilu rolovat do podprdy a stejne malo.

No a jeste jsem koupila ty kapky za 36 zlotych taky supr cena oproti 6ti stovkam. Dneska mu je dam tak uvidime co to udela.

A co se tyce bricha to nejde dolu spise bych vice zrala,sakra.

Aj plinky jsou za dobre ceny.
21. říj 2009 v 19:07  • Odpověz
Miso,dik za zpravy,tak to jsou perfektni ceny a doufam,ze Riskovi ty kapky zaberou,a bude spokojene miminko,ale fakt nechapu,proc nas tady chcou zedrit z kuze.Kdyz jsi jich brala 6,to jsi pekne usetrila.Tak to ja si vezmu ty NUTROSE asi hned 2,to mam na mesic a pul,i kdyz kazdym dnem cekam,ze prestane tect.A brala jsi ty Extra nebo normalni?A dalo se platit kartou nebo jsi menila?A jeste-kde jste jeli?Do Chalupek nebo Tesina?Nezlob se za tolik otazek,jsi zlato,ze jsi to tak vysondovala.Plinky zatim brat nebudu,v komore mam jeste asi 10baliku:slight_smile:,tak pocitam,ze asi 2 mesice vydrzim.
21. říj 2009 v 19:27  • Odpověz
Tak ja davam nutros HA a ten je asi jen po tech 400g, skoda, vic by mi vyhovoval ten 800g

taky moc nechapu proc je v CR vsechno tak hrozne drahy!! Je to pekne sprosty, ale z Prahy do Polska daleko :frowning2:

Taky jsem delala zasobu plinek, akorat mi asi zbydou, mam jeste asi 300 plinek vel. 2 do 6 kilo, to je zasoba na vic jak mesic a Tomasek uz ted 6 kilo urcite ma, zatim mu jsou a neskrti, ale rekla bych, ze tak za tyden s nima koncime

Bobi, nadherny fotky, krasavci jsou to!!!

Romi, teda taky kvalitni vaha v sesti tydnech :slight_smile:, to jsou na tom s Tomaskem podobne, protoze my meli 5,65 v sedmi tydnech :slight_smile:

Misko, pekny zasoby si udelala, ale vubec se nedivim pri tech cenach!!!
21. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz
mariv- tak jsem koukala do albíčka a máme stejný kočárek. Já ho mám teda staršív jiných barvách, ale taky Cam a taky trojkolku.
21. říj 2009 ve 20:30  • Odpověz
zazit ty mas teda zasobu plinek! Ja jsem se prave bala nakupovat moc baliku dopredu, ze mi z toho vyroste a pak mi zbydou. Prijde mi, ze uz ted zacinaji byt Agi ty 2 maly.
romco a jak jsi s kocarkem spokojena? Je to peknej kostitras co? :slight_smile: ale vypada dobre :slight_smile: Taky je blby, ze kdyz clovek najizdi na chodnik, tak si to predni kolo zatoci jak chce a kocar se pekne nahne, clovek ho musi pevne drzet.
21. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
mariv, ja svoje zasoby uz vypotrebovala, ale mame aktivni navstevy, ktery chodi s plinkama, je to sice super, ale vsichni nanosili ty dvojky :frowning2:
21. říj 2009 ve 21:07  • Odpověz
jo jo při vjezdu na odrubník je nestabilní, ale v obchodě nebo někde kde je málo místa se člověk otočí na místě.
Já ho měla už na malou a hluboká korba super, ale sporťák mi připadá docela uzoučkej v té horní části. Já jsem pak koupila golfáče a od 7 nebo 8 měsíců jsem už jezdila v golfkách. Jen na zimu jsem ho ještě vytáhla.
21. říj 2009 ve 21:08  • Odpověz
holky nebude tam tomu malému ta uzdička pod jazykem chybět když mu to v pátek střihnou. já ani nevím jakou má funkci. :cry:
21. říj 2009 ve 21:16  • Odpověz
Jinak jsem byla dnes na kontrole po 6 nedělích a doktor se mě ptal zda mi podvázali vaječníky a nebo jestli mi to nabízeli. Tak jsem docela koukala.Jsem si myslela, že se to už nedělá. Taky říkal, že mám tu dělohu zjizvenou, že ta jizva na děloze vidět ultrazvukem není, ale že u mě jí tam vidí. No už máme děti dvě, tak to stačí :grinning: . Nechala jsem si napsat pilule co kdyby :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
21. říj 2009 ve 21:30  • Odpověz
Romi,tobe dr nedoporucil uz deti,ze se te ptal na podvaz?A z jakeho duvodu jdete s tou uzdickou?Podle mne to neodstrihnou uplne,prece kladeni jazyka ovlivnuje mluveni,a kdyz tam ta uzdicka je,tak tam neni jen tak. Zazit ,ten HA davas preventivne nebo mate nejake alergie v rodine?U toho HA je cena jeste brutalnejsi,leda,ze se ti kouknem v Polsku a poslem postou.
21. říj 2009 ve 23:03  • Odpověz
Holky tech plinek jsem mela asi 15baliku-5x vel.2 a zbytek vel.3,a jeste jsem dokupovala 3 baliky huggies,meli v Albertu akci.Nase male zlato je velka citlivka,a jakmile to ma trosku pocurane,tak rve jak tygr,u nas teda plinky fici,ani nestiham doplnovat kosicek u prebalovaku.
21. říj 2009 ve 23:14  • Odpověz
teda s tim podvazanim je to husty, to teda cumim, ze se dr ptal

s tou uzdickou nevim, vim jen, ze nasemu tatovi ji taky odstranovali - ale v dospelosti a odstranili mu ji celou, tak nevim, kolik ji odstrani Danikovi, snad ti dr vi, co delaji a proc mu ji vlastne budou smikat (taky bych se na to nemohla divat, bych se picla, my jdeme dneska 2x k doktorovi - n apreventivni sono ledvin a pak na kyclicky a uz to me stve, ze budou Tomika studit a to mu pritom vubec nic delat nebudou)

Kaa, z porodnice jsme odchazeli na BeBe HA a pediatricka mi pak doporucila prejit na Nutros HA, cela je silena - 260 Kc za 00 g pikslu :(, ja alergie nemam, manzel ma alergii na kocici chlupy, no nevim, proste mu to davam, ale mizi to o sto sest, dokonce jsem ted zacala davat Tomikovi na noc uz 150ml, protoze kdyz dopil mlicko, tak normalne plakal a chtel jeste, tak jsem se na to nemohla koukat :(, takze ted to bude mizet jeste rychleji, ja pocitam s tim, ze po tom ukonceni 4teho mesice zacneme s prikrmama (mrkvicka a tak), tak ze uz toho Nutrose pak nebude potreba tolik, od kdy se vlastne prechazi na to pokracovaci mleko ? Od 6ti mesicu ?

Teda a Kubik je fajnovka :slight_smile:, to ja Tomaska prebaluju pred krmenim, jinka se neozyva a kdyz se pokadi tak to spolehlive poznam uz podle zvukovych efektu, ktery vydava :slight_smile: a samozrejme pak i podle ukrutnyho smradu :slight_smile:, no me ty dvojky plinky urcite zbydou :(, nekomu je dam, a holky jaky pouzivate znacky a jak jste s nima spokojeny, ja jedu zatim jen Pampersky a ty jsou ok, ale taky drahy, tak by me zajimalo jaky mate zkusenosti s jinejma znackama a to samy ty vlhceny ubrousky - zatim jen Pampers sensitive
22. říj 2009 v 06:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.