• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
KOukam holky, ze jsme na tom skoro vsechny stejne s timbastenim a prdenim :frowning2: je to fakt des, ale musime vydrzet a doufat, ze to fakt v tech 3 mesicich prejde a nebude to trvat do pul roku. Jak pise romca, jidlo si hlidam sec muzu a stejne je to pord platny. Dnes se desim, ze mala bude vstavat v pul ctvrte, kdyz do ted vstavala v pul pate, kdyz se zmenil ten cas. to uz me uplne svihne. Vikend se da jeste prezit, pac se rano vystridame s manzelem a ja si jeste dve hodky schrupnu, ale zitra uz zas na to budu sama a to ani nechci myslet na to, ze manza jede za tyden na pet dni na sluzebku do moskvy, to asi nepreziju :frowning2:Kat treba to je fakt jen ten spurt a brzy bude litp, drz se! Mala byla protvina zase cely den a to jsme tu meli babicky a dedecky, tak se pekne predvedla, myslim, ze byli radi kdyz jeli domu :slight_smile:
Jinak ja tu rourku strkam jen tak dvacm, vic se bojim, ale zkusim to teda vic.
Bobisku zacala jsem male vytirat to ocicko tim repikem, ale hnisa to po tom jeste podstatne vic, to tak ma byt? A kolik davas toho repiku do hrnku? A kapala jsi jeste kapky nebo jen ten repik? Promin za tolik otazek, ale me to ocicko fakt trapi, malou vylozene mucim, kdyz ji to vytiram :frowning2:
25. říj 2009 v 19:29  • Odpověz
autor
Mariv, asi první 2 dny to bylo takový rozblemcaný a mokvavý po tom obkládku, ale pak se to lepšilo a zkusila jsem 2 dny nevytírat ničim a ono to zmizelo. Zkus vydržet. Myslim, že jsem dávala lžičku sypanýho na klisickej šálek.
No možná, že nepomůže ani ten řepík a profouknutí kanálků vás nemine.

No a jak jsem machrovala, že jsem měla guláš a nic, tak to vlezlo malýmu do mlíka až dneska a odpoledne mi ukázal, jak krásně umí brečet, že ani kočárek nepomohl a pěkně jsem si to vyžrala. Chudinka malinká moje trpěla za mojí blbost. Snad už to bude dobrý.
Odstříkávala jsem odpoledne mlíko a lila ho psovi. Aby netrpěl ještě víc. Ach jo, taková škoda :unamused:
25. říj 2009 v 19:40  • Odpověz
nestras bobisku! doufam, ze to pomuze! a ty jsi davala obklady? Ja jen vytiram, ale ona to ocicko stejne vzdycky zavre tak nevim, jestli se ji vubec neco do toho ocicka dostane :frowning2:
misko tak uz i u vas je divoko? co se to sakra deje?! asi je fakt neco ve vzduchu, jinak si to nedoakzu vysvetlit! Tak at je vsude lip!
bobisku tak bacha abys nemusela jeste masirovat brisko pejskovi :grinning:
25. říj 2009 ve 21:15  • Odpověz
to je fakt vtipny, jak pejsek jede po materskym mliku :slight_smile:)))) nebo po Nutrosi :slight_smile:)))

holky, u nas to prvne bylo skoro celonocni spani - bala jsem se co udela ta zmena casu se spankem Tomaska a teda nevim jestli je to jen souhra "stastnych" nahod, ale brouk to v osum zalomil a vzbudil se v pul sesty :slight_smile:)))), nakrmili jsme a hned zas usnul, jsem od porodu prvne spala sedum hodin v kuse, ale asi to je jen nahodny, i kdyz vcera na krtinach byla kamaradka a jeji holcicka spi od 2.5 mesicu veku celou noc (od pul devaty do pul osmy), tak treba bude Tomasek taky takovy sikula
26. říj 2009 v 05:58  • Odpověz
tak nám večer přešly prdíky a usnuly jsme v 9 a pak vstávaly v 1 a ve 4 (což bývá normální), ale pokaždé se napapala a usla, tak jsem si říkala, že začalo šťastné období, no a jak jsem si to v ty 4 řekla, tak od té doby nespí!!!nebečí, netlačí jen čučí a občas prohodí e-e, já se teda při tom nevyspím, ji nic není, ale já ji kontroluju, no zase na něco přišla :grinning:
Tak nás asi dlouho nepřekvapí spánek v kuse.Ale jsem aspoň ráda, že nemáme prdíky, rektální trubičku jsem nikdy nezaváděla, ale za to máme spotřebu baby calmu (už asi 3.?) no mizí mi to po týdnu.

Bobi chtěla bych být u vás v příští životě jako zvířátko, nejlépe pejsek, jako křeček bych se necítila u těch dvou samic :grinning:
26. říj 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
No ten náš hafan je vážně jouda. On jak vidí, že jdu odsávat, tak sedne k nohám a čumí a loudí, jako bych mu to měla kapat rovnou do huby nebo co :grinning: ..... a Nutroš dojíždí taky :grinning: ..... Kojim dítě i psa :grinning:
Zase si říkám, že je to dobrý na jeho starý klouby. Včera mohl dostat tak během dne 250-300 ml a kápla jsem tam i Sab (z flašky pro Míšu), takže břuch toho našeho dědulu určo bolet nebude. Ale tak nehorázně večer prděl, že jsem ho vyhnala z obýváku k sobě do pelechu, aby si to aroma užil sám. To se fakt nedalo ani vyvětrat.

Mariv napsala jsem to blbě, obklady ne. Jenom jsem to vytírala. A dělala jsem to těma polštářkama, kterýma se čistil ze začátku mimískovi pupíček. Ta nastříhaná gáza. A když došly, tak tamponama kulatýma na odličování řasenky, takový ty obyč, určo víš co myslim :wink:

Zazit to je fajn, že máte spáče.
Mě se malej vzbudí 2x na jídlo v noci, ale i tak je to super. Ve spánku (skoro) se přicucne a ve spánku krkne a zase spí dál. Super. U Dajduly to bylo i v noci každý 2 hodiny. To bych asi byla kantáre a neměla fakt sílu na nějakou kuchyň.
26. říj 2009 v 07:58  • Odpověz
autor
Jé Sasanko, křečkem rači né, to by jsi brzo končila jako oběd.
zrovna včera manžel jel s Dádou pro křečky pro hady a když dovezl jednoho úžasňáka, tak jsem ho dala do terárka a had dostal tu kousavou mrchu, která zabila parťáka na cele. Ona od tý doby byla uplně mimo a totál jí hráblo. Nedala se chytit a furt cenila zuby......tak šla

Donesl medvědího křečka, to jsou takový obříci. Takže dneska odpol si dáme procházku a dostane k sobě kluka. A to jsem si řekla, že skrmíme tyhle 2 (vlastně už 1 samičku) a nic už nebude. Ale on dotáhne takovýho roztomílýho chlupáče, že mi moje hormonální srdíčko zaplesalo a pokračujeme dál. Naštěstí to máme na chodbě a furt se to čistí, tak to doma není cítit.
26. říj 2009 v 08:05  • Odpověz
Hoooj holky tak vidim ze se to nekde lepsi a nekde zas ne, u nas taky hruza, protivne je to ditko, nenaji se poradne prska ,kalse breci a pak blinka, no furt mu tece z pusy to posrate mliko. Spani tez o nicem v noci jsem vstavala aspon 25 krat a to ani nehubnu do prcic. no ja cekam kazdym dnem ze uz bude lepe a ani ty kapky nic moc.

Bobi ja mam doma kocoura a ten nutros a aj moje mliko odmita hajzl jeden vyzranej. Takze zadna slava.

Aaaah musim protoze mlademu se neco nelibi :frowning2:
26. říj 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem zde, jak jsem slíbila :grinning: . Krize už přešla, aspoň mě, kašlu na nervy, šlo by to všechno do mlíka a to si malej nezaslouží, je to nejhodnější miminko na světě :slight_smile: .
Krize byla s manželem,ale nechce se mi to tu rozepisovat, je to takové dost osobní a stává se to tak jednou za čtvrt roku, když to manžel přežene s alkoholem a je čoromoro. On není násilník, abyste si nemysleli,že mě mlátí :grinning: , to vůbec, on by muše neublížil. Ale spíš jde o to, že on když někam jde, nebo má prostě příležitost,tak se neumí opít do nálady,ale musí do mrtva a to mi vadí, hrozně a pak přijde domů,teda sotva přileze a začnou hádky a vyčítání a škaredý věty(né sprostý),ale prostě takové věty,které ublíží :frowning2: . A k tomu ještě další věci,které tu fakt psát nebudu. Druhý den si to samozřejmě nepamatuje, slibuje, že se bude krotit a příště to tak nepřežene,ale stejně to nezvládne. A já se pak děsím někam jet na oslavu nebo k našim, že se tam zas namaže a mám z toho nervy, navíc ještě o děcka se pak starám sama a ještě abych se starala i o něj, no štve mě to. Nejvíc mě štve,že si neuvědomuje,že nám tím ubližuje, pak řekne jen promiň a za čas se to opakuje znovu. A další problém je,že teď po porodu se mi stále neobnovila chuť na sex, nebo spíš bych to formulovala tak,že jsem tak unavená,že to snad ani nejde tu chuť mít a on mi to strašně vyčítá,tak se občas přinutím,ale to není ono i on to pozná,že se nutím a je to blbý a z toho jsou taky hádky. Já to tak měla i po Johance,ale k tomu trochu i přispělo to,že jsem měla to velký šití a bolelo mě to strašně dlouho,takže jsem měla spíš velkou nechuť. No a teď prostě není libido a mu to strašně vadí.
NO nic, jsem se vykecala...

Tak jak tu válčíte, nestihla jsem dočíst, je toho strašně moc, tak se zkusím napojit :grinning: ...

Náš Honzíček je úžasné miminko, je to fakt dáreček, prdíky sice má hodně,ale bojuje s nimi sám, už mu nedávám ani kapky a on se vyprdí s úsměvem na rtech sám :grinning: . Spí mi pouze na bříšku, přes den i v noci, na zádech spinká jen když usne sám v postýlce,jako třeba teď. Doktorka mi říkala,že se polohy na bříšku bát nemám,že prostě některé děti tak rády spinkají. Navíc mám monitor dechu,tak jsem klidná.
Jinak se hrozně zvedá,když pase koníky a když leží na zádech,tak se dokáže sám přetočit na bok,myslím,že je to otázka pár týdnu a začne se převalovat na břicho. A taky si už uvědomuje,že když začne plakat,tak se všichni snažíme ho utěšit. On totiž vůbec jinak nepláče,ale někdy začne strašně řvát i se slzama a když ho vemu,tak je hodnej. Nebo začne řvát když ho chová tchýně :grinning:,ale permanentně, to dělala i Johanka. Nevím proč, jestli z ní cítí nějaké napětí,nebo neklid,nebo spíš chlast :grinning:.
Jinak se moc směje,když se na něj mluví, ručičkou už zkouší pinkat do hraček co má na hrazdičce a povídá si :grinning: . Je úžasnej, jsme z něj úplně pos.... Johanka už ho taky strašně zbožňuje a kupodivu už ani nežárlí. Každého kdo přijde na návštěvu, poučuje co smí a co ne a nakonec vždycky řekne, to je náš Honzíček, to je můj bratříček :grinning: .
Akorát jsme pořád nemocní, malá prodělala hroznou chřipku, vysoké teploty,bolení bříška, průjem a do toho teď má strašný kašel,takže jsem z toho taky dost vyčerpaná.
Malej má trošku rýmečku,ale málo, takový normál.

No a zastavilo se mi hubnutí, zkončila jsem na 69 kg :frowning2: ,takže začínám rotopedit,snad to zabere. Chci aspoň 63 kg, ale nejraději bych měla 57kg.
26. říj 2009 v 08:53  • Odpověz
ahoj baru, to je blby s tim manzou, ale snad to nedela casto, ze prijde domu uplne do mrtva, ja mam v praci takoveho kolegu, co nevi, kdy ma dost a taky jsme litovali jeho zenu, ale on to dela fakt pravidelne - rekla bych tak jednou za 14 dni minimalne, no jo no, vsude je neco a zas jinak si psala, ze je fakt hodny jako manzel, to vis chlapi, muj muz ma "nastesti" problemy s jatrama po tchanovi, takze oni nesmi moc pit, max trochu vina obcas, takze tohle je ok
a abych te podporila - u mne je to s tim sexem podobne, neni chut, kdyby bylo po mem, tak se u nas nesexuje vubec - nemam na to proste chut ani trochu a naladu a silu taky ne, porad se vymlouvam, ze cekam na nabeh cyklu (8 tydnu po porodu, nekojim a perioda furt nikde - ne ze by se mi po ni stejskalo :grinning: ), abych vedela, kdy je priblizne "nebezpecny" obdobi

a pobavila si mne, ze Honzik cejti z tchyne chlast :slight_smile: - to ji rekni :slight_smile: to ji udela radost :slight_smile:
ja mam takhle v planu konecne odnaucit kourit moji mamku, az bude Tomik mluvit, tak s nim nacvicim vetu - Babicko smrdis :slight_smile: a budu doufat, ze to zabere a babka kvuli vnouckovi prestane :slight_smile:, byla by to pro ni dost dobra motivace
a chudak Johanka!! hlavne at jsou deticky zdrave!!!
26. říj 2009 v 09:11  • Odpověz
no baruš doma se teda nenudíš. S manžely je to všude stejné, nevěřím, že existuje bezproblémový vztah, ale je to prostě zpestření manželství, jinak bychom si asi nevážili těch pěkných chvilek. Je fakt, že bych nesnesla manžela, který si rád přihne, nejsem na to zvyklá ani u svýho táty, náš táta ani do hospody nechodil a ani doma pivo nepil, tak jsem ráda, že to manžel taky nedělá. Jo nejsme abstinenti, ale nikdy jsem ho neviděla, že by to nějak přehnal a nezvládl, ale zase má jiný mouchy :grinning:

zazit asi použiju taky tvou větu, je to dobrý nápad, máma hodně kouří a je to veliký oheň na střeše, když k nim přijedem, protože ji to pořád vyčítáme.

na sex taky nemám chuť, zatím u nás nic neproběhlo, naštěstí manža zatím nevyčítá :grinning: a já se tak ani nemusím vymlouvat.

Jinak vám závidím usměvavá miminka, my máme doma ledovku, děláme ksichtíky a nic, pokaždé je sice spokojená, ale evidentní úsměv nevykouzlí. To se nejvíc usmívala ve spánku.
26. říj 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky tak u nás noc hrůza jsem KO. Šla jsem spát v 24,00 a po dvou hodinách vstávala, a ráno už po hodině. Malej pořád řve a malá je chudák hotová, že nemám náladu si hrát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjdeme ven nebo mě klepne.
Barca- já tě chápu. JÁ mám k alkoholu naprostý odpor. Vůbec nepiju protože můj děda chlastal a táta taky oba už tu nejsou , protože si prochlastali játra.
Můj manžel si taky rád dá, ale hned na začátku vztahu jsem ho upozornila a dala mu vybrat. Nemám nic proti když jde jednou za týden a dá si 2 nebo 3 piva, ale tím to končí. Jinak manžel má veselou opici, ale já jsem agresivní. :grinning:
26. říj 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, u nás krize... usnul si v jedenáct, probudil se v jednu a od tý doby co půl hodiny... jsem kantáre...
Prdí, vykadil se, ale je to furt hrůza, teď zrovna dole nadává, achjo... to s efakt nedá...
mariv, přesně tak, víkend se dá s manžou zvládnout, ale přes týden je to krize, nemám tady ani nikoho, kdo by mi třeba aspoň provezl kočárek a měla bych hodinku pro sebe:frowning2:
26. říj 2009 v 10:18  • Odpověz
A sex? co to je?:grinning: neznám, neprovozuji:grinning:
26. říj 2009 v 10:28  • Odpověz
kaa, díky za podporu, honzík teplotu nemá, měl 37.2 v prdelce, takže nemá... prostě "jen" zlobí:frowning2: resp. má prdíky...asi...prdí furt, proč k tomu začal brečet a přestal spát, nevím... :unamused: ale dvě neprospané noci jsou na mě moc, manžela jsem v noci vyhnala na gauč do obýváku, pač jel ráno do prahy a bojím se o něj, radši ať je aspoň on vyspaný...
26. říj 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky

Katw no je to tezke ja to same, kruhy pod ocima maz az pod prdel a sexovat to vuuubec, pritel by chtel, ale furt me posila k dr at neco dela s malym ale s tim nejde nic delat, proste breci teda rve a on nema svuj klid.
26. říj 2009 v 11:04  • Odpověz
Holky díky, jasně,že všude je něco. Já jsem jinak docela spokojená, Honza je strašně dobrý a hodný člověk, má rád děti, udělá pro nás první poslední, nevyčítá když něco koupím a nemáme zrovna na rozhazováním,prostě je téměř dokonalej. Ale ten chlast je zabiják všeho, dokáže zničit všechno hezký.

Zazit, ale je pravda,že to nedělá často, udělá to tak jednou za dva tři měsíce, někdy i míň, nechodí do hospody, téměř vůbec, domů si nosil pivo denně,ale s tím už zkončil,protože mi to vadilo. Takže teď vlastně pije třeba tak,že si dá dvě pivka jednou týdně, některý den si je prostě přinese a jinak nic. A mě donese třeba Birell a dáme si u TV. Kdyby to bylo furt takhle bez těch excesů,tak by to bylo dokonalý. Ale zas chápu, že se každej musí někdy odreagovat a holt každý máme asi jiný způsob no :frowning2: .
Zazit, to je krásná věta, babi smrdíš :grinning: :grinning: :grinning: ...

romco, já taky skoro nepiju, nesnáším lidi co pijou moc a právě proto mi to tak na manžovi vadí. Můj taťka si bohužel taky rád dá a mamka s ním má v tomhle taky trápení, na druhou stranu je to úžasný člověk. Je to smutný, že tak super lidi mají zrovna tyto neduhy. Právě proto mi taky vadí,když jedem k našim, kam se na jednu stranu strašně těším a druhou ne,protože manžel se vždy spřáhne s mým taťkou a táhnou to spolu :frowning2: . Ale naštěstí i můj taťka to nepotřebuje furt.
26. říj 2009 v 11:32  • Odpověz
tak jsem prekonala sama sebe a byla jsem s malym v tescu :slight_smile:, asi 10 min :slight_smile: a mam pro nej prvni vanocni darek :slight_smile:, meli v akci mluvici hrnec od fisher price, je to nahoda, chtela jsem ho stejne koupit, tak to mam z krku :slight_smile:
26. říj 2009 ve 14:15  • Odpověz
misko, já jdu zítra k dr, tak jí to řeknu, ale myslím, že to nic není, nejsou nemocné, jen prostě divoké... a já upřímně závidím zaz malýho zaziťáčka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. říj 2009 v 15:15  • Odpověz
barca- to u nás v rodině se právě vůbec nepije. Mám druhého taťku a to je báječný člověk.Jsem moc ráda že ho máme. Já se třeba s tchýní nestýkám vůbec právě kvůli alkoholu. Manžel tam jezdí s dětmi sám a dělá to i mezi námi někdy zle, ale já mám fakt odpor k opilcům a ještě když je to ženská tak to je snad ještě horší a kdyby pak neměla ještě ty blbé kecy.
26. říj 2009 v 15:16  • Odpověz
kat, misko, po tech 3mesicich to urcite skonci, kamaradka ma pul rocniho chlapecka - do 3mesicu horor, od 4tyho mesice zlaty dite, tak snad se promena ukaze i u vas!! moc vam to preju a snad to prijde i driv!!!!

ale je to zajimavy, ze ty deti jsou tak ruzny a ze nikdo nevi proc nektery deti trpi na ty trimesicni koliky a nektery ne, to az nekdo objevi a objevi na to metodu jak to odstranit, tak to asi bude na nobelovku
26. říj 2009 v 16:47  • Odpověz
autor
Tý jo holky, to je jako čtení v černý kronice. Snad je to jen přelomový období a pak to bude ok. A tim myslim téma chlapi a prdíci :wink:
26. říj 2009 v 17:13  • Odpověz
ahojky já už jsem KO. Doufám, že to opravdu ve 3 měsících přejde. Malej celej den řve, malá neposlouchá a mě dneska už tak ujely nervy, že dostala tak na prdel,až je mi to líto.
Fakt je znát, že je člověk přetaženej a nevyspalej mě pak stačí opravdu málo.
Zítra jedu k mamče a tátovi, tak jsem ráda oni vždy pomůžou a je tam super nálada. Doma jsem sama když je manža v práci a ani kamarádky tu nemam, protože jsem se sem přivdala.
Tenkrát mi to ani nepřišlo když jsme neměli děti. Naši jsou super a kdybych to tušila jeké to bude nikdy bych se neodstěhovala.
26. říj 2009 v 17:51  • Odpověz
holky, to je fakt sileny! je mi vas fakt moc lito! :frowning2: uplne se stydim, ze si stezuju, ze jsem unavena, protoze vy fakt musite bejt uplne KO! at uz jsou ty 3 mesice za vama a mate hodny, klidny miminka
26. říj 2009 v 19:37  • Odpověz
baru, taky se furt chystam rotopedit:slight_smile:, ale jsem vzdycky rada, ze dam aspon par sedu lehu na bricho, chtela jsem i zacit behat, ale nejak mam cely den co delat - Tomasek pres den uz tolik nespinka, on neplace, ale vyzaduje docela pozornost, takze se mu snazim co nejvic venovat - povidame si, hrajeme s hrackama, cvicime, nosime, zpivame :slight_smile: a zbytek zabere obstarani domacnosti plus 2h prochajda za kazdyho pocasi, na dalsi "cviceni" nemam :slight_smile:, vaha mi porad leze dolu, az manza nadava jak vypadam, kdyz ja moc nestiham jist, vzdycky nekde "cestou" neco malyho zhltnu, teply jidlo jsem nemela ani nepamatuju
26. říj 2009 v 19:45  • Odpověz
ahoj, tak mne rekla mudra, ze mame spurt rustovy zaroven s mymi hormonalnimi zmwnami po sestinedeli, takze se zmenila chut mlika, proto to bliti jeden den a spurt je to, ze nedelam nic nez kojim. Pry to trva tak tri dny, uf... Kojim skoro co hodinu, uz mi ted vecer nekape mliko! Takze dalsi silena noc prede mnou:frowning2: ale mam aspon nadeji, ze to prejde... Kdybych si ted neprecetla, jaka jsou pozitiva kojeni pro dite, tak mu snad vrznu um a seru na to:slight_smile: drzme se holky!
26. říj 2009 v 19:46  • Odpověz
teda, to jsou veci!!!! rustovy spurt, to jsem vubec nevedela, ze existuje!
26. říj 2009 v 19:58  • Odpověz
tak u nas druha noc prospana od pul sedmy do pul sesty a ted zas uz spinka, tak se mu to akorat budu snazit vecer posunout aspon na osmou, aby spinkal od osmi do sedmi rano
27. říj 2009 v 05:48  • Odpověz
autor
Čauky děcka,
tak jsem se do toho pustila, našla stránky,kde si počítám KJ a budu to robit takto. Večer jsem si spočítala jídelníček na dnešek a budu se toho striktně držet.
Holt, když jsem nenažraná, tak se budu držet jenom plánu, jinak se na váze nikdy nehnu a budu bečka do smrti.

Dokonce jsem si večer udělala pár lehů sedů, což je na mě výkon. Já nějak moc pohyb nemusim, jsem šíleně línej člověk. Tak trochu Zazit naruby :grinning:

Ten posun je síla. Sice je jako před 8, ale jenom ten pohled na hodiny je děsnej. Teď vstávám v 6 s Dádou a povině s nim čučum na Madagaskar. Ale včera jsem mu to pustila a zase zalezla a super. Válela jsem se jako prase :grinning:

Včera tu bylo nádherně, tak dorazila moje mamka dopolko, hodili jsme obídek a prochajdu a manža jí vezl domů v 5. Byl fakt den na couračku :wink:
27. říj 2009 v 06:42  • Odpověz
Čauky holky, tak je to všude stejné :grinning: Manžové a dětičky prudí :grinning:

Kubík mi pěkně spí, akorát se budí brzo ráno, kolem 3.-4.h auž většinou nezabere a máme nový ranní problém, nemůže se vykakat, tak mu pomáhám rourkou :unamused:

Jinak časově jsme ok, Kubík se sám posunul, vždycky ho dávám do postýlky v osm a pořád tak fungujeme.

Bobi, nechci tě zklamat, ale většinou nezáleží na KJ, ale na bílkovinách a sacharidech a tucích. Jde o to, aby jsi přijala pomalý sacharid (ovesné vločky, brambory, rýži, žitný chleba) a kvalitní bílkovinu v každém jídle (maso kuřecí, krůtí, ryby, sýry) a jedla pravidelně co 2-3hodiny a vynechala rychlé sacharidy (klasický cukr, bíllé pečivo, ovoce) a omezila tuky.
Protože si podle kj můžeš započítat pět tatranek, podle kj ti to vyjde, ale nezhubneš z toho nic, je to jen cukr a tuk. Já jsem vloni počítala bílkoviny, tuky, sacharidy a shodila jsem 18kilo za půl roku. Jestli chceš, pošlu ti mailem nějaké info.
Já se do toho pustím na jaře, nevím jaké jsou hodnoty přikojení, nechci ztratit tu trošku mlíka, co mám. A přece jen, na jaře už budou příkrmy a toho mlíka nebude třeba tolik. A do léta se stihnu projíst k lepší postavě.
Zazit ze mně nebude :grinning: , ale zase dvacka dolů by se šikla :slight_smile:
27. říj 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.