• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Baruš, drž se, snad to u vás bude brzy zase ok.
27. říj 2009 v 10:35  • Odpověz
Míšo, v Polsku Pampersky sleep a play vycházejí na 3,30Kč. To je snad ještě levnější než Tesco plíny.
27. říj 2009 v 10:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak já to s hubnutím nepřeháním, nevím, jak to je možný, ale na ko po 6n mi dr řekl, ať začnu velmi opatrně... prý se v 6n dává dokupy děloha a spodek, ale teprve teď po 6n de dávají dokupy ostatní orgány, resp. se dávají tam kam patří. Takže prý mám spíš chodit na procházky, ale se sportem počkat až tak na 3 měsíce po porodu. A to jsme rodila normálně, takže nechápu, že zazit má povoleno vše už hned...asi co dr, to názor...
Takže to nehrotím, co půjde dolů, půjde, co ne, dám dolů pak po půl roce po kojení. Mám výžiovýho poradce, který je zároveň instruktor spinningu a ten mi spinning taky ještě zakázal... ale s ním zhubnu, už jsem s ním hubla a dala dolů nenásilně deset kilo:wink:
27. říj 2009 v 10:57  • Odpověz
Kat já to právě hrotit nebudu, jak jsem psala, začnu až příští rok. Spinning je dobrý, mám ho ráda, ale hrozně mi po něm rostly svaly a to už tak mám docela stehniska. Kamarádka se mi smála, když viděla moje lýtka :wink:
Teď mám všechno schované pod tukem, jsem kukla a na jaře bude motýl :grinning:
27. říj 2009 v 11:11  • Odpověz
autor
Jo Kaa, kliďánko pošli mailíka.
Já vim, jak to s těma KJ myslíš.
Jsem taky tak trochu odborník. Můj doktor na štítnou žlázu se mnou jednou rozjel už program na hubnutí. Takže jsem si musela psát co a v kolik hodin jsem jedla a jakej pohyb. Pak jsem to s nim konzultovala, takže tak trochu přehled mám o tom, co by se mělo a co ne.
A kolikrát jsme si trhali hubu, když jsem tam měla napsáno: ....... 21:00 uzená klobása 120 g
........ 18:00 studenstská pečeť
....... Dneska jsem se totál vůbec nehejbala ......
psala jsem to poctivě a on mě chválil, že si to nevymýšlím nějakej super jídelníček :slight_smile:
No a taky jsem hubla. Ale pak jsem na to kákla. Jo a jsem ten typ, že to budu muset držet celoživotně, jestli chci vypadat jako ženská a né vorvaň :grinning:
27. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Bobi- v tom hubnutí jsme si hodně podobné, taky se musím hlídat, jinak vypadám hrozně, lenoch jsem teda prvotřídní, akorát na tom spinnu jsem vydržela, a jídelák jsem si taky psala, akorát to byla: tatranka, fidorka :grinning:
Bobi, jestli máš nějakou fintu od dr., tak pošli .Ale asi jediná finta je jíst jako člověk a ne jak prasátko, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem teď ale na sebe nasr.., protože mám plnou skříň superhader, ale bohužel velikosti nějak mimo mně...Musela jsem si koupit pár kousků, rifle obludných velikostí a zimní bundu a vesty, aby mi nezmrzla prd..., bo do těch 38,40 se nenarvu ani za nic. Je to na prd, že ty velké kusy oblečení už nejsou tak pěkné jako ty menší a ani výběr není takový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A když se podívám na plavky, tak se mi chce brečet.
27. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj holky, díky za podporu :slight_smile: , už je to zas v normálu.

Dnes jsme byli u dr. protože kašle i malej, tak naštěstí je to jen nějaký nachlazení,protože plíce má čístý,ani nesoplí, možná ten bacil od malé,kdoví. Jinak už nepřibíráme tolik, vážíme zastím 6024 g, což je i tak dost. Příští týden má malej 3 měsíce,tak doufám,že se nám z toho hodnýho miminka nestane nějakej divoch, když mají být ty změny :grinning: .

Kaa, s tím hubnutím je to myslím rozumné tak jak píšeš, tomu věřím,že pak jdou kila dolů, docela by mě to taky trochu zajímalo, kdybys měla čas, písni mi o tom něco, prosím. můj mail : barbora.z@email.cz

Zazit, já se na to rotopedění teprve chystám a pořád nic, obdivuju tě,že děláš aspoń ty sedy lehy. I když do toho se ještě pouštět nechci, přeci jen mám něco počteno o tom cvičení po CS a ženský co o tom drbní na rodině,tak tam psaly dokonce i až po 6 měsících posilovat příčné svalstvo, bez ohledu na to,jak jsi zhojená. Docela tomu věřím a raději neriskuju, nechci abych pak musela na tu abdo....cosi plastiku. Dělej ty cviky hodně opatrně a jemně a spíš cvič na šikmé břišáky,to se může dřív, ať si něco nezpůsobíš :frowning2: .
Ale rozhodně si nechci hrát na chytráka a nějak tě poučovat, já mám jen obavy a ty máš krásnou postavičku i tak,tak si myslím,že bys to ještě chvilku bez toho cvičení na přímé břišní svaly zvládla :slight_smile:

Kaa, já kupuju pampers tady různě po supermarketech,když jsou v akci a nedávnou jsem koupila jumbopack za 299,-, bylo tam 96 ks myslím,tak to vyšlo taky dobře :slight_smile:.

romco, taky bych se nestěhovala, kdybych věděla,že tu budu tak nespokojená. Taky tu nemám kámošky,teda mám,ale né takové ty jaké byly doma, prostě takové s kterýma zajdu na kafčo, nebo na procházku. Je mi tu smutno, ráda jezdím domů.
27. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz
romco, barco, jsem na tom stejně... přistěhovala jsem se, byť jen do blízkého města... a jsem tu sama, teď s malým to na mě padlo hodně... Mám tu známé, kamarády manžela, ale není to ono, stýská se mi po domově, jsem úplně šťastná, když se můžu jen projet s kočárkem po "mém" městě a potkávat známé lidi... škoda, že aspoň některá z vás nejste blíž...

Barco, můj dr říká totéž, po normálním porodu začít zlehka 3-4 měsíce po porodu, po sekci 6-7 měsíců. Úadjně i když se vše dobe zhojí, tak trvá, než se všechny spoje svaloviny a všech tkání dají dokupy.
Takže já chodím na procházky, už tak toho je na mě až až, jsem lenoch a patřím do klubu s Bobi, u mě je to boj na celý život, zhubnu, vyprdnu se na to a přiberu...
A přeci jen, ještě chci druhé dítě někdy... prostě to nehrotím, nějak to dopadne:slight_smile: Nechci navíc ohrožovat kojení, včera večer jsem poprvé pochopila, že mám štěstí, když mi mlíko teče... jsem s fakt poprvé cítila vycuclá a příjemný pocit to nebyl. Dnes už v pohodě, stříkám zase dál:grinning:

U dr - malýmu je 6 týdnů a 4 dny a váží 4830g a měří 60cm:slight_smile: Prý akorát, spíš trošku větší po mé smetaně:slight_smile:
27. říj 2009 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky! teda kat, honzik je peknej macicek :slight_smile:, ty fakt mas misto mlicka smetanu :slight_smile: nebo rovnou maslo :slight_smile:

holky, s tim cvicenim nevim - porodnik i gyndarka mi rekla, ze muzu cvicit co chci, ja to neprehanim - proti tomu co jsem delala pred tehu, chodim na prochajdy a mam 10 min cviceni na brisko cca od den, hlavne na horni a sikme svaly a tech 20 - 30 pomalych leh sedu tahem, ne svihem, brisko se krasne stahuje, asi taky zalezi na zatezi na jakou je clovek zvykly, no nevim, doufam, ze si tim nic nezpusobim, teda ale kdybych mela cekat pul roku na to, abych se mohla zacit hejbat, tak to by me asi odvezli do blazince, ja uz tu dneska rano prohlizela stranky fitek okolo, jaky maji skupinovy cviceni :slight_smile:, ja driv chodila do fitka u prace, tak kolem bytu je moc neznam

jinak dneska tu bylo krasne teplicko, mela jsem tu mamku, tak jsme couraly s malym 3.5h venku, bylo fakt nadherne

jak se vam hoji ten vridek po tom ockovani na tuberkulozu ? Tomasek to ma porad takove nabehle, hnis uz odtekl, ale porad to je docela velke
27. říj 2009 v 16:36  • Odpověz
zaz, jo, je to moc? Kolik vám vážily děti na šestinedělí?:slight_smile: Já byla ráda, že ještě nemá 5 kilo, tak mi to přišlo ok:grinning:

To očkování máme zatím hodně červený, zuřelý, ale ještě nehnisá a nic. Tak uvidíme.

Jako u nás je chaos, malej přestal potřebovat jíst po třech hodinách a jednou chce po čytřech, jednou po hodině, nic si nemůžu naplánovat, bojím se jít ven, haluz:slight_smile: snad to přejde... :unamused:
27. říj 2009 v 19:24  • Odpověz
kat, my byli na kontrole v sedmi tydnech (mudra mela dovcu, takze jsme to meli o tyden posunute) a to mel Tomasek 5,65 kg, takze jeste mate rezervy :slight_smile:
27. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
kat takze to preci jen byl ten spurtik jo? Tak snad to brzy prejde. U nas je to na stridacku, Agi je jeden den zlata a druhy den hrozna :slight_smile: Dnes vubec nechce usnout, tak manzel jede uz treti kolo - uspani ve vaku, polozeni do postylky, rev... a tak to jde dokola. A prcek neni obrik, Agi mela v sesti tydnech 4,6kg a to je urcite mensi, bohuzel nam ji nezmerili :frowning2: Takze na to jakou mas smetanu je myslim jeste hubenej :slight_smile: Tak vydrz kat ten spurt a at je brzy lip!
Ockovani uz nam vyhnisalo a vypada, ze se zaceluje, tak snad to bude dobry.
barco chlast je svina, to mas pravdu. Muj manza je zlatej, ale alkohol, to on rad, maji to v rodine, deda paril, otec pari a tak pari i syn. Sice nechodi do hospody, nastesti, ale je ten typ, ze flasku neopusti dokud neni prazdna. Klidne stahne litr vina, prolozi pivem a rano mu nic neni! To ja si dam maly pivo a druhy den mam kocovinu na cely den. On ma takovy extremy, nekdy pari kazdy den a pak si treba da predsevzeti ze nebude pit a neda si treba ctvrt roku vubec nic. Zrovna to tak mel kdyz jsem byla tehule a tak v lete kdyz jsme byli nekde na zahradce tak on si daval kofolu a tehotna pivo :slight_smile: On proste neumi pit s mirou, jako dat si jedno dve piva nebo sklednku vina. Obcas se kvuli tomu dohadujem, ale uz jsem tak nejak rezignovala. Nastesti nijak neprudi kdyz je napitej, ale ja to proste taky nemam rada. Nasi nepili ani jeden, tak na to nejsem zvykla. I kdyz ja za mlada samozrejme taky parila slusne, ale nastesti jsem z toho vyrostla :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz
sasanko tak u nas je to s tim ranim tlacenim stejny, mame to tak od zacatku a kazdy den si rikam, ze treba uz to bude lepsi a ono zase prd... nekdy tlaci od 3 a nekdy "az"od 5 a vetsinou kolem 6 uz musim vstat, pac se to neda vydrzet. Ona je v noci vubec hodne hlucna, takze jsem furt vzhuru.
Jinak hubnuti u me vcelku jde, vzhledem k tomu, ze nejak nestiham jist. Dnes jsem si v 18 hod uvedomila, ze jsem vlastne mela rano chleba se syrem a to bylo vse! Ja proste pres den nemam ani hlad, vzdycky kdyz si uz neco nachystam, tak mala zacne rvat a mne uplne ten hlad prejde. Ani nemam na to jidlo chut. Se divim, ze mam jeste mliko. Jeste 5 kg a jsem na svoji puvodni vaze, tak snad to brzy pujde dolu.
27. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz
jp bobisku, tak jsem dva dny vytirala jenom tim repikem a dnes ocicko cely den dobry! a to mala rve jako tur a ten rev ji to vzdycky zhorsoval. Nechci to zakriknout, pac parkrat uz to bylo taky lepsi a pak se to zhorsilo, ale vypada to dobre. Jestli to fakt zafunguje, tak ti budu do smrti vdecna! Jen nechapu, ze nikde jinde jsem o tom repiku neslysela ani necetla.
Tak manza uz jede ctvty kolo... asi nas dnes jebne, nevim co ji zase je, hlad nema a ani se nekrouti, takze prdiky by to taky nemely byt... chjo...
27. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj holky
tak dneska taky navsteva u doktorky a vse v pohode no az ten rev a blinkani.

kaa ty pemperksy to je sila takova cena. Musim priste kouknout . katko tak jak ti maly zvlada ten Bebilon? ja musela zmenit mliko na Bebu sensitive, rekla mi to mudra, tak jsem to koupila a dala mu to dneska tak uvidime co to udela. Jestli tvemu malemu bude chutnat teda mu sedne tak ti klidne prodam ten muj za levnejsi cenu jak v Polsku mam jeste 5 krabic, skara ze jsem nekoupila na zkousku dve krabice.
27. říj 2009 ve 21:00  • Odpověz
Ivetko tak muj rve ale az tak zase ne. Ale holky nebojte to musi prejit to zvladnem :wink:
27. říj 2009 ve 21:02  • Odpověz
Misko musi! Jeste musime chvili vydrzet a urco bude lip! A zvladnout to musime, nic jinyho nam nezbyde, reklamovat ty nase prcky bohuzel nemuzem :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jinak ty pampersky meli ted v albertu za tech 299, psala jsem to tu uz drive, ale dnes uz ta akce skoncila :frowning2: ale urco jeste nejaka akce zase bude, musime to hlidat a hlasit :slight_smile:
27. říj 2009 ve 21:56  • Odpověz
sakra nám nějak nevyhovuje změna času, protože od neděle se nemůžeme dostat zpět do naběhnutýho režimu. Už 2 dny se ji chce strašně spát a nemůže usnout, jí tak po hodině a i po dvou (dříve jak hodinky po 3, přesně!!)pak pije tak max. 1o minut a pak řve,a pořád dokola a to se dnes mám zbalit na 4 dny. Docela to na mě dnes padlo, měla jsem na krajíčku, ještěže MM doma zaskočil. Těď už konečně malá spí, tak nevím co bych dělala, kdybych ještě teď malá pokračovala a napodobovala Agátku.

Jinak my máme krásný pupínek od očkování, žádné zarudnutí ani puchýřek. Tak se snad nebudu muset ani bát dalšího očkování. Rozhodla jsem se, že půjdeme do toho Synflorixu.
V šestinedělí jsme měly váhu 3980, takže drobek. Zatím nemáme ani 5 kg a to si pořád říkám, že jsme těžcí, ale můžu být ráda za to co mám, že? to holky musíte být jako Schwarzeneger :grinning:

mariv obecně máme hlučný děti, do toho tlačení ještě občas zachrčíme a já ani nevím odkud, jestli z nosu nebo z pusy, doufám, že ji to nezůstane, jinak si nenajde žádnýho manžela!
27. říj 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se k vám potěšit, večer jsme se nějak chytli, prostě mně štve, že ví, že jeho matka nemá mlýnek na mák a zítra jí ho poletí koupit do Tesca, ale že doma potřebuju pomoct, tak to ho netankuje. Hlavně že jsem s ním dnes jela vyzvednout auto, a kvůli tomu jsem se vším sekla a zrušila prochajdu. On má takové výkyvy, někdy pomůže moc a někdy ne. :frowning2: Tak jsem si pofňukala a on si šel klidně spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Naštěstí byl Kubíček dneska zlatý, tak to bylo aspoň s ním ok.

Holky, tak to jste nakoupili za super cenu ty plíny, já jsem si říkala, že napíšeme dopis Ježíškovi od Kubíka a dáme to babkám a dědkům a budeme chtít nějakou knížku pohádek nebo plíny nebo hračky. Ale musím napsat konkrétně co chci , bo tchýně by koupila nějakou pi...od ťamanů.Pardon, ale je to tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zkuste kouknouttady, docela to projíždím a sem tam se mi podaří něco zachytit http://www.akcniceny.cz/letaky/
K nám totiž moc letáků nechodí, jsme na druhé straně města od marketů, a asi se jim to nevyplatí- roznášet po celé Ově.
27. říj 2009 ve 22:38  • Odpověz
No Míšo, ale byly to ty sleep and play, ale ty byly docela fajn.
S tím Bebilonem mně to teda mrzí, Kubovi to sedí, seděl mu i Nutroš a myslíš, že je to z toho Bebilonu? Já jsem to zkoušela a chuťově je to stejně. Přece by ta firma nemohla na trh uvést nějaký blaf.
Já jsem si koupila 3 krabice a jestli s tím kojem budu tak jak jsem, tak mi to vyjde na cca 2 měsíce. Zatím teda nepotřebuju, ale zkus to třeba nabídnout tady v bazaru, třeba nějaké ostravské mamině, ať to nemusíš posílat poštou.

My jsme včera Kubíka vážili a má cca 5100g.

Mariv a slzí jí ještě očičko, nebo už máte teda úplně koid? Kubíkovi ten hnis zmizel, ale trošičku slzí.
27. říj 2009 ve 22:44  • Odpověz
Mariv- mělo to být:máte úplně klid?
27. říj 2009 ve 22:45  • Odpověz
Barčo, Bobi- mailíka jsem vám poslal, je to trošku náročné na čas, tak uvidíte, jak se vám do toho bude chtít.
27. říj 2009 ve 23:15  • Odpověz
Bobi- ty jsi šikula, kuchyň vypadá zajímavě, ty jsi ale tvořivec :grinning:
27. říj 2009 ve 23:18  • Odpověz
kaa, tak to se nekdo slusne zblaznil :slight_smile:

nam ta zmena casu taky moc nevyhovuje, Tomasek chodil spinkat v sedum, ctvrt na osum a vstaval v osum, no a ted je o hodinu posunuty - v sest uz je uplne tuhej, usina mi uz u flasky a ja jsem ho pritom mela v planu posunout na osum, no nic, budu se snazit ho nejak posunout, ale fakt u nas zacalo skoro celonocni spinkani, akorat jak usina v sest, tak pak krmime kolem pul pate, ale vydrzi fakt spinkat tech skoro 11 hodin bez mlicka,

mariv jinak Tomasek je v noci taky pomerne hlucne mimi - obcas taky tak divne chrci a nevime odkud, protoze rymu zatim nemel a kdyz mu kontroluju nosik tak tam nema ani sopel a pri tom chrci jak kdyz ma rymu jak oprate, nevim, cim to je, ale uz jsem si na to nejak zvykla, kdyz me to v noci vzbudi, tak vstanu a pro jistotu na nej mrknu, ale vzdycky chrni jak medvidek, ale kdyz jsme prisli z porodnice, tak me to teda stresovalo a furt jsem na nej v noci cumela :slight_smile:, nevim cim to je, a taky obcas trochu prichrupkava, ale potichu
28. říj 2009 v 05:31  • Odpověz
jo a jeste jsem vam chtela napsat, jak skvele funguje socialka v Praze - holky, ja dostala akorat materskou za kus cervence, od ty doby nic, uz jsem tam volala a baby, co tam drepi mi pokazdy reknou, ze kouknou a poslou a furt nic, budu se tam asi nekdy muset vypravit osobne, ale je to fakt vtipny - to je pece o matku s ditetem, co ty holky, co jsou na tom zavisly - fakt s tim pocitaji mesic co mesic??? kdyz se clovek opozdi s nejakou platbou tak to jsou hned pokuty, penale, ale ze ja skoro v listopadu jeste nemam na ucte platbu ani za srpen, to je fakt sila
28. říj 2009 v 05:39  • Odpověz
Holky, nám taky nevyhovuje posun času. Malej spí krásně,ale ráno je vzhůru dřív. Předtím vstával v 5 30,což i na mě bylo dost brzo a teď je vzhůru už od 4 30, což už je pro mě mazec, no a usnul mi znovu až teď a to s emi už spát nechce.

kaa, děkuju za mailík :slight_smile:.

mariv, jojo, ty v albertu jsem taky koupila, občas tam ta akce je i v kauflandu jsme narazili na akci,občas i v Bille. Budu dávat info,když narazím, většinou na to přijde manžel,on chodí p práci nakupovat,protože má auto a já nákupy s kočárem netahám,nakupuju jen malé věci.

Zazit, to chrcení je stridor laryngis, to je nezpevněný hrtan, mají to miminka, docela často, do dvou let by se to mělo zpevnit. Není to žádná vada, ničemu to nevadí, měla to i Johanka, má to i HOnzík,takže se toho neboj :slight_smile: .

Zazit, jeslti ti to s tím cvičením potvrdili dva doktoři,tak tomu bych už věřila a ty jsi určitě opatrná, podle toho jak píšeš a je super, že už pociťuješ výsledky :slight_smile: .

Pupínek po očkování nám dlouho hnisal,ale teď už dobrý, ale má tam ještě výrazně fialovou skvrnku, mírně oteklou,ale dr. říkala,že už to je dobrý.

mariv, to je tvůj manžel podobnej jako ten můj, můj taky neumí přestat dokud není flaška prázdná. :frowning2:

kat, máš taky pěknýho macíka co :grinning:
28. říj 2009 v 06:08  • Odpověz
Zazit s tou sociálkou je to strašný, přesně jak píšeš,když člověk dluží,tak jsou penále a když dluží úřady,tak se nic neděje, to je ale kocourkov ta naše země :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A můžu ti říct,že já jsem zrovna z těch co by to víc jak dva měsíce bez peněz nevydrželi, nám jde skoro celej manželův plat pryč, různé spoření,pojištění, půjčka (pozemek), inkaso na byt a zůstává mu na účtě asi 3000,- a jinak žijem z mýho a ot tam mám taky platby,které musí každý měsíc odejít. No nevim, měsíc bychom možná vydrželi z rezerv,ale další určitě ne.
28. říj 2009 v 06:12  • Odpověz
Dala jsem do alba pár nových fotek teď z října.
28. říj 2009 v 06:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.