• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky

tak vidim ze ne jenom prckove zlobi ale i tatinkove.

Kaa ten muj je zase kombinace aj chlastu aj tchyne no hruza, sice kdyz se opije je v poho ale zas ma tendenci delat jine veci :frowning2: no proste radsi nekomentovat. A tchyne? to je baba jaga :grinning: furt mu jenom plte picoviny, pardon pletene co se uz nenosi cepicky , svetriky no des, kdyby jeden ale....misto toho aby mu koupila neco normalniho, jo koupila mu ted kolotoc na postyku za 3 kila se trhla. Takze dohromady fusak kolotoc a pletene blbosti. Jo a cestovni postylku ktera stoji na chate protoze ona rekla, kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaava.
A ten muj? to je pred ni blbecek a udelal by prvni posledni jak nejaky chudak bez nazoru a to z ni vylezlo at jsme s nema na vanoce, ty vole jsem myslela ze vystrelim, takze kdyz muj mily bude nadale trdlo tak budu s malym sama nebo pojedu k moji mamce. Ale to snad neudela jinak je to konecna.

No a ten bebilon ja dobry ja ho taky chutnala aj se divala na slozeni, ale maly ma od te doby blionkani a na hlave a tvari tako pupeny no des a hruza vypada jak pomeranc, ale nevim z ceho to je. Zkusim to na bazarku prodat a nebo si to necham a jak bude starsi tak mu to sem tam dam, skoda vyhodit, tolik penez sakra.

Baru jdu se podivat na fotecky
28. říj 2009 ve 12:03  • Odpověz
Hoznicek je uz fajne usmevave mimi :wink:
28. říj 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky holky,
dnešní noc byla docla ok, kdyby takové byly všechny, budu happy...
Ale přes den teda bojujeme s kojením, mlíka mám dost, ale mám chaos, jednou jí po 3 hodinách, jednou po hodině... nedá se nic naplánovat:slight_smile: docela mazec...
28. říj 2009 ve 12:47  • Odpověz
ahoj, baru fotky krasne!!!!

misko, teda koukam tchyne jsou husty :slight_smile:, snad se pritel vzpamatuje a na vanoce bude s vama :slight_smile:

kat, to je na prd, zas je dobry, ze mas mlicko porad sebou, ja s flaskou nevim jak bych to delala :slight_smile:

Tomasek je dneska totalni spici panna, skoro se bojim jestli na nej neco neleze, teplotku nema, ale je zas jak kdyby mu byl mesic - v noci spal 13 h skoro na jeden zatah, jen s jednim skoro rannim krmenim, po kterym to zas hned zalomil, pak vstal, hodinku byl usmevavy, povidavy slunicko a pak to zas na 2h zalomil, pak zas krmenicko, pak venku spinkal 2h v kocarku, pak jsme prisli domu, chvilku si pohrali, popovidali s tatkou, kdyz jsem delala obed, pak jsem ho nakrmila a myslela, ze ted bude vzhuru a budeme si hrat a on hned v klubicku, kdyz jsme chytali chrastitko zas usnul a zas spi, snad nebude nemocny
28. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz
tak se stal asi zazrak :slight_smile:, ted jsem koukla na ucet a prisel mi srpen i zari najednou :slight_smile:, to uz mi kurna mohli poslat i ten rijen, kdyz je 28.10. :slight_smile:, no ale aspon neco, ale koukali jste, ze od ledna to maji zas snizit - to je fakt komedie a myslim, ze jak jsem to v rychlosti prolitla, tak to snizi i nam, ale ono nam to nastesti po novym roce uz vychazi jen na leden a neni to zas snad o tolik
28. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak zas o tak malo jak jsem myslela se to nesnizi - http://i.idnes.cz/09/103/maxi/MBB2eb502_tabmater_maxi.gif
:( jsou to pekny kurvy (musim to tak napsat!), driv aspon dodrzovali, ze tak jak clovek nastoupil, tak mu to i zustalo a ted nam to klidne snizej, budu to mit nizsi o 5.5tis :frowning2:
28. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz
poslala jsem vam do IP odkaz na aktualni fotky Tomika, jsou asi 4 dny stare
28. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz
katwind- tak malej v 6 t 5310g. Taky ráda chodím s kočárkem ve městě kde jsem bydlela. Je to naprd já když jde manžel do práce, tak chodím ven sama a štve mě to . CO se tchýně týká, tak ani raději nemluvím, protože já tam nechodím vůbec a ona k nám taky ne. No jo tchýni se čkovek nevybírá. :grinning:
Jinak malej byl v noci super, tak jsem zvědavá dnes.
Mám prosbu . Malá mě vůbec neposlouchá všechno dělá naschvál. Řeknu jí to třeba 5x, ale nic stejně to udělá znovu a ještě na mě přitom kouká. Já vždycky pak vybouchnu. Nevím jak to řešit, abych neudělala nějakou chybu. A to jsem studovala pedagogiku :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nepomáhá to po dobrám ani po zlém.
28. říj 2009 v 15:31  • Odpověz
zazit fotky jsou krásně. malej se fešák. Náš malej je stále samej pupínek ve vlasech samé stroupky , ale malá to měla taky tak jsem zvyklá. Jen u těch vlasatých dětí to jde z té hlavičky tak špatně.
28. říj 2009 v 15:43  • Odpověz
romco, malej byl v noci taky hodnej, čím to, že ty dětí to mají stejně ty výkyvy, že by na ně působilo nějak počasí či co? :confused:
28. říj 2009 v 15:59  • Odpověz
romi, ja ti neporadim s Ivuskou, to vis nemam zkusenosti, mozna si jen vynucuje tvoji pozornost, zarli na Danika, je jeste mala, tak si s tim asi nedokaze jinak poradit, byla zvykla mit maminku jenom pro sebe a ted se musi delit, musi to byt pro ni hrozna zmena

a na stroupky ve vlasech to u nas taky vypada, trochu se mu olupuje kuzicka mezi nosankem, ale to se vzdycky smeje pri myti, v tech vlasech to porad vypada, ze se to uz uz zacne loupat, ale vypada to uz asi mesic porad stejne, nechci mu to olupovat nasilim, abych mu treba neudelala stroupek
28. říj 2009 v 16:00  • Odpověz
Romco a malej má taky ty stroupky, zatím jen málo, tak máme mazat a vyčesávat, kdyby se to prý rozlezlo, tak nám na to mudra něco dá, zatím to není potřeba... Ale z těch vlásků to jde blbě no:grinning:
28. říj 2009 v 16:01  • Odpověz
Zazit, krásný fotky, malej je moc krásnej, jak už jsem říkala, fešák :slight_smile: .

Stroupky máme taky, to je normální, měla to i malá, my to naolejíčkujem a vyčesáváme,ale u Johanky jsme to měli skoro do dvou let, museli jsme mít i speciální mastičku,tak snad s malým to bude trvat menší dobu.

misko, tchýně no comment :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... nemáš to lehký....

zazit, malej dnes taky furt chrní, možná nějaká změna počasí nebo co...
28. říj 2009 v 17:04  • Odpověz
kaa jojo, doslo mi to, ze to melo byt KLID :slight_smile: No musim to zaklepat, ale dneska ocicko porad dobry, zadny hnis ani ji to neslzi, tak doufam, ze to tak vydrzi! Aleluja repiku a diky bobiskovi!
kaa ty testy jsou teda hustyyyyyyyy! To ja mam asi 7 a to uz jsem si rikala, ze jsem magor :slight_smile:
jezis zazit jak ja ti zavidim to spani! Mala se taky posunula, ale jen rano! Vecer usne kolem pul devate, ale rano vstava ve 3,30 a to vstavala ve 4,30. Nekdy se zadari ze jeste usne a vstava v 6, ale vetsinou uz pak tlaci a vydava divny zvuky, takze uz stejne poradne nespim, takze posun casu me ochudil o hodinu spanku :frowning2: Ja s posunem vubec problem nemam, prizpusobim se hned, ale chapu, ze pro ty deti je to horsi.
Sasanko z te nasi vychazeji taky takovy straslivy zvuky, no horor hadra! Tak snad jim to do puberty zmizi :slight_smile:
tyy jo, tak to je husty s tou materskou zazit! A to ja si stezuji, ze ji nemam 7. na uctu, ale 12.! Tak to v Brne to teda jeste funguje skvele jak tak koukam.
Tak to je husty s tou nizsi materskou! Jsou to fakt smejdi, myslim, ze to melo zacit platit az pro novy maminy, ale starym to meli nechat. Je to fakt velkej rozdil. Jeste ze nam to vyjde skoro akorat a jen ten jeden mesic bude nizsi. Doufam, ze pak nesnizi i ten rodicak!
romco mala je taky porad nejaka voblezla a to se snazim nejist nic kyselyho, zadny ovoce a tak :frowning2:
kat mala byla v noci taky hodna, jen vstavala ve 3,30 a pak do 6 tlaceni a pak vstavacka :frowning2: Akorat pres den byla porad uknourana a jidlu moc nedala, zase si spis s prsem hrala vztekala se, takjsem zvedava jak dnes usne. Ale spala pres den 2 hodiny v tahu, coz je vykon!
28. říj 2009 v 19:16  • Odpověz
autor
Kaa, taky moc díky za mailíka. Chtěla jsem si k tomu dneska večer sednout a pročíst, ale nejspíš to oddálim na zítra, protože jsem si k PC sedla až teď a tak si vás pročtu a pak nejspíš zalezu do pelešáku :slight_smile:

Tý jo, Zazit, tak to je mazec s tou socoškou. Bych tam asi fakt šla osobně a kopla je do úsměvu :sunglasses:
28. říj 2009 ve 21:13  • Odpověz
autor
No ten odkaz na testy je fakt magorárna :grinning:

Mariv, jsem moc ráda, že řepík pomáhá. :wink:

Jo a s tim snížením to je mazec. Fakt to jsou svině. Hlavně, že sobě na platy nešáhnou, šmejdi vošoupaný :angry:
Akorát nás může těšit, že v tom novim blbinci pojedeme jen 2 měsíce a pak nástup na rodičák 7600 pro většinu z nás.
Baru to má asi jiný a nebo ten, kdo si zažádá o 2 roky s mimčem.

Dneska tu byla ségroška a vzala si Dádu na fotbal (místní liga omladiny). Mládě byl vyprdnutej a vyvětranej, že brzo usnul. :slight_smile:

Romčo s Ivuškou nevim. Náš Dádula je zlatej. Ale je o trochu starší a možná, že má Ivuš jenom období vzdoru. Dokážu si to ale představit, že to je docela hustá magorárna, co? Taky bych vybuchla nejspíš a pak bych litovala.
28. říj 2009 ve 21:26  • Odpověz
autor
Kurňa Misko, tvojí tchýni bych chtěla mít doma. Asi by mi brzo upadla 7x na kudličku :grinning: A ten tvůj lofas se snad vzpamatuje a uvědomí si, co je pro něj důležitý. On je nejspíš mamánek, co?

A Kaa, tvoje tchýně je taky zlatá :grinning: Na co v týhle době potřebuje mlýnek na mák. Vždyť se všechno prodává už i mletý. Ona nejspíš jenom buzeruje, co? Pískne a Jura letí. To by mě taky teda sejřilo.

Já mám štěstí, že když je tchýně dost, tak David to cítí, že je ohroženo území a rodinný krbík a hned zahájí palbu a nebo se stahujeme do ústraní. Nejezdíme k ní a necháváme časík na vydejchání.
Ale on ten můj je takovej generál, že ho poslouchá i jeho vlastní máma. I já :sweat_smile:

No ale moje tchýně je fakt zlatá a to myslim vážně. Nikdy nás nenechala ve štychu a pomáhá jak může. Občas chce něco prosadit a zaobalí to do rady.....poslechnu a udělám po svým :wink:
28. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz
ahoj holky, tak Bobi ty mas doma generala, jo? Tomu se mi ani nechce verit, ze ty bys nekoho poslouchala :grinning: :grinning: , ty takova nerizena strela :grinning:, ale lepsi genral nez mamanek, ty ja nemuzu :slight_smile:, nase tchyne nastesti do niceho nemluvi, protoze vi, ze si to stejne udelame po svym :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to spis moje mamka ma tendence "radit", ale jenom mne, na manzu si nedovoli :grinning: , asi se ho boji :grinning: :grinning:

holky, ja vas nechci moc provokovat :grinning: , ale ten muj skoro 9ti tydeni borec spal 12 h na jeden zatah - mel tu vecer damskou navstevu :slight_smile: a ta ho tak vyridila, ze to v sedum zalomil a spal do sedmi :slight_smile:, vzbudila jsem se a bylo svetlo, totalne jsem se lekla, co se deje a on chrnel 12h a ted si vesele hraje s tatou v posteli, on je fakt zlatej
29. říj 2009 v 07:53  • Odpověz
Holky, já taky bych nesnášela mamánka, můj muž není ale ani generál, on je spíš flegmatik a kliďas, což je super, ale ten flegmatismus je někdy na zabití :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Vytočí se málokdy a to už stojí za to. Ale já jsem spíš cholerik, to přiznávám tady všem, otevřeně,že jsem nervák :grinning: :grinning: :grinning: ,ale né zas nějaký agresor to ne. Jen se prostě často vytočím, na děcka ne, to umím zvládat, mám trpělivost,ale třeba na věci ohledně tchýně,nebo když mi manžel něco někam uklidí a tvrdí,že to nikdy neviděl atd. Ale já se vytočím tak,že to vypadá spíš komicky a udělám si z toho někdy i srandu. Ale když se jedná o něco důležítýho,co mě fakt štve,tak umím být fakt dost cholerická.

romco, s dcerkou to nemáš lehký, já to měla donedávna podobný,ale už si troufám říct,že se Johanka zklidnila a je to čím dál lepší. A nic si z toho nedělej, taky jsem měla stavy,kdy jsem vypěnila, malá dostala i na zadek a mě to pak strašně mrzelo,tak se teď vždycky nejdřív uklidním a pak se snažím jí vysvětlit,že to nemůže. Je fakt,že tvoje Ivuška má teprve 2 roky, je ještě malinká a ta moje má skoro 4,takže už je rozumnější,ale i tak si myslím,že to půjde a upraví se to uvás k lepšímu, držím pěsti :slight_smile: .

mariv, rodičák se nesníží, to už bylo zamítnuto, neboj :grinning:
29. říj 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
Zazit, máš recht. Já fakt dělám věci po svym a kdo by mě chtěl někam směrovat, tak ho nasměruju já :grinning: U nás to funguje na vzájemný domluvě. Někdy se to nelíbí mě a někdy tatíkovi. Jde o vzájemnej respekt a celkem nám to funguje.
On buzeruje jenom mámu :grinning: ...........když ona má někdy takový výpadky, že to ani není možný. V práci je už 2 roky přes důchod. Je teda šíleně vitální,to jo. Dokonce se o sebe tak stará, že na 60 vůbec nevypadá a oblíká se fakt podle mody. Jenže někdy udělá takovej kopanec..........například v sobotu tuhle chtěla podpálit spadaný listí na zahradě. Bylo mokrý, tak ho polila benzinem a pak se nahnutá ksichtem k tomu a pokoušela se to zapálit. No prej rána jako prase, že to i babička v kuchyni slyšela (přes celou zahradu) a mámě málem shořely vlasy. Ještě, že měla brýle, jinak by si snad i tu hubu vosmahla. Takže to jenom odnesla ta její kadeř :grinning: Ještě jsem jí neviděla, prý to odrolí, ostříhá a dobrý. Ale měla tu šošoli tak vzatou, že bych to typla na ježka :grinning: ......... a pak jí svět děti :unamused:
David velkej to striktně zakázal, že si je na zahradu sama brát nebude. Ona se ohne k jetelíčku a nebo jde vytrhat plevel a Dádula by skončil někde v jezírku (májí tam velikou káď plnou vody, která je zapuštěná do země a děda do ní házel ryby, když byl živ)
29. říj 2009 ve 12:31  • Odpověz
autor
Náš Míša jinak je taky v noci tak zlatej, že to není možný.
Už podle svýho režimu kolem 7 usíná a pak se budí někdy ve 3, dneska ve 4 na kojdačku. Hned usne a pak kolem 7 hodiny, což je ok, protože to už vstávám :wink:

přes den si dává minimum spaní, ale už poznám, kdy je nasírknutej a chce to zalomit. Vydrží teda kolem 40 minut chrupat, víc ne, leda v kočáru, když se drncá.

Jinak moje počítání KJ funguje. Za 2 dny kilo dole :wink: Možná jsem se ale jenom líp vys...la :grinning:

Dneska ve 4 jdu na gyndu po 6ti nedělí. Nechám si napsat pilule.
měli jsme doma rozmluvu. Říkám, že další dítě nechci, ale kdyby se to nějak uklouzlo nebo tak, tak bych asi na přerušení nešla. A to se ten můj tak vyděsil, že se mu zatáhl pinďa až do zadku :grinning:
29. říj 2009 ve 12:36  • Odpověz
bobisku bobisku, to s tim pindou me fakt dostalo :slight_smile: Jinak hlasim, ze ocicko stale dobry!
No a u nas vcerejsi noc horor. Mala usnula az ve 22 hod, tak jsem si rikala, ze bude aspon dyl spat a ono prd! Ja jsem sla spat blbec az o pulnoci a mala se vzbudila pred druhou, tak jsem nakojila no a v pul ctvrte zacala tlacit tak jsem zase nakojila a bylo po spani. Pak jsem ji v pet jeste uspala, ale stalo to za prd, furt knikala a v 6 jsme vstaly a od te doby nespala!! Trapi ji prdy, tak sebou chudina furt hazi a narika a breci. Ja uz fakt nevim co s tema prdama delat. No treba se nekdy dockam klidne a dlouhe noci jako vy holky.
29. říj 2009 ve 14:34  • Odpověz
zaz, ty provokatére:slight_smile: hele, ale víš co? My si pořídíme druhé s myšlenkou, že horší už to nejspíš nebude, ale ty... :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 15:26  • Odpověz
mariv, malej chodí spáz v deset pravidelne, ja s nim, ten prvni spanek je jedinej, kdy vim, ze se vyspim...
29. říj 2009 v 15:29  • Odpověz
kat, mas fakt pravdu, uz jsem s manzou resila, ze jsme se pekne namlsali a ze u druhyho to vubec takova prochazka ruzovym sadem bejt fakt nemusi!!!! no uvidime, zatim ma manza taky pindu u zadku :grinning: (bobi, opet si me odrovnala, i s tou storkou o tchyni pyromance :grinning:)

A bobisku, u nas to samy - v noci se prochrupka min 12h a pres den mi doma uz poradne nezabere (pak ma sem tam jeste den, kdy teda chrni non stop, jako by se potreboval dospat), zabere max tak na hodku, jedinej cas, kdy to zalomi tvrde a na dyl je v kocarku, to by spal snad pet hodin, kdybych tak dlouho vydrzela jezdit
29. říj 2009 v 17:07  • Odpověz
ahojky, tak to snad ani nepište, že vám děti tak dlouho spí. JÁ jsem vděčna když vydrží spát najednou 4 hodiny. Jinak taky umí i po 2 hodinách. A to chodime spát každej den až kolen 23-24hodiny. A je to nespravedlivé, protože já už druhé mám a holka taky často vstávala, ale zase hned usnula. :grinning:
29. říj 2009 v 17:22  • Odpověz
romco, nápodobně neboj... 4 hodiny snad nevydržel ještě nikdy:wink: vydrží max 4 od kojení ke kojení, ale spát v kuse ne:slight_smile: Ale zjišťuju, že už si zvykám:grinning:
Jinak manža by pinďu vystrkoval, ale nějak není na koho zatím:grinning::grinning:
29. říj 2009 v 17:38  • Odpověz
autor
vystrkovat pinďu :grinning: ....... holky a to jsem toho pinďu napsala nejdřív bez háčku nad d. To je krutý :grinning: :grinning: hned jsem to musela opravit

Kontrola dobrý, udělal stěry a řekl mi, že ať si rozmyslim antiko jako jakou chci. Prý jestli chci dlouhodobou, tak to mi doporučuje nějakej váleček,kterej zavedou dovnitř pipky a vydrží 5 let. Ale při představě, že mi tam něco dali a mít to v sobě takovejch let se mi hnusí. ještě mi to tam zaroste a co pak? Kámošce začala cestovat Dana a našli jí až v nějaký dutině břišní a musela pod kudlu. A to si nejdřív mysleli, že jí někde vypadla a narvali jí do pipky druhou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a prý další je varianta injekce každý 3 měsíce. Prý obě jsou pro kojící, ale obě mají vadu na kráse, že mají špatný vliv na kůži. No potěž chleba, jako chodit jako jeden velkej beďár fakt nechci.

Tak jsem doma řekla, že pojedeme na gumičkách a až přestanu kojdit, tak půjdu do pilulek. Vůbec mi nedělá problém zobat pravidelně prášky. Už jsem takhle naučená od dětství a každý ráno lupu prášu na žlázu, tak bych si to hodila k nim a bylo by vymalováno
29. říj 2009 ve 20:36  • Odpověz
autor
Jinak dnešní uspávání byl fakt pocuc.
Dneska jsem nekoupala a hned jsem mu rozhodila jeho rituály a začal protestovat a ne a ne usnout. Mazec. Nakonec teda jako usnul, ale běhání kolem něho jako blázen. Do toho bulel Dáda, pak se jebnul do hlavy o palandy a řval ještě víc...... super.
Když jsem Dádu uspala a vstala jsem , že se přesunu do obýváčku, tak slyším MAMÍÍÍ HAJÍÍÍ TADÝÝÝ.......tak naklusal do obýváku za mnou a čučí na Ordinaci.
Míša furt kňourá, tak fakt nevim...........čekám brutus noc
29. říj 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.