• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
my jdeme dneska do poradny, tak jsem zvedava kolik zas navazime, muj soukromy odhad je 6.3 kg :slight_smile:, uz jsem musela zacit davat plinky c. 3, dvojky uz nas skrti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. lis 2009 v 08:29  • Odpověz
zazit, jj, Matějček je, teda bohužel byl, fakt kapacita a píše strašně lidsky, že to enní pro psychology, ale normální rodiče:wink: Můžu jen doporučit:slight_smile:

Jinak já knihy miluju a ted si to užívám, při kojení zvládnu číst dost:grinning:

Bobi, to jsme ráda, že máš na ty maily z rodiny stejný názor, mě už to sere! Prý začíná být více bdělý a vydrží až dvě hodiny v bdělém stavu... ty vole, to měli nějaký ufodítě ne?:slight_smile: my přes den taky moc nespíme, výjimečně, spíš to jsou jen taková klimbnutí avydrží teda v kočárku, jinak nic moc... a dneska byla i noc hustá, po dvou hodinách:frowning2: Ted to zalomil na gauči, ale to je otázka čtvrt hodinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A jsem ráda, že režim ala anarchie není jen u nás :grinning:
6. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
HOlky, my dnes máme 3 měsíce a malej dnes spal od 22 00 do 5 30 :slight_smile:,takže jestli je hranice tří měsíců taková,že začnem spát celou noc,tak super :slight_smile:.

jinak vás trošku dočítám,ale moc ne,spíš napřeskáčku, zhruba. Dnes jedem k našim a zítra od nich jedu do Olomouce do školy, mám dvě zkoušky,tak jsem zvědavá jak to zmastím. Učila jsem se průběžně,ale ve skutečnosti nic neumím,protože když spí malej,tak otravuje Johanka a když neotravuje ona,ta otravuje malej a furt dokola. Jsem měla v plánu se učit večer až prcci usnou,ale ani to neklaplo,protože jsem vždycky tak unavená,že padáms nimi. Takže jsem fakt zvědavá.

Zazit, jestli budete mít tolik kilo,tak máte přibližně stejně jak my ve 3 měsících, to je teda mazec :grinning: .
6. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
HOlky, usínají vám prcci,když je chováte,nebo jsou schopni usnout i sami v postýlce? My jedině na rukách nebo u prsa,ale sám mi usne tak jednou za čas a to je jen náhoda a vždy spí tak 5-10 minut,jako třeba na tom videu,to byla fakt náhoda. Ale jinak ho musím chovat a uspávat,někdy když je neklidnej,tak i broukat nebo zpívat,ale nejraději má opakování nějakého zvuku, třeba - tr tr tr tr tr tr tr :grinning: , to má nejraději, u toho vytuhne do dvou minut.
Si říkám jestli jsme ho nerozmazlili,jak byl nemocnej,tak jsme ho furt nosili, jenže to jinak nešlo, on se vždy nejlíp uklidnil v náručí, jak jinak že :slight_smile: .
6. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Bobi, Hledá se Nemo byla jeden čas nejoblíbenější pohádka Johanky. Takže ji znám nazpaměť, ten velrybí jazyk je super :grinning: , dokážu si představit jak jím na malýho mluvíš, to musí být prča :grinning: :grinning: :grinning: .
6. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
nema znám taky moc dobře, je to super film a ten jazyk je skvělej, to musí být fakt prča, poslouchat tvoje dítko, zkus taky nahrát jako Barča a šupni to sem, ať se můžem pobavit :grinning:

Mája usíná tak v kočárku a když je moc unavená tak na gauči, ale to ji pořád hladím po kořenu nosu a to zabere, ale tak asi na půl hodiny (to je během dne) jinak večer to už jsem psala zabere dobře a taky tak že na gauči a hladíme kořen nosu dokud nezavře oči (třeba i půl hodiny :slight_smile: )

holky co kojíte, pořád vám teče z prsou mlíko? já si myslela že se to upraví, ale pořád nic, no zatím si nestěžuju,ale..furt se mi nechce utrácet za vložky do podprdy a taky se mi nechce dávat tam kapesníky.
6. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
sasanko, ano, pořád teču... doma mám plínu, na ven mám mističky nebo nějaké spešl vložky od chicca, ty fakt zůstanou suchý a jsou fajn:wink:
6. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
holky mě už mlíko neteče, nemusím už nosit vložky,ale mám ho dost, malej když pije,tak nestíhá hltat a občas se u toho rozčiluje.- Myslela jsem,že mám málo,ale ono je to opak, protože hravě odstříkám 150 ml.
6. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
barco a jak odstrikavas? rucne, manualni, ci elektrickou?
6. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
autor
ty jova, tady je to samá mlíkařka.
Já už vycpávky do podprdy nenosim. Jenom když si vzpomenu a jdeme na nákup třeba, ale stejně je pak suchý vyndavám.

Až bude chvilka, tak já tu naší scénu velrybskou zkusim natočit :wink:
6. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
Barčo, mě Tomášek taky nechce usnout přes den v postýlce. On přes den v postýlce spí tak 15 minut a je vzhůru, ale musím ho uspat na rukách. Ale večer usíná docela v pohodě sám. Jen mu chodíme vracet dudlíka do pusy. Mám právě taky strach, abych si ho tak nenaučila, ale nevím co s tím. :confounded: Když ho dám spat do postýlky rovnou tak řve. Nejlepší věc je u nás kočár, tam spí hned, jak se položí. :slight_smile:
6. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Holky jak dlouho vám asi mimouši spí přes den? Mě Tomík tak asi dvě hoďky dopoledne a dvě hoďky odpoledne. Jinak je vzhůru nebo to zalomí jen na chvilenku. Jsem si myslela, že mimouši spí skoro pořád a ono houby :grinning:
6. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
tak mě pořád teče a někdy proteče i skrz vložku, ale je to vždy nahodilé, nemám odpozorované kdy

janka mě tak malá spí přes den tak zhruba 5,5 hodiny, ale teď moc nevstávám večer, předtím to bylo přes den víc, ale pak se´večer budila častěji a byla dlouho vzhůru než zase zabrala
6. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
tak holky a barusko :slight_smile:, nas borec ma 65 cm a 6,4 kg!!!!! husty, co? Ale dr rikala, ze je krasnej, ze neni tlustej a vsechno ok, chvalila ze je moc sikovnej, ale ty miry me desi!!!
6. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz
a s tim usinanim - Tomasek od narozeni usina sam a jedine v postylce - on mi ani jinde neusne - zacne se vztekat, ze chce spat, tak ho musim okamzite odnest do postylky a odejit a on si chvili kouka a pak usne, rozhodne ho to nehodlam odnaucovat :grinning:
6. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz
Ahoky, tak mě teda taky mlíko už neteče. Jen v šestinedělích. Mě se naopak hrozně špatně uvolňuje a malej musí hodně tahat aby teklo. Měla jsem to i u malé a navečer když byla už utahaná, tak to ani nevytáhla a já musela večerní dávku odstříkat.
Malého nechávám usínat samotného a někdy je to s řevem. Dělala jsem to i u malé a dodnes usíná sama a bez problémů. Naopak když jsem byly spolu v nemocnici, tak jsem musela vždycky odejít z pokoje aby měla klid jinak by nespala. :grinning: Přes den je to špatné a malej už moc nespí a dokonce i v kočárku vydrží být vzhůru.
Zazit to je teda macek. já jdu příští týden a počítám tak 6 kg.
6. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
My večer taky nemáme s usínáním problém, ale přes den je to boj. Ale dneska spí už asi hodinku doma v postýlce :slight_smile:, to nebývá zvykem.
Jinak mě mlíko taky už neteče, už nepoužívám ani ty prsní vložky.
A co se týká režimu, tak my se snažíme dodržovat hlavně ty večery. Vykoupeme, nakojím a pak ho dám spat, většinou to zvládáme, že kolem osmé hodiny je v postýlce. Přes den jak kdy. Většinou jsme dopoledne na procházce tak na dvě hoďky. Odpoledne už tak pravidelně nechodíme.
6. lis 2009 v 15:39  • Odpověz
jankaj tak to ti spi moc pekne! My mame pres den nekdy jen par pulhodinek. Kdyz jdeme ven, tak usne v kocarku, ale vetsinou taky tak na pul hodky, ale nekdy se zadari, ze to zalomi znovu a dospava jeste hodku na balkone. Pres den v postylce nespi vubec, to by byl rev jak blazen.
barco mas muj obdiv, ze pri dvou detech jeste zvladas studium! Nechapu! Tak drzim pesti u zkousky.
zazit my davame plinky c. 3 uz asi dva tydny, prislo mi, ze ty 2 uz ji jsou na tesno. Ale ono neni 3 jako 3, ty co mam jsou Pampers active a myslim mensi, nez treba Huggiesky.
Jinak mliko mi tece jak kdy,ale malo, ale i tak vlozky nosim pro jistotu porad, clovek nikdy nevi...
6. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
zazit tak to tvuj odhad byl vcelku presny :slight_smile: No je to kus chlapa!
6. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
On Tomášek ty dvě hoďky taky nespí vcelku, ale po chvilkách, jen v kočáru je zlatej. To by chrápal celou dobu, co jezdíme.
6. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
mariv, mam misto rukou vahu :slight_smile:, ale je to teda sila, mame normalne obrika! ze zacatku pribejval 350g tydne, ted 250g tydne, prijde mi to dost, ale on fakt neni tlustej, dr byla spokojena, ani slovo o tom, ze by vazil moc nebo byl tlustej, takze snad je to v pohode, zas ono mit ve 2 mesicich 65 cm je taky celkem dost, proste je vejskove evidentne po manzovi (198cm), po mne teda ne :slight_smile: (163cm :slight_smile:, budu mit holt vysokyho syna :slight_smile:, mu v puberte ani nenafackuju :slight_smile:, reknu - pockej tady, prinesu si stolicku a dam ti facana :grinning:
7. lis 2009 v 07:25  • Odpověz
zazit to je jasny, ze pri takove vysce musi neco vazit. To my nebudeme mit urcite ani 60 cm. A tlustej neni vubec, na fotkach vypada uzasne, tak si z toho nedelej hlavu. Myslim, ze s takovou te preroste uz v prvni tride :slight_smile:
7. lis 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoooj holky, jak se mate?

zazit jinak nedherne fotky. Maly je sikula, ja mam taky takoveho dlouhana.

Ale deti nam rostou, strasne rychle to utika :slight_smile:
jdu kouknout jestli jste dodali fotecky prcku
7. lis 2009 ve 21:31  • Odpověz
autor
Holky, asi už přestávám totálně kojit :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Malej vidí kozu a řve ještě víc než hlady. Nemůžu mu to tam narvat. Asi pochopil, že i když se snaží a něco vytáhne, tak za chvíli stejně přijde hlad. Takže to vzdal dřív než já. Tak se snažim odstříkat, ale je to bída. Po celý noci jsem z obou prsou vymačkala 150 ml. Takže to dávám do lednice a budu se modlit, abych mu byla schopná dát aspoň 2 moje dávky denně místo Sunaru. Aspoň do toho půl roka. Pěkně mě to sere :angry:
Ale stejně si myslím, že to nebude dlouho trvat a o mlíku příjdu úplně. Nechápu to, dělám pro to všechno a dodržuju i ty rady, když je Spurt,ale na houbelec. Ach jo :unamused: :unamused:

No ale koupila jsem si v pátek v Evě novou sadu nádobí (talíře), tak jsem si udělala radost.
Dneska bych chtěla do Obíčka pro blikačky do oken. Já jsem totiž ten maniak, co to na svátky rve do oken a zdobí si tím byt,že to vypadá jako v bordelu :grinning: Uplně to miluju, když to krásně ladí a svítí (decentně). Těšim se na to zdobení už od října každej rok a pak si to užívám jako dítě. V rodině jsem tim proslulá a dobíraj si mě, že jestli už náhodou nemám v listopadu stromeček. Miluju Vánoce :slight_smile:
8. lis 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
zazit, to fakticky nebude Tomík prcek po tobě. :grinning:

A náš mladej usíná rozhodně jenom na ruce a nebo v polohovacím lehátku v rytmu regé. Jinak nezabere ani za mák. Holt každý dítko je jiný. Náš Dádula byl celej Tom od Zazit. Položit a nechat ho usnout sámoška. Tohle druhý je taková křečová žíla. A nedej bože, když si ho v dosahu mámy někdo vezme a nemá zrovna fajn náladu. Nahodí skobičku a očima hledá mamííííííí
Jo a dnes jedeme na dušičky. Schválně pozdě,aby nebyl takovej šrumec. Jsem pověrčivá, tak děti do roka na hřbitov nepouštim. No a tak dítka na odpoledne hážu ke švagrový a jsem zvědavá na ten jejich boj. Počítám, že to do hodiny stihneme oběhat, ale i tak jsem na to zvědavá, jestli Míša zahraje Zagorku a nebo bude zlatíčko
8. lis 2009 v 08:08  • Odpověz
Ahoj, musím vám napsat, co se nám stalo dneska v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jdu přebalit Tomáška před kojením, byl pokaděnej, tak jsem si naivně myslela, že je to všechno. Zvednu mu nožky, že mu utřu zadek a půjdu ho umýt a jak jsem mu ty nohy zvedla, tak se pokadil znovu ale teda hafo moc. Takže já pokaděná, postel taky. Tak jsme v noci převlíkali postel a zítra pojedem do čistírny, protože to proteklo před prostěradlo až na obal matrace a ten se mě samozřejmě nevleze do pračky :angry: No prostě kvalita :confounded:
Já ho v noci přebaluju u mě na posteli, dávám pod něj přebalovací podložku, ale ta to jaksi nepobrala. Prostě ji přestřelil :sweat_smile:
8. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
:grinning: moc hezky nocni zazitek :grinning: :grinning: sikovnej kluk :grinning:, holt to maj Tomaskove kvalitni to kajdeni :slight_smile:, ja uz Tomika taky vystrihavala z bodycka, protoze ho mel zasraty tak, ze neslo pretahnout pres hlavu :slight_smile: a vcera si rikam, co to mame na koberci v loznici (kupovali jsme, kdyz jsme nepocitali s detma - krasnej vysokej svetlouckej koberec - skvelej napad, ze? :slight_smile:), tak to chci sebrat a ono to byl kus zaschlyho h.... :grinning:
8. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
Taky máme v ložnici i obýváku bílej koberec :grinning:
8. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
tak to ja uz po dvou zkusenostech, kdy me Agi pos... od hlavy k pate, vcetne podlahy a zdi prebaluji pouze na prebalovku, v posteli to fakt nechci riskovat :slight_smile:
8. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
tak ja postel zatim obcas riskuju a dokonce jen s polozenou plinkou, ani podlozku si nedavam, Tomik me zatim asi jen 2x pocural a to na prebalovaku a to pocural hlavne sebe, ale myslim, ze nehoda urcite prijde :slight_smile: a pak to bude kvalitka :slight_smile:, nam se nastesti obal od matrace do pracky vejde :grinning:
8. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.