• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
kat diky za podporu! Mala se asi vcera na me nakrkla, ze jsem ji tu pomlouvala ze nepase a po koupani predvedla primo ukazkovy paseni ala sasancina doktorka - viz foto :slight_smile: Ona hlavicku drzi dobre uz dlouho, tak dva tydny po porodu uz jsem ji skoro nedrzela, ale na tom brisku se ji fakt nelibi. To jsi teda dobra kat s tou vahou a o zazit ani nemluve! To ja mam furt 5 kilo hore a do predtehu kalhot se stale nevlezu :( Ale dnes jsem na prst konecne narvala snubni prstynek, tak to byl uspech:slight_smile: A jak teda dopadl vylet do hospody kat? Nemyslela jsi porad na prcka?
Bobisku opet jsi me pobavila - Garfield nema chybu! Takze nic nebylo? :slight_smile:
Ja jsem si dnes doprala luxus a zaskocila si na masaz!! No byla to parada a moje zada to potrebovala jak sul, jsem z toho baby vaku cela nakrivo :(
jeee zazit bude mit dalsi miminko :grinning:
sasanko ja si taky pripadam jak mimozemstan a to jsme na materske teprve par mesicu!!! Nechci videt jak to bude dal!
Misko to je dost ze se ukazes! Jak to jde?
12. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
jo kat tak bohuzel ty kapky nebudou, ten kamos byl nemocnej a jede domu az na vanoce, coz hadam je uz pro tebe pase. A jak to zvladate bez kapek? Mne prijde, ze je na tom mala lip bez kapek nez s nima, ale mozna je to vekem. Jinak tady je odkaz na ty kapky na netu, mozna je to ten odkaz od tebe :slight_smile: : http://raj-plinek.cz/?p=productsMore&iProduct=166&sName=Probioticke-kapky-proti-kolice
12. lis 2009 ve 21:30  • Odpověz
mariv tak má dr. by z vás měla radost to jsou ukázkové přímky :grinning:

Bobisku tak to je mazec :grinning: , moje tělo zas má přezdívku Michelin :grinning:

kaa díky za říkadla, sice se ještě ke mě nedostala, pač kolují v manželově práci (neustále je chce někdo kopírovat pro své děti) :grinning:

probiotika jsem taky už druhé nekupovala, příšlo mi, že už teď jsou zbytečný a fakt nevím, jestli zabrala
12. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
tak to jsem rada sasanko :slight_smile:
ja chci taky rikadla! prosim!
12. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
Ahoj holky, tady je opět hnusně, včera zataženo,dnes zataženo.

mariv, moc gratuluju k ukázkovému pasení :slight_smile: .

vroni, já beru antikoncepci a dostala jsem to. Myslím si,že při aktikoncepci to přijde dříve. Navíc beru azalii vhodnou při kojení a ta mi teda s cyklem dělá pěkný psí kusy,takže ji asi vysadím. Krvácím jeden týden,pak týden pokoj,pak zas, pak když to zkončí,tak týden špiním,no děs a hrůza,takže kašlu na anitkoncepci.
13. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
Barčo,taky jsem slyšela, že to dělá v cyklu paseku. Já mám křečové žíly, takže jsem antikoncepci nikdy nebrala. Teď mi dr. po šestinedělí nabízel tělísko. To jsem zvažovala, četla jsem na toto téma diskuzi a je tam víc negativních názorů, než pozitivních. a kromě toho u mě by to z psychického hlediska nebylo dobré. takový ten pocit, že v těle něco máš navíc...
13. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
vroni, já bych do tělíska taky nešla, přesně stejný důvod jako máš ty, vadil by mi pocit něčeho cizího v těle. A někdo tu psal,že nějaká ženská to měla a cestovalo jí to po těle. Moje mamka přes tělísko otěhotněla,takže to taky není stoprocentní.
U nás je stejně sexu málo :grinning: ,takže budem používat kondom.
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
já chci taky říkadla:slight_smile: nebo to jsou ty ode mě? :sunglasses:
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
jé promiň, já si vás spletla
13. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
kat posles mi je taky prosim? poslu ti na me mail, ju?diky! co ty kapky, ,maji je na tom odkazu nebo uz ne?
13. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
cau holky, tady je celkem pekne, ne slunce jako vcera, ale pekne teplo, ted jsem byla na nakupu a ty lidi uz uplne vysilujou z tech vanoc nebo co, vsude lidi jako - no jak to napsat slusne :slight_smile: - no proste hodne!!!

holky, nekoukali jste vcera na ten porad Jste co jite nebo jak se to jmenuje ? Mamka mi rikala, ze tam byla nejaka borkyne, co v tehu a po porodu stihla pribrat 52 kilo :slight_smile:))), to je husty :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
52 kilo?!! hustýýýýý.
A já si lámala hlavu se svými 16ti:grinning:
13. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz
jé já se na to zapomněla dívat a jak teda dopadla??zhubla??kat ty si přece přibrala během těhu a ne po těhu, to se nepočítá, během těhotenství každá nabere (až na zazit :slight_smile: )
13. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
ahoj holky dnes je ale krasne venku aspon tady v OV, je treba jit ven.

Bobi ja z tebe nemuzu :grinning: super zas mam doboru naladu, skoda ze jsi tak daleko, bych si k tobe dochazela pro doboru naladu kazdy den aspon dva krat :grinning:

Jaaaaa taky nehubnu sakra sakra, cvicit se mi nechce, ach jo. A to co je na mne hubene je za ochbene a ovysle :confounded: no hnus fialovy.

Zazit ja taky nemam menzes a taky nekojim, zacala jsem brat antikoncepci tak uvidime,ale dr mi rekla at to neresim. uz sme meli sex, ale zadna slava to nebyla.

Ja bych taky rada rikanky :wink: dekuji

marivko ahoooj, ja nejak nemam cas na pocitac a kdyz uz k tomu sednu nestiham docist a pak neumim reagovat ale ted uz to mam doctene tak uz je to fajn.

Kaa v poho mam jeste 5 krabic, tak klidne kdyz budes potrebovat muzu ti je hodit. Dame nekde sraz, navrhni neco teda kde? muzem nekam na kafe nebo tak.
Jo a cvici se na sokolske na capkarne tak je jedno centrum a iplave ceny jeste nevim ale levne to nebude, cvici se s detma na balonech na zemi atd, a pry se spoti aj maminky a chci at neni furt jenom se mnou. Ke tchyni ho moc tahat nechci, stejne jsem s ni na noze, ale uz jsem ji rekla, ze bych byla rada kdyby akceptovali moje i pritelove nazory bo ten muj chumaj neumi nic rict jenom posloucha jak blbec. rekla jsem ji to slusne tak uvidime jaky efekt to bude mit. Ale jinak des a hruza s ni, zitra tam mame jit na obed, no to zas bude. No a to plavani od pul roku bych taky chodila do atomu taky jsem slysela ze je am velice dobre. Ale do pul roku asi budu chodit cvicit at nesedim furt doma.kdyby nebyla zima tak bychom mohli nekam na vylety. Jo a mu zacala delat v Evrazu na smeny 2 2 2 takze mazec furt sama.
Kaa jak to resite s nocnima? Jirkovi nevadi maleho plac?
nebo?

Jdu kouknout na fotecky vase, musim uz aj ja neco noveho hodit.

:wink:
13. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
marivko Agatka ja sikulka, krasne pase :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
ja jsem se taky na to zapomnela divat, zapla jsem to nahodou az v pulce, ale konec mam nahrany, tak pak poreferuji jak dopadla. Kazdopadne to je hodne husty! Si nedovedu predstavit jak to dokazala. Mne stacilo tech 16 a uz jsem mela co delat abych se unesla!
Misko to je fajn,ze uz jsi nas docetla a budes tu zas s nama. Se ti nedivim, ze nemas cas na PC, kdyz jsi na vse sama :( Muj manza nastesti chodi domu ve ctyri, takze to je supr, ze mi hodne pomuze. Tesim se na fotecky! Zitra maji nase deti narozeniny Misko :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz
holky, volala jsem mamce :slight_smile:, ta holka z toho poradu dopadla fakt vtipne :slight_smile:, zas otehotnela :slight_smile:, takze jestli pribere dalsich 52 kilo, tak to bude radost :slight_smile:
13. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz
ty jo, 52 kg to je mazec. Manželova sestřenice přibrala při obou děckách 35 kg a to už jsem říkala,že ot je mazec,ale všechno zhubla a ještě víc, je teď podvyživená.
13. lis 2009 v 15:13  • Odpověz
Misko, já jsme taky každý den sama:frowning2: manža jezdí do Prahy ráno v 6 a vrací se kolem 19té... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky, co budete kupovat dětem na Vánoce? Já vůbec nemám nápady :unamused:

Dneska jsem byla v práci na oslavě narozenin kolegy a bylo to fajn. Tomáška si někteří pochovali (pracuju ve firmě, kde jsou převážně chlapi, tak ty to tak nebere) a pak si ho vyzvednul manža a kočárkoval asi dvě hoďky.

Chodíte s dětma do obchodů? Já jsem do teď chodila nakupovat s Tomíkem, ale jak teď pořád straší s těma chřipkama, tak začínám mít strach. A taky mě přijde blbý, že venku už je docela zima a v obchodě zase teplo, tak si říkám, aby se nespotil a pak venku neprochladl. Je to prostě blbý :confounded:

Holky, taky pořád jíte sladký? Já mám pořád chuť na čokoládu, asi bych se měla začít krotit, jinak budu za chvílu velká krasavice se sto kilama :confounded:
13. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jinak ekzém má Tomášek asi lepší, akorát je teď hroznej smraďoch, jak ho mažu mastičkou od doktorky (ta mastička smrdí jak bolavá noha) :sweat_smile: Už abysme mohli požívat zase kosmetiku a byl voňavý miminko.
13. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz
autor
Janko, já malýmu koupila 2 hračky od Fisher Price. Takovej kolotoč s hejbátkama a na kloflíky hrací mini wolkem. Oboje je pro děti 3+ měsíce
Ale v plánu mám nějakou krásnou mikinku na jaro (třeba medvídek Pú a tak) A prďácký kalkoty. Moc se mi líbí hadříky pro mimča v Kiku. Tak uvidíme

Já jdu dneska na oslavu. Celá rodinka. Ségra měla narozeniny a tak tam odpol na otočku jedeme :wink:
14. lis 2009 v 07:48  • Odpověz
janko, my taky neco od Fisher Price, zatim mam mluvici hrnec a mluvici klicky, pak uz se hlasila jedna babca, tak dostala za ukol penovy obrazkovy kostky a latkovou knizku od Galtu, no a moje mama s tatou vysilujou a nakupujou jak sileny, pritom letos je to uplne jedno, vubec z toho nebude mit rozum a nejvic se mu budou libit svetla na stromku :slight_smile:, jo a pro myho nenazrance :slight_smile: bude stejne nejlepsi darek bryndacek s rukavama, protoze 27/12 zacneme s prikrmama :grinning:
14. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Naši chtějí Tomíkovi koupit hrací deku. Tak ji objednám asi někde na netu, prý si mám vybrat :slight_smile:

Dneska jsem byla nakupovat. Manža hlídal, tak jsem objela obchody a zatím jsem Tomáškovi koupila štěrchací plyšovou žirafu Playgro a knížku s říkankama. To je teda spíš pro mě, protože vůbec neznám ty říkanky pro prďochy.
A teda lidí mraky. Ještě že jsem taťku s Tomem nechala doma. Asi 2x jsem je teda zkontrolovala telefonem a dobrý, zvládli to kluci. Když jsem někde bez Tomáška, tak nejsu ve své kůži.

Zazit- ty kostky a knížka super nápad. Dík :grinning:

Bobisku- do kiku chodím taky. Mají tam krásný věci a hlavně supr ceny :slight_smile: A dneska jsem koukala, že i v CaA mají pěkný věci na mimouše.
14. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
zazit, 27.12.?? Co to je?? To máš takhle na den? Jakto?:slight_smile:
Já vůbec netuším, kdy začnu s příkramam, natož datum:grinning:
14. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
kat :slight_smile:, no dr nam rikala, ze pri Tomaskove velikosti (jako, ze je dlouhan) a apetitu zacneme s prikrmama v ukoncenem ctvrtem mesici, no a to bude 27/12, takze at zije mrkvicka :slight_smile:

A Tomik zacal pri paseni otvirat dlane, sice zatim na chvilku, ale uz prestavame past na pestickach:slight_smile:
14. lis 2009 v 17:45  • Odpověz
Sas- to byly říkadla od Kat. Já jsem nic neposílala.
14. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky, teď jsem vs dočetla, koukám Sas, že už jsi na to přišla, že to byla Kat..

Na vánoce malému kupujeme kostky(našla jsem na netu takové velké plyšové) a po rodičích chceme buď hračky Chicco - něco hracího nebo plínky a nějaké knížky s pohádkama. Kuba si to stejně zatím neužije, ale ať tam něco má. Stejně budeme hračky kupovat průběžně, takže až tak to hrotit nebudeme.

Míšo, víš co? Tak jestli máš možnost příští týden (můžu po, út,čt) nebo ten další (po, út, st, so, ne), tak se můžeme domluvit tak, že si dáme scuka u Čapkárny- vezmeš mi ty dva Nutroše (vlastně Beboše :slight_smile:) a koukneme, kolik stojí to cvičko na Čapkárně. A projdeme se po Komenského sadech, pokud dětičky nebudou moc unavené nebo protivné. A povykládáme konečně.A kafe do termosky :grinning:, bo ten náš ďábel pozná, že se nejezdía pak řve jak tygr. :grinning:
Jinak Jirka dělá kolotoč a nějak to zvládáme, když spí po noční, tak si většinou něco naplánujeme, a dopoledne nebýváme doma a přicházíme kolem 12-13h a pokud ho vzbudí Kuba, tak už je aspoň trošku vyspaný. A nebo spí tak, že ho prostě nic nevzbudí.
14. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jankaj- joj, já taky fičím na sladkém :frowning2: , včera jsem sežrala 2xdelisu a 1xdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale od ledna začínám s dietou a bude to přísné. Chtěla jsem sice na jaře, ale už se necítím dobře, vypadám jak sumo a Kubovi už budu snad moct dám příkrm, i když nevím jak se to bere u dětí napůl kojených. No ale prostě musím ten hnus dát dolů :stuck_out_tongue_closed_eyes: , bo dopadnu jak ta žena s 52kg navrch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A do obchodu zatím ještě normálně chodím, jak vejdeme do tepla, tak mu rozbaluju zavinovačku, popř. rozepnu mikču.

Mariv- Agi je šikula a jdu kouknout na ostatní...
14. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
ahojky
jankaj- já taky neskutečně žeru sladký. Jak kojím, tak je to hrůza. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak já letos Danečkovi koupím jen nějakou maličkost, aby tam jako něco měl, ale je mu to bude úplně fuk a navíc všechno chudák dědí po Ivušce :grinning:
Ivušce jsem koupila knižku,panu s vaničkou, cvičení s Míšou,nádobíčko a takové ty nalepovací dekorace do pokojíčku(krtka).
Nejraději má ale ty knížky když si u toho vyprávíme a ona ukazuje. Ona nechce moc mluvit, ale já jsem s ní dělala
BABY SIGNS a tak se dorozumíme i tak :grinning:
14. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.