• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
TaK jsem dala dala do alba fotky obou dětí asi ve stejném věku. Už jsou trochu rozdílní, ale když se narodili tak jako by si z p..... vypadli.
16. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
Nejdou mi tam dát ty popisky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Poslední 4 fotky a vždy je první Daneček a pak Ivuška
16. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz
Kaccko, doufam, ze je Kubik OK, ze nebude moc nemocny, protoze to je asi nejhorsi, kdyz jsou ti drobeckove nemocni a clovek jim nemuze pomoc a jeste je trapi s odsavackou, Tomikovi kupodivu odsavacka nevadi, vadi mu pak kdyz mu do nosanku davam ten physiomer - dr mi to doporucila davat vzdy po odsavani, ze se mu tim odsavanim podrazdi sliznice, jsou vysuseny, tak pak striknout tu morskou vodu na zvlhceni - tak jemu vadi, jak mu ta slana chut protece na patro, to je pak uplne nepricetnej - kdyz striknu tak v pohode, ale behem sekundy rev jak tygr!

Romi, krasny fotky!!!

Holky, ja jsem magor, Tomasek spi - ulozila jsem ho v sedum a furt jeste chrni a jak uz jsem pul hodiny vzhuru, misto abych chrupkala :(, kdyz on jak pred tim vstaval na krmeni kolem paty, tak ja se to nejak nemuzu odnaucit :(

A vcera zacal past az moc - normalne mi prijde, ze mu ta hlava prepadne na zada :frowning2:, on se uplne vzepre na natazeny ruce a ta hlava se mu tam mydli jak vztekla a nechce prestat - ja ho pak musela proste otocit, protoze tam byl v tom totalnim vzporu snad pet minut, tak jsem se bala, aby si nejak nenamohl ty svaliky na krcku, tak jsem ho radeji otocila - on je extremista - bud si cumla pest a k paseni ho neprinutim ani za nic a nebo si malem zvrati sisku na zada a pasl by snad hodinu
17. lis 2009 v 05:50  • Odpověz
romi, to je teda podoba :slight_smile: a tlamicky mela Ivuska a ma Danik taky pekne vypaseny :slight_smile:))) a jsou teda nadherne vlasaty, my mame taky vlasky, ale mame to teda ridsi nez vy :slight_smile:, vy mate normalni manicky :slight_smile:
17. lis 2009 v 05:53  • Odpověz
autor
Jako Romčo a kde jsou mezi těma tvejma cucíkama rozdíly???? Já jsem Ivušku poznala jenom díky naušničkám, jinak je to furt jedno a to samý miminko ne???? Naprostý kopie

Moji kluci si byli taky dost podobný po porodu, ale teď už můžu říct, že jsou rozdílný. Ale u tebe to Romy nepoznám :grinning:

Zazit, ty máš teda šoumena kaskadéra. Možná si chce tou šošolou namasírovat lopatky :grinning:

Kaa, ať jste brzy fit a Kubík je zdravoučký mimi. Já se taky bála, že Šíša bude nemocnej, ale zatím se drží.
17. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj holky a kluci :slight_smile:),
musím pochválit všem fotky, prckové jsou úžasný :wink: - aktualizovala jsem taky fotogalerii, tak se mrkněte na naši Droběnu - "už" má 5,10 kg , plně kojená - ale občas je to boj.
Moučnivku jsme vyléčili tyčinkama Pagavit, zabraly dobře, takže máme klídek.
Koníky zatím nepaseme, ale když jsem viděla fotku malý Agátky, tak jsme ve cvičení přidali. Je to se řvaním, polohu na bříšku přímo nesnáší. Včera poprvé po 14 dnech poprvé nebrečela a tak jsme ji s Terezkou přemluvily, aby se zvedala na ručičkách - skákaly jsme metr vysoko, když na chvilku "popásla". Ona všechno dělá tak tejden, dva po vašich dítkách, jak holky psaly o tom vejskání(smích), tak předevčírem ve vaně jsme to zažili taky a bylo to úžasný. Lucinka miluje, ale fakt MILUJE koupání a plavání ve vaně a dělá neuvěřitelný věci, takže se na to vždycky těším už od rána.
očičko bohužel dobrý není, příští středu už jdeme propláchnout - už jsme byli 5x na kontrole, pořád nám dávají antibiotika(střídají) a musíme masírovat,ale je to k ničemu, slznej kanálek prostě ucpanej - tak, že když malinká brečí, obrovská slza jí zalije celý očičko a místo po spánkový části hlavičky přeteče do druhýho očka a tam odtud už správně, prostě se přelije přes kořen nosu....tak nám držte palce.
Teď v pátek jdeme na vítání občánků - máme krásný světle růžový šatičky, punčošky, botičky - bude to frajerka. Jen si to nesmí poblejt - bleje skoro pořád a to do šesti neděl neblinkala vůbec - je to asi tím, že má po nakrmení dobrou náladu a tak sebou šije a mrská a pak nestíhají pleny.
Mimochodem - pleny...vychvalovala jsem si Pampers a Huggies. Pampers škrtám a už nikdy!!! Několikrát se mi poslední dobou stalo, že měla Lucinka nadílku až pod krkem, jak to úžasný Pampers nezachytily - nasadily jsme opět drahé Huggies a šetřit nebudu, jsou nejlepší a ve stejný velikosti (3-6kg) obepínají Lucinku do 3/4 zádíček, zatímco Pampers(2) už jsme sotva doply a to není Lucinka žádnej cvalda.
Moc vás všechny zdravím a přeju hodně zdraví, žádný bacily!!!!
Bobisku - ten svetřík pro Mišku je božííííííí - dobrá koupě, ještěže ses nenechala ukecat :grinning:
17. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
ahoj veru, to je dobre, ze o sobe davas vedet :slight_smile:, pak vyfot Drobenu :slight_smile: v ruzovym ohozu na vitani obcanku :slight_smile:

mne tak stve, ze se na to v Praze nehraje a zadny vitani nemame :(, taky bych se sla s mladym pochlubit :slight_smile:, sice by to pri nasich mirach vypadalo, ze jdu tak s pulrocnim ditkem, ale co :slight_smile:

bobi, s tema lopatkama je to presny :slight_smile:, rano zas, on se mi uplne zblaznil, to jsou primky :slight_smile:, to by dr od sasanky zirala :slight_smile:, no ono je to spis vic nez primky, proste se zblaznil a desne se mu to zalibilo a kdyz ho pak jako opatrna matka pretocim na zada, jako ze uz to staci, tak rve a chce zpatky, pretocit se ale jeste uplne neumime, umime to jen ze zadicek na bok, dal to zatim neprekulime
17. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
jeste jdu pochvalit Lucinku :slight_smile:, je nadherna, ma krasny ocicka veliky!! nejvic me pobavil nadpis mala ucetni :slight_smile:))), jak uz ji jde podvojnost :slight_smile:))))?? A uctuje podle ceskyho GAAPu nebo podle IFRS ? :slight_smile:))))
17. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky holky, Kubík je vcelku ok, akorát ten kašel je trošku horší, a ještě jak naschvál je dneska jedno auto v servise, dovezou ho asi kolem 17h, a přítel je druhým v práci. Tak se modlím aby neml nějakou brutál horečku.
Zítra ráno volám mudře, co s tím, průser je v tom že tento týden nám má přijít pozvánka na očkování, tak doufám, že se stihneme uzdravit.
Je to fakt hnus, když je malý nemocný, kéž bych to mohla vzít na sebe.

Zazit- já jsem taky naučená vstávat kolem jedné,a Kuba už chrupe do 4, do 5h:slight_smile: Tak si aspoň vyčistím zuby, napiju se, pochodím po bytě a pak zase lezu do pelechu :slight_smile:
17. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Veru- malá je moc pěkňučká. A pampersky dvojky jsem taky měla snad tak do 4kil, teď už máme všechny plínky trojky, ale já jsem s Pampers spokojená, asi jsem ještě nezažila tu správnou nálož :grinning:

Romi- ty dětičky jsou fakt úplně stejné, a ty papulky :slight_smile: , a to háro :grinning: , ty jo, proti nim je Kubajs úplně plešatý (má pár blonďatých vlásků)
17. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
to je fakt sranda jak jsou ty nase deti stejny :slight_smile: My musime v aute taky jezdit skoro i na cervenou, jinak mala spusti rev jak prase :slight_smile: kaa - to jste vyresili dobre, ale nam by to zabralo tak na pet minut :slight_smile:
kaa to jsi teda dobra, ze si myjes vlasy kazdy den! Ja kdyz to zvladnu dvakrat do tydne tak to je svatek. V tehu se mi vlasy skoro vubec nemastily, to byla parada a ted taky ne, ale od minulyho tydne pozoruji, ze uz je to zase horsi, takze predtim jsem vydrzela bez myti treba tyden a vlasy furt v pohode a ted jsem za tri dny jak masntak :frowning2: Ale stejne to mam ted furt stazeny v gumicce a vypadam jak carodejnice, tak je to fuk. Barvu jsem nastesti vyresila tak, ze uz v tehu jsem prozirave pomalu prechazela z cervene na svoji puvodni barvu, takze odrost neni tak videt, pac ke kadernici se asi hned tak nedostanu.
Jo a vcera u doktorky klasika, zvazila a poslechla a nazdar.... Mala ma 5150g, takze myslim akorat.
romco tak to je drsny, ja jsem myslela, ze je to jenom Danecek! Fakt jako vejce vejci! A kolik maji vlasku! Neskutecny.
zazit taky strikam physiomer, vetsinou v noci, pac to mala vzdycky trochu chrapti. Je mi ji vzdycky taky tak lito, jak ji to striknu a ona se tim pomalu zacne davit, jak ji ta slana voda stece do krku :frowning2: Prijde mi, ze i kdyz se clovek snazi to zmacknout malinko, tak tam toho vystrikne hafo.
zazit tak dobrovolne by me z postele nikdo nedostal! To mas super, ze uz ti malej spi celou noc. Agi uz nastesti netrapi prdiky, tak jsem moc rada, ale bohuzel ji zustalo to tlaceni a kajdeni kolem 4 rano a pak uz nejak nechce zabrat a ja bych spala az bych brecela :frowning2:
Verusko Lucinka je fakt rozkosna!verusko nam mala taky na brichu furt rvala, vubec jsem ji tam nemohla davat, no a jednou jsme ji po koupani prevalili na bricho a najednou z niceho nic predvedla tohle, tak treba to u Lucinky bude to stejny. Ja ji nijak netrapim, hlavicku drzi pekne uz dlouho, tak na bricho ji supnu tak jednou denne a kdyz se ji to nelibi, tak ji pretocim, no a jak vidis, naucila se to tak i tak, tak bud v klidu. A nam se zase mala jeste nerehta, ale uz se na to moc tesim. Tak to je mi lito s tim ocickem verusko, my mame od te doby co jsem vyzkousela ten repik klid, nehnisa ji to ani neslzi. verusko ja uz davam pliny 3 a tedjsem koupila pampers sleep and play a jsou Agatce tak tak, sotva je dopnu a mas pravdu, ze jsou kratky a to stejna velikost u pampers active je ji jeste volna, tak nevim podle ceho ty velikosti delaji. Huggiesky mivaji cast v akci v Alebrtovi nebo Kauflandu, tak cihej :slight_smile:
kaa to si jako v jednu rano cistis zuby??!! HOlky vy jste maniaci! Brzy se uzdravte kaa!
17. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz
Čau Mariv, já jsem úplně mimo :grinning: , v jednu si čistím zuby a když Kuba nechce v 5h ráno spát, tak ho dám do lehátka, kouká a já vytírám nebo vařím oběd nebo peču:grinning: . Nejhorší je, když jen tak sedím, to bych spala. Někdy si myslím, že umřu, jak jsem nevyspalá a unavená a ono to furt nepřichází. No dobře to tak příroda zařídila. Ale já mu to vrátím, až bude velký a bude chtít vychrapávat v sobotu a v neděli do oběda, tak nastolím teror :grinning:
A ty vlasy si tak musím mýt, byla jsem zvyklá, jak jsem chodila do práce, teď jsem si zkoušela jednou vlasy neumýt a ono mi to nějak vadí, že mi vasy nevoní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
kaa, ja jsem matka teroristka - Tomasek se mi taky obcas rozhodl, treba ve ctvrt na sest, ze uz jako nebude spat, ale ja ho proste nechala v postylce - pustila jsem mu na kolotoci svetylka nebo pustila malou lampicku, ale proste jsem ho nevyndala - jako, ze je noc a to se spi a to se mohl na me smat a broukat do aleluja, ale nechtela jsem ho zvykat na nejaky nocni vyndavani z postylky
17. lis 2009 v 16:17  • Odpověz
a s vlasama jsem na tom jako mariv :slight_smile:

holky, ale je super pocasi, co? na pulku listopadu uplne neuveritelny :slight_smile:)

a co jste delaly pred 20ti lety??? :slight_smile:))), ja byla v paty tride a nejaka revoluce mi teda byla dost sumak :slight_smile:, ale rustinu jsme tim padem meli jen 2,5mesice :grinning:
17. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
čusky
díky za pochvalu dětiček, docela bych byla zvědavá jak by vypadalo to třetí dítko :grinning: .
veruska- malá je princezna.
Ten máš prďoch je pěkně rozmazlenej jak ho dám z ruky tak jen řve. Malou jsem dávala do lehátka a byl klid hezky koukala, ale malej , pořád řval, tak ho člověk choval aby nevzbudil holku a máme vystaráno. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Navíc u nás nehrozí ani hrací deka, protože malá je tak zbrklá, že by na něho spadla.
Malej je hrozně suchej vůbec nevím čím ho mazat. Natírám ho 3x za den a pořád šustí. Asi bude mít taky atopa.
Ty jo to to letí já jsem si chtěla to miminko tak vychutnat, protože už je asi poslední a už mu budou 3 měsíce.
Malá není vůbec mazel, tak doufám, že mi to Daneček vynahradí :grinning: .
17. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
romi, leti to uplne strasne, ja si taky chtela uzit malinky miminecko a mam doma uz sedmikilovyho macouna s obrovskou siskou :slight_smile:, ale musim priznat, ze si moc uzivam kazdy den, je to zazrak a fakt to nejlepsi, co cloveka muze potkat, kdyz se mu povede zdravy miminko!!!
17. lis 2009 v 16:51  • Odpověz
Ahoj holky...
já začínám být pěkně nevrlá, malej už skoro týden přestává spát v noci, o dni ani nemluvím:slight_smile: Spí od půl desátý do půl jedný a pak se budí po hodině a půl, to s efakt nedá! Mezi pátou, šestou si ho beru k sobě do postele, nainstaluju kozu a ať si dělá co chce...jsme fakt hotová. Jak někdo řeklm, že by spal, až by brečel, to je trefné, mně se fakt chce v noci brečet... Ale ve dne funguju, prostě to tak je zařízený... Ale je to fakt strašně náročný...já nevím, že ty lidi tolik chtěj děti:grinning:

Ale je jasný, že když si s ním povídám, směje se, to bych ho prostě sežrala a nedala za nic na světě... považuju to za zázrak, hlavně to, že je zdravý, za to děkuji Bohu... zatím nás nepotkala ani rým,a kéž by to vydrželo...

Jinak přemýšlím, jestli v noci nemůže mít hlad, když se budí? Ale mlíko mám, vidím ho, tak snad ne, no, je to síla. Ve čtvrtek jdeme k mudře, tak se jí zeptám, co kdybch třeba dávala čajík? Jenže s ebojím, aby chtěl pak kozu že... chjo... už abych nekojila a mohl ho nakrmit i mnažel, tohle je fakt otročina:grinning:
17. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
a holky, s tím autem to je přesné!!! Zastavíme na přejezdu a já s emodlím, ať ten zku..nej vlak jede co nejrychleji:grinning:
17. lis 2009 v 17:00  • Odpověz
Zazit a to on ti jako ještě zabere, i když ho tam necháš? Kuba teda povídá, pak už si stěžuje a pak začne plakat.
Jinak pokud má nějaký problém s usnutím, tak taky nevyndávám, jen pohladím a odejdu.
17. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Holky, já ze začátku nebyla vzorová matka, někdy jsem si říkala, co jsem to udělala, jak mi mohlo být dobře bez mimina a co s ním budu dělat a byla jsem z toho nešťastná, že nevím co s ním (a přitom jsme měli problém otěh. a byli jsme kandidáti na umělko) a že je to starost do smrti. A zrovna dneska jsme si s přítelem povídali, že si to bez Kubíka neumíme představit, a je mi líto, že to tak rychle utíká. Si vemte, že za chvilku jsou vánoce a to budou mít prkové UŽ 4 měsíce :frowning2:.
A taky jsem ráda, že má "jenom " tu blbou rýmu, která přejde a někdy se na něho jen tak dívám a jsem za něho moc ráda.
17. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Kat :grinning: - u nás to je někdy podobné, jak Kuba nemůže zabrat, beru ho k nám , vytáhnu prso a nechám ho ať si cucá. Většinou mi na chvilu usne, a když prso vypadne a já spím, tak přítel to Kubovi spraví :grinning:

Holky, mi je ho tak líto, jak kašle, strašně ho to dráždí :frowning2: :frowning2:

Kači- já jsem taky zkusila dát čaj, ale vůbec mu nejede, žádný!!
S tím jídlem to máš těžké, když kojíš, tak se nehneš, když nekojíš, tak furt myješ flaštičky. Tak si vyber :grinning:
17. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
kat, koukam, ze se svym prispevkem o zazraku jsem se trefila :slight_smile:, to je na prd, ze Hozik nespinka :frowning2:, hele, ale to je husty - kolik hodin teda jenom za 24h naspi???

Kaacko, zabral - chvili si povidal, par krat jsem nasadila dudu a spalo se dal, chtela jsem, aby se naucil, ze se v noci spinka
A to drazdeni na kasel - nemuze to byt suchym vzduchem - je topna sezona, tak nemate doma suchej vzduch? Zvlhcujete necim?
17. lis 2009 v 18:04  • Odpověz
Zazit- už mě tež napadl suchý vzduch, hodila jsem mokrý ručník na topení, snad to bude lepší. No ale už se těším na ráno, budu volat mudře.
Zazit- kolik má Tomík přesně kg? To je mazec jak píšeš 7kilo :astonished:
17. lis 2009 v 18:17  • Odpověz
Romco - Tomášek je taky stašně suchej. Volala jsem kamošce, která má 3 děti s atopickým ekzémem a hodně se o tyto věci zajímá a poradila mě mazat olivovým olejem do kterýho mám přidat pár kapek levandulového oleje od Karla Hádka (nějaká přírodní kosmetika- objednala jsem přes internet) a tam koupit i mycí olej dětský. A taky mě řekla, ať si koupím olej s dýňových semen a dám si jednu lžíci ráno, že se to mlíkem dostane prckovi. To sice bude asi hnus, ale zkusím to. Dám vědět, jestli to pomohlo.

A jinak - Tomíka jsem mazala mastičkama od doktorky a tři noci nespal a plakal, tak jsem se naštvala a přestala ho tím mazat. Připadalo mě, že ho to svědí. Mažu ho odvarem z řepíku a pupínky jsou pryč :slight_smile:
17. lis 2009 v 18:36  • Odpověz
kaa, my mame uz asi mesic kazdou noc pustenej zvlhcovac, je to i kvuli mne, jsem astmatik, ale vsude pisou, ze miminkum se ma zvlhcovat celou zimu

No a s vahou Tomika je to mazec - mame 6,8 kg!!!!, je to maso, ale dostava 150ml 5xdenne, vic ani tuk, ale on neucintne pri krmeni ani kousek, neblinkne a kadi jednou za dva dny - vsechno zpracuje :slight_smile:, ale on neni vyzranej, zitra lipnu fotky z dnesniho koupanicka :slight_smile:, abych taky predvedla sedmikilickovyho macicka :grinning:
17. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
kat malej ti teda dava pekne zabrat :frowning2: tak treba ho to brzy prejde, drzim pesti.
zazit to se taky divim, ze ti zabere, to Agi zacne nadavat a pak rvat a je po spani. A sotva to teda vzdam a vstanu a zmobilizuji se, tak si klidne usne :slight_smile:
kaa to jsem tak rada, ze jsi to napsala o tom, jak jsi ze zacatku nebyla vzorova matka a jaky jsi mela pocity, pac ja jsem mela uplne ty stejny a pak jsem se citila jeste hur, pac jsem si rikala, co to jsem za matku, ze me vubec napadaji takovy veci a ze nikoho jinyho tohle urcite nenapada. No a ted jsem strasne rada, ze Agi mame a taky uz si to bez ni nedovedu predstavit. Jen jsem holt nebyla pripravena na to, ze ten zacatek bude tak tezky. Vedela jsem, ze to nebude zadna sranda, ale to co nasledovalo me teda dostalo. A leti to jak blazen, to mas pravdu.
17. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
zazit máš pravdu je to zázrak, ale dá to někdy fakt zabrat . Jak píše katwind je to někdy záhul. Malá hezky spala přes den, ale v noci chtěla pořád jíst a já byla taky tak unavená, že bych brečela.Malej v noci spí mnohem lépe.

Kaa -já měla podobné pocity, když se malá narodila, tak jsem přemyšlela, jestli to je to pravé ořechové. Život se mi obrátil úplně naruby. To druhé už je pohoda i když je to taky záhul, ale člověk už to zná a není to taková změna.
17. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
Zazit- Tomík je teda macíček :grinning: , jak jsem psala, Kuba drží linii, min. čt měl 5,4kg. Dneska už mu zkusím dát v noci 150 ml, tak jsem zvědavá, jestli to vycucne.
Já mu dělám 130ml, ale stejně mi vždycky tak čvrtku nechá, ale v noci je při chuti, tak toho musím využít
:slight_smile:
A ještě mně napadlo, a ty ho Zazit uzvedneš :grinning: ?

Holky- já jsem napsala ten příspěvek a pak jsem měla strach, abyste na mně neposlaly sociálku :wink: . S takovýma věcma se člověk moc nechlubí, ale my jsme o tom mluvili s přítelem, i jak jsem měla ty depky, a to mi hodně pomáhalo.
Teď už jsem v pohodě, sice mně občas něco stresne, ale snažím se být v klidu.

Kočky a je dobrá ta kniha od Matějčka? Zítra nechám Kubu doma a nakoupím a přitom se protáhnu i knihama, doma nemám nic o výchově, tak jsem uvažovala, že ji pořídím, když ji tak vychvalujete. :wink:

Romi- a jak zvládáš dvě děti? Jde to? Ze začátku ale taky pěkná makačka, co?
17. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
Holky mluvíte mi z duše, hrozně ten čas letí, už máme 3 měsíce, taky už nejsme malinkatý miminko, ale na Tomáška a kol. nemáme.
Mě sice na tom začátku veliká krize nepotkala, malá až na ty prdíky spala dobře, ale taky jsem měla asi 2x slabou chvilku. Musela jsem si oddychnout a pak jsem mohla zase začít fungovat. Vzpomínám si akorát, jak jsem byla strašně háklivá na tchýni, teď už je to teda fakt lepší, asi se mi trochu zklidnily hormony.
Magdalenku už prdíky naštěstí netrápí a už i usíná sama v postýlce. Taky má večer povídavou, když se vzbudí, snažím se dát ji dudlíka, aby znovu zaspala a pokud ji neobalamutím, tak taky strkám prso, zabírá a u něj usíná. Párkrát i mě spadla hlava při kojení a tak radši kojím v sedě, to se hůř usíná. Nedávno mi moje ségra vykládala, že se ráno probudila a malého měla mezi nohama :grinning: , ona kojí v leže a asi se pak malej zatoulal. :grinning: Jinak jsem pořád unavená, někdy chodím i v 9 hodin spát!!

kaa ať se ti malej brzy uzdraví.
17. lis 2009 ve 21:27  • Odpověz
kaa- jde to , musí to jít :grinning:
Malá je beran má svojí hlavu. Vůbec neposlouchá prostě se zabejčí a nejde ani tam ani zpět. Můj na ní třeba zařve , já to zkusím po dobrém, ale nic nepomáhá. Tak trochu bojujem. Snažíme se, ale občas vybouchnu.
Ale jak říkám to druhé dítě není taková změna.
Jinak já mám od Matějčka asi 3 knihy a jsou super.
17. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.