• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojky, tak koukám, že si to užíváte :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Náš malej dnes spal 23 až 6 tak super. Malá má obsypaná záda a vůbec nevím co to je. Divné je, že to má jen na zádech zatím. Doufám, že námá něco přenosného, aby to nechytl malej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
teda, fakt se holky nenudi :frowning2:
Kat, to je maso vstavat po hodinach :frowning2: a pak uz v pet :frowning2:, kdy ten prdola spi???? musi bejt desne nevyspalej, kdyz si vezmu, ze Tomik spinka cca 13 h pres noc plus tak 4 dohro pres den

dneska jsem byla v praci a asi od unora zacnu pracovat na pul uvazek a teda hlavne z domova, do kanclu budu jezdit minimalne!, docela se tesim, protoze mam pocit, ze mi mezi tema vsema plinkama, kakanim a krkanim mekkne pekne mozek, ale uvidim, jak mi to bude vyhovovat, kdyz tak s tim seknu :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky ja zase tak pozde, ale cetla jsem skoro pul hodky.

zazi maly jje uplne supr a vubec neni cvalda, je dlouhej a sikovnej. Muj pije taky 150 nekdy 5 krat nekdy 6 krat denne a dr mi rekla at ho necham ze neni tluste, je taky dlouhej a ma 5,6 kila coz je taky dost. Ale muj teda ma telo chude a dlouhe coz tvuj taky ale ten muj ma zas poradne vacky :grinning: ale ja to neresim hlavne ze prispivaj a pak to vybehaj. Musim taky pridat uz fotky a muzem porovnavat ty nase obriky :wink:

Romi a ty tvoje deticky jsou fakt uplne stejne a peknucke. Mala ma sileny modry kukuc, to budou chlapi v budoucnu cucet.

Kaa ahoj, doufam ze malemu je lepe a nebude to nic vazneho. Co myslis kdy bys chtela ty bebilony? az se maly uzdravi a si ze? a ja uz byla tak dve hodky venku a bylo to faj ale telefonovala jsem co a jak je. No a co se tyce tchyne mas asi tak stejnou jak ja. Plete blbosti misto toho aby koupila peknou vec. A taky s nim cvici jak s atletem a pomalu by chtela aby chodil a ze ho mam nechat rvat a takove, no krava uplne. A zacala jsem chodit s malym cvicit tak je to fajn i malemu se to lobilo, teda nerval tak soudim ze jo a zajimave veci jsem se dozvedela, ja deti chytat a jak cvicit a masirovat a ze jetreba babicka razne rict co se delalo kdysi dneska uz neeeeeeeee. Takze ja taky bojuju a furt kdyz se mi nech nelibi kouknu hnusne na pritele at ji neco rekne a on uz se trochu pochlapil a rekne ale stale to neni ono. Uvidime.
Jsem ji jednou rekla ze bych rada ohradku drevenou, protoze mam kocoura tak at nelezi jenom tak na zemi a tchyna mi rekla ze ona uz ma ze ji pujcil znamy a furt nam ji nedala tak pritel rekl je schopna to dat jak darek pod stromek a ja pak ten darek vratim ze? no jsem zvedava jak to bude ale jak toto udela tak je to krava nebeska :grinning: a at jde do prdele. No uvidim co bude. Kaa a jak to ze nemame narok na to ockovani co bude od ledna zdarma? jako jenom deti narozene v novem rokce? a ty jsi ten prevenar platila ze?

Holky co na Slivestra?pujdete nekam s miminama?
20. lis 2009 ve 22:57  • Odpověz
teda zazit ano já neznám 13 hodin spánku :cry: .
Malá sice byla teď super, ale za poslední 2 dny si to vybrala, přes den nechce spát v kočáře, ale zatím v něm řvala jen malinko. Nezvykle jsem musela jít do takového bufáče na čaj, abych ji mohla nakojit. Naivně jsem si myslela, že ji ošálím prsem a ono ne.
A teď ty večery, spí pěkně do jedné a pak jak když utne, budí se co 1-2 hod. ale ne hladem, prso moc nechce, saje tak 2-4 minutky. Zase vydává divný zvuky, cumel nechce pustit, cucá jako Meggie ze Simpsnů a když ne cumel, tak tam rve ruky nebo prstem masíruje dásně. Že by to byly zuby???tak brzo??Z pusy kape jak z kohoutku, plína v zavinovačce je z poloviny mokrá. Nevím, že by ji tak moc bolely ty dásně?
Jo a holky jak poznám průjem od normálního, když ono to je furt tekutý? Jsem asi už opravdu pitomá.

Misko my Silvestra nikdy moc neslavili, tak asi stejně budem doma, pokud by byl sníh tak možná pojedem na 2 hod. lyžovat, malou nám pohlídá babička. To je jediný rituál, který děláme :grinning:
21. lis 2009 v 06:56  • Odpověz
sasanko, mám to úplně stejně, do půlnoci, do jedný, to jde a pak se budí prostě furt... ruce taky narvané v púuse, slintá, ale dr říkala, že zuby to nejsou, že to nemá ani nateklé, že prostě jen ochutnává ruku...
Tak nevím no:frowning2:
zazit, je to prostě nespavec... stačí mu to...plus za den dvě procházky, takže asi 4 hodiny spánku, dejme tomu... I na to mi dr řekla, že některý děti takový jsou no:frowning2:
Musím říct, že už si zvykám, dva dny jsme řvala, proč zrovna já (není to jedoduchý si číst, jak mte "hodný" děti a furt si říkám, co dělám špatně), ale pak jsem na radu kamarádky podstoupila léčbu šokem, přečetla si diskuzi "umírá mi dítě"... No a jsme strašně šťastná, že mám zdravého silného chlapa:slight_smile: jen prostě nespí no:slight_smile:
21. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky ahoj

tak unas dnesni noc presne jak u sasaky do jedne v poho a pak buzeni sto krat jsem vstavala a strkala cumel a dviny zvuky do toho. Tak masirovacka pak tribka do zadku a taky nic, takze u nas to zacina si znovu.

A dneska jedem na slovensko na jednu noc na navstevu tak jsem zvedava, jestli na uz nevyhodi v noci :grinning:

Katw ja takove clanky radsi nectu, je to masakr, fakt muzeme byt rady ze mame zdrave ditka a ze zbytku vyrostou. :wink:
21. lis 2009 v 10:59  • Odpověz
čusky, taku nás se to naopak lepší.Malej chodí spát kolem osmé, ale spí v obýváku, aby neřval a nebudil malou.Já mu pak v deset ten spánek přetrhnu nakojím, převleču,namažu no a chodíme spát tak ve 23h
a spíme tak do 5 a někdy i déle. Pak k ránu už je taky pořád vzhůru. Prostě mu tu nejdelší etapu spaní trochu posunu, abych z toho taky něco měla :grinning:
Ručičky taky cucá oni mají teď období kdy poznávají vše ústy. Na zoubky je u většiny dětí ještě brzy.
21. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz
autor
čauky,
tak si představte, že jsem šla v sobotu (dneska) na odebrání krve. Byla jsem ve čtvrtek a pak mi v pátek volala sestra, že se jako ztratila ta moje zkumavka a nebo co a jestli naklušu znova. Že má o víkendu službu v nemocnici na dětským, tak jsem našlápla. Určo si holky udělali mejdan a lemcali můj krvesaj :grinning: :grinning: ....houbelec ztratilo :grinning: :grinning:

Děcka, další neděle je už adventní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já se těším, jsem taková lopata vánoční
21. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
bobi, adventní? masakr...já letos nevánocuju prostě... to sde fakt nedá s mým expertem:slight_smile:
21. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
berusko ty si teda uzivas! No ja porad rikam, ze maminy, ktery maji dvojcata by mely dostavat metal! Ja bych to fakt nedala. Tak se drz a at je lip!
Tyy jo zazit, to si ani neumim predstavit, ze by mala spala 13 hodin v noci! Mas fakt neskutecny dite! S tou praci jsi me prekvapila, ja jsem si prave vzdycky rikala, ze ty si budes chtit toho miminka maximalne uzit, pac podle toho co pises tak se mu venujes uplne ukazkove, az z toho mam cerny svedomi, ze Agi nectu a moc nezpivam :slight_smile: Ale s tim meknutim mozku mas pravdu, taky uz si pripadam uplne vymastena.
misko to jsi teda zacala brzy civcit, myslela jsem, ze se chodi az tak od 6 mesicu. Holky nosite mimca ve svisle poloze? Ja jo. Vim, ze se to nema, ale nasi Agi se proste jiny polohy nelibi :( Tak snad ji moc nezhuntuju zada :( Miska pokud jste jeste nezacali ockovat taim prevenarem nebo synflorixem, tak muzete zacit az v lednu a to uz by melo byt zadara. My si teda pockame, i mudra mi to sama rekla, at pockame. Je to dost penez, tak jsem rada.
Silvestr taky nijak neslavime, takze to bude jako vzdy, vecer u tv, pak juknem na ohnostroje a spat :slight_smile: Akorat Agi bude mit z tech ran asi infarkt, je to vzdycky strasnej hukot!
Jo, zazit a jak pokracuje plavani ve vane? Taky to chci male domluvit.
Jinak nase mala spi do 3 a pak uz zabere jen na pul a tlaci a tlaci (hoooodne divny zvuky :slight_smile: ) a v 5 je vstavacka, pac musi kadit :slight_smile: pak se naji,kadi znovu, tak zase prebalovacka a to uz je vetsinou kolem pul sedme a tak uz rovnou vstavame.
sasanko Agi taky cuca pest jak o zivot a slinta :slight_smile: Prujem se asi pozna, ze kajdi hodne hodne casto a asi je to hodne hodne ridky :slight_smile: I kdyz nase Agi porad kadi tak 4x denne a ridky to ma taky, ale prujem to urco neni, to si myslim, ze by kajdila nonstop :slight_smile:
kat tak to je teda drsna lecba sokem, to bych nedala! Ale verim, ze zabrala. Taky jsem si ze zacatku rikala, proc zrovna my musime mit takvoyho kriklouna a nespavce a orvala jsem to fest a myslela jsem si, jak jsem neschopna matka, atd., ale jak pises, budme rady, ze jsou zdravy. Ted uz je to nastesti lepsi, tak snad se to i u vas brzy spravi.
misko taky jsem nejdriv vzdycky masirovala, nahrivala a strkala trubku do zadku, ale pak jsem zjistila, ze to vyjde uplne na stejno, jako kdyz ji proste necham tlacit a vykaslala se na to, no a pomalu se to zlepsuje a zlepsuje.
kamoska co ma stejne stary mimco jako ja, mi vcera rikala, ze malyho koupou ve 21,30 a ukladaji az ve 22,30 az jdou spat oni, prave aby si protahli spani. Prijde mi to trosku drsny, ale kdyz to funguje... zajimavy rezim :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:22  • Odpověz
kat taky asi na vanoce prdim. Ale bobisek uz ma Dadu vetsiho, tak vanocovat musi chte nechte :slight_smile:
21. lis 2009 v 18:39  • Odpověz
mariv, já chodím spát taky s malým, v devět, jinak bych se prostě nevyspala vůbec...
nasvislo nosím hodně, hlavu už drží, neboj se toho...neuškodí to...
vánoce fakt bojkotuju, všechny dárky jsem objednala z netu, cukroví mám objednané z cukrárny, výzdobu nedělám:slight_smile:) jen ozdobím pidistromeček na stůl:wink: vánocovat budeme až za rok:slight_smile:
jinak díky moc za podporu, včera mi hlídala kámoška, já byla na koncertě indických manter a super! a dnešní noc byla o kapku lepší :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
holky, to nejste neschopny maminky, mate jenom trochu komplikovanejsi miminka, no, ale to se zlepsi, ja jsem mela proste stesti asi, jako Bobisek s Davidkem, s dalsim si to urcite vyzeru :slight_smile:, ale Tomasek je proste zlato, kazdej den vecer dekuju, ze mi vylosovali takovy hodny mimi :grinning:
Mariv, ja si samozrejme chci Tomika uzit, ale taky mi chybi prace a myslim si, ze oboji jde skloubit - ja budu pracovat z domova, do kanclu budu jezdit tak na pul dne tydne max a kdyz budu pracovat z domova, tak mi bude hlidat mamka, abych na to mela klid a mamka leta pracovala jako ucitelka v MS a bude se mu venovat snad jeste vic nez ja :slight_smile:
Ted jsme meli s plavcem prestavku, jak byl Tomik nastydly, ale uplne to zboznuje!!

Ve svisly poloze nosim pri krkanicku, zkouseli jsme krkat v klubicku i tygrikovi, ale nebylo to nic moc, pres rameno to funguje nejlip, ale musim davat pozor, Tomik uz si vubec nechce tu hlavicku pokladat a je proste vzprimenej, takze to jistim, aby se nezaklonil a neprepadl mi, ale jinak svisle nenosim, ale myslim, ze tim Agi zas tak neublizis, nas tak nosili furt a jsme vsichni ok a kdyz se ji to libi, tak co, Tomik ma nejradeji klubicko, protoze muze vsechno pozorovat
21. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
dobré ranko
zazit ty jsi rychlík už do práce? Já už jsem doma 3 roky. celé těhu u Ivušky a dva další. No a další tři mám ještě před sebou. Taky mám už v hlavě pěknou bramboračku :grinning: . Jenže u mě práce nehrozí, protože z domova to nelze a zkrácený úvazek už vůbec ne a navíc moje práce je plná přesčasů, tak pak fakt nevím kdo by hlídal.
Navíc ani nevím zda mě vezmou zpět.
Jinak u nás se dnes spalo 24-6,20 super!!!!! Jsem tak ráda, že spinká, protože přes den už nenatočím vůbec nic, protože mají bobánci naprosto jiný režim.
Tak u nás se vánoce už taky musí.Příští týden musím už navázat věnec a pak začne pečení. Já mám vánoce moc ráda, ale nesnáším ty lidi v obchodech :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. lis 2009 v 08:19  • Odpověz
zazit, můj brácha má taky tak hodný mimi, jsem zvědavá na to druhé, to by přece bylo strašně nespravedlivé mít dvě nespinkací mimi ne?:grinning:
Jinak práce - já ani nezávidím, nějak mi práce nechybí, aspoň zatím ne, asi by mi chyběla každá chvilka, kterou bych byla bez malýho... takže já si to te´d budu užívat a uvidím, jak někdy za půl roku nebo déle... te´d chci být s ním nejlépe nonstop:grinning:
22. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
Holky, to je prdel, když si ty naše děti hrajou co,:grinning: Já ho mám v lehátku a normálně se tlemím, jak se snaží ještě neohrabaně polapit ty hračky na hrazdičce a pokouší se je sežrat:grinning:
22. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz
autor
Ahojky, tak nás přemohl bacil.
Velkej v týdnu marodil (střevní chřipka, ale brutálka) Za 2 dny dal dolů 4 kila. Bych taky potřebovala, ale bez toho blití. No a od včera se mí Dáda zdál takovej unavenej a nechtěl jíst a ráno se mi pěkně pozvracel a to byl ještě před snídaní. Nechce jíst a polehává. Zatím teda nebrečí a nezvrací ani nekajdí, tak doufám, že to nějak ustane.

Jsme proto už 2 dny zavřený doma.......magořina

Kat neboj, druhý mimčo bude totální chrápač. Náš Míša nám to vynahradil místo Dády, který byl flegmouš na všechno. Šíša je nervák už od narození. Třeba když neteče mlíko, tak to by jste měli vydět tu vzpouru. Bylo by to fakticky nespravedlivý. Kdyby byl Miška taky takový tichounký jako Dáda, tak bych možná založila Klabzubovu 11. Ale díky němu jsem v reálu a myslím, že 2 děti jsou konečná :grinning:
22. lis 2009 v 15:28  • Odpověz
Kat, Tomasek se taky pokousi sezrat postupne vsechny hracky z hrazdicky, u kuratka si vzdycky narve cely jeho nohy do tlamicky a celou hrazdu rve dolu jak silenej, pinka tam ty hracky s takovou silou, ze uz je nekolikrat serval dolu, musim se taky vzdycky hrozne smat kdyz ho vidim :slight_smile:
Na praci se fakt testim - vysli mi totalne vstrict, budu doma a zaroven v praci :slight_smile:, mam fakt dobry misto a bavi me to a snad to nejak pujde, ale rekla sem jim, ze je mozny, ze zjistim, ze to proste nejde a seknu s tim, uvidime!

Bobi, drzim palce, at je Dada v pohode a at to nechyti Misa!
22. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=Pwu4bvrpK2Y

Holky, to je video našeho Míš,i jak je vysmátej :grinning:
22. lis 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahojky holky, tak u nás nemoc postupuje tak, že Kuba už je celkem ok, a hodil to na mně, já jsem teda totálně mrtvá, jsem ráda, že celý víkend byl přítel doma, jinak nevím.
Od dr jsme měli zákaz vycházek, bo v Ově furt smogujeme, takže vždycky dopoledne otevřu na chvilu okno a jinak jsme zavření doma. V úterý už vylezeme ven.

Zazit- to máš fajn, že ti umožnili pracovat, no uvidíš, jak to půjde.

Mariv- já si taky říkám, jak to ta Zazit zvládá, já prostě už někdy nemůžu a malého "odložím" na chvilu do lehátka.

Kubík spí pěkně, i když byl nemocný, dávám ho spát ve 20h, pak vstává kolem 3-4h, a podruhé vstává v 6h, to se vykaká a pak si jdeme lehnot ještě tak na hoďku. Doufám, že to chvíli vydrží, takhle mi to celkem vyhovuje, i když bych se nebránila, kdyby spal v kuse třeba do 8h :grinning:
22. lis 2009 v 17:17  • Odpověz
bobi, to video nema chybu :slight_smile:, koukam, ze zlutej meda je proste desne vtipnej, Misa se rehta uplne uzasne!!!! To Tomik se takhle dlouho nerehta, ale musim to taky nekdy natocit - on kdyz se mu neco hrozne libi, tak vyjekne a trepe rukama, nohama, no celym telem :wink:

kaa, ja taky Tomika odkladam - na hraci deku, bo ho nechci uplne zvyknout, ze ho porad nekdo musi bavit, aby si taky zvykl se zabavit sam
at jste oba s Kubikem brzo ok a muzete ven!!!
22. lis 2009 v 17:25  • Odpověz
Bobi- malý je super, Kuba se taky tak dlouho nesměje, spíš tak skřehotá a výská :grinning:
A manžovi přeju brzké uzdravení, aj Dádovi, takhle shazovat kila- no dej pokoj.

Zazit- dík, doufám, že zítra to bude už lepší.

Míšo- ty Beboše bych si vzala buď tento týden nebo příští, jestli bysme to mohli udělat tak, že si dojedeme někde k vám, ať nemusíš nikde jezdit, předáme si to, na procházku to teda nebude. Dojedu asi s přítelem, bo Zábřeh neznám.
Můžeme v pátek 27.11, nebo ten další týden pondělí, úterý, tak jestli se podíváš, jak by se ti to hodilo, a napiš mi nějaký záchytný bod, kde se sejdeme. A vemu si zatím dva a příště si vezmu ty tři.

Holky, letos vánoce nějak neprožívám, myslela jsem, že na peču cukroví, teď se mi do toho nějak nechce, a vím, že zas budu bojovat s tchýní, kt nám nacpe cukroví, jenže to je hnus, ptž ona peče z tuku a já z másla.
Vždycky se nas..., ona si potřebuje prosadit svou, já 100x řeknu ne a ona to 101x udělá
:stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. lis 2009 v 17:36  • Odpověz
Holky, furt uvažuju, co s tím Prevenarem, nám to dr doporučila dát zároveň s hexou, kt máme příští týden. No ale neříkám, že by se nám 6tis. v kapse nehodilo.
Jak to uděláte vy??? Já asi zítra zavolám dr. a zeptám se, jestli by to neešlo odložit..
22. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
Kaa a jak to teda je? Musis zacit az po Novym roce, aby ti to pojistovna proplatila??? Nam uz je to asi jedno - mam uz prvni Prevenar v lednici :frowning2:
22. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Tak včera jsme taky večer trochu bojovali, uložila jsem Máju v 8 a v 9 se už probudila s řevem, vydržela bečet až do půl jedenácté :frowning2: , ale nějak jsme ji uspali a pak to táhla až do půl páté (tak aspoň to), ale nevyspaná jsem byla stejně celý den, to teda fakt klobouk dolů vám holkám, které to máte na denním pořádku.

kaa teda opravdu nezávidím tobě ani bobiskovi s tou nemocí, toho se strašně bojím. Už jsem přemýšlela, co bych dělala, kdybych se já nakazila chřipkou (normální to bychom snad nějak zvládli,i když radši bych byla zdravá, ale co potom prasečí?). To bych musela být bez naší Máji a to bych nezvládla, už jsem si tak strašně navykla, že by mi chybělo to objetí.

My máme kontrolu u Dr. 1.12. a to máme taky očkování jak hexa, tak synflorixu, ale budu se snažit pneumokoka teda oddálit na ten leden. Stejně se mi zdá, že nám pořád reaguje to očkování proti TBC a to nám teda pak další očkování nedá.

bobi teda Míša se super směje, to my zatím neznáme, ale snad brzo poznáme.

Do práce se mi teda zatím nechce, obdivuju ty ostatní, zatím si teda ,,odpočívám" a ,,užívám" volna. Možná tak za rok budu přemýšlet o práci, ale teď ne.

Jinak hrazdičku taky milujem a to obě, já protože si oddychnu a to někdy i na 45 minut, je schopná si tam v klidu hrát a pozorovat, už skládám hračky i kolem ní a to pak pozoruje pravou a levou stranu jako při tenise :grinning: . Taky se chodím po tajnu dívat, co dělá a je úplně k sežrání.
22. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Kaa - nám zase doktorka řekla, že máme počkat s Prevenarem až jaká bude reakce na to první očkování. Tak my asi počkáme do novýho roku.

Bobi - Miška je sladkej :slight_smile: To náš Tomášek se ještě nahlas vůbec nesměje :frowning2: Zatím se jen usmívá.
22. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
Holky, díky :wink:

Ale náš Dáda mi dělá starosti. Už 2 dny nejí a skoro ani nepije a to ho fakt nutim. Když sní pár lžic něčeho, tak to za hodinu vyzvrací. Zrovna peru deku, protože jí totálně celou poblindil. Beru si ho spát k sobě, aby mě vzbudilo, kdyby zvracel a měla jsem ho pod dohledem. Uplně se děsim toho, že začne zvracet ze spaní. A taky se bojim toho, jestli to chytí Miška.

Kdyby i ráno byla krizovka, tak s nima naklušu k doktorce.

No a hrazdička je parádní výmysl. Taky je to pohodička, když ho tam šoupnu. Vydrží fakt dlouho cinkat a Dáda mu to ještě ukazuje a tak se vzájemně zabaví oba
22. lis 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
čauky, noc byla ok.
Ale ono nestačí, že mi marodí rodina. Musim si seběhnout na gyndu, protože jsem chytla nějakej tajfunáč. Se z toho poseru, fakt že jo.

Náš mímosek je super. Řekl si, že v 6 budeme vstávat. Nebrečí, ale on tak šíleně kecá, že to je jako Arabský rádio uhejkaný. Prostě se to nedá. Tak jsem vstala a odnesla tu drbnu do obýváku, aby nevzbudil Dádu. A tady si krásně pokračuje a brebentí a mlátí do hraček. :grinning:

Jo a jsem asi 3tí maniak na sídlišti, kterej včera měl v okně světýlka. Slíbila jsem je Dádovi, když sní trochu polívky k obědu a on se fakt snažil. Ale už si to tu začnu v týdnu pěkně zdobíkovat a vánočnit. Já jsem fakticky totální vánoční úchyl a zbožňuju to, když máme doma všude mašličky a zvonečky a tak :grinning:
23. lis 2009 v 06:48  • Odpověz
ja letos vanoce bojkotuju, vypada to, ze se budeme do mesice stehovat (aby jsme se nahodou nenudili), takze budeme mit o zabavu postarano :slight_smile:, takze puvodne jsem chtela pect a tak, ale prdim na to!

ta moje spici panna chrni az se hory zelenaj, nejak mu nevadi, ze naposled jedl pred 12h, trosku mi vadi, ze je tak dlouho neprebalenej, ale zas se mi nechce ho v noci budit kvuli prebalovani, ale prijde mi, ze oni v noci stejne tak moc necuraji - pres den mame obcas plinu po 2 h tezkou jak kamen, jak je nasakla, ale ta nocni zas tak moc tezka neni a opruzenyho ho zatim nemam
23. lis 2009 v 07:17  • Odpověz
autor
Zazit, vy se budete na Vánoce stěhovat? Tak to je mazec. A budete pražský nebo úplně někam pryč?

Náš Miška taky v noci moc nečůrá a ani nekajdí, tak je to super a má jednu plenu od vykoupání až do rána. A to je kolikrtá jenom tak lehce navlhnutá. Takže máme odbouraný noční přebalování. Jenom ho vyndám ke koze na jídlo a zase do postýlky, takže samá rychlovka

Dáda jí piškoty a vypil 2 hrnky čaje, tak jsem strašně ráda. Zatim nezvracel, tak doufám, že nebude. Dám 2 dny dietky a bude ok
23. lis 2009 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.