• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zazit- podle toho článku to vypadá, že musíme začít s očkováním v lednu, dávala to tu jankaj. Myslím, že je to strana 33- dole.
Já jsem si to zatím nevyzvedávala, mám to objednané, musím se nějak domluvit s holkama, snad to půjde vrátit na sklad.
A jak to, že se stěhujete? Nikdy ses nezmínila, vždycky jsi psala tak pěkně, že máte velký byt a terasku. Jdete do domečku? Já bych se stěhovala hned, skoro našim závidím, že jdou do svého, ale zas nezávidím tu práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně to splácení :grinning:
23. lis 2009 v 09:04  • Odpověz
Sasanko- dej pokoj s prasečí chřipkou, bez Kuby bych se zbláznila, mi by bylo tak smutno :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Holky, dělají vám děti "most"? Kuba se v lehátku vzpírá a přebalit ho je umění.
A dneska ráno se tak pos..., měl to až pod pažičkama, vzdala jsem ubrousky a utřela ho do přebalovací podložky a pak dočistila :grinning: . To nechápu, kde se v takovém malém tvorečku bere taková nálož.
A ještě užívá železo a to je vůně. Už mně 2x natáhlo a to si myslím, že vydržím dost.
23. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
HOlky, zase jsme nemocní,proto nepíšu, už jsem z toho zoufalá. Johanka má asi nějakou oslabenou imunitu,protože je furt na hromadě a malej to vždycky chytne od ní a to nikde nechodíme :frowning2: . Dnes jdu s Johankou na krevní obraz,tak snad se z toho něco zjistí. Malej už má 3 měsíce a 3 týdny a stále jsme ještě nebyli očkovaní,protože je furt nachlazenej, furt to chytá od malé.
Tak uvidíme, snad se to nějak pohne dál a bude už konečně zdraví.
A to jsem úplně změnila vaření, vařím zdravě, samá zelenina, jíme hodně ovoce, pijem zázvorový čaj, z čerstvého zázvoru, jíme hodně céčka, mě to pomáhá jsem zdravá i manžel,ale malá ne :frowning2: . Odpoledne napíšu jak jsme dopadli. hOlky, nedočetla jsem vás,omlouvám se,pak dočtu a napíšu.
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Baru, drž se, snad se zjistí, jaká je příčina, a dá se to brzy do pořádku.

Holky, Kuba se zas po..asi k němu budu přistupovat s rouškou. :grinning:
23. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
kaa, já doufám,že to bude jako předloni,kdy měla malá málo krvinek a tím pádem oslabenou imunitu. Brali jsme železo asi tři měsíce a všechno se spravilo a ona byla zdravá jak řípa. Kdyby to bylo takhle,tak by to bylo určitě to menší zlo, když to bude v pořádku ten krevní obraz,tak nevím,proč je furt tak nemocná.
23. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Baru- snad to bude tím železem, uvidíš, a kdy budeš mít výsledky? My jsme měli asi do 3hodin, a dg.-nedostatek železa :wink: , takže teď mu dávám kapky. A u nás podobná situace jako u vás, akorát ne tak dlouho. Už máme o týden posunuté očkování, Kuba docela ok a my na kopě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak snad se uzdravíme rychle.

Míšo, v Polsku v Tescu mají akci na Pampersky 2x 82ks za 99,99zl., 1 plína vychází na 3,80 Kč ( 1 hnusná Tesco plína bez akce vychází na 3,89Kč)
http://www.tesco.pl/promocje/gazetki/38-podstawowa/szablon.php?hm=rybnik-boguszowice
a klikni si na "hity listopadu", je to v Rybniku
23. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Baru, to je na prd, ze jste porad nemocni :frowning2:, snad ten krevni obraz dopadne dobre!

Kaa, diky za odkaz, v prvnim tydnu v prosinci jdeme na trimesicni kontrolu, tak se dr vyptam

Holky, stehujeme se nekam urcite, na nas byt je slozeny rezervacni poplatek a podepsana kupni smlouva :grinning:, takze se asi budem muset odstehovat :slight_smile:, v patek se snad domluvime na koupi toho noveho - potrebujeme bliz k nasim, protoze mamka bude hlidaci babicka a ted to k nam ma 19 stanic metrem a to je opruz, jdeme na Prahu 5, tady jsme meli krasny velky byt, ale ve starem dome a ve tretim patre bez vytahu a ted budeme mit vytah az k bytu primo z garaze a v novostavbe, uz se moc tesim na zarizovani, protoze tady jsme to prodali i se zarizenim,bereme si jen nasi postel a Tomaskovou postylku, jinak nic
23. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Zazit- tak to máte fajn, v novém budete jako v ráji a s těma postelema je to super :grinning: .Hlavně , že ten výtah budete mít, aspoň nemusíš nic tahat.
Taky bych zařizovala znova a hlavně jinak, ale máme to všechno zatím 3 roky a přítel nemá moc rád změny, nemůžu si ani říct o malování, ptž jsme malovali loni :slight_smile:
My ještě nemáme 3.měsíční kontrolu a už jsme dostali pozvánku na 1.očkování. Já to udělám tak, že prostě dr.sdělím, že Prevenar očkujeme v lednu.
23. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
jé zazit tak to gratuluju k novému bytu, to máte super, vše bude opět nové a krásně vonící, mám ráda takovou tu vůni novoty, je to i po vymalování cítit. Zarizování taky závidím, není nic pěknějšího než si to vyzkoušet a pak znovu zařizovat, páč se zjistí, co bychom udělalli jinak :grinning: . Jinak zase na druhou stranu máš o práci postaráno, to stěhování dá teda zabrat.

my máme 3 měsíční kontrolu příští týden, ale asi nebudem naočkovaní, máme takové zardnutí na ramínku, Vám to očkování proti TBC tolik nereaguje?
kaa to teda máte drahou plínu, viděla jsem dnes v akci u nás v albertu sleep and play plínky za 169,- kč a to všechny velikosti

baru taky přeju brzký uzdravení.

kaa malá mi to nedělá, má jen vyvrácenou hlavu napravo, jak sleduje krtečka- borduru na stěně, ale je pokadé klid, i kdyby předtím řvala jak tygr
23. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz
Sasanko, díky, kouknu na albert akce, a to byly v Polsku normální pampersky ne sleepky, a to se mi zdálo teda levné :unamused: . Tak teď nevím.

Jinak Kubík má takový malý pupen s čepičkou, zarudnuté ani ne, takové růžové, dr mu to měřila, ale nic o tom neříkala, očk má posunuté kvůli tomu nachlazení.
23. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz
http://www.akcniceny.cz/letak/6092/p/11/
Už jsem to našla, děkuji moooooc.
23. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
Holky,tak jsme doma, výsledky budou zítra, máme si zavolat, udělali jí krevní obraz, CRP a dg,tak snad něco zjistí a hlavně né nic hroznýho. To železo malá brala když měla 6 měsíců, já to popletla,že to bylo předloni,ono už je to dlouho, letí to jak blázen :slight_smile: . Uvidíme, každopádně napíšu, co zjistili nebo nezjistili. A asi začnem brát Imunoglukan,to je na imunitu,tak snad to pomůže.
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Baru, tak snad to bude v poradku!!

No to vite, ze se na zarizovani strasne tesim a je to moc krasnej byt v novym dome, takze novotou voni celej barak a nejvic se tesim na to, ze zajedu autem az do domu do garaze a vytahem vyjedu s kocarem az pred byt, takze zadny tahani, to je na tom nejlepsi!! Ale teda na vlastni stehovani se moc netesim, nastesti aspon nebudeme stehovat skoro zadny ten nabytek!

A k tem akcim - nevim jestli nakupujete v DMku a mate tu jejich karticku, ale ted mi prisla nabidka, ze kdyz si vyberete nejakou tu jejich odmenu za ty bodiky, tak k ni dostanete voucher na 25% slevu na pristi nakup a to uz by se fakt vyplatilo si udelat nejakou zasobku Nutrosu (pro Kaa a Misku) nebo plinek
23. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
ahojky, kaa, taky mi honzula dělá most, je to síla, je strašně akční, asi jak nespí, už s eběžně otáčí z bříška na záda, uvedá hlavu z leže...síla. S takovouhle bude chodit na půl roce:slight_smile:
23. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
Tom taky mostuje :slight_smile:, bezvadne se mi ho pri tom prebaluje :slight_smile:, z briska na zada se taky prevaluje, ale zatim mi neprijde, ze by to bylo cileny - on se pri paseni koniku vzpira na uplne natazene ruce a vetsinou se mu jedna po case zacne "bortit" na loket, takze se celej nakloni na jednu stranu a tim se pak prekuli
23. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
kat, Honzik je teda fakt akcni, se z nej picnes az zacne lezt a pak chodit :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
dobré ráno, tak děti ještě chrní,tak je chvilku čas. Všem marůdkům přeji brzké uzdravení. Tak Daneček zatím mosty nedělá, ale Ivušík je taky dělala.
Zazit nový byt? To je super. Hlavně že skoro nic nestěhujete. Na to bych neměla energii. Už jsem se stěhovala 2x a nic moc, ale já stěhovala komplet vše.
Ivuška jde v pátek na mikulášskou, ale já zůstávám doma , protože se bojím, že by tam malej něco nechytl. Tak je mi to moc líto, že jí neuvidím co bude říkat na čerta. Fakt mě už ta chřipka se.... člověk ani pořádně nikam nechodí, protože má strach, aby ty škvrňata něco nechytli.
24. lis 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
ahojky, tak jsem si včera došla na gyndu. Já myslela, že mi pipka upadne. V neděli večer už jsem byla zoufalá. Pálilo a svědilo a tak jsem (já debil) nenašla doma nic lepšího než australskej olejíček. Holky, já myslela že vyhořim. Pipča tak pulzovala, že jsem si mohla podle ní měřit tep. No mazec :grinning:

Do toho se dostavil menší průjem dneska, tak jsem celá happy. To nás nakazil velkej David. On měl tu střevní chřipku. Dáda blije a já serínkuju. Jsme si to tak hezky rozdělili. Miška je zatim v poho.

Baru, ať ty výsledky dopadnou dobře. Vánoce za dveřma, tak ať jste brzo fit.

Náš Dádula bude mít čertíka taky. Chtěla jsem s ním jít do klubovny takový, kde to je. Ale prdim na to. Sice jsme měli nabídku od nějakých mladých kluků, kteří chodili a nabízeli se, ale velkej si to nepřál. Prý by jsme byli určo 10tý v pořadí a přišli by už nalemcaný a bylo by jim jedno, že se David bojí. No nevim. Ale vyřešili jsme to tak, že mu čerta udělá sám David. Jsem zvědavá
24. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
autor
Jo a když jsem šla od mudra a z lékárny, tak tomu svýmu chlapovi volám, že jsem nechala v lékárně 350 korun. A on byl celej v šoku a pak mi řekl, že takovejch peněž do fifiny a že si prý ani nevydělává, že by jí nic nedal............hňup. Mu asi nasypu za žaluda pepř, aby věděl, jaký je to pocucáníčko
24. lis 2009 v 08:25  • Odpověz
bobi malá má tu mikulášskou v divadle. pořádá to náš zaměstnavatel a je to pohádka o čertech a pak se rozdává nadílka.
Tak to se má ten tvůj na co těšit :grinning: Já jsem na to svědění trpěla v těhu to je fakt hrůza.
24. lis 2009 v 09:10  • Odpověz
Bobisku :grinning: - pipča pulzovala ,ty jsi teda srandista, tak trpíš a ještě si z toho umíš udělat srandu, tos mě teda pobavila. Nezávidím ti,je to hrozně nepříjemný tady ty problémy, trpěla jsem na to dost před Honzíčkem, pomohly mi až výplachy Rosalgin. A teď stále používám Lactacyd, preventivně a je pokoj.

Volala jsem doktorce, výsledky ještě nemá,budou před jedenáctou,tak jsem docela napjatá,ale děcka jsou lepší, malej skoro zdravej bych řekla,takže možná ve čtvrtek proběhne první očkování,uvidíme.

Mosty děláme taky, překulujem se z bříška na záda v pohodě, ze zad na bříško hůř,ale jde to, nejdřív se překulí na bok,pak jakoby do klubíčka a z toho na bříško a šíleně se u toho rozčiluje,je to sranda :grinning: .
Nejvíc se mi líbí,jak malej řádí s hrazdičkou, chňapne zavěšenou hračku a cloumá celou hrazdou a nadává, on bude asi pěkný nervák :grinning: .

A jak tady někdo psal o zubech,tak nám rostou dole, má to tam nateklý, jsou vidět dva obloučky, rudý a vystouplý, slintá jak pominutej už tak měsíc, rve do pusy všechno na co přijde, i po jídle a když mu prstem masíruju dásně,tak se úplně uklidní,takže tipuju,že do 14 dní máme spodní zoubky na světě:slight_smile:, musím je najít první,ať mám na šaty :grinning:
24. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
zazit tak to mas super zamestnavatele, ze ti to umoznil, vetsinou jak odejde mamina na matersku tak ji uplne odepisou a taky ne kazda prace se da delat z domu. Muzu se zeptat co vlastne delas? A jeste lepsi je, ze mas takovy kvalifikovany hlidani :slight_smile: No a s tim stehovanim pred Vanocemi jsi taky dobra! Nechapu jak to vsechno zvladas. Mne ted nekdo rict, ze bych se mela stehovat, tak me asi jebne.
bobisku malej je uzasnej jak se rehta. Nase Agi na to zatim prdi, smala se nahlas jen 2x a to poprvy na moji sefovou z prace! My se muzem s manzou strhat, delame na ni opicky a ze sebe debily a ona nic a sefova udela tutununu a Agi se rehta.
kaa ja taky casto odkladam malou do lehat - pokud tam teda vydrzi, holt se nekdy potrebuji vycurat, vysprchovat a najist... :slight_smile: Ted ji ucim v satku, ale zatim se ji tam moc nelibi :frowning2: Holky co nosite v satku, muselij jste na to prcka zvykat nebo se mu tam libilo hned?
sasanko u nas se vcera spalo od 21 do 23,30 a pak ve 4 vstavacka, cely den me palily oci jak svina.Ale muzu si za to sama, rikala jsem si, ze mala uz ma od prdiku pokoj, tak jsem si dala v sotbotu knedlk s vajickem a odpoledne mekace no a v nedeli v noci se mi to vymstilo, pac prdy byly zpet :frowning2: Pritom jsem tu mela kamosku, co ma stejne stary mimi a ji vsechno, dokonce mela kacenu se zelim!! Nechapu. Ja uz se tak tesim az si dam poradny jidlo!
zazit ja taky v noci neprebaluji, vzdycky se mi pri tom mala probudila a rozdovadela se, takze ted na to prdim a je v pohode, taky jeste nebyla opruzen.
Most mi mala taky dela, ani ji nemuzu prebalit, jak sebou mrska. kat malej je teda fakt divoch! si uzijes :slight_smile:
baru drzim pesti at jsou deticky brzy v poradaku!
bobisku opet jsi nezklamala, zase jsi me pobavila! :slight_smile: To ja jakmile se objevi nejaky paleni, tak namazu Canestenem a je hned pokoj.
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky vsem preji brzke uzdraveni, hlavne miminkam :wink:

Barco to zoubky zacinaji tak brzo?ja vubec nevim musim si neco nastudovat, protoze muj uz taky zacina slintat.

Bobi zase jsi me pobavila, i kdyz ti preju at pipi je brzo ok, protoze jak je pip nemocna je hned nemocny aj chlap ze si nemuza za.....a to je des.
Ja trpela taky ale ne svedenim ale ta blba hraz bolela aj boli furt, tak ypomohlo rosalgin, ale je drahy jak svina takze aby si ty nase pipiny zacali vydelavat, hihi :grinning: A Miska je uzasny jak se smeje, asi bude po tobe pohodovej srandista :wink:

Holky a davate spat deti v zavinovackach? ten muje se tam uz pomalu nevleze ale bez ni mu to nejde. a stahujete kuzicku na pimpasovi?
24. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahoj holky,
zaz, teda stěhovat se, týý kráso... to bych fakt nerada absolvovala... i když jak říkáš bez vybavení, v Praze určitě jsou i úklidové firmy a tak...ale stejně, fuj, teď bych musela všechno tak leda objednávat z netu, pač s Honzulou se nikam nedostanu:slight_smile:
Bobi., hnus fialovej! Co ti řekla mudr? mykóza? Já na to trpěla s bejvalým (než jsme zjistila, že mě podvádí a skončila to):frowning2: jinak to naštěstí neznám už léta... ale vím, jak jsme mazala bílým jogurtem a chladila kovovou lžičkou:slight_smile:

Misko, dávám v zavince, on jinak nespí prostě:slight_smile: ale já mám tu klasickou po nás, co bývá v porodnicích, takže ho omotám do fleesový deky, pak zavážu touhle zavinkou. Jinak ale kamarádka dělá to, že má synka v moderní zavince, ale už ji nedává na nohy, nohy mu trčej, ale je svázanej a spokojenej:grinning:

Mariv, malýmu se v šátku líbilo asi od začátku...teď od 4 měsíců chci používat ergo nosítko, tak jsem zvědavá...

A kůžičku nechávám jak je, mudra říkala, že do roka nic nedělat...
24. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
hOlky, tak výsledky má malá naprosto v pořádku, to je sice dobře,ale štve mě,že se na nic nepřišlo, snad už bude brzo pokoj :frowning2: .

Misko,zoubky začínají nejčastěji okolo 5. měsíce, naše malá je měla v 6ti měsících,to je tak normální,ale jsou výjimky, třeba moje segra se se zubem narodila :grinning: ,tak jí ho vytrhli po porodu a ve třech měsících už měla další :slight_smile: . Některý děti slintají pořád zuby nezuby,ale náš malej to má právě dole nateklý a řve a cpe si tam cokoli,takže z toho jsem tak usoudila,že ty zuby možná lezou. Navíc zuby se můžou prořezávat třeba měsíc,takže to není žádná krátkodobá záležitost.

Co se týče kůžičky,tak taky nepřetahujem, doktorka říkala to samý,do roka nechat tak a navíc náš malej má tak malinkatýho pindíka,že by to asi ani nešlo :grinning: .
Jinak jsou dva tábory,jeden tvrdí přetahovat,protože se tam tvoří mázek a mohlo by se to zanítit a druhej zas tvrdí,že když se to brzo přetáhne,tak to má pak tendenci srůstat a taky hnisat,takže si člověk nevybere. Nemám s tím zkušenosti,takže důvěřuju doktorce.
Ale myslím,že Bobisek psala,že Dáda měl nepřetažené a dostal tam zánět,takže teď Míšovi bude přetahovat, je to na každým,jak se rozhodne, myslím si,že ani jedno není špatně,hlavní je,aby ti naši prcci moc netrpěli.

Jinak malej mi v zavince nespí už tak měsíc i víc, nevleze se do ní a hlavně je stejnej jak Johanka, nemá rád,když je nějak svázanej,nebo zkrytej, furt se odkopává,takže ho víc oblíkám na spaní a furt mi spí na bříšku, je krásnej,když tak chrupká.

mariv,taky už jím všechno, malej se zvládá vyprdět,takže je to OK :grinning: .
24. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
autor
Kat a ten bílej jogurt pomáhá a nebo to bylo taky krizový řešení jako já australský olejíček? :grinning:

Já taky malýho dávám do zavinky a je mu malá, takže to je jako u kamarádky od Kat. Prostě mu trčej nohy. Ale stejně ho na noc příkrývám ještě jednou dekou, takže pohoda. Ale je spokojenej, že je zavinutej
24. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Ten jogurt prý pomáhá, já to taky zkoušela,ale má se to vetřít dovnitř,což je docela drsný :grinning: ...
24. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahoj holky, ani vas nestiham docist :slight_smile:

Tomik uz mi v zavince tak tri tydny nespi, vubec se do ni nevejde, spi ve spacim pytli, sehnala jsem na zimu i s rukavkama a prechod byl docela ok - bala jsem se, ze se neodnauci - my ho ty prvni dva mesice na spinkani fakt svazovali - do deky a jeste do zavinovacky, protoze v tom nejklidneji spinkal, tak jsem se bala, co bude rikat volnym rukam, nejdriv jsem mu pytel davala jen na denni spani a po tydnu jsem zkusila i na noc a bylo to ok a od ty doby v nem spi, prijde mi to fajn a budu ho do toho davat, co nejdyl - je super, ze se nemuze odkopat

baru, vam uz rostou zoubky??? to je teda! to se mame na co tesit :slight_smile:

Bobi, opet si nezklamala :slight_smile:, pepr na zaluda :slight_smile:, at se ti pipi brzo vyhoji a uz nepulsuje :grinning:

misko, nepretahuju, dr nedoporucila, pri koupani jemne omyju, jasne, ze malicko stahnu, abych vymyla ty curanky, ale zadnou silou,jen malicko
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
bobi, jogurt fakt pomáhá, nejlépe bílá hollnadia:wink: bud dát na vložku nebo přímo na pipku a chvíli větrat:wink:
24. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.