• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Normálně mi holky děláte radost, už jsem si myslela, že jsem nějaká frigidní nebo jak se tomu nadává :grinning:
2. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
ahooooj, skoro nestiham docist :slight_smile:))
Kaa, s tim telefonem mi ani nemluv - ja mam zazrak techniky - iPhone a sere se taky jak bejk!, takze si clovek asi nevybere
s vanocema u nas nic - neresim - delam, ze o nich nevim, budeme se stehovat a musime asi na 3 mesice k nasim, protoze ten byt kam jdeme bude hotovy az v breznu nebo dubnu a mamka ma barak vygruntovanej non-stop a ja jim (novejm majitelum) teda nas kvartyr gruntovat nehodlam :slight_smile:, at si to nova pani domu zaridi sama, nepecu taky nic - pece tchyne i mamka, takze se jim do toho nehodlam montovat!
se spanim - Tomasek doma v postylce spinka tak hodinku dopoledne a pak v podvecer, jinak nejdelsi spanicko je jen v kocarku, ale muze byt i stojici, takze obcas jezdim treba jen hodinu a pak ho na 2h vysoupnu na terasu a on to tam dochrupe, ale vetsinou ty 2.5-3h vydrzim i jezdit, kdyz je pekne, nechce se mi byt doma a mam nejakej pohyb aspon
a sex je u nas taky velice slavna zalezitost - za celou dobu od porodu probehl jednou a teda vubec mi to nechybi a nemam na to vubec naladu a jinak jsem to porad, ja nekojanda, nedostala, nevim, cim to je

bobi, opet jsi nezklamala, malem jsem se smichy skacela pod stul :grinning:

zitra jdeme k mudre, trochu se bojim, ze Tomik uz ma pres 7kilo, je tezkej jako prase a dlouhej jak pondeli!, tak jsem zvedava, hexu podle me nedostaneme, porad ma dost viditelnou tu reakci na TBC

jo a pojistovnu mame OZP, proplaci 1 500 Kc na pro novorozence, pokud jsou oba rodice u ni pojisteny plus 1 000 Kc v prvnim roce na ockovani
2. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
tak jsem zpět z prohlídky od gyndaře, čekala jsem tam hodinu, ale vždycky mě potom nějak rozesměje, že se pak na něj zapomenu zlobit. Nabízel samo antiko.., ale jak to čtu, tak jsme na to všechny se sexem stejně (od porodu 1x) a tak jsem odmítla, nabídl mi takový krém s antikoncepčními účinky, tak asi do toho půjdu, ten nám vydrží určitě dlouho.
2. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
autor
asi bude krušná noc, Míša je kňourek. Tak se loučim a jdu čerpat sílu. Páček a dobou noc
Sasanko, písni jak se jmenuje ten krémik.
díky
2. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
bobi, preju klidnou noc, Tomik od pul osmy chrupka jak medvidek, v noci je zlato nejvetsi, vydrzi na jeden zatah 12-13h bez prestavky a rano je vzdycky uplne ruzovouckej a totalne dobre naladenej, jak se krasne vyspi, to bych ho vzdycky sezrala :slight_smile:, uplne se rano tesim az se probudi a zacne hazet usmevy na vsechny strany :grinning:
2. pro 2009 ve 21:25  • Odpověz
hezký večer
sas- já jdu na tu neurologii, že malej kouká pořád doprava, ale šla bych tam stejně, protože jsem rodila v Mostě a tam chodí na neurologii všechny děti které se narodí CS. Byla jsem i s malou.
Sex- co to je? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sas- písni nám jak se jmenuje ten krém. já moc ty prášky taky brát nechci.
Jinak mě malej taky moc přes den nespí. Jen tak půl hoďky. Dokonce i v kočárku je vzhůru, ale nebrečí, tak to neřeším, ale spí docela dobře v noci což je základ, protože bych pak byla KO a nezvládla bych Ivušku.
2. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz
Tak jak mi mala krasne spinkala pres den, tak vecer si to vybrala a usnula pred chvilkou - v pul jedenacte! Jsem si ted vsimla, ze je uplnek, tak to mozna bylo tim, tak snad se nebude budit celou noc.
Koukam, ze se sexem jsme na tom vsechny stejne :slight_smile: Jsem hned manzovi musela rict, ze je na tom jeste nejlip, ale i tak ho to moc neuspokojilo :slight_smile:
2. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz
Holky včera jsem se fakt na koníkovi bavila. Já zas manžu s tím sexem uklidnila, že je to u nás stejny (výmluva na porod a těhu). Jeho dotaz:,, A nebavíte se o mě, že ne?"Obava všech chlapů :grinning: . Ten krém se jmenuje pharmatex a můžete si o tom přečíst i na netu na www.pharmatex.cz, je výběr mezi krémem a čípky (rozdílem je doba trván í- krému si předem klidně můžete dát i véču :grinning: ). POdle toho, jak to vidím, tak nám vydrží i rok :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
3. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
holky, já na pharmatexu jela skoro dva roky, než jsem chtěla otěhotnět, takže doporučuju, je spolehlivý:wink: měla jsem i globule pharmatex, ale ty jsou divný,jakoby smrděj:grinning: Takže chtějte krém!:wink:
3. pro 2009 v 09:26  • Odpověz
čauky, jeee holky, to jste zlaté že taky moc nesexujete :grinning: , aspoň si nepřipadám blbě, já už bych teď sex nemusela mít , není chuť. Antiko užívám, už mám druhé balení, ale domluvím se doma a vymyslíme něco jiného. S naší frekvenci je to škoda peněz.

Jinak včera se Kuba uklidnil až když jsem mu narvala flašku, ale po té hodině jsem skončila s takovou bolestí hlavy, že jsem myslela, že zdechnu. Dneska pro jistotu sjedu nakoupit a Kubu nechám doma. Ať si drahoušek užije svého chlapečka (a jak na sviňu Kuba bude jak andílek :grinning: ).

Zazit- ahoooj, s tel. je to na prd, čím větší značka, tím asi větší šmejd, ale jak budu mít oba spravené, tak to bude super, budu mít na každé ucho jeden. Akorát, že teď co jsem na md, tak jsem asi zmizla ze světa, chodí mi nějak míň sms a volání :unamused: :grinning:
Ty jo, já jsem myslela, že na Vánoce budete v novém, ale u maminky se budete mít jako v ráji, co?
A přes vánoce se vykrm, a nebo nauč Tomáška chodit :grinning: , jak budeš tahat 7-mi kilové dítko??
3. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Holky, hexy se nebojte, třeba budou mít vaše miminka jiné reakce nebo žádné. A tu plačtivou a nespavou reakci vám teda nepřeju.

Sas- jasně, ješitný chlap, co?? :grinning: To jsou všichni, hlavně aby se o ně nikdo ani slůvkem neotřel :grinning: , u nás to samé...Holky ti chlapi jsou všichni stejní, ale mají jiné ksichty, abysme je poznaly :grinning:
3. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
Ahojky!
holky nebojte se hexy.mky neměli vůbec žádnej projev.každý dítě to prostě snáší jinak,tak se předem neděste :slight_smile:
3. pro 2009 ve 12:10  • Odpověz
autor
Zazit, tak jsem koukala znovu na ten mail se znakem lásky a závidím ti to nešpekový tělíčko. Mě by se na záda nevešel jenom znak,ale celej Shakespeak s Julií a Romeem a jejich podobiznou.

Jinak jsem total nasratá.
Včera ráno mi myli koberce, super. Čisto a voňavo. A ráno příjdu a cítím v obýváku totální smrad. Zase čůránkovej. Nevim jak je to možný, protože Dáda už šíleně dlouho chodí na záchod a nic se tu nevylilo a nikdo neučůral. To se asi tim namočenim vynořila spodní močková voda.
No hned jsem začala stříkat octem.
A to mi za chvilku přijde návštěva. Smrad jako v opičárně
Stejně za to určo může soused ze spoda. Je línej v noci vstávat, tak chčije na strop :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
kaa s tema ksichtama je to dobry :grinning: to me fakt pobavilo
no a bobisek-to uz radsi no comment - chudak soused, ten by mel teda dostrik :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
hooolky, hlasim nase neskutecny miry - dneska jsme u pani dr navazili 7 400 g a 69 cm - je to normalni????? Co to mam za ditko???? Pomoc, ten me za chvili sezere!!!!! Ale mudra rikala, ze neni tlustej, ze je proste velikej celkove, sisku uz mame obvod 44 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ja jsem jenom zvedava, jak to bude pokracovat
hexu jsme nedostali, ma jeste moc "zivou" tu reakci na tbc, tak az po Novym roce, na pneumo jsem se ptala a nikdo nic nevi, neni jeste nic schvalenyho prej
3. pro 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
Zazit, ten je vzrůstem celej ty :grinning:
Akorát je mezi váme rozdíl v roce narození :grinning:
To je super, jak vám krásně prospívá. Moc gratuluju k mega chlapákovi.

Má přesně o 1,5 kila víc než můj drobek a to říkám, že je to kus chlapa :grinning:
3. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
zazit ten te v roce preroste :slight_smile: A to tu nekdo psal, ze jejich holcicka mela 70 cm v roce :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky hlasim se po delsi dobe, vsechno jsem nestihla docist ale aspon neco.

Zazit mas krasneho drobecka je to proste kus, a nic si z toho nedelej muj ma 6 kilo a dal radsi ani nechci vedet, proste obr tezkej. Ale zase dlouhej.

Tak jsem byla na cisteni delohy protoze to nejak furt krvacelo takze kyret jak vysity. A dalsich 6 tydnu zaden sex, takze na jedne strane mi to vyhovuje protze jsem si taky myslel z e uz jsem frigidni ale taky jste me uklidnili.

Takze v poho chlapici se budou chovaj jak mnisi, no trocu jim to neuskodi :grinning:
3. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
No ZAZIT - ty teda máš obříka !!! Naše malá Droběna se poslední dobou chce dost nosit, tak ani nechci domýšlet, jak bych posilovala s osmikilovým chlapákem - klobouk dolů :slight_smile:.
No po kom to tvoje dítko je - to musíte vypadat jako brácha se ségrou, když jdete na prochajdu, co? Kdo koho za chvilku bude tlačit v kočárku? Možná v létě už mladej bude capkat a bude svoji 40kg MATKU tahat v golfkách do kopečka. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak se drž, ať tě za chvilku nespolkne místo svačinky :wink:
Miško, přeju brzké zdravení :wink:
3. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz
uzdravení :grinning:
3. pro 2009 ve 20:54  • Odpověz
Mariv- no však s těma ksichtama je to pravda :grinning: :grinning:

Bobi- takže soused je mlaďoch a žádný prostatik, co? Ale prochc.. podlaha by mně taky nasr.., dej mu to k úhradě :grinning:

Zazit- jůůůů :grinning: :grinning: :grinning: ,kde jsi vzala takového macíka???????????????A 69cm, ty jooooo, no fakt čumím.
Kuba má 6kilo a už tak mi začínají protestovat záda :astonished: :astonished: :astonished:
Zazit- dáváš mu Nutrilon???? A nebo ti to v Polsku spletli a poslali proteiny??? :grinning:

Mišo- aspoň něco pozitivního na tak blbé věci. Tak máš aspoň výmluvu na 6 týdnů :wink:
A kdes mně to ženská uvrtala??? Teď furt čumím na Badoo, jestli mi někdo nepíše :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj Kaa :slight_smile:
Prej proteiny... :grinning: :grinning: :grinning: , no bůhvíco Tomíkovi Zazit dává, jestli mu do toho mlíka nemixuje kuřecí prsíčka :sunglasses:
3. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
Ahoj Veru, co prsíčka :slight_smile: , Tomík beztak baští vepřové koleno s chlebem a Zazit nás tu houpe :grinning: :grinning:
Veruško- koukala jsem na tvoje album a Káju teda nezapřeš- šikula , vy dva vedle sebe= stejné obličeje. Mamině z oka vypadl :grinning:

Holky, už mně to štve s tím Prevenarem, tak jsem napsala přímo na tu firmu, které Prevenar je. Tak jsem zvědavá, jestli a co mi odepíšou.

Dneska mám migrénu jako prase, a to jsem měla asi půl roku klid, a teď je mi blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
3. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
Už mi odepsali :grinning: - že zpracujou mé osobní údaje a jsem zvědavá, kdy dojde zbytek :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz
holky, ja nevim, cim to je - ma normalni davkovani Nutrose, dokonce ted uz by mel dostavat 5x denne 180ml + 6 odmerek a dostava 150ml + 5 odmerek, no po mne teda neni, mamka hledala v papirech a ja mela v roce 7.8kg :grinning: :grinning: :grinning:, coz me muj frajirek dozene asi tak pristi tyden :grinning: :grinning:, kdo ho vidi v kocarku nebo autosedacce tak si mysli, ze je mu pul roku, nikdo mi neveri, ze mu pred tydnem byly teprve tri, no jo no, je proste syn sveho otce, neni se cemu divit!
ale ja se ptala mudr jestli to jako neni prehnany a ona byla spokojena, jak krasne prospiva a prej vubec tlustej neni - a on v tele teda fakt neni, ma samozrejme trochu brisko a par faldiku, ale ze by byl nejakej mega tlustoch, to fakt ne, ale ma straslivou papuli :grinning: , to jsou tvaricky jak sysel :grinning: , kdyz ho navlecu do zimnich veci a narvu do autosedacky, tak mu ty tvare normalne "tecou" pres obleceni :grinning:
vsechno nam zas zkontrolovala, tentokrat fakt hodne ten psychomotorickej vyvoj, delala s nim sileny cviky :slight_smile:, pak paseni, otvirani rucicek pri paseni, reakce na hracky atd., byli jsme tam pekne dlouho a hrozne ho chvalila, ze je sikula, tak jsem mela radost
a mate pravdu - na jare potlaci do kopce on me, protoze ja to nedam, fakt uz ted mam potiz ho vyzvednout z postylky!
holky, jak casto menite mimiskum prosteradla v postylce ???
4. pro 2009 v 05:49  • Odpověz
autor
Kaa, tak hned dej echo

Zazit, já to povlečení vůbec nezaprasim. Mám ho v zavinovačce a nebo pod sebou ručník. Sroko se toho nedotkl. Měnila jsem ho asi 2x za tu dobu, co jsme na světě.

Tak nevim, jestli doznívala reakce na injekci,ale další divná noc. Kde je to moje miminko,který se probudilo nejdřív ve 4 ráno? Ted je to po 2 hodinách a furt chce jíst. Tak mu cpu prso. Nevim, možná se i budí, protože mu nic neteče a nebo málo. Přes den vytáhl a řval. Dostal flašku po kojení a celou dávku vypil. Asi laktační krize ZASE. Se na to vykašlu. Z jedný krizovky jsme se dostali a jestli to trvalo týden a další netvorba. Kurňa, to tak vysiluje
4. pro 2009 v 07:39  • Odpověz
bobisku, krize má přijít po 6ti týdnech a pak po 3 měsících, to odpovídá:frowning2: taky jsem si prošla peklíčkem třídenním a čekám to zase:frowning2:
prostěradlo stejně jako bobi, měnila jsme dvakrát, je v zavince, pod hlavou plínu, nic nezašpiní...
4. pro 2009 v 09:33  • Odpověz
ahoj holky, bobi, my taky měli takovou noc a to až 5. den po hexe. Takže asi je to možné, navíc mi připadlo,že malej přímo v době kdy měl mít reakce,tak neměl nic a později trochu kýchal a jakoby byl nachlazenej. Takže nevím no,snad to nebylo tou vakcínou.

Zazit, mě taky Tomášek nepřípadá nějaký tlusťoch, je naprosto akorát, podle mě má prostě takovou těžkou kostru a je to holt kus chlapa po tatínkovi :slight_smile: .
4. pro 2009 v 11:56  • Odpověz
Misko ty si teda uzivas! :frowning2: tak at je brzy lip! Ale zase kazda vymluva pro nesexovani dobra :slight_smile:
Holky ja jsem teda podle vas prase, pac jsem jeste prosteradlo nemenila :slight_smile: Mala je v postylce jen v noci a to je zavinuta v zavince a pod sebou plinu a pres den je pstylka zastlana perinou, takze fakt nema prosteradlo sanci se uspinit nebo zaprasit, takze mi to prijde uplne zbytecny.
4. pro 2009 ve 12:01  • Odpověz
Mariv, jsem taky prase :grinning: :grinning: :grinning: -měnila jsem jednou, malá byla na bříšku a blinkala, jinak v postýlce mám zavinovačku a někdy jednorázovou podložku, aby se malá provětrala - tak klíííídek, máme to podobně
4. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.