• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
já se přidávám k čuníkům :sweat_smile: , já měnila jednou a taky máme zavinku a ještě plínku

kaa pěkně jsi to napasala o chlapech, na toho mýho se to rozhodně vztahuje :grinning:

zazit máte fakt obříka, za chvilku budete nakupovat v nadměrných velikostech a co potom bačkůrky ?, jinak pro srovnání takový hodnoty vykazuje můj synovec a to má 8 měsíců :slight_smile:

kat takže si byla dost spokojená s antiko? a používali jste ještě i pláštěnku? Já jen, že bych ještě nechtěla být těhu, tak rok a půl.
4. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
jo tak nevím, co to je, malé dávám prso a pije jakoby na etapy, vypadá to srandovně, potáhne a pak pustí a heká u toho, je to jakoby chytala dech, tak nevím, jestli to není rozežranost nebo čím to je?
4. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz
sasanko, ne, nepoužívali jsme nic, jen ten krém... neotěhotněla jsem a když jsem prijížděla diskuze o pharmatexu, neotěhotněl nikdo, pokud se na to jednou, dvakrát nevyprdnul:slight_smile: jako na aplikaci krému:slight_smile::grinning:
Až budeme menstruovat, tak třeba jen v půlce cyklu bych nestříkala dovnitř, ale jinak bych se nebála... :wink:
4. pro 2009 ve 14:45  • Odpověz
zazit, opět tě následuju, k dr jdeme za týden, ale už nosí bodýčka 74, 56ku měl asi týden, 62ku docela dlouho, 68ku jsme nějak přeskočili a už nám hned nebyla :unamused: A kočárek tip ťop, takže neboj, příští týden taky naopíšu míry hodné půlročního miminka...ale nechápu to, my jsme s manžou oba malí!

sasanko, tohle mi malej taky občas dělá, nevím proč...někdy se zalyká tím předním tekutým mlíkem... někdy to dělá jen tak:slight_smile: Teď se naučil tři dny, že to prso drží půl hodiny a mezitím kouká na mě a řechtá se (s bradavkou mezi dásněma):grinning: když chci prso uklidit, dělá, že má strašnej hlad a pak s ezase tlemí a nepije.-) nevím, co to zkouší:slight_smile:
4. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
jinak u nás už třetí den stejný!Honzík je hodnej a dělá vše stejně jako předchozí den, ve stejnou dobu chce spát, jíst... chm, chm, chm, k čemu se schyluje?:grinning:
4. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz
Holky, Prevenar ještě nic :unamused:

Kat- tak když jste malí, tak vám chce Honzík ukázat, jak vypadá vysoký člověk a tak se vytahuje :wink:
Kat- že by přerod Honzuly ve vzorné dítko?

Zazit- ty máš teda šikulku, to Kuba je lenoch, na bříšku po hračkách nejede, spíš kouká okolo.
A i když ho držím v náručí tak mu furt tu hlavičku jistím, připadá mi to držení nejisté. Vám děťátka už hlavu úplně udrží?
Ach jo a na kontrolu jdeme až v lednu. Doktorka mi teď nic neříkala, že by bylo něco špatně.

Prostěradlo mám druhé, stejně tam je furt plínka, a spinká v postýlce jen v noci a za tu dobu nic neušpiní.
4. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
kaa, spíš klid před bouří:grinning:
4. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
ajajaajaj :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Na mně se taky kujou nějaké pikle, ráno jsme byli na kyčlích, to byl v pohodě, a teď už mi od půl 1 spinká( chvíli jsem schrupla s ním :slight_smile: ), vždycky jen ucucne z prsa a pokračuje. Takže jsem zvědavá na večer :astonished:
4. pro 2009 v 15:22  • Odpověz
kaa:grinning: se domluvili:grinning:
4. pro 2009 v 15:23  • Odpověz
Ach jo, takže indigáčci :grinning: ??? Teď ale vážně-Kat - četla jsi o tom, o indigových dětech??
4. pro 2009 v 15:25  • Odpověz
kaa, moc ne, ale ráda se dozvím něco, povídej! :dizzy_face:
4. pro 2009 v 15:39  • Odpověz
Prý se teď rodí hodně indigových dětí, indigoví jsou podle barvy aury. Mám na to "upozornění" od mé šéfky, kt. dělá jogu, počítá mřížky a hodně ji zajímá duševno a barvy aury. Já na to moc nejsem, ale indigo ji věřím.
Ty indigové děti jsou "jiné", na první pohled hyperaktivní a těžko zvladatelné. Proto třeba u školních dětí to končí tak, že chodí po doktorech a absolvují vyšetření a jsou dopováni léky.
A právě když se to nepozná, tak jsou chudáci těmi léky tlumeni.
Jinak jsou velice citliví a akční, mezi sebou se poznají a dorozumí se i beze slov.
Já tu radši hodím odkaz, neumím to dost dobře vysvětlit, je tady i diskuze.
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=24431&vGroupOffset=80
http://spunt.centrum.cz/batole/vychova-vzdelani/2009/9/9/clanky/indigove-deti-vyvoleni-nebo-diagnoza/
Kolegyně má dvě dcery, jednu indigovou, má už 15 let a říkala, že je to s ní někdy mazec :grinning:
4. pro 2009 v 16:05  • Odpověz
No nic, Kuba už dochrupal, tak jdeme cvičit a blbnout,paa
4. pro 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoooj, ja jsem se ptala na ty postylky, ponevadz jsem magor - nekde jsem cetla, ze se to kvuli roztocum ma menit co 14 dni, tak furt menim a menim, vsechno peru, vcetne chranice matrace, ale prislo mi to fakt ujety - protoze jak pisete - hlavicku mame na plince a on spinka ve spacim pytli, takze se prosteradla vlastne ani nedotkne, no nic, jdu na stranu normalnich matek a budu menit po mesici :slight_smile:

kat, to jsem rada, ze na tom s macickem nejsem sama a Honzik je taky obricek :slight_smile:, pak si budem psat, kde se prodavaj ty nadmerny backurky :slight_smile:))), jeste, ze jsme koupily ty prodluz nastavce na teutonky :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:39  • Odpověz
kat no vidis, treba ti svita na lepsi casy! U nas uz je taky jakz takz rezim a mala je hodna, tak jsem neskutecne rada. Sice se zacala budit vic v noci, ale furt se to da. Hlavne to spinkani po obidku na balkone je super, dnes zase dala tri hodky :slight_smile:
sasanko u nas se taky taha prso, dela si z bradavky sicgumu :slight_smile: Pije pije a pak zacne tahat a poustet a pak rve, tak mi prijde, ze vypije to mliko co ji tece rovnou do krcku a pak kdyz uz to tak nehrne, tak se vzteka. Dam druhy a je zase na chvili klid a scenar se opakuje :slight_smile:
kaa ja j uz male nedrzim hlavu tak mesic a pul. Drzela ji dobre skoro uz od dvou tydnu-to jsem chvili jen pridrzovala a pak uz jsem nedrzela vubec. Ale kazdy dite je jiny, neboj se, to prijde.
kaa o tech detech jsem nikdy neslysela, zajimavy, musim na to kouknout.
zazit tak to jsi fakt drsna :slight_smile: ja myslela, ze roztoci jsou v matracich a ne v prosteradlech :slight_smile: A stejne se s roztoci setka treba na sedacce nebo ve vasi posteli nebo na koberci....
4. pro 2009 v 18:24  • Odpověz
Mariv- my dneska byli na kyčle a některé děti úplně krásně držely hlavičku a byly takové pevné, Kuba se furt tak kolíbá. Tak jsem se chtěla zeptat, jak to máte vy.
Ale byla tam baba, kt. si děcko posadila na klín, fakt normální sed :astonished: , jsem čuměla, a to tam byly všechny děti 3měsíční. :astonished: :astonished: :astonished:
4. pro 2009 v 18:55  • Odpověz
Holky, našla jsem psychomotorický vývoj dětí, a všechno, co je napsáno u 3.měsíce, tak děláme, takže jsem klidnější.
http://www.babyonline.cz/vyvoj-ditete/psychomotoricky-vyvoj.html#mesic3
4. pro 2009 v 19:21  • Odpověz
kaa, tak jsem mrkala na ten tvuj odkaz a porad nevim s tim pritahovanim do sedu - jsem z toho jelen - ma se to delat nebo ne - dr mu to vzdycky dela, ale to mi prislo jen jako zkouska, vzdyt vsude pisou, ze do sedu se mimiskove davat nemaji, ne ?
4. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
mariv, ja moc ctu asi :slight_smile:, proste jsem se nekde docetla, ze se ma prevlikat 1x za 14 dni :slight_smile:, mela jsem to zas delat zitra, ale prdiiiim na to, at zijou roztoci :slight_smile:
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz
Zazit- jo jasně, já nepřitahuju, to nechám dr., ale jinak všechno ostatní se mi zdá ok.
A nech Tomáškovi nějaké kamarády v postýlce :grinning:
4. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky, jdu gruntovat, jindy není šance, dobrou.
4. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz
zazit, ty jsi hustá!.-) a to jsem si myslela, že tvoje praní rukaviček nic netrumfne:slight_smile:
hele, chápu, ale buď v pohodě, ber to fakt tak, že on si získává imunitu tím, že přichází do kontaktu s těmihle věcmi, od roztočů přes viry na zemi a já nevím co:slight_smile: Zkus trošku zmírnit, fakt:wink:
jak vidíš, my jsme tady vedle tebe prasátka:grinning: a děti žijou!:grinning:
4. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz
kat, ja vim, malej je chudak, ma maminku magorku, no jo no, prvni ditko je vzdycky pokusnej kralik :slight_smile: hele, ale jinak jsem se zlepsila, dneska jsem s nim treba byla mezi lidma v kavarne (nekuracky teda, kour me totiz fakt vytaci do ruda), coz je na me pokrok silenej :grinning:
4. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
ahoj holky

Kaa negruntuj, jo a to badoo mi nekdo poslal ja se tam zaregistrovala a od te doby si to dela co chce, jak ses k tomu dostala? nebo co jsem ti poslala ja? je to divne, protze mi napsala aj jedna znama a ja ji nic nepsala. No kazdopadne je to doufam neskodne. katko tvuj maly byl nemocny co jsi mu davala? muj ma ted sople a kasel a odsavacka klasicka manualni je uuuplne na prd premyslim ze koupim elektrickou? a jak dlouho jsi nebyla venku kdyz byl tak nemocnej?

Holky mate nektera elektrickou odsavacku sopliku?

Jo a marivko ja jsem asi taky cune :grinning: ja menila jednou, ale jenom proto ze mi to prislo uz dlouho, ale jinak spi v zavicne a kazdy den vetram a prasim. Ale se zviratkama maji byt deti predse kamaradi :grinning:

Co kupujete ditkam na mikulase?
4. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz
kaa no divila by ses kolik mamin ani nevi, ze by se deti nemely posazovat! Fakt se az nekdy nestacim divit. I kdyz ono by se ani nemely nosit ve vzprimene poloze a to ja nosim furt, pac jinak se mala nosit nechce :frowning2: A vidis, jste sikovni a zbytecne se stresujes.
zazit urcite se to delat nema. Ja myslim, ze v te tabulce je to mysleno tak, ze to ty deti maji umet (jako kdyz to s nimi zkousi doktorka), ale neznamena to, ze by se to s nima melo cvicit. A nase mudra to male nedelala nikdy.
zazit jasne, prd na to, vsak musi mit nase deti nejakou imunitu ne? :slight_smile: Hadam, ze cigani taky nemeni prosteradlo dvakrat do mesice a jak jsou zdravi :slight_smile:
kaa ty jsi drsna, v osm gruntovat, to by me mohlo!
misko tak to ja jsem teda megaprase,kdyz jsem nemenila jeste ani jednou, asi bych mela jit do sebe :slight_smile: Jinak mne doporucila mudra odsavacku na vyxavac, ze je pry nejlepsi. Jmenuje se nosatko a stoji cca 250 kacek. zatim jsem to ale nezkousela, ale sestricka u mudry si ji strasne vychvalovala. Na Mikulase nekupuji nic, maximalne sobe cokoladu a dam ji male zkapalnenou :grinning:
4. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahojky, tak jsme byli na nožičkách a máme dávat dvojité balení. Hybnost je suprová jen ty jadýrka nejsou ještě dobré. Jedno je v náznaku a další ještě vidět není. Asi mu to budu dávat jen na noc. Mám pocit, že ten náš doktor to dvojité balení dáva asi každému.
mis- já mám tu odsavačku na vysavač a je super. Vytáhne to hodně a asi se tím dá předejít zánětu středního ucha. Malá to nemá ráda, ale normální taky ne a u té el. je to jen mžik a je to.
4. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz
holky chci se zeptat kolik měli vaše ratolesti obvod hlavičky při narození.
4. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
misko, odsavacku mame na lux, jmenuje se to myslim Arianna a je z lekarny a taky asi za 250Kc a je to fakt super, uz jsme to nekolikrat pouzivali a funguje vyborne, da se s ni trochu odsat i ta zadni ryma a malej ani moc neprotestoval - jak pise romca - je to mzik a je to

romi, ja uz ted taky Tomika zacala nosit ve vzprimene poloze - on je uz fakt na dlouhodobe drzeni v klubicku straslive tezkej, to se neda, stridam to teda s tygrikem, ale takovym trochu upravenym, abych mohla pouzit obe ruce :slight_smile:

romi, sisku jsme meli 37 cm a ted uz borec ma 44 cm!!!
5. pro 2009 v 06:04  • Odpověz
Ahojky... odsavačku mám taky na vysavač, ale ještě jsem nezkoušela, naštěstí jsem nemusela...
Jinak já bych ty tabulky a rady holky nebralamnijak extra vážně, ani v tom, co by už měly děti umět, ani v tom, co se nemá dělat... já spoléhám na intuici a Honzík se prostě nosí vzpřímeně skoro furt, on jako už prostě není miminko, zazit určitě potvrdí:slight_smile:
zazit, já jdu fakt v tvých šlépějích, náš obvod byl taky 37cm:grinning: a teď sice nevím, kolik má, ale čepička vel. 40 mu je malá:grinning:
5. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.