• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky, my dnes valíme na oslavu narozenin,tak snad se vrátíme zdraví :slight_smile:. Zatím zdraví jsme,takže pohoda.
Akorát mě děsně bolí záda, jak malýho nosím, on neusne jinak než na rukách,takže mazec a těch 7 kg se docela pronese.
Ale manža mi věnoval poukaz na masáž dle výběru,takže příští týden zajdu a nechám se pořádně namasírovat :slight_smile:
5. pro 2009 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky, my pořád odsáváme soplíky a Tomášek ještě kašle. Odsávačku máme na vysavač a nedovedu si představit tu normální. Nelíbí se mu odsávání ani s touto a to je fakt hned.

A musím vám napsat jak jsme psali těm návštěvníkům od kterých dostal Tomášek tu rýmu. Manžel jim psal na icq jak se mají a oni že mají holčičku nemocnou. Tak jim manžel řekl, že to čekal a že jim moooooooooc děkujem za to, že to k nám donesli a ať příště s nemocným děckem nechodí za miminem a víte co oni mu na to odepsali? To byste asi neuhodli, jejich odpověď byla: Abyses neposral! Fakt bezohledný hovada, tak jsme jim fakt sprostě nadali a popřáli hezký den! Nechápu :confounded: V takovýchto situacích člověk pochopí co je to za lidi :angry:

Tomášek když se narodil tak měl obvod hlavičky 36 cm a teď má 40.
5. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
A ještě musím pochválit naši doktorku :slight_smile: Včera odpoledne mě telefonovala, jak je Tomáškovi a kdyby něco, tak jí mám zavolat o víkendu. To bych nečekala, takový zájem :slight_smile:
5. pro 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky

jankaj to mam to same minuly vikend tu byl bracha s detma a jedna z holek mela kasel a sople 3 roky, tak mu rikam ze s tak nemocnym deckem by nemel chodil pres celou republiku a on ze do skolky chodi a teplotu nema takze v poho, no ja mu nato ze ona v poho ale ze tady je 2 mesicni decko a to kdyz dostane rymu tak to je jiny masakr. No ze at nestresuju. Pak odjeli a je to tady uz tyden bojuju s rymou a kaslem, v noci sto krat vstavam no hnus. Tak jsme mu napsla ze super a stejne to nepochopil. Takze to neresim a takhle nezodpovedne da decko do skolky a sup a maji to dalsi deti. No poslal bych ho do prdele.

Takze lidi jsou divni.

akorat jdeme zkusit ten vysavac, ach jo snad to pomuze. Jsem zvedava co udela ten hluk. :unamused:
5. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
Tak mame to za sebou, je to uplne perfektni, sice trochu byl vyhukanej z hluku ale jinak sani jako supr. Dekuji za radu uz jsem chtela kupovat elektrickou a ta je draha jako..............
5. pro 2009 v 16:51  • Odpověz
holky díky za míry.U nás zatím žádná rýma, ale je to asi jen o tom než to někdo chytí a pak to postupně chytíme všichni. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Manžela jsem poslala na očkování proti té chřipce aby to nepřitáh. možná by zbyla i na mě nějaká, ale když kojím tak nevím zda bych to mohla.
5. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz
jankaj tak to je husty! To je fakt tak na nakopani do pr.... Nechapu jak muze byt nekdo tak bezohlednej, obzvlaste kdyz ma sam deti a musi vedet jayk to je, kdyz jsou deti nemocni. Fakt nechutny! Hadam, ze ted uz se zadna navsteva konat nebude :wink:
5. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
teda ty navstevy jsou fakt husty, ja kdyz se nekdo objednava na navstevu, tak muj prvni dotaz je, jestli jsou vsichni zdravi a kdyz maji nejistou odpoved, tak rovnou rikam, at prijdou az budou ok! lidi jsou fakt bezohledni a vubec jim snad ani nedojde, jake jsou to pak starosti kdyz jsou mali mimisci nemocni a maji rymu!

kat, koukam, ze ma Tomasek v Hostinnem dvojce :grinning: a teda v polohach pro miminka se ti nasi mackove fakt tahat uz moc nedaj, kdyz ho prenasim, tak uz taky na stojaka, jinak se snazim i dost klubickovat jeste, ale moje ruce a zada dost trpi
6. pro 2009 v 06:25  • Odpověz
autor
Přesně takový návštěvy miluju.
To by mě jeblo i z tchýně. Je u nás a v poho. Chová si malýho. Tak za hodinu se neudrží a začne kašlat. Svádí to na náš suchej vzduch (a to dělám vše, aby nebyl - odpařovače s vodou, větrám....) Pak mi řekne, že ať si ho vezmu, že už jí 2 dny škrábe v krku :angry: Na pěst

Jinak včera totální chaosárna a pakárna

Ráno vítání občánků
Hned od tamtut vyvenčit domu psa
Pak hned se nechat pokérovat
Domu rychle na čerty
Před dveřma už stála ségra s dětma

Byla jsem tak rozlítaná a totál v prdeli, že jsem si to ani moc neužila.

Do toho všeho jsem zrušila Míšovi střeva. Jsem slepice kropenatá,protože jsem se nabouchala asi 5 lžícema čočky a chudáček můj trpěl 2 dny.
A od tý zasraný Hexa, nevim co to je se vyspat.
Kde je to moje miminko spinkací celou noc? Každou 1,5 - 2 hodiny vzhůru. Už od úterý. Jsem už z toho v prdeli. :frowning2:
6. pro 2009 v 07:28  • Odpověz
autor
Holky, mám v albumu fotky z čertů.
vtírla jsem tam i tu kérku a držela jsem Dádu, aby mi to admi nesmazali
Je to ještě začmouděný a hlavně nedodělaný.
Budou tam ještě stínování a květ bude v červený barvě
ale to až příště
6. pro 2009 v 07:43  • Odpověz
Holky, to je drsný s návštěvama, já bych nejradši zrušila jakýkoliv návštěvy! Kvůli chřipkám ataky kvůli tomu, že malej na to nějak není. Holky, je možný, že už si jako uvědomuje, že ten šrumec ho obtěžuje, že má nejradši domácí klídek? Už s emi to stalo třikrát, třeba po vítání občánků - kojila jsme dvakrát v hospodě, pak to vítání, spousta lidí, nevěděl, co se děje, pak celej den i noc na pěst, přetaženej, nemohl usnout, prostě jakoby toho bylo na něj moc. A včera měl brácha 30, bylo to moc fajn, ale zase stejnej scénář, malej protivnej, prostě mu vadí hodně lidí, jak si povídaj, smějou se... noc zase hrozná, nemohl usnout, unavenej ještě teď...
Je to možný, že to je tím? Mám nespolečenský dítě?:slight_smile:

Bobisku, chuděrko, chápu, tohle jsme měla týden, vstávačku po hodinách a bylo to strašný! Já to měla v souvislosti s laktační krizí po 6n asi... takže jestli mě to čeká te´d po 3m v kombnaci s hexa, tak potěš koště:frowning2:
6. pro 2009 v 09:31  • Odpověz
bobisku, váu, ta kérka! Super! Bolelo?:slight_smile:

Jinak je strašně zajímavý, jak vypadáte v reálu, člověk si v diskuzi udělá v hlavě vlastní obrázek vás, často z těch malých ikon tady a pak je realita úplně jiná:slight_smile: máš strašně zajímavého manžela:wink:
6. pro 2009 v 09:35  • Odpověz
holky, mně se strašně líbí symboly znamení tady z těch stránek, do toho pak po koju půjdu já:slight_smile:
http://www.tattoofashion.com/acatalog/Tattoo_Shop_Zodiac_tattoos_2.html
já jsem lev, Honzík panna, tak musím nějak vymyslet, jak to udělat, jestli dát jenom Honzíka a nechat místo na druhý, případně třetí symbol:wink: nebo jestli dát sebe větší a děti kolem mě pak menší:grinning:
6. pro 2009 v 09:52  • Odpověz
kat, ja myslim, ze mimisci maji radi svuj klid a moc lidi a hluku je rozhodi a pak to ty jejich makovicky maly tezko zpracovavaji, ja se ted bojim dost toho stehovani - musime na chvili k nasim, protoze ten byt, co se do nej budeme stehovat bude k nastehovani az zacatem dubna, mam v planu mu upravit uplne stejne postylku, na stejne misto, nebesa, kolotoc, proste vsechno jako ted, ale stejne se bojim, ze ho ta zmena prostredi rozhodi, nastesti se mu tam pri navstevach libi - je tam spokojenej a zadny neklidny noci z toho nema, tak doufam, ze to probehne v poklidu

jdu omrknout bobi-kerku :slight_smile:, jsem zvedava
6. pro 2009 v 16:56  • Odpověz
bobi, cumim :slight_smile:)), krasa, je to veliky :slight_smile: a pekny a taky na zadech :slight_smile: jako ja, musim taky naplanovat kam to prdnu :slight_smile:
6. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
kat, to je pekny ty symboly, takovy jednoduchy!
6. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
zazit, díky... jemu dote´d právě taky nevadilo, když jsme jeli třeba k našim, ale to bylo takový jako v klidu, jen moje mamka, případně táta na něj dělali blbosti, nebo se vozil v kočárku... rozhodilo ho až to vítání občánků a včera ta oslava. už jsem to na něm viděla včera, jak je nesvůj, když se tolik lidí bavilo, smálo... pak večer nemohl vůbec zabrat a dnes je taky takový mimo ještě:frowning2:
A minulý týden, když jsem fakt každý den připravila stejně jednoduše (jídlo, procházka, hraní atd), tak byl naprosto v pohodě, 4 dny za sebou...
Achjo, asi mám vlka samotáře, nespolečenský dítě:grinning:

zazit, jak píšeš, snažila bych se mu dát stejné prostředí, postýlka, vanička, lehátko nebo co máš. prostě stejné věci a dodržet stejný rituály (večerní, ranní, spaní na nějakém místě atd), mylsím, že takhle to bude v pohodě, neboj:wink: on nezaregistruje ten zmatek kolem, případně jen tvůj neklid.:slight_smile:
6. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
Holkyyyyyyy, Tomášek se na mě poprvé zasmál nahlas dneska :dizzy_face: Tak mě to dojalo, až mě slza ukápla :grinning:

A s rýmou bojujeme dál. Pořád soplí a dost ho to štve :frowning2:

A s návštěvama je konec. Všichni mají zákaz, za tohle mě to teda fakt nestojí :angry: Na jaře bude času dost :wink:
6. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
kat tak mám podobnou zkušenost. Dnes jsem přijela od našich, byla jsem tam od čtvrtka. Měli jsme tam rodinnou oslavu a střídalo se tam hodně lidí. Mája byla sice v kruhu rodiny, ale každý měl potřebu ji chovat a neustále se jí věnovat, pak dnes když jsem ji chtěla dát na hrací deku, tak strašně vyváděla a nechtěla z náruče. Navíc jsem ji od sedmi až do teď uspávala, zabrala až náruč, což jsem naposedy dělala v jejich dvou měsících :frowning2: . Jediné pozitivum je, že tak poprvé taky výskala a natahovala ruky po hrací knížce, takový pokrok! Rituály jsem dělala stejný, ale Mája vnímala to jiný prostředí ( teď už je víc ,,pozorovací") a musím říct, že jak jsme se vrátili dnes domů, tak byla víc usměvavější a klidnější.
6. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
holky, u nás děs, brouk začal vyvádět při uspávání, ječí jak o život, kozu nechce...ale když ho vezmu na přebalovák v domnění, že prdy a prokopeme nožičky, tak úsměv... nechápu... pak jsem ho násilím zavinula, dala na bok, dudlík a usnul... jestli byl přetaženej... hrůza ale, jestli tohle budeme absolvovávat každý den, tak mě odvezou :cry:
7. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
autor
Ahojky, tak konečně zase po dlouhý době super noc. Sice krizovka ve 4 a řev, ale pak zase dobrý. Snad je už po prdíkách a reakci na injekci.

To víš, že to bolelo jako sviňa, Kat. A při představě, že to bude ještě dodělávat a znova to prodělám, tak se mi chce natahovat. Ale spíš šlo jenom o nějaký místa na kůži. Někdy jsem to skoro necítila, skoro.

A ty stránky jsou fajné, moc se mi líbí ty znamení.

No a zase to kojení. Tak sice mlíko už mám, ale mladej jak vidí prso, tak se chová jako oběť z horroru. Normální histerie. Hlad má jako prase, ale prostě se nechce chytit. Začalo to včera odpoledne a trvá to do teď. Odstříkávám jako blázen, ale nevytáhnu toho tolik jako on. Takže počítám, že jestli bude stávkovat ještě pár dní, tak přijdu o mlíko total. No mazec. Tohle dítko je fakticky paličák. Když si řekne, že ne, tak se všichni můžou stavět na hlavu a fakt ne.
7. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
Holky, mi včera měli den. No spíš velkej David.
Tak třeba mě v autě zamknul s dětma a šel do pryč, ale vrátil se.
Odvážel babičku z oslavy narozenin. Babička si nesla výslužku domů a David tu tašku položil vedle auta a odjel.
Pak chodil se žlutou hubou, protože žmoulal kytku a byl od pylu a pak si to otřel do obličeje, takže vietnamec hadr.
No a pak že jako když jsme jeli domu my a dětičky usnuly, tak pojedeme natankovat. Ten lulan narval benzín do našeho diesla. A to by natankoval celou nádrž, kdybych se nepodívala a nezeptala jsem se opatrně, proč sáhnul po týhle pistoli. Myslela jsem si, že se sprasim, že jako nevim na co jezdíma. No ještě, že jsem tu hubu otevřela. Tak jsme zaplatili za benzín 550 korun a jeden dobrák nám odtáhnul auto na laně do nejbližšího servisu. Ale neděle adventní pro mechaniky není, tak nám tam auto stálo přes noc. A co tomu čert nechtěl, tak jsme pro ten BENZIN jeli do jinýho města (protože tam ho maj super zimní :sweat_smile: ). Takže mi byli 20 km od baráku.
Přijel pro nás švára.
Já musela nechat kočár v autě, tak doufám, že nám to někdo nevybrakoval. Večer si pro klíče od našeho Montyho přijel kámoš, který je z toho města a prý nám to dopol vyřídí. Čekáme na telefon, kolik bude stát vyčištění nádrže.
No super den :grinning:
7. pro 2009 v 11:27  • Odpověz
autor
Tak jsem tomu masírkovi mýmu řekla, že jestli chce vidět dárek k Ježíšku, tak se může jít podívat na tu benzínku a pokochat se pohledem na kasu, že pod samotným stromečkem bude mít hovenzíííí
7. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
Katwind, je stále můj manžel strašně zajímavej? :grinning:
Jestli se můžu zeptat, co tě na něm zaujalo, písneš mi to?
7. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
bobi, tak ted je zajimavej jeste vic :slight_smile:))), no jo no, kazdej proste obcas nema den, ale teda Davidovi se vcera fakt vyvedl :slight_smile:))
tady krasne, vyrazim s mladetem na velky okruh :slight_smile:, tak se tu zatim mejte
7. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
bobis to byl teda asi den blbec :slight_smile:, no doufej že si to David do vánoc už vybral
za tetování tě obdivuju, je to hezký, kdybych se nebála, tak bys mě i přemluvila :wink:

holky, dnes to bylo zase stejný, nemůžu Máju vůbec nechal samotnou, snažila jsem se, ale vydržela jsem ten křik jen 5 minut (a bylo to dost dlouhý, jakoby proběhlo 15) se zblázním, začínat odznova s nějakým režimem :cry: , to abych nikam nejezdila :confounded: , hlavně tam kde je víc jak 2 lidi!
7. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz
sasanko, my se taky furt vzpamatováváme, už nikam nejedu!!:slight_smile: mám domácího pecivála! :zipper_mouth: :grinning:
7. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak já už zas funguju na mobilnim internetu :slight_smile: byla jsem jak bez ruky :grinning:

a musim zacit davat na brouka pozor velikej - dneska se mi prvně pretocil ze zad až na brisko, nastesti to bylo na hraci dece, takze nikam nezbuchnul!
7. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holkyyy
Katwin, Bobi- taky bojuju s Lucinkou a kojením. Kdyby nebyla na krku zima, tak už normálně jedu v Nutrilonu. Když už konečně přešla krize ve výrobně, tak madam pije stylem: potáhnu, zakřičím, vzpírám se jako had, znovu potáhnu a tak je to pořád dokola. Je s podivem,že do ní dostanu potřebný množství mlíka...
Včera už jsem skoro dostala hysterickej záchvat, vší silou držet malou jednou rukou, druhou držet pětikilovou kozu, aby ji nezabila :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě bojovat s jejím kroucením. Vyprdí se zásadně(!!!!) při kojení a teď už i po ránu, dřív se k ránu vykakala dřív, než začala brečet a tudíž byl klid na kojení, ale teď- i v noci už jsem zvýšila hlas, jak sebou mrskala a přitom měla hlad. Takže teď kojím z obou kozének při jednom krmení, protože pak už nerozeznám,jestli koza teče málo, nebo pokračujou prdíky...proto vyndám druhou kozu, která teče zase skoro sama a je větší klid. No je to BOJ!!!
Když už nevím, co s ní a celá zoufalá s kozou venku položím Lucinku na přebalovák, úsměv jak hollywoodská hvězda, začne dělat blbinky a je po prďákách. Takže vás naprosto, ale naprosto chápu!!!
Dneska jsem absolvovala návštěvu u cizích lidí- šla jsem za firmu popřát k padesátinám naší zaměstnankyni, takže cizí prostředí, malej roční chlapeček v bytě, chvilku řvali teda oba - pak chlapeček usnul(rostou mu zoubky) a naše Droběna se rozkoukala a byla k sežrání, vejskala a řehtala se, zvlášť když jsem jí sundala punčocháčky a nechala jí holý nožičky. Takže nakonec to dopadlo ok, dvě hodinky vydržela, já slupla za obě nějakou dobrůtku a mazaly jsme domů. Ale měla jsem z toho hrůzu, reaguje stejně jako vaše dětičky na šrumec kolem a je z toho nervozní. Vítání občánků byl horor, než usnula(naštěstí před začátkem), měla jsem sto chutí odejít domů hned, jak jsme malou vyndali z autosedačky. Spousta dětiček z MŠ, co pak zpívaly našim miminkům, jejich maminky, příbuzní miminek, atd. Strašný...
Tak se držte, přece jen mateřský mlíko je v době chřipek to jediný opravdu účinný, co může naše drobečky ochránit.
Zazit, ty máš teda draka :grinning:
Lucinka si už vezme do ručiček nabízenou hračku a okousává ji ze všech stran, taky ručičku si rve do pusy, až se včera málem pozvracela, narvala si ji tam až po zápěstí, kačenka jedna :grinning: .
7. pro 2009 v 19:00  • Odpověz
Bobi, tetování je nádherný, máš můj obdiv :wink:
Manžel je fakt srandista, hlavně ž se nenudíte :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.