• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Veru, rvani ruky až po zápěstí je taky naše oblíbena kratochvíle :slight_smile:, jeste jsme se nepoblili, ale davivej reflex si vyvolava bezne :slight_smile:, musime zacit davat pozor, aby v dosahu nemeli neco, co by mohli spolknout, protoze Tom, co popadne, tak to jede rovnou do tlamicky! :frowning2:
7. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
bobisku moc pekny tetovani, jsi statecna holka! Jinak tomu teda rikam den debil! To kdyby udelala zenska co, to by bylo kecu! Tak at vas to moc nestoji.
verusko u nas se taky taha a pousti koza a nasleduje rev. Koukam, ze je to s tema nasema detickama vsude stejny. No musime vydrzet.
Jinak my jsme byli s Agi v cizim prostredi zatim jen u nasich a to pokozdy prorvala, takze uz se mi tam ani nechce jezdit. No a jezdit nekam jinam se mi teda nechce riskovat.
zazit malej je fakt sikulka!! asi po mamince :wink:
7. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
holky, ani nevíte, jak mě těšíte, že to máte podobně, ať už návštěvy nebo neklid u kozy nebo třeba to žraní celý ruky... já furt přemýšlím, zda to je tak správně, zda se něco neděje, no ej to o nervy někdy:frowning2: Dnešek byl slušný peklíčko, nevím, zda ho něco bolí... stejně holky, prvomatka to má těžký co? Já fakt nevím, zda ho něco trápí, je rozmrzelej, unavenej, rozmazlenej... nevím, zda dělám správně co dělám, zda nemám dělat něco jinak...chjo:frowning2:

No, jen jsem chtěla říct, že mi moc pomáháte, když píšete, že ani u vás není vždy vše růžové a občas tápete...
7. pro 2009 ve 20:46  • Odpověz
mariv, kočenko:slight_smile: koukám, že naše děti nejsou zatím mc společenské co?.-D
7. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
jo a verusko, mám to podobně, když se kojení nedaří ( a ono je prostě furt něco - bolí prso, málo mlíka, hodně mlíka, kucká se, musím odstříkávat, nemůžu nic sežrat...), tak mám chuť koupit nutroš... a přesně jak říkáš, neustále si opakuju, že takhle pro něj dělám to nejlepší...ale je to o moje nervy někdy :confounded:
7. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz
ahojky, tak u nás byl taky dnes řev. malej chtěl pořád jíst, ale nechtěl tahat. Si asi myslí, že mu to poteče rovnou do pusy a když to neteče , tak řve a chce druhý prso. Prdíky dnes hrůza řval jak lev.Jsem 3x šla čistit tu rourku, aby se odvzdušnil. Do toho malá, krerá si chce pořád něco prohlížet a pořád něco ukazuje a chce aby jsem odpovídala. No jsem dnes KO. Ještě, že už chrupou.
Zítra jedu k rodičům,tak si trochu dáchnu.
Tady píšu, že se chrupe a prdlajs už je zase řev hrůza.
7. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
kat- taky bych ten nutroš šla koupit, ale máš pravdu, že je to to nejlepší co jim můžeme dát. Asi před 2 dny jsem byla tak KO, že jsem bouchla do stolu až mě pak bolela¨ruka. Malej pořád řval a nechtěl se chytit. Zkoušela jsem to asi 2 hodiny a nic. A že jsi prvomatka to nevadí já mám už něco nakojeno a stejně vím prdlačku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Tak nikdo nikde jdu si číst gurmán :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Romi, já jsem tady, dneska mám pauzu od gruntování :grinning:
Holky, já jsem uklízela po porodu tak normálně, prostě rychlovka vytřít,utřít prach a stačí, ale jak jsem se teď do toho pustila pořádně, tak jsem si říkala, jaké jsem čuňátko, ale za to bude mít Kuba imunitu úúúplně šílenou, toho nic neskolí :grinning: :grinning: . Ještě zítra dodělám ložnici a hloubkový úklid je hotový. Už mám aj okna umyté, ale dneska mi to popršelo, jsem se na to měla vy...a zatáhnout žaluzky jako Mariv :grinning:

Romi- chřipkovou vakcínu při kojení můžeš.

Miško- už asi všechno máš na nachlazení, ale napíšu ti, co máme doma:
- Panadol a Nurofen sirup na teplotu, na střídačku při vysokých teplotách
- Paralen čípky na teplotu se zvracením
- Stoptussin na kašel ( je kombinovaný a dobrý při dráždivém i hlenovitém kašli i ucpaný nos)
- Libenar- kapky do nosu - tím zvlhčím před odsáváním i po odsávání,
- Otrivin kapky kdyby bylo nejhůř a nosík se hodně ucpal
- Smectu při průjmu
- odsávačku hadičkovou i na vysavač (hadičky na prd, vysavačová super)
7. pro 2009 ve 21:27  • Odpověz
Mariv- já jindy nemůžu gruntovat, musím večer, dítě spí, přítel v práci (když má odpol nebo noční) a já mám na to aspoň klid. Gruntuju do 11h a pak jdu koupat a spát.

Holky u nás je taky přebalovák v kurzu, jakmile ho tam položím, má spoustu práce jako tahat košík s plínkama, popřípadě ho celý vysypat a nebo tahat sáček s peckama.
A taky ještě zabírá,když řve, jít k zrcadlu- tam mu ukážu to uřvané miminko, které má stejnou maminku jako Kuba. A to máte vidět. Řev ustane a Kuba kouká....

A dneska jsme byla na kafi a přijdu domů a Kuba byl narvaný v bodýčku 56 (které jsem měla vyřazené) a na nohách brutálně hrubé ponožky, co má do kočáru. Prý tam nic jiného nebylo. Chápete??? :astonished: :astonished: :astonished: :grinning:

Bobi- tak manža je teda expert, vy jste teda rodinka, jeden větší bavič jak druhý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A kérka šupa, akorát mně překvapila ta velikost, ale moooc pěkná.
7. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Návštěvy a přesuny taky zvládáme blbě, nejlíp je doma. Byli jsme u našich a ten tam dělal teda kravál. Doufám, že bude řvát i když přijde tchýňa :grinning: Skoro škodolibě se těším na separační úzkost, to Kuba u ní nebude chtít být. :grinning:
7. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz
jé holky jste fakt super, kojení stejný - taky střídačka. Já se spíš bojím, že se malá přejídá a že proto se tak odtahuje. Zápěstí a dávení u nás taky bylo. Někdy mě taky naštve, když hned strká po kojení ruku do pusy a cucá a docela nahlas. No a dnes mi nasávala nos a bradu, bylo to dost legrační. hračky taky rve už do pusy, oběma rukama už pěkně drží a pozoruje hračku.

Dnes proběhla první lekce výchovy! Zase řvala v postýlce, když už měla spát, tak jsem se naštvala a nechala řvát a jak chytrý knížky píšou, po 5 minutách přijít, pohladit, zkontrolovat, utišit a odejít a tak opakovat do aleluja, tak u nás to aleluja trvalo 15 minut. Chce to ale zátky do uší a tvrďáckýho a podporujícího manžela, už po 3 minutách jsem ji totiž chtěla vzít do náruče, tak rychle mě přešlo naštvání.

Zítra jdeme na kyčle, no to se nám budou smát, přes ty faldíky ji ani neuvidí pipinu a nepozná, že ji má protahovat nožky z citem. Musím se obrnit, minule mě ten režim tam docela rozhodil, doufám, že tam jdeme naposledy.

Dnes mi MM říkal, že ani neví, jestli chce druhý dítě. No a na můj údiv, prý že neví, jak má pak dělit lásku k dětem. Tak co dvojnásobné matky, jak to je? Má rodič rád děti stejně?
7. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
My taky byli na kyčle a vše je ok, akorát mně točí, že si tam dr dělá co chce. Měli jsme přijít na 8h ráno, tak jsem tam byli o něco dřív, pak si v půl 9 došel doktor a ve 3/4 na 9 se uráčily přijít i sestry.
No, naštěstí už tam nemusíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo Míšo a jak ses ptala s tím venkem, tak dr mi říkala, že mám "očichat" vzduch a podle toho chodit ven, ale teď jsme už nebyli asi týden venku (nepočítám přesun do auta), byla tu smogová poklice jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. pro 2009 ve 22:18  • Odpověz
autor
Sasanko, já jsem měla stejný obavy jako tvůj manžel. Ale ono to naskočí úplně přirozeně a oboje svoje děťátka miluju stejně hodně moc :wink:

Kaa - body 56 :grinning:
Já jsem zase uchcávala z velkýho. Šla jsem minule uspat Míšu a říkám mu, aby oblíknul po vykoupání Dádu do pyžama. Vylezu a málem mě to odrovnalo. Holky, představte si, že mu oblíknul pyžamko Míši. A vůbec mu nebylo divný, že mu nohavičky končej pod kolínkama a tričko má jako podprsenku. A ani to nevadilo Davídkovi, protože lítal jako poděs a nic ho neškrtilo.

Jinak benzínový úlet nás vyšel v servisu na 1400 + 550 ten vypumpovaný benzín + 800 dotankování nafty. No fuj, to je celkem levná prča.

Kočárek mi nikdo nevybrakoval, tak dobrý. Zítra pádim ven, ať padaj třeba trakaře.
7. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
autor
Holky, díky za chválu kérky. Už se těšim až to bude celý zhojený a dodělaný a pak vám lípnu fotky v konečný verzi.
Jo a u nás v rodině to držim v tajnosti.
Neukázala jsem to nikomu, protože nechci poslouchat ty kecy, který jsou kolem. Jako, že nevíme co s prachama a že až budu stará......
No až budu stará, tak budu svým vnoučatům říkat, že to mám vylezlý křečový žíly :grinning:
7. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz
Bobi- to budeš mít křečáky jako Stallone, jo? Akorát on je má vepředu u klíční kosti. :grinning:
Ty vo, benzín teda dobrý mazec,ale doma o tom nesmíš ani pípnout, co? To se stalo kamarádce a měla to měsíc na talíři :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Bobi- oni ti chlapi s oblečením jsou úplně mimo, já furt vysvětluju co je overal, co je body, však jsme si to tu už psaly :grinning:
A jak dáváš Miškovi pyžámko- gaťky ke kotníkům- tak dáváš mu ještě na noc ponožky? Já dávám overal, jednou jsem dalal body a fusky a byl zmrzlý jak preclík.
7. pro 2009 ve 23:36  • Odpověz
dobré ranko
sas- neboj příroda to zařídí. Já jsem chtěla druhou holčičku nějak jsem si nedokázala představit, že můžu mít i kluka. V těhu jsem na to myslela a bála se jak to vezmu, ale pak ti ho přinesou a je tvůj. Prostě je miluju oba.
Dokonce si tak dneska říkám, že mateřská láska je něco fantastickýho. Jak to asi berou ti chlapi když vidí jak se s miminkem pořád mazlíme a na mě zbyde ostrouhaná mrkev :grinning: .
8. pro 2009 v 08:47  • Odpověz
tak holky, naivně jsem si myslela, že má výchova zabrala, malá spala do půl jedné a pak do 7, to už mi bylo divný, prso mě tlačilo, nikdy jsme tak dlouho nespaly! No a co čert nechtěl, máme horečku, naměřila jsem 38,6 v zadečku, jsem z toho vyděšená, musela jsem MM poslat do lékárny, protože jsem doma nic neměla, dnes jsem to měla v plánu koupit, tak teď chodím a kontroluju a už popoháním čas, aby paralen zabral a já byla klidnější :confounded: . Ach jo, nesnáším zimu. Určitě to máme od synovca, však měl rýmu a znáte to, to je jen rýma, všichni si mě tam dobírali, že jsem moc háklivá, že já se nepoučím taky od Vás, tady mám velký řeči a pak udělám školáckou chybu. No jo ale byla to oslava mamky :cry: .
8. pro 2009 v 08:55  • Odpověz
dík za rady, přečtu to mému, on se totiž strašně rád mazlí s malou, někdy žárlím :sweat_smile: , že na mě nemá čas :confused: . Ono asi se to fakt vyřeší, až je to druhé na světě.
8. pro 2009 v 08:56  • Odpověz
Dobré ráno, holky, já se nějak nemůžu vzbudit, spali jsme do čtvrt na 9, Kuba je na dece a já tu hledím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sas- to mně mrzí, ale snad bude malá brzo ok.
8. pro 2009 v 09:04  • Odpověz
sas, tyjo, at jste brzy ok! poznala jsi horecku, ze byla tepla? Ja nemerim vubec...poznala bych to? :rolling_eyes:
8. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
kat poznala, já taky neměřím, stačí se dotknout čelíčka a při takovéto horečce sálá celý tělíčko.
díky za povzbuzení, snad to zvládneme, už se přidal i kašel :cry: , no tak dnes stejně jdu do lékárny, mám tam uložené peníze z práce na libovolný vyběr, tak tam utratím a udělám si zásoby.
8. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
Kat- to poznáš, já vždycky ošahám hlavičku a tvářičky, hlavičku má teplou a tvářičky studené, a jakmile se to začíná vyrovnávat, tak pro jistotu měřím, včera odpoledne měl 36,9, tak jsem stopla vycházky a návštěvy. Ach jo, já chci jaro a teplíčko.
8. pro 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, u nás včera byl příšernej večer. Tomášek hrozně plakal asi do desíti. Normálně usíná kolem osmé. Asi ho bolelo břicho, mám pocit že to asi nikdy neskončí ty prdíky :frowning2:

S kojením taky bojujem. U prsa řve a když mu dám dudel, tak tahá jak o život a za chvilku vezme na milost i to prso, tak jako nevím co to má být :unamused:

Sasanko držím palce, ať jste brzo zdraví. Doktorka mě říkala, že od dospělých to děti většinou nechytnou, ale bacily od dětí sou hrozný.

Oblečení a manžel - minulý víkend, šel přebalovat a když jsem přišla, tak se ptám, proč má obráceně punčocháče a on, že mu bylo divný, že na břichu má tolik místa a prdelka se mu tam nechtěla vejít :grinning:
8. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
holky, díky... já taky chci jaro, štve mě i to oblíkání furt, chudinka řve jak tur, že je unavenej a já ještě než ho ustrojím...
8. pro 2009 v 10:05  • Odpověz
Jankaj- u nás kojení asi brzy přestane, dneska mi ječel, prso nechtěl a přitom jsem kapku vytlačila. Tak teď nevím, jestli tam byla jen ta kapka a nic víc, nebo prostě z prsa nechce. Nakonec dostal flašku a teď podřimuje.
Punčocháčky :grinning:

Kat- já ho do auta moc nenavlíkám, prdím to, stejně je v zavinovačce, ještě mu dám deku a v autě když tak zatopím, na venek mám teplý fusak a zase dám deku. Ale těším se do sporťáku- bodýčko, nějaké gaťky a fusky a fičíme ven :grinning:
8. pro 2009 v 10:17  • Odpověz
tak teplota trochu klesla :slight_smile: , ještě to pojistím nurofenem :cry: , ale mám zlatý dítě, nezapláče, jen spí a dokonce se i usmívá, to nechápu, já když jsem nemocná, tak jsem protivná. Ještě musím zavolat ségře a pořádně ji vynadat :rolling_eyes: .

jo oblíkání u chlapů je všude stejný, to já dala zase úkol svlíct malou z trička, co má na bodýčku a v pokoji byl nějaký nezyiklý klid, tak tam přijdu a MM rve to tričko přes tu hlavu a křičí, že to nejde, ono to mělo 3 cvoky na zádech a toho si on nevšiml, chudák Mája, ale držela statečně, i když neviděla :dizzy_face: .

janka ještě existují takové tabletky nová probiotika, jmenují se Laktobacílky, stojí to nějak kolem 160,-Kč a to mi doporučovala Dr., kdyby nás znovu napadly prdíky. Já to nekupovala, protože nás už od 2. měsíce nic netrápí, tak nevím, jestli zabírají nebo ne.
8. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
autor
Kaa, já na noc dávám bodyčko, většinou dlouhej rukáv a na to klasika pyžamko a nebo overálek. Když pýžo, tak i ponožky. Já v ložnici vůbec netopim a většinou nechávám větračku a zavírám jí až pozdě v noci, když jdu spát já. Tak proto ho tak balim. A to má pořádnou duchnu. A když na něj sahám, tak hlavička teplá a ruce jako rampouch

marůdci, hodně síly a brzské uzdravení
8. pro 2009 v 11:41  • Odpověz
Konečně se mě povedlo vylepit sem svůj ksicht :grinning:
8. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
holky, já na noc dávám jenom bodýčko a plínu:slight_smile: on jak je zabalenej v tý dece (svázanej), tak mu je teplo... a ráno je s emnou pod peřinou:wink: v ložnici mám asi 21stupnů, víc mu nevyhovuje, míň taky ne... jinak mám dítě, který spíš vyžaduje teplíčko, na návštěvách, který mají kolem 20ti st. mu je zima hned:slight_smile: třeba sousedka má dcerušku o 14 dní mladší a ta je furt teplonká, tý naopak vadí teplo, takže doma mají 19, to nám by byla zima:slight_smile:
8. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.