• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky tak máme pořád teplotu, ach jo, to bude noc plná obav. Zítra jdeme na vyšetření moči a krve, tak budeme vědět víc :frowning2: .
8. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz
Kat, to jsou fakt dvojcata :slight_smile:, Tomik taky raději teplicko, kdyz jdeme nekam, kde je chladneji, tak ma za chvilku rucicky jak rampouchy!
A to oblikani me taky poradne stve, Tomikovi se to nelibi, zacne rvat jak tur a nez ho nabalim, tak je vzteky rudej a sparenej jak kun, taky se tesim az budeme moct vyjít ven jen v tom, co máme na doma
a měla jsem řev cely dopoledne a důvod je fakt vtipnej - museli jsme nasadit větší pliny :slight_smile:, trojky jsou holt uz mymu burtovi maly :slight_smile:
sasanko, ať to není nic vaznyho!!! A ať jste brzo zdravi!
8. pro 2009 v 15:38  • Odpověz
Holky, mě někdo vyměnil asi Tomáška :frowning2: On tři měsíce krásně usínal sám v postýlce jen sme mu vraceli do pusy dudlík a teď už několikátej den dělá hrozněj virvál. Řve a řve a řve, co to jako je kurňa :angry: Jak vy uspáváte děti? Já si ho nechci učit, že ho vytahuju z postýlky, ale co s ním? Připadá mě, že si prostě jen vymrčuje, že tam nechce být :confounded: Su docela v pasti :confounded:
8. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz
Pomooooooooooc, já se zblázním asi :frowning2: Už zase kníká :confounded:
8. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
ahojky
sas- já ty laktobacílky měla a nějak to vůbec nebylo znát. Taky mi je doporučila dr.
Daneček jde ve čtvrtek na hexu, tak jsem zvědavá. Ivuška měla reakci na očkování jen 1z6 a to na tu poslední hexu.
Jinak můj manžel má taky někdy slabou chvilku jednou sundaval malé čepici a nevšiml si že je na kaničky a má jí uvázanou a jednou dělal nemléčnou kaši jen s vodou a tvrdil, že byla nějaká divná, ale nakonec že jí prý snědla(chudinka).
8. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
jankaj- u nás byl včera taky řev, ale byly to prdíky. Dnes už snad bude klid :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak já taky neuspávám a když se brečí, tak nechám ono ho to za chvilku přejde. Malou jsem tak taky naučila a dnes chodí krásně sama spát. Dokonce když byla v nemocnici, tak když šla spát musela jsem odcházet z pokoje aby usnula.
8. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz
Takže špunty do uší a vydržet jo? :grinning:
8. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak, ale kdyby asi brečel dlouho,tak to bude asi neco jiného.U nás to je tak 10-15 minut a je klid.
Oni prostě nic jiného neumí a když se jim něco nezdá tak křičej. :grinning:
8. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Včera ho právě asi bolel břuch, to plakal i při chování. Ale dneska mě to připadalo spíš jako, že začíná být vyčůranej a když to šlo včera, tak dneska mě matko taky chovej :unamused:
8. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz
to oni si hezky zvykaj. Tak zkus rourku a třeba bude OK.
8. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Už usnul, tak to byla dneska asi spíš ta vyčůranost. To sou takový lumpáci :wink:
8. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
lumpíci to jsou, ale naše :grinning:
Jdu si číst. Na tuhle chvíli se vždycky těším dobrou. :grinning:
8. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
kat jojo, nase deti jsou antisocialove :slight_smile: A mas pravdu, taky mi to pomaha, kdyz si tady prectu, ze je to vsude stejny, hlavne me to vzdycky uklidni, ze nemame nic extra a ze je to proste normalni a taky se tu vzdycky pekne odreaguji a obcas i zasmeji, hlavne bobiskovym storkam :slight_smile:
kaa ty jsi teda vybavena na choroby! bych se mela polepsit! a jasne, prd na okna, zaluzky to dobre zamaskuji :slight_smile: Ja jsem taky driv uklizela nas dvojpokojac skoro celou sobotu, ale ted delam rychlouklidy. Stejne at uklidim jak chci, stejne je tu zase druhy den bordel :frowning2:
8. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kaa, tojo, taky jsi mě vyděsila, že já vlastně doma nic z lékárny nemám, musím něco pokoupit...
Romco, taky jdu na očkování ve čtvrtek...teda nevím, zda ho oočkujou...jdu na kontrolu prostě:slight_smile:
Jankaj, taky tohle udělal, ale jen dvakrát, u nás to fakt asi bylo spíš reakce na to vybočení z jeho režimu, byl přetížený podnětama a vyváděl, nemohl usnout... Dnes (3 dny poté) už zase pohoda klídek:wink: Uvidíme, co bud edál... Já brečet nenechávám, nemám na to nervy prostě:slight_smile: takže já radši sama sobě namluvím, že ho něco trápí a utěšuju:wink:
8. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak hlásím, že jsme měli noc bez teplot, ale stejně zajdeme na ty odběry, doufám, že to nic než nachlazení nebude :unamused: . S usínáním a pokládáním jsme na tom stejně, teprve teď jankaj začala natahovat, ale taky to je jen rozmazlenost, dřív to nedělala, dala jsem do postýlky, pohladila a odešla, teď si vynucuje naši přítomnost. Budu to dělat jako Romča, teda už jsem udělala předevčírem, doufám, že pak ze mě neměla ty teploty :confused:
9. pro 2009 v 07:22  • Odpověz
Ahojky...tak my jsme holky nemocní, onzík má kašel a trošku chroptí, budu doufat, že se z toho nic nevyvine...chjo, už mě fakt sere tohle počasí, chřipky a všechno.-( Mě navíc škrábe v krku a přidaly se kt omu zuby:frowning2: (osmičky, který nejsou vidět a se kterýma budu muset na operaci někdy, až nebudu tolik kojit):frowning2: chjo, den na prd:frowning2:
9. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
tak jak vidím, všude to řádí :rolling_eyes: , to je hnus. My jsme po odběrech, malá se na setřičku usmála, ona ji povídá:,,To ti dlouho nevydrží" taková sarkastická poznámka matku potěší :confounded: . Samo že začala plakat po píchnutí do prstíku, ale jen na krátko, je to moje šikulka. Tak máme asi nějakou virozu, říkala dr. že podle výsledků je slabá, jen se jí to asi vrazilo do střev, protže kaká o sto šest a tak hnědo zeleně s cuckama :frowning2: a děsně to smrdí. Tak ještě musím zkusit koupit smectu a začít dávat ty laktobacílky a možná, pokud nebudeme mít teploty, tak jdeme příští týden na očkování. Sem se dnes fakt nevyspala, asi hodinu sem ji kolem druhé nemohla uspat, pak už to nějak šlo, ale už nejsem zvyklá vstávat co 3 hodiny.
9. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Holky ahoj

Bobi supr kerka, ja jsem slaboska asi bych nesla i kdyz se mi to libi.

Kaa dik za seznamek uz jsem ho doplnila.

jinak malemi jsem pustila Karla Gota co ted davaji na Ct1 a zaspal jak spalek tak supr, ale jinak nemoc pokracuje dal, soplel furt aj kasel no uz mam toho dost.
Katw presne takhle to zacalo u nas, ale nakazila ho neter, bych brachu poslala do prdele za to.
Sas maly ma taky kakani takove prijmove zluto zelene a smradlave to asi z tech sirupu nebo nevim z ceho.

Uz me to ale nebavi, furt to same dokola.

At uz je leto nebo aspon jaro.

Kaa budes chodit teda s malym do atomu na plavani? ja si tam chci do konce roku zajit koupit do predu ten kurz at mi to jeste pojistovna zaplati, kdo vi co bude v novem roce.
9. pro 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky, to by byla ostuda, kdybych doma nic neměla- léky, nechci být kobyla, co chodí bosa :grinning: a takhle mi to připomíná práci :slight_smile:

Míšo- budu chodit na to plavčo, od února, jako od konce, takže od začátku března, to už malý bude mít 6měsíců, já to zatím kupovat nebudu, jsme teď vyšťavení zase autem, zase se posrala elektrika, mě už z toho jebne, takže tak. Moje pojišťovna mi přispěje prd, a furt váhám, jestli jít k té Hutnické, tak jak píšeš- kdo ví co bude příští rok.
Jo, a Míšo, u nás se vůbec nedá vyjít ven, máme tu furt hnusný smrad, kolem v rodinných domkách topí tím, co najdou a to je puch. Už jsem uvažovala, že budu jezdit do centra do Komenského sadů na procházky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat- tak když jste nemocní, tak očkování nebude :unamused:
Holky, to je mi líto, že jste na hromadě, my už to naštěstí máme za sebou, tak jsem i ráda. Ale je mi líto ostatních dětiček.

Sas- a to malé brali teda z prstíku krev, jo? Kubovi brala 2 mini zkumavečky z hlavičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ty jo a ta sestra je teda drsňačka

:stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz
kaa smrad tu máme taky, máme tu chemičku, tak někdy je to fakt hnus, to vůbec nevětrám a umývání oken je zbytečné, do 2 hodin jsou zase zasviněné

jo brali nám z prstíku, pak ji to srandovně i přelepila, dostala svou první náplast :slight_smile:. Taky jsem brala moč, to vám byla sranda, dostali jsme pytlík se samolepkou a otvorem, ten jsem ji měla nalepit na pipinu, do pytlíčku jsem cosi málo nabrala, ale spíš se malá netrefila :slight_smile:. Holt to z chlapečky máte jednodušší, to narvete i pindíka do zkumavky :grinning:
9. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz
ahooj, to je fakt hrozny vsichni nemocni!!!
my mame zas takovy divny hovinka - hodne do zelena a fakt tuhy, jak dospelak, nevim jestli je to normalni, vykakne vzdycky takovou naloz, ale je to normalne tuhej valecek, ale neboli ho to, vyprde to jako nic, tak nevim jestli to mam nejak resit, ja jsem mu taky vysadila nedavno uplne ten sab simlex, tak jestli se ted nejak adaptuje, ale teda prdi snad jeste vic nez se sabikem :grinning:
holky, jinak se teda nenudim, furt neco resim s tim novym bytem, ted jsem treba musela vymyslet komplet jak bude vypadat kuchyne, aby nam pripravili vsechny vyvody a tak, zitra jedeme na koupelnu a na podlahy a v patek na dvere :(, trochu me mrzi, ze si to moc neuzivam - normalne me to desne bavi, ale ted s malym jsem jak honici pes - dneska jsme byli podepisovat smlouvu, tak jsme to aspon vyresili tak, ze jsme sebou vzali tchynu a ta malyho vozila hodinu kolem, aby jsme na to meli klid
9. pro 2009 v 15:13  • Odpověz
Holky tak vasi manzove jsou s tim oblikanim dobry, nechapu, ze zvladnou prcky narvat do tak malejch oblecku, kdyz ja mam co delat Agi narvat a nic ji pritom nezlomit do jeji normalni velikosti :slight_smile:
kat oblikani je fakt boj, taky to Agi vzdycky orve.
ja davam na noc bodycko a overalek a jeste je v zavince a prikryta perinou a je ji dobre, je to zmrzlina po mamince :slight_smile:
holky to je hruza jak jsou vsichni mrnousci nemocni :( Tak preji brzke uzdraveni! My se zatim drzime, jen v noci trosku chropti a sopli, tak ji prosplichnu noc Physiomerem (to teda totalne nesnasi) a je zas dobre. Hadam, ze jsme asi jedini kdo jeste nebyl nemocny. Doufam, ze to nezakriknu jako vzdy!
jankaj my uspavame na ruce a hopsame pri tom na balonu, jinak proste neusne a na rev nemam nervy ani srdce :(
zazit ja myslim ze tuhy bobky jsou normalni na umele strave. Jinak my taky kadime zelenohnedy smradlavy hovinko a to nebereme zadny sirupy a nic.
9. pro 2009 v 18:42  • Odpověz
No, ono to tuhý zelený smrduty bylo jen predvoj pro asi tak pet kilo michanejch vajicek :slight_smile:, tak snad už to bude ok
9. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz
tak to je husty zazit! :slight_smile: Ale to se divim, ze ma michany vajicka, pac to pry maji jen kojeny deti. Kamoscin klucina byl taky na UM a mel tuhy bobky porad. Jinak mne se udelal opar, je to strasny nemoct pusinkovat toho myho drobka :frowning2: zazit vi o cem mluvim, ze jo :frowning2: A jeste se bojim, aby to nechytla. Tak snad bude opar brzy pryc.
9. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz
mariv, my prave meli michany od zacatku, ty tuhousi byla ted novinka a snad je to zas pryc, no uvidime
opar je silenej opruz, normalne jsem nosila rousku, protoze to pusinkovani je uplnej reflex - dala jsem si ho do klubicka a lup pusu na tvaricky, je to proste reflex, delam to pokazdy a clovek si neuvedomi, ze ma opar, neboj, pokud Agi nebudes pusinkovat na rtiky, tak to nechytne, ja Tomika pusinkovala na tvaricky jeste ten den, kdy se mi vyklubal, protoze jsem o nem nevedela a nic nechytnul
10. pro 2009 ve 04:59  • Odpověz
autor
Ahojky kočky, jsem nějak pozadu se psaním. Ale jsem vycucaná jako šťovík. Jsem posledních pár dní v totálním presu a nestíhačka ničeho. Do toho jsem fakt přetažená a přistihla jsem se, že zvyšuju hlas kvůli hovadinám a furt se mi chce bulet.

Včera mi psala ségra, že truchlí, protože jí umřel kamarád. Nechal po sobě 3 děti a ženu. Bylo mu 39 let a nevěděl, že má slabí srdíčko. Dostal prasečí chřipku a nevydržel to. A to je z našeho města. Já se bojim těch zasratejch bacilů až děs. Kdyby mrzlo, tak vychcípaj, ale takhle? Chčije a je to na houbelec
10. pro 2009 v 08:44  • Odpověz
dobré ranko
bobisek- to je hrůza.Raději to snadani nepsat. Já když to slyším v televizi, tak jsem vždycky na nervy. Mám z těch nemocí úplně hrůzu. Minule zase v televizi říkali kolik lidí to má ajá doma skoro řvala.Jsem tak praštěná, že ani nechodíme do nákupních center. Manžela jsem poslala naočkovat, aby to nedotách domů, ale ty vakcíny zatím nedorazily. Sousedka mi říkala, že mají ve školce pras. chřipku, tak je zavřená.
Dnes jdeme očkovat, tak jsem zvědavá. Doufám že ho naočkujou. Malá dostala posledí hexu až ve 2 letech, protože se to pořád odkládala.
Jinak tady je taky hnusně navíc Teplice jsou v ďolíku a drží se tu ten smog. potřebovalo by pořádnej vítr :grinning: .
Bratrancova žene má zítra termím, tak jsem si říkala, že jí ani nezávidím. To malé miminko asi jo, ale zase to mít všechno rozhozené, chaos a prdy tak to už né :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak zatím já jdu vzbudit tu naší růženu u nás se totiž ještě chrápa až na maminku, která všem uvařila čaj, zapla mičku a udělala mlíčko :grinning: .
10. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
autor
Já taky myslela, že tuhý hovínka jsou až s pevnou stravou. A když je na mlíku umělým, tak by měli být takový blemcavý. Ne přímo bobky. A když to jsou bobky při mlíku, tak myslim, že je dehydrovanej. Jako že třeba proložit čajem
10. pro 2009 v 08:59  • Odpověz
bobi to je smutné, nám tak z ničeho nic o prázdninách umřel od sestřenice manžel a to zůstala sama s 8 letou holčičkou, dluhama a rozestavěným barákem, teprve včera byla u mojí mamky na návštěvě, přinesla spoustu věcí po malé, co si ještě shraňovala, kdyby měli druhé - fuj je to strašný, jsem teď taky strašně bojáclivá, co máme malou.

Taky se nám to sešlo, malá s teplotama a tchýně šla na operaci se spodkem a taky v úterý a včera ji prý museli operovat znovu :frowning2: . Navíc jsou v nemocnici chřipky :confounded: a zákaz návštěv :confounded: . Ach jo. Super Vánoce, doufám, že už jsme si to vybrali.

Jo taky jak jsme byli na odběrech, tak u nás to dělá laboratoř na poliklinice a čeká se pak na výsledky. Ještě že manžel měl dopoledne volno, protože čekat s malou na výsledky půl hodiny, v čekárně, kde jsou i jiní nemocní je strašně stresující. Navíc tam byla holčina (no 24 let) ale mentálně postižená a z ústavu, vedla ji nějaká sestra, prý nemluví, jen křičí, když má záchvat, tak ji tam sestra furt držela a přikazovala, aby si lehla na lavici. Byl to otřesný zážitek. Ta sestra navíc se k ní strašně chovala. Tak nedůstojně. Jako např.,,Ukaž, jestli nejsi pochcaná" Já se na tebe radši nedívám, jinak budeš křičet, že jo?" apod. Vím, že to mají těžké, ségra chvilku v takovém ústavu pracovala, ale stejně je na místě lidskost. :unamused:
10. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
bobi, oni to nebyly uplne bobky, blemcavy to bylo, ale proste ne tak ridky jako obvykle a dehydrovanej by vcera mohl bejt, protoze se mi rano zaparil, jsi chytra, to me nenapadlo, to by mohlo bejt ono - mel chudacek zizu, proto byl i takovej nervoznejsi nez obvykle, jsem matka debil!

a o tech chripkach mi ani nemluvte, nejradeji bych malyho zavrela do nejakyho nepropustnyho obalu celyho!!!! mam z toho silenej strach
10. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.