• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
ahojky, tak jsme z kontroly doma. Malej má 6300g a málo přibývá. Mám ho prý budit víc v noci. To jsem tedy nadšená. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ráda, že spí. Malej dostal hexu,tak jsem zvědavá jak to bude večer. Doufám, že nebude mít teplotu a nebude řev.
10. pro 2009 v 15:48  • Odpověz
romco, co? Vždyt 6300 je dobrá váha, nechápu...
my byli taky, Honzík má 6500g, 65cm:slight_smile: A kvůli tomu kašlíku hexu nemáme, až příští týden:slight_smile: Ale na poslech je prý čistý, takže snad to nic nebude. pro jistotku jsme nakoupila v lékárně, mám hedelix sirup, nurofen pro děti a čípky paralen. :slight_smile: ale věřím, že to nebudeme potřebovat:slight_smile:
10. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
kat hezká váha to je to jo, ale on tu váhu má hezkou už dlouho. Za poslední měsíc přibral jen 360g a to je prý málo.
10. pro 2009 v 17:58  • Odpověz
autor
Sasanko, taky nechápu ty lidi, který se tak hnusně chovaj. Vždyť to jsou taky lidi a důstojně se chovat k nim snad nikoho nezabije. No, rozčiluje mě to.

Zazit, já malýmu dávám taky už víc umělýho mlíka a právě mi začal mít ty hovínka tužší. Jako ne už vajíčka, ale hustá krupicová kaše. takže ho proleju minimálně 100 ml čajíka většinou na noc. Jsou to bylinky na dobré spaní a většinou se mi ráno krásně posejří. Někdy je hodně uřvanej, tak se zpotí a to mu dám i čajdu víckrát denně.

Ty doktoři jsou stejně rozdílní. Jednou se jim váha líbí a pak držkujou, že přibírá hodně a nebo málo. Kurňa :fearful:

Holky, já dneska čekala na manžela až se vrátí z práce jako na smilování. předala jsem mu oba synáčky a táhla jsem do města. Venku chcanec jako prase, ale potřebovala jsem vypnout.
Tak jsou dokoupila ještě nějaký drobnosti pod stromeček a taky krmení pro hady.
Nechala jsem si nabalit 2 myši a křečka. Dali mi je do krabiček a do sáčku a já pelášila na bus.
Najednou čumim, že křeček mi běhá v igelitce. Tak jsem ho lovila na zastávce a zase jsem ho narvala do krabičky. Pak mi ta svině vzala čáru v autobuse. No vypadala jsem jako debil. Mluvila jsem do otevřený kabelky a mlela jsem něco jako "Zalez, ty svině. No mám tě dost. Sakra, neser....!"
Akorát, že toho křečka asi nebylo vidět, takže jsem hrabošila a lidi si klepali na čelíčko, že s nima jede úchyl na kabelky. Nakonec jsem ho chytla a pak jsem musela držet víko, protože zjistil, že když zatlačí čumáčkem, tak jako může na procházku. Kvůli němu jsem zmokla, protože jsem hodila deštník do kabely a krabičku s křečkem jsem nesla před sebou jako pytlík s hovnem.
10. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
Chudák manžel zítra musí na oční. Sotva vidí. Mám strach, že ráno chce jet autem. Prosila jsem ho, aby jel busem. Budu jako na trní. On totiž sváří a vlítla mu špona do panenky. Čekal na pátek, aby si vzal volno na půl dne v práci a tak se mu to rozesralo, že jsme doma ani nemohli svítit a on tu lezl jako Esmeralda s černýma brýlema
10. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz
tak nevím co tam tomu malému dnes píchli. Je naprosto vzorné dítě. Pořád spinká a nebo si potichu hraje a když šel večer spát ani neprotestoval. Asi tam sním zítra půjdu znova :grinning:
bob- to muselo být legrační asi bych na tebe taky koukala. zrovna mi přišel email co píšou ženský o chlapech co udělali špatně a málem jsem tu smíchy brečela. Můj na mě koukal a asi si taky klepal na čelo.
10. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
tak jsem přihodila jednu vánoční fotku. :grinning:
10. pro 2009 ve 22:26  • Odpověz
Bobi, dik za rady a od kud mas ten cajik a jak se jmenuje, ja mam doma jen fenyklovy z DMka

historka s kreckem je vyborna :slight_smile: a myslim, ze si lidi v busiku o tobe museli myslet svy :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2009 v 06:25  • Odpověz
Ahojky holky,
Zazit- tak máš teď s bytem veselo, co :frowning2: ? No ale na jaře už budete bydlet v krásném, tak snad na ty straosti zapomeneš.

Holky, já jsem měla teď hoňku, kvartýr mám teda vypulírovaný, jsem spokojená, dneska si udělám těsta a zítra začínám péct trochu cukroví, nebudu péct tuny, bo už tak jsem tlustá dost a nejhorší je, že mi to sladké furt tak chutná :slight_smile: . Takže naposled na vánoce se nažeru a pak konec. Dietím.

Bobi- s tou chřipkou je to hnus, jedné známé teď umřelo miminko pár dnů před termínem porodu, tak musela na vyvolávačku, porodila mrtvé miminko, prý si ho i pochovala :cry: , mají podezření, že to byla chřipka, kterou ona na sobě nepocítila, ale ty viry tam byly :cry: :cry: :cry:

Bobi- to máš čaj od Hippu, ne? A jak jsi na tom s kojem? Já jsem včera zkusila odsávačku a vycucla jsem 10!!!ml, tak je to na prdlačku.

Romi- dobrá reakce na hexu :slight_smile: , to chci příště taky :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky, dneska drahý zaspal, normálně vstává 4:40, vzbudila jsem ho v 6, až když se Kuba hlásil na kakání :slight_smile: , a to ještě prcek dostal sprda, že nevzbudil tatu dřív :grinning:
11. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
bobisku:grinning: tvoje historky jsou prostě boží:slight_smile:
Romco, aha, tak to jo, my přibíráme tak 550g za tři týdny...
Jinak romco, dr mi taky říkala, že hodně dětí reaguje spánkem, klidem, utlumením jakoby...prý pak budu mít chuť chodit na hexa každý týden:grinning: koukám, že měla pravdu co? Kéž by to tak bylo u nás...ale při mém štěstí...:slight_smile:
11. pro 2009 v 11:00  • Odpověz
Kat- upřímně ti to přeju, aby ti Honzík pospal, už by sis zasloužila. Bohužel my nespadáme do skupiny "hodně dětí" :grinning: :grinning: , aspoň teda poprvé ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nas uz je treti den krize, mala je protivna a furt rve a nevim proc. Pravdepodobne ma hlad, ale prso nechce truhlik jeden, vezme si ho az po nekolikatym pokusu o prilozeni a to si vzala potreti po sobe to stejny, to druhy nechce vubec! Tak mam jednu kozu vycucanou a druhou nalitou k prasknuti. No tak snad ji to brzy prejde. Dnes uz jsem to psychicky nevydrzela a dala ji do postylky at radsi rve tam a ne mne do ucha. No vydrzela jsem to asi 10 min, tak uz jsem byla zoufala! Ted nastesti chrni, tak snad ji to dlouho vydrzi.
sasanko to je teda fakt hnusny s tou sestrou jak se chovala k te holcine! Je to nechutny! CHapu, ze to neni zadnej med delat tuto praci a obdivuji kazdyho kdo to dela, ale pokud na to nema, tak at jde delat neco jinyho. Takhle hnusne by se nemelo zachazet ani se zviraty, natoz s lidmi. Bych se asi neudrzela a neco te sestre rekla!
kaa s tou tvoji znamou je to strasny, to si vubec nedovedu predstavit! A to ze si ho jeste pochovala me uplne dorazilo, mela jsem fakt slzy na krajicku. A ja si tady koza stezuji, ze mi mala rve.
Kaa to jsi teda drsna s tim uklidem a pecenim, to ja jsem jeste na nic nesahla. Nechapu, kde beres energii, ja jsem vecer rada, ze zalezu do pelechu.
bobisek a krecek - no comment, ta holka se fakt nenudi :slight_smile:
11. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz
jj, přidávám se, historka s postiženou holčinou je fakt strašná... jak si tohle může dovolit sestra proboha? Před lidmi? No nic... je to síla...
A se známou jsme s etaky otřásla, porodit a pochovat mrtvý mimi, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mariv, tak tak, jsme šťastné ženy, když nám děti "jen" nespí nebo řvou nebo něco... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Ahoj holky, mám problémy s připojením, takže se přihlašuju od přítele z práce - máme PREVENAR ZADARMO!!!
Byla jsem druhá, komu to dětskej doktor nabídnul, prý už to schválili a pro děti narozené od 1.srpna 2009 je to zdarma. Šla jsem pro doporučení na neurologii a vzhledem k tomu, že doktor neviděl v "nepasení" koníčků žádnej problém, byla ve mně malá dušička, aby neměl kecy - no a moc mu to nebylo, ale vyrukoval s tím Prevenarem, takže 4.ledna jdeme na první píchanec zároveň s hexou...super!!!!!
Tak jen abyste věděly....
mariv, s tímm kojením, co popisuješ, je to klasická laktační krize, u nás trvala skoro tejden a pak ještě po pár dnech dva dny znovu. Tak vydrž, já teda už zoufalstvím skoro lezla po zdi.Malá řve hlady, tak na ni buď hodná (vím, že jsi). U nás už pátej den při každým krmení řev jako blázen, šílený křeče a kakání, takže potáhne, zařve, potáhne, zařve a je to taky na palici - si nevybereš. Mlíka mám dost a trápí nás bříško. Navíc, co vypije, to vyblije - ale přesto přibírá - dnes ráno 5600g. Když se takhle šíleně "nají", tak pak je to zlatíčko, řve jen při kojení.
Zatím se mějte, snad dáme do kupy nový router(adsl) a budeme fungovat, takhle si připadám jak se zlomenou rukou :frowning2:(.
11. pro 2009 v 15:06  • Odpověz
mariv, jj, přidávám s ek názoru, že jde o laktační krizi, já ji měla po 6n asi 4 dny, po 3m se objevuje znovu, tak uvidíme...je to záhul na nervy:frowning2:
11. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
verusko, taky hodně blindíme, přijde mi, že vyblije jak píšeš vše, co sní:frowning2:
11. pro 2009 v 15:57  • Odpověz
jo averusko, díky za info, to je super zpráva s tím očkováním!:slight_smile:
11. pro 2009 v 16:10  • Odpověz
jo verusko u jaké pojišťovny jsi??
jak jsem byla s malou na kontrole po horečkách, tak mi taky řekla, že konečně vyšel nějaký článek v jejich odborném tisku, že se vakcíny mají proplácet, ale pořád se neví kdo, ale prý máme počkat do toho ledna, že by se měli dohodnou pojišťovny s lékaři, tak snad se opravdu dohodnou, na pojišťovně pořád dělají blbé...

já chci taky hodný miminko po hexe nebo by mě to stačilo bez horeček, ať nežeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

na ty čaje pozor, prý jsou slazený (hlavně ty sypký)

dnes byla kamarádka u stejné rehabilitační sestry, ke které jdeme za týden skrz tu Vojtovku. Tak mě překvapila tím, že jim řekla, že nesmějí mimi hladit, jen šahat, nesmí lechtat, dotýkat se vnitřku dlaní nebo nohou, no to bude pro mě krušný hlavně to hlazení, já bych ji pořád muckala a hladila :cry:
11. pro 2009 v 16:37  • Odpověz
Sasanko, jsme u VZP :wink:
11. pro 2009 v 16:42  • Odpověz
díky, tak to já taky, tak tam zkusím zase zavolat a trochu je potrápit :angry:
11. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Proč se nesmí mimi hladit??? To by mi asi jeblo :frowning2:((
11. pro 2009 v 17:15  • Odpověz
A cajik jsem snad koupila dobry, je od Hipp a pisou bez pridaneho cukru, obsahuje to jen laktozu a v porci je jen 5kj, tak by to snad nemelo byt slazene, i kdyz je granulovany
11. pro 2009 v 17:30  • Odpověz
sasanko, tak to mi přijde hodně jetý! Moje teta je rehabka a prý to je blbost:wink: jen s enemá úmysleně sahat na nějaký body, jako že bys to dělala místo rehabky neodbroně ty...ale hlazení, lechtání, blbnutí, to mámě nemůže snad nikdo zakázat:wink:
Jsem zvědavá jak ty pojišťovny, já jsem u 205ky, bývalá česká národní...
11. pro 2009 v 18:19  • Odpověz
nevím proč, mám to zprostředkovaně od kamarádky, možná že ho to rozptyluje od toho, co má provést (myslím ten cvik), fakt nevím, já tam jdu příští týden, tak uvidím, jestli i mě to bude říkat nebo ne. Taky mi to přijde ujetý.
11. pro 2009 v 18:26  • Odpověz
jo takhle, jako přo cvičení těch cviků...tak to možná jo, provést cvik a teprve poté pphladit...to asi jo:slight_smile: já to pochopila, jako že ho nesmíš nikdy hladit:grinning::grinning:
11. pro 2009 v 18:27  • Odpověz
jj asi sem to špatně napsala
11. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
stejně mi asi budou muset zavázat ruce a přelepit pusu, protože to mám tak nějak zakódovaný, že ji líbám na holý bříško, hladím po vláskách, co potom, když bude plakat při cviku :unamused: a já ji během toho nebudu moc utěšit
11. pro 2009 v 18:57  • Odpověz
Teda sasanko, to je fakt desna metoda :frowning2:, ale snad to ucinkuje!!

Bobi, jak to delas s tim cajem????? Tomášek mi nevypije ani 10ml, natahne z flasky a jakmile zjisti, ze to neni mlicko, tak okamzite prestane pit a desne se sklebi a nevypije mi ani dousek :frowning2:, zkousela jsem to do nej narvat, ale ani omylem, kdyz jsem mu to nalila do tlamicky, tak to hned vyplival ven, no proste ani dousek! :frowning2:
11. pro 2009 v 19:16  • Odpověz
no je to děs, já se podívala na video aktekram na septembrovkách, jak cvičí s malou Petruškou, včera to tam dala a docela jsem se vyděsila. Vím, co to je, kamarádka to cvičila s mužem, ale u dětí jsem si to nedokázala představit, je to docela těžký nebo mě to připadá.

Ještěže já nemusím dávat čaj. Zkoušela jsem dávat ty laktobacílky tabletky, mají být rozpuštěné v mateřince a koupila jsem si na to lžičku, napoprvé jsem potřebovala asistenci muže, ten držel a otvíral malé pusinku a já dávala, hotová operace a stejně toho polovinu taky vyplula. dnes zase, ale to už jsem to zkoušela sama, bylo to o kus lepší, tak třeba si na to jiné podávání tekutin musí zvyknout nebo koupím stříkačku a budu stříkat do krku. :cry:
11. pro 2009 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.