• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Bobi- já to včera hledala jak ďas, hodím odkaz http://www.youtube.com/watch?v=J1UjFZyXgcY
Ale fakt bacha, ukápla mi slza, hlavně na konci :cry:
13. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
Holky, ahojky...
Dnešek zase na pikaču... vstávačka co dvě hodky od kojení ke kojení, přitom přes den vydrží i 4 hodiny, nevím, co je prostě... přijde mi, že vše dobrý, co uměl, zapomíná - usínat bez problémů, usínat i přes den doma v lehátku byť na deset minut, v noci mít mezi kojením i 5 hodin... dnes? nic z toho, usíná jen a pouze v jezdícím kočárku, večer začíná nějak vyvádět a budí se furt!
chjo... Dneska mi s hrůzou došlo, že přesně před rokem vzniknul:grinning: Tak jsme řekla manžovi, ať s ena mě opováží sáhnout:slight_smile:

Vigoš dávám 2-3x týdně, sama jím 2x týdně rybu nebo ho sním místo něj já, prý to je takhle v pohodě, navíc chodíme furt ven:wink: takže ze zapomenutí si nic nedělejte:wink:
13. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj holky, s tím srazem super nápad, jen já to budu mít poněkud z ruky, ať už to bude v Praze nebo na Moravě - jsem od Domažlic, u hranic se SRN :grinning:
Přítele asi nedotáhnu, páč je pořád zaneprázdněnej, ale kdoví, třeba se mu bude líbit ta myšlenka x chlapů s kočárkama na procházce - docela by mě zajímalo, jak si taťkové sdělují dojmy z kakání, příkrmů, očkování, atd. atd. - dáme jim tam do kočárků chůvičky a budeme se řehtat u kafíčka :grinning: :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Kat, malá se mi teď v noci taky budí a nedělala to, ale nekrmím jí, vždycky potmě najdu dudlíka, nebo si posvítím mobilem :grinning: , nemluvím, jen pohladím, řeknu "dobrou" a zase odejdu. Naštěstí nebrečí, takže se nemusím přemáhat. Krmím, až když se vzbudí po 5.hodině ráno, dřív ne. Četla jsem o tom, že děti nemají hlad, jen se chtějí mazlit s maminkou, ale že si na to velice rychle zvyknou a pak se těžko naučí spát celou noc. Mají teď už lehčí spaní a proto se snáze probudí.
13. pro 2009 v 10:49  • Odpověz
Veru- zkus ho přesvědčit, byla by to docela sranda, přítel Kubou žije, v práci u svačiny vykládá chlapům, co prcek už dělá a umí. Ty chlapy to musí ohromně zajímat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Takhle by si aspoň povykládat s někým, koho to zajímá a ví, o čem je řeč :slight_smile:

Kat :cry: , máš Honzulu nějakou hyperaktivku :unamused: .
Kuba mi tež přes den nechtěl spinkat, když jsem dávala prso, max. hodil nějakou tu desetiminutovku, ale co jsem mu pravidelně celý den dávala UM, tak mi spinkal 2hoďky dopol, a hoďku odpol. Třeba si Honzík cucne jen toho předního mlíka a z toho mu rychle vyhladoví.
Teď zas dělám pokus, dala jsem prso a spí asi 10minut, no uvidíme.
13. pro 2009 v 10:52  • Odpověz
kaa, nevim s tim Vigantolem - mudra vi, ze je Tomasek na UM, kazdou navstevu kontroluje kolik pije plus se pokazdy ujistuje, ze davame Vigantol i Kanavit, tak nevim, davam fakt kazdy den, jeste jsem snad nezapomnela ani jednou, davam to s vecernim krmenim po koupani, nerikala, ze bych mu to nemela davat, tak snad tim nic nezkazim

bobi, dneska byla asi nejaka blba noc, i muj super klidas, co prochrni non stop 13h byl dneska nejakej nesvuj, vecer se budil nez poradne zabral (normalne upadne do komatu a nevzbudi ho uz ani rana z dela), pak mel kolem ctvrty manevry, nerval, ale desne se vrtel v postylce, tak jsem po pul hodce vrteni rezignovala a sla udelat mliko, tak pak zabral, ale vstaval uz asi ve 3/4 na sedum, coz je na nej fakt brzo, za to ted chrni zas jak novorozene - od rana uz po druhy, to uz vubec neznam!!!!
13. pro 2009 ve 12:24  • Odpověz
kaa, tobe to dela aspon tatinek od miminka (ze vyklada o synatorovi vsem okolo) u nas to dela muj tata :slight_smile:, ma u sebe porad malej album s fotkama Tomika a vsechny s tim prudi a vsichni musi povinne obdivovat :grinning: :grinning: :grinning: , je to fakt husty, vcera mel sraz s chlapama, co s nima delal za mlada kulturistiku (tenkrat jich moc nebylo, tak se schazej jak na skolnim srazu :grinning: a vytah to prej i tam, museli z nej bejt na vetvi :grinning: , asi jim ukazoval jaky ma Tomik bicaky

veru, taky obvykle oblbuju Toma dudlajzem, aby si nenavyk na nocni krmeni, ale dneska jsem to nejak nezvladla :slight_smile:, normalne si davam pod polstar mobil s vypnutym signalem, abych vedela kolik je hodin, ale dneska jsem ho zapomnela v obyvaku a kdyz jsem rano dokrmila a sla mejt flasku, tak sem mrkla na troubu a tam 04:25 :grinning: :grinning: ona jak je tma, tak clovek vubec nevi kolik je :grinning:
13. pro 2009 ve 12:30  • Odpověz
tak jsem pod nátlakem aspoň upekla marokánky :slight_smile:, když vy tak pečete, sem měla černý svědomí, že to bojkotuju. Dnes se u nás spí, manža v obýváku, malá v pokojíku a já nemám kde, tak ťukám do stroje na zemi :slight_smile:. Taky se přes noc natahuje, taky dnes to bylo častější (přece není úplněk?) a dělám podobné věci, strkám za tmy dudel a to si teda posiluju dost břišáky, protože je to co minutu, jako na potvoru se potom nepřikreju, páč si říkám, že zase se budu zvedat a ona pak vytuhne, já se pak probouzím zimou. Někdy sem i sprostá, když tak vstávám po 8, tak už prdelkuju :grinning:

Manža má v práci ženský kolektiv, tak říkal, že konečně si s nima může poklábosit :slight_smile:, prý dost vzpomínají (jsou starší) jaký to bylo dřív a dostáváme spoustu rad :grinning: . Jako např.,,v práci říkali....."

Ta Vojtovka na videu vypadá strašně, ale snad to nebude tak horký. Když jsem si to pouštěla poprvé, tak jsem si říkala pane Bože!!Navíc jsem prosila doma, ať tam nemusím sama, že potřebudu morální podporu.
13. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
Holky, tak jsem taky mrkla na to cvičeni a teda to je strašný!!! :frowning2:, já jsem rada, ze to nemusím dělat, on jak Tomik skoro neplace, tak bych se zblaznila, kdyby mi takhle rval cely to cviceni, máma to cvičila s brachou a rikala, ze to bylo strasny, ale je to asi fakt ucinny, ale jsem fakt rada, ze se bez toho obejdeme!!

Někde jsem ted cetla, ze maminky mají miminka takova, jaka jsou schopna zvladnout - proto je Tomik tak hodny, protože ja bych zlobivy mimi nezvládla :slight_smile:
13. pro 2009 v 15:56  • Odpověz
Holky, jak dlouho nechavate brouky si hrát na brisku??? Tomík by tam snad byl schopnej bejt hodinu, musím ho třeba po peti minutách sama otočit a on řve, ze chce zpátky a hned se otáčí na bok a chce na břicho, bojím se aby si nenamohl krk
13. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
zazit, to si taky říkám, že si mě Honzík vybral a že věděl, že to zvládnu...
Ale moc se neboj, ty to taky zvládneš, s druhým:grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 16:02  • Odpověz
jo kat dik za podporu. Jen nechapu, proc ti doktorka rikala, ze mas laktacni krizi, kdyz jsi mela mlika dost? Ja myslela, ze to je to, ze nemas dost mlika.
bobisku neverim tomu, ze by ses nam zdala jako suchar! ty teda rozhodne ne :slight_smile:
Jinak u nas se vcera usinalo v pul jedenacty a v pul jedne, kdyz jsme sli spat, tak mala zacala rvat a nesla utisit. TO vubec neznam. Chudinka uz treti den nekadila, tak ji to asi bolelo, pac porad mrskala nozickama a narikala :frowning2: Ve 2 se mi ji podarilo uspat, ale pak byla vstavacka po dvou hodkach, ale nastesti uz tolik nebrecela. Dnes porad jeste nekadila, tak snad to prijde, jinak si nedovedu predstavit tu noc. Ale koukam, ze dneska to tak bylo vsude a to fakt nebyl ani uplnek.
kaa s pecenim jsi me pobavila :slight_smile: Ale jinak jsi sikulka, ja vetsinou nezvladam ani ten obed, jen kdyz mala spi na balkone.
13. pro 2009 v 16:59  • Odpověz
mariv, ona tomu říká laktační krize, a myslela prostě to období, kdy je spurtík...
No, povím vám, že mi fakt přijde, že začíná být hůř a hůř místo líp a líp... te´d jak bude zima, nevím, co budu dělat, když ON milostpán doma prostě nespí:frowning2:
13. pro 2009 v 17:08  • Odpověz
Kat, Tomik mi doma pres den taky skoro nespi, max 40 min v kuse, a to dopoledne a pak k veceru, hluboce a na dlouho přes den zabere jenom v kocarku, to vydrzi klidně i tři hodiny - když se jede, když se stoji, tak se tak do deseti min probudí a cuci, bojím se až zacnou fakt mrazy, už teď je mi tak po ty hodce docela kosa a pantata vychrupuje v perovym fusaku, zabalenej jak vanocka a je mu hej, občas mám chuť mu do toho kocarku vlezt taky :wink:
13. pro 2009 v 18:16  • Odpověz
no tak nám začala druhá vlna léčení, ale teď je to manža i s horečkama :(, sakra já to nenávidím, tak jsme přestěhovali postýlku do pokojíčku a já budu spát mimo ložnici, už se těším :unamused: , jak to děláte vy? našla jsem taky doma roušky, tak nevím, jestli to pomůže.

Mája taky kňourá, když ji přetáčím, a tak malou nechávám na bříšku dlouho, dr. mi říkala, že když se jí tam líbí, tak proč ji z té polohy brát. Když se mi zdá, že mrčí, tak to změním.

S dětma se taky říká, že když je první hodné, druhé bude raubíř a naopak :grinning: .Tak uvidíme.
13. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj, tak u nás se peče cukroví hafo. Nejvíc toho vždycky sežeru já, tak se musím snažit :grinning: Ale pečem naštěstí s mou mamkou dohromady, tak se to dá.

Ten srazík bude supr, manža už se těší :slight_smile: Doufám, že si budeme mít co říct i naživo a nebudem na sebe koukat jak trubky :grinning:

Nějak teď bojujem s kojením. Tomášek si vždycky cucne a pak řev a tak dokola. Nevím proč. Stává se vám to někomu taky? Dělá to tak třeba 5 minut a pak pije normálně.

Mariv-já bydlím v Žebětíně. A kde ty? Bysme si mohly udělat srazík v Brně :slight_smile:
13. pro 2009 v 19:46  • Odpověz
Janka u nás to taky občas bývá, svaluju to na to, že moc prso neteče a malá musí víc tahat a to se jí nechce, že by laktační krize? Naštěstí je to jen občas, kdybych to měla celý den, tak mám bradavky až po kolena :grinning: .
13. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz
Jankaj - já už dneska málem nasadila Nutrilon(kdybych ho měla doma) - mám to naprosto stejný!!!
Malá potáhne, řve, potáhne, řve - je to vyčerpávající a teď večer nevypila skoro nic, jen řev ...jsem už z toho na palici!!!
13. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
holky, ja samozrejme nekojim, takze u nas je situace trosku jina, ale pripomina mi to to, co popisujete - obvykle jde Tomasek po flasce jako vosa po flusu :grinning:, ze malem sezere i dudlik, ale ted (je to zalezitost asi poslednich 3 dni) mi pri nekterych krmenich zacne po chvilce ten dudlik vyplivavat, hraje si s nim jen v pusince a vubec nepolyka, tak jsem si rikala ok, asi nema hlad, tak to do nej nebudu zbytecne cpat, tak vyndam flasku a okamzite rev, tak musim narvat zpatky, on zas chvili taha a pak nanovo - hrani si s dudlikem atd., normalne tu 2stovku vysaje tak max za 4 min (jede jak silenej, jak kdyz mu to ma nekdo ukrast), ale kdyz dela tohle tak krmime i ctvrt hodiny a mlicko pak uz ma ke konci skoro studeny, ale nakonec to vyzahne cely, nevim, co to maji za manevry
14. pro 2009 v 06:18  • Odpověz
si budeme muset na srazik vyrobit jmenovky :slight_smile: preci jen z tech malejch fotek se clovek blbe orientuje :grinning: a taky jmenovky na deti a manzely - ted myslim, jako Veruska-pritel :slight_smile:, Sasanka - holcicka :grinning: :grinning: , aby jsme vedely, kdo ke komu vlastne patri :grinning: :grinning:, aby jsme si pak ty deti nepomichaly :grinning: a neodvezly si nejaky jiny domu :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 06:20  • Odpověz
ahoj
občas vás čtu protože máte přibližně stejně starý ¨děti jako já a koukám že spoustu z vás řešíte stejnej problém - vztekání u kojení.Jenom jsem vám chtěla dodat trochu optimismu,už to máme snad za sebou,období asi 14dnů kdy jsemkojila třeba i po1,5hodině den/noc.Kdo dáváte čaj,zkuste na chvilku dát flašku,pak sebrat a vyměnit za prso,na naší mladou to docela zabíralo :wink:
14. pro 2009 v 07:03  • Odpověz
Zazit, s tou výměnou dětí na srazu si dávej pozor hlavně ty. :wink: Máš nejhodnější miminko tady, tak ať na něho někdo nedostane zálusk :grinning: :grinning:
14. pro 2009 v 09:02  • Odpověz
autor
Holky, mi to máme úplně stejním s tím krmením. Už mě to unavuje a myslim, že odvázanej z toho není ani mladej. Teď mi ani nechce tolik jíst. Třeba se ozve po 3 hodinách a pak zdlábne jenom 70-80 ml a zase to plive a už nechce. Dneska v noci se vzbudil asi ve 12 a vypil jenom 30ml, což by odpovídalo teorii Verusky, ze už v noci nemaj hlad. Ale ráno jsem si myslela, že bude hladovej jako čuňa a ono prdlačky. V 8 jsem mu narvala flašku a vyžahnul zase jenom 70.
Možná, že je taky trochu nemocný a nemá prostě chuť. Uvidíme jak se to probere za pár dní.

Jo a máme problémy s kakošema. Jak je jen na Sunaru a do toho i 2x denně čaj, tak stejně má ty bobky takový tuhý. Nejsou to kameny a ani nějaký válečky, ale sám to vytlačí těžko. Takže jsem včera večer uvařila Sunar z vody z ovesných vloček a uvidíme.
Tohle mám od doktorky. Davídek byl od mimíska zácpový, tak mi to řekla sama. Abych přelila ovesný vločky horkou vodou a pak z tý vody udělala mlíko.

No to by byla prča, Janko. Kdyby jsme se sjeli z celý republiky a pak na sebe čumíkovali jako trumpety :grinning:
14. pro 2009 v 09:24  • Odpověz
autor
Zazit, tvůj taťka je borec. :grinning: :grinning: Hezky jsi to o něm napsala :slight_smile:

No nevim jestli by byl zrovna Tomík výhra Jani.
Aby pak nenapsali v novinách....snědl mámu, snědl tátu, pak i selku s vozíkem, kočího s povozem....... :grinning:
14. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
holky, já bych se nebála...myslím, že si budeme mít co říct:wink: nějaký téma určitě najdeme, nebojte:wink:
14. pro 2009 v 10:28  • Odpověz
no radši si do léta uděláme seznam možných témat, ne? :wink:

No Tomík by se líbil mojí mamce, ona je hooodně krmící, pořád by do nás něco tlačila. Ale nás poznáte, Mada bude přisátá na prsu :slight_smile:, ona bude maminčin mazánek :slight_smile:
14. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
já s enebojím, budeme plkat o hovnech, blitinkách...:grinning: nebojte, je nás dost, určitě témata najdem, při nejmenším se dají drbat manželé:grinning:
14. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz
Zazit, tak už víš, kde kdyžtak Tomíka hledat :grinning: Bude se krmit u Sasankových :grinning:
14. pro 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=1U-xj4WwEYg&feature=player_embedded

Holky, tak tohle je výchova
Normální debil.
Přemýšlím, jestli je to nahraný a nebo někdo takovej fakt existuje
14. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jeeee, super, dam ho k sasance do vykrmny :slight_smile:, to budou brzo na mizine :slight_smile:, protože našeho borce zivit je opravdu finance náročná zalezitost :slight_smile: a temat na srazu bych se vůbec nebala - koukejte co všechno semeleme tady :grinning: :grinning:

teď jsem se vrátila z koupelnovyho studia, byla jsem tam dvě hodiny :frowning2:, holky, to jsou vám kraviny, co člověk všechno musí rozhodnout jaky to chce, mám doma milion katalogu a je to des bes, teď jsem řešila jak do koupelny narvat 180cm vanu společně se sprchacem 100x120cm :frowning2:, protože manza je mega obr a mladej bude asi taky, tak aby se mi tam vůbec umyli, a to je tisíc veci :frowning2:, ten byt ma 2 koupelny, původně jsem myslela, ze bych udelala jinak barevný, ale po těch 2hodinach jsem rezignovala a rekla ať tu druhou udelaj stejnou, ze už na to nemám nervy!
14. pro 2009 ve 13:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.