• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky, to máte naprd s tím čekáním, u nás se nečeká vůbec, max je přede mnou jedna mamina... ale ona je ordinace u parku, takže já jedu, kouknu, kolik tam je lidí a buď jdu nebo jsem ještě v parku...

romco, to me mrzí:frowning2: ale to nejhorší si přečkala, prý se imunita tvoří hlavně během prvních třech měsíců, a to jsi kojila! není to tragédie, tak se zbytečně nestresuj:wink: bude dobře i tak!

my očkování super, respektive žádná reakce, honzík je stejnej jako jindy, vstával jako jindy (furt):grinning: ale tak dobrý, že senic nedělo:slight_smile:
18. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
a smích - honzík se usmívá furt, ale smíchem nahlas taky šetří:slight_smile: jak píše zaz, taky když mu prdím do bříška nebo když mu chci sníst nohy:grinning: zrcadlo ještě nefunguje:slight_smile:
a u nás smích vypadá spíš jak dušení, místo HA s výdechem dělá HA s nádechem, takže vtipný:grinning:
18. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz
autor
To naše lovíkový se tlemí nahlas docela často. Největší vtipnost je náš Dáda. Kolikrát stačí, aby okolo jenom proběhl a Míša se tlemí hlasitě.

Už mi hrabe. Jsem doma zavřená už 8.den s dětma. Kat, vydržela by jsi to? :grinning: Když oni se střídají s teplotama. Nejdřív Davídek a teď Míša. Ale snad to už bude dobrý.
I když ven bych taky nemohla, i kdyby jsme byli zdravý, dneska tu máme -14 stupňů
A to jsme na kopci, dole u řeky musí být ještě míň, mazec :fearful:

Nefungujou mi ofisky, tak nemůžu udělat přáníčko k Vánocům. Jediný, co jsem zmákla, je upravená fotka. Přemýšlím, že to nechám vyvolat a pak to dám příbuzným jako přání k Vánocům. Uvidíme, jestli to stihnu se do Vánoc urvat z baráku, když furt marodíme a jako na potvoru se ten můj teď doma nějak nezdržuje, protože to je posezení s těmahle a rozlučka s tamtěma a pak k bráchovi naladit televizy........jsem s dětma furt sama :frowning2:

A Baru, znám co to je mýt 2 kazišoupáky. Naučila jsem si je uspávat oba v ložnici a máme je napíchnutý na chůvičku do obýváku, kde když se něco děje, tak slyšíme hned a stíhačkujeme se oháknout rychlostí blesku
18. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
bobi, bych chcípla!:slight_smile: bych asi aspoň jezdila někde autem, abych se nezbláznila:slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz
kat tak to je super, ze ti malej chrni v satku! konecne jsi se dockala! A to jsi teda sikulka, ze s nim na brise zvladas tolik veci a ze se ani neprobudi. To ja s malou ve vaku neudelam nic, pac mi vepredu zavazi a navic ji zvuky budi a taky musim houpat na balonu :slight_smile: A fajn, ze jste taky nemeli reakci na hexu. Vidis, blyska se konecne na lepsi casy! Tak at to vydrzi.
jankaj mala se taky rehta jednou za cas, ted uz asi tyden nic a predtim skoro kazdy den. Asi nejsme dostatecne vtipni :slight_smile:
bobi tak tomu teda rikam sex bez stresu :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:35  • Odpověz
autor
Tak jsem musela vyvenčit psa. No ale jak to udělat, když venku klendra a pesoš fakt čůrat potřeboval. No, oblíkla jsem nás všechny do buřtíkových bund, Míšu do kočáru a na 20 minut ven. Dáda příjemnej jako prase. Byli jsme před barákem a hned se chtěl nosit. Já v jedný ruce kočár, v druhý psa a noze kluka. Byla jsem jako loutkový divadlo. Ale zvládli jsme to. S hysterickým Davídkem to byl teda pocumloš, ale už jsme doma a hlavně, že pesoš je vyprděnej. :wink:
18. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky, tu bulím, na titulce bylo to téma "zemřelo mi dítě", jako povím vám, že my jsme tak šťastný ženský! A opravdu upřímně smekám před všemi, koho to potkalo a kdo našel sílu žít dál...ufff.

bobisku, super, jak jste to zvládli!

Mariv, jj, začíná si v šátku snad zvykat trochu a přiznám se, že pro mě to je překrásný nepopsatelný pocit, když kvíká a najednou udělá Ehh a opře si hlavu o můj hrudník a spokojeně spinká :dizzy_face: to mu jen přetáhnu šátek přes hlavu a dělám si dál svoje věci a je to super :dizzy_face:
18. pro 2009 v 15:31  • Odpověz
Kat, prosím te, už to necti!!! To musí bejt šílený tema! Je mi na buleni a to jsem to ani nečetla!
18. pro 2009 v 16:17  • Odpověz
autor
Jo to téma je fakt drsný, zabloudila jsem tam asi 2x a pokaždý jsem řvala. Já bych asi nepřežila
18. pro 2009 v 16:53  • Odpověz
já vím, já jsem blbka...
ale na jednu stranu je dobré vědět, že moje "problémy" jsou prd! a vlastně to žádné problémy nejsou :cry:
18. pro 2009 v 17:36  • Odpověz
jo holky, ještě mi včera ta dr říkala, že mám honzíka hódně mazat, prý klidně vrstvu krému! Mám od welledy přímo na ven, tak snad ok...
18. pro 2009 v 18:04  • Odpověz
holky mám depku. Malá je celý den protivná, nemůžu vůbec ji položit, protože řve, naspala ráno hodinu.Vánoční náladu ale vůbec nemám, napečeno nemám, dárky jsem nekoupila. Běhám ode zdi ke zdi. Je fakt, že radši ani na tu stránku nejdu, protože by se spustila asi lavina pláče. :unamused:
18. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj, tak Tomášek je naočkovanej. Dostal modrou náplast s autíčkama :grinning:

Sasanko, to bude dobrý, hlavu vzhůru :slight_smile: Tomášek má taky občas den nebo večer nebo noc :grinning: Říkej si, že všude je to stejný a někde i horší. Občas mám taky pocit, že to nezvládám.
18. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz
Dneska měl manža dovču, tak jsme šli do lesa na větvičky na výzdobu a teda s kočárem do lesa už nikdy :angry: Je to tak rozježděný od koní, že je to fakt hnus.
18. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tak zase řev u prsa, já už fakt nevím, teď mám mlíka dost díky odsávání a stejně je to nanic. Teď snad už usnula, zase sem ji tam dala podprdu, tak má obličej zařezaný v ní a chrní. A to neví, že ji za 3 hoďky probudím, abych ji nakojila, protože nic nejedla.
18. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz
Holky, mrzí mě, že s etrápíte...ale vzpomeňte si na moje vzlykání, prostě ty depky chodí stejně jako ty pocity, že nezvládáme...jako to, že mrňata pruděj:frowning2: je to boj...držte(držme) se! :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:07  • Odpověz
S tím řevem u prsa jsme to měli taky. Teď je to trošku lepší, ale hlavně to nezakřiknout :zipper_mouth: Zajímalo by mě, proč to dělají. U nás pomáhá když řve u prsa narvat dudlík, to se uklidnil a pak znovu prso a tak dokola.

Jinak Tomášek má 5700 g, za 14 dní přibral 330 g, prý je to akorát říkala doktorka.
18. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Nejhorší je, že člověk neví, co jim je. Měli by to mít napsaný třeba na čele :grinning: Občas mě totiž připadá, že Tomášek už je vzteklej jen z toho, že něco chce a já nevím co.
18. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
no je fakt, ze by mohli konecne japonci :slight_smile: vymyslet nejaky udelatko, ktery by miminkum signalizovalo na cele, co chteji :grinning: Tomasek uz je fakt silene vycuranej - vcera zacal bejt nastvanej (to se neda jinak napsat :slight_smile:, on uz klasicky nerve jako miminka, on uz tak jen nasrane (fakt nasrane :grinning: :grinning: ) jakoby rve-povida, takze jsem zkousela vsechno mozny, co mu chybi, no a nakonec jsem zjistila, ze se pan chce nosit, ale nosit jen ve vzprimene poloze, kdy mi cumi pres rameno jak starosta a pozoruje vsechno kolem, ale samozrejme jen nosit-chodit, kdepak nosit-sedet, to ani nahodou :slight_smile:, ale ja si na nej nestezuju, to bych se rouhala, je to neskutecne hodne mimi - dneska spani od sedmi do ctvrt na sedum, ted dostal mlicko a jeste bude chrnet hadam tak do osmi a i pres den je zlaty - uz si ten svuj rymus zazil i pres den a neplaceme uz ani pred mlickem - proste krmim presne v ty hodiny, kdy je zvykly a k placi uz ani nedojde
19. pro 2009 v 06:32  • Odpověz
Jo a jeste hlásím výhodné nákupy plinek, Nutrilonu a vůbec - v DMku teď do Vánoc mají při nákupu nad 500 Kč (coz je u veci pro prcky hned, ze?) sleva 15%, coz je docela pekny, udelala jsem vcera zasobu Nutrose a Pampersek
19. pro 2009 v 09:16  • Odpověz
zaz, díky, že bych zajela do dmka? :wink:
Dnes hlídá manža, já jsme jen chodící potrava, je to super:slight_smile:
Jinak jsem si dnes řekla, že se s Honzíkem ala pokusným králíkem naučím pořádně šátkovat a až budu mít druhý, budu s ním chodit ven v šátku. Mylsím jako třeba v takovýhle zimě. Protože pak přece Honzíka neudržím doma, když bude snížek že jo? Si tak jako přemýšlím:slight_smile:
19. pro 2009 v 10:40  • Odpověz
sasanko drz se! U nas rano taky krize, mala rvala hodinu v kuse, nic nezabiralo. Nejhorsi je, ze jsem vedela, ze ma hlad, ale kdyz jsem ji dala k prsu, tak jeste vetsi rev a jist nechtela. Nekdy ji osidim malickem, ze ji ho nacpu do pusy a lechtam na patre, vyvolam saci reflex a jak se uklidni tak sup a vymenim za prso, ale dnes ani to nefungovala. Tak si ji manza vzal do vaku, skoro uspal a jak byla v polokomatu, tak rychla akce, vytahnout, lup k nastavenymu prsu a uz pila a pak byla zlata. No kazdopadne jsem prohlasila, ze druhy dite uz fakt nechci. Fakt si nedovedu predstavit, jak bych to zvladala jak psychicky tak fyzicky. Holky co mate dve ditka a jeste stihate jiny veci, mate muj obdiv!
19. pro 2009 v 18:06  • Odpověz
pidavam se k mariv, máte můj obdiv!
19. pro 2009 v 19:06  • Odpověz
Holky co kojite, jite veci jako orisky, rajcata, jahody, citrusy a tak? Mne se mala okamzite osype, jakmile neco takovyho snim. Zajimavy je, ze vetsinou jen po stranach tvaricek. Jen jednou mela koprivku po celym telicku. Chjo, nejen ze nemuzu jist to co nadyma, ale jeste spoustu dalsich veci kvuli te vyrazce. Jen doufam, ze na to nezustane alergicka :( U nas nikdo alergii nema, tak bych se divila.
19. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak jsme zase nemocní, já se z toho pos...u. Mám rýmu, manža taky a malá jakbysmet. Aspoň kojení se u nás zlepšilo a mariv, taky to mám tak, že jak malá spí, tak ji šetrně probouzím a rychle rychle prso, aby se chytla :sweat_smile: .

Dnes přijeli naši pohlídat malou, abych mohla s manžou na nákupy, tak jsem si odpočinula a poprvé za tu dobu se trochu uklidnila, bylo to super. Malá jak na potvoru byla strašně v pohodě a dokonce našim usla i doma, potvora, teď mi nevěří, co mám za trápení. Ale je fakt, že dnes to byla opět naše klidná holčička. Odpoledne se i mě ji podařilo uspat a já jsem taky pak usla, spaly jsme 2,5 hodiny!

Jinak jsem vymyslela, jak v těch mrazech budu uspávat. Malou obleču na ven, dám ji do korbičky a otevřu okno, snad ten mráz ji uspí, uvidíme.

Jinak rehabilitační nám zařídila termín ještě před vánoci, tak tam jdeme na první cvik Vojty v úterý.

Mariv malá má taky osypanou tvářičku, myslím že z oříšků. Ale bohužel ujíždím na mých marokánkách :grinning: . Dávám ji na to lipobázi nebo imazol. Obojí mám od Dr.
19. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
čusky,
mariv-rajčata, jahody nejím, ale mandarinku si někdy dám. Malej zatím nic neměl.On je jenom hodně suchej,ale asi bude mít taky atop. ek.jako holka.Z jídla zatím nic. Jinak taky nejím co nadýmá.Dříve jsem nejedla ani chleba ani housky.Od včera už si chleba dávám. :grinning:

Sas-já dávám malého taky do kočáru. On doma moc nespí. Nějak nemůže zabrat, tak mu dám čepici jako že jde ven položím do korbičky a on usne. :grinning:

Jinak pořád kojím, ale po kojení odpoledne dávám ještě 60ml nutroše.Pořád mu cpu to prso aby se to mlíko tvořilo,tak snad to tak půjde.
19. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj holky, tak je to fakt pravda ze ta materska se snizi i nam?teda rodickam pred uznanim te blbe zmeny? sakra. to je hnus. Taky si to musim vice krat precist vubec tomu nerozumim. jak to ze to musime vyrodot uz ted? sakra mi ta baba, krava jedna dala jeden papir a ze at prijdu v jeho patem mesici zivota. No to z to je hnus.

Nemocni hlavne se uzdravte :wink:
19. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz
Holky balite jeste na siroko? no my jeste musime, ale nedelam to pravidelne, maly uz tak nechce byt. Pouzivate nejake dobre specielni kalhotky?
19. pro 2009 ve 23:38  • Odpověz
sas brzy se uzdravte! Taky malou davam pred otevreny okno, ale az po mensi prochazce, jinak sama by tam nezabrala :frowning2: Akorat tam pak mame peknou kosu :slight_smile: Mne mudra rekla cerny caj na ty tvaricky, ale to ji jeste vic vysusilo, tak pry sadlo nebo mesickovou mast. Ale spis se budu muset hlidat co jim. Ale jak pises, oriskum se neda ubranit a nekdy mi ani nedojde, ze jim neco spatnyho a druhy den kdyz je chudak cela ospypana premyslim, co jsem to vlastne jedla.
Romco a co jsi jedla, kdyz jsi nejedla pecivo?! To jsi teda dobra! To ja uz jim i cerstvy a mala uz to jakz takz zvlada. A taky je celkove susi, tak furt mazem.
Misko jojo, je to tak, bohuzel. My porad jeste balime na siroko, v lednu jdeme na kontrolu tak doufam, ze uz se toho zbavime. My jsme meli nalez 1b a na to nekteri doktori ani nedavaji siroky baleni, ale ten nas jo. Ze zacatku jsem davala dve pliny, ale ted uz ji davam jak jednu, jinak by se chudak ani nepohla. A taky to nema furt. Kalhotky zadny nepouzivam, i kdyz jsem premyslela o koupeni tech latkovych kalhotek nebo rovnou vetsi kalhotkove pliny, ale pak jsem se na to vyprdla. Dam normalne plinu a prevazu kouskem dalsi pliny.
20. pro 2009 v 11:22  • Odpověz
Holky kdyz vam deti spi, taky sebou furt tak sijou? My jsme malou vcera po dlouhe dobe nezavinuly s rucikama a vubec jsem se nevyspala. Furt sebou mrskala, machala rukama a mrcela u toho. Jsem si rikala, ze uz by z toho mohla vyrust a spat klidneji a ono prd. Preci ji nemuzu zavinouvat do puberty?! :frowning2:
20. pro 2009 v 11:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.