• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky, tak u nás zatím nebyla žádná reakce na Hexu, tak myslím a doufám, že by už být neměla. Akorát má od náplasti ekzém :unamused:

Tomášek je taky zase celej osypanej a to jsem ani nejedla nic co se nemá. Citrusy radši ani nezkouším. Doktorka už nás poslala na kožní, prý se do mastiček pouštět nebude. Tak uvidíme. Minule jsme ho mazali tím černým čajem a nic a nakonec pomohl řepík :slight_smile: Tak to mariv zkus taky. Ten řepík je na všechno. Moje babička říká: Řepíček - bylinek tatíček. :slight_smile: A jak byl Tomík extrémě suchej, tak mažem měsíčkovou indulonou a v pohodě.

Mariv- a nemůže ji ta vyrážka svědit, když tak neklidně spala?

Jinak u nás byla včera opět rutika jak blázen. Řev do půl desáté. Od té doby co měl rýmu hrozně blbě usíná. Připadá mě, že se mu chce a nejde mu to, nebo ho něco bolí, já nevím. Plače i když se nosí. Nebo mě ještě napadlo, jestli ho nemám dávat spát dřív než v těch osm. On je protivnej už tak od půl sedmé, tak jestli pak už není prostě přetaženej? Co myslíte?
20. pro 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mariv, di puberty ne, ale do nějakých 7mi, 8mi měsíců prý klidně ano:wink: Já zavinuju furt:slight_smile:
jankaj, hele, myslím, že to bude ono, že je přetažená... u nás je to stejné, když spí navečer do půl sedmé, před osmou jdeme a je to v pohodě, když navečer spí třeba jen do půl šesté, tak ho nebaví ani koupání, trvá mu, než usne, prostě hrůza.
U nás vůbec největší řev je když chce spát, to začne i z ničehonic řvát, nemůže usnout, budí se... je to prostě tak, že musí být odpočatej, aby zvládl spát :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 12:41  • Odpověz
Joa mariv, já jím skoro všechno, jediné, co vím, že nemůžu, je rajče:slight_smile: Po bramborách děsně prdí, ale už to zvládá:slight_smile:
jinak super mastička je měsíčková od welledy, jestli znáte, není tam chemie a je super, mně po ní zmizela i seborea Honzíkova (ty stroupky na hlavě). teď jsem si od nich koupila i krémík do zimy:wink:
20. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Holky, mám nerva, teď tu máme tchýní, vytáhla jsem si počítač, ať se nemusím s ní bavit, stejně ale nejsem schopna dočíst drby, bo furt jedním uchem posláchám, co mu dělají a jestli ho ta můra netýrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ani kafe ji neuvařím.
A to mně ještě nasrala, bo potřebovala odvézt psa na veterinu a ani si nevzala do auta deku, tak byl celý zadek, kde vozím Kubu, chlupatý, a ještě zkur...la pás, bo to tam nějak přehnula, ani se potom nenavíjel sám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz
Holky, já jsem poděkovala za dárek, co donesla Kubovi a víte co mi řekla? Prý šak to není pro vás, a až Kuba bude umět, tak si poděkuje sám. Piča. Pardon, až se mi chce brečet, jak je to jednoduchá a blbá ženská.
20. pro 2009 ve 14:03  • Odpověz
kaačí :stuck_out_tongue_closed_eyes: neplakej, je to fakt p..a! Ale tamoje taky, buď v klidu...
drž se, za chvíli odejde a bude dobře! :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz
JO, Kači, odešla, teda ji jel přítel odvézt, bo ona tu jednu zastávku chudák nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jak přijde, takse zhádáme. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo, je to na - píp.
20. pro 2009 v 15:00  • Odpověz
kaa teda ,,tchyňu" máš strašnou, to máte doma veselo :unamused: . To je fakt pipka. No příbuzné si nevybíráme. Seš dobrá, že se ještě držíš a nic ji neřekneš.
Moje tchýně mě taky dnes vytočila, ale ve srovnání s tebou je to jen malichernost.Ona je po operaci, měla být v nemocnici až do pondělka, vydyndala si propustku ve středu a už se cítí - peče, vykládá, jak nám bude dělat štědrovečerní večeři, hlídat malou, minulý týden sepisovala závěť a teď se cítí.Je horší jak malé děcko.

Jinak janko taky někdy malá prořve, když je unavená a jak to přetáhnu, tak mám problém ji uspat, takže opravdu je dobré vychytat ten správný čas a uložit.
20. pro 2009 v 15:46  • Odpověz
Sas- je to na houby, nejhorší je, že my ani o tom s přítelem neumíme mluvit. Buď o tom nemluvíme vůbec nebo trochu a je z toho hádka. Jeho matka ho vždycky umí nasměrovat tam, kam potřebuje, on je totiž jedináček a matka je nedotknutelná. Přitom ho tolikrát vydrbala a jak byl menší, tak chlastala první ligu.

Se spaním odpoledne má Kuba taky problém, jakmile si začne mnout očička, tak ho šupnu do lehátka, přikryju, dám dudlík a on si ponadává a za chvilu usne. Ale jak to propásnu, tak je zle, přesně jak píše Sas. To si pak musí dát hlavičku do mojí dlaně, půlka dlaně mu zasahuje do obličeje a on si usne. Tak s ním sedím u lehátka dokud nezabere. Naštěstí noční spaní je furt stejné, v osm to zalomí a spí pěkně.
20. pro 2009 v 16:25  • Odpověz
kaa- ty snad tu mojí tchýni znáš. :grinning: Já to mám taky tak. Taky bydlí pod kopcem a naši bohužel v jiném městě.

Jinak náš malej spí sám jen v kočáru. Jinak ho dávám spát na bříško a tak ho nemusím svazovat.
20. pro 2009 v 19:39  • Odpověz
holky, já vás "potěším":slight_smile: kdybyste viděly, jaké psí kusy tady s manžou děláme, aby malej spal...byste čučely:slight_smile: jezdím tu po kuchyni s kočárkem a drncám jak ďas, chodím tu rychlostí blesku po baráku s šátkem, aby malej usnul, u plotny dělám skoro dřepy s šátkem atd atd. buďte fakt šťastné za to jak to máte:slight_smile:
Nerouhám se, jsem šťastná, že je zdravej a že ho mám, ale občas si říkám "proč jsme já chytla tu chybnou várku":grinning: v noci vstávačka co dvě hodiny, ve dne tyhle psí kusy... no, je to nářez to mateřství :wink:
20. pro 2009 v 19:43  • Odpověz
jankaj repik uz nam vylecil hnisajici ocicko, cemu bych vubec neverila, kdyz nezabraly ani ATB, takze babicka ma asi pravdu, tak to zkusim. No to prave nevim jestli ji to nesvedi, ale nijak si to neskrabe a nevadi ji, kdyz ji na to saham nebo pusinkuji, tak si myslim, ze spis ne. To je fajn, ze jste taky nemli zadnou reakci na hexu.
Mala je vecer taky uz dost protivna ( i kdyz dnes byla protivna opet cely den), cetla jsem, ze deti si tak ventiluji zazitky z celeho dne, proste uz je toho na ne po celmy dni moc. Tak zkus parkrat vykoupat v pul sedme a uvidis.
kaa, tchyne je fakt na vrazdu, zaslouzila by si nejaky pekny vanocni darecek, jako treba odjisteny granat :slight_smile:
kat dnes jsem si taky rikala, cim jsme si zaslouzili takovyho raplika. Dnes jsme zase zkusili jet po dlouhe dobe k nasim a opet se ukazala jako pekny antisocial, cely to prorvala, tak uz to asi vzdavam a budou muset jezdit nasi k nam. A psi kusy taky vyvadime! No ze by nam usnula v lehatku jak malej od kaa to nehrozi. S lehatkem delame tak akorat "letadlo" kdy manza lita po byte s lehatkem v ruce a dela bombarder :slight_smile: Jakmile se pristane, tak se rve. Spani odpoledne pokud neni v kocarku tak taky krize, dnes manza sel aspon na pul hodky ven, i kdyz pekne mrzlo a mysleli jsme, ze pak malou soupnem pred okno a bude spat a ono prd, za pet minut rev! Takze nez prestane mrznout, tak mame asi dospano. Jo kat a to teda nevim, do ceho ji budu v tech 7 mesicich svazovat :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz
Jo a dnes mi psala kamoska co ma tydenniho chlapecka a rikala, jak se bala setinedeli, ale ze je uplne v pohode, vesela a vubec ne protivna. No bodejt by ne, kdyz ji ditko spi jak zabity, vcera ho dala po deváté spinkat a vzbudil se až ve čtvrt na čtyři ráno a pak spal od 4 do 8. A pry vubec nebreci, jen spinka, papa anebo kouka! CHapete to holky??!! To vubec neznam! Ja chci taky takovy sestinedeli!!! To si clovek to materstvi asi jinak uziva nez kdyz chodi se rvoucim ditetem na krku a sam rve, pac nevi co s nim :frowning2: Ale samozrejme vim, ze by mohlo byt hur a jsem rada, ze je zdrava, atd.
20. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
Mariv, jasný, je to o tom, jak je to dítě bezúdržbový! kdybych měla spáče jako je zaziťáček, tak si pískám a po nocích vařím, peču, uklízím, sexuju:grinning: jenže když se malej budí po dvou hodinách, je to prostě náročný a jdu spát nejlěpe s ním... Takže šestinedělí je prostě o tom, jaká to je nálož na fyzické i psychické síly...u nás to byla nálož velká, ber to tak, že další 6n už budeme vysmáté druhomatky a nic nás nerozhází:grinning:

A opět se k toně přidávám, dnešek byl na palici, jsme tu s manžou oba aoba totál vyfluslý, malej je protiva protivnej! Prostě doma neumí spát, kdyby tu dnes nebylo -18, šla jsme taky ven! -10 pro mě žádná zima:grinning::slight_smile:
Už zítra ale jdeme, to má být tepleji:wink: dnes nám ani nešly otevřít dveře od balkonu:slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
mariv, jen doufám, že další várka bude "lepší":slight_smile: mít dva tygry doma, tak mě odvezou...
Dnes mi totiž psala kámoška, že její děti (2.5 roku a 4měsíce) uspává tak, že si mimino hodí do šátku na záda, jde k posteli většího dítka, drží ho za ruku, hladí a u toho sebou lomcuje sem tam, aby mimino na zádech mělo pocit, že chodí a spalo nebo bylo aspoň ticho...ufff, to já asi nedám:grinning:
20. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
kat ja se spis bojim, aby to druhy nebylo jeste horsi! Zatim teda tvrdim, ze druhy nechci, pac si to zatim nedokazu predstavit! U nas bylo sestinedeli fakt masakr, vubec jsem si to tak strasny nepredstavovala a dalsi uz bych neprezila, natoz kdyz bych mela na starost dalsiho spunta!
20. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
Ahoj holky chcete hned dalsi miminko?

ja nevim jeste.
a uvany mimi mam uz taky, nic se mu nelibi ani to drahe kresilko co mu vrni pod zadkem sakra :angry:
20. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
holky a uz vite jak prikrmovat nebo jak zacit a kdy?
20. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
Misko ahoj, nestras s dalsim mimi!! Mne zatim staci jeden maly terorista :slight_smile: S prikrmama zacnu asi az od tech 6 mesicu, zatim plne kojim a vypada to, ze ji to staci. Takze na prikrmy je jeste cas. Jinak vbrator (lehatko) uz u nas taky davno nefunguje, leda kdyz se z nej udela letajici bombarder :slight_smile:
20. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz
Marivko- ty máš samé výborné tipy pod stromek :grinning: - sexovačku, granát. :grinning:
Holky, vyřešila jsem to tak, že jsem to drahému řekla a že mně musí bránit, a že dokud se ke mně nezačne chovat slušně (to nebylo poprvé, co byla na mně sprostá), tak že k nám ani nepáchne, že po mně nebude pyskovat u mně doma a pokud bude chtít, tak se sejdeme na nějaké neutrální půdě, třeba venku- ona chodí o berlích a my máme kolem kopce. Takže jí udělám takovou procházku, že se toho pos... :grinning: :grinning:

Romi a nemáme jednu a tu samou tchýni? Atomovou - Teplice- Ostrava za 3s :grinning:

Kat- děkuji za PFko, na té fotće vypadá Honzík jak neviňátko a vy tak normálně (jako neunaveně :grinning: ). Ani se mi nechce věřit, že malý je takový ďas :grinning:

Další dítě chci mít určitě později, až tak za 5-7 let. Dvě nějak po sobě bych nezvládla, myslím, že Zazit psala, že každá máme takové dítě jaké jsme schopné zvládnout, kombinace uřvaný Kuba+ sprostá tchýně by mně zabila, proto mám dítě zlatý střed.
20. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz
KAŠE- AKCE:
- Nutrilon - 1xkaše+ zdarma Avent lžička
- Hami - 2xkaše+ zdarma lžička (nevím jaká značka)

Míšo- většinou se přikrmuje:
- u plně kojených dětí od ukončeného 6. měsíce
- u dětí na UM od ukončeného 4. měsíce
Doporučuje se začít zeleninou, mimčo by si mohlo zvyknout na sladkou chuť ovoce a pak by zeleninu nechtělo. Podává se 3 dny jednodruhová a pak se přidá další druh (př. dáš mrkev, za tři dny mrkev+brambor). Je to z toho důvodu, že kdyby byla alergie, tak víš z čeho to je (z prvního se ti neosype, z druhého se ti osype= nesnáší brambor).

Já nevím, jak to udělám u nás, když jsem cca do 3.měsíců částečně kojila, asi počkám do toho ukonč.6.měsíce a nebo se v lednu poradím co a jak. Já začnu asi kaší, udělám z toho hustější mlíko a dám přes flašku a zkusím to přes den, aby mi z toho v noci neblil.
20. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz
Kat- tu tvoji kámošku vidět u uspávání a nevidět to děcko na zádech, tak si myslím, že má nějaký záchvat nebo tiky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- už jste přestěhovaní u maminky?
20. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz
Zazit- POZOR!!!Sice to neukazuje na čele, ale na displeji jo: Analyzátor pláče, PŘESNĚ :grinning: ti ukáže, co miminko chce :grinning: http://www.biomamma.cz/cz-detail-108137-analyzator-prekladac-place-whycry.html

Marůdkům :frowning2: přeju brzké uzdravení
20. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
jee, kat tak to ja dneska koupim tu mesickovou mast od welledy, protoze nam se ty stroupky na ty hlavicce furt drzej, a to mu kazdy vecer pred koupanim kremuju hlavicku a vycesavam po umyti, ale je to furt dokola

jo a jak se tu resilo usinani - ja musim dat Tomika spinkat do postylky hned jak zacne byt protivny - protoze kdyz to pretahnu, tak pak nemuze usnout - jak nekdo psal musi byt odpocaty na usnuti - jankaj ja ho taky chtela davat spinkat az kolem osme, aby rano dele spal, ale jeho hodina je proste 3/4 na sedum az 1/4 na osum, jak pretahne, tak spatne usina, pri prvnim mnuti ocicka popadnu, narvu do spaciho pytle a odnasim do postylky

prikrmy - misko, my zaciname po Novem roce, jdeme na zacatlu ledna do poradny, tak se prej s mudrou poradime, co a jak - ale jak psala Kaa - zacit postupne - vzdycky jeden druh zeleniny (vetsinou se zacina s mrkvi) a po 4 dnech dalsi

jo a spaci miminko vam muzu na priste jen doporucit :grinning:, ne myslim, ze proste mne nadelili Tomaska, protoze ja bych rvaci miminko asi nedala, protoze jsem neschopna zena :wink:

a ty mrazy me uz desne stvou, tesim se, ze snad dneska konecne vyrazime ven!!!

kaacko, stehujeme se v pulce ledna, chteli jsme na vanoce jeste byt doma, takze jsme se s tema novejma majitelema dohodli - oni se taky asi nechteli stehovat pres vanoce - maji 2 malinke deti
21. pro 2009 v 07:34  • Odpověz
dobré ráno
tak snad už dnes půjdeme ven ne. Takovej mráz už dlouho nepamatuju. Ve sklepě mám komplet namrzly brambory :grinning: .

Miminka a spaní, taky jen vzpomínám kdy mi Ivuška asi tak 1,5 hodiny po probuzení usínala sama v lehátku, ale nestěžuju si,protože ona zase často vstávala v noci. Chtěla pořád jíst. Malej spí v noci krásně, tak to neřeším stejně je Ivuška přes den taky vzhůru.
Kaa - asi jo jako by to byla ona :grinning:
21. pro 2009 v 08:10  • Odpověz
Dobré ráno, Kuba už mně vytáhl z postele, no vůbec se mi nechtělo vstávat, a to jse ho přemlouvala- ještě půl hodinky a on ne, potvorec jeden :grinning:
21. pro 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj, tak včera jsme dali spát Tomíka dřív, usnul a pak se ještě asi 3x probudil a zase řev, tak já už nevím co mu je :confounded:

Mariv - ať si to kamarádka užívá dokud jí spí. Holky, my jsme měli šestinedělí narosto úžasný, Tomášek pořád spal, ale fakt pořád, ve den v noci, plakal jen když měl hlad. Všichni se divili, že může být miminko tak hodný. Po šestinedělí začlo bolet bříško a po 3 měsících problémy s usínáním. Šestinedělí bych brala hned :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
Já už bych šestinedělí nebrala, aspoň ten začátek ne. Přítel byl se mnou doma, oba nevyspalí, protože nás nenapadlo se střídat, hladoví (tím jak jsme se nestřídali, tak jsme byli unavení, vyšťavení), a nervní, že nevíme, co to prťe chce :grinning:
Ale vzpomínám si, jak šel přítel první den do práce, tak jsem měla v 6 ráno navařeno, měla jsem strach, že to během dne nestihnu :grinning: , a byly těstoviny, rajská a masové kuličky :grinning:
21. pro 2009 v 09:44  • Odpověz
tak já se konečně vzpamatovávám, včera jsem normálně chytla plačtivou, myslím že z toho nachlazení a jak dlouho jsem byla taky unavená a udepkovaná. Normálně jsem navalila manžovi malou, nic jsem neřekla, protože jsem celý dopoledne lítala, bylo mi blbě , on sice taky, ale pak si sedl k počítači a hodinu tam proseděl, místo aby mi pomohl, tak jsem mu vrazila malou na gauč a zavřela se na hodinu do pokoje, to mi tak bodlo. Večer jsem v 8 vytuhla u superstar, probudila jsem se o půl jedenácté na vyhlášení a dnes je mi mnohem líp. Malá byla naštěstí hodná, asi viděla, že to potřebuju. No a konečně dnes mám i nalitý prsa, tak že by se blýskalo na lepší časy? Uvidíme.

K té tchýni, já sice nemám potvoru, ale strašně zase moc opečovávající. Manžel je jedináček (taky kaa), a znáte to. Prostě matka se roztrhne a obětuje (je navíc sama). To já prostě nesnáším. U nás výchova stylem svoboda a volnost.Neříkám, že nám vše povolovali, ale nijak nedusili a vše jsme si museli vyřizovat samy se ségrou, když ale hořelo , tak nám pomohli. No a u manžela to tak nebylo.Takový opečovávací styl je praktikován i na mě. Takže na Štědrý den nic nemám dělat, udělá salát, rybu, polívku apod.Já jsem zase ta panna, které je líto se proti tomu ohradit (ale to už jsem jednou tady řešila).

Jinak už 3 den spíme u otevřenýho okna a Mája usne hned, jak ho otevřu :grinning:
21. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
Sasanko- tak snad jsi krizi překonala a bude zas mlíka dost. Mně to taky někdy chytá, dopoledne lítám, vařím, uklízím, do toho si hraju s Kubou a pak přijde přítel, jde do posilky a vrátí se strašně unavený :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak mu narvu malého a jdu si schrupnout na 2 hoďky. Pokud má sílu na posilku, tak má sílu i na hlídání. A šmitec.
A jak to vypadá s tím vaším nachlazením, jak to Majda zvládá?

Sas- u nás stejné- jedináček a tchýně skoro sama. Naštěstí ji tu nemáme na svátky, má s kým být. Já jsem zas ryba, taková citlivka, ale prý "manažer života" :grinning: , ráda si vše dělám sama a vím že je to pořádně, nebo zaúkoluju někoho a nemám ráda když se mi někdo s..e do mých věcí, tj. i do rodiny.

Já jsem teď uspávala- dudlík do pusiny, dlaň na obličej a za půl minutky byl Kuba tuhý :grinning: Na půl hoďky je klid.
21. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.