• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Jinak mě mariv přivedla na zajímavou myšlenku, že by mě zajímalo, kolik vám je:slight_smile: Ale nevím, jestli vám nevadí to prásknout ztady na fóru (i když si říkám, že když nám nevadí psát o sexu nesexu, tak už je nějaký věk šumák:slight_smile:)

Takže mně je 27:wink:
22. pro 2009 v 09:25  • Odpověz
Jsme po prvním cvičení. Zas tak strašné to nebylo. Ze začátku malá sice brečela , pak brlala, ale dalo se to. Nejhorší je zapamatovat si, a provést cvičení správně.

Kat holka drž se. Nemá Tomášek moc těsnou vazbu na mámu? U nás to teď taky tak vypadá, právě protože chce být se mnou. Využiju svátky a bude vstávat manžel a bude zkoušet rvát dudel.

Jinak patřím mezi ty mončičáky (32).
22. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
Kat, Honzik ti teda dava zabrat :frowning2:, jak to, ze tak malinkatej prcek nepotrebuje spinkat?

Jo a hlasim, ze je mi 30 a moncicaka jsem mela taky :grinning:
22. pro 2009 v 11:50  • Odpověz
Jo a holky, kojte co to půjde - dneska jsem kupovala první prikrmy a to jsou pálky - první kaše od Nutrilonu 85 Kc a prikrmy od Hippu (bio) - mrkvicka, spenatek s bramborem 125g za 25 kc, kureci maso 125g za 40 kc
22. pro 2009 v 11:53  • Odpověz
Kat, se pres svatky nejak prostridej s manzou, at si trochu odfrknes, protoze takhle brzo odpadnes uplne :(, je mi te fakt lito, myslela jsem, ze az prekonate ty prvni tri mesice tak, ze uz to bude v pohode!
22. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak my máme atopický ekzém :cry: V lékárně jsem nechala 500 Kč :angry:

Mě je 28 a mončičáky jsem měla 3 :grinning:
22. pro 2009 ve 12:21  • Odpověz
O tom věku jsem musela trochu přemýšlet, manžel všem říká, že je mě 25 a já to pak všude hlásím taky jak jsem z něho zblblá :grinning:
22. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky holky, já taky pamatuju mončičáka, v únoru mi bude 29. Fuj, třicítka klepe na dveře.
Mariv- no manža se teda předvedl, já bych bulela :slight_smile: . Ta malá je prostě vyčůránek, prostě ví,kdy se vstává :slight_smile:
Dneska Kuba vstával v 7, ale ukecala jsem ho do jeho 8 hodin.

Zazit- já jsem už taky nakoupila kaše, jsou to sumy šílené, ještě jsem mu nakoupila na později Nutrilon good night, 400g za 210,- :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale odzkouším to, u těch Nutrilon kaší byla aspoň ta Avent lžička (tu máme odzkoušenou a je super do Kubovy malé tlamičky).

Kat a nemá někdo ze známých takové to vrnící lehátko? Když se chce furt třepat, jestli by se mu to nelíbilo, že by ti někdo půjčil, a ještě na něho hoď svoje triko, jak psala Sas, že jí to zabírá.
Dneska tu byla mamka a od její kolegyně vnuk taky nechce spát, tak mu začali dávat homeopatika. Každého věc, já bych do dítěte nic nervala, ale zas nemůžu posoudit, bo přes noc mám možnost se vyspat.

Sas- to PFko mi poslala kamarádka, a já jsem se trošku opičila, jen jsem tam hodila naše foto. Já totiž anglicky moc neumím, takže ty stránky bych nikdy nenašla. Takže mi stačí dát odkaz a takové jednoduché pokyny, jako vlož foto, pokračovat a načti :grinning: zvládnu.
22. pro 2009 ve 12:29  • Odpověz
Holky, ještě k těm náušničkám, kamarádka má holčičku 1rok a 5měsíců, nechala ji kolem 6měs dát náušnice a pak jí jedno ucho začalo hnisat, takže dali náušnici ven, a vytlačovali dlouho hnis a pak se jí udělala taková bulka. Není tam hnis, prostě je to takové tuhé. Připadá mi to jak zjizevnatělá tkáň, ale přestěhovalo se jí to mimo ten vpich blíž k hlavě. Teď nosí jen jednu náušnici a má taky málo vlasů a velkou hlavu :grinning:
22. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
jo, jo, lzicky od Aventu mam 3, Tomasek mi z nich basi Vigantol s mlickem, je na ne uz fakt zvykly, takze by snad s prikrmy a lzickou nemel byt u nas problem - obzvlast pri jeho apetitu :grinning: :grinning:
ja jdu po Novym roce do poradny, tak se pry s mudrou domluvime, jak s tema prikrmama - zacnes Kubikovi davat nejdriv mrkvicku nebo ty kase ???
22. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
Já asi Zazit zkusím kaši- je to jakoby bližší mlíčku, udělám takovou tekutou a dám mu to přes flašku, až pak zkusím konzistenci hustší, aby neměl problém s kakáním a jak začnu dávat kaši, tak zkusím dát i čaj.
Připadá mi to tak logické, ale taky se v lednu zeptám, třeba mi dr poradí jinak, ani nevím od kdy bych měla přikrmovat, když u nás bylo kojení nekojení.
Ale už se na to těším, ptž když mu dávám na lžičce Vigoš, tak už si tu lžičku chytá a pomáhá mi, a na flašku koupím zítra držadla, taky má snahu si tu flašku držet, ale je pro něho moc široká.
22. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Holky, já se tak těším na vánoce s Kubíkem, trošku mně mrzí, že ještě z toho nic nemá, dárků má milion, a máme to schované v komoře, aby to neviděl :grinning: :grinning:
My jsme se s přítelem letos trošku ošulili, dáme si něco menšího, ale hlavně Kuba musí mít :slight_smile:

A přítel asi nebude pracovat (měl mít volno jen 24.12. a 1.1.). Vypadá to nadějně, buď půjde do práce 2.1. nebo až 4.1. Zítra budeme definitivně vědět. Jupííííííííííí
22. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz
jo, jo, my uz drzime drzadla - ja je normalne vzala z tech avent kouzelnejch hrnecku, nebudu kupovat dalsi - mam tri ty hrnky a zatim je nepouzivame, takze jsem z nich sundala ty drzadla a davam mu je na lahvicku, on si ty drzadla chyti, ale stajne mu to musim pridrzovat - silenou silou si to tlaci do pusinky :slight_smile:, takze se s nim peru :slight_smile: a tu flasku mu z ty tlamicky rvu ven, jinak by si ji snad spolknul :slight_smile:
ja asi zacnu s mrkvi, ted jsem o tom cetla na http://www.hami.nutricia.cz/cs/vy-a-vase-dite/4-6-mesicu/4-6-vyziva/zaciname-s-prikrmy/
22. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz
ale taky cekam, co rekne doktorka

jo a s vanocema u nas to samy - mladej darku milion :slight_smile:, skoro mi to prijde zbytecny a az moc, my mu nakonec koupili jen jeden darek, protoze kdyz jsem videla jak vysiluje okoli (babicky a spol.), tak jsme se rozhodli, ze to proste nema cenu, uz takhle dostane snad 20 ruznejch hracek, takze jsme rezignovali, jo a jeste jsme mu vlastne koupili trikolku - je uz od 6m, je tam nejdriv takova jako by autosedacka, pak se da sedatko s ksirama, to jeste nebude slapat, ma to vzadu madlo pro rodice, pak se nandaj i slapky, je to desne pekny :slight_smile:, uz se tesim, jak na jare vyrazime :grinning:
22. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz
nastesti si Tomaskovy prarodice daji rict (dokonce i tchyne :grinning: :grinning: :grinning: ) a vsichni se vzorne zeptali, co pro Tomaska chceme, aby prej nekupovali kraviny, coz fakt ocenuju, protoze nechci milion plysaku, ktery jsou uplne k prdu, kdyz existuji super hracky, ktery maji i nejaky "napad" a dite rozviji, takze jsem v podstate nase planovany hracky rozdelila mezi babicky a dedecky :grinning: a Tomik dostane to co chci :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Aha Zazit, tak já kouknu na ty stránky, ráda se poučím.

Já právě ty hrnky mám bez držadel, super je, že se to dá dokoupit, a všechno do sebe pasuje. Já ho taky budu muset krotit, všechno co se přiblíží k pusině, tak to si tam rve :grinning:

Holky, moc vám všem děkuji za PFka.
22. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz
No Zazit- tak s dárkama to máš super, ale u nás si tchýně nedá říct, jak se narodil, tak hned domů dotáhla metrového medvěda a vlak od ťamanů od 3let :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak jsem to mrskla do sklepa.
Na vánoce jsme chtěli peníze a nebo že si v katalogu vybereme a ona to pojede s přítelem koupit, ale dotáhla něco zabaleného, jsou to dvě krabičky cca 10x10cm, tak se bojím,co to zas bude za - píp.

Naši mi donesli dneska penízky a magnetickou knížku (od 3let :grinning: , ale je fakt pěkná- prostě necháme na později) a kosmetiku a vlhčené ubrousky, co používáme.
Od babi máme taky penízky, a koupíme, co uznáme za vhodné.
A my jsme kupovali hračky, co rozvíjí motoriku, sluch, zrak, zítra mu chci ještě koupit nějaké oblečení a plyšové kostky z Ikei, ty se mi líbily.

Tu tříkolku jsem někde viděla, je to ta rostoucí s dítětem, až nějak do 3let? To se mi moc líbilo, akorát fakt máme malý byt, takže dopředu nic moc nekupujem (jako hračky) a komora není nafukovací.
22. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
Tak na těch stránkách je to úplně jinak, než jsem teda myslela, začíná se fakt se zeleninou a kaše až za dlouho. Akorát jsem myslela, že otevřená sklenička se má spotřebovat do 24h, a tam jí podávají 3 dny. :confused:
22. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
kat tak to je teda masakr! To te obdivuji, ze to zvladas, ale co mas delat, ze?! Chude maly tak se drz a at je brzy lip nebo si ty Vanoce ani neuzijes :frowning2: Snad bude aspon manza doma a pomuze ti at se trochu vyspis!
Ja s vekem problem nemam, takze to klidne prasknu verejne:slight_smile: Holky je to desny, ale po vcerejsku 33! :slight_smile: Takze jsem nejstarsi pametnik moncicaku :slight_smile:
kat tak to u vas teda pichaji nausnicky pekne drasticky! To u nas je nastreli a hotovo, zadny provazky! To je jak za stredoveku kristepane!
kaa kamosce zas doktorka rekla zkusit nejdriv na noc kasi, tak pak si vyber, co?!
22. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz
No prave! Radeji se poradime s mudrou, ne? Clovek je z toho jelen, ale ty kase se davaj na noc, kdyz se mimi hodne budi
22. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz
A já bych zas nejprve zkusila tu kaši přes den, kamarádce z ní malá blila, tak bych nechtěla, aby mi problil celou noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdyby mu teda nesedla.
Holky, uvidíme, necháme se překvapit mudrou a pak si to tu nějak dáme dohromady. Nějak to půjde.
22. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz
To zas bude - kazda mudra jina rada :grinning:, jsem zvedava, jakej z toho zas udelame mix :slight_smile:
ja asi zacnu tema mrkvickama pres poledne (prej to vubec nejde vyprat!), prej po ctyrech dnech pridat dalsi zeleninu a pak masicko, on mi v noci krasne chrni, vydrzi celou noc (uz vydrzi od sedmi do sedmi bez probuzeni), takze na noc zatim vic zasytit nepotrebuje, tak s kasi asi pockam az mu to nebude stacit
22. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
No taky jsem zvědavá, co tady v lednu splichtíme a co nám ty múdré mudry poradí :slight_smile:

Zazit- já už jsem nad tím zabarveným oblečením přemýšlela a mám od doktorky jednu zničenou plínu (od testu na fenylketonurii- nepustilo to ani Arielem proffesional), takže ta bude mrkvičková, nechci si zničit bryndáky, všechno mám světlé- bílé a béžové (jak praktické :slight_smile:).

Holky, já už se asi tady zítra nedostanu, zítra ještě potřebuju něco oblítat + to byste nevěřily, jdu po 3. reklamovat telefon, furt nahrávají nový software a furt je to na houby, takže vám všem ještě jednou přeju krásné vánoce, a užijte si moc první svátky s novým (ne už tak čerstvým :slight_smile: ) členem rodiny.
22. pro 2009 ve 20:18  • Odpověz
A ještě se musím pochlubit, přítel je od zítřka doma, a jde do práce až 2.1., tak mám radost, aspoň si užije Kuby a on jeho a budeme chodit na prochajdy a tak. Páá
22. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
Kaa, tak krasne vanoce!!!

A k tem bryndakum :grinning:, mám pripravene dva takove ty celotelove :slight_smile: i s rukavama, proste ho do toho celyho oblecu, a pak takovy ty pravy umelohmotaky igelitovy :slight_smile:, protože to prej fakt nejde vyprat - kamaradka, co už prikrmuje mi rikala, ze se na to prevlika i ona :slight_smile: do staryho trika a teplaku :slight_smile:
22. pro 2009 ve 21:24  • Odpověz
Kaa, užij si Vánoce!

Holky, a jak to bude s našima poblijónama a příkrmama? To budou ublinkávat asi i ty příkrmy že jo? To budem muset pořídit skafandr a igelit na zakrytí celýho bytu :grinning: Tomášek je schopný poblinkat se i hodinu po jídle.
22. pro 2009 ve 21:58  • Odpověz
A to se fakt nedá vyprat i když se to vyvaří? :fearful: Jako že bych mu dávala místo bryndáku plínku?
22. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Holky, mě tak štve ten ekzém :frowning2: Říkala jsem si, že budu Tomáškovi, až bude větší, občas dopřávat kokina a čokoládu, pač já jsem prase nenažraný, tak že mu taky občas dopřeju a houby s octem. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Čtu co všechno nebude smět a čokoládu a kokina prý nesmí, skoro žádný ovocetaky ne, no prostě na pytel :cry:
22. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
ahojky
tak já mám33 let.
Jankaj- chápu,že tě to štve, ale
musíš si říkat, že jsou děti na tom hůře. naše malá to má taky a docela to jde.
Pokud mohu poradit, tak dobré jsou ty kaše nemléčné bez příchutě. Je to jen rýžová moučka a muže to člověk dát do jakéhokoli mlíčka i mateřského a hlavně jde udělat tak hustá jak člověk potřebuje (třeba do lahvičky).Pak až si zvyknou mrňata na zeleninku, tak pak třeba i kašičky s nějakou příchutí a ty jsou někdy přislazené :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

kaa- hezké vánoce.
22. pro 2009 ve 22:24  • Odpověz
autor
AHOJ HOLKY MOJE!
Tak hlásím, že už jsme se zbavili bacilů, ale jako úlet jako prase. Kdybych aspoň hubla z toho stresu, ale já žeru furt a říkám si u toho "Musíš do sebe narvat energii......" :grinning:
Kdyby přišla krize, tak já bych hlady neumřela. Pro žrádlo bych udělala cokoliv a snad bych i slimáky grilovala.

Já teda asi nebudu nejstarší, ale mončičáky jsem měla 3 a se sousedkou jsme je v vozili v kočárku kolem baráku. Je mi 26 a v Rusku jsem taky nebyla :wink:

Jo a dneska nám Ježíšek v noci přinesl stromeček. Jsem z toho tak krásně rozladěná.
U nás jsme se teda Ježíškově neošidili. Koupili jsme si satelit společně za necelých 5 litrů a pak ještě jako překvápko jsem koupila taťkovi origoš voňavku od Schumachera.
Ale to jsme mohli koupit jenom díky extrémným odměnám, který manža dostal v práci. Jinak by jsme si zabalili ponožky a konečná.
A kluci mají dárků taky jako žížal po dešti. Jsem zvědavá na Davídka. Letos už to prožívá všechno kolem :slight_smile:

Nestíhala jsem moc dočítat, co jste nadbali. Snad mi to vyjde a dozvím se víc. Ale zase musim letět. Nakrmit rodinu a vysmahnout se psem. Tak kočky páááček a všem moc děkuju za krásný přání k Vánocům.
Kaa, dobře jsi to tam rozbalila a Kubík je supr brejkař :grinning:
23. pro 2009 v 08:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.