• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky, já asi přes vánoce umřu:frowning2: mám pocit, že to jsou nejhorší vánoce... vše ve stresu, bordel, nevyspaná, řvoucí dítě, manžel pracuje...
Přeju vám hezký vánoce, snad se tu ve zdraví sejdem:slight_smile: Mám vás ráda:slight_smile:
23. pro 2009 v 10:14  • Odpověz
Holky, asi už se nedostanu na konika, jedeme k nasim, moooooc si uzijte zitrek! Kraaasne vanoce!
23. pro 2009 v 15:53  • Odpověz
Holky taky preji krasne Vanoce, hlavne hodne a klidne deti, at si je aspon trochu uzijeme! Kat drz se holka, treba se prcek smliluje a necha te aspon pres Vanoce vydechnout. Doufam, ze bude manza doma a pomuze ti, aby ses aspon vyspala. Drzim pesti a moc na tebe myslim! Jinak bordel tu mame taky, v kuchyni je to jak kdyz bouchne bomba a radsi se tam nedivam, pac se mi chce pokazdy rvat. No jsem zvedava jak zitra zvladnem nazdobit stromecek, zabalit darky a uvarit veceri.
jankaj to je mi lito, ze ma maly atopa :( Jak k tomu ty deti prijdou? Mate to v rodine?
23. pro 2009 v 16:35  • Odpověz
Holky, užijte si Vánoce! Hlavně, ať nám je prcouši neprořvou!

Bordel tady máme taky. Chtěla jsem uklidit a bolela mě hlava, tak jsem odevzdala synátora a šla na dvě hoďky spat :slight_smile: Už je mě fajn. :slight_smile:

Katwind - a nemůžeš Honzíka dát někomu do kočáru a jít se vyspat a odpočinout si aspoň na chvilku?

Mariv - no, my jsme taková ekzematická rodina, ale přímo atopa nikdo nemá. Já jako dítě vyžrala kde jakou nemoc, tak jsem doufala, že Tomášek bude po manželovi, ale kůži bude mít asi po mě :frowning2:
23. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak já se taky loučím. Všem děkuju za přáníčka :slight_smile:

Mějte se fajn a užívejte si děti a manžílky :slight_smile: Těším se na vás po Vánocích :dizzy_face:

Páček
23. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahojky, tak já přeji taky všem krásné vánoce a hlavně hodně pohody. :grinning:
Tak já už jsem docela vše udělala, tak už budu jen odpočívat,ale já mám doma chlapa a ten dost pomáhá, tak to šlo.
23. pro 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoooj holkyyyyyyyyyyy

tak ja volala na OSSZ a pani mi rekla ze to snizovani materske jeste neni schvalene tak ja nevim. A na rodicak je pry cas az po novem roce tak nevim.

Ale kazdopadne kezdemu dekuji za krasne mailiky s miminkama a pranickama, ja to zatim nemam udelane.

Ale vsem preji krasne vanoce a novy rok, hlavne zdravi pro nas a deti celeho sveta a vubec vsem a k tomu stesticko, trosku penizku a vubec vse co se jenom da prat :sunglasses:
23. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdu vas docist :sunglasses:
23. pro 2009 ve 22:00  • Odpověz
Všem přeji pěkné a šťastné vánoce. Děkuji za PFka. Ve zdraví užijte vánoce a i ten celý nový rok. Dětičky ať moc nezlobí (jen trošičku), spějí celou noc a ať jim v novém roce chutná :wink: .
24. pro 2009 v 19:32  • Odpověz
Ahoj holky,
všem přeji pohodové vánoce a hoooodně štěstí a zdraví v novém roce. :slight_smile:
25. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahojky holky, všechny oslavujete a užíváte si vánoc?
Přítel teď bude koukat na Top Gear(auta) a Kuba spí a tak jsem si vytáhla pc.

U nás proběhly vánoce úplně úžasně, v pohodičce, dopoledne jsem napekla řízky, nastrojili stromek, pak jsme hodili prochajdu, povečeřeli a rozbalili dárky. Nejdříve jsme rozbalili Kubovi, měli jsme z nich obrovskou radost (i když jsem 3/4 koupili my :grinning:) a naše jsme tak rychle přeletěli a bylo po :slight_smile:
Dneska jsme byli celé odpoledne u našich na baráčku, tak aspoň na jedné straně se ty rodinné vztahy lepší.
Akorát počasí nám nepřeje, odpoledne bylo 15st. a furt prší :frowning2:

Miško- tak že by ještě v lednu bylo dobře? :grinning:

Bobi- čuuuuuuuus, to je fajn, že už jste v pohodě, aspoň si ty pohádky užíváte normálně a ne v teplotách.

Kat- doufám, že se Honzíček proměnil v nejhodnější a nejspavější miminko. Na bordel se vyprdni, hlavně že jste zdraví. Já už tady taky mám čurbes :slight_smile:

Všem krásný zbytek svátků :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz
Holky mám dotaz, na druhém měsíci se Ondráškovi vyklubal zub (byla jsem s ním u zubaře na řezání dásně, ale to je na delší povídání...) no a od té doby si stále cpe ruce do pusy a kolem pusinky je červený jakoby opruzený, máte zkušenost s nějakou mastičkou, nebo krémem? :frowning2:
26. pro 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Beeru, nevim jakou mastiičku. Bepanthen?

Kaa, čůůůůůs :grinning:

Jako mazec, furt někde lítáme.
Nestíhám ani prát, ani žehlit a nádobí se kupí. Furt jsme v pejru.
Dneska si vzal Davídka můj brácha s rodinou. Mají 2 kluky a Dádula je miluje. Nechtěl s náma domů od babičky, tak si ho tam nechali a že u nich přespí. Psali, že je hodnej a hraje si.
Ale já bych nejraději bulela a měla ho tady. Je poprvé na noc pryč. Je to hrozný, je to takovej můj drobeček a už je mimo barák :frowning2:
26. pro 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Beeru, existuje přímo krém Bioderma ABCDerm Perioral, stojí kolem 300Kč, působí na enzymy slin a působí i přímo protisvědivě. Koupíš v lékárně.
Ty jo a už má zubky, No to e bomba, jak budeš mít čas, tak napiš. Zajímalo by mně to řezání :frowning2:(ne že by mně to bavilo, ale jak jste to poznali, že to musí být tak).

Bobi- tak dneska jste sami jen s Míšou? Víš co, já jen pomyslím, jak Kuba půjde za tři roky do školky a bulím už teď :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj holky, doufám, že jste prožily šťastné a veselé :wink:
Katwind, já mám taky nic moc spáče. Teď se to nějak zhoršilo. Nenechá mě vyspat, taky sotva lezu. Ještě že tu mám přes svátky maminku. to je záchrana.
Taky netuším, proč řve. V kočáru spí, ale večer a v noci bída. nechci si ho moc rozmazlit a pořád ho konejšit, ale je vyčůranej, řve tak dlouho, počká si na prso a ududlá se. Ale někdy ani to prso nepomáhá. Jsem z toho taky zoufalá. jestli mu třeba neleze zub?
Jinak, mně bude v únoru 30 let. Toto letí.....
26. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
kaa tak to mi rekni, jak jste to vsechno zlvadli na stedry den a jeste k tomu s prochajdou?! My jsme litali od rana, prchajdu jsme nestihli a vecereli jsme az v 9 potom co ten nas malej terorista konecne usnul :slight_smile: a to jsme meli nastesti hotovy salat uz ze stredy!
a co kaa, byl vanocni darecek v podobe sexu a granatu pro tchyni? :slight_smile:
bobi tak to prezij bez Dady, neboj, jen jednou se vyspinkas a uz ho tam budes mit :slight_smile:
tak hezky zbytek svatku holky!
26. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj berušky!
U nás štědrý den poněkud hektický, ale tak my jsme ani s ničím jiným nepočítali:grinning: Takže jsme snědli véču, pak jsme museli jít s protivkou ven, aby si milostpán na půl hodinky zdříml a pak jsme teprve rozbalili dárečky:slight_smile: pak jsem šla uspat, šla se pokochat svými dárečky a šli jsme spát:slight_smile: taková romantika:slight_smile: ale tak jako dobrý, zvládli jsme to.
Jinak u nás stav stále stejný a přesto jiný,. Sice Honzík furt v noci moc nechrupe, ale přestěhoval se ke mně do postele a je to mnohem lepší:slight_smile: Takže ho jen přehazuju z jedné strany na druhou, on si dudá a já spím:grinning: a je nám fajn:wink:

Jsem řekla mamce, že se mnou spí v posteli, s tím, že to schytám, jak ho rozmazluju a jak se ho nezbavím atd. a moje mamka mě velmi překvapila větou "však vy jste se mnou taky spali všichni tři, jinak bych se nevyspala":grinning:
takže tak:slight_smile:
27. pro 2009 v 10:10  • Odpověz
kat, máme také malého mezi sebou. V postýlce by se také budil dřív a při kojení také krásně usneme spolu. nemám sílu vstávat k němu po dvou hodinách a pak posllouchat řev.
Taky někteří říkají, že si ho rozmazluji, ale já si to nemyslím. čím víc se dítě ňuchňá, tím si myslím, že bude samostatnější. čím víc je člověk odstrkovaný, tím více potřebuje lásky a na tom druhém je závislý.
27. pro 2009 ve 13:19  • Odpověz
Kaa, moc děkuji za tip na mastičku na opruzený obličejík, zkusím ji sehnat a vyzkoušet. S tím zoubkem to bylo tak, že už po porodu měl zoubek schovaný těsně pod dásní a přišla jsem na to já při kojení, trochu to tlačilo vždy když se přisál... no a paní doktorka nám to potvrdila, ale říkala že to může takhle vydržet. No nevydrželo.jednoho večera po koupání stále plakal a plakal a já zkoušela všechno možné, až mě napadlo kouknout se mu do pusinky a tam byla obrovská rudá boule naplněná hnisem :frowning2: tak jsem malého naložila a jela na pohotovost, kde na bouli koukali jak na záhadu a když jsem říkala že se mu tam možná klube zub tak na mě koukali jako na blázna (Ondrovi bylo 10 týdnů) nepomohli nám a řekli, že ráno si máme zajít ke své doktorce a k zubaři, naštěstí můj zubař se kdzsi specializoval na malá miminka, takže je to profík ráno nás hned vzal, potvrdil mou doměnku a řekl, že musí bouli proříznout, jeho sestra zezelenala, což mě moc odvahy nedodalo, naštěstí s námi byl i manžel a vzal si Ondru na klín, o mě se pokoušely mdloby... pan doktor to Ondráškovi zmrazil a prořízl, vymačkal hnis a nahromaděnou krev, Ondra byl moc statečný a vůbec neplakal, jen breknul, když spolknul trochu krve. A byl klid, přestalo to bolet a do týdne se vyklubal krásný zoubek. Při kojení nic moc, občas se pěkně zakousne. :grinning: Od té doby má ručičky v jednom kuse v puse, dudlík zásadně odmítá a v noci se budí žízní to jak stále slintá. Zkrátka a dobře zoubek je předčasně. :wink:
27. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz
beeru, fíííha! To čumím jak péro z gauče! Teda a malej je moc statečnej a ty taky! Tak hlavně, že už je vše ok, držím palce, ať je!
Holky, pokud máte někdo špatný reakce na očkování nebo s etoho bojíte, doporučuju homeopatika CHAMOMILLA VULGARIS. Prý to je zaručené, neškodné a zkrátka to dětem pomůže se vypořádat s vedlejšími účinky.

Vroninka - mám stejný názor, že děti jsou pak sebevědomější... ale znáš to, reakce okolí jsou někdy na budku:slight_smile: Jestli máš někdy čas, doporučuju knížku Koncept kontinua, je to o výchově dětí právě ve stylu fyzické blízkosti, je tam krásně napsané, jak je pro děti dobré být v šátku, spát s rodiči v posteli atd. :wink:
27. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz
zdar holčiny, tak zatím Vánoce v poklidu, díky tchýni jsme měli navařeno, tak jsme si mohli taky dovolit prochajdu, poslech vánočních koled na náměstí i kafíčko u tchýně. Malá byla hodná, rozbalila si dárky, vyfotila se se stromkem a šla spát. Já jsem vytuhla u televize v 9. :grinning: . Včera bylo u nás hezky a tak jsme vyjeli na Hostýn, podívat se na betlém. Je to super, manža je doma do konce Vánoc, tak se střídáme, dokonce se perou i babičky, která bude vozit. :grinning:

beru, teda to museli opravdu všichni koukat na ten zub. Moje máma mi vyprávěla, jak s mojí ségrou jela k dr, když ji byly 3 měsíce, protože strašně řvala. Máma ji říkala, že si myslí že zuby. Doktorka tehdy sprdla moji mámu a ťukala si na čelo, že to není možný a bylo. Co potom jste museli zažít teda vy?

Jinak bych si nic nedělala z toho že máte dítě v postýlce, no co, ostatní mají jiné zvyklosti. Nakonec stejně všechny naše dětičky nám tam skončí, jak budou větší, tak se tam budou taky cpát.
27. pro 2009 v 17:16  • Odpověz
kat taky jsem cetla koncept kontinua, moc zajimavy, takze spani v posteli bych se vubec nebala. Kamosce tam prcek spinka od narozeni. Ja malou v posteli sice nemam, ale spis z toho duvodu, ze mi prijde, ze tam spi hur nez v postylce a taky ja se pak nevyspim, pac porad myslim na to, ze ji tam mam a abych na ni treba nehodila perinu nebo na ni nelehla. Ale myslim, ze az bude vetsi, tak se tam nastehuje sama a bude tam rada :slight_smile: Tskze v klidu, pokud se lip vyspite oba, tak co resit.
beru tak to je husty s tim zubem! A malej je teda pekne statecnej. To nase Agi by tomu doktorovi ucvakla prsty dasnema :slight_smile:
27. pro 2009 v 18:03  • Odpověz
mariv, jůů, četla jsi to? To je taková moje bible...ještě s Rabrem (respektovat a být respektován):slight_smile:
27. pro 2009 v 19:08  • Odpověz
Ty jo, ja bych se docela bala mit malyho v posteli, bala bych se, ze ho zalehnu nebo na nej hodim deku nebo, ze ho s manzou nechtene bouchneme, no asi bych se vubec nevyspala, ale taky si myslim, ze az bude vetsi, tak se nám tam nastehuje :grinning:, ale to už bude větší a nebudu se bat, ze se mu něco stane, ale Tomik je zatim nastesti v postylce spokojenej a chrni v ni nonstop celou noc
a teda zoubek tak brzo, to teda cumim! my asi taky brzo budeme mít prvni - Tomasek si furt rve pesticku na jednu stranu a ma to tam otekle - tak uvidime jestli je to zoubek nebo nevim :grinning:
27. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás Štědrý den taky proběhl v klidu. Tomášek byl protivnej až druhý den :grinning:

S tím spaním v posteli - taky bych si někdy Tomíka vzala k sobě, ale bojím se, že ho manža zalehne nebo bouchne. On když spí, tak prostě spí. :pensive: Jednou ho lechtaly na obličeji moje vlasy a on kolem sebe mlátil, pač si myslel (jak spal), že po něm lezou pavouci :grinning: :grinning: Takže bych měla fakt strach.
A taky jsem prostě blázen a když by nespal na monitoru dechu, tak bych ho pořád kontrolovala jestli dýchá a vůbec bych se nevyspala.
27. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jo a v Tescu začal výprodej oblečení pro prcky. Na něco je i 50% sleva :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
V nextu taky, dneska jsem koupila nádherný veci na malyho za 50% ceny
27. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
jojo kat, cetla. Cetla jsem ve stejnou dobu Neznou naruc rodicu a koncept kontinua a to je jako nebe a dudy, obe knizky jsou takovy extremy, tak jsem si zvolila zlatou stredni cestu. Myslim, ze neni dobry si precist jednu vec a striktne se toho drzet. Clovek by si mel utvorit vlastni nazor. Bliz je mi ale samozrejme knocept kontinua, pac kdybych mela porad resit, jak malou drzet, predavat a vubec, tak se z toho zblaznim a nesmet nosit dite nosit do 9 mesicu (dle Nezne naruce), to mi prijde fakt nesmyslny a hlavne neuskutecnitelny.
jankaj ja si malou necham v posteli jen kdyz tam neni manza, pac jak pises, kdyz spi tak spi, kolikrat uz jsem od nej dostala loktem do hlavy a to ani nemluve o jeho nocnich murach, kdy furt neco chyta nebo vyslika polstare a tak :slight_smile: To by mala mohla pekne schytat :slight_smile:
27. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz
:grinning: :grinning: Mariv - tak to je u nás podobný, jestli se někdy slezem (já s tím teda počítám :sunglasses: ), tak ti povykládám manželovi noční můry, to se pobavíš :grinning: Taky v noci kecá :grinning: Poslední dobou mu pořád nadávám ať je ticho, protože budí Tomáška

Proč se nesmí děti nosit? Co je to za blbost? A se s něma má dělat?
27. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky, jak jste tady psali, že prcouši nemají rádi návštěvy, tak u nás je to asi taky tak. Byli jsme v poslední době 2x u tchánovců a Tomík byl chvilku v pohodě a pak začal tak řvat, že jsme radši jeli domů. A i u nás když někdo je, tak když už ho to nebaví, tak řve. Prostě ty návštěvy ukončí :grinning:
27. pro 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.