• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
holky moje no naseho srazu musim taky byt jak lanka jinak jdu na liposukci :grinning:

Kaa neni to videt ale citit, na brichu a prdel a ruce, proste jsem takova ovaldla jak
aspik :grinning:

No a jak ctu o tech vasich kocarkach tak vsechny mate kerasne nove kocarky a ja takovy stary hnus uz mam na neho nervy, neohybnej, bla. Velkej a taky se do neho uz pomalu nevleze.

kaa a s tchyni si nedelj nic ta moje pica, pardon mi koupila kucharku i kdyz vi ze takove darky neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. A malemy plenky, knizku, no se trhla ze bych ji flakla jednu, ostuda. Radsi nikumu nerikam. A ten muj jenom rekl ze toho teda moc nedostal. Ale kdyz prijede moje mati tak to jsou kupy. Ale chuj s nou. Maly tam tak brzo nepujde delat simpanze.

Zazit velikost 34!!!!!!!!!!!!!!!!!!to snad ne? ale jak tak koukam na vase fotky tak asi jo. ja mela 38 a musim se k nim dopracovat i kdyby nevim co bylo
28. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
Kaa, tchýně je bourák. Takovou bych chtěla mít. Ta by dostávala od mě čočku :grinning:

No a Misko, nemáte stejnou babku s Kaa? Kurňa holky, co jste komu udělaly? :grinning:

Jinak začínám přemýšlet o příkrmech. Zkusila jsem malýmu jablíčko. Snědl asi jednu lžičku pyré a je to celej maminka. Jak viděl lžičku, tak otvíral chlebárnu jako profík.
Asi v lednu začnu mrkvičkou a pomalu a jistě to rozjedu.

Jinak jsem asi matka teroristka. Nedokážu Mišáka udržet ve vodorovný poloze. Ať ho dám do lehátka a nebo položim, tak se sám zvedá. Dělá břišáky a řve, že hovenzí vidí. Tak máma letí a zvedá a nosí a když si chcou její nožky odpočinout, tak si ho posadím na klín. Jinak řve. Normálně ho zdravotně ničim. Kdybych ho ignorovala, tak on zničí mě psychicky :confounded:
28. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz
autor
Jo a malej byl přes noc pryč a vůbec se mu nestýskalo. Já ho doma chňapla a hubičkovala a nosila a mačkala a on jako koukal, že jsem divná. Švagrová říkala, že si ani nepovzdechl a furt lítal s klukama. Je to holt už velkej chlapák.
A musim ho pochválit, že už asi 3 týdny nenosí pleny ani na noc. Je to prostě bouchač :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz
autor
Holky neserte s tou váhou. Já si pak budu připadat jako vorvaň. Píšete, že máte 4 kila hore. Ale vaše váha je i tak moje vysněná. Normální bečka jsem. :fearful:
28. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
Jako abych vás nemátla, tak ta profil fotka je z mých nejhubenějších let. Jestli budete depkařit z vašich lavůrků, tak až uvidíte mojí valchu, tak si budete připadat jako miss. Neblázněte holky, akorát mě vydepkaříte a jestli nějakej srazík bude, tak nepojedu, protože se za sebe budu stydět. :frowning2:
28. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
a to je jako co???? já se konečně urvu a budu si tady kecat sama?????
28. pro 2009 ve 21:11  • Odpověz
autor
Jo a jestli jste strašpytlové jako já, tak si nepouštějte film Hrůzy v Konektykatu. Je to podle skutečný události a je to duchařina jak prase. Rodina se přistěhuje do baráku po funebrácích. No mazec. :confounded: Jsem prděla magi v kostce
28. pro 2009 ve 21:13  • Odpověz
zazit tak to mas dobry, kdyz je Tomik tak hodnouckej. To ja jsem sla pred vanocemi posedet s holkama z kanclu v kanclu, manza vozil a pak prisel a do minuty rev jak blazen, zkouseli jsme ji utisit chovanim, kojenim a nic. Takze jsme ji narvali zpet do kocarku a utikali pryc, pac kolegyne uz si rvaly vlasy :frowning2: Ja chci taky takovy hodnoucky mimi :frowning2:
jankaj u nas je to se satkem bohuzel stejny :frowning2: toho mame nejak moc podobnyho :wink: uz se tesim az se uvidime. A s tou vahou to mas super jankaj. A kolik jsi pribrala v tehu? Ja jsem se ve finale taky vlezla jen do croksu :slight_smile: Ja jsem v porodnici nechala jen 7kg, myslela jsem, ze tam necham vic :frowning2:
bobiskuv tom pripade jsem taky teroristka, delam to samy :slight_smile:
holky jak ja jsem rada, ze mam tchyni za morem a nestykame se s ni! vuuubec vam nezavidim.
bobi prd na vahu, ja taky nemam 34 jako zazit tak tam budem vorvani dva :slight_smile:
28. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz
Tak jsem běžela hned poměřit korbu a taky mi to vyšlo na 72 cm, ale my máme malocha, žádný obřík po tátovi, tak nemám obavy.
Do restaurací taky chodíme, zatím vybíráme nekuřácký, malá buď vzorně spí v kočárku nebo ji máme na klíně (taky se to nesmí, ale co). Pak se ale musíme střídat v jídle. Dokonce i běžně kojím. Jediný problém mám s oblečením, nemám tolik košilových střihů (jsou na kojení ve společnosti nejlepší), tak chodím skoro pořád v jednom. Něco málo sem zhubla (to zase někoho naseru :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale není to zas na chválu bo teď zase žeru, jak vidím to cukroví.

Kaa jak pojedu k rodičům do Kroměříže, tak se ti zeptám na naší slavné psychině, jestli nemají pro tvou panimámu volný místo bo by to dost potřebovala.

Bobi tak ty taky jdeš už do příkrmů, holky tak to nám budete dávat rady a sem pak s receptama, zase mě nebude napadat, co jim vařit.

Jinak byli jsme opět cvičit. Tentokrát šel se mnou i můj a dostali jsme takový těžší cvik na hlavičku. Mě to moc nešlo. Malá nebrečela, ale řvala jak tur. Můj z toho byl strašně vyděšený a povídal, že tam už víckrát nejde. Ale pak se pochlapil a doma cvičil s malou on a šlo mu to líp jak mě. Malá už tolik neřvala. No děs. Aspoň jsem ale zjistila že jsem tvrďák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak patentky mám taky radši a nejradši ten košilový střih.

Bobi opět si pobavila.
28. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
ahojky
já jsem taky ještě vorvaň. Spíš mi příjde, že mám víc než když jsem přišla z porodnice.
Taky přemýšlím o příkrmu, ale nevím, nevím. Doktorka řekla přikrmit, ale já mám mlíka asi dost, protože o vánoce mi to mlíko zase zatvrdlo v prsu a měla jsem zase horečky, tak kdyby tam nebylo, tak tam asi nezatvrdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Malej je asi lenoch a přestal přibírat. Dostává 2x za den 120ml um.
Jednou jsem četla o testech na dětské příkrmy, dá se to najít v testovinách a zrovna hipp tam nedopadl nejlépe a to je nejdražší. Ivuška vyzkoušela skoro všechny a nejvíce nám chutná sunárek a hamánek.
Já jsem jí taky hodně vařila, ale jen v létě když jsem měla zeleninu ze zahrady, protože v zimě je ta zelenina z obchodu samé svinstvo. To je opravdu lepší to koupit už udělané.
28. pro 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
Tak jsem teď zmlátila velkýho.
Vždycky se u toho řežu. Nejdřív machruju, že mu dám jako do huby. Udělá pár chvatů a já ležim zkroucená jako paragraf a prosim aby mě pustil, že už nebudu drzá. Hned jak uvolní, tak zase machruju a snažim se mu třeba cigáro urvat od huby pomocí pěstiček, kopaček a uměleckých chvatů :grinning:
Vždycky to dopadne stejně.
přeperu ho, když chci..........ale ještě nikdy jsem nechtěla :grinning:
28. pro 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Holky, balim to.
Jsem nějak kantáre.
Doubou :wink:
28. pro 2009 ve 22:05  • Odpověz
dobrou, ale já ještě nejdu. Čekám do 23,00 a pak probudím Dandu nakojím, pak si spolu povídáme (konečně máme na sebe čas, protože ostatek rodiny spí) a jdeme spát tak o půlnoci. Sice chodím pozdě spát, ale malej spí až do 7 hodin a pak ještě do 9.
28. pro 2009 ve 22:31  • Odpověz
ahoooj holky, jste toho zas namlely :slight_smile:))
tak hipp dopadl blbe jo, no to je pekny, ja uz mam doma zasobicku bio karotky :(, no nic jeste omrknu net, co pisou, jo a ze je to lepsi kupovat nez delat doma, to uz jsem cetla nekolikrat a dokonce mi to rikala i mudra, prej jsou ti vyrobci dost kontrolovani a venku nevis co koupis za hnus v ty zelenine (pesticidy atd.), to samy s masickem, takze ja budu kupovat plus na ty zloutky (prej jednou tydne) holt bio vajicka - chci aspon do toho roku, aby mel co nejlepsi papani, aby se mu to vsechno vevnitr dobre vyvinulo :slight_smile: a doufam, ze u nas to bude se lzickou jako u Misky od Bobiska - ze bude Tomik pekne otvirat chlebarnu :slight_smile:, ale kdyz si vzpomenu jak moooc mu chutnal caj :(, tak nevim, nevim
s tema polohama - Tomasek je zas uplne silenej - kdyz si s nim hraju a vezmu ho za rucicku, tak on se okamzite zacne za tu rucicku pritahovat jakoby do sedu, coz se nema, takze si davam pozor, abych ho za tu ruku nepopadla a pak kdyz lezi tak furt zveda sisku jak silenej, ma uz z toho normalne namakany bricho - fakt - ma tam videt regulerne dva takovy pruhy svalu a na zadech to ma zas okolo tech zadovejch, je to malej kulturista, holky, ja myslim, ze on je sice hodny mimi (strasne hodny, fakt kazdej den dekuju), ale ze mi to vynahradi, on kdyz je vzhuru, tak musi bejt furt v pohybu, ale jakym - on se celej mrska, manza si z nej dela srandu, ze bude bubenik - musi porad mrskat rukama i nohama - vypada jak kdyz jde :slight_smile:))), myslim, ze az zacne lezt a pak chodit, tak se budeme pohybvat jen behem a zesilime z nej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 06:36  • Odpověz
holky, nasla jsem pres stranky rodina uplne super odkaz - je tam vsechno - jaky prikrmy, kdy, pak i prehledne tabulky jidelnicku, je to fakt super - i pro deti, co jsou plne kojene (prikrmy od 6ti mesicu), tak jestli mate zajem tak tady http://www.kojeni.net/prikrmy.php
uz jsem si to vytiskla, prijde mi, ze je tam vsechno a je to prehledny
29. pro 2009 v 07:05  • Odpověz
autor
Ahojky,
koukala jsem na ty tabulky.
Je to vážně hezky přehledný, ale i tak se toho nejde držet na 100 %. Každý dítko je jiný a například můj Davídek už od malička nenávidí skoro veškerý ovoce. Jedině jablíčko a melouna. To je všechno. Takže jaký koliv pokus s ovocným pyré a nebo přesnídávkou skončil katastrofálně, takže jsem musela hledat jiný alternativy.
To samý s kašema. Vůbec to nechtěl. Nakoupila jsem tolik druhů a příchutí, že hrůza a on všechno plival. Takže to skončilo u sousedky, která má stejně velkýho kluka.
On je to mlsná koza po tátovi.
Teď zase má období, kdy nechce maso. Zeleninu má rád, což je fajn.

Chtěla jsem se u něj těch tabulek držet, ale nešlo to. On si udělal sám svůj režim a já se musela přizpůsobit. Akorát jsem se držela toho, že kravský mlíko měl až po roce. A dneska mi vyžunkne 3 hrnky mlíka denně. To je furt :"Mamí, mamí MÍTO" (mlíko)

No byla tu minule moje mamka a říkám jí, že když už nekojim, tak začnu pomalu přikrmovat od ledna a ona že jo, že všechny její děti od 4.měsíce jedli už guláš s kolínkama!!!!!!!!!!!!!! Ty vole a mi tady něco furt řešíme :grinning:
29. pro 2009 v 08:25  • Odpověz
Gulas s kolinkama :slight_smile:))), tak to je teda gol :grinning:, to by Tomasek ziral asi :slight_smile:, je fakt, ze mi mamka taky rika, ze ted by dite ani nechtela, ze se vsechno moc resi

jasne, ze se tech tabulek nejde drzet presne - jestli bude Tomik po tatovi, tak mi neveme zeleninu do tlamicky ani náhodou a bude, já jen byla rada, ze jsem konečně našla prehled, jak přibližně to ma vypadat - všude byl popis jak zavadet prikrmy, ale kolik mlika se tim ma nahradit a od kdy co ( třeba ty jogurty, atd.), kolik masa, ty zloutky, to nikde nebylo a já vím prd, ze děti do roka nemají bilky, tvaroh atd.
29. pro 2009 v 10:31  • Odpověz
čus, tak já nevím zda dát nějaké příkrmy a kojit, nebo kojit + um. Malej není žádnej žroutek, tak zatím asi zůstaneme na mlíku.
Zazit- všechen hipp špatnej nebyl. to tam našli něco jen v nějakém druhu. Hami třeba tenkrát mělo problém ve kleničce kde byl špenát. Jinak to bylo vše OK, ten špenát když roste, tak má tendenci přejímat škodliviny. Já ho Ivušce pěstovala a vůbec mi nešel a nakonec mi ho sežrali slimáci :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Výborná a hlavně velmi dobře snesitelná pro děti je cuketa. Celer třeba moc vhodný není. Já si zeleninku a ovoce pěstuju sama, ale v zimě taky kupuji skleničky.
Dřive děti jedli všechno hodně brzy. Moji známí děti taky cpou vším. Když tam jedeme, tak běžně se jejich roční kluk cpe brambůrkama, křupkama. Dokud na stole něco je tak to láduje. Je to každého věc co dává dětem, ale nesnáším když do toho někdo kecá mě. Například moje tchýně která Ivušce cpala v roce kapra se slovy že vychovala taky 2 děti, že je ryba elergen a Ivuška má atopa to jí nějak nezajímalo.
29. pro 2009 ve 13:23  • Odpověz
autor
zazit, já podle tý tabulky zjistila, že vajíčko by děti měli tak 1-2 týdně. A u nás se každej zhrozí, když řeknu, že Dáda miluje vařený vajíčka a sní třeba 2 na posezení. Ale ty mu udělám tak jednou měsíčně. Já myslela, že víc jich nemůže. U nás v rodině se říká, že kluci vajíčka nemůžou jíst často. Nevim proč
29. pro 2009 ve 13:29  • Odpověz
Vajicka ze nejsou pro kluky? Jako, ze maji vliv na plodnost, jo? :grinning: to nevim, vim, ze vejce se driv nedoporucovali kvuli cholesterolu nebo cemu, ale to je furt neco - pit mliko, nepit mliko, jist vejce, pak, ze zas ne, jist cerveny maso, nejist, člověk by se z toho picnul! Já nevím, asi to chce s rozumem, ale jsem rada, ze jsem ty tabulky našla a priblizne vim, co kterej mesic do toho roku zařadit, abych něco nezapomněl a něco mu naopak nedala moc brzo, pak uz by měl najet na skoro normální stravu a my jime doma fakt zdrave, takže pak proste bude jist to, co my
29. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
no vidíte já jsem tuhle přemýšlele zda už dát Ivušce míchaná vajíčka, snad už by je mohla.
29. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
Bobi- já mám 24 !!!!!kilo nahoře, ta dvojka ti asi vypadla :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, já už budu muset brzo přikrmovat, dneska jsme Kubu vážili a už 3 týdny skoro nic nepřibral, jen 100g, takže teď má aktuálně 6500g a 66cm.
Ani moc mlíko nechce, dneska mi vypil 3x150ml :frowning2: A kolik mlíka jsem vylila, bo to nevypil :frowning2:

Já ty příkrmy hrotit nebudu, v lednu se zeptám dr a hned na to najedeme, pokud neřekne jinak zkusím první asi mrkev, budu postupně přidávat další zeleninu, pak zkusím někdy přes den kaši, jinak ji budu dávat na noc.

Zazit- děkuji za mejlíky- odkazy, zatím jsem neměla moc času na to kouknout, ale nastuduju to, na tu tabulku čučnu, každá rada dobrá.
Zazit- vajíčka pro kluky asi ne, ptž už tak mají dvě :slight_smile:, všeho moc škodí.
I když dneska už nevím čemu věřit, bio- nebio, vždyť u špenátu se sekli v destinné čárce a nakonec má železa jako každá druhá zelenina :astonished:

Bobi- jo děti kdysi jedly kolínka s gulášem, ale teď máš každé druhé děcko a alergií , atopem a kdoví jakou reakcí, takže to teď každá mamina řeší. Ale tvoje mami to nemyslela špatně, moje by to řekla jedovatě, jakože se moc starám a přeháním. Tchýňa taky dávala Jiřímu knedle, guláš a normální jídlo, a chce to praktikovat i u Kuby, ale jaksi s námi nebydlí a na hlídání jí ho nedávám , takže může jít do pr.

Sas- na tu volnou postel na psychárně se mi prosím zeptej, když tak si ji pronajímám na půl roku pro drahou paní tchýni :grinning:

Míšo- mi se ten tvůj kočár náhodou líbil- veliká korba, veliký koš, a ještě se mi líbila taková ta clona, že ti tam nefoukalo. My máme všechno pidi- korbičku, košíček, boudičku, ale jinak jsem spokojená :grinning:
29. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Sas- odhadla jsi to úplně přesně- pěkně jsi mně nasr..že jsi zhubla :grinning: ,a Zazit ještě víc, sakra! Já myslela, že 34 neexistuje, že je 36 a pak už dětské :grinning:
Já jsem nosila 38, kalhoty 40, a teď fuuuuuuuuuuuj- ani to nemůžu napísat :slight_smile:

Nene holky, já vám to přeju, v tlustém těle nic moc,ani dýchat nemůžu a včera jsem ležela a drahouš se mně ptá, proč tak funím :grinning: A já- bo jsem tak tlustá, že ani dýchat nemůžu :grinning:

Holky,a jak na tom jste s vlasama? Já nějak bídně, po mytí si tahám prameny, už mám i kouty, ale fakt , to budeme rodinka, matka, otec kouty, děcko ježura :grinning:

Jinak k těm vajíčkům, ve žloutku je moc tuku, v bílku minimálně, takže kdo se bojí, tak děcku bílek, dá se z toho udělat i smaženice, ale není to tak barevné. Ale myslím si, že jednou za čas neuškodí ani ten žloutek.

Holky a od kdy děcko může žmoulat rohlík??
29. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
Holky, to bylo jen tak, rohlík opravdu ještě nepapá, ale chtěl by :grinning: Takže jsme fotli a vyměnili za mlíko :grinning:
29. pro 2009 ve 21:46  • Odpověz
kaa- rohlík až po půlroce je tam lepek, ale četla jsem že se lepek snad bude zavádět dříve než bylo doteď. Já kdybych nebyla takovej talent na počítač, tak bych vám to sem i hodila, ale nevím jak. JÁ HO MALÉ DÁVALA ASI AŽ V 10 MĚSÍCÍCH.
29. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz
KAA- MALEJ VYPADÁ, ŽE BY SI I DAL.
Náš Danda taky špatně přibýrá . Přibral třeba za týden jen 40 g . Tak přikrmuji UM.
29. pro 2009 ve 21:55  • Odpověz
S příkrmama počkám, ale nastudováno něco už mám. Ségra měla taky nějaký dobrý články ve straších číslech maminky, tam byla taky super tabulka, tak se podívám a ofotím a vlepím to sem.

Kaa neboj i 100 g týdně stačí, je to sice hraniční nebo aspoň jsem to někde taky četla, že pří kojení si teď budou brát míň a taky růst se tak bude zpomalovat.

Moje mamka je taky takový kuchař, olej, smaženky, zelíčko apod, zeleninka a ryby jen omezeně. Nevím po kom jsme, když vzory v jídle jsme neměli. Máma by taky už strkala čajíček, když kojím. Byla v rozpacích, když jsem ji říkala, že sladké jim (našim dětem) nebudou moc dávat, že si to nepřeju.

Jo dnes měl můj synovec moc zajímavý příkrm. Než jsme stihli zasáhnout tak zblajzl vanilkový rohliček a to je mu 9 měsíců :slight_smile: .

Myslím že rohlík můžou až kolem 7-8 měsíce. Některé děti mají alergie na lepek a musejí už líp žvýkat. Dobré jsou takové ty kukuřičné lupínky.

Kaa na kila to moc dobrý není ale Dr. Cajthamlová by měla radost. :grinning:
29. pro 2009 ve 22:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.