• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
kaa malej vypadá jako po zhlédnutí nějakého hororu (ten Jára KOhout) :grinning:
29. pro 2009 ve 22:04  • Odpověz
Dík, já už bych mu tak chtěla dát něco jiného, už se nemůžu dočkat té zababrané a zadrobené domácnosti.
Ten lepek mně teda nenapadl, už přestávám myslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sas- on mi přibral 100g za tři týdny a od půlky prosince je úplně na UM, a právě mi pije malinko, už by měl vypít 6x150ml, a on mi těžko vypije tak 3x150ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Romi- no mi to vychází tak 30g týdně, no už se těším k dr., na sto procent mi doporučí příkrm, hned 4.ledna tam volám.

Sas- já vím, že by dr. měla radost, a už se chystám s tím něco dělat, není to dobré zdravotně ani to nevypadá pěkně. A na psychice to taky nepřidá. Ale do léta budu ok.
29. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
kaa- já jdu taky v lednu tak uvidím zda přibírá, ale on jí hrozně. Něco málo vytáhne z jednoho prsu a k druhému už nechce pak jenom ječí no hrůza. Tak mu dávám 2x za den po kojení ještě um. Já chodila k dr. na kontrolní kojení a vážení . Dva dny před ježichem jsem ještě byla vážit a bylo to docela dobrý, tak doufám, že to tak zůstane. Chtěla bych zůstat u kojení + um do toho 6 měsíce. Ivušku jsem jen kojila taky do 6 měsíce a to byl jinej jedlík. Ta v tuhle dobu už měla víc a je to holčička.
29. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz
Mi Romčo nechtěl tahat už z prsa a teď jak mu dávám flašku, tak je to většinou s řevem, pak se přicucne, hraje si , půlku vypije a pak tu savičku žmoulá v pusině, přehazuje si z jedné strany na druhou, a kouše a pak ten dudel vyplivne. Tím Bebilonem to asi není, už má 5.velké balení a savičku má s třema ďůrkama od 3.měs. (pak je až od 6.měs). Tak nevím :frowning2:
29. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
kaa aha tak to jo, to je fakt málo, tak to teda chápu že už studuješ příkrmy.

A holky nebojte, ty kila půjdou dolů, chce to motivaci a ta už tady je.

Já jsem ještě od mýho dostala na Vánoce takový poukaz (vyrobený ručně) na placených 10 vstupů do posilky, ale co hlavně na otcovskou chůvu :slight_smile:.

Jinak s vlasy problémy nemám, mám je pořád dobrý a i vydržely přirozeně kudrnatý. Někdo říká, že hormony zapracují a vyrovnají vlas. Naštěstí tomu tak u mě není.
29. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz
kaa mě to malej dělá taky a když mu dávám po prsu to lahvičku, tak je to boj než zjistí jak na ní.
Jinak vlasy vesele padají budu zase plešatá, ale už jsem to jednou zažila, tak se nestresuju. :grinning:
29. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
sas- to máš dobrý taky bych šla cvičit. já chodila hodně ve městě odkud pocházím a tady jsem chodila jen v práci. Chtěla jsem chodit dál, ale musíme chodit jen ve dvou no jenže manžel musí hlídat děti když já bych šla cvičit takže nic.
29. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz
Já doufám, že vypadnou ty vlasy, co nevypadly během těhu a pak to bude ok. Moje máti má dost vlasů, takže teoreticky bych plešatá být neměla, a doufám,že praxe nebude jiná :slight_smile:
Ty máš kudrliny? Na vítání je máš takové rovnější. Každopádně se mi kudrnaté vlasy líbí, jsou i takové pevné. Taky bych chtěla, ale teď mám s nějakými experimenty útrum. Mám strach je i obarvit, naštěstí jsem posledně místo červené hodila hnědou, takže ten odrost není skoro vidět.

Pěkný dárek do posilky, šikovný manžel.
29. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz
Počkej Romi ty jsi byla plešatá nebo to myslíš obrazně? :unamused:
Přes ten net se blbě pozná sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz
Romčo- trošku se teď bojím, ale mám doma dost kšiltovek, aspoň je pořádně vynosím. :grinning:
29. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
ne nebyla ale vlasů mi vypadalo moc. Ještě mi nedorostli ty po Ivušce mám některé vlasy delší a některé kratší a už to znovu padá.
29. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz
Pěkně si hoví ti dva raubíři v pelíšku :grinning:
29. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
no kudrliny mám a dost, i když před antiko. jsem měla afro :wink: , teď už to nedám. To je žehlička, vynález moderní doby a jinak střídám barvy jak ponožky. Už jsem byla zrz, černo, blond...NO lebkoun bych rozhodně nechtěla být :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už vám nezbude než vlasy nastřelit.
29. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz
taky bych potřebovala zhubnout, ale na váhu ještě před Ivuškou, ale mám strach, že takové to už nikdy nebude.
29. pro 2009 ve 23:05  • Odpověz
Mi padají "kouty", mám tam takové úplně malilinkaté vlásky, jinak vlasy po ramena a nosím je z čela, vypadá to komicky,když mám čelenku nebo jinak učesané, tak nejraději hodím tu kšiltku a jdu. Naštěstí jich mám v hodně barvách, takže to vypadá jako cílený doplněk oblečení. :grinning:
29. pro 2009 ve 23:06  • Odpověz
TAK TO JÁ JSEM VE SVÝCH 33 LETECH NEMĚLA NIKDY ŽÁDNOU BARVU ANI TRVALOU :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 ve 23:07  • Odpověz
Tak se loučím. Jdu probudit Dandu, nakojit, pokecat a hajat.
29. pro 2009 ve 23:11  • Odpověz
Tak to jsi dobrá, já se barvím od cca 14-ti let a vyzkoušela jsem všechny odstíny, blond, černou, červenou, fialovou, hnědou atd., modrý melír, bílý melír, trvalou, podbarvení, no kadeřnice ze mně měla vždy radost. A z placení potom taky :grinning:
Takže stejně jak Sas. Ale ty změny jsou příjemné, aspoň si mně každý pořád všímal a čekal s čím přijdu :slight_smile:

Dobrou Sasanko.
Dobrou Romčo, pokecejte :wink: a pěkně se vyspěte. Já už taky za chvíli půjdu.
29. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz
Kaa, Kubik je bozi :slight_smile:, s tim rohlikem to nema chybu a jezura taky :slight_smile:
hele s vlasama jsem na tom strasne - uz jsem to psala nekolikrat - mam fakt polovicni mnozstvi vlasu, a to neprehanim, poznam to podle culiku a pada to porad dal - kouty teda zatim nemam, pada mi to aspon rovnomerne, ale jak pises - pri myti taham prameny a i kdyz to jen procisnu, tak halda vlasu - mame ted vsude doma moje vlasy, dohani me to k nepricetnosti, porad cekam kdy to skonci a furt nic

nas mladej nevim kolik pribral - vazili jsme ho naposledy na ty 3mesicni kontrole (7.2kg), ale zas brutus ztezknul, takze tipuju, ze za ten mesic zas pekne pribral, fakt myslim, ze to bude uz 8 kilicek urcite, jdeme na kontrolu hned po Novym roce, protoze by mel konecne snad dostat tu hexu
30. pro 2009 v 05:44  • Odpověz
ty jo kaa, ted ctu dalsi stranku - Kubik je dietar jak blazen, Tomik mi kazdy den (uz asi tak od 3m a tydne) pije 5x denne 180ml + 6 odmerek Nutrose a teda pada to do nej jak do pece
30. pro 2009 v 05:49  • Odpověz
ja su magor - sla jsem spat v pul jedny (holky u nas snad uz zas nabehl sex zivot aspon trochu pravidelne :grinning:, tak snad to bude pokracovat - uz jsme se holt naucili se nehejbat a nezvucit :grinning: :grinning: :grinning: ) a uz tu zas strasim :(, no nic, jdu zehlit, tak zatim pa
30. pro 2009 v 05:51  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já budu mít za chvilku na palici jenom chlupy jak mi to padá. Je to děsný a kor, když to myju jako Kaa. To jsou dlaně plný a furt musim čistit odpad, jinak by se mi po 2 dnech ucpaly trubky.

Mě včera po porodu dorazila poprvé Teta z Červený Lhoty a s pořádnýma kuframa, tak musim dopol rychle pro pořádný vložky, abych to rozchodila. Jako nic moc pocit, že jsem zase v cyklu. Nějak mi to nechybělo

Jo a právě říkám tomu svýmu, že jako sexuálně aby zase ochladl, že teď nemůžu. A on čumendil jako matloš a pak mi říká:" To už máš jako bordel, jo?"
Asi myslel krámy nebo nějakej podobnej výraz. Ale pobavil mě
30. pro 2009 v 07:48  • Odpověz
Teta z červený Lhoty se mi líbí, teda ten výraz, jinak bych ještě nemusela chodit na návštěvu aspoň 2 měsíce :sweat_smile: .

Já jsem dnes měla strašný spaní. Můj bivakoval, samo že nachlopalo sněhu a v noci mrzlo, tak jsem radši zapla zprávy, ať se něco dozvím, kdyby něco bylo... Navíc nějakej hlupák ,,asi někdo ze studenstva" u nás zvonil ve 23:00 a pak ve 3 ráno. Prostě nějaký debil nebo ožrala. Na klidu mi to nepřidá, když jsem sama doma. No nic jdu drahému SMS vynadat, že se neozval. :confounded:
30. pro 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahojky, já tetku z Červené Lhoty ještě nezvala:slight_smile: Po prvním porodu se nakýblovala až po pěti měsících.
Vlasy mám lepší než normálně, je to nějaké podezřelé :sweat_smile:
Katwind: Tu knížku koncept kontinua jsem si už objednala, tak se těším na počteníčko. Já někde četla, že ženy z Afriky vycítí i, že se dítěti chce na záchod a ekluje se jim, že my se válíme ve svých výkalech. No jo, ale když tu máme zimu, tak co můžem dělat. Normálně bych s ními byla také celý den venku bez plenek. Ale je zajímavé, jak oni je u sebe pořád nosí/musí, nemají kočárky/a vycítí, že se jim chce a hned je vysadí.
Romco: Dětičky máte jak přes kopírák:slight_smile: Pěkné:slight_smile:
Kaa: Kubík je boží s tím rohlíkem:slight_smile:) ten se už nemůže jistě dočkat. náš mladej už snědl kroupu z kuby, co zbyla na talíři o Vánocích. / Nevšimla jsem si toho. Najednou babi říká, jé on snědl kroupu. Vrhá se po talíři. Jeho nejoblíbenější činnost.
30. pro 2009 v 08:35  • Odpověz
ty uz mas jako bordel :slight_smile:)))), tak tos me zas, bobi, odrovnala :grinning: :grinning:
k nam teta furt nedorazila, musim rict, ze uz jsem vysilovala a normalne delala tehu test, jestli fakt nejsem v tom (by me kleplo teda), ale nejsem, nevim, po rocni pauze :slight_smile: to asi zacnu resit nebo jsem fakt rovnou v prechodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahojky:slight_smile:
Tak u mě teta není a pokud platí, že když hodně kojím, tak si dá načas, tak ji teda fakt neočekávám, v noci kojím asi desetkrát:slight_smile: respektive asi nonstop přícuc:slight_smile:

Zaz, já se ptala dr po 6n a on mi řekl, že u nekojící ženy přijde ms do půl roku, u kojící klidně až do roku! Uff, to je síla...

Vroninka, ty jsi můj člověk:slight_smile: koncept se ti bude dobře číst:wink: akorát jsme to spletla anení to v Africe, ale někde mezi indiány v Jižní Americe, ale tak to je asi docela jedno:slight_smile: Já ji teď čtu podruhé a nacházím v ní mnoho zajímavého, co jsme jako těhotná nevnímala. A máš pravdu, že ženy v těch primitivních národech poznají, že dítě potřebuje na záchod. Je to strašně zajímavé, ale nosí děti v šátku a děti nemají plenky a nikdy tu ženu nepočůrnou... Tady se to nazývá bezplenková komunikační metoda a je to o tom, že dítě prý nějak dává najevo, že bude čůrat, kakat a je to o tom úzkém vztahu s mámou. Mělo by to jít od 3 měsíců, ale teda já se snažím, ale nepoznám nic:grinning:
Jen když ho svlíknu, tak mu hladím nadbřišek, prostě to místo nad pindíkem a říkám čččč, užs emi stalo, že s evyčurkal, ale to byla asi spíš náhoda, někdy na mě prdí a tlemí se, co ho jako lechtám:grinning:
Jestli jsi čtivec, tak mám i knížku "bez plenky":grinning: ale jak říkám, poznám jen hovínko blížící se, učůr ani náhodou:grinning:
30. pro 2009 v 10:22  • Odpověz
Bezplenkovou metodu taky u nás představovali v mateřském centru, ale já ji zatím nechápu. Kakanec poznám, tak 5 sekud předem, nejčastěji v postýlce, když ukládám ke spánku, v korbičce na odchodu k Dr. nebo během cvičení na podložce :slight_smile:. Ještě že necvičím na kuchyňským stole :grinning: .

Jinak málo teda nechávám malou bez pleny, budu ale muset začít ať není pak stydlivka, netýkavka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

S ,,koulením" my musíme začít jen tehdy, když malá spí vedle nebo je s babi na procházce, takže je to omezeně. Můj má nějaký blok nebo neumí být potichu :grinning: .
30. pro 2009 v 10:54  • Odpověz
Ano, něco jsem slyšela o té bezplenkové metodě. Ale mysllím, že tady v té rušné civilizaci to snad ani nemůže fungovat. Indiáni, než tam vtrhla civilizace, na dálku komunikovali i bez telefonu. Ale určitě to nastuduju a zkusim, zda jsem se synem v symbioze :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:45  • Odpověz
Zazit- já právě nechci dietáře, už se skoro těším k dr., dneska jsem si začala psát kdy a kolik toho vypije, už vypil 2x150+5odm., jednu flašku ve 2 ráno a druhou teď, tak jsem zvědavá kolik toho zvládne do večera.

S těma vlasama si to u tebe pamatuju, tak jsem si myslela, že potěšíš, že se to zastavilo. No doufám, že to přejde dřív, než tam zbude posledních pár chlupů. Já už jsem i doma jak magor, furt sbírám po podlaze vlasy a jsem nepříčetná, vysávám denně a stejně jich tam je furt hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bobi- manžel boduje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: "bordel" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vroni- když mladýmu nedáš, vezme si prostě sám, nemáte mu ty talíře tak chystat :grinning: :grinning:

Holky, my jak jsme řádili, tak Kuba spal v místnosti, bylo to takové divné, ale za chvíli jsem zapomněla :slight_smile: , ale vzpomněla jsem si na Zazit a řekla jsou tomu svému- Pojd a moc nehýbat. A on mi říká- Tak si lehnem a počkáme na zemětřesení :slight_smile:
30. pro 2009 v 11:49  • Odpověz
Sas- už se ti manža ozval?

Holky, děkuju za pochvalu fotek, momentky jsou nejlepší.

No nic, jdu studovat ty příkrmy.
30. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.