• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
jo už se ozval, ale stále nedorazil :angry:

kaa ty se na Ostravsku toho zemětřesení aspoň můžeš dočkat, to já abych čekala na trakaře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 12:03  • Odpověz
Holky, já jsem tak vysáplá z těch dětí, že kdyby manžel nebyl tak sexuálně aktivní, tak ani nevím co to je :sweat_smile:
Přijde mi, že po tom porodu by se na mě pořád vrhal. To je jako madonin komplex, ale naštěstí nelítá za jinýma, chce se vyřádit doma. Teda aspoň doufám... :sweat_smile:
30. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz
Sas- to jo, bydlíme kousek od haldy, takže i to je možné :grinning: Takže nebudu čekat na zemětřesení, ale až se halda propadne. :grinning:
Aspoň víš, že neumrznul. Ten můj zas vypadl do posilky, asi chce být na koníkovském srazu za Ramba. :grinning:

Vroni- to je super, že máme takové chlapy, že nejdou za jinýma, já jsem měla strach, že když teď nevypadám jako předtím že to bude mít vliv, ale nemá, přítel pořád funguje :grinning:
A měla jsem i trochu obavu, jestli nám nějak neublížilo, že byl u porodu a všechno viděl, ale bere to jakože to muselo být a jede se dál :grinning:
30. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj, o té bezplenkové metodě je tady i někde diskuse. Já to teda moc nechápu jak se to dá poznat. Náš Tomík kadí a ani se nehne a nevydá hlásku, teda vydá, ale až do plínky :grinning: To je většinou slyšet :grinning: Teď poslední dobou kadí tak jednou za 5 dní. Je to normální? Před tím to bylo denně.

Mariv já jsem přibrala 19 kg. Vážila jsem se naposled ráno než jsme jeli do porodky.

Co plánujete na Silvestra? My budem doma a asi dojde brácha. S Tomíkem radši nikam nejedem, aby neprořval celou noc. Ještě jsme s ním nikde přes noc nebyli, tak to nebudem zkoušet zrovna na Silvestra.
30. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jankaj- asi nemá malý co vydat, tak vydá až nashromáždí 1x za pět dnů. Já si myslím, že když ho nebolí bříško a není na omak tvrdé a nepláče, tak je to ok.

Já to tež moc nepoznám, jen jak psala Sas, tak jen pár vteřin před. Akorát v noci to poznám, jednou se vzbudí na jídlo, a podruhé na kakání.

My jsme na Silvestra taky doma, neriskuju s Kubou někam jet, zatím nejsem tak odvážná jak Zazit, sice chodíme mezi lidi a na návštěvy, ale v třeba restauraci jsme nebyli ani jednou. Mám strach, aby nás nevyvedli:slight_smile: A kdybychom měli jet na chatu, asi by to nemělo moc velký úspěch, oni jsou všichni bezdětní a ode mně mladší cca o 3 roky a chlastají. A my nepijeme, takže by to bylo o ničem. To si radějiu děláme "pařbu" doma, už jsme si i koupili šampáňo- jahodové Rychlé špunty :grinning:
30. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz
Jankaj- zas ale by se ten řev na Silvestra ztratil, při petardách Tomáška ani neuslyšíš. :slight_smile:
30. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz
Holky, tak ted mám depku, nejen že mi včera přijela teta (bordel:slight_smile: tak to mě fakt rozesmálo), ale navrch tady čtu jak všechny vesele sexujete, nám se to nedaří, chtěli bychom, ale nejde to a už si připadám fakt divně... povzbudte mě, že je to normální a že se to spraví :cry:
30. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz
Tak já u Tomika kadeni poznam, ale je to fakt vterinu před vystrelem :slight_smile:, on fakt tlaci jak starej chlap - pomaha si u toho zvukove :grinning:, doufám, ze to na srazu predvede :grinning: a kadime jednou za dva až tři dny - prej je to u děti individualni a když nemá obtíže, tak i jednou za pět dni je ok - holt skoro všechno spotrebuje no :slight_smile:

Na Silvestra jedeme ke znamym - dela se tam každy rok, už se těším, vloni jsem byla cerstve tehu a museli jsme to tam rict, protože jsem nic nepila :grinning:, nastesti je tam i dost deti, takže se tam s Tomaskem nějak ztratime. Ale po půlnoci prejedeme domu, spát tam nehodlam!

Beerusko, s tím sexem se to spravi, u nas obrat k lepšímu nastal až před vanocema, a to už bylo skoro 4 mesice po porodu - před tím od porodu jen jednou, až teď jsme to poradne "prostouchli" :grinning: :grinning:, a to jsem po císaři a stejně jsem to měla nejaký porouchany dole, takže se to urcite spravi, chce to pomalu a "promazat" :grinning:
30. pro 2009 v 15:15  • Odpověz
Ahojky, beerusko, fakt buď v klidu! U nás taky žádnej zázrak, jsem u toho jakoby nervozní, přemýšlím, co za chvíli, co potom, prostě megaplánovačka v hlavě:grinning: Ale je to lepší a lepší, takže to tak prostě je u všech, moje sousedka říkala, že po prvním dítku nebyl sex rok! A teď po druhém že by sexovala pořád:wink:
30. pro 2009 v 15:18  • Odpověz
Jinak já kadění teda poznám tak minutu, dvě dopředu, takže to jednou zkusím ho rychle rozbalit a uvidíme:slight_smile:
30. pro 2009 v 15:19  • Odpověz
Jo a na noc používám papírovky a jediný, co se mi osvědčily, jsou pampers active baby, jinak huggie nic moc, jiné pampers taky ne... Co používáte? Ty Huggies mi teď dvakrát pročůral jakoby bokem, jak když mu jsou malý!? Má trojky...
30. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
Kat, já používám stejny - Pampers active baby, vel. 4, měla jsem ještě Sleep&play a ty z DMka, ale nejvíc nám vyhovujou tyhle, po těch z DMka se mu dokonce udělala opruzenina mezi kulikama a faldou na stehne, hned jak jsem dala Pampersky, tak byla pryc, takže jsme proste zůstali u Pampersek

jo a jinak - holky, co používáte Curaproxy - tak dneska jsem koupila v lékárně malymu kousatko od Curaproxu, prej to je nejaký úžasný a doporucujou to i zubaři a připravuje to prcky na zubní hygienu, chtela jsem nejaký kousatko stejně koupit a ke Curaproxu mÁm fakt důvěru, protože kartáčky mají proste nejlepší
teď ho vrazim do sterilizatoru a pak mladymu narvu, jinak si sezere ruku :grinning:
30. pro 2009 v 16:00  • Odpověz
Beeru- se sexem si nic nedělej, my po porodu zatím jednou, když už jsme tak dlouho čekali, tak dle rady Mariv jsem to dala příteli jako dárek pod stromek :grinning: a nebylo to nic moc extra, myslela jsem na tisíc jiných věcí, už jsem se chtěla zeptat, jestli teda zítra pojedeme pro ty overálky, ale pak mi to seplo, že by to asi nebylo úplně nejvhodnější :grinning: :grinning: . Takže buď v klidu, my zatím nesexujeme vesele :grinning:
A jako nejde vám to psychicky nebo technicky?
Zazit- promazat- já si z tebe čurnu.

Zazit- když nemám Kubu na rukách a chystá se kakat, tak se na mně upřeně dívá a pak udělá eeeeeeee s tlačením, ozve se rána a je to tam :slight_smile:
Včera jsem mu úspěšně zavedla čaj (hipp heřmánkový) a dneska se i snáze vykakal, jinak u těch příkrmů psali, že je dobré nechal každou lžičku příkrmu zapít trochou čaje nebo vody a může to být i ze lžičky. Já jsem mu to dala do magic cupu s měkkou hubičkou, ale ještě to neumí, takže má malou lahvičku s dudlem. Sice je všude čaj, ale ať se učí chlapec.
30. pro 2009 v 17:14  • Odpověz
Plínek- značek jsem vyzkoušela fakt fůru, měla jsem šílené zásoby v komoře, a na
1.místo bych dala Pampersky active,
na 2. Huggies premium s medvídkem Pů :slight_smile: (pak jsou classic- ty nee)
na 3. Pampers sleep and play

Kat- mi tak pročůral jednou pampersky, koukala jsem, že má půlku overálku mokrou. Napadlo mně, že jsem mu to blbě utáhla nebo nepohlídala ty gumičky u manžet vevnitř, a dávám si pozor. Od té doby mi ani jednu plínku nepročurnul ani nepros.., takže velikostí to asi nebude. Zkus to pohlídat, ale pokud ještě pročurne, zkus teda větší.
30. pro 2009 v 17:23  • Odpověz
A dneska jsme měli ve schránce pozvánku na 4.1. na hexu, už si sepisuju papírek s otázkama, hned se zeptám i na prevenar. Pak poreferuju, a ještě mně napadlo, že se zeptám i jak dlouho používat kojeneckou vodu a do jakého věku sterilizovat.
30. pro 2009 v 17:26  • Odpověz
30. pro 2009 v 17:40  • Odpověz
kaa nejde nám to technicky, chu´t i čas by byl, ale prostě se tam nedostanem, jak kdyby mi to tam zašili úplně :unamused:
jinak holky děkuju za povzbuzení, snad máte pravdu
30. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Beerusko, nám to taky neslo - fakt to chce promazat :slight_smile:, kupte lubrikacni gel a pomaloucku, ono se to prostouchne :grinning:

kaa, s tou koj vodou - četla jsem, ze do pul roku určitě a psali, ze je to dobrý až do roka, akorát nevím jestli i prevarovat až do roka, sterilizovat budu dokud budeme lahvickovat, sterilizator je pohodlná vec!
Magic cup jsme taky zkoušeli a taky to z nej ještě neumime, s tou malou lahvi je to super nápad, já když mu dam ty ouška na lahvicku, tak on ty ouška chytí, ale strašně si tu lahev řve silou do tlamicky, ze by se snad udusil, tak mu ji musím jakoby vytahovat ven, tak to zítra zkusím s tou malou lahvi
závidím, ze Kubík pije cajik, já už zkusila všechny neslazeny dětský čaje ( sladký mu dávat nehodlám, to by asi pil, ale nechci mu to davat, ani ty ovocný stavicky co jdou od 4 měsíců, to je taky sladký ) a ani za nic to nechce pit, zkousela jsem i jen samotnou koj vodu a taky ani nahodou, tak nevim, co budeme pit
30. pro 2009 v 19:30  • Odpověz
autor
Beeru, nechci strašit, ale já jsem po prvním porodu taky nemohla a bolesti jsem cítila ještě po 9 měsících, takže to spíš bylo utrpení. Nějaká baba z oboru gyndy mi psala, že je to u těžkých porodů a nebo u hodně šitých pipin normální. Že se to většinou zpraví do roka po porodu.
Mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale jestli můžu poradit, tak nám se osvětčil klasickej modrej olejíček od Aviril. A je to fakt paráda a používáme to do dneška. Je to takovej domácí lubrikáč :grinning:
30. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
autor
No holky, mi se tu bavíme o tom jak nás někdy deptaj jedno, dvě a nebo tři dětičky a naše křečková jich má plnej bejvák (9) a k tomu i nakvartýrovanýho starýho a normálně nám ráno vzala čáru. Už jí z toho pohrabalo asi.
Ale našli jsme jí, naštěstí.
A je to taková frajerka, že dokázala utíct s našťouchnutym pupkem. Je zase v tom, TURŇA jedna :grinning:
30. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
autor
A na Silvestra budeme doma.
Koupila jsem si vaječnej a budu si vesele cumlat.
Nějak si nedokážu představit, že bych táhla děti někam a nebo se někdo vtírnul k nám. To by jsme museli být potichu,protože byt není tak velkej a prckové by se budili.

Sakra, tak Míša je pěkně zahkeněnej a asi je tu zase rýma :frowning2:
30. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak u me vlasy zatim dobry, az se sama divim. Ale kdyz o tom ted pisu, tak mne urcite zacnou do tydne padat.
Na Silvestra jsme taky doma a uz ted se desim jak to mala prezije. Vzdycky je to tu cely den jak na strelnici a o pulnoci je to uplny masakr. Dnes pri vecernim kojeni bouchla venku jen jedna petarda a mala se hned lekla a zacala rvat a pak jsme dalsi hodinu uspavali. Takze zitra asi nebudeme spat vubec :frowning2: Jsem zvedava na Misku, jak se jim vyvedl prvni vylet, ja bych z toho mela zatim bobky, kdyz vidim jak mala spatne snasi cizi prostredi. Navic bysme museli tahnout i balon a lehatko a kam bychom to narvali :slight_smile:
berusko nic si z toho nedelej, u nas sex to samy, manza by chtel vic nez predtim a ja na to nemam vubec pomysleni a kdyz uz k tomu jednou za mesic dojde, tak mi to neni moc prijemny a to jsem ani nerodila "spodem". Jen doufam, ze se to casem zlepsi. Taky jsem se tu predtim uklidnovala, ze je to vsude stejny, ale ted jak holky pisou, ze uz vesele sexuji, tak me to moc nepovzbudilo :frowning2: kat taky jsem planovacka pri sexu :slight_smile: kdyby manza vedel co se mi pri tom hodni hlavou, tak ho hned chut prejde :slight_smile:
Ja jsem mela Huggisky Premium, Pampers active i sleep and play, neprocura mi zadny, ale prosere vsechny :slight_smile: Predevcirem to mela zas az za krkem :grinning: Nekdy je prokajdi bokem a nekdy vrchem, je to sikovna holka :slight_smile:
30. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz
čus
tak já budu na Silvestra sama s dětmi, tak to asi roztočíme. Můj slouží, tak to bude den jako každý jiný. jen doufám, že se děti o půlnoci neprobudí.
Kojeneckou vodu nepoužívám. U nás je voda z Flájí z hor a je výborná.

DNES JSEM KOPILA PŘESNÍDÁVKY HAMI 4+2 ZDARMA . Vždycky když najdu nějakou akci tak to koupím. Jsem hrozná. Já pro sebe bych si nekoupila nic, ale když je to pro děti, tak ujíždím :grinning: .
30. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz
autor
Holky já jsem předevčírem zkusila Míšovi vařenou mrkvičku s jablíčkem.
Je to celej máma. Vůbec se na lžičku neučil, on už to uměl. Otvíral tu svojí chlebárnu jak blázen.
Čekali jsme na reakci a dobrý. 2 dny a žádný osypky, takže jsem ráda. I kajdění bylo.

Ono na tom asi něco bude, že u druhýho dítěte je člověk takovej otrkanější.
No kdybych kojila, tak se na nějakou zeleninku a tak vyprdnu a ždímu ze sebe to nejlepší. Bohužel :cry:
Říkám si, že je brzo. No ale nezačnu ho cpát denně. Jenom jsem to zkusila. A další týden najedeme na rohlík :grinning:

Kaa, fotky jsou parádní. Takovej výraz :grinning:

Dneska tu máme takový hnusný podnebí a smog, tak budeme zavřený doma. Já akorát na večer upeču králíka a konečná.
31. pro 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Taky kojeneckou nepoužívám, máme na severu dobrou vodu. Jenom převařim :wink:

Jo a Miška je vážně zase nastydlej. Odsávám nudle a profukuju mořskou vodou. Ach jo :unamused: To chytil určitě od někoho z Vánočních návštěv a nebo z průvanu. Furt se včera větralo. Bylo tu moc lidí a hned vedro a nedýchatelno.
31. pro 2009 v 10:06  • Odpověz
U nas je krasny slunicko! Holky uzijte si Silvestra, my jedeme na navstevu a budeme tam az do pulnoci, doufam, ze to milacek zvladne, ale dobre se vyspinkal, tak to snad bude ok! Upekla jsem cokoladovej dort podle receptu z Italem v kuchyni, tak jsem zvedava, jestli bude tak dobrej, jak vypada :slight_smile:, ale snad jo, narvala jsem tam nutellu a lindt cokoladu :slight_smile:, tak zatim se tu mejte!
31. pro 2009 v 10:41  • Odpověz
Holky díky za povzbuzení. Krásného Silvestra (my jsme taky sami doma), vaříme si tu s manžílkem dobrůtky a Ondra spinká,až do večera budeme jen jíst :grinning: jo jinak k předešlé diskusi o věku, mě je 26let.
Krásný pohodový rok 2010 :wink:
31. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
Beeru, tak to jsme stejně mladý :wink: a taky obě z Libereckýho kraje :slight_smile:

Já vám taky přeji krásný Silvestr, bez pláčících miminek a v dalším roce samou pohodičku a zdravíčko :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 14:53  • Odpověz
Holky taky preji peknyho Silvestra a v novem roce hlavne zdrave a hodne deti. U nas to bude divocina, petardy tu litaji od rana a mala skoro nespi a to nas to nejhorsi ceka. Manza s ni skoro nonstop sedi od rana na balonu a houpa a houpa a hadam, ze tam bude minimalne do jedne rano.
31. pro 2009 v 15:50  • Odpověz
Beeru- tak zkuste nějaký lubrikační gel, a jděte na to pomalu, určitě to půjde, taky se utěšuju, že se situace zlepší, a když čtu jak řádí Katw a Zazit, tak mně to docela povzbuzuje, že u nás taky bude líp. :slight_smile:
Mariv- hlavu vzhůru, u nás zatím taky nic extra.

Zazit- já právě furt uvažuju, jestli mám koupit ještě sterilizátor, už mám třetí tablety Milton a furt sterilizuju ve vodě, přece jen krabice by byla pohodlnější. V pondělí se zeptám dr. a když tak ho koupím. Ale mám takový lepší pocit když mu dávám sterilní dudlík.

Zazit- cajík dávám Hipp heřmánek a ten mu chutná, je to přislazované dextrozou(hroznovým cukrem), já vím nic extra, ale je to aspoň přírodní cukr, a byl to jediný čaj, co jsem měla doma, teď chci jít koupit z Hippu maminčino pohlazení a ten je bez cukru.
Od 6. měsíce pak budu kupovat ovocné Megafyty , ty nejsou přislazované a jsou výborné. Kupovala jsem si je pro sebe.

Bobi- ty jsi pěkná drsňačka s tou mrkví
:slight_smile: . Prostě mu naložíš na lžičku a my tu furt řešíme,jak se poradíme s doktorkou :grinning: . No jo , zkušená matka se nezapře :grinning:

Holky, my jsme taky sami doma, už máme česnekové jednohubky, s klobásou, chlebíčky, upekla jsem piškotové rolády s nutelou, uvařila flákotu uzeného, na přípitek jsme si koupili Rychlé špunty. Takže napereme pupky a budeme funět :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.