• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Beeru, Bobi- vy jste takové kuřátka, to jste z diskuze nejmladší. Ale stejně jsme se tu pěkně sešly :slight_smile: .

Holky, taky přeju pěkného Silvestra, užijte si to a přežijte ve zdraví, do nového roku přeju všem hlavně hodně zdraví, pak i spokojené a hodné miminka, a ještě nám všem přeju, abychom si tady vždy dobře podrbaly.
Ahooj.
31. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky, všem vám přeju, aby byl příští rok minimálně tak krásný jako ten letošní :slight_smile:, hodná miminka a zdravíčko, pač to je nejdůležitější.

Tak si dnešek užijte a moc nechlastejte ty Rychlý špunty, ať vám není zle :grinning:
31. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
tak holčinky taky přeju všem moc krásný nový rok a hlavně aby sloužilo zdravíčko, ptotože to ostatní příjde samo.
Dětička už spinkají, tak jsem tu sama. O půlnoci si připiju sama kojícím čajem :grinning: .
31. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz
tak hlásím, že u nás pohoda. Ivuška se ani neprobudila a malého jsem probudila před dvanáctou na kojení a v půl jedné jsme šli spinkat. :grinning: . Měla jsem strach, protože malá se přes den hrozně toho rámusu bála. nechtěla na to koukat ani přes okno. Naštěstí to už 3 rok zaspala.
1. led 2010 v 07:38  • Odpověz
Hlásím že malá vstávala jako vždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže brzo. Jako správná pařmenka se probudila za 4 minuty 12! Tak jsme si přiťukli ve třech. Já byla víc vyděšená z rachejtlí než ona, jinak vše prostě taky prospala. Navíc budem mít asi hodně štěstí v novém roce, protože se 5 minut po 12 pěkně pokadila :grinning: , holka šikovná :grinning: . JInak klasika nuda, nuda a nuda, aspoň jsem se přejedla a konečně jsme i ty rychlý špunty vypili a kdyby jsme si nepouštěli home video tak se asi ani nepobavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak zdar všem v novém roce 2010!
1. led 2010 v 08:47  • Odpověz
bobi, beeru, je, to jste fakt nejmladší kočenky:slight_smile: a teprv teď jsme si všimla na reakci bobi, že jste z LB kraje, já HK, to jsme sousedi:grinning:
Všem pěkný den holky:slight_smile: U nás nic moc, noc sice dobrá, malej je bobánek, ale velkej nějak zlobí, včera se ožral a měl pěkně blbý kecy, chjo:frowning2:
no nic, dnes se stará on, a´t mu je blbě jak chce, já si jdu naložit vanu, do ruky koncept kontinua a vegetím:slight_smile: mějte fajn den! :dizzy_face:
1. led 2010 v 09:32  • Odpověz
ahoj, zdravim v Novem roce!

Kat, dobre si udelala - kdyz ma blby kecy, at se stara! Uzij si klid!

My jsme zvladli Silvestra v pohode, malej byl zlatej totalne, na navsteve sladous nejvetsi, pak to v sedum zalomil a po pulnoci jsme ho spiciho prevezli domu a pokracoval ve spanku az do osmi, takze pohoda, i vinko nejaky jsem si dala, bylo to fajn, ani delbuchy nam ho neprobudily :slight_smile:
1. led 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky, u nás taky ok, byla jsem z toho úplně na mrtvici, lítala jsem okno-postýlka-okno :grinning: , nehty v puse(ještěže gelové nehty nejdou tak lehko ukousnout :grinning: ) a Kuba si spokojeně chrupal, sem tam zakňoural, ale zmákli jsme to dudlem, a vstával jako vždy, kolem 9h.
Akorát jsme byli pěkně nasraní na souseda, za barákem louka jak blázen, ale on nám ty rachejtle odpaloval přímo pod ložnicí, byl shnilý jít pár metrů od domu. Prostě idiot, ale to je u něho normální, i běžně mi třeba zavře vchodové dveře před nosem, když vidí, jak táhnu autosedačku a nákup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kat- tak Honzíček už je hodný nebo to je jen nějaká světlá chvilka?
Velkého nech, ať se stará, neměl chlastat, takový křik miminka musí být na bolehlav parádní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. led 2010 v 09:51  • Odpověz
No, tAdy taky sileny, delbuchy tu litaly az do dvou :frowning2:, ti lidi jsou fakt makly - zacali to poustet snad uz od obeda a vydrzeli az do dvou do rana :frowning2:, driv jsem to tak nevnimala, ale ted me vytacela kazda rana, sprostejch slov, co jsem vypustila - a borec chrnel az se hory zelenaly, ani se nehnul - a ze to byly rany!
1. led 2010 v 11:02  • Odpověz
Holky, Honzík je stejnej, on je prostě takovej neklida, neposeda:slight_smile: ale už jsem si zvykla docela, dneska v noci byl naopak hodnější než jindy (kojila jsme myslím jen 4x), ale vstával v půl sedmý (jindy klidně v osm), takže jsem ho v sedm prskla manžovi:grinning:
1. led 2010 v 11:42  • Odpověz
Ahoj holky, VŠEM PŘEJU KLIDNÝ A ZDRAVÝ ROK 2010, PROSPÍVAJÍCÍ MIMINKA, HODNÝ CHLAPY DOMA A NEZLOBÍCÍ STARŠÍ DÍTKA :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
K PC se skoro nedostanu, mlaďoši jsou doma a hrajou GTA - nemám šanci :angry:
Jsme OK, jen kojení je pořád boj - řev, potáhnout, řev, potáhnout - takže celej den jen kojím, chci vydržet aspoň do těch prvních příkrmů, pak se uvidí - až bude koza vzácnost mezi zeleninkou, možná bude s radostí pít i z LEVÝHO prsa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mějte se :wink:
1. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nas to moc OK nebylo. Sice mala spala asi od 20 hod a to uz tu samozrejme taky buracelo, ale o pulnoci uz to byl takovy rachot, ze to by vzbudilo mrtvyho. Pochopitelne jak naschval se slezla u naseho baraku particka pubosu, kteri strileli ty delobuchy hned pod nasimi okny a pak se jeste malem porvali. Takze Agi to samozrejme vzbudilo, i kdyz jsem se ji snazila zakryt ucho, aby to slysela co nejmin. No a pak nam hodinu povidala v posteli a v jednu sel manza na 20 min na balon ji uspat. Ale nastesti nervala, takze to bylo jeste dobry, bala jsem se, ze to bude horsi. My jsme nejdriv meli v planu buchnout o pulnoci sampus, ale pak jsme se na to vyprdli a v pul dvanacte vlezli do pelechu. To bylo asi poprvy v zivote, co jsme nezapili prichod noveho roku.
sasanko tak mala si chtela s vami taky pripit jo? :slight_smile:
kat no vidis, ty se snazis o klid aby Honzik spinkal a pritom budes muset strilet kazdy vecer delobuchy :slight_smile:
1. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
autor
Ahojky, tak já jsem se taky bála kvůli Miškovi a ten frajer to vůbec nezaregistroval. Chrupal jako Růženka a v půl jedný jsem ho vzbudila na flašku a chrněl dál.
Zato Dáda. Ten bouchač jako by to tušil, tak si hodil 2 hodinky v podvečer na gauči a pak jsem ho silou natlačila do peřin až po 1 ráno, když už jsem sotva lezla. Kdybych nešla spát s nim, tak tu snad straší do rána.

Jinak Silvestr paráda. Vocumlala jsem si 2 frťánky vaječňáku a sedla si k žehličce. Dožehlila jsem v půl 12, vyčurala se a byl přípitek. V tv hovenzíí, to byl teda program. Božínku, díky za HBO a DVD :grinning:

Já mám právě s Míšou problémy kvůli mlíku. Nechce se nechat kojit a Sunar pije maličko a ještě ho blije do dalšího krmení. Je to s nim boj s tim krmením.
1. led 2010 v 15:26  • Odpověz
holky, s tím kojením mě to mrzí, skoro jsme jediná, kdo tu plně kojí co? je to nespravedlivý... každá cig (romka):slight_smile: má mlíka až až a hlavně nic neřeší a vzorný matky musej sahat po UM:frowning2:
Zajímavý je, že v tom konceptu...píšou, že zažívací problémy jako koliky, prdy i blinkání, máme jen v naší moderní civilizaci, že ty kmeny a indiáni prostě nakojej a jedou dál, žádný krkání, žádný blití... sakra, co děláme tak špatně...:grinning:
1. led 2010 v 16:05  • Odpověz
Jinak já s tím kojením vůbec nevím, něco ve mně chce kojit plně tak do 7, 8 měsíce, jak to půjde, a pak s příkrmama kojit co nejdýl, do těch dvou let třeba... ale tlak okolí je tak silný, že někdy mám už teď chuť lhát a říkat, že UŽ samozřejmě dávám čajíčky, kašičky a já nevím co... Tady v okolí totiž taky skoro nikdo nekojí, takže já jsme za exota a samozřejěm věty typu "dej um, bude se budit méně", slyším dnes a denně... (jako neříkám, že nemají pravdu, ale říkám si, že dokud to moje mlíko teče, vydržím to takhle)
1. led 2010 v 16:07  • Odpověz
kat ja taky porad plne kojim. Ale taky cucim, kolik holcin kojit nemuze. Vzdycky jsem to brala jako samozrejmost, ale jak vidim, tak to takova samozrejmost neni a tak jsem za mliko moc vdecna. A to kdybyste videly muj stravovaci a pitny rezim, tak absolutne nechapete z ceho se to mliko tvori. Ja to taky nechapu. A malou v noci nedavam odbrkavat vubec. A taky vubec neblinka, takze aspon tohle mame v pohode, kdyz je to jinak nas maly nervacek :slight_smile: Jinak koncept jsem kat taky vytahla znovu, tak se tesim jak budu citat :slight_smile: A na okoli se vys... a koj jak to sama citis! Ja nastesti zadny tlaky z okoli nemam, jen obcas nekdo vyrukuje s tim cajem, ale jinak nic. Jsem rada za mliko a dokud potece tak budu kojit, i kdyz myslim, ze nejdyl tak do roku, pokud mliko vydrzi.
Jo, dala jsem nejake nove fotecky do alba. Taky holky doplnte aktualni fota, at se muzem kochat!
1. led 2010 v 16:25  • Odpověz
autor
Kat, co já bych dala za tvoje mlíkárny.
Na nic se neohlížej a kojdi co nejdýl. Normálně ti závidim
můj nesavec chce prostě asi rychleji maso nebo co.
1. led 2010 v 16:35  • Odpověz
Kat, na okoli prd, ja bych dala nevim co (vsechno), kdybych mohla malyho krmit svym mlickem aspon ty prvni tri mesice!!!! Moc me to mrzi, ze jsem nebyla schopna mu dat moje mliko a musel bejt od zacatku na flasce :frowning2:, i kdyz ho vzdycky krmim na sobe - lehnu si, dam si pod hlavu polstar a malyho si polozim na sebe - tak to neni tak hezky jako kojeni a taky je proste tvoje mlicko lepsi nez nejaky Nutrilony, koj dokud to pujde a na kecy okoli se vyprdni!
1. led 2010 v 16:55  • Odpověz
Holky, díky! Omlouvám se, rozhodně jsem nechtěla, abyste měly depky... jen si zkrátka často říkám, že bych měla jednodušší život s um, ale to vy si asi říkáte opačně že...
Děkuju vám... moje mamka je z té nekojící generace, takže nechápe, proč "furt" kojím a nepřidávám nic dalšího, proč mu večer nedám kaši, v noci čaj, proč mu dávám už po dvou hodinách někdy...
Zkrátka děkuju, potřebovala jsme to slyšet...
1. led 2010 v 17:05  • Odpověz
já přes problémy už taky plně kojím a jsem strašně ráda. Chtěla bych taky tak rok vydržet, ale pokud to nepůjde, tak aspoň do 6. měsíce a to už bude za chvilku. Naše Mája je cvalík a mám spíš smetanu, jak mlíko, tak možná příkrmama začnu později, ale to se uvidí, to se může každým dnem i změnit. NIc si z okolí nedělám, je mi jedno jestli se na mě dívají jako na exota.

JO malá si chtěla přiťuknout, tak ona štrngala prsem s mlíkem a my s manžou skleničkama se šampusem.

Mariv ty momentky jsou nejlepší :grinning: , ty prstíky a vykulený oči v lehátku, prostě super.

Pokud se mi podaří, tak vložím video, sem se dnes moc bavila...
1. led 2010 v 17:46  • Odpověz
mariv, fotky jsou fakt super!:slight_smile: Malá je krásná!!
1. led 2010 v 18:01  • Odpověz
Mariv, krasny fotky! Ta vykulena je super, mame s Tomikem podobnou :slight_smile:
1. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Holky dekuji! A sup a sup taky sem neco hodte!
1. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Kat- prď na okolí, jak jsem neměla mlíko, ani nevíš, kolik jsem toho nabrečela a stejně mi to prd pomohlo.
Teď fičíme na blbém Nutroši, zabírá čas příprava, chystání, sterilizace, do toho je to drahé jako prase. Takže buď v klidu. A moje kamarádka má holčičku 1,5roku a ještě v létě ji skoro plně kojila, ale to bylo tím, že malá prostě nechtěla, max si lupla nějakou sušenku, lžičku polívky nebo přesnídávky. Až teď začala trošku papkat.Prostě nepotřebovala, mamina měla lepší.
Na rady ostatních se vyprdni, dej na sebe, co si myslíš, že je správně, většinou je to dobře :wink:

Mariv- fotky pěkné, nejlepší jsou prstíky, to je přístup od malička :grinning:

Holky- jak si píšu, kolik mi Kuba vypije, tak jsem se zděsila, už to píšu třetí den, ať se doktorka na to mrkne, proč nepřibírá a bylo to 950, 940 a dneska 850ml a z toho je každý den 100ml čaje :frowning2: . Tak jsem zvědavá, co mi na to řekne. A to vždycky připravím plnou flašu a on si jen ucucne :frowning2:
1. led 2010 ve 20:22  • Odpověz
ahojky, nějaké fotky jsem přihodila , ale už je to asi 3 dny, tak nevím zda jste koukali.
Já to chci taky vydržet do 6 měsíce. Já dávám jen asi tak 120 za den um. Jinak jenom kojím. Dokonce ještě něco i odstříkám. Já bych jen kojila, ale ten náš lenoch nechce přibírat. Možná se na to přikrmování vyprdnu a zkusíme to zase jenom kojit.
1. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
Já si myslím, že ani u dětí co nejsou kojeny není kam pospíchat pokud to tedy nejsou nějací jedlíci.
1. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
kaa jojo, mala vi jak se vyjadrovat od malicka :slight_smile: A to ma jeste jednu fotku, kde zase ukazuje prostrednicek a o videu, kde tatkovi nadava do hajzlu, ani nemluve :slight_smile: Mam to na Facebooku, hodim odkaz, ale nevim, zda se na to pujde kouknout, kdyz "nejsme pratele" :slight_smile:
http://www.facebook.com/search/?ref=ffs&q=michael+mares&o=2048&init=ffs&s=10#/profile.php?id=1048734357&v=app_2392950137
1. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
Hodila jsem tam jeste tu fotku s fakackem :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
autor
čusík kočky,
taky mi to přijde brzo, takže jsem toho mýho pokusování nechala a zase jenom Sunarujeme. Počkám aspoň ještě měsíc a nebo 2.
Stejně je to divný. U Davídka jsem byla tak moc opatrná, všechno jsem si hlídala. Jela podle tabulek (aspoň teda pokoušela). Ze všeho jsem byla vyprdnutá a teď bych Míšovi už skoro rvala řízek. A to se říká, že to první dítko je spíš takový pokusný. U mě spíš naopak. :unamused:

Fotky máte hezký
Video mi nešlo spustit, tak nevim jak vypadá malá sprosťačka :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:34  • Odpověz
Mi taky video nejde spustit :frowning2:
1. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.