• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zazit- minule jsme se bavily o bodýčkách u krku na patentky http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27332911&tab=1, jsou takové obyčejné, ale na válení po dece dobré. Mám podobné na doma a barvy i tvary drží.
1. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
tak jsem koukala, že už je založené téma září 2010. to to letí co. :grinning:
1. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
jsem si to myslela, ze to nepujde. Tak ja to pak nekde hodim a poslu odkaz.
1. led 2010 ve 22:03  • Odpověz
Romco, ani mi nemluv, dneska už jsem objednávala nějaké kalhoty a mikču na jaro, nějak mi vyrostl z tepláčků a riflíků, ještě mám do zásoby jedny manšestráčky.
A když se koukám na alba, kde mají holky vyfocené testy, tak trošku závidím ten pocit mít "něco" v brřiše, ale ty stresy nee- odběry, utz, a porod :grinning:
1. led 2010 ve 22:25  • Odpověz
JÁ taky trochu závidím. zrovna jsem říkala manželovi, že kdybych nerodila už 2x císařem, že bych šla i do třetího cipíska :grinning:
1. led 2010 ve 22:29  • Odpověz
Ale zas na druhou stranu, jak jdu k dr, tak vidím třeba maminy s většíma dětma jak pokukují po malém, tak se nosím jak páv :grinning: A nebo minule se tam byla zaregistrovat těhule a taky koukala :grinning:
No jo, člověk není nikdy spokojený :grinning:

Jdu chrupat, dobrou noooc
1. led 2010 ve 22:35  • Odpověz
holky chtěla bych koupit pro Danečka cucací váček. Chtěla jsem ho už pro Ivušku, ale nikde jsem ho nesehnala. Kdyby jste ho někde v obchodě potkali, tak mi napište kde. Díky
1. led 2010 ve 22:37  • Odpověz
kaa- dobrou. já jdu taky za chvilku probudit Danulu.
1. led 2010 ve 22:38  • Odpověz
Kaa, dik za odkaz na bodycka, ted mam - sehnala jsem nakonec v Tescu - ve sleve, nebyly v tech balickach, ale jednotlive, v balickach maji jen ty s tim blbym vystrihem, ve sleve staly asi 80 Kc, tak jsem hned tri koupila

holky, ja bych teda tehotna bejt nechtela, jsem rada, ze je venku :slight_smile:))), vzpomente na srpen - jak jsme tu hekaly a vsechny uz si jen praly at uz vylezou a mame to za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 06:18  • Odpověz
a tak jsem teda taky po dlouhy dobe aktualizovala album na konikovi :slight_smile:, takze jsou tam aktualni fotky naseho obrika :grinning:
2. led 2010 v 06:31  • Odpověz
Ahoj holky, u nás Silvest proběhl celkem dobře. Měli jsme tady bráchu s těhu manželkou a psa od našich a docela jsme se nasmáli :slight_smile: Nikdo sice nepil, ale i tak se všichni bavili. Jak začali kolem půlnoci dělobuchy, tak pes štěkal jak magor, tak jsme ho zavírali koupelny a držely za čumák aby nemohl štěkat a když bylo po střílení a štěkání, tak švagrovka shodila skleničky na stole a byl randál zase :grinning: Ale našeho prďocha to nerozhodilo a spal jak andělíček celou dobu :slight_smile: Zato dnešní noc byla no ho..., budil se co hodinu, ale hlad neměl :angry:

Kojení -já taky plně kojím. Vždycky jsem si říkala, že když kojit nebudu,tak mě to bude jedno, ale asi by nebylo. U nás v okolí jsou tlaky spíš jen na čajíčky, že nedávám, jinak všichni říkají, ať kojím co nejdýl. Já vždycky řeknu, že jsem zkoušela dát čaj a nechtěl ho, ale nikdy jsem mu ho nedávala a je to. Na to nemají co říct. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jinak Tomášek hodně blinká, je schopný se poblinkat i dvě hodiny po jídle. :unamused:
A víte co mě není jasný? Když mimouši mají prdíky a koliky z mlíka, co jsme museli mít my, když jsme jedli polívky a guláše a podobný jídla ve dvou měsících? :confused:

Těhotenství - já na to vzpomínám v dobrým i když jsem se teda několikrát fakt hodně bála. Ale těm těhulím závidím jen to, jak uvidí poprvé miminko, to bylo strašně krásný. Mě ale dost mrzí to, že jsem neviděla manžela, když poprvé uviděl Tomáška. Rodila jsem akutním císařem, tak tam být nemohl :cry:
2. led 2010 v 08:29  • Odpověz
Dneska má Tomášek přesně 4 měsíce :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:35  • Odpověz
mariv, mně video jde, ale to asi proto, že jsme přátelé co?:grinning: Ale třeba odkaz na fotky sem jde hodit i nepřátelům:grinning: není pod tím videem na fb nějaký link?
Holky, to video je totiž super, malá Agi tam fakt zřetelně říká "hajzle dej":grinning:
2. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
ahojky kočendy,
to ty Vánoce ale utekly co? Ještě 3 králové a pak už skoro zase jaro. Ale zase je to blíž k našemu srazíku.

U nás je sněhu jako hafec, že zase nemůžu s kočárkem ven, protože všude jsou cedule "V zimě se neudržuje" a je to tu neprotažený, takže bych po 2 metrech zapadla a konečná.
Ale zase se těším na odpoledne.
Mamka slaví narozeniny,tak se u ní slezeme s rodinama a bude drbárna a Dáda se vyřádí s dětma.
Miška bude spát u nich v ložnici, je to vyzkoušený - nedělá mu to problém
2. led 2010 v 11:37  • Odpověz
bobi, to máš super, když ti malje takhle spí, to u nás prostě jen kočár, to je naprosto nezbytný doplněk na každou cestu:grinning: Ale teda leč to tady je taky neudržovaný, tak já projedu všude v poho, sice to je trošku znát na ruce, že to je těžší, ale projedu vše bez problémů...
zazit, za týden jsou malýmu 4 měsíce a asi to oslavíme novým kočárkem, korbička už je fakt tip ťop:slight_smile: už jsme ho i zkoušela a super, ale ještě jsem se nějak nechtěla toho miminka v korbičce vzdát:grinning:
2. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Jinak jestli ten srazím myslíte vážně, chtělo by to pomalu, ale jistě vymyslet alespoň lokalitu, kde budeme ubytko hledat:wink:
2. led 2010 ve 12:17  • Odpověz
Holky, mě je vcelku jedno, kde bude srazík. Dojedem kamkoliv :slight_smile: Ale kdybyste chtěli do Brna, tak nejsem proti :grinning:
2. led 2010 ve 12:19  • Odpověz
Kat, my uz jsme v tom dalsim kocarku, do korbicky uz jsme se nevesli - Tomik musel mit pokrcene nozicky, no mrkni do mýho alba tady na konikovi - mám tam fotku ze stedryho dne, jak obrika drzim, at vidis, jak budes mít Honzika za malou chvilku velkyho :grinning:
2. led 2010 v 17:40  • Odpověz
jojo, utika to jak blazen.
zazit malej je fakt kus chlapa, ale krasnej. A koukam, ze mame stejny vanocni dupajdy :slight_smile:
My taky na srazik dojedeme kamkoliv, ale proti Brnu taky nejsem :slight_smile: Ne, kecam, radeji nekde do prirody a do klidu. I kdyz jakmile tam vsichni dohrnem, tak bude hned po klidu :slight_smile:
2. led 2010 v 19:58  • Odpověz
2. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
kat link tam neni :frowning2: Ale je divny, ze by sem sel hodit odkaz na fotky, ale ne na video. Spis jsem asi tupa a nevim jak na to :slight_smile:
2. led 2010 ve 20:20  • Odpověz
Jé já mám super vzpomínky na těhotenství, mě by vůbec nevadilo být zase těhotná :slight_smile:. taky jsem se občas bála, zažili jsme pár horkých chvilek, ale na ně se zapomíná. Taky jsem ze sentimentu najela na září 2010 a je to fakt zvláštní pocit ani se nechce věřit, že to bylo před rokem.

Romco co je cucací váleček?

JInak včera jsem si dávala poprvé čočku na oběd a dorazilo to k malé až ve 4 ráno, to byly opět dělobuchy ale u nás doma.

Zazit moc pěkný stromeček, jste tak všichni k němu sladěný :slight_smile: .
2. led 2010 ve 21:20  • Odpověz
ahojky
sas- cucací váček je taková hračka do které se dá nějaké ovoce nebo i led na dásně a to dítě to saje. Uvolňuje to tu štávu z ovoce, ale nehrozí, že by se tím zakuckali. Já to chtěla už pro Ivušku, ale nesehnala jsem to. Děti se tím docela asi zabaví.

Dnes jsem si po dlouhé době koupila knižku a hned jsem začala číst. Konečně se taky trochu odreaguju.

Jsem zjistila, že naše Ivuška naspí za den a noc více hodin jak Daneček. To jsem zvědavá jak bude spát Danous až mu bude 27 měsíců asi vůbec. Dnes si dal přes den 3x 20 minut. Nespí ani v kočárku. Vždycky si dá dvacku a pak čučí.
2. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
Romi- taky jsem nevěděla, co je cucací váleček, a se přiznm, že jsem to ani neslyšela. :astonished: Ale jestli pojedeme do toho našeho spešl mimi obchodu, tak se na to zeptám.

Zazit- já závidím těhulím jen to, jak se mimino vrtí a hýbe, jinak zbytek nee. Ten poslední měsíc bych taky vynechala. Ale si vzpomínám, jak sem si říkala, už ať je venku, už ať rodím, ale jak přišly kontrakce, tak jsem si říkala, že bych to i chvilku ještě vydržela :grinning:
Sas- taky jsem jim tam nahlédla, je to bomba.

Holky, Kuba už taky začal kecat, včera celý den a dneska co vstal. To je mazec, včera jsem se tak nachechtala, on normálně povídá a když mu něo řeknu, tak odpovídá. Akorát nevím co :grinning:
3. led 2010 v 07:11  • Odpověz
Mariv- to video fakt nejde :frowning2:

Zazit- Tomášek je moc pěkný, a úplně se stydím, ty ho na doma tak parádíš? Ty riflíky má moc pěkné. Já dávám na doma jen bodyčko a ponožky a oblíkám líp, jen když někdo přijde nebo jdeme ven :unamused:
3. led 2010 v 07:15  • Odpověz
Romčo, já jsem našla jen krmící síťku http://www.e-broucek.cz/kojeni-krmeni-pece/jane-klips-s-krmici-sitkou, jdu ještě hledat ten váleček, jsem strašně zvědavá baba.

Joo holky, asi pokud budeme chtít ten sraz, tak by asi bylo dobré to už nějak řešit, zamluvit to, v létě už bude pozdě. Přiznám se ale, že tady u nás nemám moc přehled, my jezdil na dovku na Slovensko.
3. led 2010 v 07:19  • Odpověz
autor
Holky, já už zrušila autesedačku vajíčko. Zdálo se mi, že je tam Mišák takovej pokroucenej.
Ale první nakopnutí bylo to, že nám Davídek vyrostl z jeho sedačky, tak jsme jí rovnou dali Mišákovi a ten tam má teď takový pohodlíčko. Je ještě nastavitelná, že se dá do pololehu, takže si tam mladej hoví jako sultán.
No a Dáda? Ten dostal k svátku novou a jakou tatínek koupil? No samozřejmě že Ferrari origošku už do 36 kil. Je teda super, měkoučká a fakt bezpečná podle posledních limitů, ale už není polohovatelná. Takže mladej jenom sedí. Ale zdá se, že mu to nevadí. Hlavně, že tam má koně. Akorát na delší cesty jsem zvědavá. I když teda je tak všude vypolstrovaná, že to nebude taková tragédie.
3. led 2010 v 08:50  • Odpověz
Tak holky, já třeba začnu dávat návrhy...chcete spíš hory? Nebo lázeňská města? navrhuju třeba Orlické hory nebo Poděbrady... písněte, věřím, že něco najdeme:slight_smile:

Bobi, fakt jo? Autosedačku? tyjo...no mně teda taky přijde, že tam je zkroucenej no... že bych se začla dívat po jiných? Dáš mi tip, co je dobré? Polohování? měkkost? Značka? Díky moc:slight_smile:

Já s eteda rozhodla, že končím se sentimentem a v den jeho 4m narozenin měním kočár:grinning:
3. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Kaa, ta fotka v riflickach byla delana než jsme někam šli, to bych mu na doma nedavala - neni to pohodlne, na doma ma bodycko s dl rukavem, teplacky a ponozky, at ma pohodli, já mu ty dziny dávám jen když jdeme někam, kde ho budu ukazovat :slight_smile:, prijde mi to nepohodlny i na lezeni v kocarku, obycejne mu davam samy mekkoucky veci, aby se mu dobře hajalo

ty jo, už novou autosedacku, jo?? mne ta naše ještě přijde ok, mame tario od teutonie, už jsme teda dávno vytáhli takovou tu polstrovanou vlozku na držení hlavicky, ale jinak je v ni prcek ok, dokonce i nabalenej jak pumpa se do ni vleze krasne
3. led 2010 v 10:34  • Odpověz
Holky tak jsem to dala na youtube, tak tam by vam to uz melo jet. http://www.youtube.com/watch?v=DftbkoiXxBw Hlavne nas neudejte na socialku :slight_smile:
3. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.