• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
mariv BOŽÍ!!!! jak nemá zuby a jak si ještě ruky tře, Agi vypadá jak nespokojená babka :grinning: . Super, musím taky něco už sem dát :grinning: .
Naše mladá taky tak povídá a nejradši v noci a ráno, když se mámě chce spát, pokaždé ale přestane, když přijdeme.
Váleček jsem se snažila taky na netu najít ale zatím nemám štěstí.
Orlický by se mi líbily a dost, ale moc tam není možností kam s kočárkama. V Poděbradech sem ještě nebyla ale může to být stejně hezký jako u nás v Luhačovicích. Lázeňská města mají něco do sebe.
3. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
Včera jsem hledala taky autosedačku, my zatím nemáme, máme korbičku, která se upevňuje přes pásy, ale už bych taky chtěla něco koupit. Holky z Brna, kdy bude veletrh dětských firem na výstavišti ,nevíte? Našla jsem nějaké testy na autosedačky, je to německy, ale pochopit se to dá. http://www1.adac.de/Tests/kindersicherung/kindersitze/tab.asp?quer=tests&ComponentID=183194&SourcePageID=147654
3. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Zazit- no já jsem si říkala, jestli mu dáváš rilíky na doma :slight_smile: , já mám tež radši nějaké tepláčky nebo měkčí kalhoty, riflíky mám jen jedny a moc mu je nedávám, mi by taky v nich nebylo extra pohodlně, kdybych měla ležet nebo se válet doma.

Kat- nám je místo jedno, dopravíme se kamkoliv.

Bobi a jakou jste kupovali sedačku pro Mišu :unamused: :unamused: ?
Já myslela, že je vajíčko a až sedí, tak se může vyměnit :unamused:
My máme Maxi-cosi cabrio, teď jsem vytahovala vložku na oporu hlavičky a je v ní docela spokojený. Pak chceme jít asi do Romerky, větší Maxi- cosi je prý tvrdá a úzká a to se dětem moc nelíbí.
3. led 2010 v 15:03  • Odpověz
:grinning: Mariv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ty vo..., Agi mluví :grinning: :grinning: :grinning:
To musím večer ukázat drahému, až dorazí z práce :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 v 15:06  • Odpověz
kaa do romerky? ta je mastná (drahá) já si právě vybrala maxi coci tobi, tak říkáš, že jsou blbé? chjo abych se zasrozhlížela dál. A vy máte isofix? my právě ne, tak musím hledat takové bez a těch teď moc není.
3. led 2010 v 15:08  • Odpověz
Sas- osobně nevím jak ta maxi- cosi vypadá, ale našla jsem tady na koňovi diskuzi a většinou holky psaly, že je tvrdá a děti v tom řvou.Taky jsem chtěla maxi-cosi, teď jsem spokojená a navíc vyšla dobře i v testech a bezpečí především.
Co se týče ceny, tak obě jsou zhruba tak stejně, kolem 5-6tis.
Jinak máme starší auta, tam isofix nemáme, ale romerka je prý nejbezpečnější autosedačka bez isofixu..
Ale moje kamarádky, co mají větší děti, tak mají všechny chicco, tak nevím.
3. led 2010 v 15:17  • Odpověz
Jo, já jsem s další sedackou namydlena - máme to jak u bobisku, manza rozhodl, ze jedine Recaro - je to firma, která vyrábí sedadla do sportovních aut a děla i autosedacky, naštěstí jsou prej fakt dobry a kvalitni
3. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Zazit- kdyby vybíral přítel, tak taky máme recaro, ferrari nebo sparco(ale sparco myslím dětské nedělá :astonished: )
On by v první řadě koukal jak to vypadá a jaká je to značka, vždycky ho trošku musím usměrnit, ať kouká i na jinačí věci. I do kočárku mi kecal a vybral mi quinny buzz, vyloženě městský kočár na rovné chodníky a do nákupních center. To bych asi tady kolem baráku a na normální procházky neuspěla :wink:
3. led 2010 v 18:32  • Odpověz
No asi je to všude stejný, já sice vybírám, ale na poslední chvíli to bude úplně jinak. To se pak nas..u, protože to dlouho dopředu vybírám a pak není po mém.
3. led 2010 v 19:08  • Odpověz
Ahoj

sasanko ten veletrh by měl být 11. - 14. 3. 2010

mariv to je kvalita :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, mě asi dochází zásoby mlíka :frowning2: Tomík byl po kojení brzy protivnej a v noci špatně spí, tak jsem si půjčila váhu a on vypije 70-100 a končí :confounded: Prolívám se kojícím čajem a doufám, že se zase rozkojím. Hlavně, že jsem tady včera psala, jak kojím :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemáte tipy, co dělat aby se to upravilo?
3. led 2010 v 19:34  • Odpověz
janka díky, no a rady? často přikládat, hlavně večer (co 2-3 hodiny), pila sem hodně taky meltu, černý pivo a kojící čaj. Taky si hlídat, kolik toho za den vypiješ. Neboj určitě se to spraví.
3. led 2010 ve 20:12  • Odpověz
jo taky mi hodně pomohla homeopatika ricinus communis 5CH,stojí to kolem 70,-Kč
3. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jankaj- to bude jen nějaká krizka, určitě to bude ok.
3. led 2010 ve 20:18  • Odpověz
Holky co kojíte, dáváte dudlík? Mě totiž připadá, že chvilku pije, pak jen tak jako žvýká to prso a tak dokola. To je věda tom kojení :sweat_smile:
3. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
Tím jsem chtěla říct to, jestli ho ten dudel nepopletl.
3. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
ty homeopatika koupím kde? normálně v lékárně?
holky dík :slight_smile:
3. led 2010 ve 20:31  • Odpověz
Jo, ty homeo v lékárně. Víc bohužel neporadím.
3. led 2010 ve 20:34  • Odpověz
janka dávám dudlík a je fakt, že sestřičky v nemocnici mají pravdu, že narušuje správné kojení, ale co už se bez něj nedokážeme obejít. Neboj taky jsem neměla a rozkojila jsem se, chce to opravdu jen vydržet a dost dlouho, trvalo mi to tak týden a něco než se to upravilo do normálu. Tak vydrž prďka, vydrž! :grinning:
3. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
My bysme bez dudlíku byli asi dost v pasti :unamused: Tomáška dost uklidní :slight_smile: Nám říkali v porodnici, ať se rozkojíme a pak klidně dáme dudel.

Já budu dělat všecko pro to, abych kojila co nejdýl už kvůli tomu jeho ekzému, tak držte palce.
3. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
jankaj ja taky davam dudlik a neprijde mi, ze by to na Agi nejak melo vliv. A vsechny kamosky co koji davaji dudlik. Snad to bude jen nejaky prechodny obdobi, mne taky mala nekdy pije chvili a pak jen cuca. Ted se mi taky zacala v noci vic budit na kojeni. Zda se mi, ze ted hodne vyrostla a tak ji to asi nestaci jist dvakrat za noc a pije casteji. Urcite to bude dobry, uvidis. Zkus si treba po kojeni a zvazeni odstrikat, at vidis jestli a kolik je tam jeste mlika. Tak vydrz, urcite to bude lepsi.
3. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
jsem rada holky, ze se vam video nasi sproste dcerky libilo :slight_smile: Slusna slovni zasoba na trimesicni dite co :grinning:
3. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
No, nevím nevím Mariv, jestli za tebou pojedu, abyste mě s Agátkou Tomáška nezkazili :grinning:
3. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
Néééééééé, to byl vtip samozřejmě :grinning: Agátka je úžasná, je to super, že se vám to povedlo nahrát. Nebo ona vám tak nadává pořád? :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:27  • Odpověz
no porad a nekdy i hur jankaj :slight_smile: neee, taky kecam :slight_smile: Neboj, az se sejdem, tak radsi Agatce zalepim pusu :slight_smile:
3. led 2010 ve 21:56  • Odpověz
cusky
mariv- Agátka je pěkně ukecaná. Náš malej povídá, ale né tak hodně. Ty ženský si to trénují už od malička :grinning: .
Jankaj náš malej taky nechce přibírat a když jsem ho u dr. nakojila a zvážila tak vysos jen 70.
kaa- díky za odkaz. Asi ho vezmu pokud nenajdu ještě někde něco. Raději bych to někde koupila a ne přes net. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já taky budu kupovat novou sedačku pro Ivušku a Daneček podědí po Ivušce Romerku. Zrovna mají v německém Realu akci na autosedačku Romer 15-36 kg. Někdy mívají i na tu memší 9-15. Taky jsme jí tam kupovala, ale tady zrovna napadlo hodně sněhu a mrzne, tak se mi tam pro ní moc nechce. Bívají tam na ně akce docela často.
3. led 2010 ve 22:49  • Odpověz
teda hajzle dej nema chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nas mladej mele celej den, ale slova jsme v tom teda jeste nevypozorovali :slight_smile:, to jste teda chytili na kameru nadherne, pockejte az ji to pustite az bude velka :slight_smile:
4. led 2010 v 06:03  • Odpověz
autor
to teda, je to parádní nahrávka :grinning:

no, abych pravdu řekla, tak nevim, co je to za značku sedačky, ale mrknu na to.
Je tada už stará jako Jeruzalém, dala mi jí kámoška po klukovi, ale fakt nemá chybu. Akorát nemá opěrku hlavy, takže už 2 letý děti jsou taktak na hraně s výškou. Rači jsme mu teda koupili novou.

Já měla vajíčko ze sady kočárku Bebecar. Je taky všelijak polstrovaný, ale Mišule v něm byl jak rozinka. A tahle po Dádovi se dá do toho pololehu a má úplně stejný úhel lehu jako vajíčko, takže je jedno, jestli mimi umí sedět a nebo ne, protože v tom převážně leží.
Akorát musím přeprat potah a trochu ho poopravit a bude fungovat zase nějakej pátek.

Jinak vybrat novou sedačku je fakt umění. Chce to vidět na vlastní oči, protože třeba se nám líbil obrázek a na kukačku to byla šitka. Žádný vypolstrování a dítě sedělo jako na prkně.
Ta ferrari nebyla jedna z nejdražších (4tisky), ale je fakt pro starší, protože nejde dát do toho pololehu. I když píšou, že je od 0-36 kilo, tak si v tom novorozence neumim představit
4. led 2010 v 09:05  • Odpověz
No, já popravdě doufam, ze už půjdeme do sedačky 9-36kg, ze už nebudeme muset kupovat zadnou mezi, ale uvidím, jak dlouho vydrzime v té, co teď máme, ale ona ta naše je poměrně robustní a větší než třeba vajíčka od maxi cosi, tam už by jsme se asi nevesli teď, tak doufám, ze tam třeba vydrzime do těch sedmi-osmi měsíců a pak půjdeme rovnou do té Recaro 9-36kg
4. led 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
kočky mě malej furt blije po jídle. Je to hrozný. Neustále ho převlíkám a smrdí jak Herodes. Vůbec nevoní miminkovsky. Myslim, že je to po Sunaru. Zkusim krabici Nutrilonu. Vám po ní děti neblinkaj?
4. led 2010 v 11:17  • Odpověz
Romi a přikrmuješ nebo ses rozkojila?

Bobi mě Tomášek blije i po kojení. Taky pořád převlíkáme, ale aspoň unosí všecky věci :grinning:
4. led 2010 v 11:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.