• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
bobi, mne Tomasek po Nutrosi neblinka nebo takhle blinka uplne minimalne - jak se ted naucil pretacet, tak kdyz se brzo po jidle pretoci na brisko, tak mu takova delsi bila slina vyjede, ale klasicky bliticko nema
4. led 2010 ve 13:25  • Odpověz
autor
Jani fakt?
Ale to jsou dávky. V rodině je už prohlášenej a lidi ho nechtějí chovat, protože už snad všechny poblil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
On celodenně ublinkává.
Nestačim prát pleny, co má pod hlavou, povlíkat postýlku a oblečky hrůza. Ještě, že jich má tolik, ale zase máš pravdu, že všechny unosí.
Já nevim. Třeba je 2 hodiny po jídle, už si myslim, že je vyblitej až dost a on mi to rameno stejně nahodí, už stráveným mlíkem. A nebo hodí koláč na podlahu.
4. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
Bobi malá mi taky ublinkává a klidně i 2 hodiny po kojení. Ona si odbrkne, ale asi to nestačí a pak za 2 hodiny, když ji třeba pak zvednu tak mě ohodí :grinning: . Naštěstí jsou to jen malé cákance, ale zažili jsme si i pořádné dávky a řekla bych, že to bylo z přejedení, protože jsem před tím měla dost nalitý prsa. Taky nestačím prát a pořád k ní čichám, aby nesmrděla, protože mi to vadí :cry: .

Naše Máda se strašně rozmluvila, no spíš je to takové to řvaní a pištění, přes den je to roztomilý, ale v noci bych ji vypla :slight_smile:. Začne vždycky, když se probudí a teď v noci se dost budí :slight_smile:.

Předevčírem mě pobavila, pokakala tátu, zrovna po cvičení ji máme pochovat a jak si ji dal do takového klubíčka, tak to pustila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Holka jedna šikovná.

Zítra jdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá, jestli nás naočkují a uvidíme jak dopadne pneumokok. Snad budeme mít taky takové štěstí a prospí to.
4. led 2010 ve 14:06  • Odpověz
ahoh holky,
tak jsme byly na "očkování" - už jsme měly měsíc odklad kvůli reakci na TBC a co myslíte?
No NIC, prej to ještě doktor nebude riskovat, není to zhojený. Pak jsem se podivila, že malou nechtějí vážit, když jí byly 4 měsíce - no tak si uvědomil, že teda jako uděláme 4měsíční prohlídku :
65 cm
5870 g
44 cm obvod hlavičky
Co se Prevenaru týká, řešila jsem to s lékárníkem mezi svátky a nakonec je to takhle:
recept vyhodili, prý se to objednává přes doktora, ten to potom naočkuje rovnou - takže pokud za 14 dnů budeme schopni na hexu a dojde doktorovi objednanej prevenar, tak nás naočkuje, jen mám strach, aby to stihnul do Lucinky 5 měsíců, protože jsem četla a slyšela, že to je pro děti, co jim je 3-5 měsíců a stihnou dávky vybrat do 7 měsíců věku(tak nějak, snad nepíšu bláboly) - a podmínka po 1.1.10.
Uvidíme...
Píšete tady o blití - Lucinka blije pořád, skoro po každým jídle a někdy fakt hází i šavle, spíš je to ale neustálý ublinkávání, pořád peru věci na malou i moje trika - taky jsem měla první měsíc strach, že malá všechny ty nový hadříky neunosí a začátkem 2.měsíce začala blejt a od tý doby blije a blije.
Takže unosí všechny hadříčky :grinning:
Mám doma váhu a vážím malou celej den před i po kojení, takže vím, jak pije. Pro uklidnění:
nevypije za den víc jak 700-750ml, což neodpovídá "tabulkové" šestině váhy ani náhodou, z levýho prsa teď pije
jen za cenu velkýho boje, i tak to je cca 1/3 levý, 2/3 pravý prso denní dávka.
Najednou vypije různě - příklad, vysvětlivky L= levý prso, P= pravý prso:
1) 5.30 hod 130 P
2) 9.30 hod 70 L+ 100 P
3) 11.30 hod 40 L+ 45 P
4) 13.30 hod 75 P
5) 18.00 hod 40 L + 65 P
6) 20.00 hod 60 L+ 40 P
7) 21.00 hod 35 P
celkem 700 ml
Všechno kojení se řídí náladou, prdíkama a spinkáním - odpoledne spí v kočárku cca 3-4 hodiny, proto ta pauza, v noci spí od 21 hod do 5 hod do rána +-
Až na výjimky u kojení řve, první cca 3 minuty saje, pak potáhne, řve, potáhne atd. - je schopná vytáhnout za 3 minuty 60-80 ml, nebo taky za 40 minut "dát" 70 ml. Bez váhy bych to neodhadla, fakt ne.
Tak pokud děti příbírají, buďte v klidu, že vypijou třeba jen 70 ml, příští kojení to může být 2x tolik...
4. led 2010 ve 14:28  • Odpověz
No a i když bojujeme, tak chci vydržet aspoň do těch 6 měsíců.
Za posledních 5 týdnů přibrala Lucinka 670g, takže nic světobornýho,ale je to holčička - bude prostě drobnější,
co vidím v okolí, nemá moc cenu srovnávat kluky s holkama - tak asi tak.
Agátka mě včera málem roztrhla - úžasný video,Mariv !!! A já na srazík přijedu, strach nemám, protože mně kolikrát taky leccos sprostýho ujede, budeme si s Agi notovat
:grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Sasanko - než jsme dneska vyšly k doktoru, malá mě ohodila od halvy až k patě, ještě koberec a u doktora počůrala přebalovák a hrozně se tomu tlemila - sprosťačka - plenku, co měla rozepnutou mezi nožkama, dokázala vůbec nepočůrat :grinning: :grinning: :grinning: - šikulka je to.
A s mluvením jsme na tom asi stejně: malá se naučila ječet(ale radostí, naštěstí), vejskat, řehtá se nahlas, "žaluje", když jí bolí bříško - hlasitě si oddychne, když ji vezmeme z hrací deky a jdeme se procházet po bytě - prostě je to už docela zábava a tak mě ani moc nemrzí, že to tak utíká, je to čím dál tím hezčí....
4. led 2010 ve 14:40  • Odpověz
Katw. já taky kojím plně, často mám pocit, že už nemám mlíko, ale Ondra přibírá dost rychle (už má skoro 7kg), takže mám asi málo mléka, ale výživné... a v noci většinou ani Ondra neodříhává a spí dál a bez problémů, dokonce ublinkává, jen když moc hltá a nebo když ho něco rozruší např. cizí lidé, návštěvy apod. jinak prdíky máme, tos mě překvapila s informací, že nadýmání je jen záležitostí naší společnosti a že domorodé kmeny tenhle problém nemají...
4. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Bobi jojo, Tomík blije jak amina. Všechny kdo ho chovají na to upozorňuju, aby se nedivili. :grinning: Doufám, že to přejde, nebo nevím co budem dělat, až budem dávat mrkev.

Já bych to kojení tak neprožívala, ale on se začal hafo budit v noci, což je děs. :angry: Budil se tak 2x za noc a teď klidně i 7x. Ale dneska v noci jsem ho kojila a sledovala ho a on prostě pije a usne, za 4 minuty byl hotovej a vypil 50, tak se nedivím, že má hned hlad. Když měl dva měsíce tak pil běžně 120 v noci a spal jak andělíček. No prostě uvidím, taky bych chtěla plně kojit do půl roku.
4. led 2010 v 17:05  • Odpověz
Hoooolky, nám se asi prorezava první zoubek - je to maso, můj andilecek je protivnej jak cinze - furt rve, nemuze usnout, takže řve o to víc, ma zvýšenou teplotku, furt si všechno rve do pusy, ma oteklou dolní dasnen a jediny co pomaha je, ze když mu vychlazenym dudlikem po ty dasni zběsile jezdim, tak nerve a usne vysilenim z toho revu :frowning2:, je mi ho moc lito, ale nevím jak mu pomoct - holky - druho-mamky, poradte, jak jste ulevovali prvnim ditkum, mám koupenej nejakej ten gel na masaz dasnicek, ale nevim jestli ho mám pouzit
4. led 2010 v 17:49  • Odpověz
tak mne mala nastesti neblinka skoro vubec. Muzu s ni po kojeni mavat jak chci a jen malokdy si trosku ublinkne. V noci ji odrihavat vubec nedavam a nikdy se nepoblila.
jankaj mne se mala taky zacala vic budit v noci a co jsem slysela od kamosek co koji, tak je to normalni. Zrovna dnes mi kamoska rikala, ze se ji jeji pulrocni holcicka budi co dve hodiny a to driv spavala od 8 do 4 do rana. A to uz ji dava vecer kasi a ani to nepomohlo.
Jinak mala taky zacala vyskat a pistet, je to sranda. Nastesti v noci to zatim nepraktikuje.
zazit tak at je brzy lip! Kamoska davala malymu detsky nurofen, aspon na noc, aby se prcek vyspal a ona taky. Tak to treba taky zkus.
verusko, tak to si budem notovat i spolu, mne taky obcas neco ujede :slight_smile: Ale zase abyste si nemyslely, ze si nadavame s manzou do hajzlu a mala to kopiruje! :slight_smile:
4. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Ahoj holky, my jsme dneska byli na hexu, ale dr tam nebyla, takže jsme naočkovaní od sestřičky, ale vím prd, máme se objednat příští týden. Ten váhový přírůstek je prý ok, ve 2m vážil 5400g a teď ve 4m 6440g, tak nevím, asi jo. Já nechci buřtíka, ale zdá se mi to málo. No uvidíme ten příští týden.

Bobi, s tím Nutrošem to máš těžko, Zazit Tomášek to snáší dobře, náš Kuba taky, ale třeba Mišky Ríša musel přejít na Bebu sensitiv. To asi musíš vyzkoušet :unamused: Kubík mi po jídle vyloženě neblije, ale jak psala Zazit, tak mu taky někdy na bříšku ujede bílá slina :slight_smile: a někdy i takové sražené mlíčko.

Verusko, tím rozpisem jsi mně uklidnila, máme to tak nějak podobně.

Mariv- ukazovala jsem sprosťandu příteli a strašně se smál. Já jsem dneska odposlouchala jedno slovo :slight_smile: , oblíkala jsem Kubu k dr, on si pořád mlel, a já mu říkám- Tyhle štramplíky ne, ty jsou veliké.... a on- Veliké :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
autor
Jo Zazit, když se klubaly zuby Davidkovi, tak jsem taky dávala sirup Nurofen. Je to nejen na horečky, ale hlavně na bolesti. A byl pak klidnější. A na bolavy dasně jsem mu davala mastičku Calgel. Je to malá tubička v lékárně asi za 80 korun, ale tu si nemůžu vynachválit. Krásně chladí a přitom je sladká, takže jí neplival
Náš Miška byl dneska taky protivnej a říkala jsem si, že to vypadá jako na zuby, ale dásně má zatím v klidu. Uvidíme.

Byla jsem s mladým bobovat. Kočár stál na chodníku a Miška chrupal. Davídek jezdil jako Lokvenc, krouhal to jako profík. Dole lehl na boby a volal "MAMÍ, NAHOJU" a já to do kopce táhla na bobech jako roura. Ale večer krásně usnul.
4. led 2010 ve 21:10  • Odpověz
Ahojik!
Teda bobi, přiznám se, že jsem strašně ráda, že píšeš, že Mišula blindí...Honzík taky a furt... po jídle čerstvý mlíko a třeba za hodinu i dvě sražený...prostě blije furt... doma už chodí v bryndáku, pač jsem převlíkala třeba třikrát.-( a furt musím hlídat, dy jdu k dr, aby to tam nezeblil:grinning:
Dneska jsem byla na nožičkách a hybnost už dobrá (na 6n měl omezenou hybnost 10 stupňů), ale ještě nemáme jadýrka, takže za měsíc máme jít znovu... Balení můžeme mít normální...

Jinak u nás ruce v puse furt, nejlépě obě, pak se poblije:grinning: Ale slintá víc a víc, ale zuby nevidím, tak snad ok...

Zazit, existuje i ořírodní nechemická mastička na dásně a prý pomáhá, znáš? Najdu odkaz...

Jinak Honzík měří 67cm, váží 8 kilo, dnes má prvně na noc pampersky 4ky! Tak doufám, že je nepročůrne jako ty huggiesky:frowning2:
4. led 2010 ve 21:57  • Odpověz
Váží 7 kilo, ježiš, pardon!!:grinning:

zaz, na dásně... http://www.branakdetem.cz/hermanek-v-jojobe-eone-5ml.html
Jinak už jsem tu psala, na zoubky si všichni chváli homeopatika
CHAMOMILLA VULGARIS 9CH nebo 15CH 5kulicek rozpustit v malém množství vody /u nás to fungovalo/

Ptala jsem s ena ně tady v lékárně a paní hned věděla, co chci, prý si to maminky hodně chválí...:wink:
4. led 2010 ve 22:10  • Odpověz
Holky, tak jsem dneska dala Tomíkovi Bebu. Už jsem ten řev nevydržela. Podle váhy vypil 30 a pak už jen řval a řval, tak jsem odsříkala 70, to vypil a ještě 120 té Beby. On byl tak strašně moc spokojenej, úplně vrněl nahlas :slight_smile: Tak jsem zvědavá jaká bude dneska noc. Jestli bude spát dobře, tak ho prostě budu na noc přikrmovat. Hladem ho každopádně trápit nebudu. Kolik by vlastně měli teď vypít?

Hoky nejsou ty pampersky 3ky od 4 do 9 kilo? Tomášek má 6 kilo a jsou mu dobře. Máme jich dost nakoupených dopředu, tak doufám, že v nich ještě vydrží.
4. led 2010 ve 22:52  • Odpověz
Mariv nebyla sis vyřizovat ty papíry na sociálku o té výši mateřské? Já jsem tam byla dneska a ta ženská mě řekla, že si mám dojít v únoru, že neví, kolik budu pobírat v lednu :unamused: Že to bude vědět až v tom únoru. A to jsem volala na Veveří a tam mě poslali na Gajdošovu, tak tam jak kráva jedu a baba mě pošle do pr.... A když jsem se jí ptala do kdy to musím podat, tak mě řekla, že to teda jako ona neví. To tam teda ale ani nemusí sedět koza jedna :angry:

Zazit tobě to potvrdili bez problémů že jo? V Brně jsou asi trochu blbci na tom úřadě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 22:58  • Odpověz
Kat, diky moc za odkaz, zkusim ty kapicky a jeste mi doporucili tohle - http://www.neconazub.cz/zubni-pasty/pro-deti/99-bioxtra-baby-balzam-15-ml-zklidnuje-pri-rustu-zoubku.html prej to taky super ucinkuje, noc byla uplne normalni, on kdyz konecne usne, tak uz je v pohode, ale teda celej den protivny mimi to je pro mne opravdu velka zmena, protoze on se normalne celej den chechta a je dobre nalozenej a vcera byl uplne silenej - v podstate non stop rev :(
ty homeopatika poridim, nechci do nej cpat nurofen jen tak - ja jsem totiz takovej odpurce vsech moznejch leku, ja sama je beru jen kdyz uz je mi fakt zle - kdyz me manza vidi si rozpoustet aspirin (za tech 5.5 r, co jsme spolu to bylo asi 2x), tak vi, ze uz je mi fakt zle a antibiotika jsem dostala ted v porodnici (kvuli odtoku plodovky) a mela jsem je asi po 15ti letech a byla jsem na ne desne nastvana - cely tehu jsem se vyhybala jakykoliv chemii a nakonec mu tam poslali antibiotika :(

jankaj - k Bebe, na Nutrosi je davkovani od 4 mesicu - 180 ml vody + 6 odmerek (1 odmerka = 5g) Nutrilonu, predpokladam, ze Beba bude mit davkovani podobny, mimi by melo vypit 5 takovych davek denne, takze to dela cca 1 litr umelyho mlicka denne

Teda, to jsou kozy na tom urade - kecaj ti - maji to davno vedet - ja si to byla nechat potvrdit nekdy kolem desateho prosince a pani uz moc dobre vedela, jaky budu mit vymer od ledna a napsala mi oba - za rok 2009 i 2010

holky, rano vyrazim do lekarny - nakoupim homeo, masticky, olejicek (doufam, ze ho budou mit, ale u nas maji i tyhle prirodni veci dost) a prstacek (takovej jakoby kartacek na prst, abych mu mohla masirovat ty dasnicky) a budu doufat, ze mu trochu ulevim, ma celou nateklou spodni dasen - vypada to na spodni rezak
5. led 2010 v 05:48  • Odpověz
autor
ahojky, taky jsem měla jít dneska s Miškou na 2.Hexa, ale smolík. V noci jsem mu musela odsávat nudle a pšiká chuděrka, tak by ho asi nenapíchali.

Zazit a to Tomík tu 180+6 odměrek vyžunkne v poho? Náš Míša dává 120ml +4 odměrky a to funí jako buldozer. Většinou mi tam ještě 20 nechá. Na noc si dává 150, ale není to pravidlo.

s tim blitím jste mě potěšili i né. Už jsem si myslela, že je to fakt po Sunaru a budu mít klid, když najedu na jiný umělý mlíko. Nebude blít a smrdět.
Ale na druhou stranu jsem ráda, že je tedy vše v pořádku a není to nic ojedinělýho.
Jinak já ho převlíkám skoro každou hodinu a všude beru na návštěvy náhradní 2 oblečení a skoro vždy je využiju.

Jsem docela frajerka.Nějak mi nevyšlo mlíko, mám tam tak na 1-2 dávky a pak konečná. Nezbyde mi nic jinýho, než se oháknout i s dětičkama a vyrazit na nákup. I kdyby trakaře padaly.
5. led 2010 v 07:55  • Odpověz
autor
Na sociálku se chystám další týden. Jsem zvědavá na celkový průběh. To budu zase vzteklá jako čuba.
Rovnou si nechám vyjet příjmy pro daně. Švagrová nám udělá zdanění manželů.
5. led 2010 v 07:58  • Odpověz
Ahoj, tak u nás noc v poho. :slight_smile: Probudil se klasika 2x a jen jsem kojila. Teď ráno vytáhnul 100 a 40 jsem odstříkala a že mu to frknu taky a už nechtěl. Tak uvidím jak dlouho vydrží. Ale večer ho budu přikrmovat, ať se vyspíme :slight_smile:

Já se ještě zeptám kamarádky, co řekli jí, jestli už na tom úřadě byla. Taky se mě to právě moc nezdá. :unamused:
5. led 2010 v 08:07  • Odpověz
autor
Tak to je fajn, že jsme se vychrupali.
Já už asi 3 dny jedu na rezervu. Dáda vstával včera 4x. (2x čurat a 2x napít a kňoural, že ho bolí bok) Do toho Míša klasika 2x jídlo. Nejhorší bylo, že jsem zabrala na 10-15 minut a budíček. Furt jsem utěšovala Dádulu a už si myslela, že poběžíme k mudr. Vypadalo to na ledvinu (3 noci). Ve dne jako by nic a běhal jako kamzík a na nic si nestěžoval. Dneska už nebulel a spal celou noc. Zato Mišule jak rýmuje, tak byl i v noci neklidnej.
Kafuju jako blázen, ještě, že už nekojim, jinak by Majký začal snad i chodit
5. led 2010 v 08:12  • Odpověz
Holky, tak na noc dnes poprvé pampersky 4ky a super!! Hodně poberou, nic neproteče...takže já huggies už ne a pampersky 4ky:slight_smile: Oni jsu totiž od sedmi kilo, takže prostě má Honza asi velkej zadek:grinning:
5. led 2010 v 10:28  • Odpověz
kat uz jsem se lekla, ze vas Honzik prerostl i malyho zazitacka :slight_smile:
kaa mne mala taky pribrala za mesic 500g a mudra nerikala, ze by to bylo malo. Takze asi v pohode. No vidis, Kubik uz taky mluvi a aspon neni sprostej :slight_smile:
bobisku ale to spolecny zdaneni manzelu uz neni, ne?
jankaj jeste jsem si to nevyrizovala. Taky chodim na Gajdosku, mam to za rohem. Tak jestli tam nekdy pojedes znovu, tak bysme se mohly nekde sejit, co ty na to? A proc vlastne musime mit ten lednovy vymer, vzdyt rodicak je stejne pro kazdyho stejny, pokud tedy nechces jit na ty 2 roky, tam musis mit myslim denni vymerovaci zaklad materske 400 Kc. No vubec se mi tamnechce. Kolik tam bylo lidi jankaj? Minule kdyz jsem tam byla tak tam bylo lidi jak nas...
HOlky taky se vam tak prckove zvedaji do sedu? Mala jakmile ma malinko podlozenou hlavicku nebo ji drzim zadam k sobe, tak si furt seda. V lehatku dokonce vymyslela fintu zaprit se o lokty a zvednou se.
5. led 2010 v 10:53  • Odpověz
jo jankaj, Pampers 3 jsou na 4 az 9 kg, tak neboj, jeste ti chvili vydrzi. Pokud teda nema Tomasek zadek jak Honzik :slight_smile:
bobisku tak snad se dnes konecne vyspis :frowning2:
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
mariv, taky, taky, docela mě to děsí, nejdřív by se měl v pohodě přetáčet a pak sedět... a on na to přetáčení je docela línej, ale sedal by si hned...
5. led 2010 v 10:55  • Odpověz
Bobi, Tomik to vyzahne ani nemrkne, když neblbne, tak na jeden zatah bez přestávky, mlicko nechá asi tak jednou za tyden tak 5ml :grinning: :grinning:, po mlicku sundam flašku a on na mě cuci stylem - a to byl jako predkrm nebo co si mi tím chtěla naznačit :grinning:, to vis, já mám doma jinaciho stravnika :slight_smile:, proto on ani neblije - přijde mu to Škoda :grinning:

a společný zdanění manželů už nebylo vloni, tak pochybuju, ze by ho zas zavedli

my snad půjdeme na první hexu v patek, tak doufam, ze to konečně vyjde, jo a toho pneumokoka fakt zařadili do povinnych očkováni, dr mi slibila, ze to s tou vakcinou, co už mám doma nějak udelame, asi k ni jdeme naposled, už jsem prdika přihlásila k novému dr, trochu mě to štve, byla fakt hrozne fajn, ale snad ten novy bude taky ok, máme ho doporucenyho, prej je dobrej
5. led 2010 v 11:04  • Odpověz
tak tak kat na pretaceni prdi a sedat by si chteli. Ale jak je ma clovek udrzet, kdyz se to hned vzteka!
5. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Tak dnes jsem vstávala tak 6x, nevím, co se děje, je taková neklidná a ani dudel nechce. Navíc platí, jak na Nový rok tak po celý rok, protože už mi kadí od Nového roku tak v 5 ráno a to půl hodiny před tím tlačí. Už vím, ale jak se musíš cítit kat, když se za noc nevyspíš a máš být potom na své dítě milá přes den. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Verus asi tě dnes napodobíme. Jdeme k Dr. a pochybuju, že nás naočkuje, Máda to má pořád vystouplé, snad stihnem naočkovat i pneumokoka, protože se mi to moc platit nechce.

Sociálku mám naplánovanou na středu, tak snad to nebude jak v Brně, ale nejsem si tím jistá :unamused: .

Holky máte nějaký super typ na chůvičky? a cestovní postýlky? dostali jsme nějaké prašule, tak je chcem utratit.

Jinak my se teda přetáčíme, ale jsme líní a víc na pravou stranu, jak na levou a do toho se pořádně i zakloníme (což nesmíme!)
5. led 2010 v 11:40  • Odpověz
autor
Holky, vážně nejsou společný? Jdu to očíhnout na Netíiku,

Loni byly Zazit, dělali jsme je a z finančáku nám vrátili 24 tisíc

Chůvičky mám od Chico. Hezký na pohled a fungujou nám, tak snad dobrej kup. Jsou na kabel i na baterky.Ukazujou i světelně, když mimi bulí

A taky by furt seděl a když ne, tak ječí jako histerka. Asi jsou ty mimča stejný.
Volala jsem mudr, že Míša nudlí, tak říkala ať to odložim, že je interval 4-8 týdnů mezi Hexa, tak ještě, že tak
5. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahojky holky, tak my byli také včera na čtyřměsíční. Za měsíc jsme přibrali jen 340g, nic závratného, takže za 14 dnů jdeme na převážení. Hexu nám zase kvůli jizvičce odložili, tím pádem i očkování proti pneumokoku. Doufám, že to do toho pátého měsíce stihneme. Nevím, jak by to pak bylo, jestli bychom si to museli hradit sami? Doktorka se zlobila, že by se ta vyhláška měl upravit, že zato maminy ani miminka nemohou, že de jim hojí jizva déle.
Petřík se už točí na bříško i na záda. Včera se tam doktorce i postavil a přetočil na záda. Tak jen zírala :slight_smile:
5. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.