• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky, dnešní druhá noc po hexe na prd, jsem úplně ko, už jsem to nevydržela a v noci jsem malému narvala flašku s čajem na spaní. Já mít takového čerta jako má Kat, tak asi padnu k zemi mrtvá. Kat jsi fakt dobrá!!!

Bobi, tak to je teda mazec, já teda nosím pro jistotut dvě karty, kdyby se mi to náhodou stalo, většinou v hotovosti mám tak 10korun :slight_smile: To je ale trapas s těma koblížkama :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Zazit- promiň s těmi 9kilečky, já jsem se sekla, bo Tomášek je tady největší chlapík, tak mu vzkaž, že se mu omlouvám :wink: A je taky nejšikovnější. To na tom srazu už nám přijde naproti a ty naše děátka se budou vyvalovat v kočáře.
6. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Jankaj- no vidíš, tak už bude dobře, my taky neúmyslně trápili Kubu hladem, než jsem zjistila, že nemám moc mlíka. Ale ty máš, to byla jen nějaká krize.

Tady taky sněží, máme tu sněhu plno, ale že jsme okraj Ov tak nás protáhnou dopoledne a pak můžeme sai vyběhnout s lopatama. Dneska chci jet do Polska pro Nutroše, tak jsem zvědavá, jak se pojede.

Holky, dlouho tu nebyla Barča, co?

Jankaj: je nás tu hodně :slight_smile:
Bobi, Zazit, Barča, Katwind, Miška, Věruška, Mariv, Romča, Miška, Sasanka,Vroninka, Aktekram, Beeruska,ty- Jankaj, já-Kaa
=15 celkem
Na srazu si myslím, že se nás sejde tak půlka
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
Miška 2x :angry: takže celkem 14lidí :wink:
Doufám, že sem na nikoho nezapomněla
6. led 2010 v 10:12  • Odpověz
autor
No uteče to jako voda. Takže by jsme se měli brzo domluvit na lokalitě.
Aby tam bylo útulno, příroda a za dobrej penis :grinning:

Já pojedu určo. A budu brát obě dítka a manža buď taky a nebo jenom šoférovat. Ale jestli pojede, tak to budeme za Homolkovic. Furt do sebe šijeme a některý lidi si myslí, že se rozvádíme. Ale mi se takhle pošťuchujeme z lásky a bereme to z prči. On by se mnou asi nikdo normální nevydržel :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 10:58  • Odpověz
Bobi- manža tam musí být, ten můj se těší, jak pokecá s ferraristou :grinning:
Nakonec to dopadne tak, že se bude bavit Bobi s manžou, my je budeme pozorovat a budeme se chechtat. Takové představení pro nás :wink:

Mi se líbil ten Skleničkov, tam byla dobrá cena :wink: i okolí vypadalo super, ale ta cesta bude trošku náročná, cca 350km :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad to Kubula zvládne.
My teda jedeme taky, všichni tři :slight_smile:
6. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Bobi, tak to si budete rozumět s mým manžou. On je občas taky trochu jinej :grinning: Je s ním hafo prča :grinning:
6. led 2010 v 11:11  • Odpověz
my jedeme taky všichni tři a pro nás je jen podmínka, aby se dal pokoj dobře zavřít, abychom nerušili celý penzion|:grinning:
6. led 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
http://www.chata-tapka.cz/

Kočky, na toto je do 30.6.2010 sleva 10%, když máte kuponek z DM.
Byl v jedný brožurce, ale teď bych fakt kecala, kdybych řekla v který, protože jich mám víc. Choděj i na Dádulu.

Krkonoše a hlavně je to chajda pro děti
6. led 2010 ve 12:44  • Odpověz
autor
Kočky, ten můj odkaz je bouráckej. Přemýšlím, že bych tam jela i na dovolenou
6. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
autor
Holky, Skleničkov je taky dobrej :wink:
6. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
Holky, ten skleníčkov je fakt dobrej, i levnej, líbí se vám?
Znám holčinu, co tam byla a hrozně si to chválila:wink:
6. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
ten sklenickov nevypada spatne i cena je super, jen je tam pro nas asi malo pokoju, ne? A ty spolecny socialky pro nas taky nic moc, ja v noci furt cur.. :slight_smile:
bobisku tapka taky nevypada spatne, ale nedelaji tam jen tydenni pobyty? Nenasla jsem tam cenu za noc, ale koukala jsem jen narychlo, tak jsem to mozna prehlidla.
6. led 2010 v 16:47  • Odpověz
bobi a uz se tesim na tebe i na manzu, budeme jak v divadle, dame vas nekam na podium a budeme pozorovat rodinne etudy :slight_smile:
6. led 2010 v 16:54  • Odpověz
Tak jsme byli na tech kyclich a dobry!!Byl tam jinej doktor a byl uplne supe, uplnej opak toho minulyho debila a nechapal, proc nam ten minulej dal siroky baleni, pry siroky baleni odsuzuje a ze jeste nikdy nikoho neuzdravilo! No tak si vyber co, co doktor to jinej nazor a pak z toho mame akorat hlavu v pejru! Takze to klidne uz nemusela od rijna nosit. Ale hlavne ze to ma dobry a na dalsi kontrolu uz ani nemusime, tak jsem stastna!
6. led 2010 v 17:06  • Odpověz
mariv, máš recht, na tu koupelku jsme zapomněla...safra... tak co vyberem maminy? je nás dost, chtělo by to fakt pořešit co njdřív asi...
6. led 2010 v 17:49  • Odpověz
tak tak kat, hlavne by se fakt melo spocitat, kdo vsechno pojede, at vime jak velkej penzion hledat. Tak sup sup holky, hlasit se, delam seznam! Takze zatim mariv, kat,jankaj, bobisek, kaa, zazit, tj. 6 kousku :slight_smile: a kdo dal? Takze to uz se do toho sklenickova nevlezem :frowning2:
6. led 2010 v 17:56  • Odpověz
já bych přijela taky, zatím nevím jestli manža bude jen řidič nebo i doprovod. Budu to vědět až na poslední chvíli. Radši bych fakt někam na Vysočinu, pač kdyby byl jako řidič, tak je to schůdnější než kdybychom jeli až do Krkonoš nebo na Šumavu.

Byla jsem dnes na sociálce, pořád nemají spravené schodiště a z kamarádkou jsme čekaly jen na výtah 10 minut. A zjistila jsem úplný ho...o. Mám prý počkat. To jsem seš už rozlobila a řekla, že jsem matka a nemám pořád čas lítat po úřadech, že mi dítě nikdo nepohlídá. Tak si vzala žádost o rodičák a že mi ho vyplní a pošlou zpět. NO a co by ne, měli tam ještě moji starou adresu (už jsem přestěhovaná 5 let!), to bych se načekala.
Holky možná mi poradíte, nevím, jak dlouho mi půjde mateřská. Šla jsem 6 týdnů před porodem, ale rodila jsem dřív, tak teď nevím, co platí 28 nebo 22 týdnů? a od porodu nebo od nástupu mateřské?? jsem asi debil.
6. led 2010 v 18:10  • Odpověz
jeee sasanko promin, na tebe jsem zapomnela. Takze to uz nas je 7. No a ja bych byla taky radsi pro Vysocinu, myslim, ze je to pro vsechny vcelku dobre dostupny a peknych mist je tam spousta. Ale nejsem zasadne proti i pro neco jineho.
sas materskou mas 28 tydnu od nastupu na materskou.
6. led 2010 v 18:29  • Odpověz
Ahoooj, ja jdu taky s chaloupkou :slight_smile:, obzvlast Kat bude mit z umisteni radost :slight_smile:

www.chatamalina.cz, je to tam uplne super, nadherna hospudka (nehlucna) a uzasna teraska, krasny pokojiky s vlastni socialkou, je to rekonstruovany tak pred peti lety

jezis, ted ve zpravach rikaj, ze nejakej magor ze Strakonic ubil 2 mesicni miminko k smrti, chapete to, jak to nekdo muze udelat???
6. led 2010 v 19:37  • Odpověz
A jinak se teda fakt nenudim - dneska rano vyvarovno-pekarna, pak kdyz kluci vyklizeli sklep, tak jsem nam sbalila skoro vsechno obleceni a boty, Tomasek pekne protestoval - stihla jsem ho pekne rozmazlit - byl uplne nepricetnej, ze se mu nikdo nevenuje

a dalsi zprava z tv zprav - pneumokok - to jsou zas kokosove - prej to bude dobre fungovat az od unora - ted neni dostatek vakcin a doktori to nechtej objednavat - protoze to musi zaplatit ze svyho a teprve pak jim to pojistovna mozna proplati, takze se jim do toho samozrejme nechce
6. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Jsem to nedopsala :slight_smile:, jak jsem pridavala zpravodajstvi :slight_smile:, pak jsem jeste byla vybirat podlahy a dvere do novyho, vybrali jsme dub, tak doufam, ze to bude hezky vypadat - clovek si to z toho prkynka moc nedovede predstavit, jak to bude vypadat na plose
6. led 2010 ve 20:02  • Odpověz
zazit taky jsem to slysela, tak jsem zvedava co mi mudra v pondeli rekne. S takovou nam to nestihnou naockovat, koksoni!
6. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
ahojky, tak u nás dnes pěkně na prd. Nějak mi není dobře a malej zase stávkuje. nechce vůbec kozu. Chtěl by jen flašu. Tak jsem se dnes naštvala a nic jsem mu nedala, protože by se mi na prso vybodnul asi úplně. Jedl dnes jen 3x a to jsem ho přikládala snad 20x. U prsa se kroutí a řve jak tur. No fakt nevím. Babo raď. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit velikost 80 jo. Takm naší Ivušce je 27 měsíců a má velikost 86-92. :grinning:
6. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
Veru, jsem ráda, že je to teď tak nějak s Terkou v pohodě. Akorát teda nechápu tu naší policii. Nejdřív naslibujou, že je zavřenej a ať se nebojí a vypovídá a pak ho vesele pustěj???? No debilové. Já bych se teď bála jako prase. Tak hodně síly.

Kaa, jsem řekla Davidovi, že prostě jet musí, že Jirka se těší na ferraristu a potěšilo ho to.
On je tak trochu duší rocker a bojí se, že nezapadne a nebude si tam s kym pokecat. Než pozná trochu lidi, tak je nemluvka.Já taky teda. Ale jak tu hubu jednou otevře, tak pak přebuldozureje i mě :grinning:

Tak bacha na nás holky, budeme za vystoupení vybírat vstupný :grinning:

Jo a s tou lokalitou jsem si myslela, že pro moravandy to bude z ruky (Krkonoše..) Takže například pro nás nebude problém někam dojet dál.

mariv, já ty denní ceny taky nenašla, takže to bude nejspíš jenom týdenní pobyt

Jo a včera říkám tomu svýmu, že bych tam ráda na dovolenou. No holky, kdyby jste ho viděli. Celej zbělal a řekl, že na hory jenom v zimě. V létě nikdy. Že přece nebude furt a všude chodit pěšky. Že když bude chtít rohlík, tak nepoběží někam 10 kilometrů. No lofas. Je línej jako veš. On i když jde s odpadkama, tak by k tý popelnici nejraději autem. Ale kdyby to na něm bylo vidět. On sežere věcí, noční nájezdy na lednici má a sladkostí na kila a stejně vypadá, jako bych mu doma všechno sežrala já a on byl furt o hladu.
Moje máma, když jsme se poznali, tak mu říkala, že je jako kulturista z Dachau. :grinning:
7. led 2010 v 08:28  • Odpověz
Holky, co dokrmujete UM, můžete mi,prosím, poradit?
Malej mi teď za měsíc přibral jen 340g, máme jít za 14 dnů na převážení. Mám teď nerva, co bude. On se mi v noci budí s pláčem po hodince nebo hodině a půl, vždy se přicucne. Nevím, jestli mu tedy mé mléko nestačí? Přes den ale vydrží i 4 hodiny bez papání. Má dobrou náladu.
Bojím se, že se mi potom odstaví, nebo že tím pádem ztratím mléko úplně. Čím bych ho měla potom dokrmovat? Tou lžičkou co má Kat nebo stříkačkou, nějakým spec. dudlíkem?
Mám obavy, co mi řekne doktorka na převážení. On se teda už točí, hýbe se dost a před usnutím řve jak tur, tak třeba kvůli tomu taky moc nepřibral. Nevím... :cry:
7. led 2010 v 08:36  • Odpověz
Romi, teď Tě dočítám. tak z toho mám právě bobana.
7. led 2010 v 08:37  • Odpověz
Ještě je možné, že je to rychlejším nárůstem. Za měsíc vytáhl o 4 cm. Budu doufat. Ale v noci se teda nevyspím.
7. led 2010 v 08:53  • Odpověz
Holky, ja si dneska uzivam - vybírám vánoční dárek :slight_smile:, jsem na kosmetice, manikure a u kadernika :slight_smile:, teď čekám až mi zaucinkuje preliv, budu zas jak clovek, je to baaaaajo!!!!
7. led 2010 v 10:02  • Odpověz
Ahoj holky, dneska ráno mě bylo jaksi šoufl. Ale Tomášek miláček naštěstí nevstával v obvyklých 7 hodin ale v 9 :dizzy_face: , tak jsem se z toho vyspala.

Vroni u nás to bylo stejný. Já ho dokrmuju večer s Avent flašky (savička jednička) a spí krásně. Dneska se třeba probudil ve 3, v 7 a ještě to zalomil do těch 9. Příkm je jen večer místo jednoho kojení. Zatím nemám problém že by nechtěl prso. Volala jsem kvůli tomu kamošce porodní asistentce (ona je i nějaká ta laktační poradkyně) a říkala mě, že když to dostane jednou denně tu flašu, tak si to nezapamatuje. Ale těžko říct. U nás zatím pohoda.
7. led 2010 v 10:48  • Odpověz
Čauky holky, dneska jsem byla vyřizovat tu sociálku a řeknu vám teda, jsou to pěkné pipiny. Za prvé jsem tam před vánocema psala mail, jestli můžu všechny doklady vyřídit na jedné pobočce, tak že prý ano, a dnes mně paní odeslala na druhý konec Ostravy.
Tam mi nepotvrdili tu částku, ptž mi to za rok 2010 nemůže napsat, ptž jsem ty peníze ještě nedostala.
Takže mám přijít až v únoru. Tzn. že teda měsíc budu bez peněz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ještěže jsem měla dneska hlídání pro Kubu, kdybych ho takhle tahala po městě, mně by kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nechápu, proč mi to nemohla vyplnit, když Zazit to má, přece jsou na to tabulky, nee??? Asi je pro ně pohodlnější podívat se do pc na to konkrétní jméno a ty denní základy. No řeknu vám, je to bordel,pracujete, platíte daně a to je ok, ale jakmile chcete po státu něco vy, tak musíte mít stotisíc papírů a potvrzení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.