• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Kaa, tak vidím, že je to všude stejný. Ale aspoň jsem v klidu, že si ze mě ta ženská nedělala pr... :grinning:
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Zazit- no ty se máš, ty budeš kráááááásnááááá, ooooooo :wink:
Kosmetika by mi taky bodla, nehty si dělám sama, a za kadeřníka za chvilku ušetřím, už budu chodit a říkat: sjeďte mi to trojkou :grinning: :grinning: , nebudu si udržovat dva dlouhé chlupy, co mi za chvilku zbydou :grinning:

Bobi- na manžovy protesty nedej, prostě jede a hotovo :slight_smile:
Holky, my jsme taky stydlíni, dokud se nerozkoukáme, tak asi první den budem sedět jak buchty :slight_smile:
Ale co, na první den je stejnak zajištěné představení "Bobiskovic homolkovic" :slight_smile:

A ty včerejší zprávy radši nekomentuju, mimčo- hrůza, prevenar- bordel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 11:55  • Odpověz
Jankaj- no tak yjsem byla ráda, že jsem v tom nebyla sama, že Brno má taky pipiny na úřadě :slight_smile:
7. led 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky...teď to berte hooodně s rezervou... to s tím mimčem je úplně strašný, hrozný... ale já to dokážu pochopit, že někdo tak moc ztartí nervy... tohle teda byly nějaký socky podle bydlení... ale jen chci říct, že když je to dítě hodně náročný na údržbu, je to prostě teror a někdy těžký to ustát (tím proboha nic neomlouvám, to je jen taková úvaha):grinning:
7. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Holky klíííd, já taky budu čučet jak trubka než se rozkoukám :grinning: Zato můj manžílek nemá problém nikdy s nikým, tak kdyžtak dostane slovo on. Co řekne, to je většinou perla :grinning:
7. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
Kat- já to taky chápu, co si budeme povídat, začátky byly krušné, a je to na palici, ale než bych něco udělala, radši odejít na chvilku do vedlejšího pokoje a hned je to lepší.
Taky neomlouvám, ale to ho raději měl dát do babyboxu :frowning2: :frowning2:

Jakaj- tak se bude bavit pár otrkaných a zbytek bude jak na tenise :grinning:
7. led 2010 ve 12:50  • Odpověz
jankaj, děkuji moc :slight_smile: To by nebylo zas taková hrůza jen na tu noc. Hlavně, aby nebyl hladový, chuděra:slight_smile:
Dcera rostla hrozně pomalu, takže jí moje mlíčko stačilo. Kojila jsem ji dva roky, takže je mi líto, že to prďolkovi asi nestačí. Ale co, kdyby tohle bylo za všechno neštěstí...
Kat, to musí bejt fakt psycha, že tohle provedou. Proč se takovejm zrůdám rodí děti?
7. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Také odcházím občas do jiné místnosti a někdy se musím i schovat před tou naší zvědavou vydrbínou, sic je pomlátím nebo spáchám harakiri :grinning:
7. led 2010 ve 12:57  • Odpověz
Si můžem napsat taháka s tématama a když zavládne ticho, tak ho vytáhnem :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 ve 12:59  • Odpověz
Ticho určitě nezavládne mezi ženskýma co mají malé děti :grinning:
7. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
Zazit, tak si to hezky užij :wink: . Já jdu v pět. Na melírek a sestřih. Doufám, že mi to nezmrví, ale minule jsem byla celkem spokojená. na kosmetiku bych taky potřebovala.
7. led 2010 ve 13:04  • Odpověz
Holky ony snad ty baby ze sociálky byly na stejným školení, kde jim vtloukaly do hlavy, že to mají pozdržet. Naše baby tvrdily úplně to samé. Nezajímá je, že budem měsíc bez peněz?

Jinak včerejší zprávy jsem nezvládla. Udělalo se mi fakt zle, jak jsem viděla, kde bydleli a co udělali té maličké. Určitě to byli socky, prý ta žena šla do restaurace a muž hlídal u známých. Tak mezi řádky můžem usuzovat, že šla chlastat!

Já se taky dlouho rozkoukávám a malá bude po mě :slight_smile:. Tak snad nezavládne takové to trapné ticho :slight_smile:.
7. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Já jsem si zašla o vánocích, mám kratš vlasy a taky nový melírek, ještě jsem dostala permicu na solárko, ale to asi využiju těsně před tím než pojedem na dovolenou. Chystáme se na konci července do Chorvatska, snad to zvládnem. Jinak závidím masáž i kosmetiku.
7. led 2010 ve 13:17  • Odpověz
vroninko máš pravdu, dnes jsem byla s tchýní v nové pekárně s cukrárnou dohromady. Otevřeli ji u nás nově a je tam koutek pro maminky s dětma, dokonce se tam vejdou i kočárky, je to super místo. No a sešlo se tam v jednu domu asi 8! kočárků. Byli jsme tam sice nejmladší, ale zdrželi jsme se tam nejkratší dobu. Maminkám mlely a mlely pusiny, že jsme se s tchýní ani neslyšely. Tak snad to taky zvládnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Téma děti je nekonečné.
7. led 2010 ve 13:23  • Odpověz
Vždyť jo, tolik popsaných stránek :slight_smile: Je to nekonečné.
Já ty zprávy překřikovala a byla jsem otočená k manželovi, abych to neviděla a neslyšela. Obzvlášť my maminky tohle nezvládáme.
Byla jsem s Mažou na Avataru. Tolik to vychvalovali, i Obama na tom byl. Pro mě osobně to nebyl teda žádný zázrak. Teď ta Kawasakiho růže by mohla být pěkná.
7. led 2010 ve 13:31  • Odpověz
s manžou-oprava
7. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
Holky jsem mimo mísu, jaká Kawasakiho růže?
7. led 2010 ve 14:53  • Odpověz
autor
Chystám se s Dádulou do bazénu. Jsem tam spíš dozor, protože sedim celou hodinu v brouzdališti a hlídám, takže pro mě to fakt žádnej sport není. Ale těším se. Když vidím, jak je prcek mimo a dovádí, tak mi to dělá okej

Ani nemluvte, takový hnusný zprávy. Já když něco takovýho zaslechnu, tak se mi o tom pak zdá noční můra. Fuj

Jdu se chystat.
Pa a Zazit, krásně si to užij :wink:
7. led 2010 ve 14:56  • Odpověz
čus
vroni- já už jedu 2 den bez říkrmů, protože náš malej k rsu už vůbec nechtěl. Jedl třeba až o 5 hodinách, když nic jinýho nedostal. Včera večer zase nechtěl jíst, tak jsem ho musela prošťouchnout trubičkou, protože z toho um má tu stolici krapet husčí a nešlo to ven. Potom už se přisál. U nás je problém ta lahvička, protože k prsu nechtěl a odstříkané z lahve baštil hned, tak má útrum. Uvidíme příští týden jak na tom bude. To Danda taky nepřibíral, ale to by tě ta tvoje dr. měla pozvat dříve . Já chodila na kontrolní kojení a vážení třeba po dvou dnech.
Já asi nepojedu. Můj manžel by nejel. On na to není. On není moc společenskej a pak se tváří jak kakabus. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zatím pa jdu vytírat dokud děti chrupkaj.
7. led 2010 v 15:03  • Odpověz
Ahoooj, Bobi, Kawasakiho růže je novej film od dvojice Hrebejk-Jarchovsky, teda ne, ze bych to viděla, ale v tv o tom ve zprávách říkali nebo někde, je to snad o bejvalejch estebacich ci co

jinak si zas připadám jako člověk :slight_smile:, teda jako ženská :slight_smile:, jsem cela nova a přišla jsem cela finintena (nova hlava, po kosmetice mě i udelali krásný denni liceni), ohaknuta v novejch kozackach a pletenejch mimisatech :grinning: s Tomaskem k doktorovi na kontrolu kyclicek a byl tam mladej doktor a flirtoval se mnou o sto sest, tak jsem měla radost a moje ženský ego se potěšilo, ze po roce na mě zas nejaký chlap kouká jako na zenskou :wink:
jo a kyčle už máme v pořádku, jadyrka jsou a sbohem dvojitý balení na noc!
7. led 2010 v 16:26  • Odpověz
Holky, v minisatech ne mimisatech :grinning:, já už z těch mimin fakt regulérně blbnu :grinning: :grinning: mimisaty se mi teda fakt povedly :slight_smile:
7. led 2010 v 16:30  • Odpověz
Mimisaty se povedly, ty byly tak loni v létě, ne?? :- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zazit- tak jsi koča největší, jo? A co manžel na to??? :slight_smile:
A málem jsi zapomněa napsat, jak jste dopadli na kyčlích, co? :grinning: No, Zazit :grinning:

Holky, prosím vás, jak jste psaly zaměstnavateli, že nastupujete rodičák a chcete podržet místo? Já to jdu zítra odevzdat a furt to nemůžu dát do kupy. Mám napsat jakože: oznamuji, že nastupuji 3-letý rodičák a žádám o držení stávající pozice. Ale nevím jak si spočítat od kdy nastupuju ten rodičák. To je od nástupu na MD 28týdnů?
7. led 2010 v 18:05  • Odpověz
Romčo, to je škoda, že nepojedeš :unamused:
7. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Jo a holky a nevíte jak je to s tou dovolenou na rok 2010? Jestli máme nějaký nárok?
7. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Tak jestli to je těch 28 týdnů, tak jsem nastoupila 11.7. a konec je 23.1. Tak to mám ještě čas :slight_smile:
7. led 2010 v 18:18  • Odpověz
kaa, pošlu na mail ten dopis zaměstnavateli...jen si nejsme jistá mailem:grinning:
7. led 2010 v 18:34  • Odpověz
holky jsem Ko malej zase nechce jíst. Prázdnou flašu tahá jak nevím co a u kozy řve, že to slyší celej barák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem zoufalá když mu dám lahev tak se můžu s kojením rozloučit, že jsem tu dr. poslouchala já hlupaňa.

Ka- neporadím, protože nic takového nepíšu. Já práci jistou nemám. Až se po 5ti letech vrátím, tak se uvidí zda bude volno a vezmou mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Jinak tu sociálku taky ještě nemám. Musím počkat až to v práci naběhne do počítače a pak mi to teprve dají.
7. led 2010 v 18:59  • Odpověz
Romčo- to je mi líto s tím kojem, ono jim to těm potvůrkám teče z té flašky líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pak nechcou tahat prso. Ale snad když už mu nedáš flašu, tak to bude lepší. Zkus tu stříkačku.

Kat a teda píšeš to jako žádost nebo oznámení? :astonished:
7. led 2010 v 19:28  • Odpověz
HOlky my jsme taky stydlivi :slight_smile: tak to bude asi hodne vesele, budeme sedet a koukat na sebe a do toho nam budou ti nasi prckove rvat :slight_smile:
to s tim mimcem jsem nastesti nevidela, to by me polozilo :slight_smile:
Jinak na socce ani v praci jsem jeste nebyla a vubec se mi tam nechce :(
romco to je skoda ze nepojedes. Muj na to taky moc neni a obcas je kakabus, ale kupodivu souhlasil, ze pojede, uplne me prekvapil. Drzim pesti at si prcek zase vezme prso!
kaa mne prave ucetni rikala, ze mam narok na celou dovolenou za rok 2010 pac mi cast materske zasahuje do roku 2010. Ze pry i kdybych byla na materske jen 1.1.2010, tak mam na to narok, tak snad to tak je.
zazit tak to je parada, to by me taky potesilo, ale mam takovy pocit, ze jako na zenskou uz se na me nikdy zadnej chlap nepodiva. Ja se zatim nemuzu podivat ani do zrcadla, vzdycky se vydesim.
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.