• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Mne ten snih tak s..., teda spis me stvou, ze ten snih se neodklizi z chodniku, neda se tu s kocarkem vůbec jezdit :frowning2:, včera jsem byla a cesta na pul hodiny mi trvala hodinu a pul a byla jsem úplne vyrizena, jak jsem ten kocar musela rvát, dneska jsem rezignovala a lupla ho na terasu, už chrni 1,5h - a to jsem si myslela, ze ve stojícím kocaru nespi! Ale štve mě to - chtěla bych se sama projít!
11. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
Tak u nás je to stejný, včera to riztálo a přes noc namrzlo. Sice to upravují, ale zatím to nestihli všude. Dost jsem dnes kočár tlačila, tak jsem šla po hodince domů.
Zítra začínáme z plaváním, jdeme na první vaničku. Snad stihnem do kurzu očkování.
11. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
Mně to taky s.., u nás se nedá vůbec, jsou tu vyjeté hluboké koleje, ani bych se do nich nevlezla :frowning2: . A Jirka včera 2x zapadl, museli ho tahat :frowning2:
No prostě bordel. A chodníky nám neuklízejí vůbec :frowning2:
11. led 2010 ve 14:03  • Odpověz
autor
Holčiny, začínám být pěkně utahaná. Miška se nechá nosit, jak je mrzutej.
Jo a roste stolička na druhý straně. Už je z boku bílá, ale nahoře není proříznutá. Fakticky pocuc
11. led 2010 ve 14:15  • Odpověz
autor
já vyjela včera jenom před barák na kopec, kdy Dádula boboval a taky jsem ten kočár těch pár metrů dřela jako vzteklej pes. A to mají přijít mrazy, takže se to bude držet určitě 1-2 týdny. Parádička :confounded:
11. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
autor
Holky a koupete se s prcíkama ve vaně? Já tam nalezu s obouma chlapiskama a to je bomba. Dáda cáká Majkýmu na hubu a ten se gebí jako blázen. Já jenom dohlížim, aby se neutopili.
11. led 2010 ve 14:27  • Odpověz
Holky, něco jsem našla, ale nepíšou tam nic o dětech, asi by to chtělo se zeptat, ale je to pro nás dostatečně veliké, 10 pokojů, každý má své soc.zařízení, cena dobrá, restaurace, a ještě pro všechny asi stejně daleko http://www.elgordo.cz/.
Jdu hledat dál.....
11. led 2010 ve 14:54  • Odpověz
čus
vroni-to je naprd. Kluci jsou asi leniví nebo co? Holka jedla mnohen lépe a dodnes jí chutná :grinning: . Kojení po dvou hodinách je asi dobrý, ale to bych asi nedala. Jak on málo jí, tak se i méně toho mlíka dělá. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych mu i to UM mlíko trochu dala, ale nemám jak.
Já myslím, že se to opravdu všechno moc sleduje. některé děti prostě tak nepřibírají. Já dnes byly na rehábce s Dandou, tak se má už přetáčet a nepřetáčí, tak máme zase cviky navíc. Já v roce sotva stála :grinning: a taky jsem normální.
11. led 2010 ve 14:59  • Odpověz
bobi-vanu doma nemáme :grinning: a do vaničky se nevejdeme :grinning:
11. led 2010 v 15:05  • Odpověz
holky, já jezdím stále...teutonka je bagr:grinning: ale jako ruce mám vytahný taky, tojo...
11. led 2010 v 16:12  • Odpověz
my vanu máme zase až moc velkou...zatím jsme byli spolu jen dvakrát...dobrý, ale nějak odvázanej z toho zatím nebyl...
Bobi, tyjo zuby... já nevím, slintá, drtí ruce, rve si dásně, ale asi nic, nepřijde mi, že by zub lezl, asi ne :zipper_mouth:
11. led 2010 v 16:13  • Odpověz
Bobi- my jsme ještě spolu nebyli, ale chystáme se teď o víkendu. Vždycky jak má přítel volno 1x za měsíc, tak máme velký víkend a ten je teď. Jednou půjdu já, jednou taťka :wink:
11. led 2010 v 16:52  • Odpověz
Kat, já nakonec taky nevydržela a vyjela bagrovat :grinning:, ale je to teda sila!!!

A auto mám zapadany do poloviny dveri, takže na nej prdim, dokud zas nebude vidět :slight_smile:, taky bych se teď s malým bála jezdit, ze to do mne nejakej umělec rachne

bobi, tak misak zacal stolickama, jo? No to je teda borec!
nám nakonec nic nevylezlo, máme to tam bily, ale zatím to zůstalo v dasni!
11. led 2010 v 16:56  • Odpověz
autor
No holky, povim vám, že byl teda dneska příjemnej jenom na ruce. Jinak řval jako mrcha. Sice usnul podle svýho režimu, ale mám obavy, že noc bude maso
11. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Bobi, snad to nebude tak zlé :unamused:
Ale asi jsou nějaké skvrny na Slunci, ale Kuba se tež kroutil, nechtěl vypít mlíko, tak jsem ho šoupla do postýlky, pak brblal a volal, tak jsem mu vrazila znova flašku a vypil 180ml a už chrní. Protiva můj milovaný :wink:
11. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky,
teda vás dočíst, to je něco a to čtu fakt rychle :slight_smile:).
Musím se pochlubit: za 5 dnů Lucinka přibrala 220 g!!!!!!
Bohužel za cenu mého spánku. V noci se budí pravidelně budí po 2,5-3 hodinách, usíná kolem 20.hodiny a pak jedeme po třech až do rána do půl osmý. Pak dvě hodiny vzhůru, pak jdeme do práce s chůvičkama :grinning: , nakoupit apod., spí cca 3-4 hodiny, dneska dokonce 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: - no a pak už jen půlhodinka kolem 17.hod, v 19.30 koupání, krmení a spinkat.
Takže přes den nejí tolikrát jako dřív, zato vypije víc najednou. Levý prso stále dost bojkotuje, ale pořád jí ho cpu, tak 3 minuty vydrží pít, vypije tak 70ml, někdy ho milostivě přijme a tak vím, že mlíko by bylo i v levým, vypije z něho i 130ml.
No a závěr? Podle mě přibírá(konečně) proto, že v noci leží a spí, tudíž neblije...přes den sebou šije ostošest.
A perlička:
zoubky sice nemáme, gratuluju Mišáčkovi

:sunglasses: , ALE!!!!
Naše malá Droběna si strká nožičky do pusinky a vzteká se (Kačenka), že z toho palečku neteče mlíčko!!!
Poprvý jsem myslela, že mě to smíchy roztrhá :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 21:13  • Odpověz
jee, ahoj veru, tak to je super, ze Lucinka pribira!!!!
12. led 2010 v 06:14  • Odpověz
autor
Tak to je teda malá gymnastka.
Mišák má už pupíček, že by to snad ani přes tu cejchu nezvládnul :grinning:

Dneska jsme bez teplot, bez rýmy, tak jedeme před obědem na injekci Hexa. Z čehož vyplývá, že bude zase úžasnej a na ruce :sweat_smile:

Já holky odsouvala žehlení, že už to byla kopa jako prase a včera jsem u toho ztrávila 3 hodinky čistýho času. to je nechutný, ale sedla jsem si k tomu až kluci vytuhli a končila jsem něco po 11.
Do pelechu až po půlnoci a fakt jsem se bála noci, ale nebyla tak hrozná. Míša se teda trochu budil, ale od těch 12 do 7 jsem k němu vstala asi 5x (2x hlad a 3x vypadl dudu) Tak to šlo
12. led 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
Jo a dorazil mi papír z práce, že mi proplatí 18,5 dne dovolený. Tak super.
Hned jsem byla ale doma vyvedená z omylu. Chtěla jsem nový kamna (sporák) a tatík řekl, že nejsou šprcky na auto, takže musíme koupit gumy, aby jsme eventuelně mohli jako jezdit :unamused:
Takže tak
12. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Ahoj kočky, prosím váś, jak to děláte, že jste tu tak brzo ráno, Kuba se mi začal budit kolem šesti, už si chce hned hrát, tak ho šupnu na deku nebo do lehátka, lehnu k němu do obýváku a na půl oka chrupu. Ale pak jsem celý den mimoza.
12. led 2010 v 10:17  • Odpověz
Holky, teda hovenzi (tento poeticky nazev, Bobi, se mi moc libi, tak ho s dovolenim pouziju :slight_smile:, po mrkvi je fakt maso -fuuuuuuj :grinning: a ta barvicka :slight_smile:
no, nic dneska jdeme na brokolici - ta uz jako hovenzi vypada rovnou :slight_smile:, jsem zvedava jAk mu pojede, protoze ta karotka je preci jak takova jakoby sladka, ale tohle je teda fakt hnus :slight_smile:
12. led 2010 v 10:36  • Odpověz
jankaj tak to mame podobny rezim deti.
Ona Agi nemela na sobe skoro zadny mazek,kdyz se narodila, tak byla hrozne vysusene. Na v kloubech na prstikach to mela popraskany az do krve. Doufam, ze ji to moc nebolelo chudinku malou :frowning2: Pak mi ale sestricky rekli, ze to muze byt i alergie na nemocnicni obleceni, pry se to pere vsechno dohromady s ostatnima vecma, zadny detsky prasky a tak. Tak jsem ji hned prevlikla do svyho. Vsechno se casem spravilo, ale do ted ma porad ten voblez na pusince. A to se snazim fakt nejist nic co by ji to melo vyvolat. :frowning2: Tak jen doufam, ze pak nebude alergicka na nejaky jidla.
bobi tak to mas dobry, ze se tak krasne cvachtate, my jsme to zkouseli, ale Agi zacne po chvilce rvat jak tur, no a kdyby ji nekdo cakal do obliceje, tak se uplne zblazni. Ze zacatku mela koupani rada, ale ted nejak zacala brecet, nevime proc :frowning2: No tak snad ji to prejde.
kaa to ubytko vypada pekne. Kousek od tamtud jsme byli na dovci a je to tam moc pekny, i kdyz nevim jak pro kocarky, tenkrat jsme tam byli na kolach :slight_smile:
12. led 2010 v 11:28  • Odpověz
Tak jsme vcera byli v poradne a dostali druhou hexu, noc dobry, konecne jsem se trochu vyspala, pac vstavala jen 2x, coz posledni dobou nehrozilo. JInak jsme pindici, 61 cm a 6050g. Pribrala za mesic jen 390g, ale mudra nerikala nic, ze by to bylo malo. A kdyz jsem ji rikala, ze se v noci budi co dve hodiny a jestli ji uz mam na noc davat neco navic, tak rikala, ze jeste ne, ze je brzy. A pretaceni romco vubec neresila, jen ji dala na brisko a jinak nic, takze ono spis zalezi, jak kterej doktor to hroti, tak bud v klidu. Pneumokoka nam pichne az priste, tak dostane chudinka dva pichance, coz si teda nedovedu predstavit jak bude rvat, kdyz ted rvala jak tur! Chude maly.
kaa tak to si pritele moc neuzijes co? To pro me je dlouhych i tech 5 dnu do vikendu, natoz mesic! A to jako nema volno ani v tydnu?!
veru tak to je super! To ti Lucinka pribrala za tyden skoro to co Agi za mesic :slight_smile: A to ted mela dva tydny, ze pila porad a byla furt hladova, tak jsem myslela, ze pribere hodne a ono prd. No vidis jaka je Lucinka sikulka, na brisku se ji sice nelibi, ale nozicky si strka do pusy jako prvni, to u Agi nehrozi, ta s nima zatim jen mrska jak silena :slight_smile:
kaa tak to mas jeste dobry, ze vydrzi si sam hrat a muzes na pul oka chrupat. To Agi jak se probudi, tak musi byt furt zmena, jinak je rev, takze zadny posapavani nehrozi. A taky se mi budi mezi 6 a 7. Nekdy se mi ji podari jeste na chvili uspat, ale to malokdy. No a ja taky nechapu, ze zazit tu bubakuje uz tak brzy, kdyz ji Tomik jeste spi, to by me z pelechu nikdo nedostal :slight_smile:
12. led 2010 v 11:42  • Odpověz
holky, kdyz ja jsem prastena - proste od jakziva mi staci spat tak 6, max 7 hodin denne, ja proste vic nenaspim, a jak se k ranu probudim, tak konec a uz proste neusnu, i kdybych se na hlavu stavela, no jo - spusta lidi to nechape, ale me to docela vyhovuje - udelam spoustu veci kdyz vsichni jeste spi a je klid, kdyz jsem chodila do prace, tak jsem tam byla uz tak na sedmou a mela dve hodiny totalni klidek na vsehcno nez prisli ostatni a taky prave az ted zas zacnu makat - tak to prave hodlam delat v tyhle hodiny mezi psem a vlkem :slight_smile:), kdyz prcek bude spinkat

dneska probehla brokolice :slight_smile:, je tot eda fakt nechutny, ale mladymu chutnala jako blazen, otviral tlamicku jak vzteklej :slight_smile: na to pak hodil svoji 2stovku mlicka a ted chrni :slight_smile: je to borec :slight_smile:
hele, on uz se normalne snazi na hraci dece lezt do predu, zatim teda nechape, ze si ma pomoct nohama - chyti se bud nejakejch tech krouzku nebo samotny deky a snazi se pritahnout rukama :slight_smile:, on v nich fakt ma desnou silu, takze se celej utahne a fakt se o par centimetru posunuje :slight_smile:

taky sem si rikala, ze ma romca pekne prisnyho doktora na Danecka - nam ted mudra jen zkousela jak se Tomasek pritahne do sedu - jak se udrzi na rukou a to bylo cely, on ji teda obrat na bricho ukazal hned jak jsem ji ho tam polozila :slight_smile:, ale ona rikala, ze ty cilejsi deti se mezi 4tym a 5tym mesicem zacinaji pretacet, ne ze se uz maji pretacet, no nevim, prijde mi, ze jim to moc hroti - kazdy mimi je jiny, a s tim jak psala Kat - ze nektery deti jsou sikovnejsi motoricky nektery driv mluvi souhlasim
12. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
zazit tak to ti zavidim, to ja bych spala klidne i 12 hodin, kdybych mohla :wink: To je nefer, ze zrovna ten kdo spat nepotrebuje ma spavy dite a naopak :slight_smile:
Tomasek je fakt sikulka nejsikovnejsi! A to se rika, ze kluci jsou lini :slight_smile: V tom pripade by nase Agi musela byt kluk, pac ta je lina, ale nadavat uz umi, to zas jo :slight_smile:
12. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
autor
ahojky, tak dnešní kontrola u mudr OK
Míšu prohlídla, poslechla, změřili ho a jenom na bříško jak pase koně a konečná.
Doslat 2 injekce.
Na Hexa a Prevenar

Vážíme 6860 g

Akorát mě dostalo to moje střevo dospělý. Měl na starost papíry (očkováky a potvrzení přihlášky do školky pro Dádu) A ten lofas to asi ztratil.
Jel na odpolední a volám mu, kde to nechal a málem mě vomejvali. Úplně flexa ho to nevzrušovalo. Asi u doktorky prej a nějak ho to netankovalo............bych ho klepla do varlete za to.
Zítra jí ráno volám a jestli to tam nebude, tak jsem namydlená. Asi bude problém sehnat nový
12. led 2010 ve 14:55  • Odpověz
Já jsem si teda vždycky ráda pospala, ale že bych vyspávala do dvanácti to ne, tak do osmi by i stačilo a ten náš trumbera se budí už kolem 6 :unamused: Někdy bych spala, až bych brečela. A dneska mně vypek, spal od 14-16h, většinou dává půlhodinku, no ale aspoň jsem si vyžehlila, ale teď padám na ústa, jsem ko :frowning2:

Mariv- a jak vstávám v těch šest, tak beru Kubu a po cestě na deku mu řeknu, že se na něho zlobím, že tak brzo bantuje a on je pak jak myška a nechá mně :wink:
Přítel má směny na prd, dělá kolotoč, 7dnů pracuje a 2 dny má volno, jenže to má po noční, takže ten 1 den prospí a pak má teda jeden den volno a jednou za měsíc mu vychází volný víkend a teď si vzal volno, takže nebude chrupat po noční a bude s námi, jupíííííííí

Jo a Mariv-my koupání máme naopak, nejdříve řval jak tygr a teď už kope nožkama a nestíháme stírat :grinning:

Zazit- prosím tě netečou ti ty klasické flašky? Mi se teď poslední dobou stává, že když třepu mlíko, tak ho potom mám po celé kuchyni a to si fakt dávám pozor, abych to měla všechno dobře nasazené :angry: Takže teď pro jistotu balím flašku na třepačku do utěrky. A savičky mám nové, takže ocucané nejsou :unamused:
12. led 2010 v 18:46  • Odpověz
My jdeme zítra k mudře, tak doufám, že ve všem dopadnem dobře a hlavně dostanem ten Prevenar.
12. led 2010 v 18:48  • Odpověz
Kaa, lahve mi netecou - teda jen kdyz je spatne utahnu - ten bilej paznecht :slight_smile:, to pak tecou o sto sest!

Dneska uz to s kocarkem konecne docela slo - chodniky jsou tu konecne jakz takz protazeny a mne konecne taky napadlo si zaaretovat predni kolecko, takze se mi lip jelo :slight_smile:, ale byla tu dneska nejaka kosa, mrzly mi hnaticky o sto sest, ale brouk byl teplouckej ve svym perovym fusacku, ze by jsme mohli jezdit klidne pul dne :grinning:
12. led 2010 v 19:10  • Odpověz
čus, tak jsme byli u dr. dostal 2 hexa a prevenar ne. Ještě ho nemají, tak až 26. Je to naprd. Můžou to píchnout najednou, aby to pro ty děti bylo lepší jenže..... proč to dělat jednoduše. Kdyby malej onemocněl, tak pak máme smůlu, protože to musí dostat do 5 února :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak má 6700 a přibral 400 za měsíc. Nic moc, ale stačí. Hned mi řekla, že mu mám dát kaši nebo masozeleninové příkrmy, tak jsem si myslele své a odkejvala.
12. led 2010 v 19:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.