• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
No Romčo- ten Daneček je ale parádník :grinning: . To mu tak chybí teploučko venku?? :slight_smile:
Romčo- IP

Jankaj- mně to dělá s Quinny tež, autosedačka sedí jak přibitá, ale korbu mám volnou (a je to kvůli toho, že kočár není houpací, tak je tam volněji, aby se trošku třepala), jenže po muldách je to síla.
V obchodě jzda mezi regály je parádní, to jo :grinning:
To noční spaní máme stejné, tež vstává tak 2x a ráno jsem stejně mrtvá :confounded:

Zazit- na to bacha!!!!!, aby ti nepřišla sociálka (matka chrní) a ochránci (týrání králíčků) :grinning:
13. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
My máme i ty nafukovací kola. Byly ke kočáru v akci a je to stejný jak s těma druhýma. Chudáček tam skáče :confounded: Teď je to teda lepší, když je ve fusaku, ale když jsme jeli s kočárem úplně poprvé, tak jsem se cítila úplně trapně, že to tak drncá. My máme totiž u domu jednu cestu kostky a zrovna jsme si tuto cestu vybrali na první procházku :grinning:
13. led 2010 ve 21:52  • Odpověz
Brácha si objednali Teutonii, tak podle toho, co tady holky píšou budou asi spokojenější než my.
13. led 2010 ve 21:54  • Odpověz
Holky, jaký styl čepky kupujete klukům na jaro? Já jsem uvažovala nad šátkem, ale pokd schrupne, tak ho to bude vzadu tlačit. A nevíte jak se to čísluje?
13. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Já po skušenostech s čepicema už nekupuju dopředu. Máme asi 3 zimní, který vůbec neoblečem. Některý jsou malý nebo velký a jiný zase vypadají divně oblečený. A to číslování těžko říct. Jednu čepku máme velikost 40 - údajně podle obvodu hlavičky a když mě přišla, tak je tak na roční dítě. S čepicema je to těžký. :unamused:
13. led 2010 ve 22:07  • Odpověz
Ahoj holky tak jsem tu tak dlouho nebyla ze nevim jestli vas stihnu docist.

Vse vse dobre do noveho roku

ja byla na horach a bylo fajn, maly v poho. A ted zacinam pracovat trochu pres internet, protoze penez je malo sakra.

Pristi tyden jdu na ockovani konecne a rikala ze bude kombinovat hexu a prevenar, tek nevim jestli se to muze. A pokud mam dobrou onformaci jsem si myslela ze prevenar nakonec pojistovny nezaplati a dnes mi mudra rikala ze vakciny dojdou,ze to proplati. No ja uz nevim, bordel je v tom.

Jdu kokunout na nejake vase nove fotecky

A na kdy se planuje ten sraz?
13. led 2010 ve 22:22  • Odpověz
ahoj, no me to s tim Prevenarem rikala mudra, tak treba keca :slight_smile:
14. led 2010 v 05:31  • Odpověz
misko, prevenar bys mela mit zadarmo a nam to taky mudra pichla najednou - hexu do jedny nozky, prevenar do druhy, a Tomasek mel druhy den trosku zvysenou teplotu, ale jinak ok

a s Teutonkou bude jankaj bracha urcite spokojenej, je to asi fakt nejlepsi kocarek, co se ted da koupit!!!

a s cepickama jsem na tom stejne - nic nekupuju dopredu - vsak vite, ze mi Tomasek roste ponekud nestandardne :slight_smile: a kdo vi jakou bude mit velikost hlavicky (naposledy 46cm!) na jare - to uz budu nakupovat v dospelackym :slight_smile:)))
14. led 2010 v 05:35  • Odpověz
Romco necvičí se, 3 dny poočkování a pokud dítě má teplotu 37,4 po odečtení 5 dílíků. Při rýmě nebo jiném nachlazení se má normálně cvičit.

Já mám kočár Jané a je odpružený, drží dobře, ale taky na těch muldách nadskakuje a natřásá. Pokaždé pak musím spravovat čepici, protože je volnější a padá ji do čela.

Čepice taky nekupuju dopředu, každá má jiný tvar a velikost, ne každá sedí dobře na hlavě. JInak někdy se používá obvod hlavičky, někdy číslování 1,2....Nad šátkem jsem taky uvažovala, dost se mi to líbí, ale asi je hodně nepraktický. Myslím si, že si to naše dítka budou shazovat dolů z hlavy, proto snadnější znovu nasazování v létě mají normální čepice.

Jinak dnešní noc zase naprd, fakt nevím, dnes vstávačka v 9,11,1,3,4,5, a v 6 jsem radši už vstala naotro. Já to fakt nechápu, co se s naším dítkem děje. Zuby to nejsou, mlíko nepije a furt natahuje.
14. led 2010 v 07:24  • Odpověz
Teda sasi, to je hustý to vstávaní! A já dneska reptala, ze mladej vstava už v 07.05:frowning2:, se stydím!
14. led 2010 v 07:31  • Odpověz
a je to uz druhou noc :frowning2: , jsem si myslela, že už poznám, co ji trápí, ale ne...ale doufám...
14. led 2010 v 07:41  • Odpověz
Holky, dík s těma čepkama je to fakt, asi nejlepší vyzkoušet. U holčiček je to jednodušší, jsou moc pěkné háčkované, ty se mi moc líbí, ale pro kluka na jaro je trošku horší výběr :unamused:

Míšo, Prevenar proplatí, ale dítě musí být naočkováno do 5-ti měsíců věku. Může tam být ale změna, každou chvíli dostávají jiné informace, takže i doktoři v tom mají zmatek :frowning2:

Sasanko- to byla teda noc, a já brblu, když vstávám 2x :angry:
A dneska jsem vstávala "už" v půl 8, Kuba mně vzbudil kecáním, no ta hubička mu jela, vzbudil i přítele, ten přišel po noční, tak jsme se zasmáli a my opustili ložnici.
14. led 2010 v 08:22  • Odpověz
Holky přišla mě sms:

Oficiální upozornění - nepoužívat Nurofen Jahoda sirup, č. šarže 909263, použitelnost do 4/2012 je ZÁVADNÝ!!!

Nevím co je na tom pravdy, ale radši vám to sem píšu.
14. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Jj, bylo to i ve zprávách, pokud takový máte doma, odnést do lékárny a tam vám ho vymění za správnou šarži.
14. led 2010 v 09:33  • Odpověz
ahiojky, jj, je to šarže, kterou mám doma, dnes klušu do lékárny:wink:
14. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Holky, dočetla jsem...koukám, že taky začínají dítka řádit co? my měli teď dvě noci katastrofální, ta dnešní šla - šla znamená, že vstával každou hodinu, ale mezitím spal...
14. led 2010 v 09:57  • Odpověz
no prďolu si vzala v 9 hodin babička na procházku, už je doma a pořád spí (dospává tu večerní diskotéku :slight_smile: ) , kat fakt bys potřebovala metál, ale to ti asi pořád dokola opakujem.
14. led 2010 v 11:31  • Odpověz
holky, díky... občas mám depku jako prase...bolí mě hlava z únavy... ale jindy to zase je v pohodě... No, zkrátka mi nic jinýho nezbývá že:slight_smile:
14. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kat, fakt te moc obdivuju! Mě by fakt už odvezli do Bohnic, já bych to fakt nedala! Myslela jsem si, ze se ti Honzik po tech 3 měsících zklidni, no proste ses dobra, mne by fakt hrablo!
14. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
autor
čauvejs, tak jak dneska? Zase budete klopit děti z kočárků??? :grinning:
Miška je už bez teploty, ale jsme raději ještě dnes doma. V noci je to dobrý, tak ještě že tak.

Holky a když máte prcky (myslím teď chlapáky) nahatý, taky si hrabou po pytlíkovi? Náš lovík ho chytne a vytáhne ke krku jako gumu od tepláků. Asi ho to nebolí, ale když ho vidí taťka, tak kvílí za něho :grinning:
14. led 2010 ve 13:24  • Odpověz
:slight_smile:))))) bobi, tak nas mladej zatim nic :slight_smile:, ale Misa je teda fakt borec :slight_smile:, nas si furt hraje akorat s rukama a nohama, na pindika jeste neprisel :slight_smile:
ale ted straslive prdi - to jsou strely - je to po ty zelenine :slight_smile:, je jak samopal :slight_smile:. Dneska probeh kvetak :slight_smile:, takze mame za sebou mrkvicku, brokolici a dneska prvni davku kvetaku - zatim dobrý a teda na lzicku si privykl strašně rychle - otvírá předpisově tlamicku a ani moc zadelany nejsme, ale už do toho zkousi sahat a to je horsi :slight_smile:
14. led 2010 ve 13:53  • Odpověz
Ahoja, tak my máme naráz dnes synflorix a druhou hexu, uff, mi ho bylo líto chudinky...ale dobrý:slight_smile: Snd bude i reakce dobrá. Nurofen nám vyměnili...

Bobi, na pinďoura si šahá už asi 14 dní, a jak říkáš, úplně ho rve, furt na něj chmatá a furt...když má plínu, snaží se ho najít a ohmatává plínu:grinning:
Dokonce mi to přišlo tak brutální, že jsem se ptala mudry a prý to je normální, ba naopak dobré, že si s ním hrají:wink:
14. led 2010 v 16:15  • Odpověz
jankaj nam tam ta korbicka taky pekne skace. je to v tech zacvakavatkach pekne vyglajdany a korba skace jak o zivot. Dnes jsem zase vyjela a zase jsem pekne nadavala, je to jak trakar. Mas recht, za ty prachy jsem cekala neco podstatne lepsiho.
kat tyy jo, to je fakt masakr, je mi te lito :( To by me zabilo a to agi taky neni zadny andilek. DNeska byla opet protivka, ale uz to bylo o neco lepsi, akorat mi odmita odpoledne spavat dyl nez pul hodky a to spavala i 3 hodiny v kocaru! Taky jsem si dnes zase rikala, co jsem udelala spatne, vzdycky jsem si rikala, jak jsem mela pohodovy tehu, jak jsem byla v klidu a jak budeme mit klidny a pohodovy miminko a pritom mame takovyho tyranka :frowning2:
taky mi nejde do hlavy, ze nemuzeme jist nic nadymavyho kdyz kojime a pak se jim v pul roce cpe kvetak a brokolice, to mi teda neni jasny, jaktoze je to najednou nenadyma!
14. led 2010 v 18:28  • Odpověz
kat tak jsem zkousela to ergo a taky jsem nepochodila :frowning2: Holky pouzivate nekdo jeste satky ci klokanky? Ja jsem se tesila, jak v tom budu malou tahat a ona tam nechce byt ani za nic :frowning2:
14. led 2010 v 18:29  • Odpověz
holky taky si vase mimca furt prelehavaji a roluji usi? Agi mela krasne prilehly ouska, ale jak si je furt prelehava, tak ji ted pekne odstavaji a nevim co s tim :( Cepicka to nevyresi,pac tu na hlave nesnese a stejne ji furt lezla do ocicek a pretacela se
14. led 2010 v 18:31  • Odpověz
Mariv, taky to s tou zeleninou moc nechápu! Tyhle druhy nadymaji úplne silene! Naštěstí se Tom vystrili :grinning: a vypadá to, ze mu to nedela problém - mrkvicka i brokovnice :slight_smile: nám prosla zazivanim uplne v pohode!!

S tema klokankama - my mame BabyBjorn - Tomaska nosím už oblicejickem od sebe, protože chce pozorovat, ale používám to asi tak 14 dni teprve, on je v tom děsně spokojenej, pravé proto, ze muže všechno pozorovat a přitom se nosí - ale já ho v tom nechci moc dlouho nechávat - používám to tak 15 min denne
14. led 2010 v 18:57  • Odpověz
Ahoj holky

mariv ty ouska resim taky uz od narozeni, protoze jsem na ne zatizena kvuli sobe, jedno mi odstava ale mam z toho problem uz od mala, ale s malyto stejne nenadela nic. Snazim se ale jak se otaci tak ty ucha jsou furt ohle. Poporodu mel taky supr pricaple u hlavy ale postupem casu jdou pekne od hlavy sakra, jedine mu je asi prilepim nebo nevim co. Snad bude mit haro poradne. Ale pokud bude po mne tak ani to haro nebude. No uvidime. Takze kdyz nejdes nejaky fajn zpusob tak napis

Ja klokanku mam chico, byla fajne draha, ale dr mi rekla ze az od pul roku, ze mu tim sprznim pater a kdyz tak jenom na chvilku. ale libi se mu tam, nakolik ja uz ho dlouho stejne neunesu, ma 7,3 kilo a to je dost, vypada jak pulrocni decko. Takze noseni nehrozi.

Jeste spi vase miminka v zavinovackach?
14. led 2010 ve 20:29  • Odpověz
cus- tak náš malej spí na bříšku, tak není zabalenej. Dnes jsem mu koupila novej spací pytlíček. V tescu mají výprodej, tak jsem ho hned vzala. Mají tam v akci i nějaké příkrmy a mlíčka. Docela hafo pro děti.
14. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
autor
Tak u nás tesco není, museli by jsme jet někam do pryč.
Ale akce ty obchoďáci střídaj, tak snad vyjde řada i na Albertoš a Interproš a větnamoš :grinning:

Už víte něco o Báře? Snad jsou v poho

Misko, zdarec, dost, že jsi se ukázala. Zavinku už nepoužívám dlouho. Je vypraná a vyžehlená a čeká na další mimi.
Jinak klokanku používám taky. Ale je to spíš jenom na venčení psa a nebo doma krátce. Mám asi nějakou jebku, protože mě z ní bolej záda víc, než když Mišáka nosim v ruce.
14. led 2010 ve 22:45  • Odpověz
Tak jsem dnes byly u známé, která rodila ve stejné porodnici. Má tam známé, tak jsem jen koukala jak se rodí plánovaně ( když tan člověk nemusí celej den funět než ho říznou) a jak vypadá krásná jizva po dvou Cs. Naprosto jiné provedení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.