• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
barusko, mne vcera dr povolil uz normalne sportovat - ted jsem zrovna docvicila na bricho a docela to jde - jela jsem horni brisko, pricny brisaky a pak jsem si i troufla na prvnich 10 klasickejch sklapovacek - sice vzdycky s pomoci jedne nohy, ale slo to, takze hodlam pokracovat, udelala jsem si takovou 5 min serii a chci to delat aspon 3x denne, ja chci mit zas svoje brisko a ne tu hnusnou vec, co tam ted misto nej mam - do vanoc to musi bejt a taky zacinam chodit rano behat - od zitrka!

s tou strii je to blby - toho uz se nezbavis :(, ale zas kdyz jde schovat do spodarku, tak to jeste jde, horsi by bylo kdyby byla na nejakem hodne viditelnem miste, ja mam zas to bricho hrozne opigmentovane, jsem zvedava jak dlouho to tam budu mit - mela jsem pigment i na bradavkach, ale ten mi hned po porodu sam zmizel, ale to brisko mam uplne hnede - mam caru od frndy :slight_smile: az nahoru - okolo pupiku uplne kolo a pak dal az pod prsa - no nadhera a ty kuze mam fakt hodne - jak jdyz vyfouknes balon, jsem zvedava kam se jako ztrati, protoze ja mela nakonci to bricho fakt obrovsky, ty kuze bylo strasne, jsem rozhodnuta, ze pokud to do jara nejak rozumne neodejde, tak asi pujdu se poradit s nejakym plastickym doktorem, mozna si myslite, ze je to malicherny - samozrejme vim, ze za prcka to vsechno stalo, ale ja nechci byt od 30ti let nespokojena se svoji postavou, chci proste vypadat dobre
9. říj 2009 v 10:14  • Odpověz
a co je teda jeste na mym brichu vtipny a nevim, jak jste na tom vy je, ze mi zustal totalne vylezlej ten pupik - mam to jak treti bradavku :slight_smile:, vypada to silene
9. říj 2009 v 10:19  • Odpověz
zazit, to je super,že ti dovolil cvičit, asi to máš fakt krásně zahojený. Jenže já se bojím,protože mě ani nedělal ten vnitřní UTZ,aby se mrknul jak to tam vypadá a odhadem říct,že je to dobrý umí každej. Takže já nejdříve začnu ten rotoped,tam se přece jen bříško taky trochu zpevňuje a já mám stejně jiný partie tlustý než břicho, já mám problémový zadek a stehna,takže ne to je ten rotoped jak dělanej. No a zadek chci ještě posilovat svýma oblíbenýma cvikama,které fakt zabírají, i když jsou teda dost náročný.

Zazit, nemyslím si,že by bylo blbý, že chceš vypadat pěkně :slight_smile: , vždyť to je přece super a když máš možnost jít na plastiku, pokud nic jinýho nezabírá,tak proč bys nemohla jít? Já se zas bojím,že budu mít vytahaný prsa, na ty chci taky posilovat,protože jsem malou kojila 21 měsíců, malýho budu tak aspoń rok a to pak budou fakt plácačky až k pupku, budu si je rolovat do podprdy :grinning: .

Jinak tu pigmentovou čáru mám taky a ta zmizí,neboj,ale ten pupík si myslím,že máš asi pupeční kýlu. Nevím jestli se s tím dá něco dělat,ale to to poradí dr. Jinak já vylezlej pupík neměla ani při těhu, měla jsem ho jakoby natáhlej - placatej :grinning: a teď už je normální.
9. říj 2009 v 11:28  • Odpověz
kat neprovokuj s oblecenim! :slight_smile: A to jsi teda hooodne odvazna, ze by sis porod klidne zopakla! Anebo jsi masochista :slight_smile:
zazit a co ti doktor rekla na tu jizvu? Psala jsi, ze te to jeste dost boli a mas to zatvrdly, tak se divim, ze ti dovolil cvicit. To jsi teda dobra, ze se dokopes k cviceni! Tu caru na brichu mam taky porad stejnou a obavam se, ze uz to nezmizi :frowning2: Navic jsem mela vzdycky takovej hezkej malej pupicek a ted tam mam vytahanej pupek co vypada jak spunt do umyvadla :frowning2: Ten uz se urco taky nesmrskne. Taky me ta jizva porad dost boli, hlavne kdyz taham malou, coz je vlastne furt. Taky jsem rikala, ze dr. se to rekne, netahejte nic tezkyho a odpocivejte, ale copak to s tim nasim kriklounem jde?!
Jinak i kyclixh jsem se dnes bavila a kamoskou a popisovala to stejny jako vy. Fakt se tam tesim! Holky mely jste nektera to dvojity baleni? A bylo uz to po sestinedeli lepsi? Desim se, ze v tom budem muset pokracovat a tim padem budou pokracovat i prdiky, pac mala se v tom neprokope a pak ji boli brisko :frowning2: Tak se modlim, aby to bylo dobry.
9. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz
mariv,ta pigmentova cara fakt zmizi,ale nevim kdy, uz si nevzpominam,jak dlouho jsem ji mela po porodu s JOhankou,ale zmizla. A ty kycliky ti drzim pesti at uz ma mala v poradku, urcite je to neprijemny ji furt balit do toho dvojityho baleni. Jinak si myslim,ze kdyz nekdy malou rozbalis a nechas chvili tak,aby si mohla zakopat, kvuli tem prdikum,tak to nevadi. Ale neboj, myslim,ze uz to po sestinedeli budete mit v poradku. A pupik mam taky vetsi,taky se ti zmensi,ale chce to vsechno cas :slight_smile: .
9. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz
ahojky.-) mariv, nejsme masochista, aspoň myslím, ale porod jsem měla v pohodě, já to čekala mnohem horší... zato jsem nečekala to potom tak hrozný (depky, řvoucí nespící miminko), takže spíš teď nevím, zda bych šla do mdalšího dítěte, ale do porodu klidně:grinning:
jinak bříško mám taky, ale není to zase tak staršný, já neměla cihličky a plochý břuch ani předtím:slight_smile: A pupík mi teda zalezl hned, myslím, že by neměl být vylezlý...
A ten pigment mě taky štve, at už je pryč ta prouha:slight_smile: a strii mám jednu, svini!:grinning: a nejradši bych jí taky vylejzrovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz
ahoj holky, tak ty kyčle jsou všude stejný. U nás s tím rozdílem, že přebalovací pult tam není žádný. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak taky mám asi ještě tak 3 kila navíc. Chtěla bych tak 5 dolů a nejlépe do vánoc. Pěkná představa ale.....
S prsama to bude asi ještě větší hrůza jak poprvé. Mám je malé a ještě vytahaně to bude super no co se dá dělat pod kudlu bych nešla. Já jsem maloukojila asi 10 měsíců a malého bych chtěla taky tak, ale nejdéle do roka pak už ne. Myslím si ,, že je to postačující.
Včera jsem si koupila laktobacily, tak jsem zvědavá zda to malému pomůže na ty prdy.
9. říj 2009 ve 14:37  • Odpověz
baru ja ji vetsinou necham rozbalenou nad ranem, kdy ji ty prdy nejvic trapi. Taky si rikam, ze na par hodin to snad nevadi.
kat no jak jsem tak cetla popis tvyho porodu, tak mi neprislo, ze to bylo zrovna v pohode.. :slight_smile: uz jsi zapomnel aco? :wink: A ja jsem si taky myslela, ze porod je to nejhorsi a pak uz bude pohoda a ono prd. Taky jsem manezlovi rikala, ze Agi bude jedinacek, ze vickrat to nedam. Navic si nedovedu predstavit, ze bych mela opet takovy dite a jeste bych se musela starat o Agi. Ten pupik nemam jako vylezly, ale spis veliky do sirky a takovy vytahany, sikroky. Strii jsem se nastesti vyvarovala.
romco a kolik jsi tady dala za ty kapky? Ja je male davam, uz ctvrtej den, ale ze by to bylo o moc lepsi, to bych nerekla :frowning2: tak snad casem...
9. říj 2009 ve 14:53  • Odpověz
mariv, taky jsem byla prekvapena, ze rekl vse v poradku - cvicte, sexujte jak chcete - jizvu mam prej krasnou a to ze je to nad tim necitlivy je prej normalni - davaji se pry dohromady ty nervovy spojeni a prej to trva min tri mesice a dneska jsem cvicila uz podruhy a je to ok, tak uvidime
9. říj 2009 v 15:01  • Odpověz
zazit, to mas fajn, akmaradce rekli po sekci, ze pul roku nioc nema delat... a taky tomela v pohode, vsude je to jinak. Kazdopadne to neprezen, vseho s mirou:slight_smile:
mariv, jj, to bylo psano za cerstva, asi 10 hodin po porodu:grinning: Ja teda rekla hned na sale, ze chci druhy...ale ted z toho nejak strizlivim:slight_smile: Ale manzel druhy chtit bude, chce... Jsem mu rikala, at v tom pripade rychle vydela tak pet mega, aby nemusel pak tri roky do prace:slight_smile:)) hele mariv, ale treby by druhy nebylo tak neklidny... nebo treba tohle neklidny se stane brzy klidnym?:grinning: haha... dnesni noc jsem opet temer nespala...

Ja ode dneska zkousim ty kapky baby calm, tak uvidime... dnes je teda doclea kildnej.. ale to je spis nahoda.-) Ty gaia mám v lednici, myslim, ze staly 360? tak nejak...
Dneska mi pplko privezlo megabalik, juu, ja miluju se v tom hrabat:grinning: mam nove plinky, plavky, bodycka, sul na skvrny, desticky na obtisk nozicky a rucicky...:grinning:

zazit a teutonku chvalim kudy chodim, neni lepsiho kocaru fakt jsem strasne spokojena:slight_smile:
9. říj 2009 v 15:18  • Odpověz
Ahoj holky.Tak me čeká kontrola po šestinedelí příšti týden,s mrnouskama sme bili včera,obě pribrali 1,2kg od porodu,už sou hezky kulatučké,za 23dní každej pribral 800g .Horší bilo že im brali krev,s ruky to nešlo tak ze žili na hlave.To bilo jekotu,ja sem brečela skoro snima.Saške napichla žilu na 1krat ale Samíkovi až na 3krát.A to vše na hlavě.Celí den pak bil ubrečenej,až večer po koupaní usnul.Des :frowning2:
A to kvuli chudokrevnosti a dalším.Naštestí Samko má vysledky super,Saška slabší,takže léky na chudokrevnost.
Horší je to se starší holkou,už pul roku bere leky na chudokrevnost a ted sou vysledky horší jak na začátku,nasadí ji poslední léky a pak ak se to nezlepší bude muset na 5dní ležet do nemocnice a bude se muset zistit príčina,bud ledviny,jatra nebo neco horšího,tak doufám že to nebude nic vážniho.
Mi bili na kyčlích po 4tydnech.Čekáren prázdná,milá sestra,celkem milej lékař a výsledek taky super. :grinning:
Mám vložení 3 nový fotky krpcou.
V noci spinkaj tak 7-8 hodin,cez den jíme každé 3hodiny.Já sem ted brala antibiotika tak mají dost potíže s kakáním,tak doufám že už je tomu konec.
Holka moc mazlivá není,ji zajíma jen prso pak nic.Samík je zato velkej mazel a rad bi se nosil na rukou.
9. říj 2009 v 16:45  • Odpověz
Berusko z hlavičky?to bych nepřežila, teda u nás i na píchání oušek na naušnice posílají maminky pryč, aby neviděly své děti tak plakat. Jinak dvojčátka jsou moc hezká.

dnes nepoznávám své dítě, celou noc byla úžasná a tento den taky spí, prdíky máme pořád, ale hned jak začnou, dáváme MÁJU na bříško a ona se sama vyprdí. Probiotika jsem si nechala dovést z PL a máme je za 270,-začala jsem ji je dávat včera,ale pořád to kombinuju s Baby calmem. Konečně u nás začali topit, už bylo na čase (a to dnes MM koupil nový přímotop).

Jizvu mám zahojenou a taky jsem se rozhodla začít už cvičit. Začala jsem taky přemýšlet o druhým dítěti, zážitky z porodnice asi už odezněly.

zazit, co tvoje vlasy?neměla jsi jít tento týden ke kadeřnici?
9. říj 2009 v 17:21  • Odpověz
jojo kat, musime doufat, ze to druhy dite bude andilek :slight_smile: I kdyz dnes byla Agi taky jako andilek, skoro cely den spala, to neznam! Bude se predvadela pred navstevama, ktery jsem se odvazila pozvat anebo je to tim ospalym pocasim. Prijde mi, ze jak je tak pod mrakem a je hnusne, tak to pusobi i na ty deti. Uz jednou tak byla hodna kdyz bylo tak hnusne a pak vzdycky tady na konikovi vyctu, ze vase deti byly taky nadmiru hodny, tak jak treba dnes.
Sasanko co je to MAJA? Taky davam ty probiotika, mam je ze slovenska za 270. Kamoska mi rikala, ze tady stoji kolem 600, ale kat psala, ze je ma za 370, to mas z Ceska? Taky kombinuji s baby calmem, ale zatim zadny velky vysledky :frowning2:
9. říj 2009 v 17:31  • Odpověz
mariv, Mája je Magdalena- zkráceně :grinning:
probiotika mám z Polska, mám kamarádku na Opavsku a tak to je co by kamenem dohodil
vyčkej s tou odezvou, říká se tak 5 dnů než si to tělo pořádně zvykne, jak dlouho už je kapete??
neříkej mi, že je to počasím, já si už myslela taky, že už si začíná zvykat a že se už upravuje režim a teď asi můžu čekat, že to byla jen náhoda?
9. říj 2009 v 18:51  • Odpověz
Kat, teutonka je vazne uzasna, jsem strasne spokojena a uzivam si kazdou jizdu :slight_smile:

Sasanko, vlasy o neco malo lepsi, kadernice mi doporucila tabletky z lekarny se zinkem, selenem a panthenolem - prej to ma stejny slozeni jako ty drahy pripravky, co na ne davaj reklamy, ale misto 350kc to stoji 60 a nevim jestli si to namlouvam, ale prijde mi to lepsi
9. říj 2009 v 19:13  • Odpověz
jj, kapky mám z čr, ted ale koukam, ze jsou asi v akci, mam je odsud, jsou to ony?
http://raj-plinek.cz/?p=productsList&iCategory=60&sName=Probioticke-kapky-
je na nich, ze az od 4m, tak zatim je nedavam...
9. říj 2009 v 19:32  • Odpověz
sasanko tak to je dobry :slight_smile: ja myslela ze MAJA je nejaky masazni gel na brisko :slight_smile: Davam ji to teprve ctvrty den, tak vyckam a uvidim.
A neboj, bude podzim a furt bude takovy hnusny pocasi takze deti budou spat jak medvedi :wink:
9. říj 2009 v 19:42  • Odpověz
kat dik za tip! to je pekna sleva! jsou to ony. Ale ja tam mam ze jsou od tri mesicu, ale kamoska mi rikala, ze na Slovensku to maji nejak jinak, ze tam musi mit napsano od 3 mes, ale ze kdyz je koupim u nas, tak je tam od 1 mes, kazdopadne dr. mi rikala, ze je muzu davat hned, mala jeste nema ani mesic, takze je v klidu davej. Ja zatim zadnou velkou zmenu nevidim, ale bereme je teprve je teprve 4 dny.
9. říj 2009 v 19:50  • Odpověz
ted se divam, ze i na tom odkazu co jsi sem dala je napsany, ze je to od 1 mes.
9. říj 2009 v 19:51  • Odpověz
A taky tam pisou toto:
Jedná se o kapky dovezené ze SR identického výrobce, spol. BioGaia. Spol. BioGaia má v každé zemí svého marketingového partnera, který musí v té které karajině tyto kapky zaregistrovat u hlavního hygienika, který posoudí, od kterého měsíce je možné kapky používat. Vzhledem k najednotnosti těchto pravidel, každý země má jiná pravidla. Pro Slovenského dovozce bylo určeno, že kapky se mohou používat od 3. měsíce, v ČR pak bylo vydáno povolení, že kapky mohou být používány od 1. měsíce a např. ve Švédsku se mohou tyto kapky dle rozhodnutí používat dokonce od 0. měsíce.
9. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz
mariv- ty laktobacily jsou pro mě. Doktorka mi je doporučila, že se to asi dostane i do mlíčka. Jsou to laktobacily s probiotiky.
9. říj 2009 ve 20:41  • Odpověz
ty jo, holky, co je to za kapky, ze stoji v kazdy zemi jinak a i se smi v kazdy zemi zacit pouzivat od jineho mesice ??? taky by si to mohli sjednotit, takhle akorat matou lidi

ja mela krasny ranni probuzenicko :slight_smile:, Tomasek se zas zesral (to se neda jinak napsat :grinning: od hlavy az k pate, ja nevim, ze on si to sysli 2 dny, misto, aby to nadavkoval nejak postupne, se pak nemuzu divit, ze to plinka nepobere, takze se mu povedlo pokadit sebe, nocni overalek, decku, co mu davam do zavinovacky i zavinovacku :slight_smile:, nastesti ta to uz do postylky nepustila, takze prosteradlo zustalo te krasy usetreno :slight_smile:, no jak lip se po ranu probudit, ted jsem vsechno zlikvidovala a zavrela jsem rychle dvere do loznice, at si tam kluci ten smradecek pekne uzijou - oba spi jak dreva, se nedivim v tom smradu by usnul kazdej :grinning: :grinning:
10. říj 2009 v 06:21  • Odpověz
Holkýýý, halelujáááá! Moje ještěrka spala od 22.00 do 3.00!!! Jako pode mnou mokro, koza už to nemohla udržet, není zvyklá na takovouhle prodlevu:slight_smile: ale boží!!!
Čím to? nevím, buď kapky - od včerejška máme ty baby calm... nebo tím, že byl svázanej jak housenka (to je každou noc) a za hlavou jsem mu do repráku pustila zvuk auta:grinning: že by měl pocit, že jede pryč?:grinning:
10. říj 2009 v 08:51  • Odpověz
kat tak to jsi teda husta, jsi me pobavila s tim poustenim zvuku auta :slight_smile: Ja to teda nechci zakrinkout, ale vypada to, ze nase mala uz si na nas taky zvyka a je klidnejsi :slight_smile: V noci spi tak od 20,30 do 2, ale pak zacne strasne narikat a tlacit a je strasne hlucna a tak to jde az do rana. Ona sice pri tom pospava, ale ja moc ne, pac to je rachot jako blazen. Taky mate takovy hlucny miminka? Nekdy mi prijde, ze si ze me dela srandu, pac furt tam tak tlaci a narika a jakmile rozsvitim a jdu se na ni podivat, tak klid a spi jak andilek. Sotva lehnu, tak zacne nanovo.
zazit mne si mala vcera posrala cely zada, durch pres bodycko a dupacky. Jsme sli rovnou koupat, pac to nebylo ani na umyvadlo :slight_smile:
romco tak pak dej vedet jestli ty probiotika zabraly kdyz to beres ty. Ja to davam male, ale mozna by to melo jeste lepsi ucinek kdybych to brala taky.
10. říj 2009 v 10:09  • Odpověz
Mariv, já zkoušela i zvuk dělohy, ale to nezabralo... že by zvuk auta zabral?:grinning: Moje mamka mi furt říká, že budu mít cestovatele, já jako těhule furt někde jezdila...:slight_smile: ale uvidím,e jak říkáš, nechci to zakřiknout...
Jinak jako u vás, potom jsme nakrmila, on lehl, ale už spal jen hodinku a půl a pak už jen tak právě usínal mezi nadáváním:slight_smile: nebrečí, on jakoby nadává:grinning: Jinak já v noci nerozsvěcím vůbec, prostě mám jen malinké světýlko v zásuvce a nic jinýho, aby si zvyknul, že tma = noc = spím:slight_smile:
10. říj 2009 v 10:32  • Odpověz
ahooj, my mame uz asi treti den totalne nastvany miminko, v noci nastesti spinka furt jak andel, ale pres den mu dela problem poradne zabrat a je nastvanej, on nerve, ale nechce si hrat, chovat, hladit, nic, chce bejt proste jen sam a nestvanej, nevim, co mu je, dneska odpo uz se to nastesti zacalo zlepsovat - nechal me frajer si s nim aspon trochu pomuckat a pohrat pred koupanim, dokonce usmevy nasadil, tak snad uz to bude lepsi od zitra

Blby je, ze jsem ho muckala a pak jsem zjistila, ze se mi dela obavany opar :frowning2:, mam strach, doufam, ze jsem to na nej neprenesla :frowning2:
10. říj 2009 v 19:48  • Odpověz
kat kde jsi vzala zvuk delohy?! Ja taky nerozsvecuji, to by se Agi probrala a manzel jakbysmet, taky mam jen takovy maly svetylko. Horsi je to kdyz prebaluji, to nevidim kde vsude je pokajdena :slight_smile:
zazit bud rada, ze aspon nerve a vydrzi byt sam! co ja bych za to dala! I kdyz dnes se stal zazrak, mala vydrzela asi deset minut sama v kosiku! Jsem nechapala. Drzim pesti at prcek nechyti ten opar! Ale urco to bude dobry, neboj!
10. říj 2009 ve 20:52  • Odpověz
zazit,neboj, neprenesla jsi to na nej. Já taky malýho muckala ráno a odpoledne se mi opar vyrazil. Já mela spis strach potom, abych to na nej neprenesla,tak jsem si furt umyvala ruce,predtim nez jsem ho brala,az jsem z toho byla uplne posedla,ze jsem se bala si utrit pusu do rucniku po umyti,abych pak na to zas nesahla a neprenesla. No ted uz mi opar konci,uz tam mam malinky stroupek a malej nic nema,takze si myslim,ze kdyz budes dodrzovat hygienu, umyvat ruce,nesahat si na opar ,tak to bude OK. Ale kazdopadne je to neprijemny, uz se nemuzu dockat,az bude opar pryc.
10. říj 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ahoooj holky
vidim ze se mate fajn diiitka prospivaji.

Ja mam uplne skvele ditko jenom spi a papa a kouka a trosku breci a ted jak jsem s nim byla v nemocnici mi hned dali ty kapky na streva, ale od te doby jenom kaka a prdelku ma uplne bolavou uz neim co na ni mam namazat.
10. říj 2009 ve 21:42  • Odpověz
ahojky, tak ty probiotika jsou skutečně ty, které my máme za těch 270,- Kč, taky je skladujte v lednici? Zdá se mi, že zabírají, páč dítko je těď jako vyměněné.Je fakt, že mě nenapadlo si je brát, ale když o tom přemýšlím, je to dobrý nápad.

mariv máme asi stejný dítka, teď jsem četla tvůj příspěvek i manželovi o tom, jak tvoje Agátka v noci vyvádí a u nás je to úplně stejné, kníká se zavřenýma očima a to vždy tak od 3 nebo 4 rána, dávám si ji pak k sobě do postele a na bříško a to zabírá. U postýlky mám malou lampičku, tu rosvítím vždy, když se budí nebo když ji kontroluju, jinak přebalovák mám v jiný místnosti a tak musím vstávat, není to nic moc, ale jinak se to u nás nedalo udělat.
Misko mě na prdelku zabírá sudocream nejvíc.
Kat jaký má zvuk děloha?šš?
10. říj 2009 ve 22:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.