• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky,
tak jsme dnes byly s Lucinkou po měsíci na neurologii na kontrole...
Malá pase koníčky s pěstičkama,ale pak je vždy otevře - jenže stejně vydrží jen chvilku a přetočí se na zádíčka.
Ukázkově prý drží hlavičku, když ji doktorka držela za ručičky a přitáhla. Vše ostatní v normě, trošku preferuje hlavičku na pravou stranu(má pěkně šišatou hlavičku, stejně jako Terezka), svalový napětí hraniční,ale v normě. Výsledek - máme zdravý miminko a kontroly už není třeba. :wink:
Pak jsem si zašla na OSSZ potvrdit papíry k žádosti o rodičák - během chvilky a bez fronty mi potvrdili, co jsem chtěla, doma jsem vyplnila ještě další cca 3 tiskopisy a v pondělí jdu na kontaktní místo podat žádost o rodičák.
Opět mám problémy s dodávkou mlíčka - jeden den je mlíka dost a druhej den zase nic moc. Dnes večer jsem opět sahala po Nutrilonu, po lžičkách jsem něco Lucince nacpala do pusinky,ale řev příšernej, myslí si,chudinka, že ji chci otrávit, fakt strašnej řev!!! Tak jsem to vzdala, uklidnila jsem ji koupáním, pak něco málo vyždímala z prsou a spinká...je to na palici. Už rozeznám dobře, kdy řve hlady a kdy ji bolí bříško(to už jen výjimečně) - je to bezmoc, když po třech minutách řve, že už mlíčko neteče, nebo jen trošku. Ach jooo.
Miško - vítej zpět :sunglasses: - máš macíčka, co?
14. led 2010 ve 23:16  • Odpověz
A s únavou jsem na tom podobně - přes den nehrozí, že bych si odpočinula, navíc teď chodím každej den na hodinu, dvě do práce(daně apod.) - vozí kámoška a já pracuju, pak přijedeme domů a malá vyspinkaná a já K.O.
Večer bych si lehla hned, jak jde malá spát,ale mám ještě další dětičky a je třeba taky něco řešit, něco vyžehlit, pověsit, pokecat s přítelem, kterej chodí z práce až po osmý večer...no vyspím se asi až v důchodu :grinning:
Zlatý časy, kdy Lucinka spinkala od 22 hodin do 5 nebo do 6 hodin do rána v kuse...ale zase nepřibírala - teď si hezky rychle zvykla na noční krmení, potvůrka.
14. led 2010 ve 23:22  • Odpověz
veru, tak to je super, ze uz nemusite na tu neurologii! aspon neco mas z krku!

misko, my uz v zavinovacce nespime tak 2 mesice, Tomasek se mi tam nevesel a pochybuju, ze tobe se tam Risa vleze :slight_smile: o noseni prcka mi neco vypravej :slight_smile: Tomasek ma 8.5kg :slight_smile:

dneska jdeme do prace a pak na navstevu, tak bude mit mladej spolecenskej den :slight_smile:, tak se tu dneska mejte, jdu si vyfoukat vlasy a pripravit tasky :slight_smile:, to jsou vzdycky vypravy, driv clovek popadl kabelku a sel, ted vzdycky hodinu premyslim, co vsechno budeme potrebovat a pak hodinu balim :slight_smile:
15. led 2010 v 06:09  • Odpověz
Verusko, uf to odlehne, že už nemusíte na neuro. Zase o jednu starost míň.

Misko já teda pořád zabaluju do zavinky, nohy nechám trčet. Dnes si milostpaní vymyslela novou polohu na spaní. Lehne si na bok, udělá sklapovačku a nohama se chytne šprušlí a drží prstíkama (jako opice), opice jedna :grinning: .

Krizovka na mě přišla večer, ukládála jsem v 7, ukázkově usla a pak buzení večer v 8:30,9 a pak v 11, kdy jsem šla spát já (to už mi bylo do breku, sem si říkala, že to je v prdílce celá noc), ale pak se zázrakem umoudřila a už jen o půl jedná a pak kolem páté. Něco málo jsem naspala. Zase další noc bych fakt nezvládla. Včera se mi spustili i slzy, jak se rozednívalo, jak byly ty oči unavený. Snad se blýská na lepší dny.
15. led 2010 v 07:44  • Odpověz
hm, tak jsem si vyfoukala vlasy, namalovala se, pripravila obleceni pro mne i pro prcka, sbalila tasky, pripravila sedacku, poklidila cely byt, vyzehlila pradlo, co jsem tu mela a to moje maly pako furt spi :grinning:, ja mam misto miminka ledniho medvidka :grinning: , tak aspon bude dobre naladen na ty dnesni spolecenske akce :grinning:
15. led 2010 v 07:45  • Odpověz
sasi, Tomasek se zas drzi sprustli rucickama, obcas ho ani nemuzu "vyrvat" z postylky, jak moc se drzi, on se mi ted uz v ty postylce dost hejba, polozim ho vzdycky doprostred postylky mezi mantinely a najdu ho hlavou uplne na mantinelu a rucickama si drzi sprusle

cekam, co na ty jeho pohyby bude rikat monitor dechu, zatim jsme nastesti zadny poplachy nemeli, ale prej kdyz se ditka zacnou hejbat, tak obcas se vymanevrujou z tech desek a dela to falesny poplachy - holky do kdy budete ty monitory pouzivat ???
15. led 2010 v 07:48  • Odpověz
autor
Bré ráno, bré ráno :slight_smile:
Tak že bych to měla asi zaklepat, ale tahle reakce na injekci nebyla až tak hrozná jako minule a to měl poprvé jenom jednu včeličku.

Jinak máme oblíbenou hračku. Je to plyšovej váleček s hlavou lva a když se zmáčkne, tak píská. A ten můj chlap to pojmenoval vibrouš pro panenky. Když to na mě včera vybalil, že jako ať mu to podám, tak jsem čuměla jako tydýt. On si vždycky něco pojmenuje a já tápu a typuju, co by to mohlo být.

jůůů, Zazit, já měla společenský den včera. Byli tu rodiče a k večeru dorazila moje kamarádka ze školy. A Miška se pak ukázal jako dobrá antikoncepce. Nic na jeho pláč nepomáhalo. Nakonec teda usnul a spal hezky v noci, tak snad je to za náma.

Já budu na sociálce vařená pečená po víkendu. Tenhle jsem to nezvládla. Ten můj chlap při odpolední je tak netvárnej a línej a furt měl hemzy, že zítra až zítra........ takže si to oběhám v týdnu a snad to nebude takovej frontovej amok jako někdy jindy. Holt si počkám

A pobavila mě ta moje kamarádka. Prý o mě vypráví všude jako že jsem profesionální matka. :grinning:
K večeři jsem nám udělala zapečený chleby v troubě se šunkou, nivou a parmazánem. No mlaskali jsme jako nenažraný. Prý dokážu uvařit i z ničeho :grinning:
Holky, ale fakt mňamka za 15 minut i s přípravou. :wink:
15. led 2010 v 08:00  • Odpověz
holky, my máme rakci jhak sviňa :cry: 38.5, usíná mi v náručí, ukňouranej, nešťastnej...chjo:frowning2: dala jsem čípek, tak snad to bude ok. Je mi ho strašně líto miláska mýho :frowning2: jinak teda 4 měsíce, 66cm, 7 kilo (6990). a paní dr říkala, ať se připravím na to, že bude brzy lézt, že je už úplně připravenej, nastartovanej, má krásný postoj či co...
tak já jdu chovat brouka mýho očkovanýho...
15. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Katwind chudáček malej :frowning2: Tak ať je brzy dobře. Já se děsím příštího týdne, taky jdem na očkování.

S tím monitorem dechu. My už jsme měli poplach 3x. Poprvé když jsme přijeli z porodky a položili jsme Tomíka mimo tu podložku. Ale je zajímavý, že to začalo houkat až asi po půl hodině, tak jsem pěkně rychle valila k němu úplně hotová,že se dusí a on si spokojeně chrupal. A pak nám 2x odlezl z té podložky, tak jsme ji dali na šířku. On cestuje totiž už asi od šesti týdnů po postýlce. Odráží se nohama. Hlavou už mlátil do šprušlí mockrát :sweat_smile: Prý se to má používat do jednoho roku, ale to nevím jak to pak udělat, když se začne zvedat a podobně. Tak taky nevím jak dlouho :unamused:
15. led 2010 v 09:49  • Odpověz
jankaj, děkujeme...
Bobi, já už si to taky kolikrát říkala, že se strašně snažíš, že i když třeba zrovna nevládnete milonama, tak fakt umíš být dobrá ženuška i maminka:wink: o já bych neuměla, s epřiznám, že peněz máme dostatek (i když vše je relativní) a neuměla bych takhle hospodařit jako ty:wink:
15. led 2010 v 10:07  • Odpověz
autor
Jé, Kat, děkuju. To je hezký, když mě někdo pochválí :slight_smile:

To moje lovíkoví spinká už 1,5 hodinky a usnul sám v postýlce. Praktikuju vaši radu. dát pusinku a říct, aby hezky spinkal a dneska to pomohlo. No zírala jsem jako otevřený vrata do chlíva. Asi doznívá Hexa a zítra to bude zase můj malej prudič, kterej usíná v náruči a nebo při houpání v lehátku :grinning:

Kaa, dneska vám začíná rodinný víkend, co?
To tě tu holka zase neuvidíme, viď? :slight_smile: Krásně si to užijte
15. led 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahojky holky, jdu se ještě na vás podívat před víkendem, přesně jak psala Bobi :slight_smile: , mj. jsi zlato, že sis na mně vzpomněla :slight_smile: . Dneska ještě fičíme koupit záclonu do obýváku, bo jsem ji nějak zničila, holky, mi ta mateřská nějak nesvědčí :unamused: , furt něco ničím jak jsem doma. Už ať je jaro a táhnu ven :slight_smile:

Monitor dechu- uvažuju , že budeme používat tak do půl roku a pak asi ne, jak se začne kutálet a sedat a vstávat, tak to bude řvát jak splašené.

Bobi- prosím hoď návod, jak šetřit, mi teď přišly prachy a už je nemám, rozfofrováno :cry: Je to v prdce. Snažm se, ale nějak mi to nejde. A to ještě chci novou sedačku, ptž jak jsem tak hodně přibrala, a často na ní sedávám,tak je nějaká divná.
Jsi fakt dobrá. Na sraze bude přednáška, jo? Děkujeme. :slight_smile:

Verusko- to nechápu, že ti ty papíry potvdili :astonished: , v Čechách to jde a na Moravě ne :angry: Ostrava a Brno čeká až na únor :angry: :angry:
Zajímalo by mně , jak je na tom Přerov :unamused:

Zazit- za dvě hoďky jsi toho stihla teda hodně, já bych tak stihla sebe upravit a sbalit jídlo pro Kubu, a úklid, žehlení by mi zabralo další 2 hodiny.

Jo a Bobi, ten váleček mám taky, s hlavou slona. Ale měla jsem docela bobky, stál 200,- (takové nic :angry: ), foukla jsem ho do pračky a pak mi nechtěl pískat. Tak jsem to vzdala. Ale za tři dny pořádně vyschl a pískal, tak se mi ulevilo :wink:

Kat- tak snad bude Honzíkovi brzo líp, bobeček malinký :frowning2:

Jo a hlásím AKCE Tesco:
- Pampers active baby (ty modré) 2+1 za 898,- Kč (už jsem nabrala 9-20kilo, jsem zvědavá, kdy to bude nosit)
15. led 2010 v 11:52  • Odpověz
A už se ĺoučím, víkend bude náročný, dneska přijede kámoš se čtyřkolkou, tak se bude blbnout, zítra máme v plánu mrkvičku a možná nějaký výlet. A snad i nějakou muchlovačku:slight_smile:

Holky krásný víkend a zatím pááááá
15. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Jo a Bobi , co to bylo, že zavinka čeká na další mimi? Ty jdeš do třetího děťátka, supermatko??? :grinning:
15. led 2010 v 11:59  • Odpověz
autor
Proboha Kaa, další???? Mělo to být jako další mimi jiný maminky. Asi to hodim na bazar nebo tak něco :grinning:

Já ten váleček taky vyprala a pak 3 dny byl umřetej na topení, ale taky vyschnul a žudlá se v papuli jedna báseň. Já to mám ještě po Dádovi, ale jak píšeš, tak takový nic a taky to tu stálo 2 kila

A vy mi zase dáte přednášku jak zhubnout. Včera jsem měla dietní den a ráno jsem po krásným vytrůnění měla půl kila nahoře. Se na to nemůžu ani vysrat, protože to nefunguje :grinning:
15. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=vtYN_7HKJWI

Tak jsem zkusila umění, který odstartoval Tomášek od Zazit a Mišák se pochlapil :grinning:
15. led 2010 ve 13:32  • Odpověz
autor
http://www.youtube.com/watch?v=c7Yd8momaKs

Kočky, takhle se kolíbal můj Davídek,když začal chodit. Přepadla mě nostalgie ............ tak to letí
15. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
romco a nebylo to spis tim, ze tam ma ty zname?! Ja mam teda jizvu vcelku peknou, ale je jsem po jednom cisari, tak to je asi rozdil.
misko no ja jsem uz taky premyslela o prilepovani ousek, jedna znama to tak delala a pry to pomohlo. Jenze jak ji to mam prilepit, kdyz tam ma vlasy?! chjo A v zavince spime porad, sice koukaji nohy ven, ale lip se mi tak v noci vytahuje z postylky a dava zpet, tolik se nevzbudi jak bez ni. Ale rucicky uz nezavinujeme, to uz se nedalo, kroutila se jak paragraf dokud se nevykroutila.
verusko jsem rada, ze Lucinka je v pohode, zrovna vcera jsem na vas myslela, jak asi na tom jste. Vypada to, ze nase Agi je zatim nejvetsi lenoch. Paseni ji porad nijak extra nebere a ze by mela otevreny pesticky, to se teda vubec rict neda.
sasanko taky jsem v pul desate malem bulela, kdyz jsem si sla lehnout a mala se vzbudila. A to jsem jeste nevedela jaka me ceka noc! Mala ma zas hroznej ten oblez na pusince a asi ji to hodne svedilo, pac si to furt skrabala, chudinka a jakmile jsem ji dala do postylky, tak zacala pobrekavat. Tak jsem to tak delala do ctvrt na dve a pak jsem to vzdala a nechala si ji v posteli, jenze jsem stejne nespala, pac sebou furt sila a taky jsem ji musela drzet rucicky, aby si to neskrabala. Takze jsem spala prerusovane max 3 hodiny! nO jeste ze je zitra vikend a manza me necha rano dospat. Dneska uz je nastesti lepsi po te hexe, tak snad uz to tak vydrzi a bylo to fakt jen tou hexou, pac byla fakt strasne protivna a uz jsem to nedavala.
zazit ty jsi super zena! jinak si teda nedokazu predstavit, jak jsi mohla behem necelych dvou hodin stihnout tolik veci?! To je pro me plan na cely den! Jsi neskutecna, fakt! Monitor budu pouzivat asi do roka, i kdyz se rika, ze nejkritictejsi je ten pulrok, tak si myslim, ze by to i stacilo. Nastesti mam dve desky, tak z nich hned tak neodcestuje :slight_smile:
kat doufam, ze uz je lip! A uz se ti malej otaci ze zad na brisko?
15. led 2010 v 15:09  • Odpověz
Jo bobi, ven do ruky konečně to pero a napiš za 1.veselé příběhy paní Bob a za 2.knihu co dům dal (kuchařka pro nenáročné), obě bych si přála s věnováním :slight_smile:

ad monitor- budu ho používat jen do března (máme ho půjčený z nemocnice) to naší drahé bude 6 měsíců a to stačí. Zatím se nám nikdy sám od sebe nezapl a to jsem i malou přebalovala na druhým konci než mám desku. Jo a radší ho rychle vrátím nebo naše šikulka by mohla za chvíli ohlodat drátky.

kaa tak holky z Přerova jsou taky líný baby a čekají na únor s papírama. Naštěstí mám nějakou tu dovolenou, kterou mám vybírat, tak snad to do té doby stihnou.

kaa, bobi i já mám toho malýho šulínka, ale asi podoby žirafy????nedá se to moc poznat a též mi to po umytí stávkovalo :grinning: .

zazit nejsi z planety Krypton? že tak stíháš.

mariv vydrž ještě vás čeká jedna hexa a bude líp (snad).
15. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Hoky, teda docela lituju, ze jsem mu ty vakciny dala dohromady, ale tak aspon to bude mit za sebou brouk:( aspon se uklidnuju, ze to delam pro jeho zdravi...
15. led 2010 v 18:10  • Odpověz
Holky cuuus, tak dnesek byl hustej!!! Sem totalne vyrizenA! Ale brouk zlato nejvetsi!!!! Tolik cizich ksichtu dneska videl :slight_smile: a nezarval celej den :slight_smile:, on je proste bozi!

A zadnej superman nejsem, ja jsem na rozdil od vas vyspana, v noci na rozdil od vas spim, takze jsem odpocinuta a mam rezervy! Kdybych vstavala stokrat za noc tak neudelam nic! A nedela jsem velkej uklid - probehla jsem po ranu bytem a sklidila, co se kde valelo, nasklDala nadobi do mycky atd. jen takovej rychlouklid, aby byly veci na svych mistech

kat, snad uz bude Honzik brzo ok! Nam to nastesti 38 neprelezlo, nejvic mel 37,5.

Kaa, užij si vikend!!

Jo a bobi - kat ma pravdu! Ses dobra, ja bych to taky neumela!
15. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
Bobi, mne to video nejde :frowning2:, tak nevim, co tam Misak dela? :frowning2:
15. led 2010 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky,
malinká šla do peří :wink: , tak mám čas vás dočíst.

Zazit, je to tak, jak píšeš, pokud je člověk vyspanej dorůžova jako ty a Tomík, tak jde všechno jako po másle. Pokud se ženská v noci nevyspí, vstává každou hodinu či dvě apod,tak přes den je jak po flámu a to je ráda, že zvládne aspoň péči o mimi.

Bobi,to co tady napsaly holky, to podepisuju, jsi fakt dobrá :wink: - a taky taková turbomyš jako Zazit - trošku jinak,ale nuda s tebou určitě není :grinning: .

Kaa, taky přeju hezký víkend - no a k tomu potvrzení výše mateřský - samozřejmě ten leden musely "holky" na sociálce dopočítat, ale od toho tam jsou, mají PC - tak je to jen o OCHOTĚ něco udělat. Můj názor...

Mariv - Lucinku pasení taky nebaví, asi bych to neměla psát, ale zabrala TELEVIZE!!!! Prostě jsem ji na gauči otočila na bříško a jak je zvědavá na reklamy v TV, vydržela těch 5 minut čučet a pást - no a pak asi usoudila, že to nebylo tak strašný a příště už neřvala - alespoň ne hned. Jinak se skoro vzápětí překulí na záda, to má prostě radši. Máme ji dávat na gymnastickej míč, aby se uvolnilo napětí ve svalech. To se jí ale nelíbí, tak to nehrotím.
Agi je přece jen o pár dnů mladší, tak vydrž, každý dítě je fakt jiný. Představ si, že jsem se dozvěděla až teď(!), že můj přítel jako dítě nechtěl být na bříšku, pást koníčky a málo jedl...no a to jsem musela vybrečet rybníček slz, objednávat se na neurologii,koupit kojeneckou váhu,než to ze skorotchýně vypadlo...kdyby to řekli hned, tak to možná taky nehrotím.

Katwin - gratuluju k Macíčkovi a šikulkovi!!!!

Novinka - Lucinka se rozežrala tak, že mám strach, že zítra sežere i svoje sourozence!!! Večer má ale smůlu, protože čerstvý "závoz" mlíčka nastává až v noci. Večer ždímám, co to jde, ale usíná "polosytá" - asi bude modelka- ne vl.vinou :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě k zavinovačkám - já už měla vypráno, vyžehleno, udělanou placku ve vaku společně s vyřazenýma malýma oblečkama -no a před pár dny jsem ji opět vytáhla!!!
Malá v noci sebou šije a budí se, tím, jak máme podloženou postýlku,tak cestuje a sune se dolů, prostě ani ona ani já jsme se nevyspaly, tak jsem to zkusila, nohy čouhají ven, ale je svázaná a je jí fajn a spinká v klidu.

Všem přeju hezkej víkend!!!!
15. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
bobi, tak uz se mi to spustilo :slight_smile:, Misak je sikulak :slight_smile:, taky obcas "pije" nosem jako Tomik :grinning: :grinning: :grinning: , ale je dobry jak jsou nenazrany, tak si to tam nakonec zas nejak narvou :grinning: jo a Miska je hrozne hezky miminko, moc krasnej chlapecek, ma takovej dospelackej chytrej vyraz v ocich!

ja kdybych nasadila Tomikovi zavinku, tak mu z ni couha uplne vsechno a hlavne by se z ni stejne hned vymotal, on uz se z ni prave vymotaval uz pred tema 2ma mesicema, tak jsme nasadili spaci pytel

dneska v praci vsichni neverili jakyho mam obrase :slight_smile:, zirali jak zjara :grinning: a taky mi vsichni rikali, ze mi vubec neni podobnej :(, no a ona je to pravda, on je celej manza, no jo no, hlavne, ze aspon matka je jista :grinning: jinak nevim nevim

a konecne jsme aspon prozatim skoncili s bytem - mame predelany koupelny jak jsme chteli, vybrany podlahy i dvere - byla to drina to obehat a vybrat a pristi patek prijedou rano stehovaci, spoustu malych veci uz mam pobalenych v jednom pokoji v prepravkach a ikea taskach (ty jsou super na vsechno :slight_smile: a zitra bude manza vozit k nasim a neco k jeho tatovi, co moc nepouzivame, stehovaci pak odvezou to tezke - my nastesti z nabytku stehujeme jen nasi postel, Tomikovou postylku a prebalovaci komodu, 2 velke kytky a smrk z terasy, jinak tu vsechno nechavame novym majitelum, takze toho pak uz nebude tolik, strasne veci jsem zas vyhazela a to jsem milion veci vyhazela na jare pred malovanim, nevim, kde se tu ty veci porad kupi :slight_smile:, uz to chci mit za sebou!!!

No a v praci jsem se domluvila krasne - ted nastoupim dovolenou - cely unor budu mit jakoby dovcu a od 15/2 zacnu pomalu pracovat - docela chytre mi to vymysleli - budu mit ted jakoby 2 smlouvy - dal mi pojede ta na dobu neurcitou - ta moje klasicka a ted na tu praci pri rodicaku budu mit dohodu o provedeni cinnosti, no a budu makat uplne z domova :slight_smile:, takze kancl minimalne, jen na dulezite schuzky :slight_smile:, docela se tesim!
15. led 2010 ve 22:02  • Odpověz
autor
Zazit, ono na tom něco bude pravdy, že je lepší vyhořet než se stěhovat. :grinning:
Já se furt přemlouvám, že si vymaluju chodbu. Manžel mi to slíbil ve 4. měsíci těhu a jako furt kulový.
tak ho přečůrám a udělám si to sama a ještě si to udělám do nějaký barvičky, aby se z toho vopupínkoval. Akorát si počkám na jaro až bude tepleji a dalo by se to větrat. Děti bych šoupla k mamce, aby v tom nemuseli být a pojedu jako fredka :grinning:

A zrovna o Tomíkovi jsem ti včera chtěla napsat, že jako by tatínkovi z kuliček vypadl. Sice z fotek se to těžko odhaduje, ale podle mě to je tak :slight_smile:

Jo a masakr,včera jsem cvičila. Děti usnuli a já zalezla pod lampičku do děckýho pokojíka. Nasadila můj pubertální walkman (furt hraje borec) a skákala jsem jako koza. Spocený jsem měla až oči a sípala jsem jako prase před porážkou. Ale měla jsem dobrý pocit, že jako něco pro ty špeky dělám. A plíce chudinky netrénovaný z toho dostali přes noc kašel (pálili mě trubky jako po slivovici), ale už jsem ok a doufám, že se dneska donutim znova hejbat :slight_smile:

Sas, já mám napsat knížku paní BOB? :grinning:
16. led 2010 v 07:45  • Odpověz
autor
fretka.....usnuly...atd i y.....fuj, já dělám hrubky..... :angry:
se omlouvám, mrzne mi asi mozek

JO a to víte, co to znamená, když má chlap mozek velkej jako vlašskej ořech???
- Je napuchlej
:grinning:
16. led 2010 v 07:48  • Odpověz
dobré ranko.
zazit, tak to je dobrý, že tolik toho nestěhujete. Já se stěhovala už 2x a fuj už bych nechtěla. Leda tak do nějakýho hezkýho baráčku :grinning: .
Holky tan náš danda nespí už ani v noci. Že toho nenaspí moc přes den na to jsem si už zvykla, ale už dva dny stává co 3 hodiny a k ránu už po hodině. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak ráno koukám jak vyoraná myš :angry: .
Bobi napiš nám nějaký recept. Já vařím každej den a už nevím co bych vařila. :grinning:
16. led 2010 v 08:38  • Odpověz
Bobi, však taky tatinkovi z kulicek vypadl :slight_smile:, no jo no, holt ma manza silnější geny, na druhou stranu jsem rada, ze je spis po tátovi a bude to velikej chlap - kdyby byl po mne tak bude pidizvik :slight_smile: a to je u chlapa na prd!

Ses dala do cviceni, jo? Seš teda dobra! Já su lina jako prasatko! Ale teď jsem se domluvila s mým tatkou, ze jak teď budeme chvíli u nich, tak budeme spolu chodit cvičit - babca bude hlídat a my budeme trápit tela :slight_smile:

a s receptem sem! Taky furt nevím, co vařit, přijde mi, ze varim tak deset jídel furt dokolecka! A peču pět koláčů taky dokolecka :slight_smile:, no teď budeme týden o hladu, už jsem komplet vymyla lednicku a odvezla podstatnou cast vybaveni kuchyně :slight_smile:, takže ma mamzilek smůlu :slight_smile:
16. led 2010 v 10:29  • Odpověz
autor
U nás je to s jídlem taky furt do kolečka. To je asi všude. Točim ty naše oblíbený a občas prohodim nějakou novinkou a buď se ujme a nebo ne. Ale já to nemám s vařením lehký. Davídek nechce maso (super obdobíčko) a velkej je mlsnej jako koza a hlavně vybíravej. bych ho mlátila po rukou nejrači, když vidim, jak se ve všem rejpe. To jo,kdybych mu denně dělala smažáka a hranolky a nebo servírovala čokoládu a sušenky s mlíkem, tak by žral jako zjednanej. A on ten kurva ne a ne ztloustnout.
Ale manža je divnej. Je schopnej nejíst celej den, protože nemá pocit hladu. Já kdybych do odpoledne něco nesnědla, tak začnu okusat snad i sama sebe. To já zase jo. Já jídlo miluju :sweat_smile:

Dneska jdeme konečně mezi lidi. Venku je to takový mokrý, tak to teda na boby nejdeme. Ale objednala jsem se k bráchovi na kafe, tak se hezky projdeme.

Jinak Hexa je za náma, ale občas se ozvou zuby.
Furt hehehe a najednou jako když ho píchne a jekot jako blázen. Co jekot, to je normální vymejvání mozků. Nedá se to zastavit a jediný, co trochu pomáhá, je nošení do haleluja. Ale furt říkám DÍKY BOHU, ŽE SPÍ V NOCI oproti třeba Kat a nebo Romce, který jsou každou hodinu proplesknutý ze spánku

Holky, já furt musim myslet na tu Barču, že tu není. Byla tu celkem často a najednou nic.
Snad jenom nemají připojený Intoš a nic se jim nestalo

Dnes mám strašáka o velkýho. Jel s jeho bráchou koupit nový auto. Lulan si vybral až nějaký z Plzně, což je od nás přes habakuka daleko.

Začíná mě bolet člověk po tom včerejším cvíču. Ale mám dobrej pocit.
Holky musim začít hubnout. Já mám s tím celoživotní boj, ale takhle tlustá jsem ještě nebyla.
Normálně mi guma od posrajdávaček přepuluje pupek, takže mám 3 vlny (kozy, horní špek škrcenej gumou a pak dolní sádlo, který končí až u kolen) :angry:
16. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
autor
Jo a včera, jak jsem se při cvíču zavřela do děckýho pokoje a začala jsem funět, tak se ve dveřích objevila moje drahá polovička a snad jako, že by mě pozoroval. No vyfakovala jsem ho, že před nim se vlnit nebudu. Tak odešel a já začala. Byla jsem na sebe vzteklá, že nic neudejchám a když jsem ho viděla ve dveřích znova a slyšela jak problil něco jako abych nedupala, tak jsem zařvala DIII UŽ DO PRDELééééé..........a fakt už nepřišel
Nenasejřilo by vás to? Konečne se donutim k pohybu a on by mě buzeroval
16. led 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.