• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj holky

tak jsem si vas precetla a zjistila ze nam taky asi jdou zuby. Bobi jak pises sranda sranda a zrazu rev jak svina. Ale funguje aspon televize, hlavne kriminlaka Las Vegas :grinning:

No do zavinky jeste davam protoze je klidnejsi, i kdyz nohy i ruce ven. Ale uz budu pomalu odnaucovat.

Bobi s tim cvicenim to je na prd, taky doma radsi nic nedelam, protze to je pak plny dum srandy jak funim a pucim se. Takze chodim kazde pondeli na bodyform, no pekne se tam zapotim a pak hajde na pivo, hihi.

Zazi s tou praci to mas supr.
16. led 2010 v 16:43  • Odpověz
ahojky, bobi ty tvoje příspěvky strašně ráda čtu, víš, že se na ně vždycky těším, s jakou hláškou vyrukuješ. Kulky mě taky pobavily :grinning: . JInak to byl návrh na pracovní název???

S těma zubama taky nevím, protože fakt nemůžu přijít na důvody takového buzení a jen usínání na hrudi. Dnes jsem naně šla s baterkou, ale nic jsem nevykoukala. Buď su slepá nebo nic. I když dnes se Máda pěkně zakousla tátovi do brady a prý něco tvrdýho narazilo?????

Já chci taky do práce aspoň na chvilku, jinak se ze mě stane brzo blbec, strašně zapomínám a hlavně občas nepřeýšlím a vydám ze sebe nějakou debilní hlášku, že se pak stydím :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dnes jsem tak prohrála i sázku, když jsem si stála za svou blbostí.
16. led 2010 v 19:32  • Odpověz
Jinak Barča mi psala PFku, tak snad opravdu nemá čas nebo přístup na kom.
16. led 2010 v 19:34  • Odpověz
Bobi ty zas perlis, fakt se bavim!
sas ja jsem vymastena uplne! Prijde mi, ze uz neumim ani s komunikovat s nikym jinym nez s maminama, je to desny, jsem uplne mimo. Se nechci videt az se budu po materskych vracet do prace, to budu moct delat tak akorat uklizecku v tescu.
Myslim, ze kat psala, ze ma na Barcu mobil, tak by ji mohla zkusit napsat, at nemame starost. Snad je OK.
Jinak konecne presla reakce na hexu a Agi byla cely den zlata a odpoledne spala v kocarku 3 hodiny! No nadhera! I noc uz byla lepsi. Tak snad ji to vydrzi.
16. led 2010 ve 21:26  • Odpověz
No, nevim jestli jsou to u nas zuby, spis budou koukam celkove nejaky miminkovsky erupce na slunci - Tomasek byl dneska taky jak Jeckyl a Hyde - dopoledne totalni zlaticko a odpo chvili zlato a 2x rev - z niceho nic zachvatek, tak nevim, co mu bylo

holky dobrou, vcera jsem mela spatnou noc - asi uz blbnu s tim stehovanim - naspala jsem asi jen 4h, tak to jdu dohnat!
16. led 2010 ve 22:48  • Odpověz
Ahoj holky, jsem ostuda :frowning2: ,ani se vám tu neukážu, no jo no, nějak se mi nechtělo psát,ale moc mě těší,že na mě myslíte, jste hodné :slight_smile: . Nebojte, u nás je všechno Ok,jen jsem prostě neměla náladu psát,ale napravím to,slibuju.

U nás vše v normě,malýmu rostou zuby snad od narození,protože furt rve vše do pusy, slintá a stav se nemění, zub žádnej na obzoru :grinning: .
Předevčírem jsme absolvovali druhou hexu a synflorix dohromady, reakce byla,ale v pohodě, měl trochu zvýšenou teplotku a jeden vpich měl trošku oteklý a začervenalý,ale mazala jsem Arnikovou mastí a už to má krásné,nejde vůbec poznat,že by tam něco bylo.

6. ledna měl Honzík 5 měsíců a váhu měl 7,5 kg, výšku 64 cm. Krásně pase koníky,už i zkouší lézt, zvedá zadeček a nožky dává pod zadek, plazí se,dělá letadýlko. Překuluje se už jak profík, během vteřiny je na břichu, zpět mu to moc nejde,ale spíš proto,že na to ještě nepřišel,když mu to naznačím,tak už to jde. Když je na zádech,chytá si nožky,někdy si je i cpe do pusinky :grinning: .
Řehtá se nahlas, povídá si, občas se pokouší i dělat tak tak všelijak,nebo jak je velikej,když na něj naléhám :grinning: .
Ale dost chvály,tak je to pěknej rozmazlenec,kterej usíná jen na rukách, u prsa zřídka, v noci se furt budí. Ještě stále kojím,ale před spaním jsem začla dávat kašičku a pomáhá to, spí pak víc a nebudí se tak. Akorát jsem začla od Hami tou první kašičkou bez příchuti a ta mi už došla,tak jsem koupila od Sunarky banánovou a tu hajdalák nechce :angry: ,takže budu muset koupit tu druhou,ať mám v noci klid.

Jinak vás holky všechny zdravím a omlouvám se ještě jednou a slibuju,že to napravím :slight_smile:
17. led 2010 v 07:51  • Odpověz
Jeee, tak Baru je v poradku :slight_smile:, tak to jsme radi! A Honzik je teda super sikula!!
17. led 2010 v 08:49  • Odpověz
baru, tayk jsem ráda, že jsi tu:slight_smile: a že je vše ok!!

Koukám, že když můj brouk má na 4ech měsících 67cm, že je docela velkej lásenka...po kom to má?:grinning: (já mám 158cm):grinning:
17. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Tak zase ty bily sr...y padaj :frowning2:, to je letos maso! Pekne me to stve, poradne jsem nebyla kocarkovat ani nepamatuju! Ale dneska bych stejne asi nesla - lifrovala jsem mraky prepravek a ikea tasek a ukolovala manzu, co kam odvezt - rozvazime to mezi manzovy rodice - k nasim by se vsechno neveslo, takze mam hromadky, podle toho kam to vezem, uz mi z toho fakt hrabe!!! Nastesti brouk byl zlatej - oblikla jsem ho a dala v kocarku na balkon - spinkal tri hodiny po obede, takze jsem stihla vse dobalit! Uz at je patek a jsme pryc, uz me to fakt nebavi'
17. led 2010 v 19:38  • Odpověz
autor
No je to hnus fialovej ten sníh. Nějak už bych byla ráda, kdyby přišlo jaro a s ním 1.Máj :wink:

Ahojky Barco, taky jsem ráda, že jste ok a nic se neděje.

Víkend jsme měli v poklidu. Totálně jsem bojkotovala uklízení a tak to tu vypadá jako po atom bordelu.
Zítra mě čeká obíhačka sociálky, finančáku.........vau, se fakt těšim :confounded:
17. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
Holky, už se poohlížím po golfkách. Sice mám kombinaci kočárku, ale po jeho složení je kufr auta nacpanej. Přemýšlíme o dovolený a to by se nám tam pak nevešly kufry.
Celkem mě zaujal Hauck, ale i tak budeme objíždět a koukat na vlastní oči, protože máme ještě stupátko za kočár pro Dádu, tak chci, aby bylo i za golfkama a musim ozkoušet, jestli se dá kde přichytit a taky Dádula, aby se mohl někde přidržet.
17. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
jeee, tak to jsme dve s tema golfkama :slight_smile:, ja uz mam dokonce objednano :slight_smile:, teda spis zaukolovano :slight_smile:, vybrala jsem golfky maclaren techno xt, tady jsou pekne drahy (neco kolem 9tis.) a v americe stoji 4 tis. :slight_smile:, tak uz mi je kamarad objednal k sobe domu a nekdy v breznu mi je priveze az sem poleti
18. led 2010 v 06:03  • Odpověz
a presne - kdyz narvu do kufru kocar (a to jsem si kvuli malymu poridila pred porodem kombika!!!), tak je plno a neda tam clovek nic, tyhle golfky jsou dokonce polohovatelny az do lehu, pisou, ze se daji pouzivat od narozeni, coz mi ted prijde blbost, prijdou v breznu, to uz bude Tomaskovi skoro 7mesicu a ja je stejne budu pouzivat az tak v lete a na dlouhy prochazky stejne budu pouzivat to sportovni sezeni od Teutonky, ale na mrsknuti do auta budou golface super, my asi z jara i nekam poletime na dovcu, tak potrebujeme neco, s cim se da do letadla :slight_smile:
18. led 2010 v 06:09  • Odpověz
tak se přidávám ke golfkám, taky už vybírám a ze stejných důvodů. POjedem do Chorvatska a tak chci co nejmenší objem, i když s dítětem to asi nevyjde :slight_smile:. Počkám asi na ten veletrh do Brna (to bude v březnu). No chci taky radši ještě polohovatelný, na ty procházky je to asi nejlepší, když mi usne, tak ať ji můžu udělat pohodlí.

Zase máme strašnou noc, vstávačka nejdřív po 2 hodinách pak po 1, v 6 jsem už nevěděla kudy kam a strčila ji k nám do postele a byl normálně hned klid a aspoň jsme se další hodinu prospali. Chjo, kde mám to dítě hodňoučké?Snad to budou zuby, aspoň by to brzo skončilo.
18. led 2010 v 08:00  • Odpověz
sas, my spíme spolu v posteli a dobrý:wink: fakt se vyspím, on je spokojenes, tak což:wink:

zaz, ukaž ty golfky, odkaz pls!! máš good vkus, já v usa kamarády:wink:
18. led 2010 v 08:23  • Odpověz
http://www.babypark.cz/kocarek-maclaren-techno-xt

kamaradi v usa se vzdycky vyplati :slight_smile:, ty golfky, Kat, by mely byt zas takova Teutonka mezi golfkami :slight_smile:
18. led 2010 v 08:53  • Odpověz
zaz, to jsem si přesně myslela, že vybereš "teutonku", tak proto se ptám:wink: jdu mrknout, děkuju!
Jinak k teutonce, ten prodlužovací díl je super, ale přesto musím říct, že mají v DE nějaké malé děti...Honzík teď v pohodě, ale kdyby se narodil třeba v květnu, tak nevím, nevím, jak by tam vydržel skoro rok:wink:
18. led 2010 v 09:21  • Odpověz
už koukám...tyjo, když já když vidím u golfek ta malá kolečka, tak nevím, nevím, jak s tím projedu tudy, kudy běžně jezdím:grinning: ale asi se to jinak nedělá že...
18. led 2010 v 09:23  • Odpověz
18. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahoooooj holky, tak jsem zpět, víkend byl super, akorát jsme zas vymýšlěli kraviny, v pátek jsme jeli pro záclonu, v sobotu jsme spárovali naši starou koupelnu (odmítla jsem investovat do nové, pokud to není naše tak aspoň tak) a v neděli jsme se váleli a nic nedělali, a já večer likvidovala ten bordel, co jsme tu nadělali. To fakt nechápu, že my tu vždycky naděláme. :astonished:

Dneska jsme byli u mudry, tak Kuba dostal hexu a synflorix, a ještě mu brala zas krev z hlavičky na železo, chudáček tak strašně plakal a teď tu chrupe.Ten sníh mně už taky se.e, ráno jsem nemohla vyjet, musel mi pomoct jeden chlapík, a pak jsem zas nemohla vyjet od mudry, bo tam tak blbě nahrnuli sníh, no nadávala jsem jak špaček.
Jinak už konečně něco přibral, za 4 dny 300g, tak jsem spokojená.
Dneska máme třetí dávku mrkve a zítra najedeme na mrkev a brambory. Sice se na to netváří moc nadšeně, párkrát se po lžičce mrkvičky otřepal, ale statečně láduje :grinning:

Sas- to jsem ráda s tím monitorem, že to píšeš, my máme taky půjčený z nemocnice. Já jsem furt nevěděla, jestli prodloužit nebo ne, akorát u nás to půjčujou vždy na půl roku, a to se mi zdá moc.
18. led 2010 v 11:51  • Odpověz
Holky, ty golfky maclaren ukazovali v tv novinách, že jsou nějak blbě udělané a chlapečkovi ucvakly prst, není to tak dávno, ale nevím teda ,jaký typ to byl :unamused:

Holky, máte nějak malé kufry auta :slight_smile: , nám se tam teda vleze podvozek , korba a ještě je tam dost místa, a až budeme mít jen sporťák, tak tam narvem ještě tak dvě velké sportovky a jsme v klidu.

Zazit- stěhování je vždycky mazec, ale když netaháte nábytek, tak to je super. Já to tak nemám ráda, ale kdyby to bylo do vlastního, tak to bych se stěhovala hned :slight_smile:

Baru-ahoj, to je dobře, že jste v pořádku a jen se ti nechtělo. :slight_smile:
18. led 2010 v 11:58  • Odpověz
kaa, fakt? To byl tenhle kocarek? ty vadooo... na ten pripad si pamatuju
18. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
Kat, oni maji typ i s velkymi kolecky, ale pak to trochu ztraci puvab tech golfek - jako, ze je to tak skladne a lehke, az se dostanu na normalni pc tak ti poslu odkaz
18. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
zaz, díky!
já si musím holky zařídit taky zapsání honzíka do pasu... prý potřebuju svůj pas (biometrický), honzíkův rodný list (origoš), svojí občanku, 50 korun a vyplním jejich formulář...:wink:
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
Jo fakt to byl maclaren, pamatuju si to, ale nemůžu říct, jestli to byl tenhle typ, našla jsem tento:
http://www.vitalia.cz/galerie/zavadne-kocarky-od-firmy-maclaren/
18. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak ten "náš" v té galerii je...tak teda nevím:frowning2: Michal ze špuntíku doporučuje jané a Inglesinu trip (bych vám dalaodkaz na diskuzi, kde radí ohledně golfek, ale je to na fejsáči, takže by to šlo jen mariv) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
Tak je tam i ten váš typ :frowning2: : techno xt, radši si to holky ověřte.
http://www.vitalia.cz/galerie/zavadne-kocarky-od-firmy-maclaren/#0-4
18. led 2010 ve 12:32  • Odpověz
Kat- já jsem taky na fb, a to jede všem co jsou na fb, nebo jen těm, co jsou přátelé?? :unamused:
18. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
kaa, to nevím, zkopčím ti to:wink:
18. led 2010 ve 12:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.