• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Já to vidím :grinning: , Kuju :slight_smile:
18. led 2010 ve 12:38  • Odpověz
Holky, s tema prstama o tom vim - je to typická americka kauza - něco jako zazaluju McDonalds, ze jsem tlustej - díte si opravdu skriplo prsty - ale při skládání těch golfek ho maticka nechala strčit prsty do toho sklapeciho mechanismu, pokud dite normalne kocarek používá nic se mu nestane - mimochodem to je teda i nase Teutonka na h...., když mi Tomik strčí prstiky do skladaciho mechanismu Teutonie, tak mu to prstik taky ucvakne!
18. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Holky díky za odkazy, mrknu víc na ty kočárky. Mám Jané a jsem s ním hodně spokojená, je opravdu lehký, co potom ten golfáč. Auto máme velký, dokonce combi, ale pojedem 3 dospělí a dítě a to fakt by se nám tam nic nevešlo.
Dnes jsem byla s kamarádkou opět na sociálce, jí skončila mateřská 14! a oni pořád nemají spočítaný tento měsíc a prý musí podat žádost do konce ledna, aby ji vyplatili lednový příspěvek, jinak o něj přijde!!
18. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Našli jste někde nové kolekce golfek r. 2010?
18. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
cus
tak jdeme od dr a ta naše malá ostuda( Daneček) přibrala jen 70g za týden a to jsem ho tam ještě před vážením nakojila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak já mám golfky ještě po Ivušce (chicco 04) a jsem spokojená. Určitě je důležité to polohování. Kámoška si koupila na malou jen takové obyč a pak toho hodně litovala. Myslele si, že 1,5 staré dítě už jiné nepotřebuje a pak jí to mrzelo. Když tam náhodou usnula, tak jí padala hlava a byla v nich hrozně narvaná v ramenou, protože byli hrozně úzké.
18. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
zazit, http://www.facebook.com/topic.php?topic=11676&post=76762&uid=51926782763#/spuntikcz?v=feed&story_fbid=284167241059
tady mi teď michal ze Špuntíka odpověděl na tenhle kočárek... takže já asi půjdu do Inglesiny :wink: nebo jané :wink:
18. led 2010 v 15:29  • Odpověz
Tak jsem se koukala :slight_smile:, já bych do nej za 9tis taky nesla, ale za 4tis jdu do nej :slight_smile:
18. led 2010 v 17:24  • Odpověz
Aha, tak já jsem myslela, že se to stalo při běžném provozu, že se to stalo při skládání jsem teda nějak přeslechla, tak holky, soráč :wink:

Sas- ty máš profilovou fotku :slight_smile: a hezkou :slight_smile:
18. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem dneska měly s Lucinkou další pokus o očkování.
Pro změnu JE SCHOPNA očkování, ale NENÍ PREVENAR. Máme na to 10 dnů,
abychom to stihly do ukončenýho 5.měsíce. Doktor mi řekl, že mi hned zavolají na mobil,
jakmile Prevenar dorazí a píchnou nám první hexu + Prevenar najednou.
Dneska jsem málem vylomila dveře od kontaktního místa státní sociální podpory - četla jsem na dveřích, že
tam má být pracovník 18.1. 2010, v našem městečku je to jen jednou za 14 dnů, tak se tam ženu s pěti vyplněnýma papírama atd., lomcuju dveřma, v duchu nadávám na šlendriánství apod. no a pak si všimnu,že
18.1. byl termín pro jinou vesnici, u nás bude až 25.1., respektive prošvihla jsem minulý pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jsem slepá a vzteklá
:sunglasses:
No a koukám, že tu řešíte golfky - Lucinka ještě nesedí, tak je to pro mě trochu sci-fi diskuse :grinning: - je mi jasný, že to uteče, to jooooo :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. led 2010 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj Veru, s tím Prevenarem je to blbé, naše dr naštěstí dostala v pátek Synflo a dneska jsem pro něj rychle frčela, tež jsem se bála, ať to stihnem do toho 5.měsíce. Ani jsem nebyla o víkendu venku, aby Kubu něco neofouklo a neonemocněl.
My už máme všechny hexy a zbývají 2 Synflorixy.
18. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
My jdeme na ten synflorix 25, tak doufám, že bude zdráv. Hexu mu sestra píchla, tak to bude mít chudáček po 14 dnech, protože 12.1 taky ještě nebyla.
18. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Romco- tak to je bobek, my to měli taky po 14-ti dnech :frowning2:
A bobek měl teplotu, tak jsem mu dala Nurofen, ať se aspoň v noci dobře vyspí. Doufám, že bude zítra dobře naladěn, i když moc šancí tomu nedávám :frowning2:
18. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Holky, hledám pro kamarádku kočárek, má ale spešl požadavky:
- cena do 10tis
- kombinace i s autosedačkou
- růžový
- čtyřkolka
Nepamatujete si, jestli jste na nějaký nenarazily, když jste vybíraly kočár? Děkuji.
18. led 2010 ve 21:24  • Odpověz
No my jdeme k MuDr. zítra, ale bojím bojím, že odejdeme s nepořízenou :unamused: . Já snad budu řešit očkování až o prázdninách. Docela mě to serinká, protože chci chodit do kurzu plavání, ale nepůjdu tam, když Máda nebude naočkovaná, takový riziko si nevezmu na triko.

Veru já golfku budu používat až o prázdninách, to už snad budou náznaky chůze? že by? Navíc to ale bude mít možnost polohovat.

kaa, už jsem se styděla za to, že jsem byla jediná bez fotky v nicku. Jinak jsem tam přidala pár dalších fotek ze sobotního koupání. Musím pochválit bobiska za super popostrčení. Koupání jsem si užila a vyšly nám taky moc pěkný fotky.
Už si začala měnit jídelníček? Jak seš úspěšná?
18. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
kaa u x-landeru XA dělají verzi pink, ale nejsem si jistá, jestli nechce víc růžovou
18. led 2010 ve 21:36  • Odpověz
Sasanko- no to je dobře, že jsi se polepšila, hned je tady veseleji :slight_smile:
A šmírla jsem vás při koupání :wink: Moc pěkné fotky a Majdy je teda kus :wink: , a ještě prosím tě, na co sis stěžovala, ty máš nožky jak pavouk (hubené) :wink:

My jsme se taky chěli koupat, ale dělali jsme ty spáry a větrá se to už 3. den, nějak ta hmota smrdí, tak jsme ho nechtěli brát do smrádku. Tak zas musím měsíc počkat na společný víkend :unamused:

A to má Majda furt zduřelé? To je šílené, jak se to blbě hojí, kamarádka očkovala první hexu kolem roku :unamused:

Sasi- už pěkně jedu podle spočítaných hodnot, teda furt chodím s kalkulačkou jak magor, ale už mám 5kilo dole.
Ale je to fuška, když někam jedem , tak chystám jídlo pro Kubu a krabičky pro sebe, uvažuju, že si koupím ještě nějakou tašku speciálně na jídlo :grinning: Ale problém mi to nedělá, dokonce vyvařuju pro přítele, peču mu buchty a ani nemám potřebu mu uždibovat. :grinning:

Díky za ten tip na kočár, hned na to kouknu.
18. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Teda to chce chválu, už 5 kg, to je dost. Tak se drž!

Jo a nohy ty sem shodila v porodce, ale břicho mám stále pořád jako těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Taky jsem se nějak nevešla do horního dílu plavek :sunglasses: , chtěla jsem naznačit, že potřebuju nové, ale prý nepotřebuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jo chlap, ten by nejradši kdyby to lezlo ven ještě víc :grinning: .

Natáčeli jsme taky video, ale nedá se pustit, jsou tam zvuky jako při ucházeńí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to jak se snažím pořád nějak nastavit malou, tak drhnu o dno vany.

Ten kočár jsem viděla v originále, je pěkně růžový, na fotkách to nevynikne, spíš mi tam připadá jako červený.
18. led 2010 ve 22:01  • Odpověz
Sas- děkuji. Je to dost, ale při tom objemu to nejde ještě vidět :slight_smile: , ale to půjde. Mám cíl ještě 10 a pak 10 a pak 10 a......:slight_smile: Chci se stát Zazit :grinning: a nosit vel. 34 :grinning: A nebo nakupovat v dětském :grinning:

Taky mi to nahoře narostlo :slight_smile: , vypadám jak když kojím celou Ostravu, a přitom ni kapka, ale tou dietou to půjde dolů :slight_smile: , z mých šestek stanou se dvojky :slight_smile: . Nééé, dělám si srandu, šestky nemám :wink:

A nemáš teď nařízeno chodit doma v plavkách? V horním díle??:grinning: Aby ti nezmizly amísto toho se neobevily fíkové lístky na provázku :wink:

Sas- kdoví, jestli malá neucházela :grinning: , tak se nevymlouvej :grinning:

Nic jdu do pelechu, přeju dobrou a klidnou noc a ať všechny maminky a miminka spíme až do rána :wink:
18. led 2010 ve 22:18  • Odpověz
Jo, Sas- nemáš v bříšku bráchu Majdulky? To shodíš za pár měsíců :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
18. led 2010 ve 22:19  • Odpověz
nestraš, to bych musela být Panenka Maria :grinning:

Brou
18. led 2010 ve 22:20  • Odpověz
sasi, krasny fotky z koupani, Magdalenka si to evidentne uzivala!!
Ja dneska noc na prd - brouk v pohode, ale me hrabe - pada tu hrozne snih ze strechy, jsou to desny rany, porad me to budilo a vstala jsem uz ted, no nic, aspon jdu zas balit, dokud se spi

kaa, to ses dobra, ze ses do toho tak pustila!!!

a sasi, s tim brichem - ja se jakoby do obleceni svyho puvodniho vejdu, i je mi trochu volnejsi treba pres zadek a stehna, ale bricho mam porad dost povolene - proste ani zdaleka tak pevne jako pred tehu a to fakt pravidelne cvicim, ta kuze prebytecna se nestahla, asi to bude jeste trvat
19. led 2010 ve 04:55  • Odpověz
autor
Kaa, to je super, že to jde dolů. Prosím pěkně, hoď mi semka nebo do IP tvůj jídelníček aspoň za 2 dny, abych se měla čeho chytit. Jsi zlato a zmákneš to viď? No, co by jsi neudělala pro svojí Netovou kámošku :grinning: Děkuju

Jdu vás dočítat
19. led 2010 v 08:39  • Odpověz
Romco, to my jsme teda větší ostudy. Petřík přibral 90g za 14 dní :confounded: dr. nám dala ještě šanci do příštího týdne. musíme váži před a po kojení. Ale nezdá se mi, že by nějak neprospíval. Hlady neřve, už jde na kolínka a péruje na nich. Jde také do střechy. tak je to hotovej atlet.

Verusko, my dosteneme příští týden Synflorix a pak až hexa. Aby to prý neměl najednou.
19. led 2010 v 08:41  • Odpověz
autor
Tak jsem tu a zase vám popíšu můj včera super den

Hned ráno mi mělo dojít, že se to bude seránkovat celý den.
Rozlámaná vyjdu z ložnice a ještě se zalepenýma očima kouknu na 3 terárka, kde máme křečky. No bulvy se mi okamžitě rozlepily, protože v prostředním nevidim ani jednoho a to jich tam večer bylo 4 ks čistý váhy. Už velký jako pěst a hlavně dospělí, což znamená, že samičky mohly být naštěkaný.
Začala akce. Já doma jenom s dětma. Ty řvaly hlady a já zoufalstvím.
4 svině někde po bytě, normálně mě vomejvali. Obrátila jsem snad celej byt. Manžel mě furt podporoval po telefonu, abych se koukla tam a tam a nevzdávala to. Bál se o gauč a kabely od televize.
Pak jsem mu napsala sms celá vyčerpaná. Přesný znění: Picu jsem nasla, nikde nejsou. Jebu na ne na zmrdy :angry:
Tak jsem se pustila do vaření,protože mi měla mamka přijít pohlídat kluky,abych mohla na sociálku
A najednou slyšim chroupání. Táhlo se to z pod skříňky, kde mám mouky a tak. Odtáhnu to a haleluja. 3 tam čuměli jako matlové. No sláva za bordel. Někde našli kus sušenky a mlaskali a díky tomu jsem je našla. Takže začalo nahánění. Ale celkem to šlo, protože jsou zvyklí na ruku.
A ten 4.? No pokud ho nesežral náš bezzubí a hluchý pes, tak si to tu ještě někde vesele trajdá. Jsem bezradná. Prohledala jsem každej kousek a fakt nevim,kde ten chlupáč vychcanej může být :fearful: :fearful:

Pak dorazila mamka a já se v tu chvíli modlila, aby se nikde křeček neobjevil, protože mamina z nich má panickou hrůzu a asi by to s ní šlehlo. Statečně jsem se neprořekla a ani jsem to nenaprášila když odcházela domů.

Do toho byla revize plynu. A v trubkách ve stoupačkám máme únik. Jsou na záchodě ty skříně. Tak jsem říkala, že manža může být rád, že chodí fajčit na balkon, jinak by mu asi uhořela prdel. Takže očekávám ještě techniky nějakej den.

Na sociálce hrůza. Bylo to sice bez front, ale papírů 3 prdky. Vymlela mi hlavu a cintala něco (totál nevim vo co šlo, ale kejvala jsem jako kravka na všechno) a asi po půl hodině z ní vypadlo, že nepatřim pod Lípu, ale musim si to vyřídit v Ústí, protože tam má sídlo můj zaměstnavatel. No mazec, takže jsem doma musela psát doporučený a budu si vesele korespondovat do haleluja a díky tomu nestihnu nástup na rodičák. Kurňa :angry:

Odpol frmol a u večeře mi zase ten lulan vošoupanej řekl, že mu to nechutná, že je ta omáčka jako z jídelny. Bez chutě. Bych ho poslala nejraději do hajzlu. Ale držela jsem se, protože jsem za celej den byla tak natlakovaná, že by ten slovník rozdejchával aspoň 2 týdny a o tichou domácnoust nestojim, protože je to nuda.
Ale i tak jsem mu řekla něco o blbcovi.
A přitom to bylo dobrý. Kuřecí nudličky se zeleninou a zalitý šlehačkou. K tomu brambor. Ale on není zeleninu a pak je všechno na blití, když tam vidí plavat kukuřici a nebo mrkev. ............. :angry: zase jsem rozčilená, když si vzpomenu na ty jeho kecy. A to mi řekl v závěru, že kdyby to měl v práci, tak to sní, protože by měl hlad a nic by mu nezbylo. A doma bude dělat ze sebe chuje
19. led 2010 v 09:01  • Odpověz
Vroninko, každej doktor má na to asi jinej názor - ten můj chce, aby to bylo najednou, že to je lepší - proč, to netuším...asi kvůli trápení toho tvorečka malýho.
S přibíráním - už jsem zase jančila včera, že malá za tři dny nepřibrala ani deko, spíš šla dolů s váhou - a ejhle - dnes má o 5 deka víc, než včera, takže je " v normě" - prostě vážení po týdnu nemá moc smysl, protože kojený děti přibírají skokově. Trápíme se s váhou od narození,asi to moc řeším, ale na druhou stranu - možná by dneska měla Lucinka 4 kg, kdybych jí "nehonila" - ona totiž hlady moc nebrečela, radši usnula - tak i zdánlivě klidný a spokojený dítě může strádat, aniž bychom to my rodiče tušili. Držím palce, ať Petřík přibere a máte klid.
Bobisku - ty nezklameš :grinning: :grinning: :grinning: - třeba ti ten čtvrtej křeček vlezl do bříška a bude papat za tebe, pak ho porodíš a budeš o deset kilo lehčí a žádnou dietu nebudeš muset dodržovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kaa - gratuluju k pevný vůli a ke shozeným kilům, jsi dobrá!!!
19. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Veru, vůbec by mi nevadilo, kdyby se dožral třeba 20 kilo :grinning:
19. led 2010 v 09:19  • Odpověz
Verusko, ona to asi s tím očkováním udělá kvůli tomu ještě, ne zcela zahojenému ramínku. Synflorix za týden ,abychom se vešli do toho idiotskýho termínu a pak až holt hexa.
Holky, pevnou vůli obdivuju:slight_smile: Mně to šlo samo dolů, ale teď jsem se zase nějak zasekla. Stojím na té samé váze. Jsme hrozná, jím jak prokopnutá. Péťa dnes spinkal celou noc, jenom si řekl asi třikrát o papu a hned to zalomil. Spal do půl sedmé. Rekord!!!
19. led 2010 v 09:20  • Odpověz
Bobi, na Zazit bych potřebovala 3 ks křečků v žaludku :grinning:
Vroni, když kojíš, jíst musíš :wink: - já doháním energii denně čokoládou, jinak bych padla únavou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 v 09:27  • Odpověz
Holky dík za pochvaly, já jsem už takhle shodila v r.2008 18kilo, ale pak jsem otěhotněla a letělo to zas nahoru, ale když se do toho pustím a fakt chci, tak jedu jak drak. I když křeček, ketrý by mi to rychle vyžral by byl lepší :grinning:
A v tlustém těle se mi nelíbí, a nemíním si kvůli tomu obnovovat šatník. A navíc v těch velkých velikostech není takový výběr pěkných věcí a i mladá ženská vypadá jak stará bába.

Vroni- mi taky doktorka doporučila dát ty vakcíny spolu, sice 2 injekce dostane, ale ty reakce si odbyde najednou a je to. Ale co doktor, to názor.

Bobi- ty vo.., no teda, ty se nenudíš. S tím plynem je to mazec :slight_smile: , mi zas vykládal někdo (ale nevím jestli je to pravda, nebo jen taková historka), že baba vystříkala záchod wc sprejem, aby to vonělo všude, a chlap při trůnění tam hodil vajgl a ožehlo mu to chloubu. Podle mně je to blbost, muselo to vyčichnout.. a nebo tam vlezl hned.. :grinning:

Bobi- jídelníčky ti napíšu, ale napiš mi do IP hmotnost a výšku, spočítám ti pár jídelníčků. Když budeš mít míň jídla, tak budeš mít hlad a budš se trápit, když ti napíšu víc jídla, tak nic.
Já jsem jedla tři dny podle malého množství jídla, měla jsem hlad jak pes a bolela mně palice.
19. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.