• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Verusko- doktorka mi poradila, jak zhodnotit dítě, jestli je hubené, furt jsem ji totiž otravovala s Kubou :wink:
Když chytneš- samozřejmě jemně :wink: - kůži na břiše a na tvářičce, tak by to neměla být jen kůže, ale kůže s tukem. Nevím jak to vysvětlit, prostě tak 1cm mezi prsty by to mělo být.
19. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Kaa, tak to máme :wink: To jsi mě uklidnila:slight_smile: Mamča říká, že je lepší, když jsou děti štíhlé.
19. led 2010 v 09:39  • Odpověz
Vroni- já taky radši štíhlé, já jsem moc nechtěla faldíkatého Kubu, ale že tak nepřibíral, tak jsem měla trošku strach, že mu něco chybí. Ale dr mě uklidnila a navíc je dobré i dítko změřit, třeba se vytahuje a všechno jde do délky a ne do šířky. :wink:
19. led 2010 v 09:52  • Odpověz
kaa, tak to my hubení rozhodně nejsme:grinning:
19. led 2010 v 10:00  • Odpověz
Kat- když krmíš smetanou, není se čemu divit :grinning:

Dělala jsem si ten "test" na sobě :grinning: a taky hubená nejsem :grinning: Ještě počkám na přítele, a taky ho zmáčknu :grinning:
19. led 2010 v 10:04  • Odpověz
Kaa, tak na sobě to ani nezkouším, by s emi to nevešlo do ruky:grinning:
19. led 2010 v 10:07  • Odpověz
Kecko :grinning:
19. led 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Kaa, píšu ti IP
19. led 2010 v 11:39  • Odpověz
autor
Zlatíčka vy fakt ještě žádnej zoubek?
Mišák je od včera zase bulík, tak jsem mu dneska vokoukala papulu a má další 2. Tentokrát jede po klasicku a jsou to přední 2 dole. Chudinka moje uplakaná a já si myslela, že se chce nechat tahat, protože na ruce je tak nějak v pohodě. Nechce se mu chrnět a je fakt nepříjemnej. Ale já bych byla taky.
Takže nás trápí 4 zoubky. Všechny nakukujou, jsou proříznutý, ale budou bolet ještě pěkně dlouho
19. led 2010 v 11:43  • Odpověz
autor
Ještě, že jsem včera koupila mastičku na bebí dášniček. Byla to teda rejže za 120 korun a je to pidi prťavka, ale snad pomůže
19. led 2010 v 11:45  • Odpověz
Bobi, tu IP mám, hned ti písnu.

My zoubky ještě nemáme, fakt ani jeden. Ale jak se chci kouknout, tak je to boj, otevřu mu papulku a on vyplazuje jazýček :grinning:

Kuba teď už spí skoro 2oďky, asi z těch injekcí :unamused:
19. led 2010 v 11:50  • Odpověz
To mi fakt zoubky taky ještě nemáme, koukám každý den baterkou a furt nic, ale otravná je jako kdyby jich měla plnou pusu.

Taky nám dělali revizi, nám to unikalo v kuchyni. Naštěstí to rychle opravili, v tom vařit se mi pak už nechtělo. Jinak když měřil. tak sem fakt musela sundávat i takovou tu duo vůni v záchodě a taky se mě ptal na sprej, prý to vychyluje to měřidlo, když to měří.

Mám na břiše, tak 4 cm, je to dobře, že :grinning: :dizzy_face: Ani ruka mi to nepobere.
19. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
A taky to břicho mám jako šarpej. :wink:
19. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Sas- 4cm :grinning: , já mám tak 10 :grinning:
19. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
a taky máš vlnobití?mě jak se zajede rukou, tak se i prsty stratí :dizzy_face:
19. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
sakra ztratí!
19. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ty jo Bobi, 4 zoubky v pěti měsících :slight_smile: to je maso.. neříká se tomu předčasná dentace? To je asi dědičný. Malá měla první zoubek v šesti měsících. V roce 7 zubů. V roce a půl jí vylezly všechny stoličky najednou. To bylo peklo. Měla nateklé dásně, krvavé, pořád plakala. Lítali jsme s ní po stomatologických pohotovostech, až ve fakultce nám mladá zubařka řekla, hlavně čistit a potírat řepíkem. Krásně se jí to stáhlo a uklidnilo. Já totiž přestala s čištěním, jak řvala, nechtěla, abych se jí do pusy jenom podívala. No, a ta zubačka říkala, že by se jí tam usazovalo jídlo a měla by to pořád zanícené.
19. led 2010 ve 12:29  • Odpověz
Kaa, taky mám na pupku krásnou desítečku :sweat_smile:
19. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
já nevím, co je to vlnobití :grinning:, ale musím chodit pomalu, jinak se to moc třepe :grinning:
19. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Jási povyskočím a pět minut čekám, až se ten puding zastaví :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2010 ve 12:33  • Odpověz
19. led 2010 ve 12:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Když si umíme ze sebe dělat pr..el, tak jsme na tom ještě dobře :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2010 ve 12:42  • Odpověz
To jo :grinning:
Úsměv mi zamrzne, až o mě starej doma neprojeví večer zájem a uvidím ho s nějakou štíhlou krasomilou přes chodnik, jak se miliskujou. ..To už bych se dala do tvrdé diety a tvrdého tréninku ... a pak ho kopla do zadku :grinning:
Ty jo, já si z toho dělám prču, ale stát se mi to, tak asi skočím z Nuseláku :confounded:
19. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
S dvěma kinder na krku....nic moc
19. led 2010 ve 12:46  • Odpověz
holky, vy jste ale volove :slight_smile:)))), lhat se nema :slight_smile:

juuuu, tak jsem zas vylifrovala sto tun veci!!! my mame kramu, to je neco neskutecnyho! to je nekonecne proud ikea tasek, kdyz si predstavim, ze to pak zas jeste jednou povezeme do toho noveho bytu, tak me z toho fakt vomejvaj!!!! ne nadarmo se rika - lepsi vyhoret nez se stehovat, ty jo, az se nastehujeme do toho novyho, tak uz me tam odtud nikdo nikdy nedostane!!!!!!
19. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
Zazit, klobouk dolů. To jste teda v jednom kole.
My máme barák, tudíž věcí jako smetí. když jsou na to prostory, kam ty věci ukládat..tak nic nevyhodíš, a kdybychom to měli všechno stěhovat, tak nevím. To bych tady půl zbytečností musela nechat. Nejradši bych si pozvala skart a všechno nechala skartovat :unamused:
19. led 2010 ve 12:53  • Odpověz
Usnuly mi obě děti najednou, tak toho využiji a jdu pinkat :slight_smile: To se mi zas dlouho nepoštěstí
19. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
Zazit- ty jsi teda ďábel, jak dlouho už stěhujete? Týden v kuse?? :grinning:

Já dělám 2x do roka mega úklid, a vždycky vyhodím kopu věcí a za půl roku je zas co vyhazovat. A to se snažím, abysme tu neměli zbytečné serepetičky. Tak jsme na tom všechny stejně, asi.

Vroni, dobrou :wink:
S dvěma kinder na krku se asi fakt blbě skáče... :slight_smile: :unamused:

Holky, já jdu něco kuchtit, zas mám celý den zabořenou pr.. v sedačce...

Jo Zazit, teď vážně...sní ti Tomášek celou skleničku příkrmu? Já jsem dala mrkvičku na 3x, teď dávám brambor s mrkví a asi to bude mít taky na 3x, ale dopil se mi 150+5odm mlíka. Nejlepší asi zkusit, co? :slight_smile:
A jste teď jen na zelenině, nebo už dáváš i ovoce?
19. led 2010 ve 13:14  • Odpověz
Malá spadla z gauče, takže ze spánku není zas nic. Taky mám zabořeno celej den. Jen jsme šly na zahradu nasypat ptákům :sweat_smile:
Ještě že mi teď psala kámoška, ať s nima jdeme ven.
19. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
19. led 2010 ve 14:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.