• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Romco, koukám, máme to doma skoro na chlup stejné. jak chlapy tak žádnou dobrou vidinu, že bychom dostali synflorix zadáčo :angry: manžel si z práce přinesl nějakej virus a já mám obavy, že to malej chytí a příští týden dostanem prdlačku.Už je nějakej mrzutej. Ach jo.

Holky, 44 kilo jsem měla taky na základce. Ale je fakt, že v poslední době vidím kolem sebe dost anorektiček. To jsou fakt přitažlivější špíčky... :unamused:
20. led 2010 v 08:59  • Odpověz
Vroni- mi můj chlap při 60kilech říkal "Anorexie" :grinning: , on má radši na omak měkoučko :grinning:
20. led 2010 v 09:02  • Odpověz
Kaa si mě uklidnila, taky jsem si četla o pár stránek dřív, že kat radila Dr. už při teplotě 37, tak jsem klidnější. Super, díky.

Já měla v nejlepším 47 kg, ale já jsem drobná a ani tehdy při těch 47 jsem nevypadala nějak moc vychrtle. Máma je kulička a já jsem taky ten slovanský typ :slight_smile: (prostě hruška). Věčně bojuje s nadváhou, různé diety (Fit and slim apod..) a já si říkala že tak nechci skončit. Hodně teda je to od jídelníčku a pohybu (jsou vyjímky nějaké nemoci apod.). Tak jsem se začala taky hýbat víc. Aerobik to samé vydržel dlouho, pak posilka, teď běh. Začala jsem líp vařit a občas i nějaké ty produkty zdravé výživy (sójové). Je fakt, že to pak rychle zabírá, ale je důležité vydržet. Těhotenstvím jsem zase na všechno zapomněla a teď je třeba znovu začít. Je dobré, že tělo si to pamatuje, že tam někde něco bylo a jde to líp jak u těch kteří začínají úplně nově.
20. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Kaa, tak to je fajn, že mají ti naši mužští rozum :wink:
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Sas- já myslím, že jsme jim neublížily, stejně už dostali takové svinstvo, tak tročku paralenu nebo nurofenu už je nic.
20. led 2010 v 09:13  • Odpověz
Vroni- stejně jim nic jiného nezbývá :grinning:
No ale vážně, jsou fakt zlatí, kamarádka má přítele a ten jak vidí nějakou štíhlou babu, tak se za ní otočí (to by mi nevadilo), ale ještě tu kamarádku spucuje: Vidíš jakou měla prdelku a ty nohy, no to je postavička, dělej se sebou něco. A to jsou spolu pět let a ona to trpí. To já bych se nedala, ten by letěl :angry:
20. led 2010 v 09:16  • Odpověz
No já musím říct, že jsem fakt nohy hodně shodila a včera dokonce měl manža i pochvalný poznámky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . JInak jsem chodila na hodinu cvičit na orbitrek, je to dobry stroj právě na boky a nohy a manžel ho vždycky hanil a minulý týden si zašel taky :grinning: . Zas on má rád štíhlý holky, ale poznámky nikdy neměl.
U nás by to taky vypadalo divně, on vysoký a já jako kulička, ale co by mi stejně zbývalo.

Chlap u mě dělá taky nahodile. Někdy je na zabití, nepomůže s ničím a pak další den dělá. Nejvíc si odpočinu, když jsme někde, třeba u našich nebo u ségry, to fakt nic nedělám a věnuji se kafíčku a tak.
20. led 2010 v 09:21  • Odpověz
No Sas- máš nožky jak pavouček :slight_smile: Tvůj muž je teda moooc hodný, chválil ti i ty plavky , že? :grinning:

Já tež chodím ráda po návštěvách, každý chová a hraje si s Kubou a já kecám a odpočívám- báájo :slight_smile:
Když jsem byla u kámošky, tak nosil její manžel, mamka a pak i segra, a my jsme kecaly o dětech. Fajn jesličky :grinning:
20. led 2010 v 09:25  • Odpověz
No já sem na jedné straně ráda, ale na druhé straně je strašně pořád hlídám, jak ji nosí, jak na ni mluví.. prostě pako, to je z toho, jak jsme pořád spolu.
20. led 2010 v 09:30  • Odpověz
Bobi co křeček, už se našel? nebo šel na vandr k sousedům, ti budou rádi :cry:
20. led 2010 v 09:31  • Odpověz
Já hlídám akorát naše, mluví na něj jak na ty svoje psíky, samé šušu mušu, říkám jim to pokaždé, ať nešišlají, že tak bude mluvit taky, ale to je jak do dubu :frowning2:
20. led 2010 v 09:39  • Odpověz
u nás to dělá tchýně a pokaždé když to slyším musím radši odejít z místnosti, taky je mi blbé ji na to pořád upozorňovat
20. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Jenomže když to jinak nejde.....já zas bojuju s tchýní, ona furt posaďte ho, kupte mu chodítko, běžte plavat, jak s ní pak mluvím, tak mám tak tep 200, chci ji poslat někam, ale musím slušně kvůli příteli :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A u našich mně to fakt štve, protože mamka dělá v ústavu a spolupracuje s logopedkou a pak mi na děcko šišlá a přitom ví, jaké to může mít následky :stuck_out_tongue_closed_eyes: A otec nás poučoval: Hlavně na něho nešišlejte a teď to dělá. :unamused:
20. led 2010 v 09:53  • Odpověz
autor
Kaa, snídaně super. Musela jsem mít zavřený oči a představovala jsem si, že je to slazený medem a rozinkama. Udělala jsem si to jenom nabobtnaný v mlíku. Ba ne, šlo to. Já jsem musela být v minulým životě vepř. Fakt sežeru všechno a bez keců :grinning:

Sas, bohužel si myslím, že nám vzal čáru do stoupaček. Tu noc jsem měla otevřenou koupelnu, kvůli prádlu a pod vanou je ta trubka do zdi a kolem ní 5 cm průměr ničeho, takže si fakt myslím, že voxiduje u sousedů.
Bože, já mít takový sousedy jako jsem já, tak jim v noci strkám sirky do zvonku :angry:
20. led 2010 v 10:01  • Odpověz
autor
Káčko, můžu vařenej květák jako přílohu?
20. led 2010 v 10:03  • Odpověz
Bobi- květák by neměl být :unamused:
Ale já se ti podívám, kolik bys mohla, kyž máš na něho chuť.....tak max 200g vařeného květáku za celý den, ale nemělo by to být pravidelně.

Já ty vločky taky ráno cpu násilím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mnohem radši mám ty placky pečené. A kidně si tam nasyp trošku skořice, je to pak poživatelnější.
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste toho zase nakecaly :slight_smile:

Taky bych potřebovala držet dietu mám zas kilčo nahoře :unamused: Tak jsem si dneska na dietu vzala na snídani buchty s jogurtem :sweat_smile: Prostě su vepř. Já veškerý zdravý dietní jídlo nemám ráda. Ono by to asi chtělo pohyb, jenže to su líná jak vepř na druhou :grinning: A teď ještě jak se nedá nikam s kočárem, tak jen trčíme doma. To už mě teda nebaví. S kočárem normálně jezdím hodně, ale jinak nějaký cvičení teda nehrozí

Holky, já jsem včera stahovala video z kamery do počítače jak byl Tomášek ještě v porodnici, on byl táááák krásnej :grinning: a malinkatej, to je neuvěřitelný.
20. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj Jani, jj jsme prostě drbny :grinning:

Ty jsi kojo, na dietu prď :slight_smile: , a buchty s jogurtem by se mi taky líbily, mňam :wink: Počkej až vyletíš s kočárem, to půjde dolů.
Zase jsem četla, že má být -18st, já se na to vykašlu, už chci ten bílý hnus pryč!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 10:27  • Odpověz
My jsme včera blbi na posteli a Kuba se roztáhl a taky jsme kukali, jaký kus chlapa to už je. A když ho dám na přebalovák, tak mu strašně trčí nožky, a jako mimčo tam měl hafo místa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2010 v 10:28  • Odpověz
autor
tak to já na květák prdim. Já jenom, že ho budu dělat k obědu obalovanej klukům.
Děkuju za rady paní továrníková :slight_smile:
20. led 2010 v 10:30  • Odpověz
Není zač, Xeno :grinning:
Ale jestli máš chuť, tak si dej (chacha, aspoň vyhraju) :grinning:
20. led 2010 v 10:32  • Odpověz
Ne fakt, občas to jde, já zas někdy fičím na brokolici, za den 2x100g :wink:
20. led 2010 v 10:34  • Odpověz
holky, mě děsíte s těma příkrmama, to je úplná věda... uff, zlatá koza:grinning:
20. led 2010 v 10:57  • Odpověz
holky neříkejte, že počítáte i zeleninu, já myslela že nebezpečné je jen ovoce
20. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Ufff, koza je zlata, ale ta tvoje Kat :slight_smile:, moje je tak leda na prdlacku! Neboj, dame vam pak prikrmovou nalejvarnu :grinning:, nez vy zacnete, tak Kubik s Tomim budou bastit steaky a pit k nim cerveny vino :grinning:

holky, by me jeblo, kdybych si mela vazit i brokolici!!! kaa, ja nemam rychly metabolismus, ja jen od malicka malo jim a strasne blbe - moje stravovaci navyky jsou straslivy, to kdyby videl nejaky dr tak by padnul - ja se bala aby nebylo mimi po mne - se mnou mama vecne bojovala o kazdy sousto, no Tomi se evidentne nepomamil :slight_smile:, co se tyka zradylka, tak je celej tatik, ten si hubicku teda neosidi ani nahodou!!!

Aby jste si dokazaly lip predstavit moje denni jidlo - rano v pet snim kus kolace, pak po prochaze odpoledne cokoladovou tycinku a tim vetsinou koncim :slight_smile:, a když se hodně utrhnu, tak abych měla to normální jidlo, tak si dam rohlik se sunkou :slight_smile:, je to strasny, ale už jsem zkoušela vselicos, ale pak se na to zas vyprdnu a jedu si svoji "dietu" :slight_smile:, to bylo pro mě nejhorsi hlídat v tehu, abych jedla normalne :slight_smile:
20. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Zazit tak to bych zdechla hladem :confused: Tvůj denní jídelníček hravě zvládám na snídani :grinning:
20. led 2010 v 11:23  • Odpověz
Sas- já nepočítám rajčata, papriku, okurku salátovku a ledový salát, jinak ostatní ano. Tak mi bylo doporučeno.

Zazit- no tak to je teda brutus jídlo :unamused:

Dneska Kuba baštil mrkev a brambory, zas snědl třetinu skleničky a k tomu 120mlíka. Zítra to dojí a pak jedem na květák, špenát, brokolu.
Odborník na příkrmy bude Zazit, Tomášek je lepší jedlík jak Kuba.
20. led 2010 v 11:30  • Odpověz
Tak to pak dej vedet, co ti Kubík rekne na špenát :slight_smile:

my máme dneska na menu cuketu s bramborem!!!
20. led 2010 v 11:44  • Odpověz
Ooooo, vy si papáte :slight_smile:
No já jsem taky zvědavá na ten špenát, a zajímá mně i brokolice :wink:
Chudák u té první mrkve se tak otřepal :slight_smile: , ale pak dobré.
20. led 2010 v 11:50  • Odpověz
autor
Já zkoušela brokolici a květák. Po obojím zafungoval dávicí reflex a já skoro křísila. nechce to do tlamajzny ani za boha. Když jsem začínala takhle s Dádou, tak mi doktorka říkala, že kdyby to opravdu hodně nechtěl, tak přidávat UM a nebo MM a nebo trošičku cukru. Ten cukr se mi zdál brutální. Ale Dáda problémy neměl s jídlem, tak jsem necukrovala vůbec.

Jinak mrkev zkousne tak jako že když to musí být, ale ksichtí se jako jeho tatínek.

Dneska máme stejnou restauraci jako Zazit. Cuketa a brambor :slight_smile: Jsem zvědavá. Špenát jsme nezkoušeli.

Jinak Kaa, zatim to jde. Hlad nemám, dodržuju 2 hodinky. Nandala jsem si na malý talířek, aby mi to přišlo hodně :grinning:

Kurňa Zazit, jak můžeš být hyperaktivní po takovým stravování. To bych měla energii sotva na hodinu. Já prý už zase jako dítě furt tlačila všechno. Když se mě ptali, jakej chci dort k narozeninám, tak jsem řekla párkovej :grinning:
20. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.