• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Holky a kdy tak ten srazik??? Zatim jsou vsechny navrhy "horske" a pocasi na horach je previt! Zas aby jsme nemuseli bejt s prckama porad vevnitr, bo to nam to do hodiny hrabne :grinning:
21. led 2010 v 10:22  • Odpověz
zaz, to je fakt, to bych byla první adept na hrábnutí:grinning: ale zase já jsme zvyklá za každýho počasí trávit hafo hodin venku, já se nebojím vlka nic :grinning:
21. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
V Caorle jsem byla s manžou ještě za svobodna a byla to naše společná první dovolená. Byla jsem ve 2.ročníku na škole a on vypadal jako ucho. Lidi na dovolený si mysleli, že jsem jeho starší ségra a hlídám ho tam :grinning: :grinning:
21. led 2010 v 10:40  • Odpověz
jaké to tam bylo, bobi?
21. led 2010 v 10:43  • Odpověz
Ahoj, tak ke mě už taky dorazila tetka ze Lhoty. Svině jedna, nikdo ji nezval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nemocnic se taky děsím. Jako malá jsem byla taky a nemám nejlepší vzpomínky. Byli mě tak 3 asi a pamatuju si, že jsem rozbila teploměr a sestra mě dala na zadek. On mě vypadl, nerozbila jsem ho schválně.
A jako větší zase vím, jak tam ty mimina furt ležely počůraný a pokaděný a sestry došli až když jsme pro ně my větší přišli. A nesměli jsme si s nima hrát, aby se jim něco nestalo :confounded:
21. led 2010 v 10:51  • Odpověz
holky, a co sjet jen do Prahy na kafe? ale zase z Ostravy je kus...
21. led 2010 v 11:05  • Odpověz
Praha je vybornej napad :slight_smile:, me to taky napadlo, jako zoologicka a tak, aby z toho neco mely i vetsi ditka! Blby je, ze u nas se muze klidne udelat zakladna, ale spat se u nas neda - na to je nas moc!!!!
21. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ale na kafe klidne :slight_smile:, akorat musime pockat az budeme nastehovani v novem :slight_smile:
21. led 2010 v 11:13  • Odpověz
Bylo by to super. takhle se můžeme seznámit a pak se můžem domluvit na pobytu.
21. led 2010 v 11:16  • Odpověz
Ahoj holky, jsem to tu ted nejak zanedbavala, tak to jdu napravit :slight_smile:
sasanko tak to jsi sikulka, ze jsi to tak peclive shromazdila! Poslu ti mail do IP. Co se mista a casu tyce, tak jsem pro Vysocinu, ta je relativne blizko vsem, krome holek z jihu Cech :frowning2: A casove bych to videla tak v kvetnu, uz bude snad hezky, ale nebude jeste vedro. Taky souhlasim se sas, ze malina je vcelku z ruky a na me taky vcelku draha :frowning2:
sas to "voditko" jsem videla poprve v Anglii a rikala jsem si, jak je to hrozny vodit deti jako psa. Ale casem jsem na to zmenila nazor. Myslim, ze pro deti je to pohodlnejsi nez tahani za rucicky (coz by se ani nemelo) a pro rodice taky, pac si nedovedu predstavit, jak bych mela z toho voden iza ruce zhuntovany zada, staci mi to ted jak ji nosim a uz je mam v haji. Ted jsem mela dokonce tak ztuhlej krk z nocniho kojeni, ze jsem malem nemohla otocit hlavu, tak jsem musela na masaz. Mne mamka vodila na opasku a pry se mi to strasne libilo, litala jsem pry jak splasena, prooze jsem vedela, ze jsem jistena :slight_smile: A to je vlastne takovy predchudce tech voditek :slight_smile: Kamoska to taky mela a byla taky moc spokojena. Tak mozna do toho taky pujdu. Ale to privazovani k nocniku je teda drasticky, to uz bych nazvala i tyranim, obzvlaste v 11 mesicich!
Jinak se Agi vcera poprve uplne sama pretocila! Tak jsem rada, pac se zacala natacet na bok uz pred vic nez mesicem a pak na to zase zacala prdet.
Noc opet horor, nevim co ji bylo, ale furt sebou hazela a furt se budila a v 6,30 vstala uplne, takze jsem skoro nespala. Chjo, mam nejakou depici posledni dobou,nejak me ta materska fakt ubiji :frowning2: ctvrt dne proskacu na balone, aby vubec spala, sama proste neusne no a po zbytek se snazim delat vsechno mozny, jen aby nervala, coz se mi vesinou nedari. Je to hroznej nervak, jak ji neco nejde, tak se hned vzteka, hracky ji taky nervuji, tak jeci a nadava :frowning2: A to jsem si rikala, jaky jsem mela pohodovy tehu, tak ze budu mit pohodovy dite. Ale obcas je zlata, zas abych ji nekrivdila :slight_smile: Taky mate takovy nervaky?!
21. led 2010 v 11:18  • Odpověz
autor
Ahojky kočendy,
náš Mišák se sice pokouší přetáčet ze zádíček, ale umí to tak na 80%. Jinak z bříška na zádíka už má tak natrénováno, že to není žádnej sport

mariv, taky si někdy připadám jako ve vězení. Ale říkej si, že největší piplačka s mimí je do roka. Pak je to dobrý a po 2 roce je to dokonce super a velká sranda.

To vodítko může být praktický, když máš dvojčátka a nebo 2 malý děti. Hlavně ve městě, aby nevlítlo pod auto. Ale já bych ho nejspíš nepoužívala, příjde mi to jako na psa :sweat_smile:

Vroni, dovolená v Itošce super. 2 zamilovaný, poprvé na dovolený. Sluníčko, teplíčko, večer vínečko na terasce. No co dodat? Líbí se mi ten jejich noční život. Přes den potkáš jenom cizince, který se vyvalujou na pláži a ten jejich život začíná od 5-6 k večeru a nejvíc to žije po 11 večer. To mě přišlo drastický, když Italky lítali s golfkama o půlnoci venku a mimčo si vesele cumlalo zmrzlinu. Ale to je prostě jejich temperament.
V centru jsou jak moderní obchody, tak zastaralí uličky a hospůdky. Krásná atmosféra. Na náměstí jsou malíři a malují portréty a krajinky. Zpívá se a tancuje. Ale to fakt jenom večer,protože ve dne chrápou.
Moře mi tam přišlo špinavý. Olejový od různých opalovacích krémů nebo co a řasy se jim tam dělají. Ale každý ráno čiští pláže a nenajdeš nikde ani drobek
Ale jinak super.
A okolí je furt stejný. Naši tam jezdí už 12 let a tak každoročně čumim na videa, který tam točejí
21. led 2010 v 17:44  • Odpověz
Čau holky, si představte, že nám odpoledne odřízli internet, a když jsme se dneska dovolali aptali se, co se děje, tak prý patříme mezi neplatiče a tím pádem máme útrum s netem. Tak tam Jura letěl s výpisy z banky, že máme trvalý příkaz a peníze tam odcházejí. No měli tam papírový bordel, tak dostali kapky a už jsem zde, ufff :slight_smile:

No ale mělo to jednu výhodu, a to že jsem večer vypila dva smrťáky, abych neusnula a udělala skorovánoční gruntovačku. Takže tu máme sterilno :slight_smile:

Tak a teď vás jdu dočíst...
21. led 2010 v 18:02  • Odpověz
Vroni, na otočku na kafe do Prahy? Jakože ve tři sraz a v šest jedu dom? Ok, tak já přijedu :grinning:

Holky a co takhle některý víkend třeba do Hradce do zoo, pokud se sobě budem líbit, dáme kafe na zahrádce a domluvíme ten pobyt.

Sasanko- no ty jsi ale šikula, že jsi to uložila, to ti to pálí na mateřské, já už jsem trotl. :frowning2:

Bobi- IP
21. led 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
Já bych brala ten výlet, ale pochybuju, že si jenom tak posedíme. Určitě budeme lítat za zvířátkama a tím myslím ty naše prcky. Nebude čas se pořádně seznámit a možná, že se v tom zvěřínci ztratíme :grinning:
21. led 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
Kaa - IP :grinning:

Pro ostatní holky..........šíleně vás na IP drbeme :grinning: :grinning: :grinning:
Ba ne, bavíme se o dietě a nebudeme vás tím zatěžovat :wink:
21. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Bobi- IP :grinning:

Jo, my to tu nechceme psát co jíme, jen byste nám záviděly :grinning:
1rajče a 1okurka za den, při porušení jídelníčku 5ran holí :grinning:

Zvířátka předáme mužům, a my to domluvíme :slight_smile: Já jsem ještě v Hradci v zoo nebyla a tak dlouho se tam chystáme, asi 5let :wink:
21. led 2010 v 19:58  • Odpověz
autor
S tím Netem je to krutý...........i ty jedna neplatičko :sweat_smile:
21. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Já jsem známá ostravská vyžírka :grinning: A byt taky neplatím, zaplatí obec, však jsem na mateřské. :grinning:
A sociálka je můj druhý domov, kde si myslíš, že jsem vzala na meďoura :grinning:?

No, je to mazec, si vem, že takhle se neprávem dostaneš do problémů, s tím netem je to prkotina, ale kdyby to bylo něco jiného, tak si to hodim. A přitom to nebyla naše chyba, ale papírový bordel té firmy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
Mariv- Kuba je tež někdy nervák, jak ho chytne rapl, tak začne řvát, ale ne jako plakat, netečou mu slzy, a začne to tlačit do hlavy, celý zčervená. Pak chytne nějakou hračku , zmáčkne ji a třepe sní. No masakr. Vždycky mu říkám, ať se uklidní, nebo praskne. Ale zatím mně nějak neposlouchá :wink:
21. led 2010 ve 20:44  • Odpověz
Ahooooj, ja jsu mrtvaaaaaaaa, pooooomoc, uz nemuzu :frowning2:, dneska to byl brutus brutalni! Vstala jsem ve ctvrt na pet a Ted jsem si sedla teprve, na stridacku delam budliky budliky a pripravuju stehovani, i kocarkovat jsem byla, nechci abych Tomicka zanedbavala kvuli stehovani, ale uz je toho na me moc!!! U nasich budu mit tak tejden nohy vzhuru a ani se nehnu!!!! Fuj jsem fakt vyrizena!

Jo a brouk je taky pekne vzteklej! Nerve, ale taky rudne jak rak a vypada fakt nas.... :grinning:, je to u miminka fakt srandovni :slight_smile:

a zajimava věc - včera cuketa s bramborem v pohode a dneska to nechtel ani za nic!! Flusal to a pak i plakal, ze je to hnus! Tak jsem to zahodila a zajedli jsme to mrkvickou :slight_smile: to je jistota :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Zazit- čáááu torpédo :slight_smile: , tak spočni, ať se nevybuliš, ale ty budeš mít klid až se nastěhujete do nového, co :wink: ?
To je zajímavé s tím jídlem, já jsem zas dneska dávala brambory s mrkví a jak to dojedl, tak koukal, že by si ještě dal a mlíko moc nechtěl. Zítra je květák, tak jsem zvědavá.

Já jsem byla dneska venku, ale v tom sněhu se to nedá, na kola se mi nabalí sníh a strašně to drncá, Kuba nadskakuje až k boudě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- jsem ráda, že ti taky rudne, já jsem myslela, že jsem zanedbala prvovýchovu :slight_smile:
21. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
Kaa, já si hned myslela, ze jste vyzirky největší :slight_smile:, hele mymu manzovi teď udelali exekuci na úctu 500kc a přitom na to vůbec nemeli právo, manza byl totálně vytocenej, popad papíry a běžel na ne, hele a oni se mu ani neomluvili, ze udelali chybu! To je jak s tou zpozdenou materskou - mne přišly peníze se ctyrmesicnim zpozdenim, kdybych někam 4 mesice neposlala prachy, tak mě snad zabasnou!!!
21. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
Zazit- mne to taky vytočilo, platím měsíčně,- Kč a ten chlap žačal plantat, že nemám zaplacený leden, červen a prosinec, a přitom jsem v ruce měla výpisy a tam ty prachy odešly na jejich účet. A ani nás neupozornili, že je nějaký problém, prostě nás odpojili. A s Jiřím to pak vyřizovala nějaká baba a a prý byla příjemná jak osina v zadku.
Zazit- oni můžou a my ne.4 měsíce je hodně, ty to neposlat, tak jsi fakt v krimu. Život je boj :unamused:

Ale jak tak pozoruju v telce, musíš si půjčit tak 10mega aby ti to nesplácení prošlo beztrestně, jakmile si půjčíš pár tisíc a nesplatíš- je to v háji :wink:
21. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Asi si zítra půjdu do spořky zvýšit životní úroveň, pak vám napíšu jak je ve Spojených arabských emirátech a pošlu pohled z Martiniku :grinning:
21. led 2010 ve 21:33  • Odpověz
Dneska už jdu, potřebuju si udělat běžnou údržbu těla, a zítra se jdu stříhat, teda jestli ten zbytek do rána nevypadne :grinning:
papá
21. led 2010 ve 21:35  • Odpověz
čus

tak jsem hotová. Daňous nemá pořád ty jadýrka, tak jsme dostali peřinku. Že to má nosit stále, když jsem řekla dr. že chodíme na rehábku aby se přetáčel, tak mi řekl, že má čas přední jsou kyčle a přetáčet se prý může až o dva měsíce později. Jsem zvědavá co mi na to řekne sestra a dr. na neurologii , protože s polštářkem se nepřetočí určitě:stuck_out_tongue_closed_eyes:
kaa- mě ty vlasy taky pořád padají. Minule jsem řekla manželovi, tak mi to šmiknul :grinning:

JÁ jsem si jednou potřebovala půjčit na pozemek a nedostala jsem nic , protože jsem byla v nějaké evidenci vedená jako dlužník že jsem nezaplatila 100kč za kartu, kterou jsem nikdy nepoužila. Telefonicky se to vyřešilo, ale mají na to smazání lhůtu měsíc, tak jsem to nakonec s pomocí rodičů dala dohromady.

Kaa, zazit- když dáváte dětičkám lžičkou, tak vám to taky plivou? On to jako vystrkuje jazykem ven. Malá byla jedlík a jedla naprosto všechno, tak nějak nevím zda to nechce nebo to z té lžičky neumí jíst.
21. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Romi, Tomášek to plive když mu ten druh zeleniny nechutna - jak už jsem psala - flusal mi špenát a včera cuketu s bramborem, ale když mu to chutná tak to nefluse, občas mu kousek vyjede z pusinky, ale to když toho tam ma moc a polkne a tím se to dostane ven, v nejaký děsně chytrý :slight_smile: knížce jsem četla, ze se člověk ma snažit dat jim to až dal na jazyk tu lzicku, ale já jsem rada, ze mu to tam proste nějak vrazim, teda aspoň, ze zacatku, Tom je totiž co se tyka zradylka mooooc sikovnej a teď už když vidi lzicku, tak otvírá předpisově papuli
22. led 2010 v 05:20  • Odpověz
holky, cauky...teda jako já nevím, ale v hradci je zoo? nemyslíte ve dvoře?:wink:
22. led 2010 v 08:24  • Odpověz
Hradec Králové, to safari? To by bylo fakt bezva :slight_smile:
Manžely s sebou. Aby hlídali dětičky. tam by nebylo nějaké ubytování?
22. led 2010 v 08:42  • Odpověz
kat ty jsi mě předběhla. Vím o Dvoře ale ne o Hradci. Dvůr by mě lákal, ale mám strach, že bych víc jezdila džípem za zvířátky než kafovala :slight_smile:. I když ještě prďola bude na to asi malá :unamused: .

A kafe v Praze by šlo, to bych asi spala u ségry, jinak jak píše kaa poměrně časově náročné jet jen na kafe do Prahy z Moravy. Myslela jsem si, že jsme se zhodly na přírodě, tak to neklaplo???

Mariv malá se nevzteká, rovnou natahuje, když něco chce a nedošáhne na to,. Pokaždé se vyděsím, že se něco děje. Chci ji taky trochu naučit, aby si hrála sama a tak ji občas nechávám samotnou v pokojíčku a pak letím, protože ji slyším natahovat a ona to jen dělá kvůli hračce. Občas zběsile máchá hračkou a jak ji odhodí, tak se i někdy udeří, moje malé nemehlo :slight_smile:.

Romčo neboj naučí se i s peřinkou. Já měla v dětství Pavlíkovy třmeny (až do 2 let!) a já sem se prý naučila s nima běhat :slight_smile:, že mi mamka nestačila :slight_smile:. Prý jsem vypadala jako Forest Gump :grinning:
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.