• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj, tak jsme byli včera u mudry. Tomík má 6600g a 64 cm. Dostal jen Prevenar a Hexu až za 14 dní kvůli ekzému. Dneska od rána kňučí a začíná být teploučkej :frowning2: , tak ho za chvilku půjdu změřit. Ještěžě mu to nepíchla naráz.

Katwind v tom Ergu se můžou mimouši nosit už teď? Přemýšlím co pořídit za nosítko, protože šátek neuspěl.
22. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Ale stejně je to divný, co doktor to názor. Kamoška se stejně starou holčičkou byla u doktora, taky nemají jadýrka a nemusí dávat ani široký balení :confused:
22. led 2010 v 08:49  • Odpověz
Holky- my asi ten Prevenar nestihneme včas - malý bude 5 měsíců příští čtvrtek a Prevenar ještě k našemu Mudr. nedorazil... ach joooo
22. led 2010 v 09:09  • Odpověz
veruško, ale to přece není vaše chyba. Snad to nebudeš platit? To by bylo fakt nespravedlivé.
22. led 2010 v 09:16  • Odpověz
autor
No já si právě říkám, jestli to nebude nějaká výjímka jak se neustále dořešuje. Třeba jí malý ďobnou dodatečně a bez problémů.
22. led 2010 v 09:21  • Odpověz
jankaj- to jo všude to je jiné. Já si taky myslím, že by to nebylo tak nutné, ale dr. řekl nosit stále. Včera jsem mu tu peřinku nasadila a řev jak tur jak nemůže v tom kopat, tak se mu to nelíbí . To si asi užiju.

zazit já mu tu kaši dávám a on to plive a ještě se u toho kření. Asi si myslí, že jako máma dělá legraci :grinning: .
sas- dík za uklidnění, :grinning:
22. led 2010 v 09:22  • Odpověz
doufejme. nám to taky hrozí, že to nestihneme. nám to končí 29.1. :frowning2:
22. led 2010 v 09:23  • Odpověz
romčo, a sní něco? Spí v noci déle? taky přemýšlím nad kaší. furt se často budí :unamused:
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
veru- já mám taky obavu, že to nestihnem, protože 12.1 ještě nebyla . Tak máme přijít příští týden, ale jsme oba nachcípaní.
22. led 2010 v 09:25  • Odpověz
no, to je taky blbý, romčo :confounded:
22. led 2010 v 09:28  • Odpověz
vroni- sní tak 5 lžičeka a to jí asi tak 15 minut, protože to všechno 5x vyplivne. Já mu to ani nedávám na spaní, ale dr. pořád není spokojená že nepřibírá, ale asi na ní prdím, protože on prostě není jedlík. Večer ho kojím a mlíka je dost a on si prostě jen tak cucne a konec. Po 3-4 hodinách jí hezky, ale když ho přikládám častěji, tak jen tak pocucává asi prostě nemá hlad. Já na to nejsem zvyklá, protože holka jedla vždy a vše, ale jak se říká každý dítě je jiný.
22. led 2010 v 09:31  • Odpověz
a jak v noci? po kolika hodinách se budí?
22. led 2010 v 09:33  • Odpověz
jak kdy. Já ho vzbudím než jdu spát a někdy se budí ještě 2x a dnes jen jednou ve 4,30. Spát chodím tak 23.30 a to ho kojím.
22. led 2010 v 09:36  • Odpověz
Hm, tak to spí hezky. U nás to bude fakt asi hlad. Už nevím. :frowning2:
22. led 2010 v 09:40  • Odpověz
Holky, ten Dvur Kralove je super nápad!!!! Je to tam bozi!!! A je hotel přímo jako soucast ty ZOO :slight_smile:, mají tam leopardi povleceni :slight_smile:, my tam byli jednou s praci na takovým tom chlastacim víkendu :slight_smile:, byli jsme i na nočním safari, a z restaurace toho hotelu vchazis přímo do ZOO :slight_smile: jo a byl tam i bazén :slight_smile:, ze by nám Kaacko s Bobiskem předvedly v bikinach vysledky svého dietniho snažení!!!
Já pak najdu web stránky toho hotelu, teď mám ale sbalenej pocitac :wink:, jsou tu prave stehovaci, Tomasek mi chrni v obýváku v kočárku - on je tak vzornej, tady rany jak z děla a brouk chrni
22. led 2010 v 09:43  • Odpověz
tak to zkus. Já kupuju obyč rýžovou od nestle či jak se to píše. JE od 4 měsíce a stojí jen 28kč. Může se dát do každého mlíka i mateřského, ale mám zkušenost, že to MM nejde tou kaší moc zahustit.
22. led 2010 v 09:45  • Odpověz
holky, já bydlím prostě v super lokalitě co?:slight_smile: (dvůr je 15km ode mě, mám tam rodiče):wink: zoo je tam fakt super, v místní restauraci i přebalovací koutek atd. Ale myslím, že hotel je pro holky dost drahý :confounded:
22. led 2010 v 10:11  • Odpověz
jo to je :unamused: , je dokonce i dražší jak Malina, ale vypadá super. Zazit, to tam musela být super akce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . To my jsme byli pařit v Luhačovicích v hotelu Vega, taky doporučuju!
22. led 2010 v 10:40  • Odpověz
zazit tak rudnuti jeste jde, ale ten vzteklej rev, to je neco!
romco ja jsem myslela, ze na jadyrka se perinka nedava. Nechces to jeste zkonzultovat s nejakym jinym ortopedem, at prcka netrapis zbytecne? Ja po tom co nam rekl ted doktor na trimesicni kontole, uz nevim komu a cemu verit. Jeden rekne davat siroky baleni, druhy rekne, ze je to zbytecny a ze jeste nikdy zadny dite siroky baleni neuzdravilo, no tak co chces. To se Dandovi nedivim, ze se mu to nelibi, obzvlast, kdyz uz je tak velikej. To by me asi piclo!
Holky a nemyslite, ze to safari bychom mohly nechat az budou prckove vetsi, aby z toho taky neco meli? TAk z toho prckove budou mit prd a my stejne nepokecame, pac budem cumet na zviratka (a nejenom na ty nase bobi :slight_smile: )
zazit no kdyz ty ses vyrizena, tak to uz musi byt! :slight_smile: No to ja bych byla uz davno mrtva, od cctvrt na pet cely den na nohach! Jsi fakt superzena! :slight_smile:
22. led 2010 ve 12:06  • Odpověz
autor
Holky, já říkám na rovinu, že kdybych jela do safari (a kor tak daleko), tak si nejdřív projdu zoo a pokochám se a pak teprve bude kafe. Ale ta zoo je tak veliká, že to je určo na dlouhou procházku.
Jako výlet super nápad, ale určitě by jsme se tam nesešli na kafíčku, aby jsme si to tam prošli

Můj David tenhle výlet našel na Netu a strašně rád by tam spal v těch bungalovech domorodejch. Třeba jenom přes víkend mini dovču. Noční safari a pohoda. Musí to být krásný. Ale pak jsme doma hodili promluvu, že tam pojedeme až kluci budou starší, aby z toho oba něco měli :wink: :wink:

Kaa - IP
22. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
autor
Chuděra Daník, furt široký balení? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mě doktor po první prohlídce řekl 2 pleny dávat navrh, vyprdla jsem se na to a při další byl super zpokojenej a už měl A
U jadýrek sice nevim jak to je, ale vůbec vám nezávidim
22. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Holky musím se pochlubit, Máda se poprvé přetočila :grinning: :grinning: . Tak jsme ji zkoušeli natočit na kameru, máme tu docela tmu, tak jsme si museli přisvěcovat lampou, furt jsem chodila a natáčela lampu, aby byla v co nejlepším světle :grinning: a jak ma potvoru se nechtěla točit. Šaškovali jsme tak půl hodiny a pak jsme to vzdali. Jen jak jsme to všechno dali na své místo tak se zase začala točit, prostě fungujou Murphyho zákony :astonished: .

Bobis pokud plánujete nějaký výlet vřele doporučuju Vyškov (opět Morava) je tam dinopark a hodně ho vychvalujou. Určitě mají taky nějaký stránky. Ale je fakt, že až budou dítka větší.
22. led 2010 v 18:20  • Odpověz
mariv- já ale jiného ortopeda neznám. Ani nemám žádnou kámošku která chodí někam jinam, že by se zeptala. Asi to dám na noc a bude. Dokonce do těch papírů napsal nosit stále. jinak má vše super jen ty jadýrka.
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Už ani nevím jestli ziju nebo su mrtvá, ale už jsme presidleny u našich!!! HURÁ! Byla to silenost, ale jsme už i dokonce docela vybaleny - Tomasek už chrni v postýlce - ma to úplne stejny, jako měl a neprotestoval, neplakal, byl v pohode, tak snad to bude ok, je to tu pohoda, naši mají fakt nadhernej, obrovskej dum, máme sami pro sebe cele patro velké jako veliký byt i se satnou, takže pohoda, ale stejně doufáme, ze se do dvou měsíců prestehujeme do svého!!!
Ale teda mám fakt dost - dneska jsem zas makala jak silena cely den, naštěstí jsem brouka proste narvala našim a měla čas na vybalovani, ale jsem už hrozne pretazena, ze už nemůžu ani spat, když jsem rano prijela, tak se mne máma lekla, jak vypadam, jsem prej hrozne bledá (kdo není v lednu, ze? :slight_smile:, no a poslední tendenci jsem skoro vůbec nejedla, protože jsme už nechtěli moc nakupovat a manza jedl venku, no proste jsem teď velka kocanda :slight_smile:, fakt teď dávám totální voraz!!! Už toho mam fakt plny zuby!
22. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
zazit- neblbni vychrtliny taky nejsou hezký :grinning:
22. led 2010 ve 20:13  • Odpověz
Já vím! Dneska jsem taky zdlabla ptáčka i s knedlikem :slight_smile:, to už jsem nemela tak deset let :slight_smile: a nebojím se, tady fakt hlad nebude :slight_smile:, u našich je vahovej průměr tak sto kilo :slight_smile:, mne se vždycky smejou, ze k nim nepatřím :wink:, ze jsem adoptovana :slight_smile:, tady je vždycky narvana lednice (a to maj takovou tu dvoukridlou :grinning:), ze když ji otevru, tak mi na nohu upadne pět veci, protože se to tam nemůže vejit :slight_smile:
22. led 2010 ve 20:23  • Odpověz
zazit dospává, nedivím se, já bych vstala asi až v neděli :slight_smile: při takovém zátahu.

Dnes zase noc strašná, asi jsem si neměla dávat na večeři ovesné vločky, ale znáte to, vidíte nějaký recept a líbí se vám, tak ho chcete hned zkusit, nebo aspoň já. Jsem zabetonovaná a co potom moje dítě, že?
23. led 2010 v 06:19  • Odpověz
autor
Sasanko nekoukala jsi včera ráno na ten recept s ovesnýma na Primě ve Vařečce nebo jak se ten pořad jmenoval?
Uzený, porek, ovesný......na talíři se zakysanou smetanou :wink:
Já bych si to dala hned, vypadalo to dobře

Kočky, já už malýho cestovatele. Včera tu byla ségra s dětma a Dáda začal brečet, že chce jet spinkat k nim. Nedala jsem ho, říkala jsem ne a on byl tak zoufalej, že mi to trhalo srdíčko. No a nakonec mě ukecal.
Ségra psala, že se furt tlemí a je super a na mámu a tátu si ani nevzdechne. Měl by dorazit dneska odpoledne.
Já nechci, aby byl už tak samostatnej. Já ho chci furt mojeho malinkýho ťulfáska :cry:
Ale jsem moc ráda, že to není takovej jouda a nebojí se opustit domov :dizzy_face:

Jinak tu byla předevčírem kamarádka. Určo si pamatujete, jak jsem psala, že v březu v 8.měsíci porodila mrtvýho chlapečka. A pak byla ještě jednou těhu a na 6.týdnu potratila.
Ted přišla s novinou, že je v 10.týdnu. Bojí se to říkat a tak je to takový velký malý tajemství.
Kéž by jim to vyšlo.
Když už jedno dítko pohřbila, tak bych jí za to utrpení přála aspoň 3 krásný miminka

Kaa, určitě jí přišli na to, že neplatila elektřinu a je zase odpojená :grinning:

Sas, ten výlet by mohl být bezva. Ale to budeme vše plánovat tak za 2-3 roky

Zazit, já jsem si říkala, že maminka bude dohlížet na tvůj jídelníček a bude tě krmit. U maminek to už tak bývá. Hezky si tě vykrmí, aby jsi nebyla takovej chrt a já pak budu s Kaa nejsuper 40 kilová bombička :grinning:
23. led 2010 v 08:12  • Odpověz
autor
Dneska mi příjde nějaká kontrola na vysavač. Nějaká zadačo údržba nebo co, tak jdu s nim ještě trochu přeluxnout koberce a malinko poklidit,aby nepřišli do bordelu. Včera totiž jsem neměla chuť poklidit po návštěvě a je to tu takový jako když odjížděli.
Tak tempu zdar :wink:
23. led 2010 v 08:16  • Odpověz
Romčo, malej taky nemá jadýrka abalení mám dávat normální:wink:
zaz, tak super, přeju klid! A ať se brzy zabydlíte ve svém novém doma:slight_smile:
tady dnes ráno - 16, haluz:frowning2: už chci jaro!
23. led 2010 v 11:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.