• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Kat, tady taky zima jak bejk :frowning2:, uz mě to taky strašně s..., kocarkovala bych jak diva, ale tohle je moc velkej mraz na brouka :frowning2:
23. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
zaz, tady to stouplo na -8, je krásně sluníčko, takže škoda nejít ven:slight_smile: je venku s manželem:wink:
23. led 2010 ve 12:48  • Odpověz
autor
Já jsem byla venku asi půl hodiny s kočárkem a psem. Malej usnul a domu, protože by tomu našemu hafanovi asi umrzly kuličky. Ted chrupká v kočárku v ložnici a je na něj otevřený okno do kořán.
Jinak jsem sama, kluci v pejru, ale asi za hodinu tu bude zase cirkus.
Bude návrat zbytku rodiny a dorazí i švagrová s klukama, takže teď taky relaxuju, abych na ně měla nervy :sweat_smile:
23. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
autor
jo a v 11 tu měl být ten chlápek na vysavač.
Volal v půl 12, že zamrzl a jestli se nezlobim, když dorazí ve 12
Volal před 12, že musí za šéfkou kvůli papírům a že jestli může přijet ve 14........ :fearful: To už jsem ho slušně vyfakovala, že čekám návštěvu. Chtěl se mi vtírnout večer a nebo v neděli,což je pro nás svatej den. No tak jsem mu vysvětlila, že se na ně nezlobim, ale ani ať oni na mě, ale že už nic přesouvat nebudu a že se o ten krám starám dobře a žádnou údržbu nepotřebuje, tak nemusej už jezdit. Tak jsme se krásně rozloučili a já mám klíííííd :dizzy_face:
23. led 2010 ve 13:05  • Odpověz
autor
Ty bláho mě je klendra. sedim tu ve svetru u topení a mrzne mi zadek. Kočár se nám totiž vejde do ložnice akorát mezi dveře a nejdou pak zavřít, takže to okno dokořán mám otevřený i na sebe, protože obývák máme hned naproti. Kurňa, jdu se schovat na záchod :sunglasses:
23. led 2010 ve 13:08  • Odpověz
Tady teda byla kosa pekna!!! Holky, já se bala, co brouk na tu zmenu prostředí a on je totalka v pohode a klidu, vůbec neplace, furt se kreni, v noci dal svou obvyklou trinactku a přes den taky spinkal, je to zlato
23. led 2010 v 17:39  • Odpověz
katwind- tak to mi řekni. Já se picnu. Chudák to ani nemusí mít a já ho budu trápit. Řve v tom jak tur, protože nemůže kopat. No prostě mu to dám na noc a jinak na to asi kašlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
Čauky holky, vy jste zase pěkně podrbnily :slight_smile:

Bobi- ty dostaneš na prdel, já platím elektřinu, ale neplatím přece internet :grinning:

Já jsem teď měla ty dva dny nějaký frmol, v pátek jsem měla kulturu těla- jsem nakrátko ostříhaná, mé dlouhé vlasy lebedí na skládce :slight_smile: a je to strašně příjemné, za 2 měsíce to jdu ještě víc zkrátit a v létě na ježka :slight_smile:
Pak byla manikúra, pedikúra a cítím se jako ženská.
Dneska jsme výletovali a chlap chrněl po noční. Jako ale ty mrazy jsou mazec, a má být hůř. Drahý se rozhodoval, jakým autem pojede, bo se bojí, že mu ráno zamrzne nafta a on se nedostane domů. Prý pro něho v šest ráno i s Kubou přijedu. Haha :angry:

Holky, já jsem to zblbla, spletla jsem Hradec se Dvorem, my se totiž chystáme do Hradce na tuning, tak jsem to poplantala. :wink:
23. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
Bobi- dlouhááááááá IP :grinning:

Zazit- nožky nahoru a odpočívej :slight_smile:

Jo a ještě k papání, Kubík mi jídlo zatím neplive, ale jak ho krmím lžičkou, tak ještě neví, že ten jazýček musí strčit pod lžičku a většinou se mu to v pusince bije, ale někdy se povede a šoupnu mu to pěkně na jazýček.
Dneska jsem mu dala květák a mlíko na oběd, odpoledne dostal misku kaše, a za dvě hodiny řval, že má hlad. Tak nevím teda, jak by mi to pom spal :unamused:
23. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ty jo, tak ta kaše tak málo syti, jo? Já myslela, kdoví jakej to není zázrak!!

Tak tady už ty největší mrazy trochu polevily, už to ukazuje "jen" minus šest, takže se jde po obědě ven! Já se hrozne těším na jaro! Až ho nebudu muset, tak navlikat a už bude sedět v kočárku a zirat kolem.

Kat, tak co už jsi Honzikovi udělala "sportovní" lezeni :slight_smile:? Přijde mi to takový trochu víc otevřeny než ta korba, ale když se na to natáhne ten nanoznik tak je to ok! Teda moc si kluci těch korb neužili, co?
24. led 2010 v 09:47  • Odpověz
cauky zenský! tyjo, já bych nejradši přestala kojit, fakt... už týden je na zabití, furt protivnej, fakt děs...do toho ty mrazy...v noci jsem živý dudlík a je přicuclej nonstop, jako už fakt mám nerva holky... mám pocit, že mám "nejhorší" dítě na světě :cry: :cry:
24. led 2010 v 15:22  • Odpověz
:frowning2:, kat, to je na h...., a nezacaly rust zoubky??
A ty mrazy mi taky pekne s...., dneska jsem byla 2h venku a byla jsem zmrzla jak h....
24. led 2010 v 16:14  • Odpověz
zaz, asi ne, on potřebuje jen hodně spát, nespí v noci a ve dne ted taky ne...jako já jezdím ven, jenže ho jen uspím a pak vozím v chodbě a on je hned vzhůru.-( jenže jaksi do -14ti s ním nemůžu jezdit dvě hodiny že:frowning2: už mě to fakt sere, ať už je jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2010 v 16:19  • Odpověz
Hm a to ty mrazy maji bejt zas celej tejden :frowning2:, mne už to taky neba, kdyby bylo teplo, tak jsem s nim venku porad, Tomasek mi taky doma nespi, ale to neber, ze si stezuju, jen proste chapu, ze nespí Honzik jinde než v kočárku (jedoucim). Je mi te fakt moc líto - mely by jsme si brouky fakt na týden prohodit - ty by sis odpocinula a já bych si pak vážila toho, jaky mám hodny dítě!!!
24. led 2010 v 17:18  • Odpověz
Ale teda ten musí bejt úplne nepricetnej, když se nevychrni ve svejch obvyklejch kocarkovejch dávkách :frowning2:, nevím proč zrovna první zimu, co máme děti musej bejt mrazy a rekordní snehovy nadílky :frowning2:
24. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Katwind- neplač :wink: Já mám to samé, fakt. V bleděmodrém :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zazit na to možná kápla. Já si dnes taky začla myslet , že to asi budou zoubky. Je protivka, furt se chce nosit, v noci na je to na mašličku.
24. led 2010 v 17:27  • Odpověz
Jinak náš mladej už je na kolínkách, malinko jde na bok, má nataženou ruku, pomalu se rychtuje na sezení :slight_smile:
24. led 2010 v 17:35  • Odpověz
kat- to je na prdlačku. Já ti neporadím, každý dítě je fakt jiný. Já mám dvě, podoba stejná, ale povaha naprosto jiná. Škoda, že ti nemůže někdo pomoci (babička a tak). Já dala zrovna malého spát. Mám přesně 20 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím ho dát do kočáru když je unavenej a on si myslí, že jde ven tak usne. Jinak i venku spí jen 20 min a pak čučí.
24. led 2010 v 17:36  • Odpověz
vroni- raději to nepiš :grinning: náš malej nedělá ještě vůbec nic ani se nepřetočí a já mám pak blbej pocit.
24. led 2010 v 17:38  • Odpověz
Naše malá nespala v kočáru od pátého měsíce. Usnula jen doma, v naprostým tichu. Teď usne i za rachotu.
A malej to má opačně. V postýlce spí přes den max hodinu. taky už sotva pletu nohama. Zítra má přijet tchýně, tak snad trochu na chvíli vypnu.
24. led 2010 v 17:41  • Odpověz
romčo, oni jsou rychlíci obě moje děti. Kamarádky malej se taky poprvé otočil až na konci 6. měsíce.
Tu peřinku bych mu taky asi přes den nedávala. Hrozně by ho to zbrzdilo a asi i zbytečně. Zkus se ještě poptat někde jinde.Nebo na netu by taky byla rada. Já vím, je to těžký. Zase ten doktor ví přesnou diagnozu...no, nevím. :confused:
24. led 2010 v 17:45  • Odpověz
vroni- chápu já taky padám na hubu. Ty dvě jsou fakt záhul. Když náhodou spí jeden, tak druhej ani náhodou. Navíc každej den vařím a dnes je tu zrovna ještě binec až hrůza. Čeká mě to večer až děti půjdou spinkat.
Ani v práci jsem nebyla tak utahaná jak když jsem doma. Když si představím, že Barča ještě studuje, tak by mě kleplo, to bych nedala :grinning: Ani se nedivím, že se tu ukáže tak málo.
24. led 2010 v 17:48  • Odpověz
.kumiuziuzoihrgttčootjzvjtitgmrp.-pé+dsfd\\\\\\\\\\\\\\úpko,mžtbplčplw-rřtdrpdběac.e- to vám napsala Ivuška ona prostě chce dělat to co mama. :grinning:
24. led 2010 v 17:50  • Odpověz
Ivuško, zdravím Tě, princezno :slight_smile: Nezlob maminku :grinning:
Já prodávám po malej hadry, třídím to tu. Binec neskutečnej, už jsem to zvdala. Zasedla jssem k netu a ještě sleduji Horákovi. Bych se musela zbláznit. Manžel je zlatíčko největší, ale že by naskládal nádobí do myčky , tak to ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: O prachu a luxování ani nemluvě...
24. led 2010 v 17:58  • Odpověz
vroni a prodáváš to přes net, že bych se koukla? Náš malej se nějak blbě vyspal :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem doma sama tedy bez manžela a mám tu dětičky :grinning: Já mám výhodu můj manža tedy nevaří to neumí, ale jinak dělá vše. Dokonce meje i chodbu venku a nevadí mu, že sosedi koukaj . Já vždycky říkám proč bych to měla mejt já, když je tam napsanej on. :grinning:
24. led 2010 v 18:16  • Odpověz
zdravím po víkendu stráveném u rodičů, doporučuju, tak jsem si odpočinula jak nikdy, malé to taky bodlo. Po dlouhé chvíli konečně i přes noc jakž takž spala. Od pátku trénuje převalování, ale zatím jen na jednu stranu a občas se zadrhne, je to sranda, když nemůže ani tam ani zpátky.

bobi jo byl to recept z prima vařečky a bylo to skvělý, akorát si to nesmíš dávat, když kojíš !

kat teda fakt ti nevím, co bych dělala, ale já bych možná vyzkoušela nějakou kaši na večer, abych si trochu odpočela, teda moje prsa.

Jinak jsem koupila v akci v Tesku nějaký příkrmy a i dokonce banánovou kaši :slight_smile:
24. led 2010 v 19:55  • Odpověz
Zazit- kaše se mi nějak neosvědčila, včera jsem dávala první kaši a po ní byl za chvíli hladový a dneska jsem dávala rýžovou kaši a tu prskal, celý obývák od kaše,lehátko, plína a o Kubovi nemluvím, bylo to prostě všude a ještě u toho plakal, takže to mu nechutnalo vůbec, tak jsem letěla udělat mlíčko a to už bylo ok.
Asi teda s kašema počkám, a pak až bude papkat ovoce, tak mu zkusím tu kaši ochutit nějakou přesnídávkou.
Zítra má na oběd brokolici.

Kat- to je blbé :frowning2: a nechceš mu zkusit dát tu kaši, jak psala Sas, ať spočneš? A v garáži ti taky nepospí?

Já jsem dneska ráno vstala s bolestí v krku, hlavu jak střep, Kuba to asi vycítil, tak byl dneska zlatý, a nechal mně odpočívat a sám si hrál, a pak jsme spolu na chvíli koukali na telku a muckali jsme se :wink:

Já jdu ležet, ty stavy nesnáším. :angry:
24. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
Kaa, brzo se uzdrav!!! To jsem teda na ty kase zvědavá! My dneska měli na menu karotku s kukurici, to mu strašně chutnalo, nasla jsem to v DM od ty jejich BIO znacky alnatura, maji toho tam víc - třeba i dyni, ale do toho jsem nesla :slight_smile:
24. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
čus, tak hlásím, že máme zoubek. Včera večer nechtěl jíst a dnes večer si taky nevzal. Jsem se na něho zlobila a chuděru bolel zoubek. Je to dolní jednička a možná mu půjde i ta druhá. Ivušce taky vždycky rostly oba . :grinning:
Tak mi bude muset táta koupit šaty nebo jak se to říká. :grinning:
24. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
zazit- já taky mám odpor k dýni a cuketě, ale pro děti je to dobrý. Je to zelenina která je dobře snášena a nezpůsobuje elergické reakce.

Nebojte holky to jaro už tu za chvilku bude. Taky se těším, zrovna jsem zasadila papriky a rajčata. :dizzy_face:
24. led 2010 ve 22:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.