• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Ahoj, k tomu masu - mne teda přijde krutí masicko jako jedno z nejlepsich, u nás je moc oblíbeny a hodně se vaří, čerstvý krutí prsicka jsou jak dorticek :slight_smile: a krutí rizecky!!! No proste jedna báseň! My moc nekupujeme kuřecí, málokdy a když už, tak bio, protože mne proste přijde, ze to je nejvíc plny hnusu - antibiotik, hormonu atd., jak tím perou ty kuřata, aby rychle vyrostla, no, ale ono to bude s každým masem to samy, je to jak s tou zeleninou, jak psala Kaa - Cesi jsou spokojeny hlavně, ze je to levný, ale ze jsou to sracky nechutný, bez chuti a vůně, to je nezajímá!! Ale teda králíka já nemůžu - měla jsem kralicka, když jsem byla malá a proste si nedovedu predstavit, ze bych to dala do pusy, takže těžko soudit, jaky je to maso :slight_smile:

já s broukem začnu u drubeze, teleciho, kraliciho - no proste s takovejma tema lehcima masickama a uvidime, ale teda, já sklenickuju, přiznám se na rovinu - jsem lina to vařit a teď v zime ty zelenině fakt moc neverim!
Kupuju ruzny znacky, ale vsechno bio - hlavne Hippiky, ale zatim nakupuju jen ty zeleninovy.

A zacala jsem doplnovat tekutiny - mel dost tuhy bobiky, tak jsem nasadila neprislazovanou mrkvovou stavicku redenou koj vodou a pak caj s jablecnou stavou (taky neprislazovany), to mi nastesti pije - Jo a pro Kaa - uz pijeme z magic cupu s bilym "naustkem" a uz mu to jde, pred mesicem vubec a Ted uz v pohode
25. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
sas- v intersparu a albertu mají akce na příkrmy. Albert. hamánek a inter.... hami :grinning:
25. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
zazit -na tuhý bobky je dobrá švestková od hippu. Mrkvová se dává spíše opačně. :grinning:
25. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
ahoj drbny :slight_smile:
Dnes mi přišla sms (v deset hodin dopoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), že se máme dnes dostavit na očkování - Prevenar + hexa.
Na tom by nebylo nic špatného, kdyby:
1) jsem s tím už dnes nepočítala
2) nebyla ordinační doba do 10.45 (!!!) hod, takže 45 minut na oblečení Lucinky (pokus o nakrmení v tom spěchu nevyšel), moje zkulturnění, sbalení všech krámů k doktorovi, sbalení všech dokumentů do práce, kam jsem chtěla jít až odpoledne,ale je to 100m od dětský ordinace, takže jsem pak jela rovnou....
3) chtěla jsem stihnout ještě podat žádost o rodičák
4) je to 1km od mého bydliště a jela jsem kočárkem
Takže - naočkovaný jsme, malá skoro nepípla, je statečná nebo masochistka :grinning: .
Po oběhnutí kolečka jsem se dostala v 16 hodin domů a pak to začalo... fňukání, pláč, kakání, kňourání,řev.
Změřila jsem teplotu, nejdřív 37,5, pak 38,1 , tak jsem nasadila Nurofen jahodu, protože trápit jsem ji prostě nechtěla nechat. Prožívá to dost intenzivně, to dvojí očkování - jinak je to veselá holka a tohle je úúúúplně jiný miminko. Chudinka. Pak zabral Nurofen, tak se i usmála, rychle jsem ji vykoupala, byla celá olepená a taky aby měla dodrženej režim, nakrmila jsem a spinká. Jsem zvědavá, jak dlouho....
No a ještě perlička: dneska jsem byla dvakrát na tom úřadě kvůli rodičáku - psala jsem nedávno, že mám vše potvrzený, vyplněný, nachystaný - a ten debil(!!!!) úřednickej, mi všechno vyhodil, že to mám na špatným tiskopise!!!!! Přitom mi je sám dával...no je to na dlouho. Nakonec jsem to vyplnila znovu, dala podepsat příteli(pardon, DRUHOVI , abych byla přesná dle úředníků - debilové), vzala jeho občanku a naklusala znovu na úřad.
Tam jsem ho zdeptala, blba jednoho, protože jsem si na netu ověřila,že klidně mohl nechat tu žádost na formuláři, co jsem dostala od něj předtím, páč se nic nezměnilo!!!!
Čuměl jako trubka, musel odejít z kanceláře se slovy" já mám jenom jedny nervy ", pak se vrátil, tak jsem ho dorazila dalšími argumenty- je zvyklej na cigoše, co se neumí ani podepsat a dělá z lidí debily, je tím vyhlášenej, ale tohle nečekal...arogantní debil
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prej jsem na něj zbytečně vysazená, že se mi nic tak strašnýho nestalo, když jsem JEN vyplnila ZNOVU papír,atd. no jistě, ale musela jsem sehnat přítele(DRUHA), hlídání por malou, abych mohla znovu naklusat na úřad a vystát frontu apod. Prostě z JEHO pohledu o nic nešlo, z mýho ano - buzerace na entou, zbytečná, arogantní. Prý doufá,že příště se k němu takhle nebudu už chovat - tak jsem ho ujistila, že žádný "příště" nebude, protože žádný dítě už neplánuju a jediný, co chci po ČR, je rodičovskej příspěvek!!!!
Takže už tam prostě nebudu muset!!! Práskla jsem decentně dveřma a s hlavou vztyčenou odešla.
Ten mě teda rozžhavil doběla. Sorry, že jsem se tu tak rozepsala, muselo to ze mě ven :grinning:
Ještě jsem mu chtěla říct, že nemám čas stokrát vyplňovat stejnej papír, protože chodím do práce vydělávat na přebujelý státní aparát!!!!
Pointa totiž byla v tom, že mi dal tiskopis z roku 2008 v září 2009 a když jsem ho dobře vyplněný přinesla, tak vyrukoval s tiskpisem z roku 2010. Tak jsem to skousla,ale ještě před druhou návštěvou úřadu jsem na netu našla, že pro rok 2009 byla už verze tiskopisu č.2009 - tak jsem se ho ptala, proč mi dal v září 2009 STARÝ TISKOPIS, když tak bazíruje na detailech(údaje jsou fakt stejný!!!) a on, že prý v tý době to byl nejaktuálnější tiskopis...no já jsem s ledovým výrazem řekla důrazně: NEBYL!!!!! A on prej, že jsem zřejmě navštívila internet a sklapnul. Pak začal opět zdůrazňovat, že "já, jako mzdová účetní, bych měla vědět, že....!!!!!""
To řekl dneska několikrát(zná mě) a to už bylo na mě moc...
Tak a teď mi řekněte, že máte většího debila na úřadě a nebudu vám věřit.
Zatím papa
25. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
No Verusko, tak to je prostě na mrtvici, už jsme si tady o tom se Zazit psaly, jakmile něco potřebuješ, máš smůlu, čekáš i půl roku, ale pokud bys dlužila pětku, tak jsi v pr. a jdeš sedět.
Oni to na těch úřadech neřeší, cigoš si vyřve všechny příspěvky, jinak by to byl rasismus a ten, co maká a odvádí daně, platí zdrav a soc, má smůlu. Že dostane prachy s několikaměsíčním zpožděním mají v paži.

A v těch kanclech někdy sedí idioti, taky se mi stalo, že jsem se předem informovala, jestli můžu vyřídit všechny papíry na jednom úřadě, a pak jsem tam přišla a posílali mně od čerta k ďáblu po celé Ově. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zazit- Tomík je šikula, já jsem furt na savkách 3, když dám něco jiného, Kubovi to furt teče z tlamičky :slight_smile:

Romi- děkuju za ten tip :wink:
26. led 2010 v 00:35  • Odpověz
teda verusko, to je teda maso!!!! to je fakt na zastreleni a prej, ze se nic nestalo - to je ale debil, no teda to jsi na nej byla jeste slusna, ja uz bych na nej asi byla fakt sprosta!!!

romi, jsem nevedela s tema stavama - ja myslela, ze svestky jsou dobry pri zacpe, a to on nema - on ma proste jen tuhy bobiky, ono mu to nedela problem, neplace nic, jen je to proste jiny nez obvykle, ja si myslim, ze je proste vhudacek malo zavodnenej - preci jen dostava podle krabice Nutrilonu mlicka jako kdyz ma 6 kilo a on ma 9! Takze ma malo tekutin celkove, no a dneska uz i zacinam davat vic Nutrose, ma uz vic nez mesic dostavat o odmerku vic, ale zatim po jidle neplakal a byl spokojeny, ale ted se mi zacal v noci budit, teda v noci - k ranu - kolem ty pul sesty chce uz papat a to driv vydrzet spinkat az do tech pul osmy a i pres den kdyz doji, tak kouka, kde je jeste, takze ode dneska nasazujeme 210 ml vody a 7 odmerek :slight_smile:, to uz je normalne plna flaska :slight_smile: a dneska nasadim prvne maso-zeleninovej prikrm v poledne, schovam mu bio kureci sklenicku Hipp s karotkou, tu ma nejradeji, tak snad to s ni zdlabne :slight_smile:, akorat jsem zvedava, co bude rikat, kdyz pak nedostane mliko :slight_smile:, protoze do ted dostaval vzdycky po prikrmu mlicko, no uvidime
26. led 2010 v 05:41  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

kaa, já zeleninu nakupuju taky v kaufu,chtěla jsem v klasické zelenině na náměstí,ale tam mají nejhnusnější jakou jsem kdy viděla. Taky mě to strašně štve,že člověk na kvalitu nenarazí :frowning2:. Ještě na podzim tu bývá stánek s polským ovocem a zeleninou, jsme tu kousek od Polska,takže to sem dovážejí a k tomu mám důvěru,protože Polsko je nížina a tam se to pěstuje ve velkém,takže věřím tomu,že to je kvalitnější než to co se prodává v Česku. Navíc to má úplně jinou chuť,ale teď v zimě to tu prostě není,takže čekáme na jaro :grinning: .

Veru, jsi dobrá,žes mu tak oponovala namachrovanýmu blbcovi, já bych asi zklapla a udělala co po mě chce a nadávala až za rohem :grinning: ,ale tebe obdivuju,žes mu to naplno řekla, aspoň někdo :slight_smile: . Mě na těch úřednících štve,že si myslí,že jsou chytřejší jak ostatní a furt machrujou a dělají důležité. Mě se stalo kdysi to,že jsem potřebovala na OSSZ potvrzení,že jsem nepobírala žádné dávky,tak jsem tam zašla, byla tam mladá kočena,která mi to bez řečí vystavila a já to dala tam kde jsem potřebovala a pak jsem to potřebovala znovu asi po měsíci, nenapadlo mě,že to budu ještě potřebovat,tak jsem si to předchozí neokopírovala, no a tentokrát tam byla starší dáma,která už při mém příchodu mě nechala asi 5 minut čekat, než si dotelefonovala - soukromě (usouzeno dle neustálého smíchu a oslovování toho druhého zlato), no a pak se tam se mnou hádala,že ona mi nic nevystaví,že oni žádné potvrzení nevystavují. Mohla jsem jí 10x říkat,že jsem od nich před měsícem potvrzení dostala, furt mlela svoje,že mi nic nedá,že oni si to sami vyhledají že jsou propojeni počítači a tak. Tak jsem se vrátila na ten další úřad kde to po mě chtěli a tam mi tvrdili,že to prostě musím donést,takže divadlo začlo nanovo. Nakonec to dopadlo tak,že jsem si zašla tam, kde jsem to potřebovala před tím měsícem,požádala jsem je o kopii a tu jsem donesla kam jsem potřebovala a ještě jsem to šla ukázat té namyšlené krávě,že to bylo vystaveno u nich. Jsou to hrozní s prominutím hajzli, co si hrajou na něco víc.

zazit, kuřata, která koupíš v obchodě nejsou pod antibiotiky, to je přímo druh,kterej vyroste rychle - brojler. Tady o tom vím dost,protože ségra je zootechnik a já dělala brigády u ní, za mlada :grinning: , třeba jsem právě krmila kuřata ve velkých odchovnách a tak. Tam bylo jediné riziko,když ty kuřata dostali nějakou nemoc,tak se museli přeléčit,ale to se stávalo jen výjimečně a ještě nešly do prodeje,ale do krmiv pro slepice a tak,prostě je pomleli a udělali z nich masokostní moučku. Já se spíš u těch kuřat bojím něčeho jinýho a to stresu,protože jsou z těch obr odchoven docela násilně vyskladňovány,do beden, dělá se to v noci,aby neviděli a moc nelítali. Nacpou se do beden po 10,pak se vezou na jatka,tam je zas vyndají a rovnou nasadí na háky, které se pohybují a jedou k takové pile,která jim uřízne hlavy. No hrůza,to mě děsí víc,protože ten stres v těch tvorech je a my to pak jíme :frowning2: . Navíc když si člověk všimne,tak mívají i polámané křídla nebo modráky a to je vše z toho převozu :frowning2: .
A myslím,že si nevybereš jestli raději kuře nebo krůta,protože krůty mají podobný život,taky v odchovnách,taky to je zvíře co rychle vyroste a jejich smrt vypadá stejně jako ta kuřecí :frowning2: .
Jak jsem už psala, nejlepší je domácí,ale kde to sehnat :frowning2: . A těm bio věcem taky zas tak nevěřím,protože jsem četla docela drsnou kritiku, na téma bio a člověk se dozví,že ve velkém množství případů kupuje bio a jí to samý, co se jako bio neprodává :frowning2: .
Je to děsný,asi je lepší nad tím moc nepřemýšlet.

Jinak souhlas, švestky při zácpě, mrkev při průjmu, mrkev staví, i banán staví.
26. led 2010 v 08:45  • Odpověz
zazit- to je dobře, že tak pěkně baští. Já jsen taky s Ivuškou neměla problém , zato Daneček. Od 5 nejedl . Asi má bolení jak mu rostou ty zuby, ale ani jinak tomu moc nedá. Lžičku vůbec nechce. Dnes jdeme k dr. a už se těšim to zase bude keců. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jí se to řekna, ale jak mu mám to jídlo dát. Od rána mu cpu kozu do pusy a nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak mě se taky stalo, že na tý sociálce se ke mě ta ženská chovala hrozně. Když tam přišla moje kámoška taky ze sociálky, tak najednou obrátila kr.... jedna.
26. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Holky,když to tak vezmu,tak všechno co koupíme je hnus, i třeba vejce, kdybyste viděly v jakých podmínkách slepice snášejí,tak byste to už nejedly :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještěže zrovna vejce mám domácí od našich, aspoň něco :frowning2:

romco,chudáček malej, jestli ho tak bolí zoubky,že ani nepapá,tak to je blbý, jak to do něj ale dostat že? Mě malej taky někdy odmítá prso, a když mu ho vnutím,tak ho jakoby kouše,takže asi taky bolest zubů :frowning2:
26. led 2010 v 10:44  • Odpověz
autor
Verus, zní to šíleně. Muselo to být peklo, ale když jsem to četla (tvůj příspěvek), tak jsem se řezala. Kéž by jsme měli všichni takovou odvahu jako ty, to by pak bylo na sociálce jako v ráji :grinning:

Já taky vařím příkrmy. Mrkvičku jsem zkoušela z lahvičky, ale ostatní byla domácí výroba. Taky jsem koupila super olivový olej, který přidávám jako Baru.
Dneska zkouším kuřecí prsíčka mixovat, s mrkvičkou a trochou rýže. Tak uvidim, jestli mě i s timhle mladej vysmahne

Utržila jsem pochvalu za svíčkovou a já jsem si spálila držku od rajčat. normálně mi napuchl pysk jako havajskýmu domorodci a jazyk mám jako buldok furt vypláznutej . Dneska jsem vařila ve 3 hrncích. Je to super na hlavičku. Pro Kluky, pro mě a pro Mišku. A furt peskuju, že chci myčku, protože nedělám nic jinýho než peru, žehlim a myju nádobí :angry:
26. led 2010 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky, jen hlásím, že vše je ok, malej je vesele protivnej:grinning:
bobi, já si bez myčky neumím život představit :confounded:
tady ráno -15, ted je ale krásně... zítra -25v noci, bojim, bojim, jak bude ve dne :rolling_eyes:
už chci prostě jaroooo :grinning:
26. led 2010 ve 12:07  • Odpověz
Teda bez mycky!!!! To bych nevarila do ty doby nez by mi ji manza opatril!!!!

Tady je krasne - konecne slunicko a jen ctyri pod nulou!!! Jde se ven!! A mrkvicka s kuratkem moooc velkej uspech :slight_smile:
no o tech hnusech, co jime radeji nebudeme psat, protoze to je neco silenyho!!! Ja byla jeste na gymplu na brigosce v Danone a nechtejte ani vedet, co vsechno jsem tam videla!!! Jsem pak asi pět let nebyla schopna pozrit jogurt!
26. led 2010 ve 12:43  • Odpověz
čus- tady taky krásně svítí sluníčko. Je to krásný po dlouhý době taky vidět slunce :grinning: .
Malej už má 2 zuby venku. Je to naše malá zubatka. Dnes dostal synflorix, tak doufám, že večet bude OK nebo budu já KO?

Já jsem kdysi taky myčku nechtěla a dnes bych bez ní už nebyla. Člověk si zvykne na pohodlí. Mě nevadí vaření a pečení, ale vždycky mi vadilo to mytí nádobí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malej přibral 100g za týden tak dobrý jen ta naše dr. mi zase řekla, že mu mám dávat masozeleninové příkrmy.

bobi- nesmíš to tak hltat :grinning:
26. led 2010 ve 14:23  • Odpověz
autor
Romco :grinning: , když já na to měla chuť :grinning:

No vždyť já o tý myčce melu furt, že tomu mýmu už musí zvonit v uších.
A minule mi řekl, že jestli nechci počkat, že tak za 3 roky by už mohli nádobí umývat kluci :angry:
No není to hovado? Klukům budou 3 a 5 let a to jako je mám postavit 3x denně (minimálně) ke dřezu?
Že on je takovej frajer a skoro ve svých 30 to nádobí myje????
To byla zase jeho myšlenka dne :sweat_smile: :grinning:

Mišulka mi po obědě usnul v ložnici v postýlce a já už stihla vyprat, vytřít, umýt to zasraný nádobí a vyžehlit a on si furt krásně chrupe. Taky tu svítí sluníčko, tak jsem chtěla ven, ale asi to dneska neklapne.
Dádulku si vzala babička s dědou a šli krmit kačeny k řece, takže ten bude hezounky vyvětranej.
26. led 2010 v 15:15  • Odpověz
bobi- můj kámoš koupil mičku po té co umýval nádobí a jeho žena mu ho z druhé strany vracela zase špinavé. Tak ho to nas...., že zavelel oblíkat a jelo se pro myčku. :grinning:
26. led 2010 v 15:26  • Odpověz
já myčku nemám a stašně bych ji chtěla, ale nemáme ji kam dát :slight_smile:, tak vám budu jen tiše závidět.

Příkrmy budu vařit al až na léto, ted se mi s tím nechce piplat. Navíc se musím do toho trochu vžít :slight_smile:. Nedělá mu problém zařadit cokoliv od různých mas až po zeleninku, holt se musí vyzkoušet vše.

romco gratujulu k přibývání, na příktmy zatím kašli, pokud se má dobře tak proč?

Dnes mě zase vytočila na rehabce, prý nedrží ty ruky, jak má. Sakra doma to dělá a u ní je strašně unavená, tak se vrací k těm špatným návykům. Nebaví mě to, tolik času strávím cvičením, malá je z toho děsně ospalá a zatím žádná pochvala!! Přitom se mi zdá, že je na tom líp, asi jsem prostě slepá.chjo a zas za týden znovu.

Já jsem zase makala v nanukárně a to ženský kdyby jste viděly!!!! Taky jsem si proto už dlouho nedala polárkový dort. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2010 v 16:04  • Odpověz
Já myčku mám a nedám na ni dopustit.

Já byla na brigádě všude možně,nejdřív u té ségry,to mi bylo asi 16,když jsem začala brigádničit,no a pak když jsem byla na VŠ,tak jsem dělala v různých supermarketech,ale taky v Martinově na jatkách a to bylo něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nikdy víc...
26. led 2010 v 16:10  • Odpověz
já na brigádě nikde nebyla a tak si dám ten dort, jogort i to ostatní :grinning:
26. led 2010 v 16:15  • Odpověz
romco :grinning: :grinning: :grinning:
26. led 2010 v 17:01  • Odpověz
Holky, ja byla v olme na brigade a vse ok:wink: zaz, co tam bylo?? Jestli to holky nechtej vedet, tak ip prosim:slight_smile: me to zajima:slight_smile:
26. led 2010 v 18:35  • Odpověz
autor
Já to chci taky vědět, taky mě to zajímá :wink:

Já slyšela jak se chovají taky na jatkách k jatečnímu a teda nemohla bych tam být
Prase je tak chytrý, že ví, že umře.........hrozný
A telata to vědí taky a tečou jim slzy.............to se mi chce taky brečet teď

.......no jak tak přemýšlím, tak budu asi vegetariánka :frowning2:
26. led 2010 v 19:44  • Odpověz
Kat, IP, preju dobrou chut :slight_smile:

holky, fakt je asi lepsi to neresit, ale fakt me to stve, kdyz si predstavim, ze to budu cpat do Tomaska, no jo, ale to by si clovek musel vsechno pestovat a chovat sam, zavidim holky, ze aspon neco mate treba od rodicu nebo pestujete sami!

Normalne mi u nasich Tomasek zacal spat vic nez doma! Vubec to nechapu, co je tu jinyho, ale naspi toho tady vic nez driv - pres noc krasne - 12h(teda s malou prestavkou kolem pul-sesty na mlicko, ale zvedla jsem dneska davky, tak snad zas vydrzi bez prestavky), a pres den cca 4-5 hodin, no nadhera!
26. led 2010 v 19:59  • Odpověz
Ahoj holky, já chci taky všecho vědět :grinning: Zazit, síííííím :grinning:

Kat- to je dobře, že Honzík furt zlobí :grinning:
26. led 2010 ve 21:44  • Odpověz
ty jo, dneska jsem vstavala az ve tri ctvrte na sedum!!!! skoro jakoo normalni clovek, asi je tu nejakej lepsi vzduch a zony nez u nas :slight_smile:)))

venku minus 17 :unamused: , ja uz to fakt nechci, chci hned po ranu moct jit s prckem ven a nenavlikat ho do padesati peti vrstev :(, to se zas dneska ven nedostaneme :(
27. led 2010 v 07:10  • Odpověz
ahoj, já dnes vstávala v 5:30, vůbec mi v noci nešlo spát a malej se taky furt budil :unamused: . Ráno -23 :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď už to trochu stouplo a je -20,takže dnes žádná procházka.

zazit, mě to psát o té brigošce nemusíš, dovedu si to představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , však bych taky měla co vyprávět,třeba z Hypernovy z řezníka :confounded: ,nebo z těch jatek. Ale člověk na to pak tak trochu pozapomene,tak proč si to připomínat že? :sweat_smile:

kat, ať Honzíček řádí, je to jen dobře :wink:

HOlky, malej mi včera tak pěkně baštil, brambor s brokolicí, banán s jablkem, mrkvičkovo jablečnou šťávičku. No papá krásně, snad mu to vydrží. Ale děsně prdí :grinning: , holky a ty náklady co má v plínce strašně smrdí, no jo no, to jsou ty příkrmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
27. led 2010 v 07:47  • Odpověz
bobi, proto je manža vegoš, už 17let nejí maso! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jako ženy moje, tady je teď -25, jsem v pasti nejpasťovatější, pomoc! Se odsud jednou snad vodstěhuju!:grinning:
27. led 2010 v 08:32  • Odpověz
Kat, ja si myslela, ze u vas musi byt sibir jako blazen, kdyz u nas je minus 17!!!!
27. led 2010 v 09:07  • Odpověz
holkyyyyy, on spííííí!!!!! skáču v ergu na baloně a on usnul!!! božeeee, halelujááá, on spí doma!!!! :grinning: :grinning:
27. led 2010 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky :grinning:
Barčo - ty malýho jenom kojíš a dáváš příkrmy? Začínám totiž uvažovat o příkrmech, i když malý ještě není šest měsíců(jak všude píšou). Po zavedení nočních kojení malá začala pěkně přibírat, ale teď už se to zase ustálilo, takže vypije přes den míň - prostě jí stačí na den nějaká dávka mlíčka a je jedno, KDY ho dostane. Tak jsem vyřešila situaci jen na pár dnů a teď mám bonus - moje nevyspání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
K debatě o mase a zvířátkách přidávám svoji zkušenost - kdysi dávno jsem byla na brigádě ve výkrmně kuřat - celej "proces" trval šest týdnů, do tý doby jsme denně nalejvali spoustu vitamínů apod. do napáječek, spoustu "vitamínů" se přidává do krmení, takže to jsou rychlokvašky. Ale o utrpení bych nemluvila, nevím, jak to pak chodí, když je odvezou na porážku, ale u nás byly "lidské" podmínky, když jsme je krmili. Měli se fakt dobře, teplíčko, světlíčko, papáníčko, pitíčko...
27. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Kat - cos mu dala do zobáčku za spací vitamín???? :grinning: :grinning: :grinning: Gratulujůůůůůůůůů
27. led 2010 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.