• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Kočky, u nás je -19 a taky je to pocuc. Byla jsem ráno se psem a málem mi upadli kozenky tou klendrou.

Zazit, docela chutný IP :grinning:

Podle mě se to dělá furt, tyhle nechuťárny, ale už se o tom nemluví a umí se to zkrýt :angry:
27. led 2010 v 10:05  • Odpověz
Ahoj holky, nejak nestiham psat. Mala mela tri noci kdy skoro nespala, tak to byl hukot. Jesteze ta posledni byla v sobotu a manza me nechal dopoledne dospat, byla to parada! Zhorsil se ji ten ekzem na pusince a naucila se to skrabat, takze si to pres noc vzdy krasne rozskrabala no a jak ji to svedi, tak je samozrejme pekne protivna. Uz nevim co ji na to mazat a taky co jist, nejim uz skoro nic z ceho by to mohla mit. Bojim se, ze to bude atopicky ekzem. Ted zkousim jeste vysadit mliko, ale to uz mi fakt nezbyva skoro nic co muzu jist.
kat gratuluji!! Ja prave taky doskakala a odlozila malou do postylky, tak mam tak cca 15 min pro sebe :slight_smile:
zazit ja chci taky vedet jak se vyrabi jogurt!
27. led 2010 ve 12:08  • Odpověz
ty mrazy jsou na prd, fakt! Nestaci, ze jsou hromady snehu, ale jeste musi takhle mrznout! Co pak mame s tema detma delat, vzdyt je to na palici. Mala zase knoura od rana a uz mi z toho jebe. Jsem byla u kamosky, co si myslela, ze jeji miminko je narocny na udrzbu, ale potom co stravila pul hodiny s nasi Agi, uz si to nemysli :grinning: Vcera tu byla dalsi kamoska se stejne starym chlapeckem a ten bud spal nebo lezel vedle nas hodinu na gauci a hral si s hrackou a ani jsme nevedely, ze tu je! Nechapu, tohle fakt neznam.
27. led 2010 ve 12:12  • Odpověz
Jinak nestiham cumet jak uz skoro vsechny prikrmujete! To na tom srazu uz budou vase ditka na gulasi a Agi porad na koze :slight_smile:
romco to je zajimavy, ze ti mudra rekla, ze ji mas dat prikrm, kdyz kojis. Ja i kdyz jsem se sama ptala, jestli uz ji nemam na noc neco davat,kdyz se furt tak budi na jidlo, tak mi mudra rekla, ze ne, ze je jeste brzy. No jo, co mudra to nazor. A co perinka, uz si na ni Danda zvykl? Ja bych to taky moc nehrotila. A to u vas nemate nejakyho jinyho ortopeda se kterym by jsi se domluvila, ze bys k nemu zasla?
27. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
27. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
verusko pekne jsi jim to tam nandala! Jsi sikulka! To ja bych si nechala nas... na hlavu jak se znam :frowning2:
27. led 2010 ve 12:21  • Odpověz
kat a uz si teda malej na ergo zvykl? my jsme ho zkouseli a kdepak. Ale asi to zkusim jeste jednou, pac jsme to zkouseli, kdyz byla protivna po te hexe, tak to asi nebylo moc objektivni.
27. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Verus, já přikrmuju,protože malýmu nestačí mlíko a furt řve. Takže, dávám příkrmy,tak je z něj spokojené mimčo. Přikrmuju asi týden a za týden mu bude šest měsíců,takže si myslím,že zas tak brzo jsme nezačli. U Johanky jsem začla už ve 4,5 měsících a to jsem ji plně kojila taky.
Navíc malýmu hrozně chutná, což jsem ráda,ale víc mu teda jede zeleninka než ovoce :slight_smile:.

Jinak jak jsem byl na té brigádě,tak ty kuřata taky měly super podmínky, teploučko,světlo,starali se o ně všichni hezky,ale když začlo vyskladnění,tak si myslím,že toho stresu měli dost :frowning2: a pak rovnou na jatka, po dlouhé cestě v noci v bednách, nevím no :frowning2: ,nesmí se nad tím tak přemýšlet.
27. led 2010 ve 12:54  • Odpověz
né byl,ale byla :grinning: - nejsem žádnej chlap :sweat_smile:
27. led 2010 ve 12:55  • Odpověz
autor
Holky, ted me napadlo, že já, když nemůže mladej ani za boha zabrat, tak ho dám do postýlky a zapnu mu u palice vysavač a odejdu pryč. Okamžitě utichne a za chvilku je tuhej.
Je to drsný, ale zkusit se má všechno :wink:
27. led 2010 v 15:10  • Odpověz
Bobi, teď jsi mě totálně rozesmála,protože to u nás zabírá taky :grinning: :grinning: :grinning: , dokonce už mám i stažený zvuk vysavače z PC a pouštím ho ve winplayeru pořád dokola, když nechci zbytečně vytahovat vysavač. Dala jsem si ten zvuk i na mobil. Otázkou je,kdy ho to omrzí :grinning:
27. led 2010 v 15:51  • Odpověz
Barčo, kolik měl Honzík před 14 dny(cca) ? Malá má 6,30 kg :frowning2:
27. led 2010 v 15:53  • Odpověz
Veru, byli jsme na kontrole 12.1. to měl váhu 7,48 kg a 64 cm.
27. led 2010 v 17:20  • Odpověz
autor
Baru :grinning:
Ale do mobilu me to nenapadlo, asi to ale udělám taky :grinning:
27. led 2010 v 17:22  • Odpověz
Juu, tuhle metodu jsem nezkousela.-) U nas zabralo to ergo - mariv, musis to spravne zapnout, ja to vycytala az ted, ty fotky na fb (album pro pipky) - tam to mám špatně, proto je tak vysoko. Ten bederák musíš zapnout na bocích, ne v pase...tím tam prdelka krásně zapadne, ty ho pozapínáš, pak utáhneš a on nebude mít hlavu vysoko, ale krásně v ergu:wink:
27. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Ma dal mrznout :frowning2:, teď se ma na chvíli oteplit a od vikendu zas mrazy jako prase :frowning2:(((, já už ten sníh a mráz nechci :frowning2:
jo a brouk si začíná zkoušet sednout - když se prekuluje, tak vystrčí loket - vzepre se na něm a pak se zkousi přitáhnout dopředu, vůbec se mi to nelíbí, přijde mi to brzo, tak se ho snažím zas položit, je nebezpecne pohyblivej - porad se mi otaci, skoro nejde prebalit, oblict, po všem chnape, už kolem nej nemůžu nic moc nechat - dneska zvrhnul první skleničku - sebral prostirani, na kterym stala a zacal se na brisku otáčet do kolecka - během chvilky je obráceně - tam kde byly nohy je najednou hlava :slight_smile:, je to masicko
27. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Zaz, taky to tak mam, dneska zvonek, tak jsem ho dala na zem na kozesinu a nez jsem prevzala mliko(vozej mi mliko od kravicky z blizke farmy), tak on lezel na brichu o 2 metry dal nez jsem ho dala. Taha za ubrus, snazi se mi sebrat mobil, cvakat na notebooku...:slight_smile:
27. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
holky je fakt, že dnes mi malá vzala ani nevím jak a kdy ovladač na TV a začala zapínat a vypínat Tv. Pak truhlík s ním mávala až se bouchla a pak brečela.
27. led 2010 ve 20:28  • Odpověz
katy ty teda s malym pekne fungujes, to jsi sikulka! Ja jsem to ergo mela spravne, ale ji prave vadilo to, ze ji nelezla ven ta hlava a tudiz byla nasrata, ze nevidi. No a v tom satku se ji asi nelibilo pac byla omezena v pohybu a ona je takovy raplik, ze sebou musi porad sit.
vysavac je dobrej, taky vysavam, kdyz uz nemuzu malou poslouchat a vetsinou se uklidni, teda aspon na chvili. Ale ze by u toho usnula, to teda ne :frowning2:
zazit malej je teda dablik!
27. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
Ono už to s tim pohybem teď půjde rychle. Náš mladej když je na zemi na zádíčkách, tak dělá břišáky a u toho se chytne za kolínkama za punčocháče a snaží se posadit. Už to má tak vymakaný, že je to takovej skoro posed. Ale nechávám ho a nepokládám. Stejně se ještě neutáhne a je to podle mě přirozený vývoj, když to dělá sám a nepomáhá mu nikdo :wink:
28. led 2010 v 07:57  • Odpověz
autor
Vemte si, že některý děti už chodí na 9. měsících. Tipuju, že mezi ně bude patřit malej Zazitomka :grinning:
28. led 2010 v 08:01  • Odpověz
autor
Tady je sněhu až na blití, taky bych rači sluníčko, teplíčko a suchý chodníky. Jsem zavřená doma už od Vánoc. Od tý doby jsem snad byla venku 4x. Furt mrazy, nebo mokro a nebo neprůjezdný chodníky. Je to trochu u mě složitější, že Dáda v tomhle nerad chodí, tak nahupne na kočár a to už je totální konečná. Já chcíííííí už březen :zipper_mouth:
28. led 2010 v 08:04  • Odpověz
Bobi, to te teda lituju, já byla od porodu venku každý den, teda jako od návratu z porodnice...bych s edoma zbláznila. Jako včera megaúspěch, že usnul v ergu, ale bylo to na půl hodiny... venku chrupe i dvě hodiny a on to potřebuje, jinak je na pěst. Takže včera venku sal jen 2.5 hodiny na dvakrát a je to znát, noc byla hrozná. On potřebuje prostě přes den spát, aby měl sílu spát v noci:grinning:
A taky chci březen, strašně!!
Ale je pravda, co mi říkala jedna holka - s dítětem se dny strašně vlečou, ale týdny závratně utíkají...

Je to fakt, jak je každý den stejný, tak se to vleče a často se těším na večer, kdy půjde potvůrek spát...
28. led 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky, náš malej to taky dělá, taky dělá neuvěřitelný věci. Položím ho do poslýlky a v mžiku je na břiše,pak zas na zádech a najednou má hlavu na opačné straně,než byl :slight_smile: . Občas i popoleze, krásně zvedá zadeček,takže asi brzo začne lézt. Johanka mi začla lézt už v 6 měsících,to byl mazec, slítla mi tenrkát z postele, já netušila,že leze a najednou šup a lítala po 4 jak fretka. Ona celkem pozdě seděla,já neposazovala, nechala jsem tomu volný průběh, ale stála dřív než pevně seděla, což je zvláštní,stála v 9 měsících a seděla asi za 14 dní potom. No a v 10 měsících už chodila s kočárkem a v 11 už sama.

Ale myslím,že Honzík bude brzo sedět,protože už teď chce furt sedět,když ho mám v náručí,furt se zvedá do sedu,až mě to štve :grinning: ,ale jak říká Bobi, co dělá sám,tak je asi v pořádku,protože to sám chce a je to přirozený vývoj.
28. led 2010 v 08:50  • Odpověz
No, tak já teda borce nebudu brzdit ve vyvoji, ale říkám si, aby si nenicil zada! Já taky naštěstí docela chodím ven, podle mne jsme zatím od porodu nebyli venku tak pětkrát, když bylo fakt hnusné nebo ten čerstvej snih a pak vcera, to byl moc velkej mraz, ale já taky ven musím, bo jinak by mi hrablo - mne ty stejny dny fakt trosku ubijeji, já byla docela rada za to stehovani, aspoň nejaka akce! Ale dny se fakt občas vlecou a přitom broukum už bude pomalu pul roku!!!
28. led 2010 v 09:26  • Odpověz
Čus holky, konečně jsem tady, my jsme měli ty poslední dva dny úplně na ho.., jěště že je Kuba tak hodný, jinak by mi hráblo. Furt mám tu zasr.. chřipku, do toho dělám nehty, včera Jirka ani nešel do práce, ty hnusné mrazy nám zlikvidovali baterky, pak odpoledne zprovoznil aspoň jedno auta a jak jel pro nabíječku, tak skončil v poli a museli ho vytahovat. Naštěstí se mu nic nestalo.
Dneska jedem odvézt to druhé auto, já bych nejradši konečně vyležela tu chřipu, ale nikdo nemůže jet místo mně, tzn. nabalit i Kubu sebou :unamused: .

Teď mám spoň na chvilu klid, Kuba spí , já si uvařím kafčo a hodím nohy na stůl :slight_smile: a přečtu si IP :slight_smile:
28. led 2010 v 11:54  • Odpověz
Zazit- pěkná IP :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jo holky, my jsme našli od Jiřího památníček, kde se psalo, od kdy sedí a vyrostly první zuby a tak a měl tam, že poprvé seděl v 7m, tak jsem mu řekla, ať to ukáže matce- chtěla posazovat Kubu ve 3m :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A měl tam napsáno, že první slabiky začal vyslovovat ve 3m :grinning:

Jo a když Jura řekl, že papá mrkev, ale že se u první dávky šlebil, tak měla "dobrou"radu- přisladit cukrem :grinning:
28. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
Já jezdím taky ven pořád, rychleji den uběhne a tolik potom nečučím na hodiny. Včera jsem měla debilní náladu, taky jsme pořád zavřený doma, jen jezdíme na nutný pochůzky a pak rychle dom, aby malá neprochladla a dnes jsem konečně i vyrazila na nákupy. Potřebuju dovybavit pokojíček a pořád nebylo kdy. Konečně jsem aspoň i udělala obrázky z papíru.

kaa bábina má dobrý hlášky, že bys jí udělala taky památníček? brzo se uzdrav, musí to být náročné

barčo Johanka teda byla dost šikovná, Honzík určitě bude po ní a prý některé děti předbíhaj anebo nakonec ani moc nelezou a hned chodí :slight_smile:.
28. led 2010 ve 12:45  • Odpověz
Sas- víš jak, musím to zvládnout, nic jiného mi nezbývá :wink:
28. led 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.