• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
autor
Kaa, hodně síly v překonání chřipajzny. Já se uplně křížuju, když to slyšim. Protože mi si to vždycky předáváme jako horkej brambor a vyhrabáváme se z toho skoro měsíc.

Dneska jsem čistila všechny terárka v domácnosti. No dalo mi to pěknej záhul. Hlavně ty hadí. Ale mám pocit, že je to teď míň bakteriální než obvykle :grinning: Nejradši bych jim vymáchala huby v Savu, aby byli sterilní úplně :sweat_smile:
28. led 2010 v 16:50  • Odpověz
Bobi- vymáchej a uvidíš, co ti na to řeknou, určo budou nadšeni.

Holky, já jsem tak nasraná, měli jsme odvézt to auto už kolem 15h, a po cestě se stavit do lékárny, bo mi došly kapky, vůbec nemůžu dýchat, a ten můj drahý se tam rýpe venku v motoru. A já tu sedím jak pipina, bo mi řekl, že nejpozději ve 4 jedem. To mi mohl říct, že tam mám sjet sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ti chlapi jsou na ťafku, já se mu tu seru s pudinkem na přání a obědem a on pro mně neudělá nic.
28. led 2010 v 17:05  • Odpověz
autor
Kaa, přesně to znám.
Mě vždycky dodělá, když se konečně narveme všichni do auta, sedíme tam zmrzlí jako preclíci a náš tatínek si začne vyměňovat stěrače a nebo lepit nějakej píčus osvětlovací. Jako by na to neměl lepší načasování. To jsme zatvrdnutý na parkovišti a čumíme na něj, jak běhá kolem auta. To mě vždycky vytankuje.

Nebo přesně jak píšeš...."Udělej mi puding.....dal bych si segedýnek......!" A pak to třeba vesele za stálého míchání leju do hajzlu, protože to ani nesežere :angry:

A Jirka skončil v poli??? Kurňa, tak hlavně, že je ok.
Jak to, že nejni doma a nedělá čajíček pro ženušku? Kdyby on měl rýmu, tak se píše skoro parte, co? :grinning: U nás to teda tak je. Já můžu být marod jako prase a v horečkách mě vyžene se psem :angry: :grinning:
28. led 2010 v 18:30  • Odpověz
Tak ladovska zima pokracuje, co? :frowning2:, to je fakt v p.....!!! Mě to tak nebaví!

Jinak, masicko u nás moc velikej úspěch teda nemá!!! Brouckovi ta masová chuť fakt nejede, dneska u nás fakt psycho - a dost hrozny - dala jsem lzicku prikrmu (hipp - brambor, kukuřice, krutí maso - prisla mi to jako fakt velka mnamka) a Tomasek se zacal davit - nechtěl to spolknout za zadnou cenu, úplne se mu stahovalo hrdlo, nahrnuly se mu slzy do oci, fakt se davil, bylo to šílený, rychle jsem mu narvala čaj, aby se mu to posunulo, sklenicka letěla okamžitě do koše - no bylo to strašný! Maso papá jen pečlivě ukryty v mrkvi, jinou kombinaci nechce, už jsem vyhodila několik sklenicek, nechce to ani za nic, jedine s mrkví, no s ovocem fakt zatím začínat nebudu, protože to sladký mu bude chutnat určitě a maso už by mi nejedl vůbec! Stejně mu zatím nechci nahrazovat víc než jedno mlicko, protože si myslím, ze je ještě brzo, aby měl nahrazeny třeba tři mlicka (maso-zeleninovej, ovocnej prikrm plus kaše) z peti, na to ma ještě času dost
28. led 2010 ve 21:21  • Odpověz
Jo, chlapi jsou na zabití, slavnostně mi oznámil v půl 6, že teda můžem jet :angry: . Jak máme jet my, tak na to sere, ale jak se zpozdí pro svou matku, tak jí volá co 5minut, že jede později. Ale dostal kapky.

A s tím polem mně tež vytočil, jezdí jak hovado, dělá kraviny s ručkou a pak tam končí, kdyby dělal kraviny na parkovišti, neřeknu ani ň, tam nemá kde zapadnout, ale on to mele do zatáčky, hodí ručku a je v pr...poli.
A jel s mojim autem, jestli chce něco rozbit, tak svoje. Vůbec nebere, že je na cestě sníh a led, a jezdí jak pako. Tak a už jsem se vykecala :grinning:

Bobi- já se z tebe po..., prý pí..osvětlovací :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A s tou nemocí je to přesné, minule měl rýmu, a ptal se mně kde je paralen, a ještě čekal, že mu ho donesu a když ne, tak šel do posilky :grinning: a pak strašně umíral :grinning: Můj momentální stav ho nezajímá, já mám na jedné ruce Kubu, druhou si zalívám kafe, nohou míchám v hrnci, druhou vytírám a jazykem šmidlím prach :grinning:

Zazit- tak já jsem dneska dala mrkev, brambory, hovězí a v poho, sťapal skoro celou sklinečku, jen dvě lžičky nechal a ještě vypil 50ml mlíka. A jste taky tak špinaví :grinning:? My jsme teda hrozné prasátka, na jedno jídlo spotřebuju dvě plíny, někdy bodýčko a vždycky čistím lehátko. Jo a ještě pět ubrousků na ksichtík a ručičky :grinning:
Já mu taky ještě nenahrazuju jídla kaší a přesnídávkou, tu kaši jsem zkusila 2x a nic moc, tak počkám, však nám nic neuteče. Guláš s pěti knedlama bude vždycky :grinning:
Zazit- a co mu tak mohlo vadit???Že by ta krůta :unamused: ?
28. led 2010 ve 22:08  • Odpověz
ahojky
mariv- díky za odkaz :grinning:

Holky co přikrmujete v DM drogerii je akce na Hipp 100% ovocný příkrm a hami masozeleninové příkrmy.
28. led 2010 ve 22:40  • Odpověz
romi, vcera jsem nakoupila :slight_smile:))

kaa, nevim, co mu vadi, ale nejedl kureci, krutu, chci zacit lehcim masem, nakonec mu jelo teleci, ale jen diky tomu, ze bylo v mrkvi, no nevim, dneska dobastime teleci, pak uvidim! Ty Kubikovi jeste davas po masicku a zelenine mlicko, jo? Ten se ma :slight_smile: Ja jsem po zarazeni masa (pokud to do nej dostanu) mlicko uz vynechala - davam mu na zapiti cajik, po zelenine jsem davala jeste mlicko, ale po maso-zeleninovym uz ne, to by melo byt plnohodnotne jidlo, ne? No nevim :slight_smile:, ja jsem jedno mlicko vyradila!

O chlapech skoda mluvit :slight_smile:
29. led 2010 v 06:21  • Odpověz
Holky, já zkouším malýmu ovocný příkrm dopoledne, pak mu dám ještě napít mlíčka,ať má tekutiny,on mi totiž čajík ještě nepije, učím ho na hrníček s pitítkem,nechci mu dávat flašu s dudlem,takže vše postupně. Na oběd mu dávám zeleninku, včera poprvé s masíčkem-kuřecím a nic nezbylo :slight_smile:,pak zas zapít a odpoledne už jen prso, někdy,když je moc protivnej a vidím,že je hladovej,tak mu dám ještě kaši,ale většinou ne. Kaše mu chutná jen jedna jediná a to od Hami - První kaše, obilno mléčná.

S tema nemocema to znám, když mám já chřipku,tak u toho dělám všechno, Kaa - tys to vystihla přesně s těma nohama rukama :grinning: a když je nemocnej manžel,tak umírá už při rýmě, je protivnej a není schopen ničeho.
29. led 2010 v 06:51  • Odpověz
Jo a zapraseny ani moc nejsme, koupila jsem takovej ten plastovej bryndacek s korytkem :slight_smile: a mám u ruky vlhceny ubrousky, tlamicku ma jak cunik a občas si do ni smatne, ale to hned otru a chlebarnu otvírá vzorove (pokud mu to chutná). A cajik pijeme z hrnecku s pitkem, taky jsem chtěla, aby věděl, ze mlicko je z flašky, ostatní z hrnecku
29. led 2010 v 06:55  • Odpověz
no my taky zas tak zapraseni nejsme,taky kvuli tomu,že pěkně otvírá pusenu.
zazit, Tomík je moc šikovnej,že tak krásně už pije z hrnečku, taky to chci prcka naučit, zatím jsme to zkoušeli asi 3x,tak snad to brzo půjde. Nechci flašku, aby pak třeba kvůli tomu nepřestal chtít prso.
29. led 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
Miška je po jídle celej zralej do koupelny :grinning: Počítám, že určo polovina porce je na plíně, pusince, ručičkách..... :slight_smile:
Já dávám v poledne masíkový jídlo a odpoledne ovocnou přesnídávku, jinak mlíkujeme. A mlíčka dostane během dne tak 5 flašek. Je to teď ohromnej jedlík.

jsem zvědavá jak se budu dneska prohrabovat se psem venku. Sněhu jako nas.....něženo. A to musim na poštu a do lékárny, protože velkej má zánět šlach na ruce a skučí jako štěně. Dost na to trpí (zhuntoval se v minulý práci)
Prý si udělá mast z trávy. Já si to pak budu mazat na chleba a budu veselá až do skonání :grinning:

Holky, mě se dneska zdálo, že jsme autem dojeli do Chorvatska. Vybírali jsme si apartmány ve V.I.P. čtvrti a sousedka byla Czáková a Krampol. A vim, že jsem něco zapomněla doma a hned jsme museli do města to koupit. Ale nevim co. Ale fakt něco důležitýho. No já už magořim. Prostě mi chybí sluníčko. Jsem přemýšlela, že si asi hodim solárko. Ale zase se bojim po těch kauzách, že to způsobuje rakošku :frowning2: :frowning2:
29. led 2010 v 08:06  • Odpověz
holky, caute! ja tohle pocasi rada! uznavam, ze s kocarem to je narocny, ale aspon zhubnu:slight_smile: a je teplo:slight_smile: ty mrazy jsou zku...ny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak nechci být chytrá, ale děti jsou strašně chytrý...takže pokud ještě nechtějí příkrm obecně, chtějí být kojený, pokud nechtějí maso, ještě není čas pro maso:wink:
29. led 2010 v 08:56  • Odpověz
Zazit- já ještě dávám mlíko, protože jak psala Bobi- půlka skončí na plíně a okolí, tak aby neměl hlad. A pak mi pěkně vydrží tak ty 2,5-3hodinky. Zatím to tak bude dostávat, čaj má během dne.
Kubík mi právě míň otvírá tlamku, a ještě tam strká ten jazýček, takže jsme fakt dobabraní, a ještě mu dám do ruky lžičku, takže on si strčí lžičku do pusy a já mu na ní šoupnu z mojí lžičky, no je to šílená akrobacie u nás. A zas ho nechci u jídla rušit tím, že ho po každé lžičce budu utírat. To by mi řval jak pavián, radši budem jak prasátka a očistu provedu nakonec.
Včera jsem dala hovězí a krásně vonělo a docela mu i šmakovalo.

Bobi- já jsem strčila kousátka do parního sterilizátoru a ony se poněkud roztekly :frowning2: Byla tam i ta tvoje rybička :frowning2: , tak jsem rychle utíkala koupit podobnou, aby si toho nevšiml :wink:

A nemá manža lepší tu trávu vyhulit? A ty si dej taky čouda, a budeš mít po magoření z nedostatku slunka :grinning:

Baru- tež mu chutnala první kaše, ale z nutrilonu.
29. led 2010 v 09:10  • Odpověz
Holky v albu mám dvě fotky- brokolicové :grinning:
29. led 2010 v 09:12  • Odpověz
autor
Kaa, brokolice parádní :slight_smile:

taky jsem dala do alba 2 fotky. Jsou v albu bobisek
Jsou to naše výtvory z modelíny
Já jsem dělala postavičku tatínka a Dádulka měl udělat něco, co dáme na výstavku. Hned řekl, že udělá MÁMU
Je fajn, že ho to hned napadlo, podle mě to má zafixovaný, že prostě máma a táta patří k sobě.
A když jsem vyděla poslední fázy, tak jsem se málem ztrhala :grinning:
Ukazoval mi, že jsem v poloze HAJÍ :grinning:

Zeptala jsem se, kde má maminka hlavu a uplně vyděšeně se na mě podíval a řekl TADY (úplně nechápavej výraz, že jsem to nepoznala) A na hlavě mám nejspíš modrej klobouk :grinning:
29. led 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
viděla......... :sweat_smile:
fázi .......... :fearful:
sony :wink:
29. led 2010 v 10:47  • Odpověz
bobi to jsou fakt supr výtvory :slight_smile: a ten popis se fakt hodí ne? maminka, která jen odpočívá a tatínek ten přece zase furt pracuje :slight_smile:

já jsem se taky doma naštvala, opět lítám od úklidu, vaření a malé a nikdo to neocení, tak jsem včera nechala malou doma s tátou a vypadla na 2 hodiny, moc jsem nespěchala. Jak jsem se vrátila, tak jsem si rýpla, jestli uklidil a i navařil, tak byl protivnej, že prý kdy, když malá si vyžadovala pozornost. Naštěstí teda fakt uznal, že se to vše nedá, nevím ale,jak mu to uznání dlouho vydrží.
29. led 2010 ve 12:30  • Odpověz
Bobi- sony :grinning: :grinning: :grinning:

Sasanko- ach jo, oni si asi myslí, že když jsi na mateřské, že sedíš na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale když hlídají oni, teda u nás to tak je, tak je všude bordel, děcko je sice zaopatřené a je o něj dobře postaráno, to zas jo, ale kolem nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Někdy mně to tak štve, že si říkám, že zkusím tak jak on- neprat, nežehlit, nevařit, neuklízet a budu jen s Kubou. To bych chtěla vidět za týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 13:58  • Odpověz
Bobi- týý jo, fotky a výtvory jsou krásné, ty jsi ale šikovná, máš v rukách, fakt. A podle Davči vypadáš troškujinak než na fotce :grinning:

Dneska na oběd špenát a brambor a docela mu to jelo, a ani jsme dneska nebyli prasátka :grinning:
29. led 2010 ve 14:02  • Odpověz
kaa, to jako jste prasátko?? to není tak strašný, zatím to ještě nemá ve vlasech, nebo má??

u nás rýžová kaše je taky všude, dělám ji hoodně řídkou a teče to dost a moc se ji pusenka otvírat nechce. Navíc ještě máchá rukama a i když má bryndák s korýtkem (korýtko jsem zatím sundala), tak si ho pořád roluje a dává do pusy, takže to má pak rozmazané všude :slight_smile:

já zkoušela neprat, nežehlit atd.. vydržela jsem to jen 2 dny, navíc nemám, to tu fakt je hromada nádobí, naházeno oblečení...
29. led 2010 ve 14:09  • Odpověz
Jo Sasanko, normálně jsme prasátka, ale dnešní špenát jsme zvládli pěkně, jindy to má na čele, v obočí, celé lehátko špinavé.....ale to jsem, mu dávala ještě jednu lžičku do ruky a druhou jsem ho krmila já. Dneska jsem lžičku nedala. Tak holt se bude sám krmit později...

Já to taky nevydržím s tím neuklízením atd.,to ti prostě nedá..

Nám zas kamarád dovezl takový bryndák a do toho se navlečou kroužky a to jsou jako kousátka, ale u bryndáku mi to připadá dost nepraktické, to bych pod to musela dát ještě jeden bryndák :grinning:
29. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
Hooolky, já su taaak zrekreovana!!! Dneska jsem měla cele odpoledne bez brouka, hlidali ho naši!!! Byli jsme s manzou na obede a pak v kine na ty Kawasakiho růži od Hrebejka, moc peknej film!!! Je to sice hnusny, kdyz to ted napisu, ale bylo to fakt super bejt zas na chvíli bezdětná :slight_smile:, sice jsem furt kontrolovala mobil a volala třikrát jestli je všechno ok, ale brouk po nás ani nevzdych :slight_smile:, ani jednou jim bezaplakal a nasi jsou proste bozi - zvladli všechno - nakrmit prikrmem k obědu, bejt 2 h na procházce, prebalit hovinka :slight_smile:, další krmenicko mlickem, hraní na dece atd., brouk si na nás ani nevzpomnel, když jsem přišla a těšila se na nej, tak si hrál s babi na dece a ani si mě nevsim!
Vůbec musím říct, ze máme první týden u našich za sebou a já jsem jak po pobytu v lázních!! Ona moje mamka nechodí do práce a užívá si, ze tu ma vnoucka, takže na nej budlikuje jak vztekla a já mám čas i na sebe! Zítra jdu cvičit! Musím si to tu užít, dokud tu jsme :grinning:
29. led 2010 v 19:19  • Odpověz
Zazit- tak to je super, však už jsi zasloužila, a mamka je skvělá, že to tak krásně zvládla :slight_smile:
Ono je potřeba na chvilku spočnout od těch našich miláčků, buď ráda, že ho máte kam "odložit" :slight_smile:
29. led 2010 ve 20:15  • Odpověz
Kaa, fakt jsem rada, ja se porad bala, ze je moc malej, ale jsem fakt rada, ze to klaplo, ona mamka 20 let pracovala v materske skolce a fakt to s nim umi skvele, je proste uzasna a on ji teda zboznuje, rehta se na ni jak kun :grinning: kdykoliv se objevi

jo a to jsem vam vcera zapomnela napsat - prislo mi z prace, ze mam narok i na celou dovolenou za rok 2010, sice nevim, jak je to mozne, ale protestovat rozhodne nehodlam - kapnou mi z toho regulerni 2 platy!!! Dovolena 2009 + 2010 mi dohro dava 40 pracovnich dni!!!
29. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
ahoj holky,
téda, vy jedete s těma příkrmama - my zkusily s Luckou včera mrkvičku od Hami - docela dobrý to je a syty :slight_smile:,
no neprotestovala, snědla dvě lžičky celkem rychle, ksichtila se u toho teda hezky :grinning: , třetí lžička už byla moc, zvedal se jí žaludek, tak jsme toho nechaly. Co ale naprosto nechápu je to, jak ze DVOU lžiček mrkvičky můžeme mít poblitý tři kabátky, já čtyři trika, několik plen apod., mít ráno jinak zbarvený hovínka - prostě
mrkev je všemocná a asi se k ní tím pádem budeme modlit :grinning:
Zazit, máma je super, se máš :wink: - my zítra jdeme na oslavu semdesátin mýho strejdy, začíná to ve dvě hodiny,
je to akce s hudbou, v hotelu - od 2 do 5 bude vozit Lucinku kámoška v kočárku(jestli teda bude šance vzhledem k přívalům sněhu-děs), od 5 do 7 má hlídat skorotchýně a myslím, že to neklapne, malá na ni není zvyklá...navíc mám hrůzu, aby jí nezkoušela dávat nějaký čaje apod.="lék na všechno".
Takže v 5 u nich nakojím a pak se uvidí. Přinejhorším pojedeme domů, v osm dáme malou spát, zavoláme dětem, ať jdou z oslavy domů hlídat a vystřídáme je my.
Uvidíme, hrotit to nebudeme.
Zazit - nechci sejčkovat, ale nárok na dovolenou za rok 2010 mít nemůžeš, maximálně za leden, za odpracovaný dny(teda "jako" odpracovaný=dny placený mateřský dovolený).Já jen, abys to pak nemusela vracet, radši se zeptej - ze zákona na to nárok není, leda bys měla firmu, co by dobrovolně tohle poskytovala nad rámec zákona a ještě by to pro ni nebyl daňový náklad...no uvidíš, prachy ti přeju, neboj
:grinning:
29. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
veru, ja nevim, ja taky koukala jak z jara, ale prej je to nejakej benefit od banky, tak na to snad narok mam, kdyz mi poslali, ze mi jako benefit proplati i celou dovolenou 2010, hele, kazdopadne je to od nich pekny novorocni prekvapenicko :grinning: , prachy se vzdycky hodej
29. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
Zazit- tak to máš parádní, to je jasné, každá korunka do rodinného rozpočtu dobrá.

S tou mamkou to máš taky super, ta moje se pořád ještě nějak nevzpamatovala, posledně zavolala jak chtěla nehty a při tom se teda zeptala, jak se má Kuba, jinak se neozve :frowning2: A když vidí Kuba moji mamku nebo tchyňu, tak pláče a řehní se akorát na mojeho taťku :slight_smile:

Veru- jo mrkev, ta umí....my teda toho nemáme tolik zblito :slight_smile: , ale při jídle padnou dvě plíny, které jdou okamžitě namočit. Všechny mi pustily, krom jedné a to používám Ariel.
Užijte si oslavu :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
ty jo kaa, to me teda ta mrkev nepousti, mam oranzovejch dost veci - plinky, okraje bodycek, sebe (vcera kejchnul s plnou pusou mrkve :grinning: :grinning: :grinning: - bylo ohozeny uplne vsechno :slight_smile:, ale ja to hned nenamacim, smirila jsem se s tim, ze plinky holt budou do oranzova :slight_smile:

jo jo, mamka je super, jsem strasne rada, ze si s Tomaskem sedli, je to pro me rajska hudba :slight_smile:
29. led 2010 ve 21:12  • Odpověz
Zazit- já nemůžu přežít tu jednu oranžovou plínu a pokud něco zabarveného spatřím, tak močím. To pidík kýchnul s plnou pusou brokolice- bylo to všude- lehátko, lednička,myčka, podlaha. Ale brokolice pouští dobře. I květák. :grinning: Jsem zvědavá na ovoce.
Jo Zazit- jak ti kaká Tomík z těch příkrmů? U nás příloha+zelenina ok, ale měl včera to hovězí a vyšly z něj jen asi tři bobky a u toho se teda nadřel, naředila jsem mu šťávičku ze švestek, ale u toho se ksichtil :unamused:

No nic jdu do postele, J. už šel dřív, byl nějaký nasupený a přitom přišel z práce a šel do posilovny místo aby mi něco doma pomohl. Snad se z toho vyspí a zítra mu Kubu fouknu bez ptaní :angry: a možná už to konečně vyležím(po týdnu).
29. led 2010 ve 21:41  • Odpověz
Čusky
zazit-ty se máš. Já mám taky dobrou mamču která je doma , ale blbé je to , že bydlí v jiném městě . Navíc můj manžel zásadně děti nikam nepuští. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já zkouším tu kaši, ale ten Danda prostě nechce otvírat pusinu a když se mi podaří lžičku zasunou, tak to jazykem všechno vytlačí ven. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.