• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Zazit, pokud je to benefit, tak to je jiná - jak jsem psala...tak si užij prašulky, dokud dávaj :grinning:
Kaa, díky :wink:
Ještě jsem ty hadříky od mrkve neprala, tak jsem zvědavá, mám Persil senzitiv, ale zkusím do toho dát Ariel na skvrny.
Dneska jsme zjistili, že malá opakuje zvuky po nás - jsme doma všichni, děti mají prázdniny, syn dokonce i další tejden rovnou "jarní", což je docela komický...no a to znamená, že se všichni točíme kolem malý princezničky a madam nechce být ani chviličku sama třeba na dece - potvůrka jedna. Naučila se tak protivně pískat, čímž dává najevo, jak jsme nemožní, že u ní nejsme schopni bejt nebo ji nosit. Když ji někdo zvedne a ona je nahoře, tak si normálně hlasitě oddechne, že jsme to konečně my idioti pochopili, že chce nosit a ne bejt na zemi.
Kapitola sama pro sebe - to je Lucinka a reklamy. Kdyby si krk měla ukroutit, pokud je v TV reklama,musí se dodívat!!!
Tak dobrou, jdu ještě zabalit dárek oslavenci - cyklistický trikot - strejdovi je 70 let, ale je to zarytej sportovec,
před pár lety bojoval s rakovinou plic, chemoterapie apod.- a dneska jezdí po celý Evropě na kole...klobouk dolů. Je to Pražák - tak se není čemu divit- znáte Zazit, to jsou turbomyši :slight_smile:
29. led 2010 ve 22:30  • Odpověz
Veru- to Kuba dělá tež, jak mu každé ráno čistím nos, tak piští a když ho dám na deku a nevšíímáme si ho, tak taky. A je to fakt protivné :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Kaa, Tomasek taky nesnasi čistění nosu!!! A s bobkama jsme na tom asi podobne - tuhý, tuhý, ale pravidelne - tri za den :slight_smile:, dva mensi tuhacky, tim to prorazi :slight_smile: a treti je naloz ridsi :grinning:, no peknej popis, ne? :slight_smile:

tak jsem byla cvicit - bylo to po tom roce divny, ale fakt prijemny si protahnout telo!!! Budu chodit aspon 2x tydne, abych v lete mohla v klidu do plavek :grinning:

veru, strejda je teda borec!!
30. led 2010 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holky,tak já od včera začla pravidelně cvičit,protože váha neleze dolů,tak tomu musím pomoct a hlavně nechci hubnout nějakým velkým omezováním jídla,ale spíš pohybem,ať mám zpevněné tělo.

Malýmu taky vadí čistění nosu,strašně řve,ale jakmile ho má čistej,tak klid :grinning: jako když utne.
Reklamy ho taky baví a pak ještě ve sportu v TV novinách hokej. O těch reklamách to je dokázaný,že se to dětem líbí, jsou tak krátké šoty,střihy, hodně časté střídání děje a obrázků a ty prcky to prostě baví :slight_smile:,dokonce někdo tvrdí,že jsou tam nějaké ty podprahové záběry či co a že ti prcci to dokážou vnímat.

Dnes je tu nádherně,chystáme se na velkou procházku :slight_smile:
30. led 2010 ve 13:27  • Odpověz
autor
ahojky, tak mi jdeme dneska na noc k bráchovi a jeho rodině. Davídek je tam už od oběda. My dorazíme navečer. Budeme kecat a chlapi lemcat pivko.
Jsem docela zvědavá jak to vezme Miška. Snad to bude ok.
30. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
zaz, prej abych mohla v létě do plavek, ty fakt provokuješ!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. led 2010 v 15:24  • Odpověz
Kat, neprovokuju :slight_smile:, to břicho mám furt fakt děsný!!!

Holky, tak u nás se začalo lézt!!!! Už preleze celou hrací deku - krasne zvedá prdku a dává si pod ni kolinka a rucickama taky správně, občas spadne na papulu, ale děsně ho to baví a děsně u toho funi, jak je to namahavy!!! No, musím rict, ze už teď s láskou vzpomínám na dobu, kdy jen lezel :slight_smile: na zádech a ani se nehnul :grinning:
30. led 2010 v 18:17  • Odpověz
zaz, tak hlásím, že zrovna dnes jsem chtěla napsat totéž!! teda Honzík neleze, ale už dá kolínka pod sebe a udělá takový dva tři chmaty dopředu a posune se o kousek:slight_smile: Takže ještě ne přímo leze jako Tomík, ale myslím, že to přijde co nevidět... To je hustý co?? Kde je to moje miminko?? :grinning:
30. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Kat, tak to je stejnej vyvoj jako u nas, to ti do tydne začne lézt!!! Mas pravdu, ze je to šílený, jak to leti - brouci už nejsou zadny miminka!!! Skoro mě to mrzí, jak to uteklo!!!
30. led 2010 v 19:00  • Odpověz
nikde nikdo jo? :slight_smile:
Zaz, to je hustý co? Jinak teda popíráš mou teorii, že čilejší děti, jakože motoricky rychlekší děti, jsou ty, co moc nespí:grinning: Jako že nechrápou, tak co maj dělat že? tak se nuděj a učej novým věcem:slight_smile: Ale jak říkám, Honzík by na to seděl, ale Tomík ne:slight_smile:
Jinak Honzík 7.5kilo, válí sudy ze strany na stranu o stošest, začíná se plazit a včera si jednou sám sedl (ale ležel na mě, takže malinko vyvýšenej jakoby)...nevím, zda s emi po tom miminku nezačíná stýskat?!:grinning: Každé ráno kaká do umyvadla, tak ještě když s enaučí sám spát a můžu jít do práce :grinning:
31. led 2010 v 10:19  • Odpověz
Nikdo nikde :slight_smile:
Honzík už sám chodi na velkou??? To je teda borec největší!!!

Já teď byla s manzou bobovat :grinning: , jsme se takhle už dlouho nezasmali :slight_smile:, oba jsme jezdili na jednom pekaci a rvali smichy :slight_smile:, mladyho vozí děda s babcou už dvě a pul hodiny někde venku, tak máme klid :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:58  • Odpověz
Čauec holky, o víkendu tu je nějak mrtvo, ne? :slight_smile:

U nás se neleze, u nás nic, akorát Kubíček je protiva, dneska nedal své půlhodinky, furt si tře očička a řve, tak mám o zábavu postaráno, vzhůru je už od 7h, tak se nalívám kafem, abych nepadla.
Už se těším na 20:00, jak malý zalehne
:slight_smile:

To je super, že máte už doma lezce,jsem zvědavá, kdy to toho mýho napadne :slight_smile:

Zazit- ty sportovkyně :grinning:

Kat- a prospívá nějak ta bezplenková metoda miminkům? Bo ráno kakání taky vychytám a během dne sem tam taky něco chytnu, ale ne teda do umyvadla, jen prostě vím, že bude kakat :wink:

Holky, kdo jste na fb, můžu vás požádat o přátelství? :wink:
31. led 2010 v 16:30  • Odpověz
autor
ahojky kočky, tak sobota u bráchy supr
Kluci fajnový a Mišule zalehl podle svýho režimu a nepoznal rozdíl mezi doma a u nich. Paráda
akorát já trochu nevyspalá a oči pálej jako bych si do nich nasypala chilli :fearful:

Zazit, to musí být bžunda :grinning: Totál vás vidim, jak se tam vállíte smíchy

U nás se taky neleze, spíš je to jako píďalka a strašně se u toho rozčiluje :slight_smile:
31. led 2010 v 16:54  • Odpověz
kaa- náš malej se ještě ani nepřetočí. Jsem z toho hotová, ale nějak mu to nejde.
31. led 2010 v 16:56  • Odpověz
ahoj bobi- to je dobře, že to bylo OK :grinning:
Taky bych potřebovala na chvilku vypnout.
31. led 2010 v 17:07  • Odpověz
Romi- tak Kuba taky jen jak se mu chce, a to teda spíš nechce, někdy si dát pod sebe kolínka a zvedá prdelku, a jak kecal, tak teď je většinou potichu :unamused: Třeba jsou líní a třeba se najednou postaví :slight_smile: , lezení je pro mimina :grinning:

Čau Bobi- tak to je fajn, že vám to vyšlo, jste ponocovali, co? :slight_smile:
31. led 2010 v 17:20  • Odpověz
Kaa, já jsem na FB, tak už se těším až mě vyzves :slight_smile:))

Romi, tak vy budete zas v roce predrikavat basnicky! Jak psala Kat - deti jsou sikovny bud motoricky nebo na mluveni, tak vy budete brzo mluvit, my budeme mluvit tak ve trech!!! Anebo jak psala Kaa - budete rovnou chodit!

Mladej ted furt "rika" Bebu :slight_smile:)), tak jsem se smala, ze jsem nemela nasazovat Nutrilon, ale nechat Bebu :slight_smile:, když po ni tak touží :grinning:
31. led 2010 v 18:06  • Odpověz
Zazit- už žádám :wink:

Romi neboj, kdybychom se měli držet tabulek, tak my budet násilím stavět a Zazit s Kat přivazovat, naši kluci jsou línější :slight_smile:

Kuba se zas dívá s J. na formule a dělá furt auto "brrrrrrrrm", všecko je poprskané,ale mu se to líbí.

Holky, nemáte některá založený nějaký spořící účet pro prcka? Tchýně chce strašně spořit, ale říkala jsem, že si to pozjišťuju, mám strach, aby něco neuzavřela, a kdyby neměla prachy, aby to nám to nedala, že si to máme doplatit. A rozhodně ji nechci dávat Kubův rodný list do ruky.
Jo a chce spořit tak 200,-Kč měsíčně. Na stavebko to není, leda tak asi založit nějakou jakoby vkladní knížku....nevím........
31. led 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
ahojky holky,
Kaa, já nevim, jestli to ještě tak je, ale děti do jednoho roka mají slevu na lišce. Já takhle spořím Davídkovi a dávám mu tam zatím po 100 koruně měsíčně. Je to minimum, ale zase je to dobrý, že má něco. Až budeme vydělávat oba , tak to samo zvedneme.

To víš, že ponocovali. Já bych vydržela dýl, ale ostatní sušinky to zabalili po 2 ráno.
Vstala jsem jako první (hned po Míšovi) a v 7 už měli umytý nádobí. Udělala jsem kafe a pohoda. Pak se to začalo trochu budit okolo, tak jsme vycouvali domů. Ba ne, dom jsme museli kvůli Onyo

Taky jsem na fb :grinning:
31. led 2010 v 18:26  • Odpověz
Bobi- a liška je koho? Liška je stavebko?
Já se v tom vůbec neorientuju :unamused:

Matky na mateřské vydrží všechno, i pařit 48hodin bez potřeby spánku, co? Já taky měla včera energie a J odpadával :slight_smile:

Bobi- žádám :grinning: A zítra hlášení....Hřešila jsi? Já jo....více IP :grinning:
31. led 2010 v 18:31  • Odpověz
autor
jo stavebko českomoravská stavební

seká se mi ten face, ale viděla jsem, že o mě žádáš :slight_smile:
Dám to do kupy
31. led 2010 v 18:38  • Odpověz
taky fb!! Akorát se přiznám ostuda, že kromě zaz a mariv neznám vaše jména:slight_smile:)
31. led 2010 v 18:52  • Odpověz
autor
však neboj Kat, nějak se najdeme
Já se v tom fb zase moc nevyznám a plašim. Musim se to naučit, nějak :wink:
31. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Bobi- IP= ajajajajajaj :grinning:
31. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Kat- já jsem křestním jako ty, příjmení S....á :grinning:
31. led 2010 v 19:39  • Odpověz
Holky, kde jstééééééééé?
Tak já jdu taky, jdu něco udělat, než dorazí drahý..........Brou
31. led 2010 ve 21:15  • Odpověz
cus já jsem tu, ale tady asi nikdo není :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 ve 21:23  • Odpověz
holky já jsem se tam zaregistrovala na ten fb, ale vůbec nevím jak to slouží ani použít to neumím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak mi něco k tomu napište co a jak :grinning:
31. led 2010 ve 21:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak vaše miminka už mluví, kakají tam, kam mají, lezou po čtyřech - já jen čekám, kdy přijdete s tím, že už chodí do školy a umí číst a psát :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme rádi, když malá v klidu pije, přetáčí se na bok(na jednu stranu), vejská, řehtá se, rozeznává sourozence a mámu s tátou (na každýho "mluví" jinak, to je sranda) a úplně nejšťastnější jsme, když nás všechny nepobleje
5x za hodinu :grinning: :grinning: :grinning:
Někomu stačí ke štěstí málo :wink:
Kaa - naše babička(moje máma) spoří Lucince s liškou, můj bratranec je obchodním ředitelem pro ČSOB group a na lišku byl vždycky odborník :grinning: , tak to sjednáme vždy přes něj, stačilo nahlásit rodný číslo apod., ale to bylo v rodině, že... - :grinning: - spoří se 300Kč/měsíc.
Naše máma takhle spoří všem vnoučatům, Kájovi a Terezce jsem vždycky jednou za pět let, když skončilo jedno spoření, koupila třeba dětskej pokoj, nebo počítač apod. - nejsem zastáncem mnohaletého šušnění peněz, když úroky jsou nicotné...
1. únor 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
Dobré ránko,
romco, já ti asi neporadím. Rejpu se v tom fb jako v hov.. :grinning: Taky to ještě nemám pod kůží a neumim s tim. A ještě mi to furt hlásí nějakou chybu nebo co a vypíná se mi to. Ale jenom ten poďobanej face. Vám to jde normál?

Jsem chytla nějakou střevní chřípu nebo co. Není to drastický, to ne, ale příjemný taky ne. Večer jsem házela šavle do hajzlíka a teď se mi to v panděru pěkně točí a bublá. Zle mi už není, ale na procházku bych teď nešla. to bych se bála, že za mnou bude viditelná cestička ve sněhu :grinning:

Za chvilku nakrmim Mišuli a až dopol zalehne, tak se musim nahnat do koupelny. Já jsem jako Rumcajs zarostlá. To už mi ani žiletky nevezmou a budu muset do Obi pro křovinořez.

Jinak musim říct, že se z mýho rošťáka nespavího stal klučina s režimem jedna báseň. Chodí chrupat tak 2x někdy 3x denně. Většinou ráno hodinku a odpoledne v kuse 2 a někdy kolem čtvrtý si dá půl hoďku. Do postýlky chodí kolem půl 7 a usne hned. Já jsem teď naprosto spokojená :slight_smile:
1. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.