• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
bobiii, já chci taky, aby spal!! pošleš mi to?:grinning: my noc dnes hrozná, ale dvakrát jsme :grinning: byli kadit do umyvadla, tak snad to bylo tím, že ho bolelo bříško
1. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
ad fejsáč aneb ksochtokniha jak říká můj manža:grinning:
je to sociální síť, kde si zaregistrujete profil, to jest vaše údaje některé a přidáváte si přátele. S těma sdílíte to, co chcete, fotky, videa, zadáváte si, co zrovna děláte nebo že jste něco prožili, zažili... můžete koukat na profily svých přátel (toho, co vám povolí). a jsou tam různé blbůstky jako, že si posíláte virtuální pití, dárečky, jsou tam i nějaké hry atd.
Za sebe říkám, že fb je fajn, pač jsem ve spojení se spolužáky, kamarády v cizině, o kterých bych jinak nic nevěděla... ale chce to čas, zaregistrujte se, spřátelte se a dívejte se, co dělají přátelé, za čas tomu propadnete:grinning:
zaz mě kdyžtak doplní... :wink:
1. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
Jo jo, fb je fajn, jak pise Kat - ze člověk najde spolužáky ze střední, co stolet nevidel, a kamose v cizině, bejvaly kolegy atd. a aspoň ví, ze žijou :slight_smile: a pokocha se fotkama potomků a sám se taky občas pochlubi ditkem :slight_smile:

no, my porad krasne spinkame v noci, ale přes den témeř vůbec!!! Nechrni ani v kocare - musím mu davat boudicku dolu, aby videl, on je silenej starosta - všechno chce vidět a nejlíp i osahat - nesmím zapomínat rukavice - ruce ma furt z pytle ven a natahuje je, morduje pytel atd., doma nespí vůbec a porad něco musí mít v ruce, musím s nim "cvičit", no proste porad musí bejt necim zabavenej, porad vydava zvuky, no trochu šílence máme :slight_smile:, jsem rada, ze se s mamou prostridame - protože dělat 10h denne budliky fakt nedam!!!!
1. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
Já chci taky spavce!! I když dnes si nemůžu stěžovat, ale je to pořád na střídačku. Ze čtvrtka na pátek jsme se vyspali tak 3 hodiny, aspoň že občas nám dá dáchnout. V sobotu jsem už koupila gel na dásně, tak to možná zabralo, ale jinak nevím. Zuby ale furt nemá :confounded: .
V nose se ji taky špárám a vyvádí hrozně. :grinning:
Na face book jsem ještě nedostala pořádnou chuť, zatím ho jen obhlížím jako novej dortík, asi mu ještě u mě nedozrál čas. Se skypem jsem to měla podobně a teď bez něj už nevydržím, tak proto holky vychvalujte a já se možná pak zaregistruju.:wink:
V sobotu jsme měli návštěvu, kamarád z vyšky, konečně jsem si chvilku připadala normálně, i když jsme probírali opět téma děti ....asi se toho už nezbavíme :wink: . Jinak jsem napekla a chci to vychválit, jmenuje se to orgasmus a svůj název nezapře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
1. únor 2010 v 11:36  • Odpověz
Tak honem sem s receptem!!!!
1. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
autor
Ahoj Sas, tak nahoď receptíka.

Dneska jdeme na kontrolu s kyčlema, ale myslim, že to bude poslední. Teda nechci to zakřiknout, ale když měl naposledy a, tak by to už horší nemělo být :fearful:

Jinak noci taky nemáme růžový. Poslední dobou se často budí a nechce se mu chrupat.
To je pokaždý na ránu do zdi, když vstanu, uklidnim ho, vrátim se a ani se nestačim přikrýt a zase fňuká.
To mě nechá takhle chodit třeba 4x, pak dobrý a za hodinu znova :unamused:
Když mi to dělal Dáda jako mimi, tak jsem ho nechala vyfňukat a pak přestal. Ale u Mišáka nemůžu, protože Dádula se k nám každou noc nastěhuje ze svojí postýlky a to by ho mladej vzbudil a 2 uřvaný caparty v noci bych těžko rozdejchala.
Naštěstí ve dne spinká dost pravidelně, tak mám čas trochu vypnout
1. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
jo, nahoď recept sas!:wink:
1. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj holky, facebook už mám tak rok,tak si vás zkusím najít :slight_smile: . Jinak jsem dnes dělala skoro celý den úkoly,tak jsem na vás neměla čas. Včera u nás byla návštěva,takže taky nic.
Malou jsem dnes dala po dlouhé době do školky a hrozně se jí tam líbilo,takže bude chodit denně, aspoň budu mít víc času a ona se tam trochu vyřádí.
1. únor 2010 ve 14:46  • Odpověz
HOlky, některým z vás,které jsem našla už jsem poslala na facebooku žádosti,mám foto oko,tak abyste věděly o koho jde :grinning: ...
1. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
Ahoj,
Baru- oko jsem si přidala mezi přátele :grinning:

Já jsem si fb zřídila nedávno kvůli známým z UK a Irska, jinak ho na nic nemám, teda na vás, aspoň tam můžem koukat na mimina, tady na MK nechci dávat moc hlavy a tak , nikdy nevíte, kdo vás stady šmíruje :unamused:
A kdo měl fotky, tak jsem mu je včera pěkně projela :grinning:, a máte je super, a Kat- ty vypadáš skvěle, Honzula je pěkná dietka, co?

Bobi- mi to (fb) neustále hlásí, že se něco porouchalo, bych do toho třískla.

Sas- já taky recept, síííím moc :wink:

Holky, Kubík se učí dávat pusinky, dá hubičku tak srandovně do "o", no mrtví jsme z toho byli :grinning:

Bobi, Veru- tak jste se shodly na lišce :slight_smile:
Já jsem uvažovala ještě - KB má dětské konto, zřízení a vedení zdarma a je to jako běžný účet a nějakým úrokem. Ale podrobně nevím, musela bych to vyzkoumat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 16:04  • Odpověz
tak tady je recept, je to rychlý a fakt je to mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17393
1. únor 2010 v 16:06  • Odpověz
Tak teď Sas nevím, když píšeš, že je to mňamka se tím smajlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jestli to mám vyzkoušet :grinning:

Bobi- ty jsi expert na vymýšlení a rekonstrukce (kuch.linka :grinning: ), potřebuju nějak opravit a zkultirnit hlavní dveře, já jsem je totiž vloni natřela na bílo balakrylem a teď se mi to nelíbí a chci to nějak vylepšit. J mně málem zabil, jak to viděl :grinning:
Pozn.: neumím malovat a tapetu mám strach, aby se mi to od krajů neodchlipovalo :unamused:
1. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
juu, kaa, děkuju moc, to jsi mě pekvapila:slight_smile: jako honzík je dietka luxusní, mám dole 20kilo, ale já nebyla hubená nikdy, takže nadváhu mám stále:wink: takže v porovnání se zaz, jsem břídil nejtlustší:wink:
1. únor 2010 v 16:29  • Odpověz
kaa chyběl mi smajlík, který se oblizuje, tak tenhle je tomu podobný :wink:
1. únor 2010 v 16:38  • Odpověz
kaa mi jsme dali stavebko od Reiffky, naši ale taky chtěli radši vkladní knížku, tu ale musí uzavřít zákonný zástupce. Pak dobrý účet nabízeli v Poštovní spořitelně, minimální vklad je tam 50,- Kč a můžeš vybírat i vkládat kdykoliv.
1. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Sas-aha tak to je oblizovací a ne vyplazovací :grinning:

Kat- tak to je bajo, ale jde to vidět- fotka po porodu a ta vánoční, fakt rozdíl :wink:

A děkuji za ty návrhy, kouknu na to ještě na netu, jestli k tomu budou mít podrobnější info.
1. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
Cus bus :slight_smile:, vypadá to mnamozne, musí se vyzkouset!!!! Jo a jak jste si stezovali, ze se vam deticky moc nehejbaj, tak budte radi a užívejte si to!!!, bo mi z Tomika brzo hrabne!! Je to silenec hyperaktivni, mam z nej normalne tik! Mame porad oci na stopkach - polozim ho na zada a ve vterine je na brise a snazi se popolezt dopredu - kdekoliv! I kdyz je proti nemu stena, nevydrzi chvili v klidu, kdyz uz ho udrzim na zadech, tak bud neustale pritahuje nohy - dava je kolmo ke stropu a nebo se snazi posadit, kdyz si ho dam do polohy na odkrnuti a zustanu u toho sedet, tak ho mne normalne skace - snazi se postavit a peruje v kolenou - se z nej pos.... brzo! :grinning: Do toho furt zvukuje - ted porad pisti a jako by klokta, neni nic slyset!! Kde je moje hodny, lezici miminko!!
1. únor 2010 v 19:04  • Odpověz
Jako Zazit- tak si to teda užívám, nožky taky dává vzhůru a chytá si je a taky se o mně zapírá, staví se :wink:
Ale zatím neleze, zatím je- kam ho položím, tam ho najdu, max. se posune přetočením o půl metru :slight_smile:

To jsem zvědavá, co ti bude dělat za půl roku :wink:
1. únor 2010 v 19:17  • Odpověz
Hele, nasi si dneska delali srandu, ze ten nezacne chodit, ale rovnou běhat sprintem :slight_smile:, on je hrozne srandovni - on jakoby beha vleze - mrska nohama jako při behu :slight_smile:
1. únor 2010 v 19:37  • Odpověz
Moc se nesměj, aby to tak fakt nebylo :grinning: A z tebe nic nezbyde, jak budeš za ním lítat :grinning:
1. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
Tak mě přečůrali a na kyčle zase v červnu. Má sice ačka, ale bez jadyrek. říkal, že to ničim nejde ovlivnit a ani cvičení nepomůže. Jenom to chce čas a čekat, až dozrajou.
Tak jsem si vzpomněla na ty vaše dečky a vložky. Fakt každej doktor jinej názor.
1. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
autor
zasejc nám rostou zoubky.
to je pocuc.
nateklý dásně, všechno okousaný a neustálý řev
1. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
Holky, já kravka si dala kafe a teď tu čumím :grinning:
2. únor 2010 v 00:29  • Odpověz
Zazit, to pérování v kolenou dělala Johanka :grinning: , to byla chláma,ale malej to nedělá,ale zas se o vše zajímá, když ho chovám,furt otáčí hlavu a někdy se snaží celý tělo,aby viděl.
Holky a už si cucá i palec u nohy :grinning: a to otáčení máme Zazit asi společný :grinning: , náš prcek to dělá taky a to popolízání taky,až se toho děsím,že tak brzo poleze.
Museli jsme snížit postýlky,protože když je na břiše,tak se chytá okraje postýlky a vyčumuje :grinning: ,takže už je má snížené,aby nám nepřepadl.
2. únor 2010 v 06:52  • Odpověz
Tak jsem teda včera podlehla FB, zatím jen očumuju a vychytávám :wink: .

My to zatím nemáme, přetáčíme se ale jen na jednu stranu, na druhou taky umíme, ale jsme pohodlní. Začíná nazvedávat zadek, ale nebude to tak rychlý jako u vás, dává si načas. Doma máme pozorovatelku, taky vše chce vidět a vzteká se, když ji bráníme (nejvíc při TV), to je schopná se i na bříšku natočit a ohnout v zádech!

Už jste si všimly, jak nám brzo svítá a zapadá později slunce :sunglasses: , to už bude super!!

zazit s pištěním to máme stejné, ale jak přijde někdo cizí, tak přestane a nikdo nám nechce věřit, že to dělá celý den a nejradši a nejhlasitěji ráno mezi 5-6 hodinou :grinning:
2. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
S tím prodlužováním dnu je to fakt úplne super!!! Hlavně je už leden za nami, jaro tu bude coby dup - únor je krátký a březen už je v podstatě jaro :slight_smile:, já se tak těším!!!

Zítra tu jdu zkusit cvičeni s miminky - mají to rozděleny na miminka od šesti tydnu do šesti měsíců a pak od sedmi do roka, trochu se bojím, ze až mě uvidí jít s Tomikem do těch malejch, tak si budou myslet, ze jsem se zblaznila!!! Já jsem musela nasadit teplacky 9-12 měsíců :frowning2:, protože ty menší jsou mu krátký :frowning2: a má už přes 9 kilo, holky, kam ten doroste? Mu v deseti ani nenafackuju :/)
2. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
autor
Ty jo Zazit, to mladýmu přidáváš růstový hormony ne? :grinning:
Až bude chodit do školky, tak si vás učitelky spletou a ty zasedneš ke stolečku s kakaem místo Tomči :grinning:

Sasanko, já si tě včera taky našla na fb a nebo spíš ty mě :sweat_smile:
Taky jsem si všimla toho delšího dne. Teď je krásně vidět do 5 a to už je takový optimistější.

Slyšeli jste včera ve zprávách, že má napadnout dalších 30 čísel sněhu???? AŤ UŽ JDE DO PRDE.. !!!!!
To jestli je taková krutá zima, tak musí být super hicový léto. Jinak to nevidim.
Vzpomínáte, jak jsme v srpnu funěli, že chceme zimu? No tak jsme si jí pořádně vymodlili
2. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
Bré ráno holky,
Sas- já na fb včera taky strašila :grinning: , akorát spoustu věcí ještě nevím, no ale je to žrout času, dala jsem si to kafe- měla jsem šílenou chuť a spát jsem šla kolem 2h a vstávačka na mlíko v 6h a definitivně v 8h.

Bobi- s tím sněhem nestraš, už mně to s..e, a protestuju tím, že Kubovi připravuju sporťák na jaro, objednala jsem mu vložku do kočáru spešl na míru, šije to paní na mmb, a ještě potřebuju sehnat nánožník, quinny ho origoš nemá a v podstatě jsme kupovali holý kočár, teď musím dokoupit zbytek.
Holky a využiju nánožník? Asi jo, co? To je i třeba na léto jak prší? Já nevím :unamused:

Zazit- 9kilíček to je teda masíčko :grinning:
2. únor 2010 v 08:36  • Odpověz
zazit fakt 9 kg, to ten skákací míč bude pod malým propadlej :sweat_smile: , ale zase ty svou muší váhou to narovnáš :grinning: . Přiznám se, že jsem se taky dívala na MC u nás na nějaký to cvičení, ale je to na opačném konci než bydlíme a než se zatím vypravíme bude konec :slight_smile: , ale určitě někdy tam zajdu :sweat_smile: .Uvažuju i nad dětskou angličtinou Helen Doron, ale to až za 2-3 roky, ta se mi moc líbí a dělají kurzy taky v MC.

Se sněhem ať mě taky už nes..inkají, v pátek jedem za ségrou po D1 a dost se už bojím. Minule tam byl úsek zavřenej až 6 hodin a představit si to nedovedu, kdybychom tam zůstali :cry: .

Já nánožník budu kupovat až na příší zimu nebo asi na podzim, taky ho ještě nemám, ale vydržím s hlubokým až do dubna (snad), to bychom už mohli i sedět a pak ji dám do sporťáku. Budu ji zakrývat dekou a pláštěnkou, kdyby pršelo.
2. únor 2010 v 09:01  • Odpověz
Hm, tak Sas- Kuba se mi vleze do korby, ale bez fusaku, takže my už se derem do sporťáku teď a fusak mi přijde na jaro moc teplý, leda že ho strčím do zavinky do autosedačky a deku. No zas na druhou stranu, stejně bych ten nánožník musela koupit.

Jo Zazit- chtěla jsi vědět, jak Kubovi půjde špenát, tak docela mu šmakoval, rozhodně víc jak mrkev.
2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.