• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

// z Vánoc 2008 jsou už v dupačkách

(Zamčená)
13. dubna 2010 
Kaa máš pravdu, stejně ten nánožník budem potřebovat dřív nebo později je to jedno a já zapomněla, že máte obříky :wink:
2. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
Ahoj holky,nejak nestiham :frowning2: Agi ted moc nespavala, tak jsem nic nestihala, pac s ni clovek nic neudela. Sice jeste neleze, ale i tak musim byt porad u ni, jinak na me jeci, kde se jako flakam. Pekne se uz otaci na obe strany, dnes to zvladla i v zavince, to bylo vcelku vtipny. Vcera si zase zasekla nozicku mezi spruslema postylky :grinning: Nozka ji koukala ven a Agi rvala, jak kdyby ji mordovali :slight_smile: Dnes jsem se konecne po mesici vyspala. Usnula po pul devate, ve 21,30 se vzbudila na jidlo a pak jsem mela malem sok,kdzy jsem se podivala na budik a tam byly 4 hodiny! A ona si vesele chrupcila. Tak jsem ji musela vzbudit, pac uz mi koza praskala ve svech! No jo, byla zvykla na pravdielny odcerpani po dvou hodkach a ted tohle :slight_smile: Pak uz se Agi sice dost hemzila v postylce, ale vstavala v 6,45, takze dobry. SEst hodin v tahu jsem nespala ani napamatuji. Nevim co ted tak blba, ze se furt budila. Hlavne do pulnoci, to nekdy stihla byt vzhuru i 4x. No tak snad nam konecne nastava zase nejaky lepsi obdobi. Ekzem na pusince se moc nelepsi, bojim se, ze z toho bude atop. ekzem :( Mudra to zatim nijak neresi, tak se ted budu muset radne ozvat. Uz vim, ze nemuzu jist orechy, rajce v jakekoliv forme a nic co ho i zdaleka obsahuje, jedly kastany, mak, zadny ovoce a asi i cokoladu, ale tu jeste musim poradne otestovat. Ted testuji mlecny vyrobky, tak se jen modlim, at to je dobry, pac jinak uz fakt nevim co jist a o vareni ani nemluve. Navic se to naucila skrabat, takze hodne toho nocniho buzeni je z toho, ze si to porada skrabe. Tak davam na noc rukavicky, ale vetsinou si je stejne sunda :frowning2:
No aspon jsem si vas stihla fouknout na face :slight_smile: Nechapu, ze nas to nejak nenapadlo driv :slight_smile: S Kat uz se tam pratelime dlouho, ale zbytek vas me nejak nenapadl, no jo, vymastena matka :slight_smile:
Kat a nevim co furt mas, ze jsi nikdy nebyla hubena, vzdyt na tech aktualnich fotkach jsi jak zouzala! A 20 kilo dole, no kloubouk dolu holka! I kdyz s tema tvyma kazdodennima turama se tomu nedivim :slight_smile: Snad uz se HOnzik aspon trosku zlepsil.
Zazit Tomik je teda fakt borec, a ta vaha!! To je masakr! Agi bude mit hadam tak 6,5 kg v 5 mes., no uvidime v pondeli.
romco vidis, bobiskovic taky nemaji jadyrka a neresi to. Prave se mi zdalo, ze jsem nekde slysela, ze na ty jadyrka se to siroky nedava. Tak malyho netrap s nejakou perinou.
Kdepak se nam toula jankaj, taky tu dlouho nebyla. Snad jsou OK.
2. únor 2010 v 15:29  • Odpověz
zaz, přes 9 kilo?? ty jo, to je fakt hustýýý!!! Honzík má 7.5 a to je prý velkej! :grinning:
2. únor 2010 v 16:23  • Odpověz
cusky
holky já ho moc netrápím. Tu peřinku dávám jen na noc. Malej už má dva zuby, ale pořád cpe ručičky do pusy a je nerudnej. Nechce ani moc jíst.
Jinak jsem se rozhodla, že zhubnu, ale nějak mi to nejde. :grinning:
Zazit 9 kilo jo. :grinning: Náš malej má tak 7. Zrovna spí, tak mám chvilku.
MARIV- malej má taky ekzém kolem pusinky, ale myslím, že to má jak slintá a rve si tam ty ruce.
2. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
Dnes jsme byly s Mádou na další vaničce, moc se jí to líbilo, jen se dost pronese, má teda asi 7 kg, ale není taková dlouhá jako ti vaši klučíci. Další komplikací byla velikost vany a přebalováku, skoro jsem musela být na špičkách :sweat_smile: . Nešly mi udělat takové osmičky, kdy malá leží na zádech a já ji mám přechytávat.
2. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
romco Agi to nema kolem pusinky, ale na tvarickach. Ma to uz odnarozeni, chvili lepsi, chvili horsi, fakt zalezi co sni, tak ted se snazim fakt uhlidat, i kdyz me to stoji usili, obzvlast kdyz mam ve spajzu dve toffife :angry: Hodim sem fotku, kde je to trochu videt jak to ma. Kvuli tomu jsem uz musela dvakrat zrusit foceni, pac se ji to jak naschval vzdycky hrozne zhorsilo, mela to podstatne horsi nez na te fotce.
Jinak dnes byla Agi zlata a zase usnula sama!! Tak snad bude i dobra noc. Nechapu, proc se u tech deti stridaji obdobi kdy jsou zlaty a kdy na zabiti :slight_smile: Blby je, ze tech druhejch je vic :slight_smile:
2. únor 2010 ve 21:49  • Odpověz
Mariv- bobeček Agi- to má úplně rudé :unamused:
2. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
romco, taky to má kolem pusiny? Brouk taky, taky mě mariv vyděsila, co to může být, u nás to vypadá jak malinké pupínky kolem pusy :unamused:
3. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:

mariv, chudáček Agátka, snad se jí to zlepší a nebude to atopický ekzém :frowning2: , chuďátko malinké. To je super mariv,že ses trošku vyspala,třeba Agátka začne dýl spinkat, to u nás je to teď opačně, do těch 4 měsíců malej spal nádherně a od 4 měsíců se začal hrozně budit. Jsem teď permanentně nevyspaná,ale co už, hlavně,že jsme zdraví :sweat_smile: .

Náš Honzík má asi 8 kg teď, je to macík,ale na Tomáška od zazit nemáme :slight_smile:, i když jak už jsem psala,tak mi Tomášek nepřijde nějakej macek, asi je dlouhej a má hodně pevnou kostru,protože na fotkách vypadá naprosto jako každé jiné dítě :slight_smile:,žádnej obřík.

Holky, tak jsem pokoukala fotky vašich miminek na facebooku i tady v albech a musím říct,že ty naše děti jsou nejkrásnější na světě

:slight_smile:
3. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
Jo a ještě jsem chtěla říct,že se mi líbí jak se ta miminka mění. Pamatuju si fota po porodu a te´d když koukám,tak jsou úplně jiní,mění se ze dne na den, ale jsou fakt krásní, všichni :slight_smile:
3. únor 2010 v 08:59  • Odpověz
autor
Ahojky zlatíka,
dnešní noc byla ucházející, možná to bylo i tím, že jsem zalehla po půl 9 a vylezli jsme v půl 8 ráno. Sice v noci vstávačka na vypadlý dudáky a Sunarování a taky kakajíčko a čurání pro Dádu, ale říkám, že to šlo :wink:

já taky koukala na fotky jak ty prckové vypadaj už rozdílně. Po porodu jsou skoro všechny stejný :grinning:

Taky jsem si říkala, že dost holek se přestalo ozývat. Například Jankaj, Miska, Beruska......
tady jsou jenom držáci už jako Zazit, Kaa, Bára, Věrka, Mariv, Já, Katw, Sasanka....
3. únor 2010 v 09:25  • Odpověz
autor
..a samo ještě romca
3. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
No jo, asi maji holky jiny starosti, ale Miska je aspon na FB

a mate pravdu - konikovy deticky se opravdu extra povedly :slight_smile:)) jsou vsechny naadherne

my jdeme na to cvico, sice tu padaji trakare, ale mame to skoro za barakem, tak cus bus :slight_smile:)

a on Tomik neni fakt nejakej extra burt, je to jen gigacek, musim se s nim vyfotit, aby jste videly ty pomery :slight_smile:)))
3. únor 2010 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem teď nějak nestíhala. Tomáš začal dělat zase rutiku při usínání, tak jsem nasadila tvrdej režim a nevytahuju ho z postýlky, sedím u něj dokud se neuklidní a neusne. A taky se začal budit v noci asi tak po hodině a nevím proč, hlad to evidentně není. Takže já jsem KO. Nechápu jak to dělá Katwind, když to tak má celou dobu. Takže kdy spí Tomík, tak to jdu zalomit taky.

A taky pořád blije jak šakal. Zkusili jsme dát rýžovou kaši, že je hustší a nebude blinkat. No, tak se z ní zeblil jak nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A začala jsem zpracovávat videa, co máme na videokazetách, že je dám na DVD a zrovna dneska jsem si toho polovinu nechtěně smazala, tak mám fakt radost. Prostě šikulka :sweat_smile:

Koukám, že jste všichni na FB. To jsem trochu mimo. Kdyžtak se tam zkusím taky zaregistrovat. Ale já stejnak nevím vaše jména. Vím jen zazit a mariv. Tak jak vás tam kdyžtak najdu????????
3. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
jo a ještě vlastně vím jméno Kaa :slight_smile:
3. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
cusky
já taky nevím , snad to ekzém nebude. Ivuška ho má, ale Daneček snad bude dobrej. Ivuška ho v tuhle dobu už dávno měla. Dandula je takové suché miminko, tak ho pořád mažu a zatím dobrý. No snad to mít nebude.

Jinak jsem koukala na ten recept od sas a jak se tam dávají ta pomazánková másla, tak začali dělat choceńské pomazánkové máslo vanilkové a kakaové. To vanilkové chutná podobně jako bobík, tak si myslím, že by tam bylo dobré. Já ho koupila Ivušce je to novinka. Já pomazánkové máslo nejím, ale tohle mi chutná. :grinning:
Asi to zkusím upéci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: když mám tu dietu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
jankaj, já jsem Barbora Riegelová a moje foto je oko :wink:
3. únor 2010 v 10:41  • Odpověz
Čus holky, Jani, já ti pošlu na mejla kontakty na nás a podle toho nás najdeš na fb. Jdu na to.
3. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky, já jsem vám hned okoukla fotky a máme moc krásné děti a jsme všechny kočky a jsem ráda, že jsme se sešly na fb :slight_smile:

Romčo- tak já držím dietu už od ledna a sem tam bych něco sežrala, a jak jsem viděla orgasmus od Sasanky (teda ten recept), tak to ani nemůžu chlapovi upéct, bo bych mu to snědla.
Pomazánkové máslo choceňské mám ráda a ty příchutě musí být mňam, to jsi mi neměla psát... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky Teutonky- jak máte mufy na řídítka, co máte vevnitř? Berana nebo fleece? Mně totiž štve, že ten quinny je takový holý, všechno si musím dokoupit, už tak to stálo prachy a furt tam něco dokupuju, zítra jedu pro nánožník a uvažuju nad tím mufem, jestli to letos ještě využiju. Už jdeme teda do sporťáku, bez fusaku ještě nemůže a s tím se mi do korby nevejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
Kat- a když to má kolem rtů nemůže to být periorální dermatitida třeba ze slin nebo z dudlu? Nebo to má jak Mariv Agi?
3. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
kaa, muf je z beránka je fakt super! já nenosím rukavice, dokonce ani v těch nej mrazech, je fakt supr:wink:
jinak my jsme ve sporťáku už dlouho :wink:

baru, to čoko máslo jsem koupila, chutná jak termix, je mňami!!
3. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
kaa a to to ma na te fotce jeste dobry, nekdy to miva pres celou tvaricku a uplne rudy. Je mi ji strasne lito :frowning2: No jsem kravka, ze jsem si to driv nespojila s tim co jim. Sice me to napadlo, ale dal jsem to nejak neresila. Ted si poctive pisu co jim a zjistuji na co reaguje. Blby je, ze reaguje na vsechny veci co mam rada, orechy, rajcata, mak a hlavne cokolada!!! Az prestanu kojit, tak asi snim kilo cokolady na posezeni :grinning: Nastesti to zatim vypada, ze melcny vyrobky snasi v pohode, tak snad tomu tak opravdu bude.
kat pokud to ma malej jen kolem pusinky, tak je to jen kombinace mraz, dudlik,sliny a bude to v pohode.
zazit malej uz fakt neni zadny miminko, ale je krasnej a vubec na nem neni videt, ze ma 9 kilo.
barco mne se mala taky zacala budit od tech 4 mesicu. No a vcera noc opet klasika, vstavacka co dve hodky a rano vstavala uz v 6! To teda po mamince rozhodne nema :slight_smile: No ale jak pise bobisek, hlavne ze jsou deticky zdravy a zbytek nejak prezijem.
3. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz
Kaa, do muffa urcite jdi, je to ta nejlepsi vec na zimu - jak pise Kat - i v nejvetsich mrazech bez rukavic, kazdej se mi na to venku pta odkud to mam a tise zavidej, vyuzijes to jeste i pristi rok az budes Kubika vozit ve sportovnim sezeni

Mariv, preji lepsi noc nez byla ta ye vcera na dnesek
3. únor 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
Holky, mě se ten fb furt seká. Nemůžu na něm nic udělat, hned mě to vyhodí a píše to milion věcí, že je špatně. Zpomalenej jako starej film a neustále koukám místo kurzoru na přesýpací hodiny, který se sypou a sypou a nikdy nedosypou.
ráda bych si i vaše fotky zkoukla, ale prostě to ten šmejd neutáhne a vyhazuje mě to. takže si akorát hubu můžu vycintat na koníkovi, za což jsem ale ráda :wink: Ten mě nezklamal a nevyhazuje mě :slight_smile:

Říkala jsem včera velkýmu o tom orgasmu pečeným a už se těší na víkend (snad bude po výplatě, jinak má smolíka) a taky byl nadšenej z nových chutí pomazánkových másel. Hlavně kakaový termixový. Prý ho mám jít koupit hned

Šiška dneska vstával už v 6. To dítě mě chce odrovnat.
A když se večer vzbudí, tak mi vypije tak 50 Sunaru, z čehož posuzuju, že nemá hlad a jenom žízeň, takže začnu na noc připravovat čaj a uvidíme jak to zabere. Protože mě docela tankuje, když mu udělám 150 a pak za noc 200 liju psovi.

Jo a Kaa, super nápad, že mám dát do kaše přesnídávku. Zabralo to a nestíhám mu to do tý tlamajzny házet. Spíš to připomíná nahazování omítky než krmení dítka :grinning:
4. únor 2010 v 06:45  • Odpověz
autor
Mariv, ty ještě kojíš, viď?
Zkus malý namazat pusinku svým mlíkem. Pár dní to dělej a uvidíš.
Kamarádka měla kluka s atopem a nepomáhalo nic, jenom mazání jejího mlíka a zabralo a zlepšilo se to o 100 procoš
4. únor 2010 v 06:47  • Odpověz
Ahoj holky, ja to že zvládáte koníka i FB? já teda ne, koníka už jakž takž ovládám, ale na FB pořád hledím, je tam dost věcí :wink: a tak jsem ještě moc nezkoukla vaše fotky, navíc než i já doložím všechny , které tam chci a to u Něj sedím veškerou dobu, co Máda spí :unamused:, je to teda požírač času!

Mariv utěším tě v tom, že Máda se budila taky co hodinu, teď je to už lepší, zase jsou to ty 3 hodinky. Zdá se mi že je to nastřídačku, pár dnů klid a pak zase vzrůšo. A taky nevím, čím to je.
Řekněte mi máte nějaký typ, jak odnaučit moje dítko jednomu nešvaru? Probudí se někdy kolem 4-6 a chce si hrát nebo povídat, je unavená klidně by spala, ale prostě neusne a to dělá až hodinu a pak zase spí. Zkoušela jsem ji uhoupávat, ale zabralo to stejný čas, jak v postýlce, akorát jsem teda nevzbudila manžu, protože přestane tak jen povídat.

Na orgasmus nedám dopustit a kolik dvojsmyslných poznámek jsme si užili :grinning:, dokonce i z tchýní, jen manža byl puritán a nechtěl se strefovat do své mámy :wink:
4. únor 2010 v 07:31  • Odpověz
autor
Sasanko buď v klidu, já ten fb vůbec nechápu a nevyznám se. Chce to hoooodně času to prostudovat a ten teda je vzácnej, takže to zkouknu v rychlosti. stejně mi tam nic nejde spustit a tak se zase s láskou vracím ke koníkovi :grinning:

Musim si hodit kafe, jde na mě pálení očí a chrápačka. A kde všichni jste?
4. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj holky, teda vám nejede fb? mně jo, tak neporadím... já chodím ta i sem, tady mi vadí šmíráci:frowning2:
4. únor 2010 ve 12:09  • Odpověz
zazit jaký bylo cvičení? Užíval si to Tomášek? a tys to ustála s takovým obříkem?

My máme taky pupínky, hlavně kolem pusinky a nezvykle na krku, kde se asi chuďátko potí :(. Mariv ani slavný řepík nezabral Agátce na vyrážku? Mažu to imazolem, docela zabírá, jen nesmí moc slintat a dudlat cumel, takže ho dávám jen na noc.
4. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
Sasi, cvico bylo fajn, sice jak jsem rikala - když nás viděli, tak se hned ptali, proc jdeme do mladších, když tam nepatrime :grinning: a moc mi neverili, ze je mu pět měsíců :slight_smile:, ale jinak ok, příští středu jdeme zas :slight_smile:

teda s tema pupinkama je to hustý, naštěstí na to netrpime vubec, Tomasek akorát trochu trpi na takový ty strupiky ve vlaskach - nic mu na to nepomaha, zkousela jsem mesickovou welledu, všechny mozné olejicky, indulonu nevím co ještě a vždycky se mu to zas udělá
4. únor 2010 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.